Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
1925
Posty: 1102
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 10.11.2017, 16:21

Ha ! I sobota bez derbów !!
:arrow:

iparts.pl
Marek z NWS
Posty: 153
Rejestracja: 25.09.2017, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek z NWS » 10.11.2017, 17:46

1925 pisze:
10.11.2017, 16:21
Ha ! I sobota bez derbów !!
Nic dziwnego
Ta ruina na Starcie nie nadaje się do takich spotkań
STRAIGHT OUTTA NOWOSOLNA

Łódź-Andrzejów
Posty: 221
Rejestracja: 18.09.2013, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź-Andrzejów » 10.11.2017, 18:01

1925 pisze:
10.11.2017, 16:21
Ha ! I sobota bez derbów !!
Za tydzień będą

1925
Posty: 1102
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 10.11.2017, 21:07

Marek z NWS pisze:
10.11.2017, 17:46
1925 pisze:
10.11.2017, 16:21
Ha ! I sobota bez derbów !!
Nic dziwnego
Ta ruina na Starcie nie nadaje się do takich spotkań
Poczekaj rok, dwa ... i ujrzysz tam piekny apartamentowiec
:arrow:

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 10.11.2017, 21:13

psy jadą do stolicy na MP i by nie ogarnęli.

Derby za tydzień (niedziela) bądź na wiosnę. Stan murawy na Starcie to pierdolenie, od 5 dni nie padało i można śmiało grać.

RTS

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 276
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 10.11.2017, 21:35

RTS jedzie na MN?

Marek z NWS
Posty: 153
Rejestracja: 25.09.2017, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek z NWS » 10.11.2017, 22:23

1925 pisze:
10.11.2017, 21:07
Marek z NWS pisze:
10.11.2017, 17:46
1925 pisze:
10.11.2017, 16:21
Ha ! I sobota bez derbów !!
Nic dziwnego
Ta ruina na Starcie nie nadaje się do takich spotkań
Poczekaj rok, dwa ... i ujrzysz tam piekny apartamentowiec
Na trybunach wyrosło tam drzewo wiec apartemantowiec mnie nie zdziwi :-)
STRAIGHT OUTTA NOWOSOLNA

Marek z NWS
Posty: 153
Rejestracja: 25.09.2017, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek z NWS » 10.11.2017, 23:33

nikodem pisze:
10.11.2017, 22:34
Nie ma co się oszukiwać ze to ŁKS ma bardziej po swojej stronie te ,,grożne'' tereny,Limanka,Koziny,Abramka,Włókienka,Polesie...no może jest tam ,,Pato''ale ku*** gdzie najwięcej jest sortu chuliganów?z apartamentów?Ja sam znam wielu ludzi z biednych ulic i uwierzcie mi,ze to bwiecej warci zaufania ludzie od tych bogatszych ulic...to biedne osiedla tworza siłe..najlepszy przykład to Zaglebie z sosnowca,wiadomo,biedna miasto itp..ale chuligansko mało kto by z nimi wyszedł na gołe pięści...
Limanka-Mocno przereklamowana.Przy Piwnej i Rybiej pewnie i jest moc ale dalej już "patoszału" na Limance nie ma
Włókienka- wylegarnia ćpunów a nie fanatyków
Koziny-nwm co robią w tym zestawieniu.Moim zdaniem zwykłe blokowisko.Zresztą ich siłe poznaliśmy jakoś w czerwcu gdzie 15 mocniejszych chłopaczków z Bałut przegoniło całe zgromadzenie
Stare Polesie-Najbrzydsze osiedle w Łodzi, a zarazem(moim zdaniem) najnocniejsze ŁKSu.Najciemniej chyba Legionów,Mielczarskiego i Gdanska przy Manufakturze, chociaż tam pewnie wszedzie roi sie od patoli
Jesli idzie to takie klimatyczne uliczki Widzewa to napewno Pomorska(od Ronda do Kilina), Wojska Polskiego, i okoliczne np.Zawiszy.Grabowa, Słowiańska też można uznać mocno czerwone miejsca.Plac Zwyciestwa też ma swój klimat.Ulice odchodzaca od Przybyszewskiego(tak do Śmigłego-Rydza) też niebezpieczne dla ŁKSu.
STRAIGHT OUTTA NOWOSOLNA

Marek z NWS
Posty: 153
Rejestracja: 25.09.2017, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek z NWS » 11.11.2017, 01:35

nikodem pisze:
11.11.2017, 00:00
No ciężko się z tobą nie zgodzić..a czy Limanka taka przereklamowana..no sam uważam że ŁKS ma mocniejsze tereny...Kozin na waszym miejscu bym nie lekceważył,bo to małe osiedle,ale jest tam troche chłopaków do bicia,kto nie wierzy niech idzie tam w barwach Widzewa po 21-ej ;),Generalnie w Łodzi jest po 50% nas i was...ja też i pewnie większość x was po znajomych po drugiej stronie barykady...osób,których bym w życiu nie ruszył,ale i też mase wrogów...Najbardziej podzielone Miasto w Polsce bez dwóch zdań...moze dożyjemy derbów z prawdziwego zdarzenia...Pozdro!
Chodziło mi bardziej o to że Koziny to chyba nie jest streekte patola/melina jak np.Stare Polesie czy Stare Bałuty
A chyba jednak wieksza szansa dostać po ryju na np.Wschodniej czy Legionów, niż na takim blokowisku jak własnie Koziny.Z drugiej strony Koziny są dość małe i pewno dobrze zgrane i predzej tam leją za barwy niż na takich olbrzymach jak Retkinia,Teo czy Widzew Wchód gdzie trzeba mieć po prostu pecha żeby trafić na jakąś konkretniejszą bande
Bez spiny
STRAIGHT OUTTA NOWOSOLNA

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 11.11.2017, 02:20

Nie powiedziałbym, że ŁKS ma więcej "groźniejszych" terenów. Pierwszy z brzegu prowidzewski teren - Stary Widzew. Nikodem chyba nie szedłeś, nie przejeżdżałeś nigdy tamtędy, pod względem grozy to Polesie to małe miki przy tym. Co tam dalej? Chociażby okolice już wspomniane przez Marka - Grabowa, Słowiańska, Zarzewska, Stare Miasto... Więc co Ty próbujesz wmówić.
Argument na grozę Kozin? "idź tam w barwach po 21ej". Po 21 to po mordzie możesz dostać pod Żabką na Piotrkowskiej, więc słabo. Zresztą dzisiejsze Koziny to już nie te Koziny sprzed paru lat.
Włókiennicza? Jedyną grozą dzisiaj tam są kamienice z dyktami w miejscu okien i brak trzeźwej żywej duszy. Zresztą i tak tam mają niebawem wszystko rozpieprzać, więc jeśli możemy Włókienke potraktować jako groźną ośkę ŁKSu to ją straci niebawem.
Abramka też mocno przereklamowana, jak zresztą i Włókiennicza, Wschodnia i inne, które są złą sławą owiane przez historie/legendy przekazywane przez kolejne pokolenia mieszkańców.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Destryer95
Posty: 16
Rejestracja: 17.08.2017, 22:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Destryer95 » 11.11.2017, 10:55

Patologiczne tereny ŁKSu w dużej wiekszości są/będą rewitalizowane wiec juz nie bedziecie mieli takiej meliny i GROOOOOZY hahaha
a widzewskie pato tereny jak Stare Bałuty, Stare Miasto pamiętają jeszcze czasy getta, rozpadające sie kamienice, jakies drewniane zgniłe komórki...
Wschodnia/Włókienka już wybebeszone z lokatorów prawie w całości (za kilka miesiecy obie ulice bedą rewitalizowane od deski do deski) z Polesia melina od dawna juz znika, same ulice tez na Polesiu (oprócz Legionów) wyglądają niepatologicznie, w przeciwieństwie do SM/SB
Na Starym Widzewie pojawia sie coraz wiecej inwestycji wiec mysle, że czeka ich to samo co na Polesiu (szczególnie okolice Tuwima ktore leży blisko Dw Fabrycznego) a Bałuty.... nie zapowiada sie nic, co mogłoby tam zaprowadzić XXI wiek...


Ogolnie widac w Łodzi tendencje do przywracania normalnosci, nadal jest sporo menelstwa i patologii ale przez ostatnie 7 lat mocno sie to ukróciło, tak samo zresztą jak i moda na kibicowanie... jest SWAG jest YOLO etc... a patologią i kibolstwem młodzież sie brzydzi

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 11.11.2017, 10:57

TERROR_EUDEZET pisze:
11.11.2017, 02:20
Nie powiedziałbym, że ŁKS ma więcej "groźniejszych" terenów. Pierwszy z brzegu prowidzewski teren - Stary Widzew. Nikodem chyba nie szedłeś, nie przejeżdżałeś nigdy tamtędy, pod względem grozy to Polesie to małe miki przy tym. Co tam dalej? Chociażby okolice już wspomniane przez Marka - Grabowa, Słowiańska, Zarzewska, Stare Miasto... Więc co Ty próbujesz wmówić.
Argument na grozę Kozin? "idź tam w barwach po 21ej". Po 21 to po mordzie możesz dostać pod Żabką na Piotrkowskiej, więc słabo. Zresztą dzisiejsze Koziny to już nie te Koziny sprzed paru lat.
Włókiennicza? Jedyną grozą dzisiaj tam są kamienice z dyktami w miejscu okien i brak trzeźwej żywej duszy. Zresztą i tak tam mają niebawem wszystko rozpieprzać, więc jeśli możemy Włókienke potraktować jako groźną ośkę ŁKSu to ją straci niebawem.
Abramka też mocno przereklamowana, jak zresztą i Włókiennicza, Wschodnia i inne, które są złą sławą owiane przez historie/legendy przekazywane przez kolejne pokolenia mieszkańców.
Opisałem juz tu kiedyś Abramke.Wiec odsyłam do tego wpisu.Nikt się nie reklamuje na siłę
ŁKS Łódź Polska

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 11.11.2017, 11:23

Wbrew pozorom są jeszcze miejsca w tym mieście gdzie da się odczuć klimat lat 90.Gdzie obowiązują jakieś zasady i kodeks zachowań.Wszystkich.Od malolatow począwszy.Myślę tu o swojej ulicy czy np
Pomorskiej za czasow braci S.Działanie według wewnetrznych zasad.Często na wlasna reke.Oczywiście nie idealizuje.Wielkie blokowiska mogą nam zazdrościc.Chociaż rozumiem ze dużo ciężej jest ogarnąć towarzystwo w takich miejscach.
ŁKS Łódź Polska

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wen33 » 11.11.2017, 21:37

ŁKS dziś na marszu w Wawie
https://www.youtube.com/watch?v=mA1fXt5Uqfc

1925
Posty: 1102
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 11.11.2017, 22:36

Ogniwo w Łodzi +/- 200
:arrow:

Michał1990Polska
Posty: 170
Rejestracja: 03.09.2017, 10:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michał1990Polska » 11.11.2017, 22:46

ostatnio ktoś wrzucił film z manifestacji przeciwko islamizacji na placu wolności jak kibice Widzewa i Łksu razem wspólnie szli i śpiewali ?! a dziś...dziwna sytuacja....

Marek z NWS
Posty: 153
Rejestracja: 25.09.2017, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek z NWS » 12.11.2017, 01:03

Michał1990Polska pisze:
11.11.2017, 22:46
ostatnio ktoś wrzucił film z manifestacji przeciwko islamizacji na placu wolności jak kibice Widzewa i Łksu razem wspólnie szli i śpiewali ?! a dziś...dziwna sytuacja....
Łks pewnie napisze że mscił sie za Marsylie...
Panowie! Na tę całą "zemste" macie 365 dni w roku w naszym pieknym miescie
11.11 to jest jednak wielkie świeto narodowe i nie ma usprawiedliwień dla zachowania sąsiadów zza miedzy
STRAIGHT OUTTA NOWOSOLNA

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 12.11.2017, 04:08

Zachowanie "prawilnych" kiboli ŁKSu mnie nie dziwi, mają to najwyraźniej we krwi. Ot, specjaliści od krzywych akcji. A jedyne na co stać ich w tej chwili w Łodzi to pomazanie ścian gaśnicą i szybka spierdolka.
Mam tyko nadzieję, że ich durny postępek nie przyczyni się do tego, że za rok będziemy świadkami zadym w Warszawie pomiędzy ekipami, tylo dlatego, że doszło do głupiego precedensu. Szkoda, że do głównej grupy Widzewa nie mieli już takich zapędów. Ufam, że takie numery na następnych marszach nie będą przez nikogo tolerowane.
Ktoś w temacie o MN wspomniał, że Widzew dojeżdża kolejną osobę z ekipy Ełksy. Niestety, to prawda, że bractwo kontynuuje dojeżdżanie. Mówię niestety, bo wiem, że celem tego dojeżdżania jest trwałe wyeliminowanie takiej osoby z zabawy w bieganie (czyt. trwałe kalectwo). Z drugiej jednak strony nie my zaczęliśmy krzywe akcje i zabawy sprzętem. Jak mówi niezmienne prawo natury, każda akcja rodzi reakcję.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 12.11.2017, 08:15

troll internetowy pisze:
12.11.2017, 04:08
Zachowanie "prawilnych" kiboli ŁKSu mnie nie dziwi, mają to najwyraźniej we krwi. Ot, specjaliści od krzywych akcji. A jedyne na co stać ich w tej chwili w Łodzi to pomazanie ścian gaśnicą i szybka spierdolka.
Mam tyko nadzieję, że ich durny postępek nie przyczyni się do tego, że za rok będziemy świadkami zadym w Warszawie pomiędzy ekipami, tylo dlatego, że doszło do głupiego precedensu. Szkoda, że do głównej grupy Widzewa nie mieli już takich zapędów. Ufam, że takie numery na następnych marszach nie będą przez nikogo tolerowane.
Ktoś w temacie o MN wspomniał, że Widzew dojeżdża kolejną osobę z ekipy Ełksy. Niestety, to prawda, że bractwo kontynuuje dojeżdżanie. Mówię niestety, bo wiem, że celem tego dojeżdżania jest trwałe wyeliminowanie takiej osoby z zabawy w bieganie (czyt. trwałe kalectwo). Z drugiej jednak strony nie my zaczęliśmy krzywe akcje i zabawy sprzętem. Jak mówi niezmienne prawo natury, każda akcja rodzi reakcję.
No ja słyszałem że ktoś od Was został dojechany.

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 12.11.2017, 09:34

Marek z NWS pisze:
12.11.2017, 01:03
Michał1990Polska pisze:
11.11.2017, 22:46
ostatnio ktoś wrzucił film z manifestacji przeciwko islamizacji na placu wolności jak kibice Widzewa i Łksu razem wspólnie szli i śpiewali ?! a dziś...dziwna sytuacja....
Łks pewnie napisze że mscił sie za Marsylie...
Panowie! Na tę całą "zemste" macie 365 dni w roku w naszym pieknym miescie
11.11 to jest jednak wielkie świeto narodowe i nie ma usprawiedliwień dla zachowania sąsiadów zza miedzy
Wy mieliście 365 dni w roku żeby zaprezentować moc koalicji, wybraliście Marsylię , znaliście konsekwencje , nikt z ekipy ŁKSu nie został dojechany bo wszyscy jechaliśmy pociągiem,osoby których nie było na zbiórce jechały autami .
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 12.11.2017, 10:04

wid08 pisze:
12.11.2017, 09:34
Marek z NWS pisze:
12.11.2017, 01:03
Michał1990Polska pisze:
11.11.2017, 22:46
ostatnio ktoś wrzucił film z manifestacji przeciwko islamizacji na placu wolności jak kibice Widzewa i Łksu razem wspólnie szli i śpiewali ?! a dziś...dziwna sytuacja....
Łks pewnie napisze że mscił sie za Marsylie...
Panowie! Na tę całą "zemste" macie 365 dni w roku w naszym pieknym miescie
11.11 to jest jednak wielkie świeto narodowe i nie ma usprawiedliwień dla zachowania sąsiadów zza miedzy
Wy mieliście 365 dni w roku żeby zaprezentować moc koalicji, wybraliście Marsylię , znaliście konsekwencje , nikt z ekipy ŁKSu nie został dojechany bo wszyscy jechaliśmy pociągiem,osoby których nie było na zbiórce jechały autami .
Stary czy ktoś tu płacze o konsekwencje nie tylko co mają mecze kadry do marszu stary zrobiliście co zrobiliście trudno życie tylko później żeby płaczu znowu nie było robicie się na charakterna i honorową ekipę a tu kupa jak zawsze a co do kadry sami sobie poprzeczkę zawiesiliscie bo teraz musicie na każdy mecz wyjazdowy zbierać przydupasow żeby sami nie pojechać nie znacie dnia ani godziny kiedy znowu kadrę odwiedzimy wy musicie a my możemy i znowu będzie płacz i lament ogólnie pojebane to ale takie czasy ja osobiście jeżdżę na kadrę i mam wyjebane

Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fjk » 12.11.2017, 11:01

Ja wiem ze teraz bedziecie probowali robic nie wiadomo co żeby było ,że ŁKS beee ale nikt nie jest na tyle głupi szczegolnie jak tutaj bedziecie sapać na lewo i prawo :) pozatym na kadrze my musimy ?? nie my MOZEMY :) no tak zbierzecie sie raz od wielkiego dzwona na patencie z zaskoczenia jak to zawsze robicie przypuszczam nawet kiedy to bedzie rosja i bedziecie razem działać ze swoimi towarzyszami rosjanami :) wiec chciwi darujcie sobie bo ta wasza koalicja cos ku*** miała być taka mocna a jest kupa jak narazie jak to nazywasz :)

Marek z NWS
Posty: 153
Rejestracja: 25.09.2017, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek z NWS » 12.11.2017, 11:35

11 Listopada>Mecz piłki nożnej
STRAIGHT OUTTA NOWOSOLNA

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 12.11.2017, 11:45

Fjk pisze:
12.11.2017, 11:01
Ja wiem ze teraz bedziecie probowali robic nie wiadomo co żeby było ,że ŁKS beee ale nikt nie jest na tyle głupi szczegolnie jak tutaj bedziecie sapać na lewo i prawo :) pozatym na kadrze my musimy ?? nie my MOZEMY :) no tak zbierzecie sie raz od wielkiego dzwona na patencie z zaskoczenia jak to zawsze robicie przypuszczam nawet kiedy to bedzie rosja i bedziecie razem działać ze swoimi towarzyszami rosjanami :) wiec chciwi darujcie sobie bo ta wasza koalicja cos ku*** miała być taka mocna a jest kupa jak narazie jak to nazywasz :)
Skoro ta nasza koalicję nie jest taka mocna to na c*** z ponad połowa Polski się k...wachacie i anty wrwe na kadrze robicie ta ta wiem Marsylia tylko ilu was tam k...bylo i wie jak było szkoda pisać a skoro ty i tobie podobni myślą że będziemy latać z cska na mistrzostwach to ku*** brawo idioci i tak wy musicie jeździć i się zbierać bo jak nie pojedziecie raz a nie daj Bóg przyjedzie wrwe i poustawia znowu na kadrze waszych przydupasow i znowu będzie płacz zresztą temat rzeka wy swoje my swoje i tak w kółko

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 12.11.2017, 12:38

Ale super sie czyta ten placz oburzonych Widzewiakow.

Na waszym forum tez lament ze wasi kumple po szalu byli wczoraj ustawiani po kątach przez tych "malutkich" z Łksu... Jedni chca wyciagania konsekwencji wobec tych ktorzy pojechali w barwach i je potracili( co bylo do przewidzenia) , drudzy z kolei lamentują dlaczego ten Wielki Widzew nie organizowal wyjazdu na marsz jak wczesniej, rylko kazdy osobno. I nie sposob tym drugim nie przyznac racji tylko dlaczego tak jest, i dlaczego podobna sytuacja jest na kadrze to akurat kazdy wie. A teraz zydzewiaki zaplujcie monitory 321 start.
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 12.11.2017, 13:17

esgrts1 pisze:
12.11.2017, 10:04
wid08 pisze:
12.11.2017, 09:34
Marek z NWS pisze:
12.11.2017, 01:03

Łks pewnie napisze że mscił sie za Marsylie...
Panowie! Na tę całą "zemste" macie 365 dni w roku w naszym pieknym miescie
11.11 to jest jednak wielkie świeto narodowe i nie ma usprawiedliwień dla zachowania sąsiadów zza miedzy
Wy mieliście 365 dni w roku żeby zaprezentować moc koalicji, wybraliście Marsylię , znaliście konsekwencje , nikt z ekipy ŁKSu nie został dojechany bo wszyscy jechaliśmy pociągiem,osoby których nie było na zbiórce jechały autami .
Stary czy ktoś tu płacze o konsekwencje nie tylko co mają mecze kadry do marszu stary zrobiliście co zrobiliście trudno życie tylko później żeby płaczu znowu nie było robicie się na charakterna i honorową ekipę a tu kupa jak zawsze a co do kadry sami sobie poprzeczkę zawiesiliscie bo teraz musicie na każdy mecz wyjazdowy zbierać przydupasow żeby sami nie pojechać nie znacie dnia ani godziny kiedy znowu kadrę odwiedzimy wy musicie a my możemy i znowu będzie płacz i lament ogólnie pojebane to ale takie czasy ja osobiście jeżdżę na kadrę i mam wyjebane
Pojechaliśmy na waszym patencie, chyba nie bedziesz zaprzeczał że wy już nie raz kroiliscie barwy po meczach kadry czy marszów w Łodzi , a co do przydupasow to chyba troche nie trafiony argument skoro wy macie za plecami zawsze koalicje kilku ekip , dobra koniec tematu dla mnie pisanie tutaj nic nie zmieni , ale przyznam że fajnie czyta sie tu płacz nie których od was
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

Marek z NWS
Posty: 153
Rejestracja: 25.09.2017, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek z NWS » 12.11.2017, 13:40

wid08 pisze:
12.11.2017, 13:17
esgrts1 pisze:
12.11.2017, 10:04
wid08 pisze:
12.11.2017, 09:34

Wy mieliście 365 dni w roku żeby zaprezentować moc koalicji, wybraliście Marsylię , znaliście konsekwencje , nikt z ekipy ŁKSu nie został dojechany bo wszyscy jechaliśmy pociągiem,osoby których nie było na zbiórce jechały autami .
Stary czy ktoś tu płacze o konsekwencje nie tylko co mają mecze kadry do marszu stary zrobiliście co zrobiliście trudno życie tylko później żeby płaczu znowu nie było robicie się na charakterna i honorową ekipę a tu kupa jak zawsze a co do kadry sami sobie poprzeczkę zawiesiliscie bo teraz musicie na każdy mecz wyjazdowy zbierać przydupasow żeby sami nie pojechać nie znacie dnia ani godziny kiedy znowu kadrę odwiedzimy wy musicie a my możemy i znowu będzie płacz i lament ogólnie pojebane to ale takie czasy ja osobiście jeżdżę na kadrę i mam wyjebane
Pojechaliśmy na waszym patencie, chyba nie bedziesz zaprzeczał że wy już nie raz kroiliscie barwy po meczach kadry czy marszów w Łodzi , a co do przydupasow to chyba troche nie trafiony argument skoro wy macie za plecami zawsze koalicje kilku ekip , dobra koniec tematu dla mnie pisanie tutaj nic nie zmieni , ale przyznam że fajnie czyta sie tu płacz nie których od was
O jakich ekipach mówisz?
STRAIGHT OUTTA NOWOSOLNA

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 12.11.2017, 15:24

Ciekawe kiedy ktoras ekipa wjedzie drugiej ekipie np na pogrzeb. Kwestia czasu. Pewnie jest ze jesli zrobi to Widzew to bedzie krzyk na cala Polske a jesli ktos inny to bedzie "za Marsylie" :)
Ironia losu ze Lks z Lodzi jedzie do Wawy z nadzieja na skrojenie kilku czapeczek do tego przejezdzajac przez czerwona czesc Lodzi.


Byl dzisiaj Lks na wyjezdzie?

marcino2981
Posty: 61
Rejestracja: 16.09.2014, 08:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: marcino2981 » 12.11.2017, 15:37

Ile Ełksy w Legionowie?

Eternidad
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 12.11.2017, 15:38

error04 pisze:
12.11.2017, 15:24
Ciekawe kiedy ktoras ekipa wjedzie drugiej ekipie np na pogrzeb. Kwestia czasu. Pewnie jest ze jesli zrobi to Widzew to bedzie krzyk na cala Polske a jesli ktos inny to bedzie "za Marsylie" :)
Ironia losu ze Lks z Lodzi jedzie do Wawy z nadzieja na skrojenie kilku czapeczek do tego przejezdzajac przez czerwona czesc Lodzi.


Byl dzisiaj Lks na wyjezdzie?
Tak jakbyście w Łodzi nie było krojeni...

Spy
Posty: 341
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 12.11.2017, 15:50

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
12.11.2017, 12:38
Ale super sie czyta ten placz oburzonych Widzewiakow.

Na waszym forum tez lament ze wasi kumple po szalu byli wczoraj ustawiani po kątach przez tych "malutkich" z Łksu... Jedni chca wyciagania konsekwencji wobec tych ktorzy pojechali w barwach i je potracili( co bylo do przewidzenia) , drudzy z kolei lamentują dlaczego ten Wielki Widzew nie organizowal wyjazdu na marsz jak wczesniej, rylko kazdy osobno. I nie sposob tym drugim nie przyznac racji tylko dlaczego tak jest, i dlaczego podobna sytuacja jest na kadrze to akurat kazdy wie. A teraz zydzewiaki zaplujcie monitory 321 start.
Nikt nie bedzie zapluwal monitora chyba ze dzieciaki.
Ja moge sie tylko usmiechnac a wiesz dlaczego ? Bo 17>4 :))
Wy musicie robic wszystko zeby przedluzyc swoj zywot My mozemy :)

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 12.11.2017, 16:28

ŁKS mobilizował się kilka miesięcy na 11.11. by poganiać się z RTS po stolicy. Po cichu sądząc że mają przyzwolenie reszty ekip.

Oficjalnie jak zwykle ogłosili zbiórkę z psami na Fabrycznym. 

Na autostradzie po napince dostali w pizdeczkę przed marszem.

Jak tak chcieli trafić RTS mieli okazję dzisiaj od samego rana. I c***.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 12.11.2017, 16:38

Od Ciebie mam się rozumieć dostali?
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

ts1998
Posty: 205
Rejestracja: 28.03.2016, 23:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ts1998 » 12.11.2017, 16:42

showmustgoon pisze:
12.11.2017, 16:28
ŁKS mobilizował się kilka miesięcy na 11.11. by poganiać się z RTS po stolicy. Po cichu sądząc że mają przyzwolenie reszty ekip.

Oficjalnie jak zwykle ogłosili zbiórkę z psami na Fabrycznym.

Na autostradzie po napince dostali w pizdeczkę przed marszem.

Jak tak chcieli trafić RTS mieli okazję dzisiaj od samego rana. I c***.
Kolegow popytaj to moze Ci sie ktorys przyzna kto dostal dzis w mazak PO waszym meczu.
Twoje pierdolenie o autostradzie mozna wsadzic miedzy bajki andersena a basnie braci grimm.
A co do psów na dworcu. Mam wrazenie ze nigdy pizdo nie byles na MN bo nawet w latach wczesniejszych w sytuacji gdy z Łodzi jechali Patrioci to chociaz na pkp Łódź Widzew stal garnizon psów + tajniaki na peronie. Widzew jadac na MN autokarami tez mial watpliwa przyjemnosc eskorty tych skurwysynow nie mowiac o problemach z jakimi zmagali sie ludzie z Brygady Łódzkiej ONR i MW. Ale skad ty baranie mozesz to wiedziec jak dla ciebie MN to live w tv trwam i fotki na fejsbuczku

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 12.11.2017, 16:54

TERROR_EUDEZET pisze:
12.11.2017, 16:38
Od Ciebie mam się rozumieć dostali?

Panie aspirancie sztabowy, weekend z****** co? Wczoraj MP dzisiaj pilnowanie drogi o sygnaturze 713?

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 12.11.2017, 18:41

Widzew dziś w ok. 1800 osób w Tomaszowie Mazowieckim

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 12.11.2017, 19:26

Odstaw dopalacze.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

1910mjg
Posty: 26
Rejestracja: 18.08.2017, 20:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1910mjg » 12.11.2017, 19:35

TERROR_EUDEZET pisze:
12.11.2017, 19:26
Odstaw dopalacze.
wiem że dla was ta cyfra to magia...


Reasumując a propo wczorajszego dnia:

Po MN nie zdziwicie się jak po japie dostaną wasi biegacze "łódź kocha sport" :)

teraz nie ma że boli...

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 12.11.2017, 20:10

Straszne, cały ŁKS już się boi ;)))

Podmiejskie dziewczyny to samo mówiłyście:
Po Potoku
Po Poddębicach
Po Stracie Awanturników
Po dojechaniu Jonsona i reszty liderów DHW
Po ataku na wasze auta i busy pod stadionem Widzewa na zakończenie któregoś z Waszych wyjazdów

....
I nadal nic ...
Bo prostu jedyne co Wam pozostalo to bujanie się z Polonią Warszawa ;))
Tbm

1910mjg
Posty: 26
Rejestracja: 18.08.2017, 20:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1910mjg » 12.11.2017, 20:22

dintre pisze:
12.11.2017, 20:10
Straszne, cały ŁKS już się boi ;)))

Podmiejskie dziewczyny to samo mówiłyście:
Po Potoku
Po Poddębicach
Po Stracie Awanturników
Po dojechaniu Jonsona i reszty liderów DHW
Po ataku na wasze auta i busy pod stadionem Widzewa na zakończenie któregoś z Waszych wyjazdów

....
I nadal nic ...
Bo prostu jedyne co Wam pozostalo to bujanie się z Polonią Warszawa ;))

buhahahaahahahahaah

o ku*** ale paź!!!!!

widać teraz że c**** wiesz co się dzieje

ja pójdziesz kiedyś na mecz to zapytaj kolegów

net chuligan j*****...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bobbyjarzabek, coglin, drakkar, fredperrycp, immortal53, Jacku84, kibol32, krzysiek000, mejslodz, OdhinOktanS, WhiteBoyŁódź i 309 gości