Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

LwieSerce
Posty: 62
Rejestracja: 03.04.2017, 14:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LwieSerce »

internet pisze:100.000 sprzedanych butli, wydaje mi sie ze to dobry wynik jak na okolo 8 miesiecy sprzedazy,
Policzmy na szybko:
- 300-400 potencjalnych klientów-żuli
- 240 dni sprzedaży
Wypada jedno brodowite piwo dziennie na każdą pijacką mordę. Chyba przyznacie, że jak na wasze możliwości to chyba jednak nie za wiele. No.. chyba, że zbyt optymistycznie przyjąłem ilość chętnego na ten zajzajer pejsożula, co jest bardzo możliwe. Liczba 100 jest chyba bardziej adekwatna i bliższa prawdy, bo wypić ty wy akurat umiecie sporo.

Najbardziej mnie jednak rozpierdala kwestia tej bebeluchy nazywanej wódką premium :) Ja rozumiem, że chcecie zmienić image obsrańca z bramy jaki do was przylgnął (słynne: "całe życie w jednym dresie - ełkałes polesie!"), ale pójście w wódkę droższą o 5zł od marketowej to niezła komedia. Beka jest tym większa, że nie potraficie wyjść poza schemat. Tytanami intelektu nigdy nie byliście :]
iparts.pl
WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma »

Ps. czy ktos zwrocil uwage ze w wielka sobote zarówno ŁKS i Widzew graja u siebie o 16:00 ??:) Szykuje sie zacna sobota z jajem ;)
I o dziwo nasz mecz policja kazała przełożyć z 19.10 na 16 twierdząc że nie da rady zabezpieczyć meczu jednego po drugim, ale na raz o tej samej porze już dadzą radę. Coś czuje że tego dnia dojdzie do licznych prowokacji i wielu zatrzymań, obym się mylił.
https://t.me/pump_upp
Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck »

LwieSerce pisze:....Tytanami intelektu nigdy nie byliście :]
no no, ważne ze wielki Widzew to tytany intelektu hahaha, szkoda że ta ''patologia z bram'' Was robi jak dzieci i ośmiesza ten wasz intelekt krojąc miedzy innymi najwazniejsze Wasze flagi spod chałupy jednego z tych wielkich 'tytanów intelektu'' hiihihih

a wcześniej te same czerwone myśliciele suszyły sobie swoją wizytówke i najwiekszą chyba wtedy flage ''Robotnicze...'' w dzień na swoim stadionie, kara również przyszła od tych patusów...

Ps. Co tam czerwoni wczoraj sie zadziało ? Jesli od poczatku roku w małej derbowej rywalizacji na trafienia było wg was 2-0 dla Widzewa, to teraz jest chyba jakieś 6-2 , ale dla nas :) czarna seria Widzewa nadal trwa, zapału wam starczyło na pierwsze 2 miesiące roku, a ŁKS nadal robi swoje.
ImperatorMistrz
Posty: 490
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz »

DP_ pisze:
ImperatorMistrz pisze:Czemu to piwo galera upadło?
Pewnie z tego samego powodu, co piwo Widzewiak ;) Galera na początku była nawet niezłym, mocnym piwem na wzór Warki Strong, no ale to co potem tam lali, to serio była porażka. Z tego co pamiętam to robił to Browar Fuhrmann z Połczyn Zdroju. Do dziś robią chusteczkowe piwa :)
Jest w ogóle jakieś piwo klubowe co pożyło dłużej niż trzy lata? Nie ma co ukrywać, że w latach świetności Harnasia to on najlepiej schodził mimo, że jakość była niska to jednak wsparcie dla sponsora który łoży złotówki na klub była ważniejsza niż rarytasy z galerii alkoholowych:)
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

Co wy piszecie o 100tyś sprzedanych piw? Rekord sprzedaży padł w miesiącu premiery czyli w sierpniu. Wówczas sprzedało się prawie 50tyś piw w tym miesiącu. Później z racji spadku temperatury sprzedaż się zmniejszyła ale nadal jest na dobrym poziomie. Zapewne wraz ze zbliżającym się latem sprzedaż znów będzie rosła.
LwieSerce ty lepiej się nie odzywaj bo nie potrafisz normalnie wymienić kilku zdań. Zapewne masz ze 13lat tak walcząć z klawiaturą.
Cyklon
Posty: 133
Rejestracja: 18.01.2013, 19:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cyklon »

LwieSerce aka lukb aka Master1 ogarnij się bo wstyd cie czytać. Wyjdź na ośke coś podziałaj.
Biały front
DP_
Posty: 24
Rejestracja: 02.12.2016, 09:46
Lokalizacja: Alex / Litzmannstadt
Kontakt:

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DP_ »

ImperatorMistrz pisze: Jest w ogóle jakieś piwo klubowe co pożyło dłużej niż trzy lata? Nie ma co ukrywać, że w latach świetności Harnasia to on najlepiej schodził mimo, że jakość była niska to jednak wsparcie dla sponsora który łoży złotówki na klub była ważniejsza niż rarytasy z galerii alkoholowych:)
Jasna sprawa i w pełni zrozumiała, że najważniejsza była kasa dla klubu, choć zawsze było mi żal patrzeć na znajomych, którzy męczyli się przy Harnasiu, pijąc dla dobra klubu, gdy inni kumple spijali cos lepszego ;) No ale z Galerą było w sumie podobnie, choć co tu dużo gadać, był to produkt znacznie bardziej niszowy i trudniej dostępny.
LwieSerce pisze: Najbardziej mnie jednak rozpierdala kwestia tej bebeluchy nazywanej wódką premium :) Ja rozumiem, że chcecie zmienić image obsrańca z bramy jaki do was przylgnął (słynne: "całe życie w jednym dresie - ełkałes polesie!"), ale pójście w wódkę droższą o 5zł od marketowej to niezła komedia. Beka jest tym większa, że nie potraficie wyjść poza schemat. Tytanami intelektu nigdy nie byliście :]
Wiem, że jesteś tylko tanim trollem i prowokatorem, ale Ci odpiszę, choćby po to, aby prostować te Twoje głupoty Misiu i żebyś się nad tym zastanowił sam w duchu ;)

1. Czy jest to wódka tylko 5 PLN droższa od marketowej? Średnia cena 0,5L wódki z marketu typu Soplica, Żubrówka, Sobieski to 20-25 PLN. Przy cenie 37-39 za Rodowitą jest to przebitka o 10 - 15 PLN. Nie wiem po co więc kłamiesz? W cenie ok 35 PLN mieszczą się takie marki jak Baczewski, Ostoya, czarny Smirnof, Absolut. Sam sobie zatem porównaj :)

2. Czy to wódka "premium"? Sam sie napij i sobie sprawdź ;) Tutaj strona producenta: http://www.oldpolishvodka.pl/ Robią wódki manufakturowe, czyli nie na masową, przemysłową skalę. Taka tez ma być Rodowita. Czy jest to oznaka klasy premium? Sam sobie odpowiedz.
stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg »

Ale o co ta kłótnia ?. Ełksy mają alko z trochę wyższej półki i duży plus dla ich kibiców za ogarnięcie tematu. Fajna sprawa, pewnie nie jeden z Nas chciałby się napić jakieś dobrej wódeczki z Widzewskim akcentem.
Nam pozostało pilnować aby na naszych terenach to ich piwo i wódka nie pojawiało się w sklepach.
:twisted:
WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma »

Ps. Co tam czerwoni wczoraj sie zadziało ? Jesli od poczatku roku w małej derbowej rywalizacji na trafienia było wg was 2-0 dla Widzewa, to teraz jest chyba jakieś 6-2 , ale dla nas :) czarna seria Widzewa nadal trwa, zapału wam starczyło na pierwsze 2 miesiące roku, a ŁKS nadal robi swoje.
Mógłbyś dokładnie opisać ten rewelacyjny wynik "czarnej serii" czy będziesz pierdolił jak mały kazio po kwaśnym mleku, bo wasza zdolność do konfabulacji jest powszechnie znana.
https://t.me/pump_upp
Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck »

WidzewskaCharyzma pisze:
Ps. Co tam czerwoni wczoraj sie zadziało ? Jesli od poczatku roku w małej derbowej rywalizacji na trafienia było wg was 2-0 dla Widzewa, to teraz jest chyba jakieś 6-2 , ale dla nas :) czarna seria Widzewa nadal trwa, zapału wam starczyło na pierwsze 2 miesiące roku, a ŁKS nadal robi swoje.
Mógłbyś dokładnie opisać ten rewelacyjny wynik "czarnej serii" czy będziesz pierdolił jak mały kazio po kwaśnym mleku, bo wasza zdolność do konfabulacji jest powszechnie znana.
hehe popytaj moze kumpli bo widac ze jestes mały kazio. ostatnio bijecie rekordy w spierdalaniu , wczoraj kilku sie nie udało...
WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma »

Typowy lesiu, coś przeczyta na fb i rżnie wielkiego kumacza, taka ta twoja opowieść chwytająca za gardło jest wiarygodna jak wasze ostatnie relacje z Poddębic
https://t.me/pump_upp
Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck »

ku*** WIdzewiak bedzie pierdolił o ''wiarygodnosci'' , koniec świata ;)

rozumiem ze zarzucasz mi kłamstwo ? jesli wczesniej robiliscie sobie plusy za rozgonienie kogoś pod graffami, albo trafienie pojedynczych ludzi od nas, to ostatnio takich akcji jest od c****, ale tylko w jedną strone. Pisaliscie tutaj na początku roku jakies smieszne wyniki - 2-0 dla Widzewa itp , wiec patrzac na ostatnie tygodnie to wynik się z lekka odwrócil :)
Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź »

Co do tej wódki to bardzo dobry pomysł i akurat termin świetny. Dużo klubów posiada wódkę w sprzedaży? Piwo u nas też będzie. Jakieś pół roku temu byłą ankieta od klubu i pojawiły się tam pytania m.in o cene takiego trunku. Temat istnieje już jakiś czas,ale były sporo innych spraw.
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

Entlicheck pisze: Ps. Co tam czerwoni wczoraj sie zadziało ?
No jak to co ? Pewnie znów komus pociagnales laske albo dałeś sie wydymać... :)
Nie piszeszmy juz o tym bo to dzien jak codzien wiec żadna sensacyjna nowosc ;)
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

Co innego jak Wy o tym piszecie co?:)
Czerwona Armia Widzewa
Posty: 47
Rejestracja: 17.03.2007, 20:49
Lokalizacja: Łódź jedno z miast WIDZEWA

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Czerwona Armia Widzewa »

Entlicheck pisze: rozumiem ze zarzucasz mi kłamstwo ? )
Ha ha ha, ale zgrywus z ciebie, kibicu klubu o polskich korzeniach, top3 w Polsce, z najlepszym stadionem, zapełnianym co mecz po brzegi. To ty jako pierwszy doniosłeś prawdę o rzezi w Łodzi na meczu otwarcia, nie zrobiłeś fotek tych 5szali i 4 smyczek,
ale i tak 18 tyś widzewiaków zadrżało ze strachu. Czy już nie miałeś dać sobie spokój z forum?
Radicaal
Posty: 454
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal »

Michu_Łódź pisze:Co do tej wódki to bardzo dobry pomysł i akurat termin świetny. Dużo klubów posiada wódkę w sprzedaży? Piwo u nas też będzie. Jakieś pół roku temu byłą ankieta od klubu i pojawiły się tam pytania m.in o cene takiego trunku. Temat istnieje już jakiś czas,ale były sporo innych spraw.
Jeśli można wiedzieć.Który to browar wyprodukuje dla Was piwo,po tym jak Browar Staropolski Was/Klub po prostu olał?
mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala »

Entlicheck pisze:ku*** WIdzewiak bedzie pierdolił o ''wiarygodnosci'' , koniec świata ;)

rozumiem ze zarzucasz mi kłamstwo ? jesli wczesniej robiliscie sobie plusy za rozgonienie kogoś pod graffami, albo trafienie pojedynczych ludzi od nas, to ostatnio takich akcji jest od c****, ale tylko w jedną strone. Pisaliscie tutaj na początku roku jakies smieszne wyniki - 2-0 dla Widzewa itp , wiec patrzac na ostatnie tygodnie to wynik się z lekka odwrócil :)
Smutna parówko, ch byłeś, ch widziałeś i tym bardziej ch zdziałałeś. Jesteś zwykłym e-napinaczem, jak ten dzieciak low kick vel pato gang. Twoi bardziej kumacie kolesie gonią po województwie i jeszcze nikogo nie złapali. Mażecie po naszych rejonach, a sami nie potraficie ogarnąć swoich czołowych łódzkich dzielni, jak Polesie, które do dzisiaj pomazane, aż miło. Internetowe cwaniaki.

Nikogo nie obiliście, a sami palicie wrotki przy każdej okazji, więc szczuj ryja, zamiast srać bez sensu.
mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala »

A o do ostatniego waszego "łupu", Poddębic, pomijając fakt, że wszędzie sadzicie bąki, że "są podzielone" :)))).... to fakty są takie, że ch zdziałaliście, na nasze FC potrzebujecie ekipy z Łodzi, bo wasze typiarze z niby "podzielonych" FC, to są wyłącznie e-hoolsy, istniejące wyłącznie na tym forum.

Smutne rury, siejcie swoją propagandę, ale ludzie wiedzą, że pierdzicie kaszanami.
za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! »

mądrala pisze:Jesteś zwykłym e-napinaczem, jak ten dzieciak low kick vel pato gang.
Piszesz z tym samym żydem ziomek tj z jego c*** wie którym wcieleniem ;) Zlej parcha z c****.
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

Nie posikajcie sie z radości. Mądrala nie na meczu? Wam każda najmniejsza akcja się udaje i trzeba pisać o niej. My nie możemy bo Nas nie ma. c***,niech tak będzie. A wy dalej szukajcie flag i spierdalajcie przed duchami.
cwaniaKKK
Posty: 253
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cwaniaKKK »

Na dzisiejszym meczu z kołowrotków 13723 widzów.
1910
mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala »

MISTRZ1908 pisze:Nie posikajcie sie z radości. Mądrala nie na meczu? Wam każda najmniejsza akcja się udaje i trzeba pisać o niej. My nie możemy bo Nas nie ma. c***,niech tak będzie. A wy dalej szukajcie flag i spierdalajcie przed duchami.
Ja na meczu, jak zawsze, a Ty nie w Poddębicach grafów nie zamalowujesz?
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

mądrala pisze:
MISTRZ1908 pisze:Nie posikajcie sie z radości. Mądrala nie na meczu? Wam każda najmniejsza akcja się udaje i trzeba pisać o niej. My nie możemy bo Nas nie ma. c***,niech tak będzie. A wy dalej szukajcie flag i spierdalajcie przed duchami.
Ja na meczu, jak zawsze, a Ty nie w Poddębicach grafów nie zamalowujesz?
Nie no spoko,skoro liszesz podczas meczu to luz. Poszukaj kolegów to może będzie z kim pogadać podczas meczu, a nie napinka na k.net. ja w Poddębicach nie byłem,przyznaje,zwykła sprawa.
MW10
Posty: 830
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 »

Czerwona Armia Widzewa pisze:
Entlicheck pisze: rozumiem ze zarzucasz mi kłamstwo ? )
Ha ha ha, ale zgrywus z ciebie, kibicu klubu o polskich korzeniach, top3 w Polsce, z najlepszym stadionem, zapełnianym co mecz po brzegi. To ty jako pierwszy doniosłeś prawdę o rzezi w Łodzi na meczu otwarcia, nie zrobiłeś fotek tych 5szali i 4 smyczek,
ale i tak 18 tyś widzewiaków zadrżało ze strachu. Czy już nie miałeś dać sobie spokój z forum?
Zauważyłem ciekawą tendencje w tym roku, każdy w*******, i sprint (których w ostatnim czasie w wykonaniu Reaktywacji jest bardzo dużo) kończy się na zdaniu sprzedaliśmy dużo karnetów, i było nas 18 tysięcy.

Czy wy aby na pewno na forum kibiców chcieliście wejść? O piłce nożnej to gdzie indziej.. :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: obiektywnyFAN »

byl dzis debiut jakiejs flagi? mozna foto?
Czerwona Armia Widzewa
Posty: 47
Rejestracja: 17.03.2007, 20:49
Lokalizacja: Łódź jedno z miast WIDZEWA

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Czerwona Armia Widzewa »

MW10 pisze:
Zauważyłem ciekawą tendencje w tym roku, każdy w*******, i sprint (których w ostatnim czasie w wykonaniu Reaktywacji jest bardzo dużo) kończy się na zdaniu sprzedaliśmy dużo karnetów, i było nas 18 tysięcy.

Czy wy aby na pewno na forum kibiców chcieliście wejść? O piłce nożnej to gdzie indziej.. :)
A ja wręcz przeciwnie, Frekwencja to jest wasz mega kompleks, wszędzie tylko ta frekwencja i frekwencja,
Najpierw było że ilość sprzedanych karnetów to farmazon i różne wasze teorie, później było że tylko na meczu otwarcia będzie tylu ludzi... W poprzednich sezonach było nawet kropkowanie naszego stadionu ha ha ha.
Wasza frekwencja - tu też jest teoria spiskowa od lat, że gazety wam zaniżają, że klub, że to, że tamto...
Zdjęcia trybun wykadrowane tak by nie było widać że boki waszej trybuny są puste, tak było już zresztą na starym stadionie.
A ostatnio widziałem jakieś wasze kłótnie o frekwencje na siatkówce..
Mamy te same wyjazdy i może w każdej chwili ktoś wkleić zdjęcia nasze i wasze i co wtedy? No właśnie, więc można zawsze powiedzieć że wy to same mentalne asy, że geny lepsze czy jeszcze coś innego. U normalnych osób budzi to uśmiech politowania.
I nie zawsze trzeba tu na forum o tym pisać.
old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB »

Jestem z poza miasta Łodzi , i chętnie podkurwię szwagra stawiając ,,Rodowitą,, podczas grila . Podrzuci ktoś adres sklepu , bo nie chce mi się jeździć po połowie Łodzi ?
dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre »

UWAGA!
"Rodowita Premium" dostępna jest od dzisiaj w sklepach Kapselek:
-ul. Limanowskiego 56
-ul. Limanowskiego 25
-ul. Jaracza 17
-ul. Piotrkowska 26
oraz w najgorszym wypadku od jutra:
-ul. Rojna 1
-ul. Piotrkowska 192
Od jutra "Rodowita Premium" będzie również dostępna w Sklepie spożywczym "ABC" przy ul. Łąkowej 19 oraz Sklepie monopolowym "MaxWell" przy ul. Olimpijskiej 20.
O innych adresach będziemy informowali na bieżąco!
Tbm
WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma »

Jestem z poza miasta Łodzi , i chętnie podkurwię szwagra stawiając ,,Rodowitą,, podczas grila . Podrzuci ktoś adres sklepu , bo nie chce mi się jeździć po połowie Łodzi ?
Tylko uważaj żeby ci ta butla na głowie nie wylądowała, wiesz przy alkoholu różnie może być, a nuż nie załapie dowcipu :).

Dziś na meczu przyzwoita frekwencja 13700, spontaniczny doping wszystkich trybun dał całkiem ciekawą atmosferę, głośne pozdrowienia od całego stadionu dla Ruchu,Wisły i Elany.
https://t.me/pump_upp
old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB »

WidzewskaCharyzma pisze:
Jestem z poza miasta Łodzi , i chętnie podkurwię szwagra stawiając ,,Rodowitą,, podczas grila . Podrzuci ktoś adres sklepu , bo nie chce mi się jeździć po połowie Łodzi ?
Tylko uważaj żeby ci ta butla na głowie nie wylądowała, wiesz przy alkoholu różnie może być, a nuż nie załapie dowcipu :).

Dzięki za info. Tak z moich spostrzeżeń w Głownie tylko kilkunastu najwierniejszych z ŁKSem się ostało, szwagier choć z Grabowej (niezła tam jest korba) ,to mój szwagier i choć lecimy sobie po k.... i. ch.....jak temat dotyczy piłki to i tak się lubimy i szanujemy. A gorzałka ŁKSu będzie dobrym pretelsyem do ,,dobrej ,, spiny.
old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB »

dintre pisze:UWAGA!
"Rodowita Premium" dostępna jest od dzisiaj w sklepach Kapselek:
-ul. Limanowskiego 56
-ul. Limanowskiego 25
-ul. Jaracza 17
-ul. Piotrkowska 26
oraz w najgorszym wypadku od jutra:
-ul. Rojna 1
-ul. Piotrkowska 192
Od jutra "Rodowita Premium" będzie również dostępna w Sklepie spożywczym "ABC" przy ul. Łąkowej 19 oraz Sklepie monopolowym "MaxWell" przy ul. Olimpijskiej 20.
O innych adresach będziemy informowali na bieżąco!
Dziękuję.

p.s frekwencja zajebista na Rtsie czekam na cdn. bo narazie to wygląda na bessę, bez spiny u Nas -10.000tyś
mniej ale mamy czas.
Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 »

Oj wy ku*** patusy od syfiastej wódy z kalesu,gdzie wy do Widzewa...takiej frekwencji i atmosfery to wy lumpy nigdy nie ogarniecie ha ha a wasze źule to i tak będą towar z mety napierdalać i po co ta wasza propaganda .Kałes i lepszą wóda to jak low kick i rozum,dwie sprzecznosci..Widzew,Wisła, Ruch ,Elana a wy k**** ...wiadomo co , pozdro
Misza18
Posty: 79
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 »

I po co rozpierdalasz temat skoro zaczął w miarę normalnie wyglądać...?
mjRTS
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 16:24
Lokalizacja: Z czerwonej krainy.

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mjRTS »

DP_ pisze:
ImperatorMistrz pisze:Pije żywce i w chuju mam te twoje siki, jakby Ci na gównie nalepili znaczek łksu to też byś to zeżarł z uśmiechem na ustach.
Hah, akurat wśród miłośników piwa swego czasu popularne było hasło "Żywiec - prawie jak piwo", więc nie wiem czy jest się czym chwalić ;) Serio, spróbuj Rodowite, bo jest to po prostu dobre piwo inne niż większość koncernowych tyskaczy :)
Mógłbyś rodowity z Alexa wykasować ten cały Litzmannstadt? Generał Twoim dziadkiem był, że go tak czcisz?
krzycho_ASR
Posty: 720
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR »

mjRTS pisze:
DP_ pisze:
ImperatorMistrz pisze:Pije żywce i w chuju mam te twoje siki, jakby Ci na gównie nalepili znaczek łksu to też byś to zeżarł z uśmiechem na ustach.
Hah, akurat wśród miłośników piwa swego czasu popularne było hasło "Żywiec - prawie jak piwo", więc nie wiem czy jest się czym chwalić ;) Serio, spróbuj Rodowite, bo jest to po prostu dobre piwo inne niż większość koncernowych tyskaczy :)
Mógłbyś rodowity z Alexa wykasować ten cały Litzmannstadt? Generał Twoim dziadkiem był, że go tak czcisz?
Pewnie bierze przykład ze swoich "prywatnokontaktowiczów" z Gdańska, tak mocno przywiązanych do tradycji Freie Stadt Danzig ;-)
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

Master1 pisze:Oj wy ku*** patusy od syfiastej wódy z kalesu,gdzie wy do Widzewa...takiej frekwencji i atmosfery to wy lumpy nigdy nie ogarniecie ha ha a wasze źule to i tak będą towar z mety napierdalać i po co ta wasza propaganda .Kałes i lepszą wóda to jak low kick i rozum,dwie sprzecznosci..Widzew,Wisła, Ruch ,Elana a wy k**** ...wiadomo co , pozdro
To,że jesteś jakiś pokrzywdzony to rozumiem. Nie rozumiem natomiast w Twoim podniecaniu się koalicją wymieniania Elany. Widziałeś ich ostatni wyjazd? 33osoby. Siła,że aż strach. Najwidoczniej nowa siła świata ich nie wsparła to nie opłacało sie jechać tej zajebistej "Młodej Elanie" i fotek z napinką też nie było. Wódeczka pyszna masterku ale co ty gilu wiesz skoro jedyne co piłeś na ostatnie 12urodziny to Piccolo.
bez-napinki
Posty: 1838
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bez-napinki »

A jak Królowie Śląska - Tyszanie, rzekomo twoi zgodowicze (rzekomo, bo mam cię za zwykłego ciula, nie z ŁKS-u) zaliczali zera wyjazdowe, to jaka to była siła świata? Wtedy też tak ochoczo komentowałeś popisy Tyszan na forum pod innym kontem?
Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź »

Wczoraj na meczu był czeski browar Holba ;-) Na własne jeszcze trzeba trochę poczekać.
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

bez-napinki pisze:A jak Królowie Śląska - Tyszanie, rzekomo twoi zgodowicze (rzekomo, bo mam cię za zwykłego ciula, nie z ŁKS-u) zaliczali zera wyjazdowe, to jaka to była siła świata? Wtedy też tak ochoczo komentowałeś popisy Tyszan na forum pod innym kontem?
Różnica jest taka,że Tyszanie nie pajacują jakie to kocury nie są bo znają swoje miejsce w szeregu.
ODPOWIEDZ