www.warhouse.pl

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: ;) » 11.11.2015, 21:35

https://www.youtube.com/watch?v=J78OhJtcvy0

Kolega ze Stalówki, o ilorazie inteligencji mniejszym od małpy chyba :) A była okazja powiedzieć parę słów rzeczowo, o tym jaki jest głos takiego przeciętnego " Kowalskiego " np. ze Stalowej Woli, w kwestiach ważnych dla Polski, ale cóż jak się nie ma nic do powiedzenia, to czasami lepiej nic nie mówić ;)



puremuscle
Posty: 83
Rejestracja: 01.09.2012, 13:54

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: puremuscle » 11.11.2015, 21:45

;) pisze:https://www.youtube.com/watch?v=J78OhJtcvy0

Kolega ze Stalówki, o ilorazie inteligencji mniejszym od małpy chyba :) A była okazja powiedzieć parę słów rzeczowo, o tym jaki jest głos takiego przeciętnego " Kowalskiego " np. ze Stalowej Woli, w kwestiach ważnych dla Polski, ale cóż jak się nie ma nic do powiedzenia, to czasami lepiej nic nie mówić ;)
Takie pazie właśnie wystawiają laurkę na szczęście to margines
Na marszu było kilkadziesiąt tys ludzi

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: ;) » 11.11.2015, 21:57

Byłem na marszu piąty raz, a może i więcej? Mało kto z kibiców (nie mówię o reszcie manifestantów) potrafi wypowiedzieć choćby 5 zdań o historii Polski. Najwięksi patrioci w bluzach Żołnierzy Wyklętych nie mają zielonego pojęcia kim był chociażby Pług czy Zapora, dlaczego to akurat 1 marca jest dniem Wyklętych/Niezłomnych, nie mówiąc już o interesowaniu się czymkolwiek. Dlatego z jednej strony dobrze, że jest moda na patriotyzm, a nie na lewactwo, a z drugiej jak się będzie utrzymywać taka indolencja intelektualna, to bardzo niedobrze dla naszego środowiska. Lech np. robi zajebistą robotę z Kibolskim Klubem Dyskusyjnym, warto jednak coś poczytać, a przede wszystkim umieć się zachować. Ja generalnie mam wyjebane na to, co mówią media, ale wydźwięk w TVP czy Polsacie o marszu był pozytywny i fajnie by było go okrasić jakimś elokwentnym komentarzem, ale może wymagam zbyt wiele od najbardziej patriotycznej z patriotycznych grup na świecie, czyli kibiców. Śmieszna jest już ta kreacja, na nie wiadomo, a patriotyzm kończy się na tym kto więcej rac odpali pod pomnikiem czy grobem, koniecznie w bluzie Śmierć Wrogom Ojczyzny i spodniach Everlasta. Nie oczekuję też, że tu wszyscy ruszą do księgarni, czy wysyp intelektualistów, ale można by w ekipach dać dobry przykład i zainteresować tematem.

Walker
Posty: 842
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Walker » 11.11.2015, 22:09

Ogólnie najlepszy marsz ze wszystkich.
+Ludzi na pewno mniej jak choćby dwa lata temu ale liczba na pewno godna.
+Mało szczawi w kominiarkach goniących własne cienie
+ Race, race i jeszcze raz race
+Dużo flag..... nawet wielcy hoolsi powoli chwytają za flagi a nie trzymają rąk w kieszeniach swoich wiatrówek

Na minus:
- niedociągnięcia organizacyjne szczególnie przy stadionie gdzie część nie wiedziała gdzie iść, albo zaczęła się rozchodzić bo już myśleli że koniec.
- achtungi. Robi się to wkurwiające jak z każdej strony wybuchają pod nogami petardy. Jeden gnój szedł drogą i odpalił chyba z 30 petard, aż się ktoś wkurwił i nim potrzepał wtedy uciekł.
-ekipa Legi Warszawa ( międzynarodówka warszawska) napięta we wnęce na moście Poniatowskiego. Oj wielu osobom pojawił się szeroki uśmiech na twarzy :)

Roto
Posty: 14
Rejestracja: 21.08.2015, 12:17

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Roto » 11.11.2015, 22:39

kumateinfo997 pisze:Kibicowski pokaz mody sie robi z tego marszu powoli. Najebusy spiewajace przyspiewki klubowe jakby byli na stadionie , a nie na marszu doprowadzały do kurwicy. I jeszcze te wychwalanie kowalskiego . No ludzie ku*** na marszu bylo kilkadziesiat tysiecy ludzi , jego elektorat to max kilka tys , a ci debile prowadzacy marsz zarzucali jakies gówno przyspiewki o nim. Ale ogolnie organizacyjnie na plus , a co do legii we wnece to dobrze sie prezentowali ;))
Można coś więcej na temat Legii we wnęce ??

Walker
Posty: 842
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Walker » 11.11.2015, 22:43

Tym razem z portalu plotkarskiego ale dobre materiały:
Fotki, szczególnie nr 19
[link]

Filmik z " przepychankami"
[link]
Gratis....
[link]
Można coś więcej na temat Legii we wnęce ??
dajcie chłopakom spokój bo się obrażą i więcej nie przyjdą :)

mailo
Posty: 10
Rejestracja: 01.12.2012, 10:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: mailo » 11.11.2015, 22:59

Wam nigdy nie dogodzi, teraz wmawianie mody na patriotyzm, idioci itd. Dobrze, że idzie w tą stronę, że coraz więcej "patriotów" się pokazuje, trzeba ich po prostu sprowadzić na właściwą drogę i będzie dobrze, każdy inteligentny patriota nie potrzebuje koszulki z Żołnierzami Wyklętymi, On sam wie co ma robić. Nie od razu rzym zbudowano.

hmm
Posty: 152
Rejestracja: 03.05.2007, 22:19

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: hmm » 11.11.2015, 23:13

http://www.youtube.com/watch?v=WRgelOS1BA0

Walker
Posty: 842
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Walker » 11.11.2015, 23:18

Nawet bambo szedł w marszu z opaską biało czerwoną....

polakmaly
Posty: 112
Rejestracja: 05.11.2013, 22:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: polakmaly » 11.11.2015, 23:25

-ekipa Legi Warszawa ( międzynarodówka warszawska) napięta we wnęce na moście Poniatowskiego. Oj wielu osobom pojawił się szeroki uśmiech na twarzy :)
Czyli widzę nie tylko my z tego mieliśmy bekę :)

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: amf0508 » 11.11.2015, 23:38

Petardy to największe gówno jakie pojawiło się na polskich stadionach czy manifestacjach. W tym roku ze względu na z****** terminarz ligi musiałem odpuścić marsz, ale w poprzednich latach wyjątkowo mnie wkurwiały szczurki rzucające c*** wie po co w tłum petardami. Wiadomo czasami się takie petardy przydają, ale gdy ktoś napieprza tym gównem bez ładu i składu w ludzi to od razu kwalifikuje się na "rozmowę" w której kilka spraw takiemu głąbowi trzeba wyjaśnić...

Co do samego Marszu tak jak mówię wybrałem mecz ligowy, ale patrząc po przekazie medialnym bardzo pozytywnie. Bardzo dobrze, że nie było awantur. Szkoda marnować potencjał tego wydarzenia przez niepotrzebne awantury z psami, które i tak nic nie dają, a kończą się tylko łapankami i niepotrzebnymi przypałami. Oby tak dalej.

Odnośnie mody na patriotyzm, to jest ona bardzo widoczna. Dużo osób chodzących na manifestacje nie orientuje się w historii itd a idzie, bo wypada albo koledzy idą, ale prawda jest taka, że lepiej żeby szli na Marsz Niepodległości niż zainteresowali się lewactwem. Nasza w tym głowa, żeby takie osoby ogarnąć, zainteresować historią, myślą narodową. Trzeba działać przez cały rok, efekty już są bardzo widoczne, a będzie tylko lepiej. Kto by pomyślał 10 lat temu, że narodowy zorganizują manifestację na taką skale, albo że temat żołnierzy wyklętych stanie się tak powszechny?

ps. W sprawie meczów ligowych to już nie pierwszy raz są one rozgrywane 11 listopada. Jakieś stowarzyszenia kibiców czy organizacje narodowe mogłyby interweniować, bo te k**** co roku psują święto nie jednej ekipie, która na pewno chętnie zawitałaby do Warszawy.


2401
Posty: 363
Rejestracja: 24.03.2015, 15:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: 2401 » 12.11.2015, 00:15

;) pisze:https://www.youtube.com/watch?v=J78OhJtcvy0

Kolega ze Stalówki, o ilorazie inteligencji mniejszym od małpy chyba :) A była okazja powiedzieć parę słów rzeczowo, o tym jaki jest głos takiego przeciętnego " Kowalskiego " np. ze Stalowej Woli, w kwestiach ważnych dla Polski, ale cóż jak się nie ma nic do powiedzenia, to czasami lepiej nic nie mówić ;)
Koledzy prawde powiedzieli tylko problem jak to przekazali.oby na takich Marszach tylko takie problemy byly to by bylo dobrze:)

Legia_girl
Posty: 245
Rejestracja: 18.11.2011, 19:12

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Legia_girl » 12.11.2015, 00:38

Chwała wielkiej POLSCE- oby co roku było nas coraz więcej, bo choćby takie widoki naprawdę poruszają i wzruszają.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kilku rzeczy zabrakło, choćby przy błoniach Narodowego brzmienia Hymnu, który odśpiewany został dopiero przed koncertem... Zabrakło mi też Roty, którą maszerując słyszałam tylko raz...
Nie mniej jednak komentarz pewnej kobiety pod koniec, relacjonującej przebieg Marszu przez telefon rozwalił mnie zupełnie: "Wszystkich jest tu 330 tysięcy! Naprawdę, 330! Wyliczyli to m.in. na podstawie kibiców, którzy chodzą na stadiony, na pewno nie jest tu mniej osób, może nawet i więcej";-).

Jerzy Killer
Posty: 61
Rejestracja: 04.05.2015, 19:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Jerzy Killer » 12.11.2015, 00:53

hmm pisze:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LPXta1F31SM[/youtube]
Ten caly szumlewicz wydaje sie byc na jakims mocarzu albo innym badziewiu. Wyglada na nacpanego jakims gownem. Nawet ta niunia co program prowadzila miala wyraznie dosc. No bo wygladalo to zalosnie . Widac wyraznie ze lewactwo nie ma za bardzo argumetow I szans na rozmowe na poziomie....P.S. A tak na marginesie . Zmienila sie wladza I zadnych zadym ,prowokacji nie bylo..nikt kamieniami nie rzucal , budek nie palil...

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Popeyee » 12.11.2015, 02:21

Jerzy Killer pisze:
hmm pisze:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LPXta1F31SM[/youtube]
Ten caly szumlewicz wydaje sie byc na jakims mocarzu albo innym badziewiu. Wyglada na nacpanego jakims gownem. Nawet ta niunia co program prowadzila miala wyraznie dosc. No bo wygladalo to zalosnie . Widac wyraznie ze lewactwo nie ma za bardzo argumetow I szans na rozmowe na poziomie....P.S. A tak na marginesie . Zmienila sie wladza I zadnych zadym ,prowokacji nie bylo..nikt kamieniami nie rzucal , budek nie palil...
Ogladałem tego c**** starasznie nabuzowany widać maja jakies wytyczne i sraja sie w tv strasznie tylko homofobia,nazizm,faszyzm,islamofobia,genderfia,invitrofobia a nawet piwofobia i wodkofobia.Ktos napisał że lewakow nie na na ulicy,no nie ma ale sa w mediach tam sie bawia aż niekiedy za bardzo.
Good Night Left Side

PT.
Posty: 161
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: PT. » 12.11.2015, 08:23

polakmaly pisze:
-ekipa Legi Warszawa ( międzynarodówka warszawska) napięta we wnęce na moście Poniatowskiego. Oj wielu osobom pojawił się szeroki uśmiech na twarzy :)
Czyli widzę nie tylko my z tego mieliśmy bekę :)

a co dokładnie było tam bekowego?

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: HC » 12.11.2015, 08:43

dobra ekipa ŁKS/Zawisza/GKS...koledzy z Widzewa (jeśli takich mam;)) pewnie się na mnie obrażą, ale komicznie wyglądało jak pewnie siebie wybiegli z Centralnego, a tu nagle na ich drodze stanęła ta koalicja;)
generalnie cisza, spokój, przedszkole, matki z dziećmi i dobre d***;)

-M dzwonił, że było nas widać w Trwam!
-Ku*** kto ogląda Trwam???
-(z tłumu) Moja matka!!!
:D
HUTNIK&MAZOVIA

Eternidad
Posty: 336
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Eternidad » 12.11.2015, 09:00

Co za debile z tych typow ze Stalowki.. Jebane spitusy, marsz przeszedł w spokoju to zawsze sie takie glaby znajda ktore myla patriotyczny marsz z wyjazdem czycmeczem u siebie..

Walker
Posty: 842
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Walker » 12.11.2015, 09:02

Nie chce robić siary pewnej ekipie ale rozjebało mnie to. Dwóch typów mówiło do siebie:

1- ku*** wreszcie kogoś znalazłem, gdzie są wszyscy ?
2 - Nie ma nikogo ....
1 - Jak to nie ma ?
2 - Powiedzieli że to pierdoloną i idą na melanż
1 - to po jakiego c**** jechali ? Mogliśmy młodych wziąć chętni byli
2 - no wiesz trzeba się było pokazać..........

Wnuk Edwarda
Posty: 376
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Wnuk Edwarda » 12.11.2015, 09:09

Ganiajacych szczurkow może i mniej. Ale na w " łeb" - za zupełną darmoszke, od jednej z takich grup się załapałem, ba dworcu wieczorem. Na szczęście byli za Stilonu to krzywdy zrobić nie potrafili. Ucierpiał tylko "wujkowy" autorytet u przestraszonej siostrzenicy, której tłumaczyłem jak to jest spokojnie i bezkonfliktowo między ekipa mi.
Srał was pies obszczymurki.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: GtWładzię » 12.11.2015, 09:10

Cwaniak wcześniej napisał, że nie było chuliganów w tłumie; byli, zawsze są, tylko nikt nie przyjeżdża na Marsz z priorytetem równania rachunków. Przyjeżdża się świętować. brak punktów zapalnych typu psy czy jakieś lewackie szczurki powoduje, że nikt nie dąży do starć. analogicznie- jak obchodzisz uroczystość ( urodziny, wesele ) i nikt z gości nie robi draki, sam będąc w pewnych okolicznościach pierwszy do awantury- nie będziesz szukał na siłę dymu- logiczne.
z pozytywnych rzeczy około Marszowych- całą drogę z i do Warszawy, ponad 600 km nie mieliśmy ani jednej kontroli. cieszy, że do Marszu przyłączają się kolejne pokolenia, a to, że czasem odwijają głupie numery- no cóż, wszyscy mieliśmy po naście lat i robiliśmy dziwne rzeczy.na przyszły rok jeden z drugim się ogarną ale ważne, że w Marszu pójdą.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: krzycho_ASR » 12.11.2015, 09:54

[link]
Ta flaga z przedwojennym orłem to własność eŁKSy?

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Nurni F. » 12.11.2015, 10:27

polakmaly pisze:
-ekipa Legi Warszawa ( międzynarodówka warszawska) napięta we wnęce na moście Poniatowskiego. Oj wielu osobom pojawił się szeroki uśmiech na twarzy :)
Czyli widzę nie tylko my z tego mieliśmy bekę :)
Z czego konkretnie, mądra głowo, miałeś bekę?
Wartości to podstawa

niven
Posty: 598
Rejestracja: 18.07.2010, 10:58

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: niven » 12.11.2015, 10:27

komiczny widok z marszu, dwójka pompujących się pedałków z okna, ich bezradność ;)
brakuje jeszcze tego byśmy mogli spokojnie maszerować, bez konieczności używania kominów, spokojnie odpalać piro.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: isis » 12.11.2015, 10:32

Walker pisze:Nie chce robić siary pewnej ekipie ale rozjebało mnie to. Dwóch typów mówiło do siebie:

1- ku*** wreszcie kogoś znalazłem, gdzie są wszyscy ?
2 - Nie ma nikogo ....
1 - Jak to nie ma ?
2 - Powiedzieli że to pierdoloną i idą na melanż
1 - to po jakiego c**** jechali ? Mogliśmy młodych wziąć chętni byli
2 - no wiesz trzeba się było pokazać..........
A to jakaś nowość?

Kruszon
Posty: 94
Rejestracja: 30.09.2011, 23:11

Re: Kibicowska galeria z MN 2015

Post autor: Kruszon » 12.11.2015, 10:59

Cracovia?

Obrazek

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Jurand ze Spychowa » 12.11.2015, 11:02

Kruszon pisze:Cracovia?

Obrazek
Tak.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: mms » 12.11.2015, 11:11

Obrazek

Widzewa ok 300 osób w Warszawie, pomimo własnego meczu w tym samym czasie.

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Jurand ze Spychowa » 12.11.2015, 11:32

Bardzo dobry Marsz! Osobiście uważam, że było bardzo mało psów, prawie niewidoczni, jak dla mnie. Bez prowokacji, narodowe święto każdego Polaka, atmosfera wspaniała. Wydawało mi się osobiście również, że było mniej ludzi niż chociażby 2 lata temu, ale może być to złudne. Z akcentów kibicowskich, bardzo fajnie zaprezentowali się chłopaki z ŁKSu (wraz ze zgodami), z widocznych ekip również (przynajmniej które ja widziałem) to: Górnik Wałbrzych, Karkonosze Jelenia Góra, Widzew, GieKSa, Górnik Z., Cracovia, Bytovia, nie chciałbym kogoś pominąć. Wiadomo, że takie wyliczanki nie mają zbytniego sensu, ale cieszy, że z roku na rok nasza narodowa siła i duma rośnie. Czołem Wielkiej Polsce!

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: strona-praska » 12.11.2015, 11:33

Kto się chciał pośmiać z Legii mógł przyjść pod Hotel Metropol. Było nas tam kilkaset osób. Pośmialibyśmy się razem :)

Tauron
Posty: 21
Rejestracja: 04.10.2012, 13:33

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Tauron » 12.11.2015, 11:50

To ja też wrzucę zdjęcia ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

wyto(J)ski
Posty: 170
Rejestracja: 07.04.2015, 19:04

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: wyto(J)ski » 12.11.2015, 12:07

Eternidad pisze:Co za debile z tych typow ze Stalowki.. Jebane spitusy, marsz przeszedł w spokoju to zawsze sie takie glaby znajda ktore myla patriotyczny marsz z wyjazdem czycmeczem u siebie..

A co wstydzisz się za nich? Bo ja jakoś nie. To oni dla samych siebie robią największy wstyd. Nikt już nie pamięta tego? https://www.youtube.com/watch?v=MHlOTDZbxZc , każdy wtedy bekę zarywał, a teraz? Popili, pokrzyczeli, nie pochwalam tego, ale może właśnie tak oni świętują? Mniej ludzi niż w 2013 roku na pewno więcej niż w poprzednim...uwagę też zwraca tylko garstka ludzi w kominach na wielkość Marszu może to było 0.1 %. Nie potrzebne przepychanki ze strażą, no ku*** jeszcze tego brakuję, że sami se sobą będziemy się napierdzielać, czasami też trzeba było kogoś ogarnąć z petardami, ale ogólnie nie było syfu i to mi się podoba. Na siłę nie ma co robić zadymy, a też pewnie rząd się zmienił na PiS to niektórzy może mają nadzieję, że coś się zmieni - na lepsze. Heh.

Łysenko
Posty: 46
Rejestracja: 11.06.2015, 20:35

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Łysenko » 12.11.2015, 12:31

wyto(J)ski pisze:
Eternidad pisze:Co za debile z tych typow ze Stalowki.. Jebane spitusy, marsz przeszedł w spokoju to zawsze sie takie glaby znajda ktore myla patriotyczny marsz z wyjazdem czycmeczem u siebie..

A co wstydzisz się za nich? Bo ja jakoś nie. To oni dla samych siebie robią największy wstyd. Nikt już nie pamięta tego? https://www.youtube.com/watch?v=MHlOTDZbxZc , każdy wtedy bekę zarywał, a teraz? Popili, pokrzyczeli, nie pochwalam tego, ale może właśnie tak oni świętują? Mniej ludzi niż w 2013 roku na pewno więcej niż w poprzednim...uwagę też zwraca tylko garstka ludzi w kominach na wielkość Marszu może to było 0.1 %. Nie potrzebne przepychanki ze strażą, no ku*** jeszcze tego brakuję, że sami se sobą będziemy się napierdzielać, czasami też trzeba było kogoś ogarnąć z petardami, ale ogólnie nie było syfu i to mi się podoba. Na siłę nie ma co robić zadymy, a też pewnie rząd się zmienił na PiS to niektórzy może mają nadzieję, że coś się zmieni - na lepsze. Heh.

Takich cepów właśnie pokaże TVN, wyborcza już zdążyła uchwycić kolejnych kretynów w kominach, zastanawiam się po co niektórzy ludzie przybywają na ten marsz, świętować niepodległość czy porzucać kamlotami w pały ? To jest skandal jak bokiem leci grupa kilkudziesięciu paździerzy w za dużych wiatrówkach w poszukiwaniu zadymy. Wiem, że do takich osłów się nie dotrze, więc piszę z nadzieją do patriotów by ogarniać takich piździelców na każdym kroku.

Obrazek

NOWY(L)
Posty: 640
Rejestracja: 17.03.2007, 17:02

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: NOWY(L) » 12.11.2015, 12:48

Kogo ku*** obchodzi,co napisze te Szechterowe ścierwo?
Lemingi mają w d****,reszta wie jak jest.

Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Radicaal » 12.11.2015, 13:22

krzycho_ASR pisze:[link]
Ta flaga z przedwojennym orłem to własność eŁKSy?
To oprawa przygotowana przez ŁKS oraz Zawiszę i Tyski GKS.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: DK08 » 12.11.2015, 13:41

Możemy być dumni z wczorajszego Marszu! Liczba osób na prawdę robi wrażenie, i miło patrzeć że oprócz ekip sportowych, na Marsz wybrały się dzieciaki, osoby starsze, czy też całe rodziny. Dopiero co PO odsunięto od władzy, a już widać poprawę na ulicach, warto zaznaczyć że psów było dużo mniej niż rok temu, i co za tym idzie, dużo mniej prowokacji. Co do ekip to oprócz wspomnianej wyżej koalicji ŁKS-u, Zawiszy, i GKS-u Tychy, dobrze widoczny był Lech Poznań, Cracovia Kraków, GKS Katowice, widziałem też po kilkanaście osób z Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, KSZO Ostrowiec, Górnika Wałbrzych, Polonii Warszawa, czy mniejszych ekip takich jak Bytovia Bytów, no i oczywiście jak co roku dobra liczba Legii Warszawa.

Jeden Cztery
Posty: 4
Rejestracja: 10.09.2015, 13:09

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Jeden Cztery » 12.11.2015, 14:05

Na Marszu Patriotów konkRetnie :) Oprócz Kibiców Śląska i ich zgód, widziałem z Odry Wodzisław. Tak jak wspomniano, po przemówieniach koncert dał Obłęd :) Mają moc! Aż mnie z butów wyrwało :D znowu poczułem się jak nastolatek, kiedy Młodzież pogowała :) Aż się chciało z nimi po pogować. Tylko w tych ubraniach nie za bardzo :D Pozdrawiam. Chwała Wielkiej Polsce! Polski Śląsk!

konserwa88
Posty: 143
Rejestracja: 21.03.2013, 19:09

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: konserwa88 » 12.11.2015, 14:38

Dobry Marsz! Na początku wydawało mi się, że będzie blamaż frekwencyjny bo na rondzie Dmowskiego jakoś wizualnie mniej ludzi było niż w poprzednich latach, ale później to morze ludzi! Gdy już część odchodziła spod narodowego reszta była w połowie Poniatowskiego! 100-150000 jak nic.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2015!!!

Post autor: Doktor P(r)awica » 12.11.2015, 14:56

Wybrałem sie w tym roku do Warszawy, ogólnie sporo ludzi, ogrom, morze flag, fajnie to wygląda, ale tak naprawde to Janusze. Ten marsz zatracił swojego ducha prawicowego, teraz to taka popierdółka i jest fakt, masówka. Zapraszanie prezydenta na marsz? Antysystemowy? Kpina.
Ten marsz to zbieranina kucy, gimbów itd itd.
Wszechobecna obcinka, spiete jaja u połowy bo co o nas polska kibolska powie.
Z całą stanowczością wole marsz Wrocławski, może ludzi mniej, ale jakoś znacznie większa.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: .C., asmodeL, nieaktywnymod i 340 gości