Komentarze-16-19 września

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
OldFan1964
Posty: 65
Rejestracja: 18.11.2011, 20:47

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: OldFan1964 » 17.09.2016, 23:17

Jestem Z Miasta pisze:
OldFan1964 pisze:A to dlaczego, nie trafiłem z czymś powyżej?
Generalnie chcesz pokazac ze wszystko wiesz, to ze BKS ma zgrabna ekipe i w.Bielsku dominuje to wiadomo, ale jakos nikt nie przyjmuje innych faktow do wiadomosci. To raz a dwa ,ze nie.tylko konkretni do bitki tam chodza na.mecze.
Generalnie każdy kto jest w temacie wszystko wie, nie musi nic pokazywać,stwierdza tylko fakty, a takie co napisałem są nimi, jeśli coś jest faktem, a z faktami się nie dyskutuje to przyjmuję do wiadomości kolego, i że jak w każdej ekipie są różne grupy też każdy wie... Po c*** mi piszesz, że mam se jebnąć baranka? Sam się jebnij!
29 lat z ukochanym klubem!

iparts.pl
Jestem Z Miasta
Posty: 72
Rejestracja: 10.08.2016, 19:33

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Jestem Z Miasta » 17.09.2016, 23:22

OldFan1964 pisze:
Jestem Z Miasta pisze:
OldFan1964 pisze:A to dlaczego, nie trafiłem z czymś powyżej?
Generalnie chcesz pokazac ze wszystko wiesz, to ze BKS ma zgrabna ekipe i w.Bielsku dominuje to wiadomo, ale jakos nikt nie przyjmuje innych faktow do wiadomosci. To raz a dwa ,ze nie.tylko konkretni do bitki tam chodza na.mecze.
Generalnie każdy kto jest w temacie wszystko wie, nie musi nic pokazywać,stwierdza tylko fakty, a takie co napisałem są nimi, jeśli coś jest faktem, a z faktami się nie dyskutuje to przyjmuję do wiadomości kolego, i że jak w każdej ekipie są różne grupy też każdy wie... Po c*** mi piszesz, że mam se jebnąć baranka? Sam się jebnij!
Wlasnie wszyscy wiedza tyle ile przeczytaja, i to tyczy sie wiekszosci ekip i wydarzen. Koniec tematu

Snow6
Posty: 19
Rejestracja: 25.06.2016, 20:56

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Snow6 » 17.09.2016, 23:36

<OB> pisze:Jaka treść transparentu na Wiśle?
Precz z czerwona zaraza 17 09 1939 pamiętamy.

<OB>
Posty: 67
Rejestracja: 03.04.2016, 22:42

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: <OB> » 17.09.2016, 23:54

Snow6 pisze:
<OB> pisze:Jaka treść transparentu na Wiśle?
Precz z czerwona zaraza 17 09 1939 pamiętamy.
dzięki

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WWW1910 » 18.09.2016, 00:05

Jestem Z Miasta pisze:
oli1988 pisze:Bardzo dobra liczba Zaglebia ale zalosna BKSu, jak to jest ze Podbeskidzie nie ma w waszym mieacie ulicy nic nie znacza a wystawiaja mlyn i przychodza w kilka tysiecy na mecz w przypadku gdy was tam sie zjawia 300 osob. Przeciez wy powinniscie zajac cala trybune ten mecz byl w waszym miescie.
Ty naprawde nie kapujesz? Zaraz beda pisac ,ze Podbeskidzie nie ma bandy itp. Ze leja ich caly czas ,ze nie maja osiedla. Tylko moze pochwala sie jak oni walczyli z TSP, czy nie bo im glupio "wielcy chlopcy z poludnia" ? Wywozenie do lasu, wyciaganie z chaty, przyjscie na ustawke mimo umowionego 10v10 i tylko takie liczby rywalizuja , z kolegami z Sosnowca i napierdalanie lezacych. I Oni beda mowic ,ze honorowo itp. To mimo iz cal Polska stara sie miec beke z TSP, to dla mnie to TSP ma wiekszy szacunek niz te lajzy. O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil, ale teraz juz nikt z nich nie krzyczy konfidenci bo im glupio i jeszcze mu pieluche zmieniaja do ktorej nasral na.milicji. taka oto prawda o wojownikach ze stali
Stary w tym co piszesz masz 100 procent racji, to są typowi słabi zawodnicy, niby Bks ma wyjebane na Tsp, a jak przychodzi co do czego to katują ich w kilka osób ,wywożą do lasów (przykład przegibek 2011), ustawki z Sosnowcem, bo inaczej by wyszło na to, że Tsp ma jakiekolwiek szanse, a Wy bksy wstydźcie sie, skoro to żaden rywal dla Was a traktujecie go jak ostatni frajerzy.
Jestem z Łodzi, ale mieszkałem na południu przez x lat i to wy sie mozecie wstydzić, No Ultra buahahah, wyciąganie chłopaków z mieszkań grożenie rodzinom,to jest dopiero frajernia. Tylko Widzew RTS

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: cwaniaKKK » 18.09.2016, 00:24

BKS rządzi w Bielsku, Podbeskidzie nie ma bandy i nic konkretnego się tam nie urodziło mimo iż piłkarsko są kilka klas wyżej od ponad 10ciu lat. I na tym skończcie ten bełkot.
1910

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WWW1910 » 18.09.2016, 00:40

cwaniaKKK pisze:BKS rządzi w Bielsku, Podbeskidzie nie ma bandy i nic konkretnego się tam nie urodziło mimo iż piłkarsko są kilka klas wyżej od ponad 10ciu lat. I na tym skończcie ten bełkot.
Dobrze Pan Cwaniak z Pksu podsumował;) Podejrzewam, że musieliśmy się trafić na nie jednym meczu;) Pozdro dla starych wariatów z Grembacha i z Chojen, Cwaniak jeszcze się trafimy na meczu,pozdro dla starych Widzewiaków!

ban82
Posty: 951
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ban82 » 18.09.2016, 01:26

Pytanie do tej kolejki wiec prosze nie wyjebać posta

Czy był taki przypadek żeby młyn pozdrawiał swojego układowicza/zgodowicza a reszta stdionu wyła??

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WWW1910 » 18.09.2016, 01:48

ban82 pisze:Pytanie do tej kolejki wiec prosze nie wyjebać posta

Czy był taki przypadek żeby młyn pozdrawiał swojego układowicza/zgodowicza a reszta stdionu wyła??
A o który konkretny przypadek Ci chodzi?

ban82
Posty: 951
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ban82 » 18.09.2016, 01:54

z wczorajszego meczyku Wisły.

Ja pytam kolego czy był inny tego typy fakt...

GoTo
Posty: 24
Rejestracja: 19.08.2016, 21:03

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: GoTo » 18.09.2016, 02:14

ban82 pisze:Pytanie do tej kolejki wiec prosze nie wyjebać posta

Czy był taki przypadek żeby młyn pozdrawiał swojego układowicza/zgodowicza a reszta stdionu wyła??

Nie pozdrawia sie układowicza/ów to normalne u normalnych ekip z zasadami.Natomiast pozdrawianie układowicza i wchodzenie mu w dupe to coś innego.Pozdrawia sie zgody oficialne tylko.Przykład krakowa nadaje sie do pracy magisterskiej o zaburzeniach psychicznych grupy osob/ludzi.Pod wplywem środków psychotropowych.

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Xiaomi » 18.09.2016, 02:30

To na Wiśle się powtarza drugi albo trzeci raz. Gwizdami zagłuszane są i bluzgi na Śląsk i pozdrawianie WRWE.
Ekipa sportowa ma swoje poglądy a cała reszta ma ich w d****.

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WWW1910 » 18.09.2016, 02:35

ban82 pisze:z wczorajszego meczyku Wisły.

Ja pytam kolego czy był inny tego typy fakt...

Nie było takiego przypadku, powiem więcej, janusze, cześki, tudzież inne szwagry wyły na ten temat, ale albo Ty jesteś upośledzony, albo na prawdę nie potrafisz zrozumieć sytuacji gdzie Wisła pozdrawia Ruch Chorzów i robi to ekipa, która ma całkowicie w chuju zdanie osób wymienienionych wyżej.

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Xiaomi » 18.09.2016, 02:46

Taa... a Lechii (mocno akcentującej zgodę ze Śląskiem) obecnej przy Kałuży to prowiant sam się podrzucił ostatnio :)
Jaka jest jedność wśród tych zaangażowanych to pokazują nie tylko mecze u siebie ale i wyjazdy.

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WWW1910 » 18.09.2016, 02:58

Xiaomi pisze:Taa... a Lechii (mocno akcentującej zgodę ze Śląskiem) obecnej przy Kałuży to prowiant sam się podrzucił ostatnio :)
Jaka jest jedność wśród tych zaangażowanych to pokazują nie tylko mecze u siebie ale i wyjazdy.
Poczułem się wywołany do tablicy to odpowiadam, te osoby które podrzuciły prowiant to przez jakiś czas będą myśleć, że są prawdziwymi kibicami Wisły, mogą jeździć na Lechię, mogą śpiewać o Śląsku, a prawda jest taka, że nie znaczą nic. Myślą, że jak bedą się pucować do byłych zgód, że niby TKWM jeszcze istnieje, a prawda jest taka że jest WWRE i nie ma miejsca na resztę.

GoTo
Posty: 24
Rejestracja: 19.08.2016, 21:03

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: GoTo » 18.09.2016, 03:02

simbo pisze:
GoTo pisze:
ban82 pisze:Pytanie do tej kolejki wiec prosze nie wyjebać posta

Czy był taki przypadek żeby młyn pozdrawiał swojego układowicza/zgodowicza a reszta stdionu wyła??

Nie pozdrawia sie układowicza/ów to normalne u normalnych ekip z zasadami.Natomiast pozdrawianie układowicza i wchodzenie mu w dupe to coś innego.Pozdrawia sie zgody oficialne tylko.Przykład krakowa nadaje sie do pracy magisterskiej o zaburzeniach psychicznych grupy osob/ludzi.Pod wplywem środków psychotropowych.
Nie pozdrawia się bo co? Bo ty tak piszesz? Pozdrawia się zgody tylko oficjalne piszesz. Bo co? Legia pozdrawiająca nie raz Radomiaka też chora psychicznie? Pierwszy przykład z brzegu z tą Legią ale pewnie inne przykłady też są. Każdy może sobie pozdrawiać kogo chce, zostań decyzyjnym w swojej ekipie to sobie będziesz decydował kogo pozdrawiać a kogo j****.





Proponuje Ci napisać regulamin co można a czego nie a następnie zażądaj od wszystkich ekip aby się do niego dostosowali.


Xiaomi każdy normalny ma głęboko gdzieś Śląska. Pogwiżdzą pogwiżdzą i im się w końcu znudzi, gwizdają tylko osoby z sektorów piknikowych których jedyna aktywność na Wiśle to mecz co 2 tygodnie u siebie.

Ty simbo czy tam bambo srambo c*** czy jak sie nazwałes pajacu,tak te pikniki maja c**** do gadania że delfiny lataja po sektorach i naganiaja do młyna wszystkich.Przestan pajacowac o regulaminie bo to fakt,dobrze że jesteś normalny i lubisz głeboko to chyba wam tam już tak zostanie od kolegów nowych z łodzi co ich ruscy jebali w marynarza w madrycie.

.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: .VALO. » 18.09.2016, 03:07

WWW1910 pisze:
Xiaomi pisze:Taa... a Lechii (mocno akcentującej zgodę ze Śląskiem) obecnej przy Kałuży to prowiant sam się podrzucił ostatnio :)
Jaka jest jedność wśród tych zaangażowanych to pokazują nie tylko mecze u siebie ale i wyjazdy.
Poczułem się wywołany do tablicy to odpowiadam, te osoby które podrzuciły prowiant to przez jakiś czas będą myśleć, że są prawdziwymi kibicami Wisły, mogą jeździć na Lechię, mogą śpiewać o Śląsku, a prawda jest taka, że nie znaczą nic. Myślą, że jak bedą się pucować do byłych zgód, że niby TKWM jeszcze istnieje, a prawda jest taka że jest WWRE i nie ma miejsca na resztę.

Gdzie jest to wwre?tyle okazji,wyjazdów wrogów i c*** nie ma nikogo.W krakowie nie widac wsh chodza słuchy że czesto ich widac na komendzie wieczorem możliwe że szykuje sie nowy jedras i grudzien w wsh.
Hej Hej.

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WWW1910 » 18.09.2016, 03:15

.VALO. pisze:
WWW1910 pisze:
Xiaomi pisze:Taa... a Lechii (mocno akcentującej zgodę ze Śląskiem) obecnej przy Kałuży to prowiant sam się podrzucił ostatnio :)
Jaka jest jedność wśród tych zaangażowanych to pokazują nie tylko mecze u siebie ale i wyjazdy.
Poczułem się wywołany do tablicy to odpowiadam, te osoby które podrzuciły prowiant to przez jakiś czas będą myśleć, że są prawdziwymi kibicami Wisły, mogą jeździć na Lechię, mogą śpiewać o Śląsku, a prawda jest taka, że nie znaczą nic. Myślą, że jak bedą się pucować do byłych zgód, że niby TKWM jeszcze istnieje, a prawda jest taka że jest WWRE i nie ma miejsca na resztę.

Gdzie jest to wwre?tyle okazji,wyjazdów wrogów i c*** nie ma nikogo.W krakowie nie widac wsh chodza słuchy że czesto ich widac na komendzie wieczorem możliwe że szykuje sie nowy jedras i grudzien w wsh.

WWRE ma się dobrze, a Ty napinaczu skąd jesteś? Z tego co Cie obserwuje to się tylko napinasz, c**** masz pojęcie co się dzieje, byłes po meczu Banika z Opava na granicy? Podejrzewam, że nie, więc c**** wiesz. Nie wiesz jak cygany spierdalaly przed FC Kęty. A najlepiej wypomnieć jedrasa i grudnia, c**** wiesz i w nogach śpisz

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WWW1910 » 18.09.2016, 04:17

Jestem Z Miasta pisze:
oli1988 pisze:Bardzo dobra liczba Zaglebia ale zalosna BKSu, jak to jest ze Podbeskidzie nie ma w waszym mieacie ulicy nic nie znacza a wystawiaja mlyn i przychodza w kilka tysiecy na mecz w przypadku gdy was tam sie zjawia 300 osob. Przeciez wy powinniscie zajac cala trybune ten mecz byl w waszym miescie.
Ty naprawde nie kapujesz? Zaraz beda pisac ,ze Podbeskidzie nie ma bandy itp. Ze leja ich caly czas ,ze nie maja osiedla. Tylko moze pochwala sie jak oni walczyli z TSP, czy nie bo im glupio "wielcy chlopcy z poludnia" ? Wywozenie do lasu, wyciaganie z chaty, przyjscie na ustawke mimo umowionego 10v10 i tylko takie liczby rywalizuja , z kolegami z Sosnowca i napierdalanie lezacych. I Oni beda mowic ,ze honorowo itp. To mimo iz cal Polska stara sie miec beke z TSP, to dla mnie to TSP ma wiekszy szacunek niz te lajzy. O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil, ale teraz juz nikt z nich nie krzyczy konfidenci bo im glupio i jeszcze mu pieluche zmieniaja do ktorej nasral na.milicji. taka oto prawda o wojownikach ze stali

Pięknie was kolega w tym poście pozamiatał, niech się tu wypowie jakiś bksiak, jak to było w atach 2008-2010, gdzie Tsp dla was nie stanowiło zagrożenia, a jeśli nie stanowili zagrożenia to dlaczego na głupie spotkania na ubitej ziemi przychodziliście z Sosnowcem?, dlaczego skakaliście po głowach wy pajace, dlaczego wpadaliście na sale gdzie Tsp coś próbowali działać, ze sprzętem, jesteście śmieszni w c***,co miało znaczyć wywożenie do lasu? śmiechu warci jesteście, chłopaki z Tsp mają dużo większe jaja niż wy.

prism
Posty: 115
Rejestracja: 04.06.2014, 22:16

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: prism » 18.09.2016, 08:22

WWW1910 pisze:
Jestem Z Miasta pisze:
oli1988 pisze:Bardzo dobra liczba Zaglebia ale zalosna BKSu, jak to jest ze Podbeskidzie nie ma w waszym mieacie ulicy nic nie znacza a wystawiaja mlyn i przychodza w kilka tysiecy na mecz w przypadku gdy was tam sie zjawia 300 osob. Przeciez wy powinniscie zajac cala trybune ten mecz byl w waszym miescie.
Ty naprawde nie kapujesz? Zaraz beda pisac ,ze Podbeskidzie nie ma bandy itp. Ze leja ich caly czas ,ze nie maja osiedla. Tylko moze pochwala sie jak oni walczyli z TSP, czy nie bo im glupio "wielcy chlopcy z poludnia" ? Wywozenie do lasu, wyciaganie z chaty, przyjscie na ustawke mimo umowionego 10v10 i tylko takie liczby rywalizuja , z kolegami z Sosnowca i napierdalanie lezacych. I Oni beda mowic ,ze honorowo itp. To mimo iz cal Polska stara sie miec beke z TSP, to dla mnie to TSP ma wiekszy szacunek niz te lajzy. O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil, ale teraz juz nikt z nich nie krzyczy konfidenci bo im glupio i jeszcze mu pieluche zmieniaja do ktorej nasral na.milicji. taka oto prawda o wojownikach ze stali

Pięknie was kolega w tym poście pozamiatał, niech się tu wypowie jakiś bksiak, jak to było w atach 2008-2010, gdzie Tsp dla was nie stanowiło zagrożenia, a jeśli nie stanowili zagrożenia to dlaczego na głupie spotkania na ubitej ziemi przychodziliście z Sosnowcem?, dlaczego skakaliście po głowach wy pajace, dlaczego wpadaliście na sale gdzie Tsp coś próbowali działać, ze sprzętem, jesteście śmieszni w c***,co miało znaczyć wywożenie do lasu? śmiechu warci jesteście, chłopaki z Tsp mają dużo większe jaja niż wy.
Debilom, którzy sądzą, że Podbeskidzie cokolwiek sobą reprezentuje polecam obejrzeć zdjęcia ich "młyna" z meczu z Zagłębiem. Przeciwnikiem zgodna lokalnej kosy, lider, ponad 1000 gości na stadionie, a u nich kilkadziesiąt gimbusów w młynie i 3 flagi. Trudno tu mówić nawet o jakiejś żenadzie...

Porter12
Posty: 107
Rejestracja: 26.02.2016, 20:16

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Porter12 » 18.09.2016, 08:33

Witam. Ile Lech Poznań dostał biletów do Gdańska na Lechię ?

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: GtWładzię » 18.09.2016, 08:52

poprosili o 1500

ZenonKwadrat
Posty: 104
Rejestracja: 13.12.2012, 16:14

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ZenonKwadrat » 18.09.2016, 08:59

WWW1910 pisze:
Jestem Z Miasta pisze:
oli1988 pisze:Bardzo dobra liczba Zaglebia ale zalosna BKSu, jak to jest ze Podbeskidzie nie ma w waszym mieacie ulicy nic nie znacza a wystawiaja mlyn i przychodza w kilka tysiecy na mecz w przypadku gdy was tam sie zjawia 300 osob. Przeciez wy powinniscie zajac cala trybune ten mecz byl w waszym miescie.
Ty naprawde nie kapujesz? Zaraz beda pisac ,ze Podbeskidzie nie ma bandy itp. Ze leja ich caly czas ,ze nie maja osiedla. Tylko moze pochwala sie jak oni walczyli z TSP, czy nie bo im glupio "wielcy chlopcy z poludnia" ? Wywozenie do lasu, wyciaganie z chaty, przyjscie na ustawke mimo umowionego 10v10 i tylko takie liczby rywalizuja , z kolegami z Sosnowca i napierdalanie lezacych. I Oni beda mowic ,ze honorowo itp. To mimo iz cal Polska stara sie miec beke z TSP, to dla mnie to TSP ma wiekszy szacunek niz te lajzy. O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil, ale teraz juz nikt z nich nie krzyczy konfidenci bo im glupio i jeszcze mu pieluche zmieniaja do ktorej nasral na.milicji. taka oto prawda o wojownikach ze stali

Pięknie was kolega w tym poście pozamiatał, niech się tu wypowie jakiś bksiak, jak to było w atach 2008-2010, gdzie Tsp dla was nie stanowiło zagrożenia, a jeśli nie stanowili zagrożenia to dlaczego na głupie spotkania na ubitej ziemi przychodziliście z Sosnowcem?, dlaczego skakaliście po głowach wy pajace, dlaczego wpadaliście na sale gdzie Tsp coś próbowali działać, ze sprzętem, jesteście śmieszni w c***,co miało znaczyć wywożenie do lasu? śmiechu warci jesteście, chłopaki z Tsp mają dużo większe jaja niż wy.
Myślę ze po prostu chcieli im dosłownie wybić z głowy kibicowanie. Uczą się na błędach. Kiedyś jakby ŁKS zrobiłby podobnie to dzisiaj nie byłoby Widzewa
Rzeź Wołyńska - pamiętajmy o tej nie wygodnej dla naszych rządzących zbrodni!

starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: starysadeczanin » 18.09.2016, 09:57

Bambino pisze:
.VALO. pisze:Gdzie jest to wwre?tyle okazji,wyjazdów wrogów i c*** nie ma nikogo.W krakowie nie widac wsh chodza słuchy że czesto ich widac na komendzie wieczorem możliwe że szykuje sie nowy jedras i grudzien w wsh.
czyli co wsh posypalo sie hehe "do wiezieinia pozdrowienia" . czyli pewnie dlaego o brodaczu wsh sluch zaginoł. :)
Widze ze juz nie ma sie jak przyczepic do Wisly to teraz sie szuka ze WWR akcji nie zrobilo. Ogladajac wczorajszy mecz ostatnia druzyna w tabeli po 7 z rzedu porazkach ulewa ogromna a jednak mlyn liczny doping dobry, hymn odspiewany a nawet trns odnosnie 17 wrzesnia, no moze te 8, 5 kola nie powala na kolana ale podejzewam ze nawet w poznaniu p 7 z rzedu wtopach ciezko by bylo 10 tys przekroczyc.
ciekawe jak dzisiaj w Warszawie bedzie ilosciowo po ostatnich wydarzeniach

pyjter1920
Posty: 19
Rejestracja: 05.07.2010, 17:08

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: pyjter1920 » 18.09.2016, 10:14

Czy ktoś może udostępnić zdjęcia wczorajszego sektora gości z meczu Wisła-Piast. Jaka oficjalna liczba kibiców Gości?

pomorze
Posty: 128
Rejestracja: 08.01.2009, 19:38

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: pomorze » 18.09.2016, 10:26

[link]

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: JP90% » 18.09.2016, 10:28

Fotka całego sektora gości w Tarnobrzegu. A na niej 57 osób.

Obrazek

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: HC » 18.09.2016, 10:29

Czy można już wnioskować, że warto oglądać mecze Wisły, ponieważ niedługo dojdzie tam do scen podobnych jak na KSP-Legia?;)
HUTNIK&MAZOVIA

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Wasteland » 18.09.2016, 10:34

Aż nie mogę się doczekać następnej kolejki i co nowego internetowe trole wymyślą:)Warto zaznaczyć że to nadal te same osoby co to od pierwszej kolejki zaczęły ujadanie.A to że Wisła bluzgała na Śląsk a to że na Lechię a to ze wyrzucali swoich z trybun a teraz że zagłuszane gwizdami są okrzyki ekipy:)Do końca sezonu jeszcze kawał drogi i naprawdę można wymyślić jeszcze wiele ciekawych historyjek,tak więc do boju!

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Quorth » 18.09.2016, 10:35

K..a ale sie wszyscy do tej Wisły dowalili. Najwięcej zakompleksionych żydków, którzy nie mogą bez niej żyć. Jak widać na Wiśle coraz lepiej. Pozostał delikatny rozłam wiążący się z nowymi zgodami ale jak w przypadku zerwania z Jagą to kwestia czasu. Parę osób przeniosło się na inne sektory niż C ale są WIERNI i tyle

BekazWas
Posty: 180
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: BekazWas » 18.09.2016, 10:56

"Deliktny rozłam" i po 60 osób na wyjazdach.

ksk/jg
Posty: 24
Rejestracja: 11.09.2016, 18:38

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ksk/jg » 18.09.2016, 12:22

Jestem Z Miasta pisze:
oli1988 pisze:Bardzo dobra liczba Zaglebia ale zalosna BKSu, jak to jest ze Podbeskidzie nie ma w waszym mieacie ulicy nic nie znacza a wystawiaja mlyn i przychodza w kilka tysiecy na mecz w przypadku gdy was tam sie zjawia 300 osob. Przeciez wy powinniscie zajac cala trybune ten mecz byl w waszym miescie.
Ty naprawde nie kapujesz? Zaraz beda pisac ,ze Podbeskidzie nie ma bandy itp. Ze leja ich caly czas ,ze nie maja osiedla. Tylko moze pochwala sie jak oni walczyli z TSP, czy nie bo im glupio "wielcy chlopcy z poludnia" ? Wywozenie do lasu, wyciaganie z chaty, przyjscie na ustawke mimo umowionego 10v10 i tylko takie liczby rywalizuja , z kolegami z Sosnowca i napierdalanie lezacych. I Oni beda mowic ,ze honorowo itp. To mimo iz cal Polska stara sie miec beke z TSP, to dla mnie to TSP ma wiekszy szacunek niz te lajzy. O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil, ale teraz juz nikt z nich nie krzyczy konfidenci bo im glupio i jeszcze mu pieluche zmieniaja do ktorej nasral na.milicji. taka oto prawda o wojownikach ze stali

O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil - można szczegóły znac?
Bks donosil na Tsp? chyba nie możliwe...

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Xiaomi » 18.09.2016, 12:23

ide w gory pisze:Z Wisłą to ciekawa sprawa. Już po pierwszej kolejce mówili, wydawali swoje błyskotliwe oświadczenia, że już za tydzień będzie ok, że wszyscy pokochają Ruch, że to kwestia godzin. Mija kolejna kolejka i nic. Pojawiają się wyjazdy i jest tragedia. Wolą jeździć na cudze wyjazdy niż na swoje. Od stworzenia tej sekcji sportowej powtarzają, że już tylko chuligaństwo na gołe łapy, że honorowo. Śląsk proponuje im ustawkę, a oni się tłumaczą (co jest ku*** kabaretem), że nie są w stanie zagwarantować, że nie użyją swoich scyzoryków. Co oni śpią z nimi? Wystarczy nie brać i po sprawie, Śląsk na pewno by nie użył. Swoją drogą zajebiście zgrana ekipa, jeśli jeden nie odpowiada za drugiego.
Tak więc początek Wisły i nowego układu, to twierdzenie, że chwila moment i wszystko wraca do normy - nie wyszło.
Myślą dalej...
Przedstawmy Śląsk w złym świetle, powymyślajmy kilka farmazonów, że jechali z Lechem Wiślaków, pelikany łykną - c***, nie łyknęli. Kolejne mecze mijają i nadal chujnia.
Mecz ze Śląskiem, kolejna próba wciskania farmazonów, że Śląsk zjawi się z Motorem i nowymi układami, że trzeba im pokazać - c***, nie wyszło, na dodatek tylko potwierdzili, że decyzyjni są durniami. Śląsk z Lechią świetnie się bawili, pozdrawiali swoich kolegów z Wisły, jebali Sharksów i układy przy oklaskach większości stadionu. Sharksom puszczają nerwy, chcieli zabłysnąć transem, nie wyszło, wzięli kolegów z Widzewa i Ruchu i poszli pokazywać odbyty, śpiewać o Roliku, totalnie się pogubili, wielka ciemna dziura w głowie. Co ku*** robić?
c***, nie wyszło po myśli, że szybko minie. Nie wyszło podpuszczanie przeciwko byłym zgodom. Co dalej? Ostatnie podrygi wmówienia wiślakom, że Ś&L tak naprawdę p******* Wiślaków, że manipulują nimi - znowu c***.
Frustracja osiągnęła zenit, kiedy zaczęli pisać, że ci którzy p******* nowe układy i są nadal za Ś&L, to zapijaczone, nic nie znaczące ścierwa, że ogólnie c*** im w d***, że sami sobie poradzą.

Patrzę sobie na młyn Wisły, a tam dzieciaki, średnia wieku 15-17 lat. Patrzę sobie na chociażby ostatni wyjazd na Jagę, a grupa wygląda, jakby ktoś zapewnił osobom z jakimś upośledzeniem ciekawą wycieczkę. Brudas, anorektyk, kudłaty, prosiak w okularach, jacyś powyginani, no i ta liczba. Ja wiem, nie liczy się ile masz w łapie, liczy się, że jesteś wariatem, ustaw się na nich itd. Gdzie ci dumnie kroczący panowie z wypiętymi klatami, którzy tak pięknie się prezentowali we Francji? Tylu ich tam było a jeżdżą tylko z dużą grupą i to głównie z Ruchem i blisko, i co najzabawniejsze i według mnie skundlone, w ciuchach Ruchu. Ruch mistrzowsko to wszystko rozegrał. Jednej ekipy zabrakło im do pełni szczęścia ale teraz też są happy.

To są tylko ogólniki ale kasę skądś trzeba brać. Niektóre interesy padły. Od tych "zapijaczonych wiślaków" też już o wiele mniej. Teraz trzeba włożyć w klub, który jest w tragicznej sytuacji. Ruch jak dobrze to wykorzysta, to będzie miał wiślaków (Wszystkich) na widelcu, będą mogli robić co chcą, już powoli robią.

Z jednej strony szkoda, bo szli w dobrym kierunku, bo zapowiadali się całkiem nieźle, z drugiej strony jeśli decyzje podejmują metenaboloniarze...to c*** z nimi. Chociaż mawiają, że wróci kilka osób i w Krakowie będą 4 ekipy aczkolwiek naczelne gwiazdy już gasną, więc może nie będzie takiej potrzeby.

Pozostaje czekać na kolejny wpis, że jest chujowo, bo deszcz padał, jak wyżej. Tylko ci "zapijaczeni" Wiślacy mogą uratować swój klub ale oni też mają swój honor, godność i dumę. Nie będzie ich nikt zmuszał do pozdrawiania kogoś, kogo nienawidzą, a jak nie, to w******* i W**********.
Jakiś czas temu gadałem z pewnym gościem i nie powiedział wprost tego ale zasugerował, że Ruch ze zgodami zabiorą Wiśle wszystko co możliwe, zgarną najwięcej ile się da, pieniądze, tereny,wpływy, może nawet jakieś udziały w Wiśle, a potem ich wypierdolą, zostawiając na lodzie, bez żadnego wsparcia, bez poważnych zgód, bez niczego i drugą siłą w mieście będzie Hutnik. Może tak będzie, a może w następnej kolejce stadion będzie pełny, wszyscy będą radośnie pozdrawiać układowiczów, specjale na wyjazd będą pękać w szwach, tak jak klatki dla gości. Najbardziej na tym układzie straci Wisła i Elana, bo R&W nie będą ich wiecznie niańczyć.

Czas pokaże.
No jak na Ciebie to całkiem trafna analiza sytuacji.

KurCzakY
Posty: 28
Rejestracja: 19.08.2016, 20:21

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: KurCzakY » 18.09.2016, 12:31

Dobrze napisane ale dodać trzeba jeszcze że to wsh starac sie musi żeby ich traktowali jakoś.Co do sytuacji na Wisle to kryzys jest a bilety w szkolach za 5 złoty nic nie dadza mlyn wyglada słabo.

Siódemka
Posty: 84
Rejestracja: 06.09.2012, 20:20

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Siódemka » 18.09.2016, 12:36

W 3 lidze odbyly sie 2 ciekawe mecze Elana-Gornik oraz Baltyk-Pogon.Napisze ktos relacje?

note
Posty: 251
Rejestracja: 09.06.2007, 18:43

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: note » 18.09.2016, 12:59

Zawisza wybierał się do Gdyni?
Kiedy przeszłość nie oświetla przyszłości, rozum porusza się w ciemności.

komornikdluznik
Posty: 23
Rejestracja: 08.06.2015, 00:04

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: komornikdluznik » 18.09.2016, 13:10

Ile Łksu w Ostrodzie ?

marcino2981
Posty: 61
Rejestracja: 16.09.2014, 08:18

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: marcino2981 » 18.09.2016, 13:45

ŁKS ma zakaz

Jestem Z Miasta
Posty: 72
Rejestracja: 10.08.2016, 19:33

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Jestem Z Miasta » 18.09.2016, 13:51

ksk/jg pisze:
Jestem Z Miasta pisze:
oli1988 pisze:Bardzo dobra liczba Zaglebia ale zalosna BKSu, jak to jest ze Podbeskidzie nie ma w waszym mieacie ulicy nic nie znacza a wystawiaja mlyn i przychodza w kilka tysiecy na mecz w przypadku gdy was tam sie zjawia 300 osob. Przeciez wy powinniscie zajac cala trybune ten mecz byl w waszym miescie.
Ty naprawde nie kapujesz? Zaraz beda pisac ,ze Podbeskidzie nie ma bandy itp. Ze leja ich caly czas ,ze nie maja osiedla. Tylko moze pochwala sie jak oni walczyli z TSP, czy nie bo im glupio "wielcy chlopcy z poludnia" ? Wywozenie do lasu, wyciaganie z chaty, przyjscie na ustawke mimo umowionego 10v10 i tylko takie liczby rywalizuja , z kolegami z Sosnowca i napierdalanie lezacych. I Oni beda mowic ,ze honorowo itp. To mimo iz cal Polska stara sie miec beke z TSP, to dla mnie to TSP ma wiekszy szacunek niz te lajzy. O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil, ale teraz juz nikt z nich nie krzyczy konfidenci bo im glupio i jeszcze mu pieluche zmieniaja do ktorej nasral na.milicji. taka oto prawda o wojownikach ze stali

O panu J. Nie wspomne bo pol Bielska na komendzie opierdolil - można szczegóły znac?
Bks donosil na Tsp? chyba nie możliwe...
Pan J donosil i donosi na.swoich jak.i.zgodowiczow oraz bylego ukladowicza, kto ma wiedziec ten wie, ale przeciez w TSP sa konfitury, BKS to sami ludzie zasad. Juz nie beda filmikow nagrywac, chyba ze ze swoimi kolegami

eMTe4
Posty: 209
Rejestracja: 26.07.2013, 12:55

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: eMTe4 » 18.09.2016, 13:59

Ile BKS-u Bielsko w Dzierżoniowie?
"Papieros parzy dłoń i budzi żal
Na peronie siedzę sam
Oglądam sterty tych starych zdjęć, ten peron dobrze
mnie już zna
Pociąg zabiera co dzień bliską twarz
Tutaj tłoczą się, tu mówią - "tam to jest życie i czar", Tu się handluje Ojczyzną co dnia!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości