Dozolek

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Dozolek

Post autor: DoZo(L)e... » 22.04.2020, 13:48

Nie wiedziałem, że mój "synaLek" jest aż tak popularny, żeby poświęcać mu specjalny temat. Czy podobna sytuacja miała już miejsce na tym forum w przeszłości?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info



jansiekiera
Posty: 57
Rejestracja: 24.05.2019, 09:45

Re: Dozolek

Post autor: jansiekiera » 22.04.2020, 16:03

Dozo gratulacje za osobny temat.
Dodajesz kolorytu i na stadionie i w tym smutnym jak p**** swiecie

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Dozolek

Post autor: cwaniaKKK » 22.04.2020, 16:28

Ode mnie też gratulacje dozo.
1910

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Dozolek

Post autor: iamcriminal » 22.04.2020, 19:50

a ja się powoli zastanawiam kto jest głupszy :) tak na luzie, pzdr!

dusan
Posty: 7
Rejestracja: 03.04.2019, 20:22

Re: Dozolek

Post autor: dusan » 22.04.2020, 21:04

DoZo(L)e... pisze:
22.04.2020, 13:48
Nie wiedziałem, że mój "synaLek" jest aż tak popularny, żeby poświęcać mu specjalny temat. Czy podobna sytuacja miała już miejsce na tym forum w przeszłości?
ja kojarzę poświęcony poprzedniej supernowej tego forum inTORwertykowi czy tak jakoś, ale tamten sam sobie założył to może mniej się liczy. Niemniej w trolllingu gość był zdecydowanie klasę niżej, ja tam szczerze podziwiam za styl który nawet próbuję imitować.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Dozolek

Post autor: DoZo(L)e... » 22.04.2020, 22:10

dusan pisze:
22.04.2020, 21:04
DoZo(L)e... pisze:
22.04.2020, 13:48
Nie wiedziałem, że mój "synaLek" jest aż tak popularny, żeby poświęcać mu specjalny temat. Czy podobna sytuacja miała już miejsce na tym forum w przeszłości?
ja kojarzę poświęcony poprzedniej supernowej tego forum inTORwertykowi czy tak jakoś, ale tamten sam sobie założył to może mniej się liczy. Niemniej w trolllingu gość był zdecydowanie klasę niżej, ja tam szczerze podziwiam za styl który nawet próbuję imitować.
"(...) Wiadomo, podróba nie dorówna oryginałowi.
Sprawdź, co nadaje "Vienio", KaczY i "Włodi"... ". ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

dusan
Posty: 7
Rejestracja: 03.04.2019, 20:22

Re: Dozolek

Post autor: dusan » 22.04.2020, 23:03

DoZo(L)e... pisze:
22.04.2020, 22:10
dusan pisze:
22.04.2020, 21:04
DoZo(L)e... pisze:
22.04.2020, 13:48
Nie wiedziałem, że mój "synaLek" jest aż tak popularny, żeby poświęcać mu specjalny temat. Czy podobna sytuacja miała już miejsce na tym forum w przeszłości?
ja kojarzę poświęcony poprzedniej supernowej tego forum inTORwertykowi czy tak jakoś, ale tamten sam sobie założył to może mniej się liczy. Niemniej w trolllingu gość był zdecydowanie klasę niżej, ja tam szczerze podziwiam za styl który nawet próbuję imitować.
"(...) Wiadomo, podróba nie dorówna oryginałowi.
Sprawdź, co nadaje "Vienio", KaczY i "Włodi"... ". ;)
o jak już zwróciłeś na mnie uwagę to mam takie pytanie, czy wariant dżinsów noszonych przez waszą bojówkę (z "wywietrznikami"):
[link]
poleciłbyś koleżankom z drugiej strony miewającym z tym materiałem kłopoty?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Dozolek

Post autor: DoZo(L)e... » 23.04.2020, 01:07

dusan pisze:
22.04.2020, 23:03
DoZo(L)e... pisze:
22.04.2020, 22:10
dusan pisze:
22.04.2020, 21:04


ja kojarzę poświęcony poprzedniej supernowej tego forum inTORwertykowi czy tak jakoś, ale tamten sam sobie założył to może mniej się liczy. Niemniej w trolllingu gość był zdecydowanie klasę niżej, ja tam szczerze podziwiam za styl który nawet próbuję imitować.
"(...) Wiadomo, podróba nie dorówna oryginałowi.
Sprawdź, co nadaje "Vienio", KaczY i "Włodi"... ". ;)
o jak już zwróciłeś na mnie uwagę to mam takie pytanie, czy wariant dżinsów noszonych przez waszą bojówkę (z "wywietrznikami"):
[link]
poleciłbyś koleżankom z drugiej strony miewającym z tym materiałem kłopoty?
Powinieneś z tym pytaniem/apelem ty zwrócić się do poloTV, bo ja tego pokolorowanego obdartusa nie widziałem w żadnej bójce z udziałem Legii.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Re: Dozolek

Post autor: Nawigator » 23.04.2020, 07:29

Zamiast słodzić Dozolowi na necie to lepiej wrzucilibyście dyszkę na mobilne badanie wariografem (+/-2500) by wiedzieć czy konfabuluje czy może też mówi prawdę, którą co niektórzy chcą wyprzeć. Wstępnie badanie ma się odbyć sierpień-wrzesień, póki co przygotował już pytania kalibrujące urządzenie a o szczegółach pewnie Dozol napisze na dniach.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Dozolek

Post autor: DoZo(L)e... » 23.04.2020, 10:45

Nawigator pisze:
23.04.2020, 07:29
Zamiast słodzić DoZo(L)... na necie, to lepiej wrzucilibyście dyszkę na mobilne badanie wariografem (+/-2500), by wiedzieć, czy konfabuluje, czy może też mówi/pisze prawdę, którą co niektórzy chcą wyprzeć. Wstępnie badanie ma się odbyć sierpień-wrzesień 2020 r., póki co przygotował już pytaniE kalibrujące urządzenie, a o szczegółach pewnie DoZo... napisze na dniach.
Niniejszym potwierdzam fakt mojej zgody na przejście testu wiarygodności zaproponowanego przez "Nawigatora" w temacie pt. "TMK". Jeżeli np. tu uzgodnicie pytanie/a uzupełniające, aby zamknąć się w czterech zagadnieniach, to prawdopodobnie koszt całego badania na poligrafie powinien się zamknąć nawet w kwocie 1000 zł.
Autorowi powyższego pomysłu pozostaje zorganizować wśród moich oponentów zbiórkę środków pieniężnych np. na portalu "[link]", żeby wszyscy sami wyrobili sobie opinię, czy moja tutejsza aktywność to przypisywane mi farmazony, czy też jest to po prostu DozoLek na całe milicyjne zło, wynikające z głupoty publikowanej na tym forum.

[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

AL BUNDY
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 19:53

Re: Dozolek

Post autor: AL BUNDY » 23.04.2020, 11:40

Nie rozumie dlaczego aż tak czepiacie się tego DoZola

Co tam chłopak pisze, to pisze - wiedzę posiada i to niemałą, chyba 90 % tutejszej kumateri jej nie posiada - męczy tylko ten jego styl pisania i to przypierdalanie na siłę do wszystkiego i wszystkich co mu nie pasi. Ostatnio widziałem że potrafi nawet napisać coś normalnie, czytelnie ..

Nie przypominam sobie natomiast aby kiedykolwiek komuś ubliżył, kogoś zwyzywał, a to jest chyba oprócz kłamstw sednem sprawy w wymianie informacji czy dyskusji.

Tutaj można mieć uwagi tylko i wyłącznie do modów - to jest ku*** jego mać kpina aby przechodziły teksty o "wszystkim", a jak czytam o matkach kurwach, i takie tam, to zastanawiam się czy któryś z moderatorów zna swoją Matulę.

Oprócz tego i forum Zawiszy jestem zarejestrowany na [link] - tam chyba nikt nie doczekałby 0,5 godziny by nie zostać zbanowanym za takie teksty jakie można tutaj poczytać.

Niewiele jak widać na te lata piszę, ale jeden jedyny raz mogłem kogoś tutaj obrazić - i tym kimś jest właśnie Dozol.
"Dupek o Zjebanej osobowości" tak delikatnie kiedyś tam napisałem - coś mi tam odpisał, ja już nie - może to jest metoda zamiast obrażać chłopaka

Jest nowy temat, są wpisy, wyświetlenia - kasa coś tam się kręci, no i komuś tam jest ok.
No i ok.
Kibolka to nie jest kółko różańcowe - jak po mordzie na ulicy to trudno, ale 'wojowanie''jechanie' komuś klawiaturą ?

Kropkowanie c**** , k**** to czysty śmiech - jeżeli nie jest to nadużywane w tekście to jest to do przyjęcia , nikt chyba się nie zgorszy ..

MODOWIE, MODOWIE !!

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Dozolek

Post autor: whiskey » 23.04.2020, 11:43

Ja się chętnie dorzucę do zbiórki ale na to aby ktoś tą kurwe wrzucił do wisly

monterinio
Posty: 186
Rejestracja: 04.01.2012, 20:00

Re: Dozolek

Post autor: monterinio » 23.04.2020, 11:47

Dozo jest postacią prawdziwą widywaną na stadionie Ł3?, czy może jest to postać z mitologi greckiej wytworzona na potrzeby forum kibice.net ?

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Dozolek

Post autor: wariat_outlaw » 23.04.2020, 14:12

DoZo - typ psychola??
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Dozolek

Post autor: DoZo(L)e... » 23.04.2020, 16:21

To może zrobimy jeszcze 'zciepę' dla widzewiaczki bIE7, żeby zweryfikować, czy cokolwiek z jej 'zjebania' się wyżej jest zgodne z prawdą?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SkalbmierzRCK, slimosolo, Wnuk Edwarda i 162 gości