www.warhouse.pl

Mistrzem Polski Zagłębie Lubin

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
KOTLET-RKS
Posty: 61
Rejestracja: 26.02.2007, 19:09
Lokalizacja: RKS RADOMSKO

Post autor: KOTLET-RKS » 27.05.2007, 22:51

Gratulacje dla Zagłębia !!



Oporowian
Posty: 154
Rejestracja: 26.02.2007, 18:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Oporowian » 27.05.2007, 23:14

wzl91 pisze:
Oporowian pisze:
wzl91 pisze: Mijałeś i pewnie jeszcze machałeś z pozdrowieniami do nas zesrańcu, już cie widzę jak przyspieszasz w bawiącą się grupę, hahahah. Mocny napinacz, nie ma co. Czołówka krajowa napinaczy, ale to normalne dla kibiców z miast które nie mają ani kibiców ani drużyny.
ty chyba k**** nie masz druzyny,ciekawe jaka byla by u was frekwencja jak byscie sie tulali po 2 i 3 lidze przez 5 lat j***** debilu.Wasze kompleksy wychodza przez caly czas,spiewajcie sobie na nas na meczu ale pamietajcie ze k**** nadejdzie ten dzien i polecicie tam gdzie wasze miejsce.Jak by nie te KGHM bo byscie od nas z 4 ligi kupywali pilkarzy.Czlowka napinaczy ?? a kto sie najczesciej udziela na wszystkich stronach jak przegramy mecz polowa wpisow jest od was,nawet twoj kolega po szalu ma nick "Cala Polska J...".Odpierdolcie sie od nas i patrzcie sie na siebie pajace
bez odbioru
To sobie zobacz naszą frekwencję parówo jak byliśmy w drugiej lidze. Macie kompleksy odnośnie wielkości miasta i pierdolicie coś o swojej złodziejskiej historii w której to okradaliście inne drużyny, od czasu upadku komuny jesteście zerem i dostarczycielami punktów. Jak to możliwe że tak duży klub w waszym mniemaniu nie ma sponsora? Bo każdy pierdoli grubkę meneli i sezonowców. Mówisz o napinaniu to zobacz na nasze forum kto się tam napina i beczy.
Odnośnie KGHM to na kolanach za nimi łazicie aby was zasponsorowali, teraz przejmuje Was miasto bi siegacie dna, do tego nasz prezes ma gest i pomaga wam kilkoma zawodnikami, na kolana.
Bez odbioru.
I liga 1999/2000
Zagłębie Lubin 2-1 Lech Poznań 17 lipca, 16:30 (3.500)
Zagłębie Lubin 2-2 Amica Wronki 24 lipca, 16:30 (3.000)
Zagłębie Lubin 1-0 Odra Wodzisław Śląski 7 sierpnia, 16:30 (3.500)
Zagłębie Lubin 1-0 Widzew Łódź 21 sierpnia, 16:00 (3.000)
Zagłębie Lubin 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 września, 17:00 (1.000
Zagłębie Lubin 2-0 Stomil Olsztyn 25 września, 16:00 (1.800)
Zagłębie Lubin 1-0 Łódzki KS 31 października, 14:00 (2.000)
Zagłębie Lubin 2-3 Legia Warszawa 15 marca, 15:00 (1.500)
Zagłębie Lubin 5-0 Petro Płock 26 marca, 14:00 (4.500)
Zagłębie Lubin 3-3 Ruch Radzionków 9 kwietnia, 14:00 (2.500)
Zagłębie Lubin 3-1 Pogoń Szczecin 21 kwietnia, 16:00 (3.000)
Zagłębie Lubin 2-1 Polonia Warszawa 6 maja, 16:00 (3.500)
Zagłębie Lubin 3-2 Wisła Kraków 20 maja, 16:00 (3.500)
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Zabrze 28 maja, 17:00 (3.000)
Arkadiusz Klimek 22, Jerzy Podbrożny 31 - Dariusz Marzec 44

wasze frekwencja przy 4 miejscu w lidze wg mnie nie jest fascynujaca,zobacz sobie ile was bylo w 2001/2002 po 1-2 tys przychodzilo.Co ty myslisz ze mnie to nie wkurwia ze siedzimy w zasranej 2 lidze przez pare lat??ale co my kibice mamy zrobic? nie mamy zadnego wplywu na to co sie dzieje w klubie,wyobraz sobie ze twoje Zaglebie bylo bez kasy i obijalo sie o 3 lige ile wtedy chodzilo by was? we Wrocku wszyscy maja dosc tego ze tak duze miasto nie ma 1 ligowej druzyny ale powoli wszystko idzie w dobrym kierunku .Co do napinania to naprawde nic nie pisz bo nie ma 2 takiej ekipy ktora by miala takie kompleksy na punkcie innej,nie mowie tego zeby sie klucic ale taka jest prawda i sam to przyznasz jak obiektywnie na to spojrzysz.A co do sponsorowania to Zaden dzialacz naszego klubu nie prowadzil rozmow z KGHM wiec nie wiem po co ta glupia gatka
pozdro dla normalnych

klivids87
Posty: 11
Rejestracja: 14.03.2007, 21:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: klivids87 » 27.05.2007, 23:20

Słuchałem tego meczu na LegiaFM i nagrywałem relacje. Ale komentator jest zajebisty, sami posłuchajcie jak przeżywał ten mecz :wink: Widać, jak bardzo Legia nie chciała żeby Zagłębie cieszyło sie z majstra na ich stadionie. Umieściłem na wrzucie relacje ze strzelania bramki przez Rogera, posłuchajcie sami:

[link]

(L)ictre
Posty: 164
Rejestracja: 02.04.2007, 16:54

Post autor: (L)ictre » 27.05.2007, 23:25

klivids87 pisze:Słuchałem tego meczu na LegiaFM i nagrywałem relacje. Ale komentator jest zajebisty, sami posłuchajcie jak przeżywał ten mecz :wink: Widać, jak bardzo Legia nie chciała żeby Zagłębie cieszyło sie z majstra na ich stadionie. Umieściłem na wrzucie relacje ze strzelania bramki przez Rogera, posłuchajcie sami:

[link]
o ku*** leże :D
W Wielkim mieście Warszawa pyry na obiad sie zjada.

Sweet focie
Posty: 190
Rejestracja: 17.05.2007, 19:46

Post autor: Sweet focie » 27.05.2007, 23:27

klivids87 pisze:Słuchałem tego meczu na LegiaFM i nagrywałem relacje. Ale komentator jest zajebisty, sami posłuchajcie jak przeżywał ten mecz :wink: Widać, jak bardzo Legia nie chciała żeby Zagłębie cieszyło sie z majstra na ich stadionie. Umieściłem na wrzucie relacje ze strzelania bramki przez Rogera, posłuchajcie sami:

[link]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hahahahahahahahahahaha
Max for you
mic pisze:
wasik pisze:Gdzie punkt numer 3 :roll:
w '99 jeszcze byl, od niedawna jest juz tylko 1,2,3,5,6.... popierdolilo sie wszystko 8) :lol:
:lol: :lol: :lol:

klivids87
Posty: 11
Rejestracja: 14.03.2007, 21:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: klivids87 » 27.05.2007, 23:40

Ten komentator wymiata ;)
A jak słuchacie tego na wrzucie to całe 10 min trwa ?? Bo ja jak słucham to na 4 min sie zatrzymuje :/

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 27.05.2007, 23:48

wzl91 pisze:
Oporowian pisze:
wzl91 pisze: Mijałeś i pewnie jeszcze machałeś z pozdrowieniami do nas zesrańcu, już cie widzę jak przyspieszasz w bawiącą się grupę, hahahah. Mocny napinacz, nie ma co. Czołówka krajowa napinaczy, ale to normalne dla kibiców z miast które nie mają ani kibiców ani drużyny.
ty chyba k**** nie masz druzyny,ciekawe jaka byla by u was frekwencja jak byscie sie tulali po 2 i 3 lidze przez 5 lat j***** debilu.Wasze kompleksy wychodza przez caly czas,spiewajcie sobie na nas na meczu ale pamietajcie ze k**** nadejdzie ten dzien i polecicie tam gdzie wasze miejsce.Jak by nie te KGHM bo byscie od nas z 4 ligi kupywali pilkarzy.Czlowka napinaczy ?? a kto sie najczesciej udziela na wszystkich stronach jak przegramy mecz polowa wpisow jest od was,nawet twoj kolega po szalu ma nick "Cala Polska J...".Odpierdolcie sie od nas i patrzcie sie na siebie pajace
bez odbioru
To sobie zobacz naszą frekwencję parówo jak byliśmy w drugiej lidze. Macie kompleksy odnośnie wielkości miasta i pierdolicie coś o swojej złodziejskiej historii w której to okradaliście inne drużyny, od czasu upadku komuny jesteście zerem i dostarczycielami punktów. Jak to możliwe że tak duży klub w waszym mniemaniu nie ma sponsora? Bo każdy pierdoli grubkę meneli i sezonowców. Mówisz o napinaniu to zobacz na nasze forum kto się tam napina i beczy.
Odnośnie KGHM to na kolanach za nimi łazicie aby was zasponsorowali, teraz przejmuje Was miasto bi siegacie dna, do tego nasz prezes ma gest i pomaga wam kilkoma zawodnikami, na kolana.
Bez odbioru.
do Oporowian - gosciu czytasz czasem swoj portal fanslask.aha.pl ? kto tam pisze o kim ? to wlasnie wy piszecie o ZL ze mala frekwencja ze brak kibicow. wy macie 650 tys miasto a na trybunach ile typa ? wiem ze macie II lige ale jednal miasto macie 10razy wieksze od Lubina. na mecze Zagłębia przychodzi po 9 tys ludzi, mecze z Koroną, Legią, Wisłą oglądają tłumy po 13 tys. tylko prosze nie pokazuj mi liczb z onet.pl gdzie dzis widzialem ze w Warszawie było nas niby 500 osob, a było ponad 1000.
piszesz ze gdyby nie KGHM by nas nie było. i co mamy za to przepraszac?? no ku***... co za typ! :shock: chlopie a gdzie by byla Korona gdyby nie sponsor? gdzie bylaby Wisła bez Telefoniki, gdzie Legia ? to chyba dobrze ze jest sponsor chyba nie ? co to w ogole za argument ?? nasz prezes jest radnym we Wrocławiu i chyba wam troche pomaga z tymi zawodnikami bo jest tam jakas wspolpraca podpisana i dajemy wam zawodników bo inaczej chyba we Wrocku bylaby juz za rok, moze dwa 3 liga, klasa A, a za pięc moze sześć zginełaby o was wieść (jak w tej pieśni) :lol:
a co do tego ze krzyczy sie na meczach ZL ze spiewamy o Ślasku jak was nie ma.. nie wiem skad to wziąłes. slyszales zebysmy na Legii spiewali cos o was ?
pogódź się ze Zagłębie zostało Mistrzem Polski 2007, i także z tym ze wy w II lidze gdzies sie tułacie po srodku tabeli.
co do ostatnich wpisów Legionistów (z eLką w sercu) ktorzy mowią ze slusznie bramka nie zostala uznana to widze facet jest obiektywny. emocje opadly i na powtorkach widac. nie zaskoczyla mnie taka reakcja Legionistów na stadionie ze zaczeli troche dymic z ochroną i krzyczeli "złodzieje, złodzieje" bo z perspektywy trybuny wygladalo to jakby faulu nie było i jakby sedzia cos kręcił. natomiast dziwią mnie komentarze Legionistów na tym forum juz po meczu, juz po wszystkich powtórkach w tv na których widac ze faul był. do wszystkich ktorzy pisza ze tam nie było faulu Rogera to obejrzyjcie sobie powtórki na Canal+, a jak nie macie to zapraszam na magazyn Orange Eksraklasa w tvn. spojrzcie na sedziego liniowego na powtórkach! on nie biegnie do srodkowej lini boiska, ale stoi na wysokosci faulu Rogera. a tam z tym karnym to ten Legionista (nie pamietam nazwiska) mogl sie przewrocic wczesniej ale on troche poczekal i potem padl, jego wina. gdyby nie to to karny jak nic. ale nawet jesli tu zakladamy ze sedzia sie pomylil to sie pomylił a nie ze od razu wydrukowal! co do kwestii nieuznanej bramki to kto widzial powtórki to widzi co jest i jesli ktos pisze ze gol powinien byc uznany i faulu nie ma to coz moge powiedziec na to... frustracja chyba ogarnia tego kogos ze ZL zdobylo majstra. kibice GKS Bełchatów pisza ze oni sa mistrzami bo ZL to mistrz przy zielonym stoliku - szkoda gadac z takimi. w ogole trener GKS B. nie ma honoru mowiac to co mówi, nie potrafi sie przyznac do porazki chociaz trudno mowic ze 2.miejsce dla GKS to porazka.
co do tego jak sie zaprezentujemy na arenie europejskiej to na pewno w gorszych liczbach pojedziemy zagranice niz Wisła czy Legia ale to chyba oczywiste - liczba mieszkancow w danych miastach. a jesli ktos pisze jaka to triada nas reprezentuje w pucharach (Dyskobolia, GKS, ZL) to co maja sprawy kibicowskie do piłkarskich?? piłkarsko to my jestesmy najlepsi, kibicowsko nie, ale w czołówce jestesmy.
pozdrawiam wszystkich obiektywnych skądkolwiek są i komukolwiek kibicują

Wieloryb
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 147
Rejestracja: 27.02.2007, 09:29
Lokalizacja: Ocean Spokojny

Post autor: Wieloryb » 27.05.2007, 23:48

jaki był wybór w tym sezonie to wiadomo...mimo wszystko gratuluję...
WŁADCY OCEANÓW

klivids87
Posty: 11
Rejestracja: 14.03.2007, 21:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: klivids87 » 27.05.2007, 23:56

Trener Michniewicz powiedział po meczu, że Zagłębie nie jest gotowe na LM, że potrzebne są wzmocnienia. Tylko ciekawe czy piłkarze na wysokim poziomie będą chcieli zasilić 2. ligowy klub. Bo przecież żaden Bronowicki, Baszczyński, Garguła czy Reiss nie przeszedłby do klubu z 2. ligi.
Emocje komentatora po strzeleniu bramki na 2-2 w meczu Legia-Zagłębie
[link]

Janek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janek » 27.05.2007, 23:57

klivids87 pisze:Słuchałem tego meczu na LegiaFM i nagrywałem relacje. Ale komentator jest zajebisty, sami posłuchajcie jak przeżywał ten mecz :wink: Widać, jak bardzo Legia nie chciała żeby Zagłębie cieszyło sie z majstra na ich stadionie. Umieściłem na wrzucie relacje ze strzelania bramki przez Rogera, posłuchajcie sami:

[link]
no i śmieszą mnie wasze dziecinne komentarze.Nadal nie rozumiecie jaka była atmosfera na stadionie.Ludzie wybuchali radością i sędzia zaczął zmieniać decyzję i jeszcze nie uznany karny(który naprawde z trybun wydawał się oczywisty -teraz ok. sędzia miał rację) ,więc po **uj się wypowiadacie jak nigdy takiej sytuacji nie przeżyliście.Ciśnienie było niewyobrażalne i komentator przeżywał ten mecz jak każdy na trybunach,ale co wam będę tłumaczył my przezyliśmy swoje:
"To trzeba przeżyć, Żeby to zrozumieć, Żeby w to uwierzyć"

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 28.05.2007, 00:12

zjep_genetyczny pisze:
fcb pisze: piłkarsko to my jestesmy najlepsi, kibicowsko nie, ale w czołówce jestesmy.
pozdrawiam wszystkich obiektywnych skądkolwiek są i komukolwiek kibicują
prosze cie. co za LOL.....
obiektywny w dodatku
:lol:
co Cie tak LOLUJE ??
nie jestesmy najlepsi piłkarsko to dlaczego mamy najwiecej punktow?? tylko nie pisze o zielonym stoliku bo moja odpowiedzia sa powtórki
co do tego ze nie jestesmy w czołowce kibicowskiej to masz prawo do swojego zdania

Janek napisał
[link][/quote]

no i śmieszą mnie wasze dziecinne komentarze.Nadal nie rozumiecie jaka była atmosfera na stadionie.Ludzie wybuchali radością i sędzia zaczął zmieniać decyzję i jeszcze nie uznany karny(który naprawde z trybun wydawał się oczywisty -teraz ok. sędzia miał rację) ,więc po **uj się wypowiadacie jak nigdy takiej sytuacji nie przeżyliście.Ciśnienie było niewyobrażalne i komentator przeżywał ten mecz jak każdy na trybunach,ale co wam będę tłumaczył my przezyliśmy swoje:
"To trzeba przeżyć, Żeby to zrozumieć, Żeby w to uwierzyć"[/quote]
ja wam sie nie dziwie ze sie tak zagotowaliscie, i ten dziennikarz-kibic (a raczej kibic-dziennikarz) tez sie niezle wkur..ł ale jak sie tego słucha teraz przed kompem to smiac sie chce (nie ze złosliwosci ale po prostu smiesznie to brzmi).

Janek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janek » 28.05.2007, 00:19

fcb pisze: ja wam sie nie dziwie ze sie tak zagotowaliscie, i ten dziennikarz-kibic (a raczej kibic-dziennikarz) tez sie niezle wkur..ł ale jak sie tego słucha teraz przed kompem to smiac sie chce (nie ze złosliwosci ale po prostu smiesznie to brzmi).
ok.może i tak ,ale uwież mi ostatnio takie ciśnienie było chyba na Legia-Lech (wtedy co piłkaży Lecha "pobiliśmy" jak u nas puchar Polski zdobyli) dawno stadion nie był tak "naelektryzowany" i stąd te reakcje. Zbyt często zespoły przyjedne zdobywają u nas trofea.A swoją drogą jak by to np.Lech grał zamiast Zagłębia ,to jestem przekonany ,że była by powtórka z PP i stadion ruszyłby na murawe olewając kamery i zakazy bo naprawde mało od tego brakowało....

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 28.05.2007, 01:52


tdk
Posty: 47
Rejestracja: 01.03.2007, 19:07
Lokalizacja: pochodzisz ?

Post autor: tdk » 28.05.2007, 08:30

Kibice Legii poraz kolejny pokazali, że są największymi prostakami w Polsce. Wcześniej pobicie piłkarzy Lecha, teraz tej kobiety, szkoda ze jescze nie wbiegliscie na murawe i piłkarzy Zagłębia nie pobiliście.
WSTYD !
T.A.G.

orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Post autor: orwell » 28.05.2007, 08:39

Mistrzami jestescie i na to zasluzyliscie w tym sezonie

ale ku*** wszyscy wiedza w Lubinie ze Zaglebie kupowalo mecze takze modle sie o wasz spadek do II ligi albo jeszcze nizej bo nie moze byc rownego i rowniejszego tylko dlatego ze sponsoruje was wielki holding KGHM-u

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 28.05.2007, 09:29

Nic nam nie zrobia, zadnej degradacji nie bedzie musicie sie z tym pogodzic :twisted:

RedRum
Posty: 76
Rejestracja: 26.02.2007, 20:22

Post autor: RedRum » 28.05.2007, 10:18

Cała Polska J... pisze:Nic nam nie zrobia, zadnej degradacji nie bedzie musicie sie z tym pogodzic :twisted:
Dobra, macie mistrza, cieszycie się jest git. Tylko odpowiedz na proste pytanie: cała Polska wie, że Wasz awans do 1 ligi był kupiony, to dlaczego, gdy wszyscy na meczach skandują PZPN, PZPN(...), w imię solidarności z tymi, którym nie podoba się to, co się dzieje w polskiej piłce, TY jako wielki mistrz kraju, śmiesz jeszcze pisać, że "Nic nam nie zrobia, zadnej degradacji nie bedzie musicie sie z tym pogodzic Twisted Evil"? Czy Wy - kibice Zagłębia Lubin popieracie to, co że mecze załatwia się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a mistrzem, uratowanym przed spadkiem czy awansującym do 1 ligi jest ten, kto da więcej pieniędzy? Mam nadzieję, że sprawiedliwość jeszcze istnieje i spotka wszystkich "umoczonych" zasłużona kara...

Dziękuję za uwagę.

orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Post autor: orwell » 28.05.2007, 10:30

najbardziej smieszy fakt degadacji takich klubikow jak Gornik Polkowice i jego imennik z Leczne .. Kszo , Arke ale najbardziej polityczny klub w Polsce kupujacy hutrowo mecze i najbardziej zamieszany w to gowno nic nie ma.. w sezonie dostal chyba kare za tego Koledowicza z Łks-u ( 12tys. zlotych) :shock: a mialy byc niby odjete punkty
pierwszy raz zgodzilem sie z Tomaszewskim ktory odpowiednio podsumowal zespol z Zaglebia Miedziowego w niedzielnych Faktach

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 28.05.2007, 10:31

RedRum pisze:
Cała Polska J... pisze:Nic nam nie zrobia, zadnej degradacji nie bedzie musicie sie z tym pogodzic :twisted:
Dobra, macie mistrza, cieszycie się jest git. Tylko odpowiedz na proste pytanie: cała Polska wie, że Wasz awans do 1 ligi był kupiony, to dlaczego, gdy wszyscy na meczach skandują PZPN, PZPN(...), w imię solidarności z tymi, którym nie podoba się to, co się dzieje w polskiej piłce, TY jako wielki mistrz kraju, śmiesz jeszcze pisać, że "Nic nam nie zrobia, zadnej degradacji nie bedzie musicie sie z tym pogodzic Twisted Evil"? Czy Wy - kibice Zagłębia Lubin popieracie to, co że mecze załatwia się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a mistrzem, uratowanym przed spadkiem czy awansującym do 1 ligi jest ten, kto da więcej pieniędzy? Mam nadzieję, że sprawiedliwość jeszcze istnieje i spotka wszystkich "umoczonych" zasłużona kara...

Dziękuję za uwagę.
Czlowieku zle mnie zrozumiales pare sezonow temu kazdy kupował hurtem mecze. Arka, Łeczna, Szczakowianka, Polkowice, itd. My ponoc kupowalismy ale jakos nie moga sie znalesc dowody na to, a co moze Legia jest czysta?? Korona czy Cracovia?? pewnie tez cos na nich by sie znalazło, te ich awanse co sezon coraz wyzej. 1 liga 1 liga Zaglebie

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 28.05.2007, 10:35

orwell pisze:najbardziej smieszy fakt degadacji takich klubikow jak Gornik Polkowice i jego imennik z Leczne .. Kszo , Arke ale najbardziej polityczny klub w Polsce kupujacy hutrowo mecze i najbardziej zamieszany w to gowno nic nie ma.. w sezonie dostal chyba kare za tego Koledowicza z Łks-u ( 12tys. zlotych) :shock: a mialy byc niby odjete punkty
pierwszy raz zgodzilem sie z Tomaszewskim ktory odpowiednio podsumowal zespol z Zaglebia Miedziowego w niedzielnych Faktach
Przeciez tez czlowiek pierdoli głupoty. Niech sobie spocony jasio przypomn9i mundiał jak schandlował meczyk (nie pamietam jaki) a dopiero pozniej sie niech bierze za czyszczenie tego syfu.

MichałCK
Posty: 11
Rejestracja: 04.03.2007, 10:45

Post autor: MichałCK » 28.05.2007, 10:44

Gratulacje dla Zagłębia

Nie ma co pierdolić kocopoły, że bramka padła, bo decyzja arbitra była słuszna, co pokazują powtórki. Dla mnie nie ma znaczenia w tym momencie co było wcześniej- rozgrywki zwyciężyła drużyna najlepsza w przekroju całego sezonu.


Co to za teksty z tym stadionem ? Może to klepisko przy Łazienkowskiej jest lepsze ?

RedRum
Posty: 76
Rejestracja: 26.02.2007, 20:22

Post autor: RedRum » 28.05.2007, 10:46

Cała Polska J... pisze:
RedRum pisze:
Cała Polska J... pisze:Nic nam nie zrobia, zadnej degradacji nie bedzie musicie sie z tym pogodzic :twisted:
Dobra, macie mistrza, cieszycie się jest git. Tylko odpowiedz na proste pytanie: cała Polska wie, że Wasz awans do 1 ligi był kupiony, to dlaczego, gdy wszyscy na meczach skandują PZPN, PZPN(...), w imię solidarności z tymi, którym nie podoba się to, co się dzieje w polskiej piłce, TY jako wielki mistrz kraju, śmiesz jeszcze pisać, że "Nic nam nie zrobia, zadnej degradacji nie bedzie musicie sie z tym pogodzic Twisted Evil"? Czy Wy - kibice Zagłębia Lubin popieracie to, co że mecze załatwia się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a mistrzem, uratowanym przed spadkiem czy awansującym do 1 ligi jest ten, kto da więcej pieniędzy? Mam nadzieję, że sprawiedliwość jeszcze istnieje i spotka wszystkich "umoczonych" zasłużona kara...

Dziękuję za uwagę.
Czlowieku zle mnie zrozumiales pare sezonow temu kazdy kupował hurtem mecze. Arka, Łeczna, Szczakowianka, Polkowice, itd. My ponoc kupowalismy ale jakos nie moga sie znalesc dowody na to, a co moze Legia jest czysta?? Korona czy Cracovia?? pewnie tez cos na nich by sie znalazło, te ich awanse co sezon coraz wyzej. 1 liga 1 liga Zaglebie
Co to znaczy "każdy"? Tym samym, bronisz swojego klubu, a wiesz, że Zagłębie kupowało. Marny argument "każdy". No niemożliwe, że nie znaleźli dowodów - jak piszesz. A znasz może takiego jegomościa jak Jerzy F.? Piszesz, że na Koronę, Legię i Cracovię "pewnie też coś na nich by się znalazło" - to się nazywa brak dowodów. Choć o Koronie też coś mi się obiło o uszy. Podałeś na początku swojego postu kluby, które kupowały mecze(i to nie wszystkie), a ja bym dopisał również Was. To, że wszyscy(jak piszesz)nie czyni z Was świętych ani tym bardziej niewinnych. Wy jako jedyni w Polsce bronicie skorumpowanych działaczy. Miejcie chociaż tyle honoru - ile Wasza zgoda Arka, gdzie kibice godnie znoszą to, co im zgotowali sternicy klubu.

orwell
Posty: 314
Rejestracja: 06.03.2007, 18:14
Lokalizacja: z Hawany

Post autor: orwell » 28.05.2007, 10:51

Cała Polska J... pisze:
orwell pisze:najbardziej smieszy fakt degadacji takich klubikow jak Gornik Polkowice i jego imennik z Leczne .. Kszo , Arke ale najbardziej polityczny klub w Polsce kupujacy hutrowo mecze i najbardziej zamieszany w to gowno nic nie ma.. w sezonie dostal chyba kare za tego Koledowicza z Łks-u ( 12tys. zlotych) :shock: a mialy byc niby odjete punkty
pierwszy raz zgodzilem sie z Tomaszewskim ktory odpowiednio podsumowal zespol z Zaglebia Miedziowego w niedzielnych Faktach
Przeciez tez czlowiek pierdoli głupoty. Niech sobie spocony jasio przypomn9i mundiał jak schandlował meczyk (nie pamietam jaki) a dopiero pozniej sie niech bierze za czyszczenie tego syfu.
dlatego pisze .. pierwszy raz sie z nim zgodzilem nie wiedzialem ze to nastapi a jednak

Kubal
Posty: 193
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Legia Warszawa

Post autor: Kubal » 28.05.2007, 11:10

Gratuluje Mistrzostwa,ja jednak po takim meczu nie cieszyłbym się z niego tak jak cieszyć się powinno :? .To,że sędzia drukował,widać było "gołym okiem",ale taka polska piłka :(

Mi to rybka,czy mistrzem jest Zagłębie,a GKS nie,ale uważam,że to zespół z Bełchatowa zasłużył na tytuł,po tym co działo się na Ł3.

PS.Z kibicowskiego punktu widzenia,uważam,że Zagłębie lapiej zaprezentuje się w Europie.
Obrazek
Złodzieje i pijacy są,kibice z Warszawy,złodziejsko przemytniczy klub,to Legia Warszawa

Cała Polska J...
Posty: 27
Rejestracja: 10.05.2007, 15:20

Post autor: Cała Polska J... » 28.05.2007, 11:15

RedRum pisze:
Cała Polska J... pisze:
RedRum pisze: Dobra, macie mistrza, cieszycie się jest git. Tylko odpowiedz na proste pytanie: cała Polska wie, że Wasz awans do 1 ligi był kupiony, to dlaczego, gdy wszyscy na meczach skandują PZPN, PZPN(...), w imię solidarności z tymi, którym nie podoba się to, co się dzieje w polskiej piłce, TY jako wielki mistrz kraju, śmiesz jeszcze pisać, że "Nic nam nie zrobia, zadnej degradacji nie bedzie musicie sie z tym pogodzic Twisted Evil"? Czy Wy - kibice Zagłębia Lubin popieracie to, co że mecze załatwia się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a mistrzem, uratowanym przed spadkiem czy awansującym do 1 ligi jest ten, kto da więcej pieniędzy? Mam nadzieję, że sprawiedliwość jeszcze istnieje i spotka wszystkich "umoczonych" zasłużona kara...

Dziękuję za uwagę.
Czlowieku zle mnie zrozumiales pare sezonow temu kazdy kupował hurtem mecze. Arka, Łeczna, Szczakowianka, Polkowice, itd. My ponoc kupowalismy ale jakos nie moga sie znalesc dowody na to, a co moze Legia jest czysta?? Korona czy Cracovia?? pewnie tez cos na nich by sie znalazło, te ich awanse co sezon coraz wyzej. 1 liga 1 liga Zaglebie
Co to znaczy "każdy"? Tym samym, bronisz swojego klubu, a wiesz, że Zagłębie kupowało. Marny argument "każdy". No niemożliwe, że nie znaleźli dowodów - jak piszesz. A znasz może takiego jegomościa jak Jerzy F.? Piszesz, że na Koronę, Legię i Cracovię "pewnie też coś na nich by się znalazło" - to się nazywa brak dowodów. Choć o Koronie też coś mi się obiło o uszy. Podałeś na początku swojego postu kluby, które kupowały mecze(i to nie wszystkie), a ja bym dopisał również Was. To, że wszyscy(jak piszesz)nie czyni z Was świętych ani tym bardziej niewinnych. Wy jako jedyni w Polsce bronicie skorumpowanych działaczy. Miejcie chociaż tyle honoru - ile Wasza zgoda Arka, gdzie kibice godnie znoszą to, co im zgotowali sternicy klubu.
Narazie sa to tylko podejrzenia i przypuszczenia ze cos Zagłebie mogło handlowac. Jakis wyrok zapadł?? Bo o ile jakos w tym syfie sie orientuje to raczej nie, a na inne kluby przyjdzie czas bo ponoc to dopiero połowa zatrzymanych i wtedy sie przekonasz ze nieliczni byli tylko uczciwi. Kazdy ma swoje zdanie na ten temat i tyle nie ma co polemizowac, fakty same wyjda. Narka

Kubal
Posty: 193
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Legia Warszawa

Post autor: Kubal » 28.05.2007, 11:19

MichałCK pisze:Gratulacje dla Zagłębia
Co to za teksty z tym stadionem ? Może to klepisko przy Łazienkowskiej jest lepsze ?
Klepisko :shock: Jedna z lepszych,jak nie najlepsza płyta w Polsce :!: Rozróżnij trybuny,od boiska :!:
Obrazek
Złodzieje i pijacy są,kibice z Warszawy,złodziejsko przemytniczy klub,to Legia Warszawa

bing2
Posty: 16
Rejestracja: 21.03.2007, 13:05

Post autor: bing2 » 28.05.2007, 12:14

Nie dziwie sie legionistom,ze bylo takie cisnienie na stadionie bo po meczu Wisla-Zaglebie(tym bardziej po obejrzeniu powtorek,szczegolnie bramki Brozka)tez bylem przez jakis czas niezle podminowany.Cos za duzo tych kontrowersji w decydujacych meczach(najtrudniejszych dla Zaglebia)bylo na korzysc lubinian ,ja osobiscie nie wierze w taki zbieg okolicznosci mam nadzieje ze doczekamy sie wreszcie czystej ligi.

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Post autor: Didżej z wioski » 28.05.2007, 12:22

Zdobyli mistrza i tyle, jednak moralnie niech sie nie czują mistrzami Polski.Wyjątkowa aktywność dupolizów z Poznania , no ale w końcu to zgoda 8)

UżytkownikForum
Posty: 86
Rejestracja: 03.03.2007, 15:05

Post autor: UżytkownikForum » 28.05.2007, 12:38

Jeśli chodzi o nieuznaną bramkę dla Legii przy stanie 1-2 to zapraszam
viewtopic.php?t=2196
[link]

c*** Z ULTRASEM - ZJEDZ KIEŁBASĘ !

Egon1916
Posty: 6
Rejestracja: 15.05.2007, 11:07
Lokalizacja: Człopa

Post autor: Egon1916 » 28.05.2007, 12:50

1912 pisze:
Tu już nie chodzi o stadion tylko o to jak jest wypełniony, większość meczy klub jest na fali a tam żadnej konkretnej oprawy, jakby to było jakby Legia tak wygrywała ? Wisła ? Lecha ? tam stadiony pękają w szwach i to bez wyników. Jak dla mnie 2 liga kibicowska
Nie bałbym się o mała frekwencje jeśli chodzi o rozgrywki międzynarodowe. HZL czy OCB to też raczej słabe ekipy nie są... A co do opraw, to cóż, do czołówki nie należą, ale nie jest też przecież tragicznie.
Pamiętajcie buraki ,że jesteśmy Waszą sto(L)icą!!!
A Twoi starzy kiedy przywędrowali do Warszawy, "Warszawiaku"? I z jakiej wsi na Ukrainie? :lol:

BTW. Pamiętaj jakie miasto było pierwszą stolicą i jaki region stworzył ten kraj jeśli się chcesz już historycznie licytować.

A najlepsze jest to że lewe zdobycie mistrzostwa Zagłębiu wytyka kibic drużyny która za komuny istniała tylko dlatego że kradła zawodników + wsparcie resortu.



Posłuchaj chłopaczku!
Moi dziadkowie pochodzą z jednej strony z Warszawy a z drugiej z Łodzi wiec przestań w********** o jakiejś Ukrainie.Bo z tego co wiem na Pomorzu i w Wie(L)kopolsce jest dużo typa ,którzy mieszkali na kresach wschodnich.
A co do Stolicy to jak by Gniezno było tak zajebistą stolicą to by jej nie przenosili :lol:
Do Twojej informacji to klub ,któremu kibicuje powstał kiedy Polska nie była pod panowaniem "czerwonych pająków"
Wam za komuny nie organizowano wyjazdów za kolejowe pieniądze????????? :D

Egon1916
Posty: 6
Rejestracja: 15.05.2007, 11:07
Lokalizacja: Człopa

Post autor: Egon1916 » 28.05.2007, 12:53

sandro pisze:Cóż, wyczyn "bohatera" z Warszawy który rzucił sie z pięściami na kobietę z Lubina mówi bardzo wiele o mentalności stołecznych. Może Lubin to prowincja, wiocha czy jak ich tam jeszcze nazywacie ale pod względem kultury o klasę wyżej niż nasza, pożal się boże, stolica kraju.

A ci co wypominają Lubinowi stadion niech wezmą pod uwagę ze Bełchatów też nie mógłby zagrać w III fazie eliminacji LM u siebie, bo nie spełnia norm UEFA.

Ja byłem na jednym turnieju kibiców piłki nożnej...
Wjechały nam Wasze zgody i co????
Do naszych kobiet tez z łapami skakali i nie p****** mi takich głupot że Wy jesteście zajebiście honorowi 8)

1920bluegang
Posty: 40
Rejestracja: 14.04.2007, 10:52

Post autor: 1920bluegang » 28.05.2007, 13:19

gratuluje mistRza ZAGLEBIU!!! jak czytam wasze pretensje ze nie nalezy im sie mistRz itp to odrazu se mysle jak im bardzo zazdroscicie a jak widze ze to komentuje kibic Legi to smiac mi sie chce najbardziej przekretny klub maja wszystko dzieki kasie kiedys to zabierali innym klubom pilkarzy ze by do wojska nie szli. smiech na sali. MISTRZ ZAGLEBIE :twisted:
NASZE ZYCIE JEST NIEBIESKIE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: buhu321, Kubdaq, manson666, misadek, modest, ze stadionu i 523 gości