IV Liga - komentarze i relacje

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
F.z.Z.
Posty: 19
Rejestracja: 26.02.2007, 21:48
Lokalizacja: IGLOOPOL Dębica

Post autor: F.z.Z. » 21.05.2007, 17:51

Trafiliście gości z Pilzna co chodzą do szkoły w Dębicy. Właściciel tego samochodu jeździ na Wisłoke, ale "sportowo" sie nie udziela.
Dębica małe miasto wieści sie szybko rozchodzą :)

iparts.pl
KibicMKS
Posty: 109
Rejestracja: 26.02.2007, 20:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: KibicMKS » 21.05.2007, 19:20

Nri pisze:Wczoraj 4 fury Unii Tarnów (18 osob młodej bandy) patroluje Pilzno efektem jest trafienie jednej fury Wisłoki,drugie auto na widok calego zdazenia odrazu ucieka.Od nas czesc osob ze sprzetem.
Ja p******* jak Wy mnie r************* to szał c****. Czy była chociaż raz jakaś akcja, wyjazd o której nie pisaliście w necie?
Tarnovia!

bialo - niebieski
Posty: 149
Rejestracja: 22.03.2007, 14:41

Post autor: bialo - niebieski » 21.05.2007, 19:40

KibicMKS pisze:
Nri pisze:Wczoraj 4 fury Unii Tarnów (18 osob młodej bandy) patroluje Pilzno efektem jest trafienie jednej fury Wisłoki,drugie auto na widok calego zdazenia odrazu ucieka.Od nas czesc osob ze sprzetem.
Ja p******* jak Wy mnie r************* to szał c****. Czy była chociaż raz jakaś akcja, wyjazd o której nie pisaliście w necie?

a czy byla chociaz jedna akcja o ktorej Wy moglibyscie napisac w necie ? 8)

Detonator
Posty: 85
Rejestracja: 26.02.2007, 21:41

Post autor: Detonator » 21.05.2007, 19:46

bialo - niebieski pisze:
KibicMKS pisze:
Nri pisze:Wczoraj 4 fury Unii Tarnów (18 osob młodej bandy) patroluje Pilzno efektem jest trafienie jednej fury Wisłoki,drugie auto na widok calego zdazenia odrazu ucieka.Od nas czesc osob ze sprzetem.
Ja p******* jak Wy mnie r************* to szał c****. Czy była chociaż raz jakaś akcja, wyjazd o której nie pisaliście w necie?

a czy byla chociaz jedna akcja o ktorej Wy moglibyscie napisac w necie ? 8)
No jasne :)

Ekipa Tarnovii 9-10 osób w busie które na widok najpierw 1 auta jedzie na policje i prosza o eskortę :)

Ewentualnie z cichacza wychaczenie pikniko-zużlo-fana po żuzlu... Ale w tym podobno pomaga chyba im ostatnio Cracovia. Czy ktoś z Craksy może się do tego odnieść ??

KibicMKS
Posty: 109
Rejestracja: 26.02.2007, 20:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: KibicMKS » 21.05.2007, 20:49

Detonator pisze:
bialo - niebieski pisze:
KibicMKS pisze: Ja p******* jak Wy mnie r************* to szał c****. Czy była chociaż raz jakaś akcja, wyjazd o której nie pisaliście w necie?

a czy byla chociaz jedna akcja o ktorej Wy moglibyscie napisac w necie ? 8)
No jasne :)

Ekipa Tarnovii 9-10 osób w busie które na widok najpierw 1 auta jedzie na policje i prosza o eskortę :)

Ewentualnie z cichacza wychaczenie pikniko-zużlo-fana po żuzlu... Ale w tym podobno pomaga chyba im ostatnio Cracovia. Czy ktoś z Craksy może się do tego odnieść ??
Jest i mój ulubieniec :lol: Żyjcie dalej w swoim wyimaginowanym świecie :lol:

A do kolegi wyżej --> popytaj kolegów :lol:
Tarnovia!

zzzz
Posty: 133
Rejestracja: 08.03.2007, 12:51

Post autor: zzzz » 21.05.2007, 21:18

KibicMKS pisze:
Detonator pisze:
bialo - niebieski pisze:
a czy byla chociaz jedna akcja o ktorej Wy moglibyscie napisac w necie ? 8)
No jasne :)

Ekipa Tarnovii 9-10 osób w busie które na widok najpierw 1 auta jedzie na policje i prosza o eskortę :)

Ewentualnie z cichacza wychaczenie pikniko-zużlo-fana po żuzlu... Ale w tym podobno pomaga chyba im ostatnio Cracovia. Czy ktoś z Craksy może się do tego odnieść ??
Jest i mój ulubieniec :lol: Żyjcie dalej w swoim wyimaginowanym świecie :lol:

A do kolegi wyżej --> popytaj kolegów :lol:
I po co p********* takie farmazony ? Jesteście obecni w Internecie i na meczach Cracovii. Sytuację w Tarnowie każdy zna i kota nie odwrócisz ogonem. Flagę jak pisał Miras ze Stalowej Woli rok temu chyba, ukazuje się ona w sieci, a na meczu jeszcze debiutu nie ma ? Nie jestem kibicem Unii - (broń Boże) ale to co robicie jest śmieszne. Widzisz Unia ma się czym pochwalić choć nie wiele muszą robić by was dobijać.

Nie te lata przyjacielu, nie te lata - zrozum to wreszcie. Życzę powodzenia w Tarnowie, w takich ciężkich chwilach.
DUMA POMORZA

KibicMKS
Posty: 109
Rejestracja: 26.02.2007, 20:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: KibicMKS » 21.05.2007, 21:38

zzzz pisze:
KibicMKS pisze:
Detonator pisze: No jasne :)

Ekipa Tarnovii 9-10 osób w busie które na widok najpierw 1 auta jedzie na policje i prosza o eskortę :)

Ewentualnie z cichacza wychaczenie pikniko-zużlo-fana po żuzlu... Ale w tym podobno pomaga chyba im ostatnio Cracovia. Czy ktoś z Craksy może się do tego odnieść ??
Jest i mój ulubieniec :lol: Żyjcie dalej w swoim wyimaginowanym świecie :lol:

A do kolegi wyżej --> popytaj kolegów :lol:
I po co p********* takie farmazony ? Jesteście obecni w Internecie i na meczach Cracovii. Sytuację w Tarnowie każdy zna i kota nie odwrócisz ogonem. Flagę jak pisał Miras ze Stalowej Woli rok temu chyba, ukazuje się ona w sieci, a na meczu jeszcze debiutu nie ma ? Nie jestem kibicem Unii - (broń Boże) ale to co robicie jest śmieszne. Widzisz Unia ma się czym pochwalić choć nie wiele muszą robić by was dobijać.

Nie te lata przyjacielu, nie te lata - zrozum to wreszcie. Życzę powodzenia w Tarnowie, w takich ciężkich chwilach.
ku*** ja sieje farmazony? Mieszkasz w Tarnowie? Wiesz jak jest? Więc na c*** sie wypowiadasz? A skoro nie to może się pochwalisz z jakiego jesteś miasta i jakiemu klubowi kibicujesz? I czy ja odwracam kota ogonem? Napisałem ku*** tylko czy muszą się chwalić wszystkim na necie..A o tym że :lol: osoby przed żużlem stoją sobie 300m od ich stadionu i atakują każdą grupę która się zbliża to już nie ja pisałem.. więc bądź tak miły i nie wypowiadaj się w temacie w którym masz mało do powiedzenia!!

Pozdrawiam.
Tarnovia!

zzzz
Posty: 133
Rejestracja: 08.03.2007, 12:51

Post autor: zzzz » 21.05.2007, 21:52

Buaaha nie trzeba mieszkać w Tarnowie żeby wiedzieć co tam sie dzieje. Żeby nie było to rządzicie w Tarnowie. A cała Polska wie jak jest!
DUMA POMORZA

KSW
Posty: 205
Rejestracja: 22.03.2007, 09:23

Post autor: KSW » 21.05.2007, 21:58

Nikt z Pilzna nie jezdzi na wyjazdy Wisłoki od sezonu 2004/2005 roku!!Koniec tematu naszej strony.

utc
Posty: 4
Rejestracja: 02.05.2007, 12:51

Post autor: utc » 21.05.2007, 22:01

zakonczmy sa dyskusje. napisalismy co sie stalo i tyle. a dlatego to piszemy bo dotyczy do "kibicowania" a skoro nie napiszemy to nikt o tym wiedziec nie bedzie, bo z kad? sami sie przypucuja ze nie podjeli walki i dostali po aucie? wcale sie nie przyczepiam do tego ze nie podjeli walki, nie oto mi chodzi. mielismy co napisac - napisalismy. wy nie macie co napisac - nie piszecie. przenika przez ciebie zazdrosc, chcialbys byc na naszym miejscu. na tym koniec.

Detonator
Posty: 85
Rejestracja: 26.02.2007, 21:41

Post autor: Detonator » 21.05.2007, 22:03

Trzeba przyznać, że raz na jakiś czas ( jakiś ;) ) cos tam się słyszy ,że gdzieś coś ktoś krzyknął czy gdzies pojawiły się oznaki bytności kibiców Tarnovii w Tarnowie. W zasadzuie bardziej obdeecnie jest to Fc Cracovii niż Tarnovia... Liczba na os5tatnich derbach Krakowa też mówi swoje... 42 czy 44 osoby z czego 10 osób to Pleśna (wioska z 15 km od Tarnowa) pewnie z kolejne 10 Fc Cracovii z Westerplatte których podpinbacie pod Tarnovie za co sami sie wkurwiają to zopstaje was jakieś 24 osoby z czego na derbach pewnie kolejne 8-10 to osoby mieszkające w Krakowie. I własnie dlatego chociażby znależc was graniczy niemal z cudem a w dzień derbów kilka aut jeżdziło od samego rana i udało sie trafić jakiegoś jednego leszcza.

Nikt nie mówi,że was nie ma... Hasło "Tarnovii nie ma w Tarnowie" - oznacfza bardziej,ze nie ma was na waszych meczach i c*** z tego w której jesteście lidze. A i oznacza to również to ,że własnie znaleźć was jest zajebiscie trudno czyli w zasadzie was nie ma.

Co do twopjeog tekstu,że jestem twoim ulubionych uzytkownikiem czy jakos tak . Bardzo mi miło ;) Też Cie lubie :)

Łukasz_UNIA
Posty: 30
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Łukasz_UNIA » 21.05.2007, 22:11

KibicMKS pisze: ku*** ja sieje farmazony? Mieszkasz w Tarnowie? Wiesz jak jest? Więc na c*** sie wypowiadasz? A skoro nie to może się pochwalisz z jakiego jesteś miasta i jakiemu klubowi kibicujesz? I czy ja odwracam kota ogonem? Napisałem ku*** tylko czy muszą się chwalić wszystkim na necie..A o tym że :lol: osoby przed żużlem stoją sobie 300m od ich stadionu i atakują każdą grupę która się zbliża to już nie ja pisałem.. więc bądź tak miły i nie wypowiadaj się w temacie w którym masz mało do powiedzenia!!

Pozdrawiam.
O tym nikt niepisał.Zostało wspomniane, że atakujecie żużlofanów i tyle.Potem ktoś z nich się rozjebie na psach i będziecie pisać, ża Unia to konfidenci :roll: Na osiedlach uciekacie przed 5 gimnazjalistami od Nas, więc z czym do ludzi :?: Co do chwalenia na necie to niechwalimy się wszystkim.Moglibyśmy się więcej chwalić :lol: , gdyby można było Was gdzieś spotkać jak się już zbierzecie (CC lub derby Krk), ale niestety tylko sobie wiadomymi sposobami wyjeżdżacie (znaczy przed CC niewszyscy zdążyli wyjechać 8) ) i wracacie do Tarnowa, przez nikogo niezauważani :roll:


zzzz flaga Tarnovii debiutowała na derbach Krakowa.Na meczu Tarnovii ona niezawiśnie przez najbliższe lata :)


Detonator - Tovii na derbch Krk 35 osób.

Do kolegów po szalu proponuje zakończyć zbędną polemike.Do kolegów z Tarnovii zacznijcie chodzić na mecze, bo nudno tam na Waszym stadionie jak Was nie ma :lol:

Detonator
Posty: 85
Rejestracja: 26.02.2007, 21:41

Post autor: Detonator » 21.05.2007, 22:14

Róbcie swoje , my robimy swoje... Koniec tematu z naszej strony.

Stary KaeS
Posty: 22
Rejestracja: 17.03.2007, 04:05
Lokalizacja: Biało Zielona 1908 Dębica

Post autor: Stary KaeS » 21.05.2007, 23:29

Teraz wrzucę kilka zdań, które być może nie spodobają się wielu, że nie na temat, ale niech podprostuje to tych, którzy nie znają pewnych znaczeń i z mordy robią szmatę.
Gdzieś na poprzedniej stronie wpisał się misio z przeciwnej nam strony miasta. c*** tam :!: Wszyscy wiedzą o uczuciach dębickich Kibiców :twisted: No, ale to co pokazał niejaki F.z.Z. to krótko, bo nie ma się co nad ciociostwem rozprawiać. Mam nadzieję, że temat jego "podpisu" zostanie załatwiony w jego środowisku... Syneczku zafajdany :!: Jak jedziesz komuś od konfitur, tym bardziej całej grupie, to decydujesz się na czyn heroiczny lub masz jakieś przecieki (ciekawe skąd) :roll: Jeżeli zaś zrobiłeś taki wpis, bo "pokazać się można", to rura bardaszana w twoim wypadku jest komplementem. Nie ważne jakie motywy kierowały tobą "kozaku". Ważne i niepodważalne jest to, że jeżeli kiedykolwiek rzucało się w kogoś konfiturą, to musiało mieć na to podstawy. Nie ważne czy masz je, czy nie masz (te podstawy). Za dużo znam Ludzi po jednej i po drugiej stronie byś sobie ot tak jechał poważnym textem (być może przez lata znaczenie tego "słowa" zelżało), bo uderzasz zarówno w jednych jak i w drugich. Wobec tego zrobię publicznie, to co ty chciałaś spróbować: wbijam kutasa w ciebie aż po same migdały. Teraz albo to odszczekasz albo miriam będzie twoją nową ksywą...
Rozjebał mnie taki tekscior/podpis. Być może dostanę ostrzeżenie, czy inne tego typu sankcje :wink: Powiem szczerze, że j**** mnie to. Sprawa jest bowiem dla mnie na tyle poważna, że nie mogłem nie zareagować. Być może gówniarz nauczy się poszanowania zasad i słownictwa którego nie rozumie nie będzie używał. Chyba, że chce być aktywnym uczestnikiem "tęczusiów", którzy wczoraj w Wa-wie jelita ciągnęli za sobą demonstrując przeciwko wyimaginowanym problemom.
Nie będę więcej na ewentualne idiotyzmy wobec mojego wpisu odpowiadał. Mam satysfakcje z tego, że tak naprawdę ci co rozumieją to, nie będą do moich zdaniek powyższych huczeć :P Pozdrawiam Prawdziwych Ludzi
Niech MOC SHERWOOD będzie z NAMI
IŚĆ SWOJĄ DROGĄ, NIE DAĆ SATYSFAKCJI WROGOM
Nie potrzebna siekiera by roz... frajera

HOOLTURALNY
Posty: 33
Rejestracja: 07.05.2007, 12:18

Post autor: HOOLTURALNY » 22.05.2007, 07:26

Kozacka akcja na chlopakow z Pilzna patrzac na wielkosc miasta jakim jest Tarnow obicie i rozbicie jednej fury jak najbardziej godne odnotowania na necie
No to wielkie Brawa naleza sie huliganom UNI za ta akcje odemnie dostajecie 3 pkt
Brawo!!!
(żenada)
:roll:

bonifacy
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 41
Rejestracja: 27.02.2007, 19:16

Post autor: bonifacy » 22.05.2007, 07:59

STARY KAES skończą się rozprawy to się dowiesz o podstawach i będziesz mógł dowoli swoim kolegom po szalu wbijać kutasa az po same migdały

tarnow
Posty: 167
Rejestracja: 03.03.2007, 23:33

Post autor: tarnow » 22.05.2007, 09:44

Dodac nalezy tylko ze tego dnia w Pilznie grala Stal Mielec w zwiazku z czym Pilznienscy niekatywni fani Wisloki nie byli niczyim celem jedynie przypadek

Per
Posty: 100
Rejestracja: 30.04.2007, 11:15

Post autor: Per » 22.05.2007, 14:24

Łady Biłgoraj 0 w Lublinie na Lubliniance.

tarnow
Posty: 167
Rejestracja: 03.03.2007, 23:33

Post autor: tarnow » 23.05.2007, 16:29

Juz niedlugo ujma bedzie ustawienie sie na ekipe,ktora sie nie pojawia :lol:
N_ wszytsko co wymieniles jest zgodne z prawda i nikt nie zaprzecza
Do calej reszty : wiemy juz,ze z Pilzna nikt nie jezdzi i na przyszlosc bedziemy pamietac
Do nastepnych skandali mysle ze wystarczy juz o tym wydarzeniu

Why
Posty: 18
Rejestracja: 09.05.2007, 10:57

Post autor: Why » 23.05.2007, 16:40

:roll: [link]

Łukasz_UNIA
Posty: 30
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Łukasz_UNIA » 23.05.2007, 19:52

N_ pisze:Jak nie dotyczących a w Krośnie 3 maja kto rozjebał auto pod stadionem z Jasła i oczywiście z przedłużeniem ręki. A kto Sandecję z ostrym sprzętem pod Buskiem atakował, kaczor Donald? Na każda akcja na którą się udajecie wybieracie sie ze sprzętem tacy z was "chuligani"
W Krośnie jak atakowaliśmy czarnuchów 1 osoba miała sprzęt...30-sto centymetrową drewnianą pałke :shock:.I ta osoba wybiła szybe w aucie jaślaków.

nijaki
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 3
Rejestracja: 14.05.2007, 21:13

Post autor: nijaki » 24.05.2007, 18:37

JA PARE SŁÓW ODNOŚNIE WIELKIEJ AKCJI W PILŻNIE.TO CO ZROBILI KIBICE UNI PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE ZNAM OSOBIŚCIE GOŚCIA KTÓREMU r******** SAMOCHÓD,NIE JEST ON ŻADNYM KIBICEM POWTARZAM ZADNYM !!!!!!!!!!r******** MU PRZEDNIĄ SZYBE I BOCZNĄ NIE MÓWIĄC O KAROSERII PO KTÓREJ WIDAĆ OSTRY SPRZET I WIELE RAN NA CIELE......GOŚCIE(MÓWIE DO WSZYSTKICH KIBICÓW) ZASTANÓWCIE SIE NASTĘPNYM RAZEM ZANIM COŚ ZROBICIE ,BO KUMPEL KTÓRY NIE JEST NICZEGO WINNY LICZY TERAZ STRATY!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: POZDRAWIAM WSZYSKICH KUMATYCH

wujtom80
Posty: 80
Rejestracja: 26.02.2007, 21:17
Lokalizacja: USTRZYKI DLN.

Post autor: wujtom80 » 24.05.2007, 19:50

j**** sprzętowców z całej Polski.Pozdro dla prawdziwych chuliganów. :wink:

kibice.net
Posty: 45
Rejestracja: 27.02.2007, 14:13

Post autor: kibice.net » 24.05.2007, 21:11

ktośśś... pisze:panie N_ z kąd masz takie info ze wisłoka juz nie używa sprzetu ?
straszne zainteresowanie Wisloka z twojej strony ciekawe czemu :shock:

nijaki
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 3
Rejestracja: 14.05.2007, 21:13

Post autor: nijaki » 24.05.2007, 22:20

ktośśś... pisze:panie N_ z kąd masz takie info ze wisłoka juz nie używa sprzetu ?
woli sprostowania jestem kibicem IGLOOPOLu dobrych pare lat i na temat wisłoki mam swoje zdanie chyba zrozumiałe .........a jak byś dobrze skonsumował moją treśc to nie chodziło mi kto z czym biega( sprzęt) tylko o niewinnych ludzi którzy z kibicowaniem nie mają nic wspólnego. PS. Pozdro dla MORSÓW

kibic_podkarpacie
Posty: 109
Rejestracja: 26.02.2007, 21:44

Post autor: kibic_podkarpacie » 25.05.2007, 10:15

ktośśś... pisze:panie N_ z kąd masz takie info ze wisłoka juz nie używa sprzetu ?
Jesli dobrze pamietam to Wisłoka grała na wyjezdzie w Krakowie. Na mecz wybrali sie pociagiem, wjechała Cracovia ze sprzetem i od tego czasu Wisłoka wstapila do paktu

KSW
Posty: 205
Rejestracja: 22.03.2007, 09:23

Post autor: KSW » 25.05.2007, 10:36

Kibic_podkarpacie-...jak nie wiesz to nie pisz!Do paktu wstąpilismy oficjalnie 1 sierpnia 2006!!Zdarzenie z Wisły II mialo miejsce pod koniec wrzesnia 2006!!Co do Igloopolu to nie łaczą nas z nimi zanden Pakt antysprzetowy,gdyz sami nam go wypowiedzieli w rundzie jesiennej tego sezonu na tym forum!Co do pisania na Wisłoke kapusie to akurat wczoraj na komende mialo wezwania 8 osob z głownej ekipy Wisłoki w sprawie niejakiego Wojciecha S(znacie dokladnie zdazenie wiecie jak bylo -jednak sprawy debickie zalatwiajmy miedzy sobą a nie na KIBICE.NET).Wiec jesli napiszecie po raz kolejny na nas Kapusie to rozejzyjcie sie najpierw w swojej ekipie.!!

I niech ktos wyczysci ten temat bo to są poprostu "jaja".

bonifacy
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 41
Rejestracja: 27.02.2007, 19:16

Post autor: bonifacy » 25.05.2007, 10:37

w Dębicy nie zauważyłem zeby byli w jakimś pakcie

F.z.Z.
Posty: 19
Rejestracja: 26.02.2007, 21:48
Lokalizacja: IGLOOPOL Dębica

Post autor: F.z.Z. » 25.05.2007, 12:52

KSW: Jest róznica odrazu mówić, że sie nikogo nie poznało, a iść na psy i na okazaniu pokazywać palcem.
Ale masz racje to nie temat na neta.

Why
Posty: 18
Rejestracja: 09.05.2007, 10:57

Post autor: Why » 25.05.2007, 14:09

F.z.Z. pisze:KSW: Jest róznica odrazu mówić, że sie nikogo nie poznało, a iść na psy i na okazaniu pokazywać palcem.
Ale masz racje to nie temat na neta.
Napisz nam jak to jeden przerzut od was z "bojówki" (chciał być za Wisłoką, ale szybko mu to z głowy wybito, nawet był w młynie i śpiewał) więc przeniósł się do was. Typ zamiast podjąć walkę, woli pomachać klamką i to nie pierwszy raz
Może też napiszecie jak to atakujecie z nożem pikników (jeżdżąc autem) tylko dlatego że mieszkają na naszym terenie. Na szczęście gośc był kumaty i nie poszedł na psy!
Więc dalej róbcie z siebie mega PRZYPAŁOWCÓW, a potem płaczcie tu na forum.

ps. Jak sei zgadzasz że to nie tamat na neta , to skończ tym kłamliwym i frajerskim podpisem!
Ostatnio zmieniony 29.05.2007, 23:49 przez Why, łącznie zmieniany 1 raz.

Igloopol
ban
Posty: 93
Rejestracja: 27.02.2007, 16:18
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Igloopol » 25.05.2007, 15:03

Ogarnij sie czlowieku , ile Ty ku.. masz lat ze takie glupoty wypisujesz co to kogos ku..obchodzi chcesz Nas osmieszyc ? Ile razy gadałem z typami od WAS pokazcie mi te zdjecia z tego meczu co niby ten od Nas był w mlynie i spiewal i co ? NIE DOCZEKAŁEM SIE... ale moge od SIEBIE DODAC ze sam jak byłem malolat chodzilem na WISŁOKE ogladac mecze i widzialem tego typa o ktorego TOBIE CHODZI na trybunie piknikow z dzieciakiem swoim . A WY ODRAZU ROBICIE PRZERZUTA Z NAS WSZYSTKICH TO DLACZEGO KU...NAS JEST MNIEJ OD WAS ? JESLI TAK WSZYSCY SIE PRZERZUCILI . Jesli tak wracasz do starych czasow wspomne Ci goscia ktory skroil flage bodajze ŁADY BIŁGORAJ...ktory wielce chuliganil na Wisłoce a u Nas w 5 lidze albo na Kolejarzu spiewał IGLOOPOL w młynie . Co do WOJTKA S. na nikogo palcem nie wskazywał itp . Poprostu taka sprawa jest poprostu z urzedu wniesiona . Jak ktos dostaje kosa , to juz tak jest .TO TYLE !!
Obrazek Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy Wróci IGLOOPOL kochany do ESKTRAKLASY !
I.D.04 KIEDYS WSZYSCY POWRÓCA I WYJDZIEMY RAZEM NA ULICE !!

bonifacy
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 41
Rejestracja: 27.02.2007, 19:16

Post autor: bonifacy » 25.05.2007, 15:56

Igloopol pisze: . Jesli tak wracasz do starych czasow wspomne Ci goscia ktory skroil flage bodajze ŁADY BIŁGORAJ...ktory wielce chuliganil na Wisłoce a u Nas w 5 lidze albo na Kolejarzu spiewał IGLOOPOL w młynie .
to było w 5 lidze ,


WHY nam już nie chodzi o tego typa z koszulką tylko o nowe sprawy np. o Fredry i Modernę
KSW chyba wie o co chodzi , bo dzwoniliśmy do niego i obiecywał ze to załatwi i nic , chłopaki mają przypał chociaż ze to nie oni byli prowokatoramii

tutaj nie chodzi nawet o konfidenctwo bo w kazdej ekipie , albo z kibiców ktoś sprzeda , normalna rzecz że zawsze znajdzie się jakiś baran tylko chodzi oto ze nic z tym nie robicie , ze co jakiś czas ktoś od nas ma przypał
uprzedzę waszą odpowiedz ze pewnie kroimy pikników i przez to przypał , skończy się rozprawa o Modernę to zobaczycie jacy piknicy sprzedali

jeżeli chodzi o Wojtka to sprawa jest prowadzona z urzędu a nie ze on ją zgłosił , nikogo nie wskazał palcem i odmówił składania zeznań

Chyba że napisz nam jak to jeden przerzut od was z "bojówki" (chciał być za Wisłoką, ale szybko mu to z głowy wybito, nawet był w młynie i śpiewał) więc przeniósł się do was. Typ zamiast podjąć walkę, woli pomachać klamką i to nie pierwszy raz
widać ze bardzo sie nudzicie i już nie macie co wymyślać , ładna pogoda więc może na Żwiry się wybierzecie i odświeżycie trochę komórki

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: badboy01, CzK, grzesiekbc, hME, Kickers, trzecigarnitur, zgredos i 258 gości