Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
jimmyjazz
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jimmyjazz » 22.11.2013, 19:44

Obrazek

To tak w temacie wlep. Pewnie w każdej ekipie znaleźć można podobny syf. Jeszcze co do przyjaźni Widzewa. Macie raczej dobre układy z Arką (wspólny graf na bloku na SB), a raczej nie są to faworyci Ruchu. Miałem okazję widzieć to m.in. na plaży w Gdyni podczas słynnego spotkania z marynarzami z Meksyku. Ruch bez skrępowania jebał Arkę na deptaku przy plaży AGKŚ. Z Widzewa (Zgierz m.in.) było sporo osób. Więc też macie dobre układy z ekipami, które są kosami Ruchu.

Prawda jest taka, że każda ze stron stara się na siłę udowodnić, że druga jest c**** warta. ŁKS dobrze trzyma się w Łodzi mimo totalnej zapaści drużyny. Widzewowi kibicuje całe województwo, które żyje jeszcze Ligą Mistrzów, jeżdżą znakomicie na wyjazdy i to fakt. Co do sił ekip, to raz jedna jest górą, raz druga. Na osiedlach różnie to bywa. W starciach konkretnych ostatnie 2 razy górą ŁKS.

iparts.pl
Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 22.11.2013, 20:24

jimmyjazz pisze:Obrazek

To tak w temacie wlep. Pewnie w każdej ekipie znaleźć można podobny syf. Jeszcze co do przyjaźni Widzewa. Macie raczej dobre układy z Arką (wspólny graf na bloku na SB), a raczej nie są to faworyci Ruchu. Miałem okazję widzieć to m.in. na plaży w Gdyni podczas słynnego spotkania z marynarzami z Meksyku. Ruch bez skrępowania jebał Arkę na deptaku przy plaży AGKŚ. Z Widzewa (Zgierz m.in.) było sporo osób. Więc też macie dobre układy z ekipami, które są kosami Ruchu.

Prawda jest taka, że każda ze stron stara się na siłę udowodnić, że druga jest c**** warta. ŁKS dobrze trzyma się w Łodzi mimo totalnej zapaści drużyny. Widzewowi kibicuje całe województwo, które żyje jeszcze Ligą Mistrzów, jeżdżą znakomicie na wyjazdy i to fakt. Co do sił ekip, to raz jedna jest górą, raz druga. Na osiedlach różnie to bywa. W starciach konkretnych ostatnie 2 razy górą ŁKS.
W Gdyni nie było nikogo ze Zgierza więc nie kłam.Widzew z Arką łączą tylko prywatne znajomości i poza wpuszczaniem sie na mecze i udostepnianiem wiekszej ilosci biletów nic więcej.
LUDZIE HONORU

jimmyjazz
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jimmyjazz » 22.11.2013, 23:41

Wydaje mi się, że widziałem koszulki FC Zgierz, jeżeli nie ok, co za różnica. Chodzi o to, że Ruch Arkę jebał publicznie i tu mi nie powiesz, że nie, bo byłem tego świadkiem. Jak ŁKS ma prywatne kontakty w Krakowie, czy Gdańsku, to wg. was olewa Zawiszę, a jak wy z Arką to ok. Wiadomo, że w całej Polsce ludzie mają kontakty i nic w tym dziwnego, ale wy próbujecie na siłę udowodnić, że ŁKS się z kimś maca kosztem zgód (poczytaj wcześniejsze posty). Jutro jest mecz Zawisza - Widzew i ŁKS tam będzie, tyle w temacie.

puremuscle
Posty: 83
Rejestracja: 01.09.2012, 13:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: puremuscle » 22.11.2013, 23:55

ktoś tu piszący o olewaniu przez was zgody ( Zawiszy) miał na myśli chyba głownie układ z Lechem.

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 24.11.2013, 13:35

Kontakty Widzewa z Arką to prywatne znajomości ew.pakt o nieagresji i nie mozna porównywać wyjazdu kilku osób do kolegów z Gdyni na derby do waszych grupowch wizyt na Cracovii,Lechii,Lechu i kilku innych ekip gdy grają mecz z Widzewem.Na Cracovii pręzyliście sie z sektora gospodarzy a jakiś czas później z Wisłą siedzieliście na jednym sektorze na Resovii...Jeśli możesz to napisz kiedy Widzew oficjalnie wspierał Arke jako ew.układowicz na jakimś meczu,wyjeździe itp.Raz Arka wzięła udział w turnieju z okazjii 100 lecia klubu jako jedna z ekip z którą Widzew ma poprawne stosunki nic więcej.Wy natomiast robicie wspólne akcje z ekipą która wyjebała waszych ziomków z flagi ekipy sportowej jednego z Bydgoskich osiedli.Uczestniczycie w turnieju z kibicami Gieksy która pojechała sprzętem ostrym z waszymi ziomkami z Tychów...jeśli taką postawe uważasz za wporządku to nie mamy o czym dyskutować.
LUDZIE HONORU

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FzgW » 24.11.2013, 14:35

Pakt o nieagresji? Ciekawe rzeczy piszesz biorąc pod uwagę niedoszłą ustawkę Sparty Pragi&Widzewa z Arkowcami.

Adam 1946
Posty: 364
Rejestracja: 02.08.2007, 10:11
Lokalizacja: Bydgoszcz/Katowice

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Adam 1946 » 24.11.2013, 15:06

Dziękuję za wyręczenie mnie z podobnej opinii na temat kolegi z Widzewa
Powstrzymałem się bo zostałbym oskarżony o napinkę lub brak obiektywizmu
Kolego Łódź 1910 trochę więcej świeżego powietrza, mniej internetu
ZAWISZA 4EVER

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 24.11.2013, 16:30

Co do Arki to prawda jest taka że w ostatnim czasie RTS spotkał się z Arką kilkukrotnie na ubitej ziemi. Ale co i jak oraz dlaczego, to nie dowiecie się tutaj. A teraz sobie możecie porozkminiać :)

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 24.11.2013, 16:55

vvv pisze:
Łódź 1910 pisze:Kontakty Widzewa z Arką to prywatne znajomości ew.pakt o nieagresji i nie mozna porównywać wyjazdu kilku osób do kolegów z Gdyni na derby do waszych grupowch wizyt na Cracovii,Lechii,Lechu i kilku innych ekip gdy grają mecz z Widzewem.Na Cracovii pręzyliście sie z sektora gospodarzy a jakiś czas później z Wisłą siedzieliście na jednym sektorze na Resovii...Jeśli możesz to napisz kiedy Widzew oficjalnie wspierał Arke jako ew.układowicz na jakimś meczu,wyjeździe itp.Raz Arka wzięła udział w turnieju z okazjii 100 lecia klubu jako jedna z ekip z którą Widzew ma poprawne stosunki nic więcej.Wy natomiast robicie wspólne akcje z ekipą która wyjebała waszych ziomków z flagi ekipy sportowej jednego z Bydgoskich osiedli.Uczestniczycie w turnieju z kibicami Gieksy która pojechała sprzętem ostrym z waszymi ziomkami z Tychów...jeśli taką postawe uważasz za wporządku to nie mamy o czym dyskutować.
Jestes jednym z wiekszych farmazonow na tym forum w ostatnich latach. Widzew piekny i nieskazitelny a chlopak dwa metry pod ziemia lezy.

Arka, Karpaty, Stal Rzeszow, Elana(Baluty to chyba nie WFCG), Jagiellonia. ku*** synek spojrz na wlasne podworko, albo zainteresuj sie lepiej swoja ekipa, a nie napinaj sie na ten ŁKS.

ps zarowno ŁKS jak i Widzew to eikipy ktorych nie darze sympatia.
Karpaty,Stal Rzeszów stare zgody z którymi Widzew rozstał sie w sposób elegancki,Elana zgoda Ruchu,Jagiellonia stara zgoda co w tym dziwnego że jest wzajemny szacunek i sympatia.Jeśli twierdzisz że kłamie napisz kiedy i gdzie napisałem nieprawdę
FzgW pisze:Pakt o nieagresji? Ciekawe rzeczy piszesz biorąc pod uwagę niedoszłą ustawkę Sparty Pragi&Widzewa z Arkowcami.
Widzew nie jechał tam żeby sie bić
LUDZIE HONORU

WITAM2
Posty: 273
Rejestracja: 07.05.2011, 20:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WITAM2 » 24.11.2013, 17:03

Koledze chodziło o to że trzymacie z Lechem i macie zgodę Zawisza a wiadomo jakie stosunki panuja między Zawiszą a Lechem. Ty natomiast wymieniasz Stal, Karpaty i Elanę , Jagiellonie z którymi Ruch żyje w dobrych stosunkach lub neutralnych.

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 24.11.2013, 17:10

Nie chodzi tylko o Lecha,chodzi także o Resovie i Pasy,chodzi także o ocieplenie stosunków z Górnikiem i Gieksą czego dopełnieniem był wspólny turniej w UK.Lizania d*** Lechii też sie wyprzecie?
LUDZIE HONORU

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 24.11.2013, 17:46

vvv pisze:Ja przez ciebie wlasnie prawie udusilem sie ze smiechu, a pewnie ŁKS to pospadal z krzeslem. Oszczedz sobie wstydu, to co napisza na forum Widzewa to nie zawsze jest prawda nie wiem czy wiesz ? Wedlug tego smiesznego forum nawet w moim miescie jest zorganizowana grupa Widzewa, a tego nikt na oczy nie widzial na zywo, wiec nie bierz tego na powaznie czlowieku humoru ; )

ps daleko mi do ŁKS chyba nawet bardziej niz do Widzewa gdzie mam dobre znajomosci i cale szczescie nikt nie pisze takich bzdur jak Witam2 czy Łodz 1910, robicie niepotrzebny przypal swojej ekipie, a naprawde sporo na Widziewie jest ogarnietych osob bo sam takie znam !
w takim razie napisz gdzie napisałem nieprawde
LUDZIE HONORU

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FzgW » 24.11.2013, 18:49

Łódź 1910 pisze:
FzgW pisze:Pakt o nieagresji? Ciekawe rzeczy piszesz biorąc pod uwagę niedoszłą ustawkę Sparty Pragi&Widzewa z Arkowcami.
Widzew nie jechał tam żeby sie bić
Po co jechali? Na wycieczkę krajoznawczą? Czy pucować się do Sparty?

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 24.11.2013, 18:57

Na wycieczke krajoznawczą...i pucować sie do Sparty:)w dodatku w 5 osób
LUDZIE HONORU

oscar1908
Posty: 45
Rejestracja: 12.01.2010, 15:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oscar1908 » 24.11.2013, 19:03

RTS 1910 ma tendencyjny styl pisania jak niegdyś niejaki rts_adw czy jak mu tam było. Z takimi osobami już dawno dana ekipa powinna robić porządek we własnym gronie.
Jakbyś "kolego" właśnie trochę zaczął żyć realnym życiem to może byś pare wniosków wyciągnął. Co do Gieksy/Górnika w UK. Gdybyś miał jakichś kolegów to byś wiedział, że na emigracji wszystko inaczej wygląda. Niekiedy zanikają podziały klubowe w mniejszych gronach (typu właśnie praca). To był zwykły turniej. Czego węszysz sensacji? Wielu kibiców z wielu ekip zna się z kibicami z innych ekip na emigracji i nic sobie nie robią. Z Widzewa domyślam się, że pewnie też są takie przypadki ale skąd Ty możesz to wiedzieć, a napinke siejesz na całe forum;)

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 24.11.2013, 19:50

Akurat tak sie składa że mam kilku kolegów min.z ŁKSu i co to oznacza że mam z nimi organizować turniej.Nie chce tu nikogo obrażać żeby była jasność ale twój/wasz punkt widzenia jest dla mnie nie do przyjęcia.Oczywiście że można mieć jakieś prywatne kontakty z kibicami wrogich klubów sam mam ich kilka ale wspólne oficjalne biesiadowanie nawet na emigracji to policzek dla Tyskich którzy chwile wcześniej byli potraktowani przez Giekse w bardzo nieelegancki sposób(przynajmniej taką wersje przedtawiał GKS T.)Piszesz emigracja...a to co poza granicami kraju pewne zasady nie obowiązują.Wyobrażasz sobie żeby np.Lechia zrobiła sobie na emigracji turniej z np.Polonią Bytom zgodą Arki?Wypieracie się spraw oczywistych dlatego jestem tak uparty.
LUDZIE HONORU

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 24.11.2013, 20:15

Haha o tym bałwanie "Łódź 1910" już nawet na ichniejszym ewidzewie piszą, kompromitujesz się koleżko

oscar1908
Posty: 45
Rejestracja: 12.01.2010, 15:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oscar1908 » 24.11.2013, 20:32

Pierwsze Twoje zdanie działa w obie strony i się z nim zgadzam. Tylko zrozum, że ten turniej to nie był oficjalny jak to nazwałeś turniej GKS/Górnik i ŁKS tylko turniej kibiców na emigracji. I podkreślam to nie było wspólne biesiadowanie jak napisałeś. Proste nie wiesz nie pisz, a i sam podkreśliłeś, że to tylko Twoje zdanie wiec jak Twoje to zachowaj je dla siebie i się nie napinaj, bez Twojej "opinii" każdy z osobna sobie sam to oceni. To, że rzucasz tu wyobrażenia i porównania turnieju Lechii i Polonii B. pokazuje tylko, że za dużo sobie wyobrażasz. Poza granicami kraju praktycznie wszystko jest tak samo jak w Polsce jeśli chodzi o kibiców, ale życie wśród ciapatych gdzie masz ich multum w robocie sprawia, że Polacy jednak łapią ze sobą kontakt i nie mówie tu o tym Twoim "biesiadowaniu" tylko o zwykłych prywatnych kontaktach. A to że ktoś ma kontakt z kimś z koalicji nie oznacza, że wszyscy od nas na emigracji są za pan brat z GKSG. Był turniej bez zbędnych spinek, ale i bez wspólnego biesiadowania. Turniej dla kibiców na emigracji dla Twojej wiadomości.
Z mojej strony tyle, bo to też moja prywatna opinia i jeśli chcesz swoje opinie przedstawiać to wal do konkretnych osób na PW, a nie siejesz ferment na forum ;)

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 24.11.2013, 20:37

śmieszne pokrętne tłumaczenie jeśli uważasz że wszystko jest cacy nie ma sensu rozkminiać wy swoje ja swoje.myśle że osoby postronne mogą sobie same wyrobić opinie na ten temat i temat waszych kontaktów,układów,turniejów.Ty nie widzisz w takiej integracji nic złego dla mnie to niedopuszczalne i Widzew jak wiesz integruje sie na emigracji z Ruchem ew z Jagą która jak wiadomo jest lubiana w Chorzowie i z wzajemnością a nie np.z Górnikiem Zabrze który jest dla naszych przyjaciół kosą nr.1 tak jak GKS K. dla Tychów.Tym min.się różnimy
LUDZIE HONORU

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: elo1312 » 24.11.2013, 21:55

Łódź 1910 pisze: kosą nr.1 tak jak GKS K. dla Tychów.
Skad takie wnioski? Prawda taka ze po trafieniu przez KSGKS 4,5 lat temu na nich najwieksze cisnienie bylo. Natomiast dzis po prawie pol dekady to to raczej roznie wyglada. Pytajac kibicow Tyskich to GieKSa / R / ZS niemal po rowno nienawidza. Jeden ci jako kosa nr1 GieKSa(ew. tez KSGKS) wymieni, inny Ruch, znowu inny ZS. Sa tez osoby ktore jako pierwsze BKS Bielsko wymienia z ktorymi przez ostatnie lata chyba najczesciej do czego dochodzilo.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

1925
Posty: 1102
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 24.11.2013, 21:57

elo :) nie zauwazyles ze Ł1910 wie wszystko najlepiej co dzieje się na Krajowym "podwyrku" :) ..... zaraz pewnie dostaniesz jakas stosowną odpowiedz ze nie masz racji :)))
:arrow:

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: elo1312 » 24.11.2013, 22:25

1925 pisze:elo :) nie zauwazyles ze Ł1910 wie wszystko najlepiej co dzieje się na Krajowym "podwyrku" :) ..... zaraz pewnie dostaniesz jakas stosowną odpowiedz ze nie masz racji :)))
No, no, on to wie wszystko najlepiej, sytuacje na lodzkich osiedlach, w Grudziadzu po Kutnie przez Piotrkow, Radomsko az do Belchatowa. Nawet lepiej niz sami kibice ŁKS, Tychy, KSG, GKS, LP, LG, L, Craxa, TSW, Sovia itd. wie kto z kim po cichemu uklady robil, kogo goscil itp. itd. ... Gosc z Legii czy Lechii mu napisal ze takie cos miejscu nie mialo a on dalej swoje.

Zreszta juz nieraz tutaj zbanowany zostal (mysli ze z nowym nickiem sie nikt nie kapnie ze to on hehe) i pewnie i teraz to rowniez dlugo trwac nie bedzie. :) Nie dosc ze swoimi glupotami ten temat wiecznie rozjebie (a szkoda bo jednak tu kibice ŁKSu jak i Widzewa sa ktore swoje zdanie wymienic i normalnie dyskutowac potrafia) to w temacie Komentarze tez juz zaczal. A potem dziw ze dostal bana i napewno to mod z ŁKSu byc musial. :)

Pozdro
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

fanka123
Posty: 1
Rejestracja: 25.11.2013, 21:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: fanka123 » 25.11.2013, 21:32

zakaz qurna wyjazdów do końca roku i wszystko przez frajerstow z al. unii [link]

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: does.not.matter » 25.11.2013, 21:52

Banujcie idiotów podszywających się pod Widzewiaków, ja ta powyżej.

niepodobamisie
Posty: 3
Rejestracja: 16.10.2013, 18:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: niepodobamisie » 25.11.2013, 22:31

Kto na takich ulicach jak, 11 listopada, bałuty centrum, kosynierów gdyńskich ?

pRoTeStant
Posty: 31
Rejestracja: 06.11.2013, 00:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pRoTeStant » 25.11.2013, 23:35

Łódz 1910,Widzew miał być neutralnym gospodarzem bo na ziemi łódzkiej Sparta i Arka miały sie spotkac w "połowie drogi" a ze nasi hools maja dobre kontakty z obiema ekipami pomogli im sie spotkac. A co do wczesniej wspomnianych kontaktów z Arką nie tak dawno FCB zasiadło w sektorze Arki podczas meczu w Bełchatowie.

Xanti08
Posty: 1
Rejestracja: 26.11.2013, 08:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Xanti08 » 26.11.2013, 08:19

Odbiegając od tematu.. A jak się mają małolaci na osiedlach jak to teraz w Łodzi wygląd ???

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 26.11.2013, 10:24

Milicja wnioskuje o karę finansową dla.... ŁKS-u za mecz Zawiszy z Widzewem, no to jest poprostu chore

Dante89
Posty: 91
Rejestracja: 13.09.2009, 14:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dante89 » 26.11.2013, 10:53

niepodobamisie pisze:Kto na takich ulicach jak, 11 listopada, bałuty centrum, kosynierów gdyńskich ?
Widzew. Podobnie okoliczne domy i blokowiska.

StareBałutyŁKS1908
Posty: 12
Rejestracja: 02.11.2013, 22:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałutyŁKS1908 » 26.11.2013, 11:05

Kosynierów Gd. - Widzew
11 List. - Widzew, ŁKS ze sporą przewagą tych pierwszych.
Bałuty centrum - ?????? niby jaki rewir masz na myśli ?????

niepodobamisie
Posty: 3
Rejestracja: 16.10.2013, 18:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: niepodobamisie » 26.11.2013, 12:56

tereny między julianowska, zgierska i lagiewnicka.

amiN
Posty: 415
Rejestracja: 09.03.2012, 09:04
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: amiN » 26.11.2013, 13:04

Większosc - widzew

rtsiak
Posty: 19
Rejestracja: 17.09.2012, 23:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rtsiak » 26.11.2013, 15:14

StareBałutyŁKS1908 pisze:11 List. - Widzew, ŁKS ze sporą przewagą tych pierwszych.
Naprawdę trudno wam się chyba pogodzić z tym, że tu nie ma żadnej przewagi, tylko jest całkowita dominacja.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 26.11.2013, 15:25

rtsiak pisze:
StareBałutyŁKS1908 pisze:11 List. - Widzew, ŁKS ze sporą przewagą tych pierwszych.
Naprawdę trudno wam się chyba pogodzić z tym, że tu nie ma żadnej przewagi, tylko jest całkowita dominacja.
i na c*** prowokujesz kolejną awanturę napinaczu, są jedni są drudzy, Widzew rządzi i koniec tematu, nie rozumiem w jakim celu p*********

StareBałutyŁKS1908
Posty: 12
Rejestracja: 02.11.2013, 22:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałutyŁKS1908 » 28.11.2013, 11:14

Tereny otoczone ulicami Łagiewnicka, Julianowska, Zgierska to w większości osiedle Jagiełły (nie wliczając tzw. białych bloków) - przewaga Widzewa.

Należy nadmienić, ze kilka bloków osiedla Jagiełły stoi po drugiej stronie Zgierskiej bliżej terenów ŁKSu i w tych blokach dysproporcje się niwelują.


Nikt nie podważa, że na 11-go Listopada wasza dominacja. Ilościowo jest tam naszych sporo ale przy wsparciu jakie macie z Radogoszcza Wschodu się nie wychylają.

PolnocnaStrona
Posty: 222
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona » 29.11.2013, 12:41

nie sposób się nie zgodzić. Przestańcie już pisać te głupoty o 100% osiedlach jednych czy drugich w miastach derbowych zawsze, na każdym osiedlu znajdą się jakieś jednostki rywala. Na jednym więcej na drugim mniej, raz bardziej aktywne gdzie indziej wcale ale są i nic tego nie zmieni

oRt
Posty: 60
Rejestracja: 04.10.2009, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oRt » 30.11.2013, 21:28

Czy w woj.łódzkim są też fc innych klubów spoza waszego województwa? (jakie i gdzie?)

WidzewRTS
Posty: 129
Rejestracja: 06.05.2007, 14:23
Lokalizacja: Z Ziemi Obiecanej

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewRTS » 30.11.2013, 21:42

    DK08 pisze:Milicja wnioskuje o karę finansową dla.... ŁKS-u za mecz Zawiszy z Widzewem, no to jest poprostu chore
    Chore to już mało powiedziane. Rozpierdala to, że psy sapią o wydawanie publicznych pieniędzy na zabezpieczanie kibiców. Politycy im wtórują. ku*** sapią ci którzy żyją z naszych pieniędzy i najbardziej je rozpierdalają na swoje zachcianki...
    Widzew Łódź

    mms
    Posty: 764
    Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

    Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

    Post autor: mms » 30.11.2013, 22:41

    oRt pisze:Czy w woj.łódzkim są też fc innych klubów spoza waszego województwa? (jakie i gdzie?)
    Fan Clubami to raczej bym ich nie nazwał, ale pewnie zaraz kibice innych drużyn będą się do mnie spinać. Na pewno znajdą się grupki legionistów w paru miejscowościach lub ich okolicach. Swego czasu w łódzkim byli też fani Lecha. Ostatnio w Radomsku parę osób się przerzuciło z RKS na Raków Częstochowa. Wcześniej w Radomsku był fc Stomilu Olsztyn (chyba 7 osób).

    W każdym bądź razie żaden z tych "fc" nie jest i nie był wiodącą siłą w danym mieście. Poza Wieluniem gdzie kiedyś więcej było Legii, a obecnie przeważa Widzew.

    Madagaskar
    Posty: 206
    Rejestracja: 16.09.2010, 18:10

    Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

    Post autor: Madagaskar » 30.11.2013, 23:34

    Powiedzcie mi bo chyba dorosli jestescie i troche co nie co ze swiata kibicowskiego łykacie ( bo 90% osób na tym forum to dzieciaki około 13 - 15 lat udających wielkich kumatych chuliganów a tak naprawdę to zwykłe dzieciaki bojące sie nawet własnego cienia ) dlaczego według was 2,3 osoby to fan club ?
    Czy przykładowo jak bym z kumplem z miasta X jeździł na mecze klubu Y to juz jestem FC ?
    Weście czasami wyjdźcie na dwór i zaczerpnijcie świeżego powietrza. Dobrze wam to zrobi.
    Co do Radomska to z tego co każdy wie to dwie osoby przeprowadziły sie do Olsztyna i zrobili sobie flagę fc i nawet vlepy. To tak samo jak koles z Pruszkowa zrobił sobie szal Widzewa czy Trójkolorowe szale GieKSy z Gliwic, Tarnowskich Gór itd...itd.
    Co pewien czas jeżdze do Bielska Białej i mam tam znajomych . Cztery osoby jeżdzą na dany klub a dwie sympatyzuja z druzyną oddalona od nich około 400km to czy to tez fc ?
    No i najwazniejsze oraz najprostsze pytanie. Czemu te fc tych 2,3,4 czy tam 7 osób nie jest widoczne w danym miescie.
    Pozdrawiam i mam nadzieje że nie zadałem zbyt trudnego pytania.

    ODPOWIEDZ

    Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości