18-20 Maja KOMENTARZE

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zablokowany
djh30
Posty: 51
Rejestracja: 14.04.2007, 13:11

Post autor: djh30 » 20.05.2007, 15:00

KOWAL STP pisze:Do djh 30-człowieku ogarnij sie jakie 700 biletów,zamówiliśmy 300 i tyle dostaliśmy,a ha co do dementowania przeczytaj relacje a pózniej coś tu piej.Pisze że Polonii we wrocławiu około 200.LEPIEJ CI.
Widac jaki jestes kumaty, temat o waszych 700 biletach wyszedl tydzien wczesniej podczas meczu w Opolu- no ale skad mozesz wiedziec skoro nie za bardzo jestes kumaty.KONIEC jak cos to na priv. Zdziwiony bylem ze z waszej strony nie bylo bluzg - teraz wiem kto wam przez tyle lat siary robil we wrclawiu z bluzgami co bylo dobrym przykladem tydzien wczesniej w opolu.I za to plus dla was. Aha i skoro byles na meczu to powiedz mi dlacezgo nie dopingowlaiscie w 2 polowie tak jak siedzieliscie na sektorze prze pare minut po rozpoczeciu tto bylo siedziec do konca.



kicken
ban
Posty: 79
Rejestracja: 06.03.2007, 16:17

Post autor: kicken » 20.05.2007, 15:11

(L)egion pisze:Ojojoj masa napinki się wytworzyła z obu stron na forum zarówno z kibe Lecha jak i Legii troszkę chyba sie zagalopowali.Nie ma co wdawać sie w głupią polemikę kto jest lepszy.Pojęcie kibicowania jest naprawde bardzo rozległe składa się na to wiele czynników(frekwencja , doping , ultras , chuliganka , wyjazdy itp i itd.)
Nie można jednoznacznie określić ekipy najlepszej.Każdy ma jakąś swoją domene jedni lepszy doping drudzy oprawy a trzeci jeszcze cos innego.Wiele osób po meczu Lech - Widzew określało ekipe z Łodzi za najlepszą w Polsce na tą chwile.Cóż zaprezentowali się rewelacyjnie nie powiem na nich słowa.Lecz ja nie popadam w taki hurraoptymizm bo patrzę na frekwencje w Łodzi z meczu z Odrą i widze 4 tyś :shock: Z ciekawości wchodzę na forum Widzewa a tam żal i lament co niektórych kibiców na frekwencje , doping nie mówiąc o tym że słynna Łódzka publika która zawsze dziekuje za walkę piłkarzom odwraca się do zawodników plecami.Po co to pisze? Napewno nie po to żeby najeżdzać na Widzew bo dalej uważam go za czołówkę w kraju .Chce jednak pokazać że każdy ma "momenty" nieraz kapitalne i świetne (o których mówi cała POlska) innym razem wręcz nie przystające takiej ekipie.Podałem tu przykąld Widzewa ale można każdemu klubowi coś wytknać.Nikt nie jest doskonały.Wracając do meczu Legia - Lech.Nie dziwi mnie to że Lech jest uważany obecnie za 1 w kraju.Świetne wyjazdy doping bardzo dobry , oprawy na wysokim poziomie , obecnie w Poznaniu jest popyt na piłkę stadion pięknieje z kazdym dniem , ale czy tak bezie zawsze?Czy Lech jest w stanie utrzymać taką formę? Na pewno jest , lecz trzeba pamietać że prędzej czy później Wisła Krk , Widzew , Legia czy inne drużyny równiez bedą miały piękne stadiony , zaczną na ich mecze chodzić tłumy.Ciekawe jak sytuacje bedzie się wtedy prezentowała.Moze to nie Lechem bedziemy sie podniecać ?Na dziś Lech jest na topie ale czy aż tak bardzo przerasta inne ekipy by nazwać go absolutem wsórd kibiców?Ktoś mówił ze Legia stanęła z dopingiem , oprawami.Coż wiecie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Przez praktycznie całą dekadę wszyscy gonili nas aby dorównac naszym oprawom.Pomimo coraz to nowych ekip walczących z Legią o prymat w ultrasce my dalej się trzymamy!Nie jest łatwo ale to oprawy Legii dalej mają poważanie.Inne ekipy raz spuszczają z tonu raz wybijają sie a my dalej robimy swoje ( mmysle ze z dobrym skutkiem).Jeśli chodzi o doping coż napewno nowe piosenki Wisły Widzewa czy Lecha są efektowne ( wszelkie chorwackie , hsv , seville i Bóg wie nie co) ja się tylko spytam co wy wszyscy sami wymyśliliście ostatnio?Na pewno wasze przyśpiewki dają lepszy efekt ale jakby nie patrzeć to nie wy jestescie ich twórcami.Ja wolę odswieżyć na Legii kilka starych hitów ostatnio nawet nie spiewanych ale wiem ze te piosenki wiaża sie z historią klubu!Ktoś powie a gówno prawda nie macie inwencji twórczej to nie amcie nowych piosenek.Do wszystkich tak myślacych wierzcie ze mamy.Ale my jako Legia chcemy miec swój styl nie hiszpanski nie portugalski czy grecki tylko swój!Na koniec taki apel skończcie to całą napinkę kto jest lepszy a kto gorszy.Są w kibicowskim życiu rzeczy ważniejsze np udany wyjazd , fajna impreza ze zgodą to są smaczki kibicowania nie rankingi i statystyki , kto tego nie rozumie ten nie jest prawdziwym kibicem!! :!:
:lol: :lol:
Człowieku patrz dalej na Onet... Ale w sumie skoro sprzedano 5.7 tys biletów na mecz + karnety to dla kibica Legii oczywistym jest, że w Łodzi góra 4 tys kibiców na Widzewie. Co prawda dla nas frekwencja 6.5- 7 tys. jest hujowa, ale nie można się spodziewać cudów skoro nasze skórokopy dostają w******* 3 mecz z rzędu.

Co do lamentów na forum na temat dopingu rozpierdoliłeś mnie konkretnie. Patrz i ucz się... może kiedyś wam tak wyjdzie na Łazienkowskiej, a nie tylko zawodzić Warszawa, Warszawa : http://www.youtube.com/watch?v=ogGm6NPEym8

P.S Przepraszam za napine :wink:
Idzie dwóch ełkaesiaków po meczu ulica .. nagle patrzą, a tam jakaś kartka na chodniku leży. Jeden podnosi i wpatrując się w nią mówi:
- Jahwe wiesz może co to za kartka? co tu jest narysowane ?
- nie wiem .. ale lepiej skserować

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 20.05.2007, 15:13

A moim zdaniem jaki ma sens walka z PZPN w sprawie odpalania piro skoro kilku głupków (bo inaczej nie da się ich nazwać) rzuca na meczu race na murawę i w sektory z kibicami ? Przecież takim zachowaniem sami ku**a dajemy PZPN, policji i innym organom argumenty do walki z nami i do ustanawiania coraz to ostrzejszych zakazów ! Normalnie BRAWO dla takich ludzi !

A co do meczu - moim zdaniem frekwencja dopisała, doping równierz no i oprawa jak najbardziej na +

Co do riposty Legii ... mogę napisać tylko że była - bo wieczne wytykanie i przypominanie o Krollopie i Paetzu jest już nudne. To tak jak byśmy my wiecznie na Łazienkowskiej przypominali o Samsonie - zapewne zostało by to uznane za niewypał i nude ...

POZDR

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Post autor: majcher » 20.05.2007, 15:16

Legion, dobry wpis, ale z jednym się nie zgodzę, chcecie mieć własny styl, nie kopiujecie zagranicznych hitów, co do końca nie jest prawdą, bo śpiewacie, znane u nas Twente m.in. Ale oprawy przyszły do nas z Zachodu, na którym się wzorujemy w jakiś sposób, więc chcąc niechcąc, to w jakimś sensie ksero (kartoniady, wszelkiej masci folie, sektorówki, pasy materiałów, a czasem nawet motywy). Nasza jest praktycznie urozmaicona pirotechnika.
Moim zdaniem zamykanie się na piosenki z Zachodu, jest bez sensu, ale każdy decyduje za siebie.
RadosLaw, widzę, masz klapki na oczach i widzisz tylko swoją Legię.
Ludzie przychodzą na mecze z Legią oraz w Warszawie na mecze z Lechem i Widzewem, dla atmosfery, klimatu, dobrej oprawy, dobrego widowiska na murawie, niezapomnianych wrażeń, jakich nie otrzymją na meczu np z Górnikiem Łęczną. Tak Ci trudno to zrozumieć?
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

FORR
Posty: 27
Rejestracja: 05.03.2007, 09:18

Post autor: FORR » 20.05.2007, 15:24

p3run szacunek za wpis !!!

Jeszcze co do Legii to nie dosc ze sa oryginalni ze swoimi przyspiewkami to na dodatek okolo rok temu zapoczatkowali na stadionie tzw "pogo" o czym mozna bylo przeczytac gdy burzyli sie kiedy jakas ekipa powielala "ich" pomysl :lol:

wladyslaw_gomulka
Posty: 19
Rejestracja: 07.05.2007, 14:34

Post autor: wladyslaw_gomulka » 20.05.2007, 15:25

  • KSZO OSTROWIEC - POLONIA WARSZAWA


    W dniu wczorajszym na trybunach zasiadło łącznie około 3500 widzów.
    W sobotę cały sektor F1, łącznie ze schodami, był wypchany po brzegi (około 500 głów). W tym ważnym spotkaniu wspomagały nas zgody: Lech - 5 osób, Arka - 2 osoby, Włoszczowa - 50 osób i 14 osób z Ożarowa (Dzięki za wsparcie!!!). Gości przybyło około 300 (w tym ok. 200 koroniarzy, którzy wjeżdżają z bramą). Kilka minut przed meczem wywieszamy fany: "CHOH Group ' 05", "Ultras", "Ostrowczanie", "Ludwików", "Hetman Włoszczowa", "Ożarów", "Arka - FC Hel", "Cyrk Korona" (ze strzałką wskazującą na klatkę oraz 2 flagi Polonii do góry kołami. Na gwizdek rzucamy serpentyny i od początku jedziemy z ostrym dopingiem. Kilkanaście minut po rozpoczęciu palimy 2 płótna KSP. Następnie dość spora grupka kibiców podbiega pod klatkę, prowokując koroniarzy. 2 osoby przeskakują przez dziurę w bramie i dostają niezły oklep. Po pewnym czasie wkracza policja spychając naszych do tyłu, jednocześnie pałując i gazując. W tym czasie ze strony młyna idą bluzgi na koronę i na mundurowych. Po nieudanej akcji wracamy na sektor. W tym samym czasie w cyrku korona można było zaobserwować krótką bójkę. Kilka osób zostaje zawiniętych. Przyjezdni odpalają gaśnicę na policjantów stojących przed klatką, za co zostają zagazowani. Po zamieszkach dalej jedziemy swoje. Głośno dopingując puszczamy sektorówkę "Świętokrzyscy Rozbójnicy". W drugiej połowie liczba młyna stopniała do ok. 400, co lekko pogorszyło jakość dopingu. W ok. 60 min. robimy chaos z flag w asyście pomarańczowych świec. Do końca meczu bez większych atrakcji, cały czas głośno wspieramy piłkarzy. Polonia wypadła bardzo słabo pod względem dopingu, liczba również niezbyt powalająca, co kwitujemy skandując: "Co was tak mało...!". Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i rozchodzimy się. Przegrana nie popsuła nam humorów, dlatego część udała się na melanż ze zgodowiczami, inni na rynek lub na dyskoteki...
    Relacja ze strony [link]
Ja sie tylk doczepie do tego "cyrku korona",czacha na ogolnopolskim forum moglibyscie sobie odpuscic takie nazwy.
A o tym waszym skandowaniu "co was tak malo" powinnienes dac sobie spokoj bo z tego co pamietam nie postawiliscie jeszcze stopy na stadionie Polonii,wiec chyba wam nie wypada tak spiewac w ich kierunku.

Promocja
Posty: 14
Rejestracja: 20.03.2007, 22:10

Post autor: Promocja » 20.05.2007, 15:25

jurcys pisze:
Czacha pisze:KSZO OSTROWIEC - POLONIA WARSZAWA


W dniu wczorajszym na trybunach zasiadło łącznie około 3500 widzów.
W sobotę cały sektor F1, łącznie ze schodami, był wypchany po brzegi (około 500 głów). W tym ważnym spotkaniu wspomagały nas zgody: Lech - 5 osób, Arka - 2 osoby, Włoszczowa - 50 osób i 14 osób z Ożarowa (Dzięki za wsparcie!!!). Gości przybyło około 300 (w tym ok. 200 koroniarzy, którzy wjeżdżają z bramą). Kilka minut przed meczem wywieszamy fany: "CHOH Group ' 05", "Ultras", "Ostrowczanie", "Ludwików", "Hetman Włoszczowa", "Ożarów", "Arka - FC Hel", "Cyrk Korona" (ze strzałką wskazującą na klatkę :) oraz 2 flagi Polonii do góry kołami. Na gwizdek rzucamy serpentyny i od początku jedziemy z ostrym dopingiem. Kilkanaście minut po rozpoczęciu palimy 2 płótna KSP. Następnie dość spora grupka kibiców podbiega pod klatkę, prowokując koroniarzy. 2 osoby przeskakują przez dziurę w bramie i dostają niezły oklep. Po pewnym czasie wkracza policja spychając naszych do tyłu, jednocześnie pałując i gazując. W tym czasie ze strony młyna idą bluzgi na koronę i na mundurowych. Po nieudanej akcji wracamy na sektor. W tym samym czasie w cyrku korona można było zaobserwować krótką bójkę. Kilka osób zostaje zawiniętych. Przyjezdni odpalają gaśnicę na policjantów stojących przed klatką, za co zostają zagazowani. Po zamieszkach dalej jedziemy swoje. Głośno dopingując puszczamy sektorówkę "Świętokrzyscy Rozbójnicy". W drugiej połowie liczba młyna stopniała do ok. 400, co lekko pogorszyło jakość dopingu. W ok. 60 min. robimy chaos z flag w asyście pomarańczowych świec. Do końca meczu bez większych atrakcji, cały czas głośno wspieramy piłkarzy. Polonia wypadła bardzo słabo pod względem dopingu, liczba również niezbyt powalająca, co kwitujemy skandując: "Co was tak mało...!". Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i rozchodzimy się. Przegrana nie popsuła nam humorów, dlatego część udała się na melanż ze zgodowiczami, inni na rynek lub na dyskoteki...
Relacja ze strony [link]
Fajnie, jeśli Polonia słabo wypadła to jak wypadliście wy? Ich było 100, a was a młynie 400-500. Jeśli okazałoby się, że Polonia wypadła średnio, to musiałoby ich byc ok 400, a jeśli wypadłaby dobrze to chyba liczbowo musiałaby przewyzszać wasz młyn. Ale pomijając te domnimania, to grupa przyjezdnych liczyła przecież ok 300 osób. Jeśli weźmiemy pod uwage fakt, że było ich około 200 mniej niz od was w młynie, to w takim razie jak wypadliście wy? Ostrowiecki obiektywizm jest naprawdę... Ostrowiecki.

Ale po co w ogole poruszac temat z nimi jak oni na wyjazdy nie jezdza.

(L)egion
Posty: 210
Rejestracja: 26.02.2007, 19:46
Lokalizacja: z Łazienkowskiej 3

Post autor: (L)egion » 20.05.2007, 15:29

kicken pisze:
:lol: :lol:
Człowieku patrz dalej na Onet... Ale w sumie skoro sprzedano 5.7 tys biletów na mecz + karnety to dla kibica Legii oczywistym jest, że w Łodzi góra 4 tys kibiców na Widzewie. Co prawda dla nas frekwencja 6.5- 7 tys. jest hujowa, ale nie można się spodziewać cudów skoro nasze skórokopy dostają w******* 3 mecz z rzędu.

Co do lamentów na forum na temat dopingu rozpierdoliłeś mnie konkretnie. Patrz i ucz się... może kiedyś wam tak wyjdzie na Łazienkowskiej, a nie tylko zawodzić Warszawa, Warszawa : http://www.youtube.com/watch?v=ogGm6NPEym8

P.S Przepraszam za napine :wink:
Napisałem 4 tys chociaż moze było i 5 albo i 6 tyś ale co to zmienia?? na Widzew jest to mało i chyba się zgodzisz?Poprostu niektórzy po meczu z Lechem zaczęli was stawiać za 1 w Polsce.A frekwencja 4000 była napisana w przerwie meczy na waszej stronie ostatecznie napisano ze było 5500 wiec wyluzuj.

Co do 2 twojej wypowiedzi to nie komentuje jej tak jestescie najlepsi w dopingu przecież nie dacie złego słowa na siebie powiedziec.Ps przecztaj mój post dokładnie to zrozumiesz o co mi chodzi.Ja Legii nie wywyższam staram się na polską scene kibicowską patrzeć obiektywnie a jesli ty tego nie potrafisz no coż Twój problem.

Co do postu kolegi z Sochaczewa no w sumie moze i racja że oprawy to w pewnym sensie ksero ale bierz pod uwagę to ze prawie każda jest inna :wink: Co do dopingu moze kiedys zmienie zdanie i uznam ze warto korzystać z utwórw zagranicznych ale narazie myśle że i bez tego mozna być w czołówce w kraju.Pozdro
LoveLechPoznań pisze:Hahahaha legia? ludzie bzdury klepiecie, nigdy na żywo niebyło się na meczu Lecha a już?? Potwierdza to Orange Fair Play i tyle wam powiem!

NML
Posty: 219
Rejestracja: 27.02.2007, 15:33
Lokalizacja: Gród nad Drwęca

Post autor: NML » 20.05.2007, 15:36

chciałbym poinfomorwać że oczywiście nie chodzi o Motor Lublin tylko o Motor Lubawa kibice z Lubawy są f-c Olimpi

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Post autor: majcher » 20.05.2007, 15:41

Kicken, nasz doping niech oceniają inni, nie napinaj się.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

kicken
ban
Posty: 79
Rejestracja: 06.03.2007, 16:17

Post autor: kicken » 20.05.2007, 15:46

(L)egion pisze:
kicken pisze:
:lol: :lol:
Człowieku patrz dalej na Onet... Ale w sumie skoro sprzedano 5.7 tys biletów na mecz + karnety to dla kibica Legii oczywistym jest, że w Łodzi góra 4 tys kibiców na Widzewie. Co prawda dla nas frekwencja 6.5- 7 tys. jest hujowa, ale nie można się spodziewać cudów skoro nasze skórokopy dostają w******* 3 mecz z rzędu.

Co do lamentów na forum na temat dopingu rozpierdoliłeś mnie konkretnie. Patrz i ucz się... może kiedyś wam tak wyjdzie na Łazienkowskiej, a nie tylko zawodzić Warszawa, Warszawa : http://www.youtube.com/watch?v=ogGm6NPEym8

P.S Przepraszam za napine :wink:
Napisałem 4 tys chociaż moze było i 5 albo i 6 tyś ale co to zmienia?? na Widzew jest to mało i chyba się zgodzisz?Poprostu niektórzy po meczu z Lechem zaczęli was stawiać za 1 w Polsce.A frekwencja 4000 była napisana w przerwie meczy na waszej stronie ostatecznie napisano ze było 5500 wiec wyluzuj.
[link]

Oficjalna strona. Sprawdź zanim napiszesz coś bezsensownego.
Wiem, że jest to mało ale kiedyś zobaczysz co się stanie kiedy twoja Legiunia będzie dostawać w******* z każdą prowincjonalną drużyną. Jak myślisz pikniki będą przychodzić na mecze z takimi rywalami jak Odra?

Co do twojego wpisu o żaleniu się na doping, to pokaż mi chociaż jeden taki post. Wiem, że masz bujną wyobraźnie kolego i że nie możesz żdzierżyć naszego wyjazdu na Pyry i tego że atmosfera na Łazienkowskiej nie umywa się do tej w Poznaniu ale to nie powód by bajeczki opowiadać i rozkminiać jacy to wy jesteście wielcy na przestrzeni ostatniej dekady, bo teraz oprócz opraw nie prezentujeci nic specjalnego.

P.S Po meczu: http://www.youtube.com/watch?v=5ioLJeD2VZU
Idzie dwóch ełkaesiaków po meczu ulica .. nagle patrzą, a tam jakaś kartka na chodniku leży. Jeden podnosi i wpatrując się w nią mówi:
- Jahwe wiesz może co to za kartka? co tu jest narysowane ?
- nie wiem .. ale lepiej skserować

droid
Posty: 95
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06
Lokalizacja: z warhammera

Post autor: droid » 20.05.2007, 15:46

majcher pisze: Legioniści skończcie swoją bufonadę, bo w dopingu i flagach staneliście w miejscu,
Legia marsz na youtube i sciagac nagrania jakichs brudasow, + flagi czyli jakies nieczytelne banery, tudziez bardziej amerykansko, badz mordy frediego i inne grozne rzeczy. Bo przeciez kibicowanie jest rozwojowe, smieszny klub z pod Łodzi powinien wogole sie nie wychylac z takimi uwagami, bo nie kazdy w Polsce ma chyba ochote przyjac wasze wzbudzajace litosc trendy.
Świat się zmienia ludzie rozwijają...

(L)
Posty: 7
Rejestracja: 03.03.2007, 00:29

Post autor: (L) » 20.05.2007, 15:48

komentarz do forumowicza p3run
skoro poruszyłeś temat korupcji z dawnych lat to ja Ci przytoczę jako przykład wasz awans do I ligi kiedy waszym trenerem był słynny macher B.B.czy może jeszcze dziwniejszy poprzedzający sezon awansu kiedy nie wiem jakim cudem udało się wam uniknąć spadku do III ligi.Trochę obiektywizmu w wyciąganiu afer nikt nie był czysty w tamtych latach,wszyscy kombinowali z wynikami czy to na Śląsku czy w Wlkp.Pozdrawiam wszystkich obiektywnych kibiców
P.S.
Jak powiedział Vuko lepiej grać na Bułgarskiej niż w Wodzisławiu-dedykuję to wszystkim tym którzy się spierają kto jest lepszy w tym czy owym

Czacha
ban
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 21:21
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

Post autor: Czacha » 20.05.2007, 15:51

wladyslaw_gomulka pisze:nie postawiliscie jeszcze stopy na stadionie Polonii,wiec chyba wam nie wypada tak spiewac w ich kierunku.
W poprzedniej rundzie stadion Polonii był zamknięty, po meczu ze Śląskiem. Bez odbioru...

linaad
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 21:47

Post autor: linaad » 20.05.2007, 16:00

droid pisze:
majcher pisze: Legioniści skończcie swoją bufonadę, bo w dopingu i flagach staneliście w miejscu,
Legia marsz na youtube i sciagac nagrania jakichs brudasow, + flagi czyli jakies nieczytelne banery, tudziez bardziej amerykansko, badz mordy frediego i inne grozne rzeczy. Bo przeciez kibicowanie jest rozwojowe, smieszny klub z pod Łodzi powinien wogole sie nie wychylac z takimi uwagami, bo nie kazdy w Polsce ma chyba ochote przyjac wasze wzbudzajace litosc trendy.
hehe, widać zabolała odrobina prawdy pana Legionistę :lol: :lol:

Spod Łodzi? :lol: Do dziś żyłem w przekonaniu, że al. Piłsudskiego to jednak przebiega przez miasto, ale skoro droid mówi że nie, widać musi mieć rację.

kemot
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 21:06

Post autor: kemot » 20.05.2007, 16:00

p3run pisze:.... mając za patrona wszechwładne Ministerstwo Obrony Polski Ludowej
hmmm, tak się zastanawiam, to czemu ten patron nie załatwiał co roku Mistrzostwa Polski dla Legii? Może tak do końca nie był patronem.
A co do powoływania zawodników do wojska. W tym jest część prawdy, ale nie do końca, pamiętasz Cieślika? Legia się upomniała o niego, a na Górnym Śląsku powiedzieli "wała".

wladyslaw_gomulka
Posty: 19
Rejestracja: 07.05.2007, 14:34

Post autor: wladyslaw_gomulka » 20.05.2007, 16:03

Czacha pisze:
wladyslaw_gomulka pisze:nie postawiliscie jeszcze stopy na stadionie Polonii,wiec chyba wam nie wypada tak spiewac w ich kierunku.
W poprzedniej rundzie stadion Polonii był zamknięty, po meczu ze Śląskiem. Bez odbioru...
chyba mieliscie troche wiecej okazji tam byc,tez bez odbioru

(L)ictre
Posty: 164
Rejestracja: 02.04.2007, 16:54

Post autor: (L)ictre » 20.05.2007, 16:05

mam pytanie kiedy Lech i Widzew skonczą wreszcie d*** sobie lizac ? brawo za porównanie naszego wyjazdu na Lech z Widzewem ..... a Lech powinien lepiej pilnować swoich Ultrasów skoro sprzedają patenty na Oprawe Sezonu :]
W Wielkim mieście Warszawa pyry na obiad sie zjada.

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Post autor: does.not.matter » 20.05.2007, 16:08

(L)ictre pisze:mam pytanie kiedy Lech i Widzew skonczą wreszcie d*** sobie lizac ? brawo za porównanie naszego wyjazdu na Lech z Widzewem .....
pozwolisz ze odpowiem pytaniem na pytanie... kiedy przestaniesz miec omamy?

kubi111
Posty: 73
Rejestracja: 28.04.2007, 23:44
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: kubi111 » 20.05.2007, 16:17

[link]

4tys Widzewa na meczu z Odrą...

to to foto obejmuje tylko C i D :shock:

bez komentarza :roll:

Chłodny komentator
Posty: 40
Rejestracja: 10.05.2007, 08:23

Post autor: Chłodny komentator » 20.05.2007, 16:20

Obiektywnie rzecz ujmując, to oprawy Lecha przekozackie - wykorzystali w pełni potencjałludzki na stadionie, mnogość oprawi rozmach imponuje. Mam nadzieje ze jak w PL powstanie kilka stadionow z prawdziwego zdarzenia to na takich meczach takie widowiska beda normą.

Fajna oprawa Korony, hasło też fajne.

PRezentacja Jagi ostatnimi czasy miażdży, ja nie wiem czy w Białym jest takie cisnienie na piłke, ze beda potrzebowac wiekszego obiektu niz maja, ale mam nadzieje ze nie spadnie to po awansie do OE. Jaga czekamy :)

Szkoda ze Pogon nie miala jak palic zdobyczy bo Krakusi chyba zdecydowali pojechac do Poznania, przynajmniej tak twierdza. Dokladnej liczby nikt nie zna. Przyblizonej tez nie.

Tak sobie patrze i widze ze Polonia Wa-wa zaczyna wyglądać świeżej bo solidnym zastoju. Pewnie służy im druga liga i dobra forma w niej, a takze mniejsze koligacje z meczami Legii, brak derbow itd. Tak mi sie wydaje ze pewnie zyje im sie spokojniej i zycie kibicowskie na Polonii zamiast wyginac (co przepowiadali (L) po ich spadku) to sie odradza, ciekawe czy do nastepnego awansu czy cos wiecej ;) Daleki jestem od napinki i p****** w stylu 'wyrownywania sie sil' czy inny bzdetow.

Druga połowa tabeli dla kibicow Wisły to pewnie osty cios, takiego czegos nie bylo od 97 roku. Ale jak widac frekwencja dopisuje wciaz ostro, wyjazdy tez nieźle. CHyba sie jednak krystalizuje 'wierna' ekipa ;)
Ostatnio zmieniony 20.05.2007, 16:23 przez Chłodny komentator, łącznie zmieniany 1 raz.
Chłodny komentator

Po(L)ak
Posty: 63
Rejestracja: 27.02.2007, 13:50
Lokalizacja: Warszawa - Semper Invicta

Post autor: Po(L)ak » 20.05.2007, 16:23

Tekst zacytowany (?) przez P3runa - fajny kawał propagandy, wszystkie nasze sukcesy to fart, tylko Legia kręciła wałki i tak zdobyła wszystkie trofea, dla podkradanych piłkarzy przejście do Legii było życiowa tragedią, a Górnika kochali Polacy i polonusi, bo w przeciwieństwie do Legii klub ten nie zbudował swojej potęgi na komunie! :lol:

A może ten tekst jest z tej ostatniej książeczki o Lechu, która to ponoć jest tak obiektywna, że aż przykro? :roll:

ps. Jesli to cytat to... po co cytujesz bzdury? :?
"nas nie interesuje, znaczy się, chodzi o to, że... bo policja w ogóle jest na stadionie, a oni będą w ogóle... ehhh... później będa rozkminiali w ogóle kto co był i... zresztą..."
:D

cfw201
Posty: 97
Rejestracja: 28.04.2007, 09:44

Post autor: cfw201 » 20.05.2007, 16:29

(L) pisze:komentarz do forumowicza p3run
skoro poruszyłeś temat korupcji z dawnych lat to ja Ci przytoczę jako przykład wasz awans do I ligi kiedy waszym trenerem był słynny macher B.B.czy może jeszcze dziwniejszy poprzedzający sezon awansu kiedy nie wiem jakim cudem udało się wam uniknąć spadku do III ligi.Trochę obiektywizmu w wyciąganiu afer nikt nie był czysty w tamtych latach,wszyscy kombinowali z wynikami czy to na Śląsku czy w Wlkp.Pozdrawiam wszystkich obiektywnych kibiców
P.S.
Jak powiedział Vuko lepiej grać na Bułgarskiej niż w Wodzisławiu-dedykuję to wszystkim tym którzy się spierają kto jest lepszy w tym czy owym
Kupowanie meczy do tego co napisał p3run ma się nijak. Mecze kupowali kiedys wszyscy bez wyjątku ale to wy kradliście zdolnych piłkarzy przez lata i nadal tego nie dostrzegacie.

nordic
Posty: 28
Rejestracja: 09.03.2007, 18:04

Post autor: nordic » 20.05.2007, 16:29

Z niecierpliwoscia czekam na relacje Łysego z Baltyku z ich dzisiejszego meczu 8)

Czyzby s-f cd.? :lol:

Paiatzzo
Posty: 105
Rejestracja: 26.02.2007, 18:54

Post autor: Paiatzzo » 20.05.2007, 16:30

Gratuluje "Wielkiemu Lechowi" przywitania kibiców gości okrzykiem "w**********" :?
Czekam, aż zaczniecie krzyczeć "pilka nożna dla kibiców" ...
HOLY SHIT

PMP
Posty: 53
Rejestracja: 06.05.2007, 22:17

Post autor: PMP » 20.05.2007, 16:33

TynTyrynTyn. pisze:W sobotę mieliśmy wybrać się do Szczecina na mecz wyjazdowy - jako, że jesteśmy ekipą, która jeździ zawsze i wszędzie na wyjazd zebraliśmy w godzinach nocnych w około 100 osób. Na dworcu głównym w Krakowie nasza grupa się nieco wykruszyła - 20 osób wybiegło z pociągu po precle i niestety pociąg ruszył, cóż... trzeba było kontynuować podróż w 8 dyszek. Na dworcu w Mysłowicach ubywa kolejne 15 osób, które wybiegły zwiedzić tamtejszą kopalnię - niestety nie zdążyły na czas wrócić (na pociesznie można jednak dodać, że chłopaki spromowały 20 kilo wungla). Podróż w wesołych 60 osób. Kolejnym miejscem, gdzie niestety ubyło parę osób z naszej wyjazdowej ekipy jest Opole. Wataha 30 osób pobiegła do tamtejszego amfiteatru - chłopaki były święcie przekonane, że odbywa się właśnie festiwal piosenki... zdziwili się niemiłosiernie, kiedy zastali pusty amfiteatr i dowiedzieli się o odjeździe pociągu. W 30 osób dojeżdżamy do Poznania - tutaj na dworcu pojawia się Lech ze spirytusuem, pare osób chciało podziwiać poznańskie baranki, jednak związaliśmy drzwi do pociągu aby nikt nie mógł wyjść - nie były nam potrzebne kolejne straty w ludziach. Kolejny problem ma miejsce. W Szamotułach kolejny problem - kanar nie uznał naszych zniżek na bilety - przebywający obecnie w miejscu odosobnienia nasz lider (weteran w sprawach biletowych) nie dał rady załatwić nam odpowiednich zniżek i część osób (15)musiała opuścić pociąg, kolejnych 5 osób napojonych spirytusem wypada z okien pociągu - chłopaki trzymajcie się!. We Wronkach konsternacja - Marian Zagórny wysypuje zboże na tory, nasz pociąg po ominięciu tej przeszkody łapie gumę! I niestety zostajemy na lodzie. Myślę, że naszą liczbę na wyjeżdzie można ocenić jako 100 osób (tylu z nas chciało mimio wszystkich przeciwności losu obejrzeć mecz)
Jak dla mnie to wyjazd roku :lol:
TWIERDZA <C> PRZEMYŚL

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 20.05.2007, 16:33

Ostro wyglądała ta skrojona fana KSP obok flagi Arki w Ostrowcu.
Apropo euforii części kibiców Petry na wieść o porażce Górnika to we wtorek będzie bratobójczy pojedynek w Zabrzu :lol:

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 20.05.2007, 16:33

(L)ictre pisze:mam pytanie kiedy Lech i Widzew skonczą wreszcie d*** sobie lizac ? brawo za porównanie naszego wyjazdu na Lech z Widzewem ..... a Lech powinien lepiej pilnować swoich Ultrasów skoro sprzedają patenty na Oprawe Sezonu :]
A skąd masz chłopie info, że ktoś z ultrasów sprzedał Wam pomysł na oprawe ? Może poprostu ktoś od Was dojrzał na [link] materiał o szykowanej oprawie i dopasował tylko barwę transparentu i hasło do oprawy z meczu ? Bo że hasło się rymowało to zgoda ale nijak się miało do całości sensu oprawy !
Jeśli jakiś poznaniak mógłby powiedziec, jak daleko jest ze stacji pkp Franowo na stadion Lecha? Bo osobiście czuję niedosyt bo powinniśmy inaczej się zachowac po wyjściu na tej stacji. Szansa zmarnowana, szkoda.
No będzie z 15 km jak nie więcej z Franowa na Bułgarską. Swoją drogą skoro na Franowie wysiedliście z bany to jakim cudem w niektórych opisach z Waszego wyjazdu pojawia się hasło że policja zawinęła Was do autobusów pod MAKRO ? Przecież to drugi koniec Poznania ;)

POZDRO

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 20.05.2007, 16:35

droid pisze:
majcher pisze: Legioniści skończcie swoją bufonadę, bo w dopingu i flagach staneliście w miejscu,
Legia marsz na youtube i sciagac nagrania jakichs brudasow, + flagi czyli jakies nieczytelne banery, tudziez bardziej amerykansko, badz mordy frediego i inne grozne rzeczy. Bo przeciez kibicowanie jest rozwojowe, smieszny klub z pod Łodzi powinien wogole sie nie wychylac z takimi uwagami, bo nie kazdy w Polsce ma chyba ochote przyjac wasze wzbudzajace litosc trendy.
odnośnie twojego podpisu: jest on prawdziwy, lecz niestety Ciebie nie dotyczy.

Co do meczu na Widzewie, ludzi 6-7 tys. doping dobry, kibiców gości 25-30. Nie zauważyłem by się napinali. Od piłkarzy odwróciliśmy się dopiero po meczu, do ost. gwizdka sędziego mieli nasze wsparcie, ale tym kalekom nic nie pomoże.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

Paiatzzo
Posty: 105
Rejestracja: 26.02.2007, 18:54

Post autor: Paiatzzo » 20.05.2007, 16:36

Alex202020 pisze:jesli chodzi o oprawe korony, to nie zauwazace podobienstwa do flagi jagi?? "nie wazna co sie zdarzy jaga wita gospodarzy" i jeszcze ten koles na sektorowce :?
:?:
Odpuść sobie ten tok rozumowania :)
Oglądałeś filmik z Pająkiem ? "O tej porze każdy wypić może, jak by nie było będzie bardzo miło" :lol: Z tym mi sie ta oprawa kojarzy. Powiedzcie mi tylko co ten koleś trzyma - race ?
HOLY SHIT

.:pRiMoSz:.
Posty: 52
Rejestracja: 16.05.2007, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: .:pRiMoSz:. » 20.05.2007, 16:36

Paiatzzo pisze:Gratuluje "Wielkiemu Lechowi" przywitania kibiców gości okrzykiem "w**********" :?
Czekam, aż zaczniecie krzyczeć "pilka nożna dla kibiców" ...
A do czego w sumie pijesz ? Chyba nie powiesz mi że mieliśmy ich witać chlebem i solą na stadionie ? To że sobie pokrzyczał cały stadion "w**********" to jeszcze nic złego. Co innego jak byśmy w nich zaczeli rzucać na dzień dobry cegłami ... Wyluzuj bo niedługo to już niehonorowe będzie nawet krzywe spojrzenie na sektor gości.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CCCC, Udenhout88 i 157 gości