Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gulik1977 » 08.03.2017, 18:14

Widzew jedzie do Nowego Dworu Maz. ? Czy jakiś zakaz?
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

iparts.pl
serce miasta
Posty: 756
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 08.03.2017, 18:16

Gringooo2 pisze:hahaha co za czerwony pedał.
To konto na FB nie jest twoje, ale zmartwie cie rozkminiaczu - nie jest też moje :(
rozkminiaj dalej kto i co balasie, ale powiem Ci że nam lepiej to idzie :)

wasza kumpelka pisząca tutaj z konta ''Fanatycy Widzewa'' to chyba jak jedziecie na Wisle to ona idzie na Kałuzy co ? Jara ją stylówka na Pasach i nawet sie z tym nie kryje że pierdoli Wisłe.
To ta sama co nam robiła zdjęcia z z ukrycia, z krzaków jak bylismy na Wiśle...

Podejrzon to pajac z UR kserujący wszystko jak leci od chłopaków z WRW. To on lansował sie z AntyWisłą po internetach ,i jarał sie z wywieszonym jęzorem klimatem na Cracovii .. ale ze zycie bywa przewrotne to teraz musi śmigać na Wisłe hehehehe

dajemy dalej?
dajemy.
Pierwsza sprawa nie sraj sie personalnie do kobity bo akurat Wy tj.Łks macie sporo sympatii klubowych niekoniecznie że tak napisze poprawnych kibicowsko.Dziwi Cie to że jak ktoś mieszka w tym przypadku w Krk i przyjexdza derbowy rywal idzie na mecz i pstryka fotki.Ty jakbyś mieszkał np.Katowicach i przyjechałby Widzew nie poszedłbyś popstrykać zdjęć?
Jeszcze tak uszczypliwośc z mojej strony ,faktycznie macie podobna stylowke do Cracovii a mianowicie pierwsze co nasowa mi sie na myśl to dpk,tolerowanie konfidentów i przeżuty które są tolerowane i na Kałuży i na al.Unii.Pajęczyna wczesniej opisał troche już stara sprawe r. który o ironio również zajarany był Cracovią.
Kto jarał sie Cracovią nasi ultrasi?To że zrobili sobie zdjecia z naklejkami AnyWisły?A co to Pasy takie ultrasy że Widzewiacy musieli coś z nich kserować?Co konkretnie?
Kukły wprowadziliście pierwsi wy,my natomiast zrobiliśmy pierwsi w Polsce kartoniade czy baloniade i co wy ich nie robiliście?
Jeszcze jedna sprawa skąd Ty możesz wiedzieć jaki my stosunek mieliśmy do Was 15 lat temu skoro miałeś wtedy z 10 lat.Na mecze chodzisz od kiedy?
Powtarzam Ci raz jeszcze Twoje argumenty są z d*** wzięte i większość teorii które tu glosisz jestem w stanie obalić.Jeszcze jedna sprawa musisz wiedzieć że ta twoja stylówka i ten nazwijmy to klimat Ultras którym tak je podniecasz to tylko jeden z elementów kibicowskiego rzemiosła.

Widzew Chojny
Posty: 40
Rejestracja: 28.08.2014, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzew Chojny » 08.03.2017, 18:17

Panowie po co wy odpisujecie temu zakompleksionemu debilowi. Nie komentować i nie odpowiadać na jego zaczepki.

podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: podejźrzon » 08.03.2017, 18:19

ja pierdolę, jaki ty jesteś tępy - schizofrenik jak nic.

pakuj się w taxi i jedź na Aleksandrowską do szpitala - tam mogą próbować ci pomóc, ale chyba już sporo za późno.

p********* o ludziach, których nie znasz, nigdy nie widziałeś - jesteś zwykłą kurwą, która siedzi na tym forum i napierdala posty i nic więcej w życiu nie robi.

2,64 posta dziennie na tym forum - to mówi wszystko - nie masz życia poza internetem i p********* tutaj trzy po trzy, bo co innego masz robić. idź kup se bilet, w niedzielę gracie mecz. może 1500 was się zbierze jak ściągniecie wszystkich takich zjebów jak ty.

piszesz tutaj o jakiejś waszej stylówce - wasza niby "stylówka" to zlepek różnych ekip od Francji po Ukrainę. zaczęliście patrzeć na zagraniczne ekipy po tym jak UŁŁ robiło takie gówno, że musieliście coś zmienić bo byliście pośmiewiskiem :).

więcej nie odpowiadam, szkoda strzępić ryja na takiego zjeba.

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 08.03.2017, 18:22

Widzew Chojny pisze:Panowie po co wy odpisujecie temu zakompleksionemu debilowi. Nie komentować i nie odpowiadać na jego zaczepki.

Dokładnie tak jak mówisz , z jednym małym wyjątkiem - to twoje kumple tu prowokują i mnie zaczepiają , a podszywanie się pode mnie i wrzucanie profili które myślicie że są moje to już nawet nie jest żałosne. Nie zapominaj że my wiemy o was chyba trochę więcej.

A ty serce miasta weź se pavulon bo zaraz zejdziesz.
Pato 1908 Gang

piąty dan
Posty: 86
Rejestracja: 08.07.2016, 18:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: piąty dan » 08.03.2017, 18:26

Widać nikt nie łapie się na jego 'argumenty' z d*** wzięte to wziął się za straszenie,że profile z fb może powrzucać.Tak jak było pisane wyjebcie lachę na niego i jego brednie i niech sobie pierdoli sam do siebie.

serce miasta
Posty: 756
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 08.03.2017, 18:30

wziąłem pawulon,dawaj lecimy dalej.Udowodnie Ci że jesteś łbem.Dawaj na spokojnie od poczatku co tam Ci leży na wątrobie

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 08.03.2017, 18:32

Ty podejźrzon , jeździsz na Wisle ? Czy nadal ich p*********
W 1 zdaniu piszesz że jestem tepy. Sporz sobie na wpis swojego brata spod zegara " serce miasta " , to się dowiesz co znaczy być tępym w pełnym tego słowa znaczeniu.


Piaty Dan ja nikogo nie strasze jakbyś nie zauważył jakaś ku*** od was wrzuciła tu profil mojego kolezki żeby sprawdzić jak zareaguje ;) napisałem tylko że mógłbym wrzucić profile paru osób od was konkretnie z tego tematu i tyle. Naucz się czytać ze zrozumieniem tłuku.



Ps. Piszcie dalej żeby mi nie odpisywać hahahaha jest to zabawne w chuujjj. Niech tu jeszcze od was się 10 osób wpisze żeby mi nie odpisywac , i dalej znowu kolejne 10 i znowu , znowu .... Hahahahah
Pato 1908 Gang

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 08.03.2017, 18:42

serce miasta pisze:wziąłem pawulon,dawaj lecimy dalej.Udowodnie Ci że jesteś łbem.Dawaj na spokojnie od poczatku co tam Ci leży na wątrobie
Ok , z czym się tu nie zgadzasz łbie ??
Gringooo2 pisze:

jeszcze apropo tego podejscia anty. Tak jak pisałem uczycie sie tego od nas, nie byliscie tacy jeszcze 15 lat temu jak obecnie i jesli powiesz ze to wymysł albo ze nie mozna tego ''zweryfikować'' to będziesz smieszny. Idziecie po prostu nasza droga , która to wcześniej była dla was nie do przyjęcia i byliście dumni że nią nie idziecie..

Fakt Cracovia w takiej stylówca była pionierem w Polsce i żeby nie było nie odbieram im tego, ale my w Łodzi w latach 90 mielismy naprawde dużo argumentów , żeby Was szczerze nienawidzić.
Zupełnie odwrotnie niż Wy, bo poza wybitymi zębami albo innymi skutkami naszych spotkań nie mieliscie powodów zeby zajmować się nami. Byliscie skupieni na swoim klubie i tak było jeszcze do niedawna.

Z wielką łatwością zaisntnieliscie głownie dzieki sukcesom sportowym i odsuneliscie nas w Łodzi w cień, i takie są fakty. Mieliscie naprawde zajebisty progres i zyskiwaliscie rzesze kibiców praktycznie z dnia na dzień, jednoczesnie spokojnie sobie patrzyliscie na degrengolade u nas, i na to jak się powolutku nasze szeregi kurczą...cisnien to u was nie wywoływało.

Łatwo wyczuć jakie było wtedy podejscie mentalne u nas i u was. Nie mieliście podstaw żeby tak nas nienawidzić , jak my was...
U nas sie to nie zmieniło po dziś dzień, tacy jesteśmy i taka mamy mentalność od dawna - u Was sie zmienia co widać , i sami mówicie że to zmiana pokoleń i młodzież doszła do głosu... Każdy może się domyślić z czego wynika ta zmiana podejścia. Waszej młodzieży obecnie bliżej mentalnie do nas , niż do swoich starszych kumpli po szalu którzy wychowywali się na różnicach między ŁKSem a RTSem , i byli z tych różnic dumni. Obecnie ich młodsi kumple robią wszystko żeby te różnice zatrzeć.

To jest moje zdanie i tak to widze, kazdy moze sie z tym nie zgadzać, ale ku*** piszcie normalnie nie prowokujcie i nie obrażajcie caly czas, bo pozniej sami pierwsi tutaj płaczecie że jest jak jest...
Pato 1908 Gang

serce miasta
Posty: 756
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 08.03.2017, 19:02

w temacie ANTY sprawa dla mnie jest oczywista.Stanowiska Widzewa 20 lat,10 i 5 temu było takie samo jakie jest dziś tj.j**** łks.Zrozum wkońcu Cracovia zapoczątkowała styl anty nie wy i cała Polska kibicowska w to weszła szczególnie miasta derbowe gdzie kazda z ekip ma w swoich zbiorach pamiątki anty.W ramach ciekawostki Widzew już w latach 90 miał szal Antylegionista.Skąd możesz wiedziec jak byl nasza i wasza mentalnosc skoro nie chodziłes wtedy na mecze,pewnie nie chodziłeś nawet do szkoły w tamtych czasach. Piszesz że naszej młodzieży mentalnie bliżej do was odpowiedz mi zatem jak to jest że wybierają Widzew nie Łks?

amiN
Posty: 415
Rejestracja: 09.03.2012, 09:04
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: amiN » 08.03.2017, 19:18

Boze jaki tu jest syf w tym temacie.. jeden gamon z ŁKSu sie produkuje i 5 z widzewa.. i non stop to samo a ci to to a ci to tamto...

kolejna runda zweryfikuje na co będzie stac jednych i drugich..

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 08.03.2017, 21:52

amiN pisze:Boze jaki tu jest syf w tym temacie.. jeden gamon z ŁKSu sie produkuje i 5 z widzewa.. i non stop to samo a ci to to a ci to tamto...

kolejna runda zweryfikuje na co będzie stac jednych i drugich..

Niby taki kumaty i obyty a Widzew z dużej ciężko napisać. Ech ....

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 08.03.2017, 21:54

14000 karnetów z hakiem poszło.

Ile na ŁKS? Są już dane z Cosinusa?

bialy08
Posty: 179
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 08.03.2017, 22:28

Tylko jedno zdanie,czemu takiego aktywnego Widzewa,nigdy nie ma jak ŁKS jest całą bandą do bicia np:wyjazd na ITW.Przecież chcecie sobie odbić stratę flag, a to był najlepszy moment.

Janiol
Posty: 547
Rejestracja: 20.02.2017, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Janiol » 08.03.2017, 22:36

serce miasta pisze:w temacie ANTY sprawa dla mnie jest oczywista.Stanowiska Widzewa 20 lat,10 i 5 temu było takie samo jakie jest dziś tj.j**** łks.Zrozum wkońcu Cracovia zapoczątkowała styl anty nie wy i cała Polska kibicowska w to weszła szczególnie miasta derbowe gdzie kazda z ekip ma w swoich zbiorach pamiątki anty.W ramach ciekawostki Widzew już w latach 90 miał szal Antylegionista.Skąd możesz wiedziec jak byl nasza i wasza mentalnosc skoro nie chodziłes wtedy na mecze,pewnie nie chodziłeś nawet do szkoły w tamtych czasach. Piszesz że naszej młodzieży mentalnie bliżej do was odpowiedz mi zatem jak to jest że wybierają Widzew nie Łks?
Kolego świetne podsumowanie i miejmy nadzieję, że ten post zamknie mordę tego pajacyka na dobre.

14.100 karnetów na ten moment. Jeszcze tysiąc i...rekord jest Nasz ten rekord do Nas należy...:)
NORYMBERGA DLA KOMUNY

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 08.03.2017, 23:11

showmustgoon pisze:14000 karnetów z hakiem poszło.

Ile na ŁKS? Są już dane z Cosinusa?
4flagi. Ile ma Widzew aktualnie? Ma więcej swoich niż ŁKS Widzewa? Spierdalaj farmazonie,szukaj na TEO tych co w******* tu opisywałes:)

NoMatterWhat
Posty: 632
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 08.03.2017, 23:43

Spokrewniony jestes z Rabinem? Zaczyna Ci sie udzielac.

Pytanie bylo ile zostalo sprzedanych karnetow. Przez takich pajacow jak Ty ten temat wyglada, jak wyglada i masz tego swiadomosc. Nie wiesz ile, to nie pisz.

Trzeba byc debilem zeby umniejszac liczbe karnetow, ze gruba czesc to tylko zarazerwowane lub co lepsze ze 1 kibic moze kupic na siebie kilka biletow. Z logika na bakier.
Niemniejszym malostkowym trzeba byc zeby rowniez umniejszac nasza liczbe, gdzie karnety kosztuja tyle co na ekstraklase, a u siebie... miec je za darmo zapisujac sie do szkoly i nie daje to rezultatu, by mozna bylo o jakiejs liczbie pisac, zwlaszcza na tle rywala zza miedzy.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 08.03.2017, 23:50

Wy macie liczbę karnetów,my flag. Na tym zakończmy. Szkoda,że z waszego forum i z tego pokasowali posty jak to pisali Wasi"kibice",że nie jest im wstyd za flagi. Powinno być tym co stracili. Pozazdrościć kibiców,nie ma co. Do zobaczenia na derbach. Koniec.

ŁKSC
Posty: 62
Rejestracja: 07.09.2016, 09:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKSC » 09.03.2017, 00:01

Gringooo2 pisze:hahaha co za czerwony pedał.
To konto na FB nie jest twoje, ale zmartwie cie rozkminiaczu - nie jest też moje :(
Bo jest moje ty przyglupie.
Retkinia ul. Batalionow. Mozesz pytac chlopakow z RF o mnie. Chetnie ci za ta napinke liscia wyceluje...
Ps. Z mojej strony koniec tematu mozemy kontynuowac na pw.
Pato 1908 Gang
Ostatnio zmieniony 09.03.2017, 00:08 przez ŁKSC, łącznie zmieniany 1 raz.
ŁKSCwel

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 09.03.2017, 00:01

Ja jebe ,coraz większe mośki z tego nędznego klubiku z al.chujni się tu produkują...kogo jeszcze w Polsce obchodzi ten patologiczny klub.Chyba tylko waszych dilerów z nabojki i potem takie efekty na tym forum...

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 09.03.2017, 00:33

Master1 ty kmiocie spójrz w lustro , taki stary a taki głupi,aż dziwne że z Łodzi jesteś,obstawiałem że jakimś farmerem z koluszek jetes. Ostatnio pierwszy raz wszedłem na fb kibice.net od razu rozkiminilem który to Ty,ogólnie połowa widziewiakow komentujących posty na tym FP na liścia , obstawiam że to Ci sami co tutaj tasują sie pod liczbę karnetów
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 09.03.2017, 00:49

Liściem to ty dupe podcierasz,w bramie na Polesiu szczochu. Kolejny imbecyl...

KlubemŁodziJestRTS
Posty: 187
Rejestracja: 04.12.2015, 22:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: KlubemŁodziJestRTS » 09.03.2017, 08:47

MISTRZ1908 pisze:Wy macie liczbę karnetów,my flag. Na tym zakończmy. Szkoda,że z waszego forum i z tego pokasowali posty jak to pisali Wasi"kibice",że nie jest im wstyd za flagi. Powinno być tym co stracili. Pozazdrościć kibiców,nie ma co. Do zobaczenia na derbach. Koniec.
Zdaje się, że ktoś kumaty od was pisał by osoby, które się nie udzielają nie pisały na temat flag. Ty jesteś jak sam o sobie napisałeś taką osobą a p********* o tym non stop nethulsie.

I żeby nie było to po obu stronach wypowiadają się takie osoby. Pisanie 2 razy dziennie ile poszło karnetów też jest śmieszne.

A posty Mastera zlewajcie to może w końcu mu się znudzi ta napinka.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY!

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 09.03.2017, 09:05

NoMatterWhat pisze:
Trzeba byc debilem zeby umniejszac liczbe karnetow, ze gruba czesc to tylko zarazerwowane lub co lepsze ze 1 kibic moze kupic na siebie kilka biletow. Z logika na bakier.
Niemniejszym malostkowym trzeba byc zeby rowniez umniejszac nasza liczbe, gdzie karnety kosztuja tyle co na ekstraklase, a u siebie... miec je za darmo zapisujac sie do szkoly i nie daje to rezultatu, by mozna bylo o jakiejs liczbie pisac, zwlaszcza na tle rywala zza miedzy.
Na c*** kłamiesz ? wszystkie karnety macie po 135 ? a po ile sa dedykowane dla małolatów ??
nawet nie wiesz jak tam u was jest a bedziesz pierdolił i jeszcze sie dziwisz ze ten temat wyglada jak wyglada.

zydzewiakom sie argumenty skonczyły to muszą sie juz podszywac pod nas jak ta pała z moim nickiem z innego forum ŁKSC, i jakis master1 co robi wszystko byle tylko nas sprowokować.
i jeszcze jedno..
serce miasta pisze:w temacie ANTY sprawa dla mnie jest oczywista.Stanowiska Widzewa 20 lat,10 i 5 temu było takie samo jakie jest dziś tj.j**** łks.Zrozum wkońcu Cracovia zapoczątkowała styl anty nie wy i cała Polska kibicowska w to weszła szczególnie miasta derbowe gdzie kazda z ekip ma w swoich zbiorach pamiątki anty.W ramach ciekawostki Widzew już w latach 90 miał szal Antylegionista.Skąd możesz wiedziec jak byl nasza i wasza mentalnosc skoro nie chodziłes wtedy na mecze,pewnie nie chodziłeś nawet do szkoły w tamtych czasach. Piszesz że naszej młodzieży mentalnie bliżej do was odpowiedz mi zatem jak to jest że wybierają Widzew nie Łks?

Ładnie sobie wszystko tłumaczycie jak zawsze, w latach 90 śmiem twierdzic ze dla wiekszosci z was kosa nr 1 to była wlasnie Legia a Ty bedziesz pierdolił ze tak nie jest.
Zawsze nasmiewaliscie sie z nas i tłumaczyliscie ze nasza postawa anty swiadczy o kompleksach i jestesmy malutcy a Widzew taki wielki i nie musicie sie nami zajmować , i tak było i taki jest fakt. W takim razie jakie wy teraz musicie miec kompleksy wzgledem nas jak sobie wydaliscie tysiąc szalików z pociskiem na nas ??
I jeszcze bedziesz pierdolił że wcale tak nie jest hahahah kolejny co ku*** nie wie nawet jak wyglada u was sytuacja i nie pamięta jak wygladała 10-15 lat temu, popytaj starszych kumpli gilu to Ci powiedzą . Powinno byc wam troche wstyd , ze wiem o was wiecej niz wy sami, ale wiem tez ze to tylko taka poza, wszystko musicie miec wytlumaczone żeby było po waszemu.
I z tym że młodziez wybiera Was a nie ŁKS to komedia, na naszych osiedlach młodzi wybierają ŁKS, a na waszych Rts proste i inaczej nie bedzie.
Pato 1908 Gang

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 09.03.2017, 09:37

Gringu, wiesz co to jest średnia cena,czy nie było jeszcze w cosinusie? Fundowanych jest ok 1000 ,nie pomyl z refundowanymi ,bo powiesz ze nam NFZ sponsoruje,a większość jest po 170,180,wiec ku*** pilnuj swoich za 70 zł i kupuj swojej młodzieży z patologicznych rodzin ,a nie wertujesz nasze fora i cie c*** strzela

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 09.03.2017, 09:40

Anonimowy na ŁKS wcale nie jestem. Tu moje konto na fb, jesli ktos ma watpliwosci zapraszam: https://m.facebook.com/taktykafanatyka?fref=search


Pato 1908 Gang[/quote]

Czy ty ku*** normalny jestes ? Wrzucasz screena z pełnymi imionami i nazwiskami ! Już pomijając Przybyłę. ku*** co ci ludzie mają w głowie.

Gringoo...odpuść.

Janiol
Posty: 547
Rejestracja: 20.02.2017, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Janiol » 09.03.2017, 10:05

Gringooo dostaniesz chociaż darmowy karnet za to, że tak się tutaj produkujesz? Czy musisz zapisać się do cosinusa?
NORYMBERGA DLA KOMUNY

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 09.03.2017, 10:41

Janiol pisze:Gringooo dostaniesz chociaż darmowy karnet za to, że tak się tutaj produkujesz? Czy musisz zapisać się do cosinusa?
nie musze sie zapisywać do szkoły , wchodze przez płot :)

StareBałuty1908 - ten pajac co wrzuca tutaj to konto jest zydzewiakiem ktory mysli ze rozkminił moje konto na fb, i w ten sposob prowokuje i sie podszywa.
takie to z nich frajery są ze musza stsosowac takie zagrywki i wrzucac takie rzeczy do internetu.
w takich rozkminkach to pare lat swietlnych za nami jestescie czerwoni, wiec nie fisiujcie bo tylko sie osmieszacie picki.

lepiej powiedzcie waszemu bohaterowi z tego tematu P. zeby sobie zmienił hasło na swoj fb, bo wjeszcze sie nie jorgnął hehehhe
Pato 1908 Gang

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 09.03.2017, 12:44

Hehe smutasy, nie możecie tego jednak przepalić :)
A licznik tyka, już 14 200, elo

serce miasta
Posty: 756
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 09.03.2017, 12:48

Gringooo2 pisze:
NoMatterWhat pisze:
Trzeba byc debilem zeby umniejszac liczbe karnetow, ze gruba czesc to tylko zarazerwowane lub co lepsze ze 1 kibic moze kupic na siebie kilka biletow. Z logika na bakier.
Niemniejszym malostkowym trzeba byc zeby rowniez umniejszac nasza liczbe, gdzie karnety kosztuja tyle co na ekstraklase, a u siebie... miec je za darmo zapisujac sie do szkoly i nie daje to rezultatu, by mozna bylo o jakiejs liczbie pisac, zwlaszcza na tle rywala zza miedzy.
Na c*** kłamiesz ? wszystkie karnety macie po 135 ? a po ile sa dedykowane dla małolatów ??
nawet nie wiesz jak tam u was jest a bedziesz pierdolił i jeszcze sie dziwisz ze ten temat wyglada jak wyglada.

zydzewiakom sie argumenty skonczyły to muszą sie juz podszywac pod nas jak ta pała z moim nickiem z innego forum ŁKSC, i jakis master1 co robi wszystko byle tylko nas sprowokować.
i jeszcze jedno..
serce miasta pisze:w temacie ANTY sprawa dla mnie jest oczywista.Stanowiska Widzewa 20 lat,10 i 5 temu było takie samo jakie jest dziś tj.j**** łks.Zrozum wkońcu Cracovia zapoczątkowała styl anty nie wy i cała Polska kibicowska w to weszła szczególnie miasta derbowe gdzie kazda z ekip ma w swoich zbiorach pamiątki anty.W ramach ciekawostki Widzew już w latach 90 miał szal Antylegionista.Skąd możesz wiedziec jak byl nasza i wasza mentalnosc skoro nie chodziłes wtedy na mecze,pewnie nie chodziłeś nawet do szkoły w tamtych czasach. Piszesz że naszej młodzieży mentalnie bliżej do was odpowiedz mi zatem jak to jest że wybierają Widzew nie Łks?

Ładnie sobie wszystko tłumaczycie jak zawsze, w latach 90 śmiem twierdzic ze dla wiekszosci z was kosa nr 1 to była wlasnie Legia a Ty bedziesz pierdolił ze tak nie jest.
Zawsze nasmiewaliscie sie z nas i tłumaczyliscie ze nasza postawa anty swiadczy o kompleksach i jestesmy malutcy a Widzew taki wielki i nie musicie sie nami zajmować , i tak było i taki jest fakt. W takim razie jakie wy teraz musicie miec kompleksy wzgledem nas jak sobie wydaliscie tysiąc szalików z pociskiem na nas ??
I jeszcze bedziesz pierdolił że wcale tak nie jest hahahah kolejny co ku*** nie wie nawet jak wyglada u was sytuacja i nie pamięta jak wygladała 10-15 lat temu, popytaj starszych kumpli gilu to Ci powiedzą . Powinno byc wam troche wstyd , ze wiem o was wiecej niz wy sami, ale wiem tez ze to tylko taka poza, wszystko musicie miec wytlumaczone żeby było po waszemu.
I z tym że młodziez wybiera Was a nie ŁKS to komedia, na naszych osiedlach młodzi wybierają ŁKS, a na waszych Rts proste i inaczej nie bedzie.
Nie wypowiadaj sie o latach 90 bo nie uczestniczyłes w zyciu kibicowkim w tamtym czase,zjadałes jeszcze gile z nosa i myslałes że to smakołyki:)Dziś sytuacja jest podobna też myslisz że coś wiesz a jednak okazuje sie że nie wiesz.
Widzew rywalizował z Legia pilkarska i bylo cisnienie miedzy kibicami,mówiono na te mecze derby Polski.Faktycznie i pewnie dziś tez tak jest że kosą nr.1 jest Legia dla niektórych Widzewiaków np.z Żyrardowa,Sochaczewa czy np.Kwidzyna.Dla Łodzian i pewnie nie tylko kosa nr.1 byłe jest i będzie Łks.Sa t oczywiste sprawy a Ty sie spierdalasz.Czego niby mielibyśmy Wam zazdrościc i z jakiego powodu mamy mieć kompleksy?Ja np.niczego wam nie zazdroszcze.
Na spornych terenach typu Śródmiescie czy np.Górniak kogo wybiera mlodzież?Łks?To podaj kiedyś do publicznej wiadomości liczby ze swoich osiedlowych zbiórek,porównamy.Miałeś wyciągnąć starego kompa z piwnicy,robisz z geby dupsko.
Teraz Ty mi coś wyjaśnij bo smieszy mnie to od lat.
Jak to jest nazywacie siebie kibiców Rodowitymi Łodzianami a przynajmniej sporo moich znajomych z Łks za dzieciaka regularnie na wakacje smigało na wioski pod Łeczycie,Sieradz itp.Zamieszkiwane przez Waszych fanów osiedla takie jak Teofilów,Rokicie czy nawet Retkinia która w granice miasta Łodzi została właczona w latach 50 ew pod koniec 40.Jak to sie ma do waszej lini propagandowej o wielkomiejskości.Odnies sie i dawaj jedziemy dalej

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 09.03.2017, 13:13

no jestem pod wrażeniem, to że kibicow macie w c*** to wiadomo nie od dziś, gdzie sie nie pojedzie, to zawsze kogos kibicującego RTSowi sie spotka, nazwałbym ten boom uśpionymi kibicami, he teraz tylko kwestia czy zostaną na dłużej, macie sporo roboty ale potencjał jest ogromny

Janiol
Posty: 547
Rejestracja: 20.02.2017, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Janiol » 09.03.2017, 13:55

Jatoja49 pisze:no jestem pod wrażeniem, to że kibicow macie w c*** to wiadomo nie od dziś, gdzie sie nie pojedzie, to zawsze kogos kibicującego RTSowi sie spotka, nazwałbym ten boom uśpionymi kibicami, he teraz tylko kwestia czy zostaną na dłużej, macie sporo roboty ale potencjał jest ogromny
Dobrze napisane ziomuś.

Co mądrzejsi ŁKSiacy wiedzą o co kaman i rozumieją, że z tym co dzieje się teraz wokół Widzewa mogą mieć za dajmy na to 10 lat problem a ignoranci to oleją.
Potencjał jest ogromny a już ludzie na Widzewie wiedzą jak to wykorzystać. Liczbowo w Łodzi może się zmieniać za ileś tam lat na korzyść Widzewa. Nie nie piszę o przejmowaniu miasta, bo znowu ktoś może na opak zrozumieć to co piszę.
NORYMBERGA DLA KOMUNY

ban82
Posty: 951
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 09.03.2017, 14:38

NoMatterWhat pisze: Niemniejszym malostkowym trzeba byc zeby rowniez umniejszac nasza liczbe, gdzie karnety kosztuja tyle co na ekstraklase,

które kluby z ekstraklasy mają karnety po tyle co na Widzewie ??

Łódź-Andrzejów
Posty: 221
Rejestracja: 18.09.2013, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź-Andrzejów » 09.03.2017, 15:04

Większość.

grubyw
Posty: 102
Rejestracja: 06.12.2014, 09:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubyw » 09.03.2017, 15:06

Tylko że to nie extraklasa i ciekawe jak by np legia tulala się przez tyle lat i działo się to co na Widzewie Ile kibiców by zostało przy drużynie Jak oni jeden mecz przegraja i są bluzki i d*** się odwracają druga sprawa jaka cena jest tych karnetów u sąsiadów i ile wy sprzedaliscie żebyście mieli chociażby połowę tego co my mamy bez tej jedynki z przodu mówię tu o karnetach razem z cosinusem

Aboubakar
Posty: 152
Rejestracja: 30.03.2014, 00:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Aboubakar » 09.03.2017, 15:38

Jedzie Widzew do Nowego dworu mazowieckiego?

ban82
Posty: 951
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 09.03.2017, 17:13

taaa pewnie wszyscy.
Widzew za to zawsze przy swoim klubie, nigdy żadnych pocisków i odwracania sie od drużyny. p******* mnie te wasze łódzkie przekrzykiwania bo to jest żenada, ale każdy kto czyta to forum przyzna że większych farmazoniarzy od was to sie tu nie znajdzie.

2 rzecz. od ilu lat nie są wpuszczani do was kibice gości??

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 09.03.2017, 17:18

ban82 pisze:2 rzecz. od ilu lat nie są wpuszczani do was kibice gości??
od prawie dokładnie 6 lat
ostatnio w klatce była u nas Polonia Bytom, 2011 rok na wiosnę

ban82
Posty: 951
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 09.03.2017, 17:34

dzięki

bez-napinki
Posty: 1593
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 09.03.2017, 18:46

Gary widz.
Zadam ci pytanie, choć tak naprawdę nie liczę na jakąkolwiek normalną odpowiedź.

Mówiłeś, że kupując karnet na Widzewie (okradasz klub - to to jest jakaś w ogóle ku*** abstrakcja), a ten kto u Was na ŁKSie (choć tak naprawdę dla mnie jesteś zwykła parówka i tylko podszywasz się pod ŁKS) wziął karnet przez Cosinusa, to już nie okrada klubu? :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: loco86WSH i 187 gości