Piro Shop

Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
janjan1312

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: janjan1312 » 12.10.2019, 19:43

Borys nie jest w ekipie swojego klubu,a wie co się u Nas dzieje :) Na wyjazdy nie jezdzi bo maja ciekawsze rzeczy do robienia.Jesteś nie do pobicia :)Przez 10 lat tylko to zapamietales,że ktoś od Nas odbił?Wiesz kto odbił?Skąd przecież ich nie znasz :)Zobacz sobie historię starć Twojej ekipy z Naszą w tym czasie o którym mówiłeś czyli od 2009r Wszystko ciężkie plecy łącznie z ucieczką z młyna przez większość osób w 2010 i po tej akcji przyznanie się przez zatrzymanych od Was do winy!Słuchaj Ty masz wiadomości chyba z kosmosu :)Nawet teraz mimo odbicia pewnych osób nadal jesteśmy poza waszym zasięgiem! Nasza ekipa się nie rozbierala tak jak napisałeś,nie wiem czy to literówka czy celowo,i się o Nas nie martw,za to o Was zacznij bo zeby spłacić dług szefa wobec zgody będziecie się rozbierać na 10 hahaha

Piro Shop
ziwpjb1234

Post autor: ziwpjb1234 » 12.10.2019, 20:11

Elano jak to jest, na apator wrzucacie że są konfident ami a fejsa wrzucacie posty na prywatych kontach że dzień prędzej rozjebaliscie jakiegoś chłopaka, to albo sami na siebie dajecie dowody albo w gazecie mieli rację że w prokuraturze jesteście nie do ruszenia, ExtremHobbyet czy jak Ty tam miałeś, skoro uważasz że mamy status frajera w całej Polsce to wyjedź z aferami albo zamknij już tą pizde, jak dobrze wiesz mamy sporo dobrych chłopaków w kryminalach w całej Polsce także dawaj i krec afery, zobaczymy czy będziesz miał taką siłę przebicia czy czasem nie skończysz z chujem w dupie od Swoich kolezkow :)

Glutek

Post autor: Glutek » 12.10.2019, 20:36

Borys ja właśnie wróciłem z meczu Zawiszy A Ty? Gdzie jesteś gdzie? Bo na meczu elany wątpię że byłeś

EXTREMHOBBYET

Post autor: EXTREMHOBBYET » 12.10.2019, 20:40

To jak się teraz nazywacie Atanda bydgoszcz czy SW zawisza .Nie przeszkadza wam gad w drużynie to sorry charakteru wam nie brakuje możecie się tu cisnąć do bólu i prostować na siłę dla mnie i wielu w Polsce i raczej w świecie swiat kibiców pierdoli policję i s.w wy sobie z nimi w piłkę kopiecie na prezentacji selfi sobie jebneliscie ?.Ja rozumie ze mozna miec jakies układy z sw ale odrazu do druzyny ktora sami stworzyliscie zapraszac? Nie odnoszę się do reszty bo było już to mielone przez ostatni rok aż wątek ujebali ale bez tego nie macie argumentów wracacie do przeszłości w nieskończoność bo w teraźniejszości za bardzo nie ma już czym się pochwalić.Nie pisze z wami żeby podwarzac wasza przewagę nad nami w poprzednich latach tylko żeby was wysmiać że takie charakterniaki a takie gafy walicie jebie mnie wasza sytuacja w bydg.tylko wam napisałem że macie syf żeby nie pisać tyfus i huja potraficie się zachować jak na takich gangusów jakich tu z siebie robicie.Tyle odemnie.
Kończę nie mam zamiaru dalej z wami pisać bo nic nowego nie macie do powiedzenia chyba że chcecie do lasu zajechać to wiecie gdzie dzwonić ale wy na liczby nie chcecie ciekawe czy wasze chłopy w 2000r by nie skorzystały z zaproszenia myślę że o każdej porze dnia i nocy nie wachali by się nawet chwilę a wy calculator team.
Nara nie marnujcie mojego czasu na takie rozmówki netowe.

ziwpjb1234

Post autor: ziwpjb1234 » 12.10.2019, 22:05

Odezwała się ekipa :prośba prokurator 😂 ktora pisze ze można mieć układy z SW no ja pierdole pokazałeś juz swój poziom i odpuść sobie dalsze wpisy.. Widzę że dupa zmiekla i aferty nikomu wykręcić nie potrafisz =) a w Toruniu jak dają wiarę frajerowi a nie LUDZIĄ to życzę miłego spędzania wakacji w zk. NIE przypominam sobie żeby kiedyś ta ekipa wyszła na liczby to o czym znowu pierdolisz.. A takie gdybanie to ciekawe co by było jakbyś cię się nie poprzyznawali jeden po drugim po awanturze jak durnie robiąc problemy sztywnym chłopaka..

LFCK

Post autor: LFCK » 12.10.2019, 22:48

EXTREMHOBBYET pisze:
12.10.2019, 20:40
To jak się teraz nazywacie Atanda bydgoszcz czy SW zawisza .Nie przeszkadza wam gad w drużynie to sorry charakteru wam nie brakuje możecie się tu cisnąć do bólu i prostować na siłę dla mnie i wielu w Polsce i raczej w świecie swiat kibiców pierdoli policję i s.w wy sobie z nimi w piłkę kopiecie na prezentacji selfi sobie jebneliscie ?.Ja rozumie ze mozna miec jakies układy z sw ale odrazu do druzyny ktora sami stworzyliscie zapraszac? Nie odnoszę się do reszty bo było już to mielone przez ostatni rok aż wątek ujebali ale bez tego nie macie argumentów wracacie do przeszłości w nieskończoność bo w teraźniejszości za bardzo nie ma już czym się pochwalić.Nie pisze z wami żeby podwarzac wasza przewagę nad nami w poprzednich latach tylko żeby was wysmiać że takie charakterniaki a takie gafy walicie jebie mnie wasza sytuacja w bydg.tylko wam napisałem że macie syf żeby nie pisać tyfus i huja potraficie się zachować jak na takich gangusów jakich tu z siebie robicie.Tyle odemnie.
Kończę nie mam zamiaru dalej z wami pisać bo nic nowego nie macie do powiedzenia chyba że chcecie do lasu zajechać to wiecie gdzie dzwonić ale wy na liczby nie chcecie ciekawe czy wasze chłopy w 2000r by nie skorzystały z zaproszenia myślę że o każdej porze dnia i nocy nie wachali by się nawet chwilę a wy calculator team.
Nara nie marnujcie mojego czasu na takie rozmówki netowe.

Ten z Widzewa co stoi obok Ciebie jest taką samą kurwą co gad i policjant, śpiewał do nie dawna z chuja śmietana to jest... co Ty na to?
KKS RODŁO

ziwpjb1234

Post autor: ziwpjb1234 » 12.10.2019, 23:45

Oni zrekrutuja nawet policjanta który zostal wydalony, taka to już koalicja pognanych z innych ekip 😂później zagadka dlaczego z ucha strzela połowa tej koalicji, biorą z Bydgoszczy, Legi Chełmża, Kwidzyna, Grudziądza I Bóg wie skąd jeszcze znajdą takich nawroconych kibiców 😂

ODPOWIEDZ