www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WOB
Posty: 110
Rejestracja: 20.05.2013, 23:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WOB » 26.04.2014, 07:49

JedziemTam pisze:Moze maly OT ale mi się przypomniało apropo piosenek zasłyszanych w drodze na wyjazd.Ma ktoś może linka , może ktoś słyszał taką krótką piosenke zaczynającą się od słów "Mamo,Tato jak sie zabija kupcie mi kija dam zydowi w ryja :D" w wykonaniu jakiegoś dziecka.Szukałem wszędzie ale to bez wątpienia mowa nienawiści więc jest trudno :(
Mamo, tato, jak się zabija?
Kup­cie mi kija, dam Żydowi w ryja.
Mamo, tato, kup­cie pisto­let, a jutro z rana zastrzelę Cygana.
Nie chcę jak Wałęsa być elek­try­kiem.
Chcę tak jak tata być bia­łym wojow­ni­kiem.
Każdy Murzyn ma być moim nie­wol­ni­kiem.
Żydzi do gazu, naj­le­piej od razu.
Chwycę za broń.
Pedały won, no i bru­dasy, bo to nie są Polacy



071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 071 » 26.04.2014, 09:12

Prawoskrętny,czemu wyskakujesz z taką agresją,kiedy ktoś spytał Cię o liczbę 88 przy Twoim nicku?Myślę,że powinieneś się do tego ustosunkować,kiedy sam od 3 stron pojeżdżasz "hitlerków"?
ŚLĄSK&MOTOR

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 26.04.2014, 11:10

Pozdrawiam wszystkich zdrowo i samodzielnie myślących Rodaków.
Reprezentuję siebie.

natenczaswojski3
Posty: 117
Rejestracja: 05.05.2013, 21:48
Lokalizacja: Sercem na Górnym Śląsku

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: natenczaswojski3 » 26.04.2014, 11:59

prawoskretny88 pisze:88 to przypadek, bo gdzieś, kiedyś, przy jakiejś okazji 83 było zajęte a 88 to rok urodzenia mojej żony i teraz z przyzwyczajenia wpisuje 88. Niefortunny zbieg okoliczności z 88 spostrzeżeniami Lane'a czy ukrytym HH. Nie trzeba spuszczać się nad takim imbecylem, żeby móc uważać, że zdrowsza od pedałowania jest jazda hulajnogą po asfaltowych drogach.
Napisałem, że przecież sam się uważam za rasistę, homofoba i dobrze się z tym czuje. Z antifą nie wyjeżdżajcie, bo w przeciwieństwie do 95% "patriotów z internetowych, chuligańskich profili poprzeplatanych reklamami z drogą odzieżą marnej jakości w horrendalnych cenach" wylądowałem nie raz na Połbina albo Trzemeskiej we Wrocławiu za, jak to ładnie nazwali "blokowanie legalnie odbywającej się manifestacji Kolorowa Niepodległa", co nie znaczy, że jest się czym chwalić, bo nie o to tu chodzi. Większość z nich ogranicza się do "lajkowania na fejsbuku" i wrzucania zdjęć z groźnymi minami, ale jak trzeba przyjść i np posprzątać groby to akurat nie mogli, bo w sobotę rano to się leczy kaca a po południu trzeba znów zalać pustą głowę. Właśnie takie rzeczy jak sprzątanie grobów, jak pomoc innym Rodakom, jak wspieranie lokalnych akcji i WIELE, WIELE innych to jest prawdziwy NACJONALIZM, a nie napierdalanie przez jakiegoś łba hwdp, acab, jp, który w najgorszym wypadku zapłacił 100 zł za przejście na czerwonym świetle, ale twardo krzyczy "Narodowy Radykalizm" nie mając o nim najmniejszego pojęcia. Jak będzie moda na krzyczenie "komuno wróć" to będzie i to popierał.
Po prostu nigdy, ale to nigdy nie rozumiałem, jak można wydrapać sobie np na pasku od spodni SS i krzyczeć na manifie "cześć i chwała bohaterom", a takich asów jest wiele. Owi Bohaterowie nie chcieliby zapewne, żeby gość z wpinką ze swastyką w jakikolwiek sposób odnosił się do wielkich czynów, a wręcz przeciwnie, jak mój podstarzały sąsiad, zasadziliby mu z dwururki.
Nie jestem wielkim zwolennikiem RN, ale z braku innej możliwości oddam na nich głos. Po prostu mam już serdecznie dosyć bandy skurwysynów z SLD, PO, PiSów, PSLów i innych partii, które z mniejszym lub większym powodzeniem próbują dopchać się do koryta, i mam złe przeczucie, że RN podzieli los LPR (obym się mylił). Jak to ktoś kiedyś ładnie, chyba nawet tutaj, napisał: w Polsce są nacjonaliści i "nacjonaliści".
Pozdrawiam wszystkich zdrowo i samodzielnie myślących Rodaków.
Za późno. Zostałeś okrzyknięty ukrytą opcją lewacką na tym forum.
A swoją drogą, każdy kto prezentuje, lub wywiesza hackenkreuz gdziekolwiek, powinien zostać odstrzelony. Polscy młodzi chłopcy ginęli za zrywanie tych szmat w czasie okupacji (mały sabotaż). Więc nie dorabiajcie na siłę ideologii, że to jest ok.
Pozdrawiam.
massa pisze:ino teraz to boli Gieksiarzy bo akurat było otwarcie dworca i są o naszych wzmianki na stronach internetowych,a nie o nich.
szalikowiec70 pisze:co do mojej ortografii to powiem , ze juz dawno niechodze do szkoly :) i moze cos mi sie tam nieuda :)
fjodor1978vborys1978 pisze: Niedoczytany osle po podstawowce za Buga

SILESIA FAN
Posty: 74
Rejestracja: 19.08.2013, 20:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: SILESIA FAN » 26.04.2014, 12:26

prawoskretny88 pisze:Nie jestem wielkim zwolennikiem RN, ale z braku innej możliwości oddam na nich głos. Po prostu mam już serdecznie dosyć bandy skurwysynów z SLD, PO, PiSów, PSLów i innych partii...
Przed powstaniem RN glosowales na bande czworga wiec twoj radykalizm jest podobny do osob, ktore opisales wczesniej porownujac do ''choragiewek na wietrze''.
Wierz mi jest spora liczba kumatej wiary co ma wlasne poglady o ktorej wy nie macie zielonego pojecia.Wiec jak sie na czyms nie znasz tego nie krytykuj dzbanie.

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 26.04.2014, 13:02

Kto ci powiedział, że głosowałem? Miałem w zwyczaju rysować karne kutasy na kartach do głosowania albo wypisywać jakieś pierdoły dla unieważnienia głosu. Raz faktycznie, zagłosowałem za PO i do tej pory tego serdecznie żałuje, że dałem się nabrać. Przynajmniej umiem się do tego przyznać, bo ilu z was głosowało na PO wcześniej koledzy? Kto ma odwagę powiedzieć, że dał się nabrać? I co, ich też nazwiesz chorągiewką? Przepraszam, to w końcu jestem ukryta opcja lewacka czy radykał-chorągiewka? Nigdy siebie nie nazwałbym radykałem, ale też nie zmieniałem poglądów w zależności od tego, w którą stronę wiatr wieje.
Kumata wiara :D No to wolę zostać niekumatym z własnymi poglądami bez fundamentalnych paradoksów w ich ideologii.
Chwała Bohaterom! Sieg heil!
Reprezentuję siebie.

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Viclav » 26.04.2014, 13:08

WOB pisze:
JedziemTam pisze:Moze maly OT ale mi się przypomniało apropo piosenek zasłyszanych w drodze na wyjazd.Ma ktoś może linka , może ktoś słyszał taką krótką piosenke zaczynającą się od słów "Mamo,Tato jak sie zabija kupcie mi kija dam zydowi w ryja :D" w wykonaniu jakiegoś dziecka.Szukałem wszędzie ale to bez wątpienia mowa nienawiści więc jest trudno :(
Mamo, tato, jak się zabija?
Kup­cie mi kija, dam Żydowi w ryja.
Mamo, tato, kup­cie pisto­let, a jutro z rana zastrzelę Cygana.
Nie chcę jak Wałęsa być elek­try­kiem.
Chcę tak jak tata być bia­łym wojow­ni­kiem.
Każdy Murzyn ma być moim nie­wol­ni­kiem.
Żydzi do gazu, naj­le­piej od razu.
Chwycę za broń.
Pedały won, no i bru­dasy, bo to nie są Polacy
[link]
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

Frankie Edgar
Posty: 118
Rejestracja: 26.01.2013, 15:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Frankie Edgar » 26.04.2014, 13:19

WOB pisze:
Mamo, tato, jak się zabija?
Kup­cie mi kija, dam Żydowi w ryja.
Mamo, tato, kup­cie pisto­let, a jutro z rana zastrzelę Cygana.
Nie chcę jak Wałęsa być elek­try­kiem.
Chcę tak jak tata być bia­łym wojow­ni­kiem.
Każdy Murzyn ma być moim nie­wol­ni­kiem.
Żydzi do gazu, naj­le­piej od razu.
Chwycę za broń.
Pedały won, no i bru­dasy, bo to nie są Polacy
... Biała duma tak mnie rozpiera chcę być jak Ian Stuart Ze Skrewdrivera

prawoskrętny88 - Dawno już nie widziałem żadnego NS nie licząc kilku osób, które zajawiły się w te klimaty już jakiś czas temu, ale nie afiszują się ze swoimi poglądami, działają patriotycznie. Wszystko to dlatego, że NR kiedyś nie był tak popularny jak teraz i wszyscy rasiści gromadzili się pod swastyką. Dziś m.in. dzięki RN ludzie są bardziej świadomi nacjonalizmu i NS jest zdecydowanie mniej. Co do samej swastyki, SS, totenkopfów itd. dla wielu były to bardziej symbole, którymi się wyrażało swój rasizm, antysemityzm i nie były one wyrazem poparcia dla Hitlera i III Rzeszy. Można na to teraz patrzeć z oburzeniem, ale jak już pisałem takie były realia, że ludzie nie byli do końca świadomi, że można wyrazić to w inny sposób.
To była walka na śmierć o biały honor i krew, o białą dume, celtycki krzyż...

majeran
Posty: 3
Rejestracja: 22.04.2014, 16:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: majeran » 26.04.2014, 18:01

Frankie Edgar pisze:
WOB pisze: Co do samej swastyki, SS, totenkopfów itd. dla wielu były to bardziej symbole, którymi się wyrażało swój rasizm, antysemityzm i nie były one wyrazem poparcia dla Hitlera i III Rzeszy. Można na to teraz patrzeć z oburzeniem, ale jak już pisałem takie były realia, że ludzie nie byli do końca świadomi, że można wyrazić to w inny sposób.
większych bzdur to dawno nie czytałem, czyli wykrzykiwanie "Naszym wzorem jest Rudolf Hess" to tak naprawdę okrzyk patriotyczny, tylko że kibole-matołki nie wiedzieli że innych słów też można używać?

A do tematu - nie poprę RN dopóki nie odetnie się stanowczo od ludzi z klimatów NS, C18, swastyk itd. Jak na razie to kręcą w tym temacie w stylu chłopaków z Czerskiej, jedni i drudzy siebie warci.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mms » 26.04.2014, 20:43

A wiecie chłopaki że w latach 90, trzon prawie wszystkich bojówek stanowili skinheadzi. I sporo tych osób dalej jest na trybunach waszych klubów i działa aktywnie, pewnie są też wśród osób decyzyjnych. Popytajcie starszyznę najlepiej h, jak to wyglądało kiedyś.

Co do Rudolfa Hessa to proponuję poczytać trochę o o nim, a wtedy się dowiecie czemu Lechia tak krzyczała ;)

Torcida Świony
Posty: 43
Rejestracja: 14.08.2013, 17:45

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Torcida Świony » 26.04.2014, 22:19

Mógłby ktoś jakies zdjecia wrzucic jak Łks stał na tym pagórku?Albo jakiś link
Lipiny&Chropaczów

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: imperium311 » 26.04.2014, 23:09

majeran pisze:
Frankie Edgar pisze:
WOB pisze: Co do samej swastyki, SS, totenkopfów itd. dla wielu były to bardziej symbole, którymi się wyrażało swój rasizm, antysemityzm i nie były one wyrazem poparcia dla Hitlera i III Rzeszy. Można na to teraz patrzeć z oburzeniem, ale jak już pisałem takie były realia, że ludzie nie byli do końca świadomi, że można wyrazić to w inny sposób.
większych bzdur to dawno nie czytałem, czyli wykrzykiwanie "Naszym wzorem jest Rudolf Hess" to tak naprawdę okrzyk patriotyczny, tylko że kibole-matołki nie wiedzieli że innych słów też można używać?

A do tematu - nie poprę RN dopóki nie odetnie się stanowczo od ludzi z klimatów NS, C18, swastyk itd. Jak na razie to kręcą w tym temacie w stylu chłopaków z Czerskiej, jedni i drudzy siebie warci.
Ty ku*** placku zasrany czytałeś kiedyś cokolwiek o Rudolfie Hessie?! Czytałeś cokolwiek?! Wiesz, kim był i co zrobił?! NWJRH! Tyle w temacie, człowiek idei, a nie takie chorągiewy jak wy - przedwczoraj PO, wczoraj Korwin-Mikke, dzisiaj Ruch Narodowy, jutro c*** wie co. Taka prawda.

Tylko NS, a nie żydowski kapitalizm czy harcerski narodowy radykalizm...
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

ISeeDeadHaters
Posty: 74
Rejestracja: 19.04.2013, 10:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ISeeDeadHaters » 26.04.2014, 23:25

O ku*** za mocne, naczelny nazol i "męczennik" 3 Rzeszy jest wzorem do naśladowania dla Polaków. Ty musisz mieć niezły tunel powietrzny w głowie.
sHy! pisze:
Bączyński pisze:
Trochę o kpine zakrawa brak wyjazdu na dosyć nieodległy teren, biorąc pod uwagę poziom netonapinki na pobliskiego Chrobrego i Zagłębie
A co,Wielkie Zagłębie chciało zrobić zasadzkę?
Akurat co do Miedzi,to nie wiem skąd Twoje zdziwienie,przecież nie od dziś jedne wyjazdy traktują priorytetowo a inne odpuszczają.Taka ich specyfika.Niedawno byli w przyzwoitej liczbie w Grudziądzu także nie musisz bać o ich formę.
'jesteśmy zawsze tam' ;)

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 26.04.2014, 23:32

Widzę, że ideologia w niektórych łbach przerosła już zdolność do samodzielnego myślenia i wyciągania jakichkolwiek logicznych wniosków.
A ja się jeszcze raz zaśmieję z bandy hipokrytów: Cześć i chwała Bohaterom! Niech żyją Żołnierze Wyklęci! Sieg! Sieg! Sieg! Heil!
Pobratymcy Hessa wymordowali część naszych rodzin, drugą część wymordowali pobratymcy i spadkobiercy Stalina, część która przeżyła i która trwa do dziś ma święte prawo do obrony siebie i swojego kraju przed kolejnymi falami imbecyli ze stwastykami i sierpami. Także W********** kmiocie hajlować sobie do Reichu a swoją zasraną ideologię, o której masz tyle pojęcie, ile jakiś inny przygłup ci natłukł do głowy, wsadź sobie w d***.
Prawda jest taka placku zasrany, że pierwsza spierdala banda pedałów, a zaraz za nimi NSowcy, których nikt w tym kraju nie chce, bo kto by chciał dzbanów jarających się ludźmi, którzy jeszcze nie tak dawno utopili ten kraj we krwi. Także więcej szacunku dla twoich, moich i innych przodków, więcej myślenia a mniej ślepej wiary w ideologie.
Jednym robią sieczkę z mózgu ero-socjaliści, innym "wielcy patrioci głoszący nierzadko sprzeczne ze sobą idee", w jednym i drugim przypadku jesteś niewolnikiem, bo nie potrafisz sam myśleć i pozwalasz innym myśleć za ciebie.
"Tylko NS!" haha, jak ta baba co krzyczała "Tylko Palikot!" albo "superpartia k****!"
Reprezentuję siebie.

Mirek Jowisz
Posty: 103
Rejestracja: 04.11.2013, 13:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mirek Jowisz » 27.04.2014, 00:39

Ładna dyskusja tutaj się zrodziła. Wygląda to troche tak że za 10 lat będą niekórzy płakać że celtyki są. O ile sam nie popieram flagi III rzeszy itd to nie mam nic ani do Totenkopfa, anie run SS czy innych prawicowych symboli (czarne słońce, kołowrót itd). Uważam te symbole za symbol białej siły tak samo jak celtyk. Argument że ludzie z czaszką mordowali Polaków jest dla mnie średni. Ludzie z flagą Czech mordowali też Polaków a jakoś nikt sie tak nie marszczy (tak wiem, skala inna, ale o symbol mi chodzi) Ja sam osobiście symbole III Rzeszy takie jak właśnie Totenkopf czy jakieś runy albo Reichsadler traktuje jako symbole białej siły. Zjednoczenie się Europejczyków (i nie tylko) przeciwko kurestwu, lewactwu, brudasom, czarnuchom itd. W mojej ocenie z resztą Polska powinna być w sojuszu z Niemcami. Może nie jest to do końca poprawne politycznie i nie brzmi to tak dumnie jak powiedzenie Hitlerowi ''NIE'' co do autostrady, ale dumą państwa się nie obroni. Powiedzmy sobie szczerze że machanie szabelką przeciwko III Rzeszy było kretyńskie i o ile szanuje J. Becka za to jakim był człowiekiem i za klasę (nie to co teraz t k**** z wiejskiej) to jednak dojebał babola. Jest tu pewnie wielu fanów przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Jak wiecie Węgry były w sojuszu z III Rzeszą i widać to na ich trybunach więc rozumiem że ich też ganiacie? Prawoskrętny. Śląsk ma dobre kontakty z Fradi którzy są mega prawicowi i dziary z symboliką III Rzeszy oraz salutowanie są tam na porzadku dziennym, z resztą właśnie tak się poznały obie ekipy, na koncercie B&H, więc rozumiem, że jak Ferecnvaros wpadnie do Wrocławia to ich napierdalasz? Gadkę o tym, że Hitler chciał wyeliminować słowian wsadzam w buty. Spójrzmy na inne kraje które wspierały Hitlera. Chorwacja, Bułgaria, Rumunia. Czy te kraje wyszyły na tym jakoś gorzej? Miały równie chujowo po wojnie jak my, tylko różnica jest taka że im nie wjechano na chate z dwóch stron w ciągu 3 tygodni i nie roszjebano w pył większosci kraju kradnąc co popadnie a co mądrzejszy kończył z kulą w głowie albo s********* by i tak po wojnie dostać od komuchów kule

majeran
Posty: 3
Rejestracja: 22.04.2014, 16:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: majeran » 27.04.2014, 00:48

Z wpisem volksdeutscha powyżej nawet nie ma co polemizować tylko zostawić jako przykład zidiocenia ludzi co mają się za dobrze teraz.

SILESIA FAN
Posty: 74
Rejestracja: 19.08.2013, 20:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: SILESIA FAN » 27.04.2014, 01:33

Ktos tu zapomnial, ze Wegrzy razem z III Rzesza walczyli ramie w ramie z lewacka bolszewia ZSRR.Tak, to jest jak dzieci dorwia sie do internetu.

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: imperium311 » 27.04.2014, 11:53

Prawoskrętny, tak Rudolf Hess przygotowywał inwazję na Polskę, mordował Polaków i wsadzał żydów do obozów koncentracyjnych, a potem potem odkręcał kurek z gazem, przerabiał ich tłuszcz na mydło, a na koniec z ich skóry robił abażury. Uwielbiam takich mitomanów, którzy potrafią historię pisać na nowo.

Jesteś prawoskrętny aż do bólu, mocny w necie, wszystkich byś napierdalał, a pewnie nigdy nawet ręki na NS-a nie podniosłeś, bo na samą myśl o takim działaniu miałeś już pełne gacie.

Jakoś do zmiany poglądów nikt z was się nie odniósł, potrafiliście zrobić tylko wycieczkę osobistą, a nawet nie potraficie przedstawić zbrodni Rudolfa Hessa, zresztą trybunał w Norymberdze też nie potrafił, ale co wy możecie o tym wiedzieć, jak historii to się uczycie co najwyżej z Discovery.

Jak rządził Kaczyński, to podskakiwaliście, żeby rządził Tusk. Jak wygrał matoł, to nagle źle i dobry Korwin-Mikke, bo zalegalizowałby ustawki, a teraz wielcy patrioci z d*** (od 11.11.11) promujecie Bosaka i Ruch Narodowy, chorągiewy. A Bosak nie jest znikąd, Zawisza też, LPR już raz dał d***, to teraz się rozczarujecie na nowo, a ja tylko się będę z was śmiał. Potem znajdziecie kogoś nowego i tak się będzie kręcić. Wczoraj modny liberalizm, dzisiaj narodowy radykalizm, a w którą stronę zawieje jutro, hipokryci?

Niektórzy potrafią całe życie wierzyć w jedną słuszną Sprawę. Nigdy tego nie zrozumiecie.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: holendrowie i beldzy » 27.04.2014, 11:56

imperium311 pisze:mordował Polaków i wsadzał żydów do obozów koncentracyjnych, a potem potem odkręcał kurek z gazem, przerabiał ich tłuszcz na mydło, a na koniec z ich skóry robił abażury. .


to był rudolf hoess
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: imperium311 » 27.04.2014, 12:05

Ja to wiem, tylko posługiwałem się sarkazmem.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 27.04.2014, 12:46

Hitler też chyba nie zabił osobiście żadnego Polaka, i co, też go będziesz bronił?
Napisałem, że nie przepadam za RN, więc nie wiem w jakim celu o tym piszesz. Jak spytałem wielkich patriotów (tak o tych samych piszę, co ty ich nazwałeś patriotami od 11.11.11) w jakiej partii jeszcze nie był imć Zawisza to mnie wyzwali od lewaków. Napisałem, że mam obawy, o to, że RN skończy tak samo jak LPR, więc znów nie wiem czemu pijesz do mnie z Bosakiem.
Wybielasz Hessa jak pedały Baumana, temu drugiemu też nic nie udowodniono, a większość z nas najchętniej widziałaby go na szubienicy.
Robicie z gościa męczennika, bo przesiedział 40 lat niesłusznie w pierdlu. Owszem, niesłusznie, bo powinien wyłapać kulkę w łeb w latach 40-tych. Nie był zwykłym szeregowym, któremu kazano strzelać a jedną z najważniejszych osób w III Rzeszy, więc za przeproszeniem nie p****** mi o jego wielkości. Może i stał przy swojej ideologii, ale BYŁ WROGIEM POLSKI. Jeśli popierasz takich popierdoleńców jak Hess, Hitler i jarasz się Goeringiem, to też jesteś WROGIEM.
Jakiś jełopa nawkładał wam bzdur o Hessie do głowy i wmówił, że ślepa wiara w ideologie jest ważniejsza od umiejętności samodzielnego myślenia. Jak wiadomo, ślepo wierzącymi łatwiej się steruje, wykorzystał to Hitler, wykorzystał to Stalin. Ten wasz Hess miał w d**** Polskę, dlatego używanie jego symboliki jako walki z komuną wywołuje u mnie wymioty.
Co to za różnica, czy sterują społeczeństwem naziści czy komuniści, w obu przypadkach życie zwykłego człowieka jest uważane za środek a nie cel.
Pozdrawiam. 3-ego Maja nie zapomnij zahajlować pod polską flagą. Sieg, sieg, sieg heil! Niech żyją Żołnierze Wyklęci! Sieg! Heil!
Reprezentuję siebie.

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wizard. » 27.04.2014, 12:49

Frankie Edgar pisze:
WOB pisze:
Mamo, tato, jak się zabija?
Kup­cie mi kija, dam Żydowi w ryja.
Mamo, tato, kup­cie pisto­let, a jutro z rana zastrzelę Cygana.
Nie chcę jak Wałęsa być elek­try­kiem.
Chcę tak jak tata być bia­łym wojow­ni­kiem.
Każdy Murzyn ma być moim nie­wol­ni­kiem.
Żydzi do gazu, naj­le­piej od razu.
Chwycę za broń.
Pedały won, no i bru­dasy, bo to nie są Polacy
... Biała duma tak mnie rozpiera chcę być jak Ian Stuart Ze Skrewdrivera

prawoskrętny88 - Dawno już nie widziałem żadnego NS nie licząc kilku osób, które zajawiły się w te klimaty już jakiś czas temu, ale nie afiszują się ze swoimi poglądami, działają patriotycznie. Wszystko to dlatego, że NR kiedyś nie był tak popularny jak teraz i wszyscy rasiści gromadzili się pod swastyką. Dziś m.in. dzięki RN ludzie są bardziej świadomi nacjonalizmu i NS jest zdecydowanie mniej. Co do samej swastyki, SS, totenkopfów itd. dla wielu były to bardziej symbole, którymi się wyrażało swój rasizm, antysemityzm i nie były one wyrazem poparcia dla Hitlera i III Rzeszy. Można na to teraz patrzeć z oburzeniem, ale jak już pisałem takie były realia, że ludzie nie byli do końca świadomi, że można wyrazić to w inny sposób.
czekaj czekaj to Ci co gloryfikuja nazizm, hitlera to NS ?
I ylko oni ?
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wizard. » 27.04.2014, 12:53

Masakra jak czytam te wpisy ;-) ale przynajmniej humor z rana sobie poprawiam :)Imperium311 - niestety musze sie zgodzic
Xp

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 27.04.2014, 12:57

Nie trzeba być nazistą, żeby być rasistą.
Hajluj ze mną biały bracie.Na raz, dwa trzy! Sieg! Heil!
Reprezentuję siebie.

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wizard. » 27.04.2014, 12:59

A Ty prawoskretny skoncz podpuszczac ludzi.
Xp

BiałostockaJaga
Posty: 60
Rejestracja: 25.07.2013, 17:31
Lokalizacja: Zimbabwe

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: BiałostockaJaga » 27.04.2014, 13:01

prawoskretny88 pisze:Nie trzeba być nazistą, żeby być rasistą.
Hajluj ze mną biały bracie.Na raz, dwa trzy! Sieg! Heil!
te twoje docinki z tym sieg heil troche takie glupawe
Biała siła
Biały stan
Biała rasa
KU KLUX KLAN!

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wizard. » 27.04.2014, 13:02

Trolluje.
Xp

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 27.04.2014, 13:08

BiałostockaJaga pisze:
prawoskretny88 pisze:Nie trzeba być nazistą, żeby być rasistą.
Hajluj ze mną biały bracie.Na raz, dwa trzy! Sieg! Heil!
te twoje docinki z tym sieg heil troche takie glupawe
No głupawe docinki jak cały głupawy jest krzyczący "Cześć i chwała bohaterom" koleś uważający Hessa za półboga.
Reprezentuję siebie.

Hujtras
Posty: 413
Rejestracja: 31.08.2012, 10:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Hujtras » 27.04.2014, 13:52

prawoskretny88 pisze:Nie trzeba być nazistą, żeby być rasistą.
Hajluj ze mną biały bracie.Na raz, dwa trzy! Sieg! Heil!
Skończysz ku*** wreszcie pajacować? Nikt nie krzyczy sieg heil przy salutowaniu. W okresie międzywojennym salut rzymski był chyba najbardziej popularnym gestem w całej Europie, także w Polsce.

Obrazek
piłkarze Wisły Kraków, 1930 rok

Obrazek
pogrzeb Romana Dmowskiego

https://www.youtube.com/watch?v=sBrbLcKcJJs
POLSKI RUCH NARODOWY - SALUT RZYMSKI [HISTORIA W FOTOGRAFII]

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wizard. » 27.04.2014, 13:56

ardzo popularna była tez swastyka, ale skąd Wy o tym mozecie wiedzieć ? :)
Nie czytacie gw, nie oglądacie tvn więc juz nic nie czytacie i nie ogladacie...
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wizard. » 27.04.2014, 13:59

[link]
teraz parafrazując kolege sieeeeeeeg hail hehehehe
"W Wojsku Polskim używano nie tylko lewoskrętnej swastyki , w uzupełnieniu zdjęcia Pawła - Góralskie krzyże podczas defilady 2 Pułku Strzelców Podhalańskich - Sanok 1936r. "
Xp

Hujtras
Posty: 413
Rejestracja: 31.08.2012, 10:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Hujtras » 27.04.2014, 14:03

Obrazek
Obrazek
Obrazek

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: imperium311 » 27.04.2014, 14:39

prawoskretny88 pisze:
BiałostockaJaga pisze:
prawoskretny88 pisze:Nie trzeba być nazistą, żeby być rasistą.
Hajluj ze mną biały bracie.Na raz, dwa trzy! Sieg! Heil!
te twoje docinki z tym sieg heil troche takie glupawe
No głupawe docinki jak cały głupawy jest krzyczący "Cześć i chwała bohaterom" koleś uważający Hessa za półboga.
Dobrze, że ty mądry jedyny oświecony. Chętnie posłuchałbym twojego wykładu na temat życia Rudolfa Hessa, bo mnie ktoś głupoty do głowy włożył, to mam nadzieję, że mnie oświecisz, popierając swoje teorie jakimiś źródłami czy książkami. Przemyślenia i rozważania z siedzenia na kiblu na temat historii to możesz pominąć, ale nie będę pouczał takiego znawcy historii II wojny światowej jak prawoskrętny88 i nie będę opowiadał banałów.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wizard. » 27.04.2014, 14:47

btw Imperium czego sie chcesz dowiedziec ?
Historie pisza zwyciezcy.
Xp

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: imperium311 » 27.04.2014, 14:57

Wizard. pisze:btw Imperium czego sie chcesz dowiedziec ?
Historie pisza zwyciezcy.
Myślałem, że wiem dużo o Rudolfie Hessie, dlatego tak pisałem, ale widzę, że prawoskretny88 jest w tej dziedzinie większym autorytetem, więc czekam na jakieś argumenty. Dam się przekonać.

Historię fałszują zwycięzcy. Prawda nie wymaga dowodzenia.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

commandos88
Posty: 70
Rejestracja: 14.10.2011, 16:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: commandos88 » 27.04.2014, 15:03

Hitler z dużym prawdopodobieństwem nigdy nie dowiedział się o mordowaniu i gazowaniu żydów w obozach koncentracyjnych.Jeszcze w 1943 roku wspominał o deportacji Żydów na Madagaskar po wojnie.Ten fakt został przed Hitlerem ukryty przez Heinrich Himmlera o czym pisze znany historyk David Irving.
Hitler nigdy nie był w obozie koncentracyjnym, a jak sowieckie dywizje zajęły w styczniu 1945 roku Auschwitz spojrzał na Guderiana i powiedział "aha" po czym wrócił do swoich zajęć.Nie zerwał się z miejsca i nie zaczął krzyczeć „Co my teraz zrobimy, że cały świat się dowie o istnieniu komór gazowych“. Nic takiego nie miało miejsca, bo nazwa "Auschwitz" najwyraźniej Hitlerowi nic nie mówiła.

Historie piszą zwycięzcy dlatego często jest sfałszowana na swoje propagandowe cele.Ta prawda jest uniwersalna i zawsze aktualna.
"Był las,nie było was. Nie będzie was, będzie las"
...............o betonach z pzpn
Obrazek

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wizard. » 27.04.2014, 15:09

imperium311 pisze:
Wizard. pisze:btw Imperium czego sie chcesz dowiedziec ?
Historie pisza zwyciezcy.
Myślałem, że wiem dużo o Rudolfie Hessie, dlatego tak pisałem, ale widzę, że prawoskretny88 jest w tej dziedzinie większym autorytetem, więc czekam na jakieś argumenty. Dam się przekonać.

Historię fałszują zwycięzcy. Prawda nie wymaga dowodzenia.
Prawda nie wymaga dowodów, dlatego tak wiele dowodów na mordowanie pewnych nacji za 2 wojny pojawia sie.
Powiem Ci cos co Cię zdziwi.
*Hitler bardzo szanował Polske jak i Polaków
*Do 1939r nie brał pod uwage ataku na nas
*proponował nam sojusz przeciw ruskom. "niemiecka precyzja, Polska waleczność i zdobedziemy Europe"
Czy dowiesz sie tego z podręczników ? Wątpie.
Xp

natenczaswojski3
Posty: 117
Rejestracja: 05.05.2013, 21:48
Lokalizacja: Sercem na Górnym Śląsku

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: natenczaswojski3 » 27.04.2014, 15:16

commandos88 pisze:Hitler z dużym prawdopodobieństwem nigdy nie dowiedział się o mordowaniu i gazowaniu żydów w obozach koncentracyjnych.Jeszcze w 1943 roku wspominał o deportacji Żydów na Madagaskar po wojnie.Ten fakt został przed Hitlerem ukryty przez Heinrich Himmlera o czym pisze znany historyk David Irving.
Hitler nigdy nie był w obozie koncentracyjnym, a jak sowieckie dywizje zajęły w styczniu 1945 roku Auschwitz spojrzał na Guderiana i powiedział "aha" po czym wrócił do swoich zajęć.Nie zerwał się z miejsca i nie zaczął krzyczeć „Co my teraz zrobimy, że cały świat się dowie o istnieniu komór gazowych“. Nic takiego nie miało miejsca, bo nazwa "Auschwitz" najwyraźniej Hitlerowi nic nie mówiła.

Historie piszą zwycięzcy dlatego często jest sfałszowana na swoje propagandowe cele.Ta prawda jest uniwersalna i zawsze aktualna.
I nie zastanawiało go to, że tysiące żydków znika?
Nie spytał Himmlera, "Ty stary... co ty właściwie z nimi robisz?" albo: "ilu jeszcze jesteśmy w stanie ich upchnąć na Madagaskarze?"
Wybacz, ale większego pierdolenia dawno nie czytałem. Pozdrawiam.

Tak Wizard, tak szanował Polaków... dam Ci na bilet, kopnij się na wycieczkę do Warszawy, na aleję Szucha, albo na Pawiak. Albo poproś panią z historii, żeby wam zorganizowała wycieczkę.
massa pisze:ino teraz to boli Gieksiarzy bo akurat było otwarcie dworca i są o naszych wzmianki na stronach internetowych,a nie o nich.
szalikowiec70 pisze:co do mojej ortografii to powiem , ze juz dawno niechodze do szkoly :) i moze cos mi sie tam nieuda :)
fjodor1978vborys1978 pisze: Niedoczytany osle po podstawowce za Buga

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kkk78 » 27.04.2014, 15:18

Wszystko co napisał comandos można też przeczytać w najnowszym numerze "Do Rzeczy".
A'propos abażurów z ludzkiej skóry,to pierwsze słyszę,żeby to Rudolf Hess je robił (nie to,żebym go bronił)
Wiem,że na pewno Ilse Koch - komendantka obozu w Buchenwaldzie uwielbiała torebki,abażury i temu podobne gadżety wykonane z ludzkiej skóry.

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kkk78 » 27.04.2014, 15:20

Natenczaswojski.Hitler był przekonany,że żydzi giną w obozach,przy pracy dla III Rzeszy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Goscinnie, Rampampam, robert35 i 449 gości