www.warhouse.pl

województwo Zachodniopomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 21.01.2014, 22:51

Hehe nie no spoko, nie jesteś fanem Legii ale wypisujesz trochę w ich temacie bo przejrzałem Twoje posty i najwięcej jest właśnie Legii... Wbijam w to ogólnie ale wrzucam Ci to żeby Ci jednak udowodnić że istnieją i nie obchodzi mnie to generalnie czy są oficjalnie uznawani czy też nie ale wychodzą na ulicę jak widać i mają w d**** całą inną resztę. I tak jestem z Kotwicy i dla mnie to jest śmieszne że miasto prolegijne pozwala na takie coś i już nawet nie chce mi się pisać o tym Wielimku...

[link]



rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: rzutkarny » 21.01.2014, 23:14

hfK pisze:Hehe nie no spoko, nie jesteś fanem Legii ale wypisujesz trochę w ich temacie bo przejrzałem Twoje posty i najwięcej jest właśnie Legii... Wbijam w to ogólnie ale wrzucam Ci to żeby Ci jednak udowodnić że istnieją i nie obchodzi mnie to generalnie czy są oficjalnie uznawani czy też nie ale wychodzą na ulicę jak widać i mają w d**** całą inną resztę. I tak jestem z Kotwicy i dla mnie to jest śmieszne że miasto prolegijne pozwala na takie coś i już nawet nie chce mi się pisać o tym Wielimku...

[link]
Chyba trzeba będzie Kołobrzeg szerokim łukiem omijać, bo człowiek się na minutę zatrzyma pośpiewa o jakimś Gryfie czy innej Gwardii i zaraz go zaatakują z każdej strony. Kotwica zawsze na oriencie.

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 21.01.2014, 23:45

Rozumiem Twoją frustrację ponieważ jesteś kibicem Legii, ale nie dopierdalaj się do Kotwicy, bo tutaj nigdy nie powstanie żaden FC ani żadna grupka kibicująca innej ekipie tym bardziej wrogiej...

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: rzutkarny » 22.01.2014, 00:11

hfK pisze:Rozumiem Twoją frustrację ponieważ jesteś kibicem Legii, ale nie dopierdalaj się do Kotwicy, bo tutaj nigdy nie powstanie żaden FC ani żadna grupka kibicująca innej ekipie tym bardziej wrogiej...
http://forum.kibice.net/viewtopic.php?f ... 41#p821941

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: nochal-80 » 22.01.2014, 10:38

Mieszkałem trochę w Warszawie i często tam bywam z racji pracy to się wypowiadam. Jeśli gadasz na Szczecinek i przyjmując twoją wersję to jest Legia i Lech, zobacz na Kołobrzeg? Masz Kotwicę, Kołobrzeskich Legionistów, wiele osób też śmiga na Lecha czy Pogoń Szczecin. Macie te swoje Karlino z czego połowa jest z wami a połowa ciągnie do Pogoni. A ten filmik? Co to jest nagranie hymnu przez 4-rech 16-latków. Byłem w Szczecinku z 4-5 razy w 2013 i nie widziałem ani jednego przejawu obecności tam Lecha. O Kołobrzegu się nie wypowiadam bo byłem tam na 2 tygodnie na wakacjach ale wiadomo miasto nadmorskie rządzi się swoimi prawami. Po prostu Szczecinek jest Legijny a że są tam jakieś dzieciaki wychowane na erze Lewandowskiego to coś tam kręcą. Koniec tematu przyjmijmy że 90% Szczecinka to Legia a 10% to Lech. Nie ma co tego tematu dalej ciągnąć.

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kolaboracja_PL » 22.01.2014, 11:38

hfK pisze:Rozumiem Twoją frustrację ponieważ jesteś kibicem Legii, ale nie dopierdalaj się do Kotwicy, bo tutaj nigdy nie powstanie żaden FC ani żadna grupka kibicująca innej ekipie tym bardziej wrogiej...
Nie cwaniakuj, nie wymyślaj i nie zamydlaj.
nochal-80 zadał Ci konkretne pytania, spytał Cię jak najbardziej spokojnie o fakty dotyczące sprawy w której się pocisz. Odpowiedz merytorycznie udowadniając że jesteś osobą, która ma jakieś pojęcie o sprawie. Jeśli nie potrafisz się do nich odnieść, zamknij d*** - bo uprawiasz bajkopisarstwo. Tyle w temacie.

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 22.01.2014, 17:07

No nie ma sensu kontynuować bo dalej twierdzisz co innego ale generalnie wbijam w to , nie moja piaskownica nie moje zabawki. A Ty kolaboracja przekumaty typie zamknij japę cepie bo jakoś nie widzę żebyś coś wniósł do dyskusji. Napisałeś posta to dopisz sobie tam + 50, mam nadzieję że nie zapomniałeś o szczenie i kominiarce jak to pisałeś.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 22.01.2014, 18:05

nochal-80 pisze:Natomiast ze Szczecinka do stolicy jest w ch+j kilometrów i chłopaki działają 25 lat, śmigają na wszystko łącznie z wyjazdami zagranicznymi.
Co cie tutaj dziwi? Legia odnosiła wtedy sukcesy to powstawały odległe FC, jedne upadły inne przetrwały. Poza tym pomorze środkowe, wiadomo Pogoń, sprzyjające warunki do powstania legijnego FC .To samo tyczy się Widzewa na fali sukcesów z lat 90 powstawały FC w najróżniejszych miejscach można wymienić choćby Piłe. Swoją drogą ciekawe jakby wyglądała obecnie sytuacja gdyby pilscy Lechici zdecydowali się "iść na północ" :)

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kolaboracja_PL » 22.01.2014, 18:42

hfK pisze:A Ty kolaboracja przekumaty typie zamknij japę cepie bo jakoś nie widzę żebyś coś wniósł do dyskusji. Napisałeś posta to dopisz sobie tam + 50, mam nadzieję że nie zapomniałeś o szczenie i kominiarce jak to pisałeś.
Tak jak myślałem. Nie potrafisz się do nich odnieść, a jedynie siejesz pustostan umysłowy i jeszcze zamiast zamknąć d*** rzucasz gimnazjalnymi obelgami. Buźka 'tęczowy'.

cham
Posty: 2
Rejestracja: 22.01.2014, 19:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: cham » 22.01.2014, 19:35

Kiedy ostatnio ekipa MKS`u Karlino miała u siebie młyn i ich ostatni wyjazd?

Bambi
Posty: 173
Rejestracja: 29.05.2011, 21:04

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Bambi » 22.01.2014, 21:13

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RaH7njBzrgU[/youtube]

Co to był za mecz?
:)

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 22.01.2014, 21:17

Sparing z okazji 65 lecia Gwardii

xilver
Posty: 2
Rejestracja: 21.03.2013, 19:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: xilver » 22.01.2014, 22:45

W każdej miejscowości może być np Legia,Lech,Widzew, itp
Tylko że powinni się liczyć na jakiś wyjazdach i działać na mieście, A nie spinać się
przez neta jak dzieci z Darłowa,że Legia tam jest..

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: nochal-80 » 22.01.2014, 23:16

FzgW masz rację ale Lech też miał sukcesy w latach 90. Ze Szczecinka jest prawie dwa razy bliżej do Poznania niż do Warszawy, pewnie jest tam też więcej studenciaków a więc łatwiej o dobre kontakty z kibicami Lecha. A położenie masz ciężkie, 70 km od Szczecinka mega ekipa Legionu Piła, 60 km Koszalin (Gwardia, Arka, Lech) masz Nadmorski Lecha czy inne Chojniczanki itp. Szacunek za te 25 lat. Jak sam napisałeś jedne przetrwały inne nie, dlatego szacunek za 25 lat Legii w Szczecinku a gdzie wtedy był Szczecinecki Lech? Od 5 lat słyszę że Lech rządzi w Szczecinku. Flag brak, wyjazdów brak, brak jakiejkolwiek poważnej działalności. O to chodzi że sam Lech nie ukrywa że ich tam nie ma. Tak jak mówię podajcie jakieś wiarygodne źródło Lecha w którym mówi się poważnie o grupie ludzi ze Szczecinka śmigającymi na Lecha? Są pewnie jednostki jak wszędzie. Jak zobaczę fanę w Kotlę i oficjalne poparcie ludzi z Poznania przeproszę.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 22.01.2014, 23:48

25 lat to na prawdę sporo to więcej niż Legion.
Legia jest mocno zakorzeniona w Szczecinku i nie prędko jeśli w ogóle to się zmieni.
Położenie, położeniem jest kilka podobnych przypadków Ruch w Staszowie czy Widzew w Grudziądzu.
Nie wiem skąd to słyszałeś, że Lech rządzi w Szczecinku(może być PW). Jednostki były od zawsze tego nie można negować, czasem ktoś pojedzie, ale o większych liczbach ciężko powiedzieć. Powiem tak pokolenie "lewandowskich" jak to ktoś nazwał dorasta i możliwe, że będą mieć swoje 5 minut. Czas pokaże.

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: nochal-80 » 23.01.2014, 11:23

No właśnie ja nie twierdzę że Lech jest w Szczecinku ale kolega wyżej HfK z Kotwicy tak twierdzi. Przeczytaj kilka postów wyżej bo wymiana argumentów rozlazła się chyba już na 2 strony. Wrzucił też linki do vlepek Lech FC Szczecinek, jakiejś szmaty i upamiętnienie obchodów Powstania Wielkopolskiego przez Lecha ze Szczecinka. Tłumaczyłem mu że to nie są argumenty ale chyba ma swoje zdanie. Ty wydajesz się na zorientowanego więc napisz coś więcej.

mapa_fizyczna_polski
Posty: 126
Rejestracja: 19.07.2007, 10:31
Lokalizacja: Torcida Gliwice

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: mapa_fizyczna_polski » 23.01.2014, 13:29

nochal-80 to co wypisujesz pokazuje, ze.....Lech w Szczecinku pozwala sobie na naprawde bardzo duzo. Co ty ku*** chcesz jeszcze wiecej wiedziec ? Nie widzisz ze strasznie osmieszasz sie ? Zreszta przyklad Walcza jesli wiesz o czym mowie, pokaze ci, ze masz zerowa wiedze na pewne tematy "30 letni przedstawicielu handlowy".

ZszKuba
Posty: 2
Rejestracja: 24.12.2013, 16:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: ZszKuba » 23.01.2014, 17:20

Jestem ze Szczecinka i prawda jest taka że osób z barwami lecha nie zobaczysz na mieście. Większość to przerzuty, którzy tak na prawdę nie byli NIGDY na meczu w Poznaniu, a napisy na blokach LP pisane po godzinach 1/2 w nocy z kupą w majtach.
Zdaniem moim tj napisał FzgW - w tym mieście jeszcze przez spoooro czasu nie będą mieli swoich 5 minut lechici. Słyszałem, że paru chłopaków uczęszczało na zajęcia harcerskie co mnie w ogóle nie dziwi. Gdyby robili coś w kierunku Fc lecha w Szczecinku zapisaliby się na jakieś K1 czy coś w tym stylu by obronić się chociaż na mieście od zabrania barw o ile trafiłby się taki odważny obywatel, no ale żadnego nie widać. Nie ma w mieście żadnego osiedla by "panował" lech.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 23.01.2014, 20:43

Po pierwsze popracuj nad składnią zdania chłopczyku.
Po drugie nie bądź taki hardocorwy i pisz nazwy klubów z dużej litery.
Po trzecie jak się ma bycie harcerzem do kibicowania? Mają taką zajawkę i chwała im za to.
Mniemam, że ty jesteś ulicznym zabijakom bywającym na każdym meczu Legii?
Po czwarte zawsze mnie to zastanawiało, czy znacie różnie między odwagą, a głupotą?
Nie chodzą w barwach bo to bezsensu, a jeśli dla niektórych kibicowanie opiera się na "bujaniu w barwach" to nie mamy o czym dyskutować.

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: nochal-80 » 23.01.2014, 21:41

Tak jak pisze FzgW. Przeinaczając jego słowa wykonanie projektu vlepek nie oznacza że w Szczecinku jest Lech. Dziękuje temat skończony.

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kolaboracja_PL » 23.01.2014, 21:47

FzgW pisze:Nie chodzą w barwach bo to bezsensu, a jeśli dla niektórych kibicowanie opiera się na "bujaniu w barwach" to nie mamy o czym dyskutować.
Czyli istnieje siejąca strach i zniszczenie grupa anonimowych dusz, która nie chodzi w barwach bo to bez sensu - przecież nie na tym polega kibicowanie. Proporczyk nad komputerem pokazuje siłę i charakter. Dziękuję i dobranoc wszystkim :D

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 23.01.2014, 22:12

nochal-80 vlepki może zrobić każdy. Dajmy na sympatyk Jagiellonii wyda serie vlepek Warszawa 100% Jaga o czymś to będzie świadczyć?

Kolaboracja_PL powiedz mi dla ciebie wyznacznikiem kibicowania jest to jak dana ekipa chodzi w barwach po mieście czy raczej jak jeździ? Chyba nie o to chodzi prawda? Poza tym jeśli jakaś ekipa w danym mieście jest w defensywie, a druga ma opanowane całe miasto jak pisze ZszKuba to powiedz mi jest sens tracić barwy? Czy może rozważniej jest schować? Albo jesteście dziećmi albo skończonymi debilami.

wolnyczlowiek
Posty: 11
Rejestracja: 20.05.2011, 21:41
Lokalizacja: Drawsko P.

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: wolnyczlowiek » 23.01.2014, 22:27

Pusta gadanina... dla niektórych fajnie poczytać, że Lech jest tutaj czy tam, ale fakty są zupełnie inne. Lech w Zachodniopomorskim to Nadmorski FC , trochę ogórków w Stargardzie, coraz więcej w Koszalinie (subiektywna ocena), drobne podrygi w Złocieńcu, podobne drobnostki w Barlinku no i oczywiście po 1 szt w każdym mieście. To tyle i tylko tyle. Szczecinek to Legia i na tę chwilę nie ma nad czym deliberować. Jest czymś ośmieszającym Lecha stwierdzanie, że coś "się budzi w Szczecinku" i wątpię, że sami tak twierdzą. Takie jednostki wszystkich liczących się klubów są w każdym mieście nawet w najbardziej dziwnych konfiguracjach. Zachodniopomorskie to w zdecydowanej większości Pogoń, tak jak Wielkopolska to Lech i dłuuugo tak pozostanie. Za takie "pojedyńcze fc" odpowiadają sukcesy piłkarskie które napędzały pikników ale bez częstego jeżdżenia na mecze, bez tradycji i historii takie twory wymierają.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 23.01.2014, 22:52

Owszem jednych to cieszy innych niespecjalnie..
Owszem podział Lecha w tym województwie ukazałeś słuszny. Nie można zaprzeczyć że w Szczecinku liczy się tylko Legia tego nie można negować. Nie bardzo tylko rozumiem dlaczego uważasz, że dla Lecha jest to ośmieszające, że w Szczecinku coś się budzi? Przecież na zdrowy rozsądek każdy FC zaczynał kiedyś od zera tak? Takim pojedynczym FC któremu sprzyjały sukcesy jest właśnie Szczecinek. I nie oszukujmy się, ale kibice rodzą się tam gdzie sukcesy. Szczecinek jest tego doskonałym przykładem.

wolnyczlowiek
Posty: 11
Rejestracja: 20.05.2011, 21:41
Lokalizacja: Drawsko P.

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: wolnyczlowiek » 23.01.2014, 23:03

nie zrozumiałeś więc wyjaśnię: stwierdzenie, że ten kabaret (materiał głosu koszalińskiego) to rodzące się fc jest obrazą, przynajmniej dla mnie by był. Temat rozbuchany ponad miarę. Wiem, że świat się zmienia i wszystko niby jest możliwe jednak fakt kibicowania danemu silnemu klubowi w mniejszych miastach ma szansę przetrwać tylko dzięki tradycji przekazywanej od początku przez starszych kolegów np w szkole lub na podwórku. Człowiek po prostu mimo słabych wyników i tak nie wyobraża sobie żeby mógł stać się jakimś przerzutem, najwyżej odpuszcza swój klub i siada przed tv. W dodatku nie da się ukryć, że Wielim ( FC Legii) jakby coś się rodziło zdusiłby to natychmiast. Co do innych miast to poza tradycyjnie "innymi" jak np Koszalin na tę chwilę nie ma szans nic się urodzić bo Pogoń by do tego nie dopuściła. Można o Pogoni myśleć co się chce ale w regionie jest silna i odradza się, tym bardziej po zerwaniu zgody z L.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 23.01.2014, 23:31

Jeśli kabaretem nazywasz obchody rocznicy powstania wielkopolskiego, to nie mamy o czym rozmawiać bo takie akcje są ponad podziały klubowe. I teraz te obchody powstania pokazują jak je Wielim zdusił. Poza tym Lech w ostatnich latach nie liczacz mistrzostwa i pucharu polski raczej słabo przedzie, a mimo to chłopaki jakoś się trzymają. Przerzuty zdarzają się w każdej ekipie i jest to fakt niezaprzeczalny. A miasta "inne" jak to nazwałeś? Kołobrzeg,Karlino czy Szczecinek, Białogard pokazują, że jednak można. Fakt ich liczby nie są jakieś zatrważające i Pogoń może je olać byle potem nie żałowała. Co do Pogoni po zerwaniu zgody ze stołecznym klubem, Wałcz stracony, Szczecinek po części, Choszczno to samo, zaliczyłbym tutaj Karlino bo wpływy Kotwicy są raczej silne. Więc nie wiem czy się odradzają.

Darłoviak
Posty: 301
Rejestracja: 27.06.2010, 20:19

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Darłoviak » 24.01.2014, 10:38

Sorki FzgW ale trochę bredzisz. Piszesz że obchody powstań są ponad podziałami a zaraz po tym dodajesz że te obchody pokazały że Wielim nie zdusił fc Lecha.Pewnie by ich zdusił gdyby byli widoczni na mieście..Co mieli ich obijać na tych obchodach?Końcówka posta też dobra.Wałcz i Choszczno stracone?Z Wałcza dalej jeżdżą na Pogoń, Choszczno też. Karlino niby stracone, niby wpływy Kotwy duże a Karlino obecne na turnieju Pogoni.

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: leniwiec » 24.01.2014, 11:47

Bezsensu gadka. Nic się tu prawie nie dzieje o coniektórzy się rozpisuja jakby to conajmniej podkarpacie było. Prawda jest taka że jest Pogoń w zdecydowanej wiekszości województwa, swój mały skrawek ma Gwardia.Parę ekip które coś tam próbują działać, robia to tylko dlatego że MKS przymyka oko. a jakieś Lechy itp to bzdury bo tak samo jest Pogoń w Pile jak Lech w Szczecinku więc nie ma nawet o czym pisać.
A z tym straconym Wałczem, Choszcznem czy Karlinem to dojebał nieźle :)

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kolaboracja_PL » 24.01.2014, 11:53

Dlatego nie "polemujcie" już z tym cielakiem, bo do gościa i tak nic nie dotrze, a tylko popelina się robi.

CHF06
Posty: 1
Rejestracja: 19.01.2014, 22:15

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: CHF06 » 25.01.2014, 19:10

Ktoś podał,że Choszczno to Pogoń,ja jednak kojarze te miasto też z Legią(po fladze)Czy po upadku zgody wyodrębniła się tam ekipa,która jezdzi tylko na Legie?
Co do Pogoni po zerwaniu zgody ze stołecznym klubem, Wałcz stracony, Szczecinek po części, Choszczno to sa
W Choszcznie jest tylko FC Pogoni Szczecin, innego nie ma,tyle w temacie.

litar
Posty: 114
Rejestracja: 27.02.2007, 22:04

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: litar » 26.01.2014, 23:32

Ja tam kilka osób ze Szczecinka znam, a jest ich kilkunastu, ale pewnie się nie znam:)
I nie chodzi o wysyp pucharowców.
Żadnego FC w Szczecinku nie mamy, ale osoby aktywne u nas na trybunach są.

lp-nfc
Posty: 5
Rejestracja: 11.02.2011, 22:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: lp-nfc » 27.01.2014, 12:15

Faktycznie, zachodniopomorskie" to jest "świat wg.leniwca". Bardzo mocna pod każdym względem Pogoń i skrawek Gwardii. Dziękujemy Pogonii za jakieś Lechy itp.i za przymykanie oka w każdym aspekcie. Kolejny zjazd kibiców Lecha zrobimy w Stargardzie, może tam nie będzie za daleko i wzrok obejmie :)
A tak na poważnie nikt nie kwestionuje pozycji nr.1 Pogonii w regionie, ale z tą dominacją i kontrolowaniem to już gruba przesada.
Co do Szczecina i Szczecinka, to właśnie stąd pochodzą osoby, które zapisują się
złotymi zgłoskami w historii ruchu kibicowskiego Lecha Poznań :)

Prelog
Posty: 53
Rejestracja: 03.03.2011, 08:29

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Prelog » 27.01.2014, 12:50

lp-nfc pisze:Faktycznie, zachodniopomorskie" to jest "świat wg.leniwca". Bardzo mocna pod każdym względem Pogoń i skrawek Gwardii. Dziękujemy Pogonii za jakieś Lechy itp.i za przymykanie oka w każdym aspekcie. Kolejny zjazd kibiców Lecha zrobimy w Stargardzie, może tam nie będzie za daleko i wzrok obejmie :)
A tak na poważnie nikt nie kwestionuje pozycji nr.1 Pogonii w regionie, ale z tą dominacją i kontrolowaniem to już gruba przesada.
Co do Szczecina i Szczecinka, to właśnie stąd pochodzą osoby, które zapisują się
złotymi zgłoskami w historii ruchu kibicowskiego Lecha Poznań :
)
sorry, ale chyba fantazja Cię poniosła za daleko... :)

lp-nfc
Posty: 5
Rejestracja: 11.02.2011, 22:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: lp-nfc » 27.01.2014, 13:28

(Nie) stety-niepotrzebne skreślić według uznania- nie :)

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kolaboracja_PL » 27.01.2014, 14:03

Rozwiń proszę myśl - może być priv jeśli nie chcesz tego wrzucać na ogół.

Moe
Posty: 544
Rejestracja: 20.10.2008, 21:01

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Moe » 27.01.2014, 14:21

kolaboracja_PL pisze:Rozwiń proszę myśl - może być priv jeśli nie chcesz tego wrzucać na ogół.
Widocznie parę osób mających jakąś pozycję wśród kiboli Lecha pochodzi z obu miast na Sz.
czuję jak oblepia mnie przeciętność

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kolaboracja_PL » 27.01.2014, 15:33

To chyba oczywiste. Chodziło jednak o coś więcej.
Btw. szkoda że ktoś usuwa merytoryczną odpowiedź leniwca (jak dobrze pamiętam),a zostawia wypociny oszołomów.

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 31.01.2014, 15:34

bo to forum to banda oszołomów które mogą napisać byle co i byle jak, więc nie ma co się sugerować tym gównianym forum.

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 31.01.2014, 19:08

a jeszcze wyjasnie dlaczego tak napisalem bo zaraz ludzie d*** pospinają

na tym forum piszą że Pogoń straciła Wałcz, Choszczno po rozpadzie zgody haha dobrze ze coraz wiecej normalnych ludzi olewa to forum

Dobry tez był typ od Lecha w Szczecinku :D smiechu warte, w wojewodztwie tylko Pogon, male grupy Gwardii, Kotwicy, Floty i mniejsze ekipki jak Karlino, Barlinek czy Błękitni Stargard któremu FC Pogoni do pięt nie dorastają, tyle z mojej strony i do zobaczenia na szlaku :)

kumkumkum
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2014, 12:45

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kumkumkum » 31.01.2014, 23:27

chyba chciałeś napisać, że Błękitni nie dorównują FC Pogoni, a nie odwrotnie..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arczivald, Berto R, Kickers, kivloff, koloRUCH, le_suiveur, MiłySc, polskipodróżnik, stilonowiec123, sunGo, telewizor z toshiby, Twoje Zdrowie i 206 gości