www.warhouse.pl

Kibicowskie Świętokrzyskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 09.11.2013, 19:18

DiglettOi pisze:
WIDZEW KOŃSKIE pisze:Korona mogła sobie darować wypisywanie Końskich i Skarżyska jako swoich FC. To że jakieś pojedyncze sztuki z tych miast jeżdżą na Koronę to nie oznacza że są FC .
sam pisałeś w innym temacie cytuję
"WIDZEW KOŃSKIE pisze:
Poruszana była sprawa Końskich. Niestety nie mieliśmy jak opisać sytuacji w mieście a opis Koneckiej Legii chyba nie był zbyt trafiony. Tam było bodajże to podane procentowo :) hehe :lol: . Procentowo to najwiecej jest chyba WIdzewa później Korony i dopiero Legii.
Na mecze najwięcej osób chyba jeździ z Korony , gdyż jest najbliżej. "

więc jak to jest? po drugie opisywałeś jakieś awantury Fc Korony z wami czyli z kim się biliście z pojedynczymi sztukami? Troche powagi, bo czuć propagande na kilometr...
Hehe, no niestety nigdy nie mieliśmy jakiejś awantury z Fc Korony z bardzo prostego powodu, wasze "FC" nigdy nie wyraziły chęci do takich rozmów uciekając po lasach,prywatnych posesjach czy potrącając autami chłopaków od nas hehe

Nigdzie nie napisałem że u nas nie ma kibiców Korony ale trzeba odróżnić zwykłych fanów których interesuje tylko piłka nożna a takich którzy udzielają się w innych płaszczyznach kibicowania. A jak można nazwać FC, osoby których kibicowska działalność kończy się na pojechaniu od czasu do czasu na mecz(w dodatku bez barw :D ) ? Zresztą oni sami dobrze wiedzą jak wygląda u nas sytuacja :)

Nie pisz o propagandzie bo w tym jesteście mistrzami w świętokrzyskim.



maciekdewerenda
Posty: 1
Rejestracja: 09.11.2013, 19:34

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: maciekdewerenda » 09.11.2013, 19:39


omerta1920
Posty: 2
Rejestracja: 12.06.2013, 12:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: omerta1920 » 10.11.2013, 08:09

kibic75 pisze:
darson79 pisze:
@C@b pisze:W Świętokrzyskiem najlepsze/najmocniejsze FC mają ekipy z...poza województwa (Widzew,Ruch,Legia)
Co do Widzewa i Ruchu moge się zgodzić.
A w którym mieście mocny fanclub ma Legia??
A ja się nie zgodze,że Pogoń Staszów to mocny fan-club Ruchu.Chyba,że jest jakiś inny f-c,o którym niewiem,albo zapomniałem
Pierwsza rzecz cebularzu to taka,ze Pogon Staszów nie jest FC. FC jest Staszów. Podaj argumenty dlaczego nie uwazasz ze to dobry FC. Ja tam widze ze chlopaczyny trzymaja poziom juz te 20 lat bez zmian a nawet powiem ze lepiej niz wczesniej.
Omerta

romekatomek1920
Posty: 14
Rejestracja: 29.09.2013, 21:40

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: romekatomek1920 » 10.11.2013, 08:15

co z tego ze korona ma jakies tam FC, to jej niestety nie doda odwagi i nie przestanie uciekac przed mniejszymi ekipami bo boi sie stracic "renome". Słaba ta korona,ze az piszczy.

oba ma
Posty: 18
Rejestracja: 14.12.2012, 12:09
Lokalizacja: pomorze

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: oba ma » 10.11.2013, 09:37

To czy osoby działające na Pogoni Staszów to nie te same co działają jako fc Ruchu ?

pRoTeStant
Posty: 31
Rejestracja: 06.11.2013, 00:39

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: pRoTeStant » 10.11.2013, 09:44

romekatomek1920 pisze:co z tego ze korona ma jakies tam FC, to jej niestety nie doda odwagi i nie przestanie uciekac przed mniejszymi ekipami bo boi sie stracic "renome". Słaba ta korona,ze az piszczy.

Moim zdaniem obecna Korona prezentuje najwyzszy poziom od momentu powstania. A co do fc Legii w świetokrzyskim to najlepiej prezentowały sie od zawsze Końskie i Starachowice. Dzis w Starachowicach o Legii juz raczej cisza. Jako ciekawostke moge dodac ze doszły mnie kiedys słuchy iz na szydłówku jeden "jegomosc" uszyl nawet flage Legii,ale za sprawą chłopakow z ul.starej i ludzi z uroczyska flaga nigdy nie ujrzala swiatla dziennego. Ile w tym prawdy...

romekatomek1920
Posty: 14
Rejestracja: 29.09.2013, 21:40

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: romekatomek1920 » 10.11.2013, 09:52

[link]
Załączniki
1146624_586128601438969_1627084756_n.jpg
1146624_586128601438969_1627084756_n.jpg (86.5 KiB) Przejrzano 32632 razy

kowalsky
Posty: 6
Rejestracja: 25.09.2013, 12:34

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kowalsky » 10.11.2013, 14:41

A co z Buskimi Legionistami? panoszą się w Warszawskich barwach w ciągu dnia po mieście, (chociaż na murach miasta żadnych wrzutów Legi, widoczne natomiast Korona i Wisła) a także chodzą w nich na mecze lokalnego Aksu. Mają jakiś oficjalny fc Legii?

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: @C@b » 10.11.2013, 14:52

pRoTeStant pisze:
romekatomek1920 pisze:co z tego ze korona ma jakies tam FC, to jej niestety nie doda odwagi i nie przestanie uciekac przed mniejszymi ekipami bo boi sie stracic "renome". Słaba ta korona,ze az piszczy.

Moim zdaniem obecna Korona prezentuje najwyzszy poziom od momentu powstania. A co do fc Legii w świetokrzyskim to najlepiej prezentowały sie od zawsze Końskie i Starachowice. Dzis w Starachowicach o Legii juz raczej cisza. Jako ciekawostke moge dodac ze doszły mnie kiedys słuchy iz na szydłówku jeden "jegomosc" uszyl nawet flage Legii,ale za sprawą chłopakow z ul.starej i ludzi z uroczyska flaga nigdy nie ujrzala swiatla dziennego. Ile w tym prawdy...
A mi się wydaję, że się staczają, w tym sezonie zaliczyli kilka wyjazdów w 4-5 dyszek bez flag (bo flagi ŚP nie licze bo jak wiadomo takich się nie kroi) , akcji chuligańskich z ich udziałem nie ma od kilku lat, jedyna płaszczyzna na której zrobili postępy to ultraska choć w tym sezonie jej prawie nie ma.
KSZO jeszcze gorsze, ale może to z powodu ligi w której grają od kilku lat, w tematach hool's też słabo choć wydaje mi się, że ekipe mają lepszą od Korony.

Reszta ekip(ek) na tle Polski niczym się nie wyróżnia.

omerta1920
Posty: 2
Rejestracja: 12.06.2013, 12:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: omerta1920 » 10.11.2013, 15:55

@C@b pisze:
pRoTeStant pisze:
romekatomek1920 pisze:co z tego ze korona ma jakies tam FC, to jej niestety nie doda odwagi i nie przestanie uciekac przed mniejszymi ekipami bo boi sie stracic "renome". Słaba ta korona,ze az piszczy.

Moim zdaniem obecna Korona prezentuje najwyzszy poziom od momentu powstania. A co do fc Legii w świetokrzyskim to najlepiej prezentowały sie od zawsze Końskie i Starachowice. Dzis w Starachowicach o Legii juz raczej cisza. Jako ciekawostke moge dodac ze doszły mnie kiedys słuchy iz na szydłówku jeden "jegomosc" uszyl nawet flage Legii,ale za sprawą chłopakow z ul.starej i ludzi z uroczyska flaga nigdy nie ujrzala swiatla dziennego. Ile w tym prawdy...
A mi się wydaję, że się staczają, w tym sezonie zaliczyli kilka wyjazdów w 4-5 dyszek bez flag (bo flagi ŚP nie licze bo jak wiadomo takich się nie kroi) , akcji chuligańskich z ich udziałem nie ma od kilku lat, jedyna płaszczyzna na której zrobili postępy to ultraska choć w tym sezonie jej prawie nie ma.
KSZO jeszcze gorsze, ale może to z powodu ligi w której grają od kilku lat, w tematach hool's też słabo choć wydaje mi się, że ekipe mają lepszą od Korony.

Reszta ekip(ek) na tle Polski niczym się nie wyróżnia.
Nie ma co porównywac KSZO z Koroną, bo Korona to ekipa typowo ultrasowska. KSZO ma zdecydowanie lepsza bande chociaz ostatnio nie wyrozniaja sie czyms niezwyklym i słabiej jeżdza
Omerta

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: HanysRSL » 14.11.2013, 21:53

Panowie jaka sytuacja w Szczecnie ? Morawica i okolice ?

Okay
Posty: 9
Rejestracja: 26.10.2013, 09:28

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Okay » 14.11.2013, 22:15

HanysRSL pisze:Panowie jaka sytuacja w Szczecnie ? Morawica i okolice ?
W Szczecinie sama Pogon
TYLKO ODRA WODZISŁAW, ukochany MKS

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: HanysRSL » 14.11.2013, 22:29

Okay pisze:
HanysRSL pisze:Panowie jaka sytuacja w Szczecnie ? Morawica i okolice ?
W Szczecinie sama Pogon
Haha pytałem o Szczecno a nie o Szczecin

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: riko » 14.11.2013, 22:58

Szczecno to mała miejscowość z gminy Daleszyce. Cały powiat kielecki jest za Koroną. Niby oficjalnych fc nie ma(kiedyś do 2008 był Jędrzejów), ale Korona ma kibiców w każdej miejscowości, niegdyś nawet była widywana grupa osób z Ostrowca.

Rafix
Posty: 246
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 15.11.2013, 18:01

riko pisze:Szczecno to mała miejscowość z gminy Daleszyce. Cały powiat kielecki jest za Koroną. Niby oficjalnych fc nie ma(kiedyś do 2008 był Jędrzejów), ale Korona ma kibiców w każdej miejscowości, niegdyś nawet była widywana grupa osób z Ostrowca.
I po c*** coś takiego piszesz? Chcesz wywołać zamęt?

bungar
Posty: 64
Rejestracja: 15.09.2009, 16:30

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: bungar » 15.11.2013, 18:48

Nie trzeba zwracać uwagi na takie marne prowokacje i po problemie ;)

Swoją droga jutro meczy Korona II - KSZO , pierwsi sie mobilizują , KSZO dostało 350 wejściówek które bardzo szybko sie rozeszły, niestety nie udało załatwić się nic więcej , a szkoda bo liczba mogła by być sporo większa

napelnej
Posty: 9
Rejestracja: 05.09.2012, 15:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: napelnej » 15.11.2013, 20:00

@C@b pisze:
pRoTeStant pisze:
romekatomek1920 pisze:co z tego ze korona ma jakies tam FC, to jej niestety nie doda odwagi i nie przestanie uciekac przed mniejszymi ekipami bo boi sie stracic "renome". Słaba ta korona,ze az piszczy.

Moim zdaniem obecna Korona prezentuje najwyzszy poziom od momentu powstania. A co do fc Legii w świetokrzyskim to najlepiej prezentowały sie od zawsze Końskie i Starachowice. Dzis w Starachowicach o Legii juz raczej cisza. Jako ciekawostke moge dodac ze doszły mnie kiedys słuchy iz na szydłówku jeden "jegomosc" uszyl nawet flage Legii,ale za sprawą chłopakow z ul.starej i ludzi z uroczyska flaga nigdy nie ujrzala swiatla dziennego. Ile w tym prawdy...
A mi się wydaję, że się staczają, w tym sezonie zaliczyli kilka wyjazdów w 4-5 dyszek bez flag (bo flagi ŚP nie licze bo jak wiadomo takich się nie kroi) , akcji chuligańskich z ich udziałem nie ma od kilku lat, jedyna płaszczyzna na której zrobili postępy to ultraska choć w tym sezonie jej prawie nie ma.
KSZO jeszcze gorsze, ale może to z powodu ligi w której grają od kilku lat, w tematach hool's też słabo choć wydaje mi się, że ekipe mają lepszą od Korony.

Reszta ekip(ek) na tle Polski niczym się nie wyróżnia.
Kolego to, że ty o żadnej nie słyszałeś nie znaczy, że takowych nie było ;)

reporter105
Posty: 71
Rejestracja: 29.01.2009, 18:01

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: reporter105 » 15.11.2013, 20:07

Ktoś może opisać jaka jest obecnie sytuacja w Opatowie i Ożarowie?

Rafix
Posty: 246
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 15.11.2013, 20:24

reporter105 pisze:Ktoś może opisać jaka jest obecnie sytuacja w Opatowie i Ożarowie?
W Ożarowie swoje FC ma KSZO.

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 15.11.2013, 23:47

przemek82 pisze:
@C@b pisze:Sandomierz.
Wiem ze ludzie kibicujacy Legii udzielaja sie rowniez na Wisle.Jak to sie ma do zgod Wisly z Siarka i GKS B?W Sandomierzu pozdrawiaja zgody a w Warszawie dopinguja Legie?
Nic nie wiesz na ten temat więc zamilcz i nie siej propagandy. FC Legii w Sandomierzu jest akceptowany i tolerowany nic poza tym i nikt z osób udzielających się na Wiśle nie ma nic wspólnego z Legią.

Bambi
Posty: 173
Rejestracja: 29.05.2011, 21:04

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Bambi » 16.11.2013, 19:30

Jak tam mecz Korona II - KSZO? Działo sie coś ciekawego?
:)

Dan Henderson
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2013, 16:00
Lokalizacja: Janów koło Tarłowa

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Dan Henderson » 16.11.2013, 20:35

reporter105 pisze:Ktoś może opisać jaka jest obecnie sytuacja w Opatowie i Ożarowie?
Kilka lat temu byłem w Ożarowie na studniówce, zdziwił mnie kordon powitalny pod salą gdzie się ona odbywała. Kilku młodych "szalikowców" w barwach Lecha, KSZO i .... Legii w komitywie i pełnym porozumieniu działali w celu "rozkminienia" intruza :)

Ogólnie tereny w okół Ostrowca to pustynia kibicowska, nie licząc oczywiście Lipska. No chyba, że w ostatnim czasie się coś ostro ruszyło. Bez spiny. Pozdrawiam.
Noszę Brodę i kurtkę Stone Island

Dan Henderson
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2013, 16:00
Lokalizacja: Janów koło Tarłowa

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Dan Henderson » 16.11.2013, 20:39

del.
Ostatnio zmieniony 16.11.2013, 20:48 przez Dan Henderson, łącznie zmieniany 1 raz.
Noszę Brodę i kurtkę Stone Island

Dan Henderson
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2013, 16:00
Lokalizacja: Janów koło Tarłowa

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Dan Henderson » 16.11.2013, 20:40

reporter105 pisze:Ktoś może opisać jaka jest obecnie sytuacja w Opatowie i Ożarowie?
Kilka lat temu byłem w Ożarowie na studniówce, zdziwił mnie kordon powitalny pod salą gdzie się ona odbywała. Kilku młodych "szalikowców" w barwach Lecha, KSZO i .... Legii w komitywie i pełnym porozumieniu działali w celu "rozkminienia" intruza :)

Ogólnie tereny w okół Ostrowca to pustynia kibicowska, nie licząc oczywiście Lipska. No chyba, że w ostatnim czasie się coś ostro ruszyło. Bez spiny. Pozdrawiam.
e: oczywiście poatrząc od strony wschodniej, bo od zachodu są Starachowice i Skarżysko etc
Noszę Brodę i kurtkę Stone Island

reporter105
Posty: 71
Rejestracja: 29.01.2009, 18:01

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: reporter105 » 16.11.2013, 20:44

Dzięki.

Michal20
Posty: 11
Rejestracja: 23.01.2013, 22:07

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Michal20 » 16.11.2013, 20:59

Bambi pisze:Jak tam mecz Korona II - KSZO? Działo sie coś ciekawego?
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 405&type=1 oj działo sie

PolnocnaStrona
Posty: 217
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: PolnocnaStrona » 16.11.2013, 21:12

Jaki jest powod ze Korona ni ma oficjalnych Fc? Przeciez jaki sami piszecie jest wiele miast gdzie sa kibice, czy kazda z tych miejscowosci za slaba na bycie FC i za malo liczna...

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: riko » 16.11.2013, 22:02

Nie spinam się, jeszcze 5-6 lat temu były osoby z Ostrowca jeżdzące na Koronę. Oczywiście, nie twerdzę, że było to fc, ale przedstawiam jedynie obraz tego, że Korona pomimo braku zorganizowanych fc ma kibiców w całym województwie.

Nie ma oficjalnych czyli zorganizowanych fc, bo jak mniemam sa zbyt slabe, by mogly pod wlasnym szyldem wystepowac, jezdzic z flagami i te osoby z fc nie angazuja sie az tak bardzo w zycie kibicowskie(nie tylko ultras).

Rafix
Posty: 246
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Rafix » 17.11.2013, 09:36

riko pisze:Nie spinam się, jeszcze 5-6 lat temu były osoby z Ostrowca jeżdzące na Koronę. Oczywiście, nie twerdzę, że było to fc, ale przedstawiam jedynie obraz tego, że Korona pomimo braku zorganizowanych fc ma kibiców w całym województwie.

Nie ma oficjalnych czyli zorganizowanych fc, bo jak mniemam sa zbyt slabe, by mogly pod wlasnym szyldem wystepowac, jezdzic z flagami i te osoby z fc nie angazuja sie az tak bardzo w zycie kibicowskie(nie tylko ultras).
Przestań już tutaj pisać w imieniu Korony bo są od tego odpowiednie osoby.

kibic75
Posty: 185
Rejestracja: 28.04.2013, 16:27

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibic75 » 18.11.2013, 10:34

omerta 1920.Cebularzem to sobie starego nazywaj.Wyraziłem tu swoją opinie,po to jest forum.Byłem,widziałem i to na ważnym ich meczu,stąd mój wniosek.To kim jest Pogoń Staszów dla Ruchu Chorzów,skoro f-c jest Staszów?Na meczach w Ruchu w Kielcach,można zauważyć flage Pogoni,ale to chyba tylko na tym,raz na rok.

romekatomek1920
Posty: 14
Rejestracja: 29.09.2013, 21:40

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: romekatomek1920 » 18.11.2013, 12:00

kibic75 pisze:omerta 1920.Cebularzem to sobie starego nazywaj.Wyraziłem tu swoją opinie,po to jest forum.Byłem,widziałem i to na ważnym ich meczu,stąd mój wniosek.To kim jest Pogoń Staszów dla Ruchu Chorzów,skoro f-c jest Staszów?Na meczach w Ruchu w Kielcach,można zauważyć flage Pogoni,ale to chyba tylko na tym,raz na rok.
Nie wiedze zebys orientowal sie w obecnej sytuacji jaka panuje u nich w Staszowie.Z tego co wiem Pogoń ma zamkniętą trybune od dawien dawna i zarzad jej nie otworzy. Nie wiedzialem ze wywieszenie flagi Pogoni u nas w Chorzowie jest wazniejsze od dopingu hehe,poza tym ich flaga jest sporej wielkosci a malej fany raczej dzido nie dojrzysz bo na meczach nie bywasz hehe

Zamiast szerzyc swoje malo obiektywne zdanie zacznij chodzic na mecze bo ta wasza "wiara" słaba jest. Ale dla was fajnie jest byc kibicem 3 razy do roku jak sa wyniki heheh, a teraz w wyzszej lidze klapa kolego, za duzo wodeczki sie przelewa u pilkarzyków:)

kibic75
Posty: 185
Rejestracja: 28.04.2013, 16:27

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibic75 » 18.11.2013, 12:30

romekatomek1920 pisze:
kibic75 pisze:omerta 1920.Cebularzem to sobie starego nazywaj.Wyraziłem tu swoją opinie,po to jest forum.Byłem,widziałem i to na ważnym ich meczu,stąd mój wniosek.To kim jest Pogoń Staszów dla Ruchu Chorzów,skoro f-c jest Staszów?Na meczach w Ruchu w Kielcach,można zauważyć flage Pogoni,ale to chyba tylko na tym,raz na rok.
Nie wiedze zebys orientowal sie w obecnej sytuacji jaka panuje u nich w Staszowie.Z tego co wiem Pogoń ma zamkniętą trybune od dawien dawna i zarzad jej nie otworzy. Nie wiedzialem ze wywieszenie flagi Pogoni u nas w Chorzowie jest wazniejsze od dopingu hehe,poza tym ich flaga jest sporej wielkosci a malej fany raczej dzido nie dojrzysz bo na meczach nie bywasz hehe

Zamiast szerzyc swoje malo obiektywne zdanie zacznij chodzic na mecze bo ta wasza "wiara" słaba jest. Ale dla was fajnie jest byc kibicem 3 razy do roku jak sa wyniki heheh, a teraz w wyzszej lidze klapa kolego, za duzo wodeczki sie przelewa u pilkarzyków:)
To raczej Ty się lepiej zorientuj,bo tak jak pisałem byłem tam niedawno,i nie zauważyłem żadnej zamkniętej trybuny,nawet dla przyjezdnych,więc lepiej nie pisz ''z tego co wiem''tylko się dowiedz.Co do drugiej części Twojego posta to kompletnie nie wiem o co Ci chodzi,myśle,chyba mnie z kimś pomyliłeś.
P.S Jestem przekonany,że chodze na mecze nieprzerwalnie dłuzej niż Ty masz wiosen,więc lepiej powstrzymaj się od udzielania mi takich uwag.

romekatomek1920
Posty: 14
Rejestracja: 29.09.2013, 21:40

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: romekatomek1920 » 18.11.2013, 13:46

To raczej Ty się lepiej zorientuj,bo tak jak pisałem byłem tam niedawno,i nie zauważyłem żadnej zamkniętej trybuny,nawet dla przyjezdnych,więc lepiej nie pisz ''z tego co wiem''tylko się dowiedz.Co do drugiej części Twojego posta to kompletnie nie wiem o co Ci chodzi,myśle,chyba mnie z kimś pomyliłeś.
P.S Jestem przekonany,że chodze na mecze nieprzerwalnie dłuzej niż Ty masz wiosen,więc lepiej powstrzymaj się od udzielania mi takich uwag.[/quote]

znawco nie widzialem od kilku lat zeby Pogoniści byli wpuszczeni na swoja trybune od strony wału i obok klatki.. Widac jesteś slepcem który potrafi negowac cos o czym nie ma wogole pojecia.Wiec to ja radzilbym ci zamilknac do czasu az dorosniesz i nabedziesz troche wiecej informacji

Sandomierz(L)
Posty: 159
Rejestracja: 26.02.2007, 18:42
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Sandomierz(L) » 18.11.2013, 21:12

Dopiszę i zakończmy temat sandomierskiej Legii.
Odnośnie relacji w Sandomierzu to nikt z ekipy fc Sandomierz nie ma prawa udzielać się kibicowsko na Wiśle.
Jeśli chodzi o nas to aktualnie trwa u nas zmiana pokoleniowa choć ostatnie sezony, szczególnie ten i poprzedni pokazują całkiem niezły potencjał sandomierskiej Legii.
Najlepsze ostatnie wyjazdy to:
Rapid Bukareszt-Legia 2011 - 4os
Legia-Ruch PP 2012 Kielce - 30os
Legia-Śląsk feta 2013 - 25os
Lazio Rzym -Legia - 4os.
Legia-Piast - 11 os.

W obecnym sezonie zero wyjazdowe u nas tylko w spotkaniach z : FK Molde, Rozwój Katowice,Trabzonspor.
http://www.facebook.com/Legiazonesandomierz

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSZO GANG » 18.11.2013, 23:17

Rafix pisze:
reporter105 pisze:Ktoś może opisać jaka jest obecnie sytuacja w Opatowie i Ożarowie?
W Ożarowie swoje FC ma KSZO.
KSZO nie ma żadnego zorganizowanego FC,od jakiegoś czasu flaga Ożarów nie wisi na meczach co nie oznacza że Ożarów nie jest proKSZO.

kibic75
Posty: 185
Rejestracja: 28.04.2013, 16:27

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibic75 » 19.11.2013, 00:55

romekatomek1920 pisze:To raczej Ty się lepiej zorientuj,bo tak jak pisałem byłem tam niedawno,i nie zauważyłem żadnej zamkniętej trybuny,nawet dla przyjezdnych,więc lepiej nie pisz ''z tego co wiem''tylko się dowiedz.Co do drugiej części Twojego posta to kompletnie nie wiem o co Ci chodzi,myśle,chyba mnie z kimś pomyliłeś.
P.S Jestem przekonany,że chodze na mecze nieprzerwalnie dłuzej niż Ty masz wiosen,więc lepiej powstrzymaj się od udzielania mi takich uwag.
znawco nie widzialem od kilku lat zeby Pogoniści byli wpuszczeni na swoja trybune od strony wału i obok klatki.. Widac jesteś slepcem który potrafi negowac cos o czym nie ma wogole pojecia.Wiec to ja radzilbym ci zamilknac do czasu az dorosniesz i nabedziesz troche wiecej informacji[/quote]
Ok.Jak dorosne dam znać.

FS82
Posty: 136
Rejestracja: 28.09.2010, 15:25
Lokalizacja: TSK

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: FS82 » 25.11.2013, 05:12

OKREGOWY PUCHAR POLSKI
24.11.2013 (Niedziela)

Moravia Morawica-GRANAT SKARZYSKO KAMIENNA

Relacja Kibica Granatu;

Tego dnia zbieramy sie w sile okolo 70 osobowej.wieszamy jedno plotno Sekcja Wyjazdowa.sa nasi Bracia ze Staru Starachowice 14 osob.Za co Wielki dzieki.w 2 polowie sciagamy nasze plotno gdy zauwazylismy jakas grupke okolo 20 osob miejscowych wspieranych przez pobliskie wioski.
na stadionie zajmujemy sektory miejscowych.probujemy przedostac sie na strone tych kibicow korony ale bez skutku poniewaz duzo psow nas otoczylo z 2 stron.od poczatku spotkania prowadzimy bardzo dobry doping za pomoca bebna.rzucamy serpentyny oraz jestesmy w zaopatrzeni pelerynek co dalo to zajebisty efekt.na meczu bluzgamy na korone kielce.nasi pilkarze wygrywaja mecz i przechodzimy do dalszej gry w PP.czekamy na kolejnego przeciwnika.
Na koniec podziekowania wielkie dzieki dla naszych braci STARu STARAchowice.

PILKA NOZNA BEZ pOLICJI!!!!!!!!!
SKARZYSKO MOIM MIASTEM, GRANAT MOIM ZYCIEM!!!!!



zabijaka
Posty: 45
Rejestracja: 18.10.2010, 09:02

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: zabijaka » 25.11.2013, 10:31

Relacja chłopaków z Piasta Chęciny:
"W 15 osób wybieramy się do Morawicy na mecz z Granatem. Skarżyska ok. 40 osób. Razem z Morawicą i Miedzianą Górą próbujemy coś zadziałać od tyłu stadionu. Krzyczymy ,,Świętokrzyskie za Koroną’’ zero reakcji Żydów. Psy nie wpuszczą nas na stadion, po kilku okrzykach zawijamy pod bar. Podobno po tym jak się rozjechaliśmy Granat w 15 osób kręci się po mieście. Pod knajpą idą na całkowity przypał otacza ich z 5 radiolek. Coś śpiewają ,,gdzie ta Korona pajace…’’ Do zobaczenia na żydach w sobotę."

FS82
Posty: 136
Rejestracja: 28.09.2010, 15:25
Lokalizacja: TSK

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: FS82 » 25.11.2013, 13:50

OKREGOWY PUCHAR POLSKI
24.11.2013 (Niedziela)

Moravia Morawica-GRANAT SKARZYSKO KAMIENNA

Relacja Kibica Granatu;

Tego dnia zbieramy sie w sile okolo 70 osobowej.wieszamy jedno plotno Sekcja Wyjazdowa.sa nasi Bracia ze Staru Starachowice 14 osob.Za co Wielki dzieki.w 2 polowie sciagamy nasze plotno gdy zauwazylismy jakas grupke okolo 20 osob miejscowych wspieranych przez pobliskie wioski.
na stadionie zajmujemy sektory miejscowych.probujemy przedostac sie na strone tych kibicow korony ale bez skutku poniewaz duzo psow nas otoczylo z 2 stron.od poczatku spotkania prowadzimy bardzo dobry doping za pomoca bebna.rzucamy serpentyny oraz jestesmy w zaopatrzeni pelerynek co dalo to zajebisty efekt.na meczu bluzgamy na korone kielce.nasi pilkarze wygrywaja mecz i przechodzimy do dalszej gry w PP.czekamy na kolejnego przeciwnika.
Na koniec podziekowania wielkie dzieki dla naszych braci STARu STARAchowice.

PILKA NOZNA BEZ pOLICJI!!!!!!!!!

[link]



Relacja chłopaków z Piasta Chęciny:
"W 15 osób wybieramy się do Morawicy na mecz z Granatem. Skarżyska ok. 40 osób. Razem z Morawicą i Miedzianą Górą próbujemy coś zadziałać od tyłu stadionu. Krzyczymy ,,Świętokrzyskie za Koroną’’ zero reakcji Żydów. Psy nie wpuszczą nas na stadion, po kilku okrzykach zawijamy pod bar. Podobno po tym jak się rozjechaliśmy Granat w 15 osób kręci się po mieście. Pod knajpą idą na całkowity przypał otacza ich z 5 radiolek. Coś śpiewają ,,gdzie ta Korona pajace…’’ Do zobaczenia na żydach w sobotę."

jestescie zalosni wyzywajac na od zydow.hehehe Granat to jest Granat wiesniaki.napinajcie sie dalej a sami sie obsraliscie.nawet na swoj stadionik nie potrafiliscie wejsc.wiesniaki utozsamiaja sie do korony a sa h*** warci.
SKARZYSKO MOIM MIASTEM, GRANAT MOIM ZYCIEM!!!!!



napelnej
Posty: 9
Rejestracja: 05.09.2012, 15:18

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: napelnej » 25.11.2013, 16:45

jestescie zalosni wyzywajac na od zydow.hehehe Granat to jest Granat wiesniaki.napinajcie sie dalej a sami sie obsraliscie.nawet na swoj stadionik nie potrafiliscie wejsc.wiesniaki utozsamiaja sie do korony a sa h*** warci.




Mówisz, że są żałośni bo wyzywają was od żydów, a sam jedziesz od wieśniaków i c**** wartych. Kolego każdy dobrze wie jak z całego serca chcecie wejść Widzewowi w d***.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adams_123, DZnr1, leo715 i 491 gości