www.warhouse.pl

Derby Krakowa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

FURIA(TS)
Posty: 22
Rejestracja: 13.05.2007, 14:50
Lokalizacja: sie wzieli murzyni ?

Post autor: FURIA(TS) » 14.05.2007, 10:35

moze ktos wrzucic..jakies foty z derbowego spotkania...z gory dzikeki
[link]



BochnianinTS
Posty: 6
Rejestracja: 03.03.2007, 12:28

Post autor: BochnianinTS » 14.05.2007, 10:44

[link] - FOTKI
WISŁA 1906 KRAKÓW

gilu_fcm
Posty: 75
Rejestracja: 28.02.2007, 08:51

Post autor: gilu_fcm » 14.05.2007, 11:25

Derby moim obiektywnym zdaniem z punktu widzenia z sektora C od strony gosci.

Juz na pcozatku przy wchodzeniu na stadion ochrona gazuje.. psy przejmuja kilka przerzucanych workow z barwami Wisly.. Nasz doping od poczatku meczu nawet dobry.. troche duzo bluzgów ale to chyba standart na derbach.. ogolnie 50/50 w pierwszej polowie.. Wisła w sumie nie slyszalna.. moemntami nie dalo sie zauwazyc ich obecnosci.. jak juz cos krzykneli to bluzgi.. pod koniec peirwszej polowy dochodzi do proby stracia, choc zupelnie nic z tego nie wyniknelo - momentalny wjazd psow gazowanie takie, ze przerwano mecz.. na poczatku drugiej polowy bluzgi z obu stron zaczyna sie palenie barw i odrazu wjazd psow na sektor.. gazuja i paluja jak pojebani.. wjechali chyba w 1/4 sektora z tego co zdazylem zoabczyc sciagneli kilka palacych sie szali.. ogolnie zagazowana duza czesc sektora w tym laski, dzieci i emeryci.. postawa psow na tym meczu zalosna! :evil: przez to doping do prawie 75 minuty zupelnie padl.. pozniej juz bardzo chaotyczny i przewaga bluzg na policje i Wisłe.. pod koniec meczu ostatnie 5 min to juz tylko doping dla Cracovii..
Co do oprawy to po stronie A i B prosta kartoniada w barwach i 2 transy na B, chyba Wisle jednak lekko zabolaly patrzac na to co tu pisza :D , na C flagowisko, trans i jakas sektorowka..
Ogólnie jak dla mnie to derby troche slabe.. psy zrobily swoje.. ogolnie spodziewalem sie ze bedzie ciekawiej..

A do tych co zaprzeczaja ze Wisla sie slabo zaprezentowala napiszcie co Wisła godnego pokazala na tych derbach :?:

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 14.05.2007, 11:51

Bo się zniża do twojego poziomu?

Czyli ok - wam zabrała ochrona 3/4 dywanu, a my tak mieliśmy większy, bo:
-zbieramy przez 2 lata
-kupujemy w Tesco
-mamy układy z psami, więc nam nie konfiskują i nie gaszą/zrywają z płotu.

CZY WY SIĘ SŁYSZYCIE??

A czy było to 325 osób ekipy sportowej z Bełchatowa, czy 325 kibiców/ultrasów itp. z Bełchatowa?
Ostatnio zmieniony 14.05.2007, 11:53 przez director, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

Cracovia Ultras
Posty: 4
Rejestracja: 14.05.2007, 10:58
Lokalizacja: Kraków!

Post autor: Cracovia Ultras » 14.05.2007, 11:53

><(((((^> Jesteś idiotą?, czy tylko musisz tutaj coś napisać na tym forum?, i po choler nawiązujesz do flagi Korony Chęcińska ona coś ma do tematu derby itp?.
Ostatnio zmieniony 14.05.2007, 11:54 przez Cracovia Ultras, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Malopolska_nh
Posty: 186
Rejestracja: 24.03.2007, 17:17

Post autor: Malopolska_nh » 14.05.2007, 11:55

Cracovia Ultras pisze:Ja chciałbym powrócić do tematu rzekomo tego dywanu że Wisła miała większy, tak z tym się zgodzę ale w przypadku naszym czyli Cracovii my nie kupujemy w Tesco czy w innych hipermarketach barw!, tylko je kroimy po osiedlach czy gdzieś indziej!, nawet sam widziałem chłopka kupującego szale Cracovii w koszulce Wisły w Tesco na ruczaju przed tamtymi derbami przy ulicy Reymonta, i widząc nawet foty z derbów z tamtego sezonu większość tych szali była nowa i teoria jest na to taka że były one najprościej w świecie kupione!.
wiekszosc szali skroili ale popieram cie i nie da sie zaprzeczyc ze niektorzy malo kumaci poprostu cisna do roznych supermarketow i kupuja szaliki sam bylem swiadkiem gdy dwoch malolatow kupilo po szaliku i pozniej gadali miedzy soba ze bedzie co palic na derbach na Reymonta
"Ta, zaraz ktos jeszcze napisze że u niego na imprezie to kogoś zabili albo rozdupcyli całą chałupę urządzając sobie dziką orgię. Widac kilku internetowych chuliganów na siłe chce pokazac w jakim to oni hardcorowym towarzystwie się nie obracają i jakich to kozackich akcji nie odwalają :lol:"

mds
Posty: 175
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Post autor: mds » 14.05.2007, 11:56

gilu_fcm pisze:
mds pisze:Gilu to twoje pierwsze derby :wink: .Dajcie nam 1000 biletow na nastepne derby to zobaczymy czy nas uslyszysz.
nie pierwsze.. "dajcie tysiac".. byly inne ekipy w podobnej liczbie i prezentowaly sie dobrze..
moze i tak,ale przy frekwencji 6,5 tys, taka chale odwalic to tylko wy potraficie :lol:

gilu_fcm
Posty: 75
Rejestracja: 28.02.2007, 08:51

Post autor: gilu_fcm » 14.05.2007, 11:56

><(((((^> pisze:Ale inne ekipy w większości przyjeżdzały w ekipie ultrasowej, a przypadku Wisły i tej marnej liczbie weszły osoby które w dużej większości nie podniecają się śpiewamy, zrozumiesz to wkońcu że ty dwa rózne światy porównujesz!


To tak jakby Polonia dała Legii 200 biletów, a miesiąc wstecz Piastowi Gliwice 50 i jak myślisz kogo by glosniej było słychać?
nie bede z toba polemizowal. Mam swoje zdanie i tyle

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 14.05.2007, 11:57

Nie no ku*** świat upadł, teraz wymiernikiem siły Wisły, będzie dwóch małolatów, których "ktoś usłyszał", jak mówili, "że będzie co palić". No ja p*******...
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

Śmiech
Posty: 9
Rejestracja: 14.05.2007, 11:46

Post autor: Śmiech » 14.05.2007, 12:01

Wisła zaprezentowała się na Kałuży żałośne ich doping opierał się tylko na "barak barak" i " j***ć żydów skur******" Z ich toku rozumowania wynika że nie ma sensu się prezentować na derbach z jak najlepszej strony ponieważ jest nas 325, co innego jakby żydy dały nam 1000 wejściowek... Były mniej liczniejsze ekipy i prezentowały się o niebo lepiej od was.


Pozatym na pytania nie odpowiada się pytaniem.

Śmiech
Posty: 9
Rejestracja: 14.05.2007, 11:46

Post autor: Śmiech » 14.05.2007, 12:02

mds pisze:
moze i tak,ale przy frekwencji 6,5 tys, taka chale odwalic to tylko wy potraficie :lol:

Info z magazynu OE albo z onetu...
Ludzi 7500-8000, bardzo dużo wchodzi bez biletów.
A chałe to wy odjebaliście po całej linii.

mds
Posty: 175
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Post autor: mds » 14.05.2007, 12:04

Śmiech pisze:
mds pisze:
moze i tak,ale przy frekwencji 6,5 tys, taka chale odwalic to tylko wy potraficie :lol:

Info z magazynu OE albo z onetu...
Ludzi 7500-8000, bardzo dużo wchodzi bez biletów.
nie z magazynu tylko ponoc macie taka pojemnosc stadionu,no ale jesli bylo was faktycznie wiecej to jeszcze wieksza z was beka :wink:

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 14.05.2007, 12:04

Dobra - byliście lepsi i z tą myślą możecie się masturbować do derbów przy Reymonta, gdzie Wam pokażemy, kto jest lepszy. Zamknijcie ten temat...
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

Cracovia Ultras
Posty: 4
Rejestracja: 14.05.2007, 10:58
Lokalizacja: Kraków!

Post autor: Cracovia Ultras » 14.05.2007, 12:15

WTS

Ty jesteś najbardziej z nas tu wszystkich kumaty :lol:
Obrazek

wns
Posty: 48
Rejestracja: 14.05.2007, 11:44

Post autor: wns » 14.05.2007, 12:37

Cracovia Ultras pisze: nawet sam widziałem chłopka kupującego szale Cracovii w koszulce Wisły w Tesco na ruczaju przed tamtymi derbami przy ulicy Reymonta,
tego nawet Monty Python by nie wymyślił. :lol:

Gdzie tu logika, nawet jakby ktoś prowadził proceder kupowania barw na 100% robił by to w koszulce swojego klubu :lol:

Cracovia Ultras
Posty: 4
Rejestracja: 14.05.2007, 10:58
Lokalizacja: Kraków!

Post autor: Cracovia Ultras » 14.05.2007, 12:40

wns To już nie mój problem ja wiem co widziałem ślepy nie jestem!, jak mi nie wierzysz to twój problem!

Pozdrawiam :wink:
Obrazek

CracoviA_NH
Posty: 2
Rejestracja: 12.04.2007, 15:49

Derby

Post autor: CracoviA_NH » 14.05.2007, 12:46

mało barw ponieważ nie dało sie jak ich wnieść ochrona je konfiskowała te co były to udało sie je przerzucić przez kraty
CracoviA CriminalS NOWA FALA TERRORU

DRS
Posty: 54
Rejestracja: 14.05.2007, 12:46

Post autor: DRS » 14.05.2007, 12:49

Cracovia Ultras pisze:Ja chciałbym powrócić do tematu rzekomo tego dywanu że Wisła miała większy, tak z tym się zgodzę ale w przypadku naszym czyli Cracovii my nie kupujemy w Tesco czy w innych hipermarketach barw!,
Jak sie nie przyznaje do swojego klubu gdy właściwa stron błoń kroi cOPoniektórych to pózniej się pisze że Wisła kupuje barwy w tesco i żyje się w amoku.
WISŁA PONAD WSZYSTKO!

Francis Begbie
Posty: 170
Rejestracja: 20.04.2007, 11:28
Lokalizacja: Niepolomice p/Krakowem

Post autor: Francis Begbie » 14.05.2007, 12:58

Cracovia Ultras pisze:nawet sam widziałem chłopka kupującego szale Cracovii w koszulce Wisły w Tesco na ruczaju przed tamtymi derbami przy ulicy Reymonta
Coz to musil byc za niesamowity widok!.
Mogles zrobic zdjecie. World Press Photo 2006 murowane.
Historia nie zna przedawnienia

ekipa z (c)harakterem
Posty: 27
Rejestracja: 30.03.2007, 18:57

Post autor: ekipa z (c)harakterem » 14.05.2007, 13:03

"Misiek" przypomniał o sobie

Paweł M,. znany szerzej jako "Misiek", chuligan, który podczas meczu Wisły z Parmą w 1998 r. rzucił nożem w głowę piłkarza Dino Baggio, ponownie trafił w ręce policji. Tym razem za udział w bójce w centrum Krakowa.

W piątek nad ranem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Krakowie odebrał anonimowy telefon z informacją o bójce przed Hotelem Europejskim. Na ul. Lubicz natychmiast ruszyły znajdujące się w okolicy patrole, ale na widok policji walczący mężczyźni szybko się rozbiegli. Pozostały po nich jedynie ślady krwi na chodniku i maczeta.

Sprawę przejęli dochodzeniowcy z KMP, którzy już wieczorem mogli pochwalić się sukcesem. Do policyjnego aresztu trafiło dziewięciu uczestników bijatyki, wśród nich Paweł M. ps. "Misiek".

O "Miśku" zrobiło się głośno, gdy 20 października 1998 r. rzucony przez niego nóż trafił w głowę włoskiego piłkarza Dino Baggio. Po tym incydencie Wisła Kraków została na rok wykluczona z europejskich pucharów. "Misiek" początkowo ukrywał się przed policją, ale wpadł po dwóch miesiącach. W 2000 r. został skazany na sześć i pół roku więzienia.

Inni zatrzymani w piątek to mężczyźni w wieku 20-26 lat, również znani policji jako pseudokibice Wisły. Nie wiadomo, dlaczego walczyli między sobą w centrum miasta. Wszystkim zostały przestawione zarzuty udziału w bójce. Grozi za to do 8 lat więzienia. W poniedziałek staną przed sądem, który rozpatrzy wnioski o ich tymczasowe aresztowanie.

zzzz
Posty: 133
Rejestracja: 08.03.2007, 12:51

Post autor: zzzz » 14.05.2007, 13:05

szkoda chłopaka :( ale tak bywa
DUMA POMORZA

TSNH
Posty: 114
Rejestracja: 01.03.2007, 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TSNH » 14.05.2007, 13:24

o fuck, wiedziałem że wkońcu wtopi
NOWA HUTA (BIEŻANÓW)

hans_bans
Posty: 4
Rejestracja: 06.05.2007, 13:56

Post autor: hans_bans » 14.05.2007, 13:48

Cracovia Ultras pisze:Ja chciałbym powrócić do tematu rzekomo tego dywanu że Wisła miała większy, tak z tym się zgodzę ale w przypadku naszym czyli Cracovii my nie kupujemy w Tesco czy w innych hipermarketach barw!, tylko je kroimy po osiedlach czy gdzieś indziej!, nawet sam widziałem chłopka kupującego szale Cracovii w koszulce Wisły w Tesco na ruczaju przed tamtymi derbami przy ulicy Reymonta, i widząc nawet foty z derbów z tamtego sezonu większość tych szali była nowa i teoria jest na to taka że były one najprościej w świecie kupione!.

wiekszosc szali skroili ale popieram cie i nie da sie zaprzeczyc ze niektorzy malo kumaci poprostu cisna do roznych supermarketow i kupuja szaliki sam bylem swiadkiem gdy dwoch malolatow kupilo po szaliku i pozniej gadali miedzy soba ze bedzie co palic na derbach na Reymonta


To czego widzac i slyszac to nie okradliscie tych malolatow??

DRS
Posty: 54
Rejestracja: 14.05.2007, 12:46

Post autor: DRS » 14.05.2007, 13:59

Niech już wiślacy nic nie piszą bo poziom tego tego forum jest niziutki a ludzie wypowiadający się tutaj gówno tak na prawde wiedzą.


Ty Cracovia_Ultras najwięcej masz do gadania, jeśli jesteś z Opravców to mam pytanie - czemu wtedy nie szczekaliście, tylko teraz na necie? piszesz że Wisła kupuje szale, nie dziwie się gdy podczas krojenia nie przyznaje się do własnego klubu i żyje potem w istnym amoku.

Przyszło Was 7 tyś na mecz, wywiesiliście transparent umieszczając na nim ksywki, śpiewaliście cały mecz więc derby dla Was.


Kupujemy i kupować będziemy, "Chęcińską" Korony też kupiliśmy.
A teraz lece na allegro.


PS:
malolatow kupilo po szaliku i pozniej gadali miedzy soba ze bedzie co palic na derbach na Reymonta
Stanęli obok Ciebie i to mówili czy podsłuchiwałeś ich, a może przez megafon przemawiali?
Zajebisty masz słuch, pogratulować. A co jeszcze mówili?


I na koniec padnij na kolana

Obrazek


Do zobaczenia na następnych derbach.
WISŁA PONAD WSZYSTKO!

Malopolska_nh
Posty: 186
Rejestracja: 24.03.2007, 17:17

Post autor: Malopolska_nh » 14.05.2007, 14:19

DRS pisze:Niech już wiślacy nic nie piszą bo poziom tego tego forum jest niziutki a ludzie wypowiadający się tutaj gówno tak na prawde wiedzą.


Ty Cracovia_Ultras najwięcej masz do gadania, jeśli jesteś z Opravców to mam pytanie - czemu wtedy nie szczekaliście, tylko teraz na necie? piszesz że Wisła kupuje szale, nie dziwie się gdy podczas krojenia nie przyznaje się do własnego klubu i żyje potem w istnym amoku.

Przyszło Was 7 tyś na mecz, wywiesiliście transparent umieszczając na nim ksywki, śpiewaliście cały mecz więc derby dla Was.


Kupujemy i kupować będziemy, "Chęcińską" Korony też kupiliśmy.
A teraz lece na allegro.


PS:
malolatow kupilo po szaliku i pozniej gadali miedzy soba ze bedzie co palic na derbach na Reymonta
Stanęli obok Ciebie i to mówili czy podsłuchiwałeś ich, a może przez megafon przemawiali?
Zajebisty masz słuch, pogratulować. A co jeszcze mówili?


I na koniec padnij na kolana

Obrazek


Do zobaczenia na następnych derbach.
a ty ku*** czlowieku nie slyszysz jak 2 stare baby napierdalaja do siebie ?? no to masz pecha ze ja przechodzilem i uslyszalem malolatow gadajacych miedzy soba a oto kwestia : hehe to mamy 2 szaliki splona na Reymonta
"Ta, zaraz ktos jeszcze napisze że u niego na imprezie to kogoś zabili albo rozdupcyli całą chałupę urządzając sobie dziką orgię. Widac kilku internetowych chuliganów na siłe chce pokazac w jakim to oni hardcorowym towarzystwie się nie obracają i jakich to kozackich akcji nie odwalają :lol:"

DRS
Posty: 54
Rejestracja: 14.05.2007, 12:46

Post autor: DRS » 14.05.2007, 14:22

No to dwie stare baby z jarmaku czy 2 małolatów w hipermarkecie?

Zdecydujcie się 8)
WISŁA PONAD WSZYSTKO!

Malopolska_nh
Posty: 186
Rejestracja: 24.03.2007, 17:17

Post autor: Malopolska_nh » 14.05.2007, 14:24

DRS pisze:No to dwie stare baby z jarmaku czy 2 małolatów w hipermarkecie?

Zdecydujcie się 8)
o 2 babach dalem ci przyklad ze jak rozmawiaja to mozesz cos podsluchac przypadkowo to ja przypadkowo podsluchalem malolatow w hipermarkecie
"Ta, zaraz ktos jeszcze napisze że u niego na imprezie to kogoś zabili albo rozdupcyli całą chałupę urządzając sobie dziką orgię. Widac kilku internetowych chuliganów na siłe chce pokazac w jakim to oni hardcorowym towarzystwie się nie obracają i jakich to kozackich akcji nie odwalają :lol:"

rafalrks
Posty: 236
Rejestracja: 26.02.2007, 19:04

Post autor: rafalrks » 14.05.2007, 14:54

są jakies filmiki z derbow?

ptak
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 64
Rejestracja: 26.02.2007, 18:08

Post autor: ptak » 14.05.2007, 15:14

><(((((^> pisze:Ale inne ekipy w większości przyjeżdzały w ekipie ultrasowej, a przypadku Wisły i tej marnej liczbie weszły osoby które w dużej większości nie podniecają się śpiewamy, zrozumiesz to wkońcu że ty dwa rózne światy porównujesz!


To tak jakby Polonia dała Legii 200 biletów, a miesiąc wstecz Piastowi Gliwice 50 i jak myślisz kogo by glosniej było słychać?
To poco była ta wasza chuliganka jezeli gówno zdziałali? Zresztą jezeli to była wasza cała ekipa to smiech na sali :lol:

CRACOVIA PANY

KS Cracovia
Posty: 100
Rejestracja: 01.03.2007, 23:24

Post autor: KS Cracovia » 14.05.2007, 16:24

Wasz byl dluzszy bo zbierany 2 lata!!! Nasz byl krotszy bo ostatnie barwy palilismy rok temu. (to cos takiego jakby porownac nasz kilkuletni dywan z 1 derbow u nas po awansie do Waszego)
Poza tym w relacjach po jesiennych derbach tez opowiadaliscie ze mieliscie problem z wniesieniem szali wiec powinniscie wiedziec o co chodzi, a jak nie daje Wam to spokoju to za rok zapraszamy tych co nie zalapią sie na bilety pod stadion i policzcie ile workow uda sie przerzucic przez płot a ile zwinie ochrona, potem przyjmijcie ze w danym worku jest "x" szali i dorysujcie je na zdjeciu palacych sie barw :lol:


Jak sie ma robienie z Lechią flag o tym ze kradiemy Wam fany z magazynu do tego ze ani jedna z rzekomo skradzionych fan nie wisiała wczoraj do gory kolami? Przypominam, ze w tej sprawie nie bylo zadnego naszego oswiadczenia.
Ostatnio zmieniony 14.05.2007, 16:29 przez KS Cracovia, łącznie zmieniany 1 raz.

TSWK
Posty: 29
Rejestracja: 23.04.2007, 20:08
Lokalizacja: Trójkolorowy Kraków

Post autor: TSWK » 14.05.2007, 16:27

To nas sie pytasz?
Nie bądz śmieszny

TSWK
Posty: 29
Rejestracja: 23.04.2007, 20:08
Lokalizacja: Trójkolorowy Kraków

Post autor: TSWK » 14.05.2007, 16:36

A pozatym to niewiem po c*** 8 stron pierdolenia o zwyklym ligowym meczu. Bo chyb niekt nie bedzie mi wmawial ze byly to słynne derby Krakowa.To byla zwykla pospolita ligowa szarzyzna.
NIestety dla wiekszosci tego forum ostatnie naprawde wielkie derby były w II lidze na stadioneie Pasów w 1996 r, a wtedy mieli pewnie po ok 10 lat .

Dopuki w Krakowie nie bedzie dwóch konkretnych stadionów to o derbach mozemy sobie pomarzyc.

Dlatego nie namiejscu sa napinanki Pasów ze Wisła mało słyszalna .....ze jezeli to cała nasza ekipa to śmiech na sali .....a najabrdziej smieszna mnie Pasiaki które ciupia nam ze jechalismy ponich na derbach .hahaha
My ciupiemy wam TYLKO na derbach a wy nam na kazdym meczu wiec ?........

A co do chuliganki to zauwaz ze nas było tylko 325 a was cały stadion. Chyba po awanturze łatwiej jest sie ukryc w ok 7000 osób niz w 300 prawda? Wiec niekazdy ma ochote skonczyc z wyrokiem za głupote( w tych czasach tak juz niestety jest ).To nie lata 90 gdzie za awanture wsadzili cie do suki szybki w******* i jestes wolny.

nikczemny
Posty: 203
Rejestracja: 01.03.2007, 12:21

Post autor: nikczemny » 14.05.2007, 16:39

Pomiędzy nami a Pasiakami (z naszej lewej) cała śmietanka grupska ds kibiców z Krakowa. Ze strony Pasów niewidoczni ( :?: ) bo ten płot jest. U nas niestety prawie twarzą w pyski trzeba im było stać.

Młody Ts
Posty: 46
Rejestracja: 28.02.2007, 20:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Post autor: Młody Ts » 14.05.2007, 16:40

Malopolska_nh pisze:
DRS pisze:Niech już wiślacy nic nie piszą bo poziom tego tego forum jest niziutki a ludzie wypowiadający się tutaj gówno tak na prawde wiedzą.


Ty Cracovia_Ultras najwięcej masz do gadania, jeśli jesteś z Opravców to mam pytanie - czemu wtedy nie szczekaliście, tylko teraz na necie? piszesz że Wisła kupuje szale, nie dziwie się gdy podczas krojenia nie przyznaje się do własnego klubu i żyje potem w istnym amoku.

Przyszło Was 7 tyś na mecz, wywiesiliście transparent umieszczając na nim ksywki, śpiewaliście cały mecz więc derby dla Was.


Kupujemy i kupować będziemy, "Chęcińską" Korony też kupiliśmy.
A teraz lece na allegro.


PS:
malolatow kupilo po szaliku i pozniej gadali miedzy soba ze bedzie co palic na derbach na Reymonta
Stanęli obok Ciebie i to mówili czy podsłuchiwałeś ich, a może przez megafon przemawiali?
Zajebisty masz słuch, pogratulować. A co jeszcze mówili?


I na koniec padnij na kolana

Obrazek


Do zobaczenia na następnych derbach.
a ty ku*** czlowieku nie slyszysz jak 2 stare baby napierdalaja do siebie ?? no to masz pecha ze ja przechodzilem i uslyszalem malolatow gadajacych miedzy soba a oto kwestia : hehe to mamy 2 szaliki splona na Reymonta
To ja ci gratuluje jesli widzisz dwoch malolatow, ktorzy kupuja szalik twojej druzyny w celu spalenia go, a ty nie reagujesz tylko potem napinasz sie na necie.

P.S. Jesli ktos jeszcze tego nie rozumie to chlopaki przerzucaly sie z Wisly na Cracovie, glownie dlatego, ze w chuligance Wisly mieli malo do powiedzeni i woleli zaistniec w Cracovii, ktora wtedy sie odradzala.

TSWK
Posty: 29
Rejestracja: 23.04.2007, 20:08
Lokalizacja: Trójkolorowy Kraków

Post autor: TSWK » 14.05.2007, 16:43

i do tego doszły interesy ....w których niezabardzo umieli sobie radzic ......np K...U Ś.P. zreszta juz

Śmiech
Posty: 9
Rejestracja: 14.05.2007, 11:46

Post autor: Śmiech » 14.05.2007, 16:53

Ej, może wam założe osobny temat i będziecie wymieniać dlaczego chuligani z Wisły przeszli na Cracovie? :) Jesteście popierdoleni i jeśli chodzi o internetową napinke nr. 1 w Polsce. Gratulacje, śmiało możecie uszyć sobie kolejną flage i trzepać przy niej gruche.
WIERNOŚC I HONOR już macie tylko nic was z tym nie łączy.

Czekam zarówno ja jak i reszta osób czytający ten śmieszny temat na dalsze jebnięte posty w waszym wykonaniu...
Ostatnio zmieniony 14.05.2007, 16:55 przez Śmiech, łącznie zmieniany 1 raz.

Młody Ts
Posty: 46
Rejestracja: 28.02.2007, 20:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Post autor: Młody Ts » 14.05.2007, 16:55

Śmiech pisze:Ej, może wam założe osobny temat i będziecie wymieniać dlaczego chuligani z Wisły przeszli na Cracovie? :) Jesteście popierdoleni i jeśli chodzi o internetową napinke nr. 1 w Polsce. Gratulacje, śmiało możecie uszyć sobie kolejną flage i trzepać przy niej gruche.
WIERNOŚC I HONOR już macie.

Czekam zarówno ja jak i reszta osób czytający ten śmieszny temat na dalsze jebnięte posty w waszym wykonaniu...
Ta wypowiedzia udowadniasz ze to nie my jestesm jebnieci tylko ty. I widze ze hasla na fladze WIERNOSC nie pojmujesz do konca, ale to juz nie moja sprawa.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KoleKib, Lachos, Leelito i 445 gości