www.warhouse.pl

Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

kapusta
Posty: 44
Rejestracja: 27.02.2007, 00:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kapusta » 25.05.2010, 14:36

no naprawdę nieźle. dodałbym jeszcze do tego Jaworzno z racji bliskości, chociaż wiem, że to już nie GŚ.
nienawidzę gliniarzy, nienawidzę tych chujów, nienawidzę ich widoku, nienawidzę ich mundurów



cyryl bazgrolarz
Posty: 250
Rejestracja: 26.02.2007, 18:03
Lokalizacja: Okręgówka

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: cyryl bazgrolarz » 25.05.2010, 15:15

Czy na Cuiavii Inowrocław byli jacyś kibice i czy z racji tego, że Goplania jest FC Zawiszy, sympatyzowali z jakimś innym klubem?
To zdobywca pucharu i superpucharu z tym zespołem.

Bogdan Adamiec
Posty: 185
Rejestracja: 07.06.2007, 17:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bogdan Adamiec » 25.05.2010, 15:36

jaworzno21 pisze: P.S wiekszej eskorty na wasz mecz z Widzewem sie nie dalo zalatwic kibicom z Jaworzna??:)
rozumiem że chciałeś nam dojebać lub błysnąć.Niestety wyszło inaczej i zrobiłeś z siebie idiote.
Żyjemy przeszlością? pogadaj z kolegami z niektórych dzielnic Katowic a pózniej udaj się w te rejony w barwach to ci życie zweryfikuje twoje wizje przeszłości.NArA

Kozimber
Posty: 4
Rejestracja: 03.02.2010, 17:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kozimber » 25.05.2010, 17:08

Wie ktoś jak wygląda sytuacja w Sztumie,Czerninie,Malborku,Tczewie,Stegnie?Jakieś liczby może?bez napinki!

z.f.c.i.
Posty: 45
Rejestracja: 27.09.2009, 18:47

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: z.f.c.i. » 25.05.2010, 17:32

cyryl bazgrolarz pisze:Czy na Cuiavii Inowrocław byli jacyś kibice i czy z racji tego, że Goplania jest FC Zawiszy, sympatyzowali z jakimś innym klubem?
Na cuiavii były grupki kibiców lecz szybko kibice ci dali sobie spokój z kibicowaniem. Nie sympatyzowali z żadnym innym klubem.

Inowrocław 100% ZAWISZA

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DFLG » 25.05.2010, 17:52

Kozimber pisze:Wie ktoś jak wygląda sytuacja w Sztumie,Czerninie,Malborku,Tczewie,Stegnie?Jakieś liczby może?bez napinki!
Malbork - kibice z Malborka chodzą na miejscową Pomezanię oraz udzielają się na Lechii. Bardzo mocny fan club biało-zielonych.

Sztum - miasto to fc Lechii, podobno jakieś jednostki Arki, ale nigdy takowych nie spotkałem. Kilkakrotnie młodzi Lechiści próbowali coś rozkręcić na miejscowej Olimpii. Czernin to praktycznie przedmieścia Sztumu.

Tczew - miasto wielokrotnie tu opisywane. Najlepszy (myślę, że nie będzie tu nadużycia) fan club Arki. W mieście również znajduje się sporą grupę Lechistów, jednak więcej jest żółto-niebieskich.

Stegna - wiem, że są tam osoby jeżdżące na Lechię, czy znajdziesz Arkowców, to nie jestem w stanie powiedzieć. Miasto ogólnie bez jakiegoś ciśnienia kibicowskiego. Latem oczywiście znajdziesz fanów z całej Polski. Bywałem kilkakrotnie i najczęściej widziana Olimpia Elbląg i Ich zgodowicze z Warszawy
Lechia Gdańsk!

Pablo_LG
Posty: 781
Rejestracja: 24.09.2009, 15:35
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pablo_LG » 25.05.2010, 18:01

DFLG pisze:
Kozimber pisze:Wie ktoś jak wygląda sytuacja w Sztumie,Czerninie,Malborku,Tczewie,Stegnie?Jakieś liczby może?bez napinki!
Malbork - kibice z Malborka chodzą na miejscową Pomezanię oraz udzielają się na Lechii. Bardzo mocny fan club biało-zielonych.

Sztum - miasto to fc Lechii, podobno jakieś jednostki Arki, ale nigdy takowych nie spotkałem. Kilkakrotnie młodzi Lechiści próbowali coś rozkręcić na miejscowej Olimpii. Czernin to praktycznie przedmieścia Sztumu.

Tczew - miasto wielokrotnie tu opisywane. Najlepszy (myślę, że nie będzie tu nadużycia) fan club Arki. W mieście również znajduje się sporą grupę Lechistów, jednak więcej jest żółto-niebieskich.

Stegna - wiem, że są tam osoby jeżdżące na Lechię, czy znajdziesz Arkowców, to nie jestem w stanie powiedzieć. Miasto ogólnie bez jakiegoś ciśnienia kibicowskiego. Latem oczywiście znajdziesz fanów z całej Polski. Bywałem kilkakrotnie i najczęściej widziana Olimpia Elbląg i Ich zgodowicze z Warszawy

Dodam jeszcze liczby wyjazdowe w tym sezonie:

Tczew (LGFT) :
Chorzów - 11 osób
Gliwice - 2 osoby
Wodzisław - 3 osoby
Wrocław 8 osób
Kraków - 7 osób
Lubin - 10 osób
Kielce - 43 osoby
Bełchatów 2 osoby

Malbork:
Warszawa - 12 osób
Chorzów - 1 osoba
Wodzisław - 3 osoby
Wrocław - 8 osób
Kraków - 3 osoby
Lubin - 3 osoby
Kielce - 1 osoba
Bełchatów - 1 osoba

Sztum:
Chorzów - 3 osoby
Wodzisław - 2 osoby
Wrocław - 3 osoby
Kielce - 6 osób
Obrazek

dominho

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dominho » 25.05.2010, 18:02

Bogdan Adamiec pisze:
jaworzno21 pisze: P.S wiekszej eskorty na wasz mecz z Widzewem sie nie dalo zalatwic kibicom z Jaworzna??:)
rozumiem że chciałeś nam dojebać lub błysnąć.Niestety wyszło inaczej i zrobiłeś z siebie idiote.
Żyjemy przeszlością? pogadaj z kolegami z niektórych dzielnic Katowic a pózniej udaj się w te rejony w barwach to ci życie zweryfikuje twoje wizje przeszłości.NArA



a to jest twoja merytoryczna wypowiedz odnosnie tematu??? czy twoje leczenie kompleksów -bo to można i na PW.

A odnośnie tematu to jak to jest teraz w Bielawie -bo kiedyś to bastion Śląska a gdzieś wyczytałem że i Zagłębie Lubin sie tam pojawiło wiec jak to sie ma???

Kozimber
Posty: 4
Rejestracja: 03.02.2010, 17:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kozimber » 25.05.2010, 18:06

Dzięki,A czy w Bągarcie (wieś w okolicach Dzierzgonia) są jacyś kibice?

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DFLG » 25.05.2010, 18:11

Kozimber pisze:Dzięki,A czy w Bągarcie (wieś w okolicach Dzierzgonia) są jacyś kibice?
Nic mi o tym nie wiadomo.
Lechia Gdańsk!

19SWA23
Posty: 209
Rejestracja: 21.01.2010, 00:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19SWA23 » 25.05.2010, 18:17

DFLG mozesz wyjasnic skad moga sie brac wieksze liczby wyjazdowe podzielonego Tczewa od np 100% lechijnego Malborka ?? Czy to wina zamawianych biletow przez FC czy jak ? I jak sie to ma do meczow u siebie czy tutaj np Malbork lepiej jezdzi ?
www.Szczakowianka.Jaworzno.pl <----serwis kibicow

Matejko
Posty: 12
Rejestracja: 22.04.2010, 13:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Matejko » 25.05.2010, 18:19

dominho pisze:
A odnośnie tematu to jak to jest teraz w Bielawie -bo kiedyś to bastion Śląska a gdzieś wyczytałem że i Zagłębie Lubin sie tam pojawiło wiec jak to sie ma???
To co przeczytałeś możesz odłożyć między bajki, w Bielawie tylko Śląsk. Miejscowa Bielawianka to też kibice Śląska.

SopockiLechista
Posty: 82
Rejestracja: 26.02.2010, 15:27
Lokalizacja: Biało-Zielony Sopot

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: SopockiLechista » 25.05.2010, 18:33

19SWA23 pisze:DFLG mozesz wyjasnic skad moga sie brac wieksze liczby wyjazdowe podzielonego Tczewa od np 100% lechijnego Malborka ?? Czy to wina zamawianych biletow przez FC czy jak ? I jak sie to ma do meczow u siebie czy tutaj np Malbork lepiej jezdzi ?
Malborscy Lechiści bilety na mecze w Gdańsku i na wyjazdy kupują w sklepie u siebie w mieście, na meczach jest ich zawsze wielu ale rzadko jeżdżą w zorganizowanych grupach, co często nie jest liczone w statystykach.
BIAŁO-ZIELONY SOPOT

ACM_1899
Posty: 45
Rejestracja: 14.01.2010, 19:55

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ACM_1899 » 25.05.2010, 18:38

Celownik pisze: Bytom (183 251 tyś.) : Ogromna dominacja miejscowej Polonii. Jednak na zachodnich dzielnicach (Górniki, Stolarzowice, Bobrek) jest trochę Zabrzańskiego Górnika. Od zachodu Bytomia ciśnienie anty-Górnik a od północy anty-Ruch (Radzionków). Od południa już ciśnienie anty-Ruch (Chorzów).

Rybnik (141 387 tyś.) : Sam ROW Rybnik i Górnik. Jednostki Odry Wodzisław. Duże ciśnienie anty-Odra i na Ruch z pobliskiego Radlina.
W Bytomiu jedna dzielnica należy do Ruchu (Łagiewniki) i tak samo w Rybniku też jedna dzielnica należy do Niebieskich (Niewiadom).
rafał.em pisze:a ja mam pytanie o Wieruszów,Wieluń, Działoszyn? Domyślam się, że dominuje tam Widzew ale czy ktoś coś działa?
Wieruszów - pustynia kibicowska.

Działoszyn - Widzew i ktoś tam z ŁKS-u. Ogółem mało aktywne i mało liczne obie strony.

Wieluń - Miasto podzielone na Widzew i Legie. Z tym że Ci pierwsi bardziej aktywni.

fanatyczny.
Posty: 270
Rejestracja: 25.05.2010, 18:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: fanatyczny. » 25.05.2010, 18:44

Działoszyn - Widzew i ktoś tam z ŁKS-u. Ogółem mało aktywne i mało liczne obie strony.
W pierwszej kolejności według mnie można wypisać ŁKS, potem jeżeli już Widzew. Jak już wspomniano, mało aktywne, lecz na murach tylko ŁKS.
Obrazek

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DFLG » 25.05.2010, 18:53

19SWA23 pisze:DFLG mozesz wyjasnic skad moga sie brac wieksze liczby wyjazdowe podzielonego Tczewa od np 100% lechijnego Malborka ?? Czy to wina zamawianych biletow przez FC czy jak ? I jak sie to ma do meczow u siebie czy tutaj np Malbork lepiej jezdzi ?
Jako, iż nie mieszkam w omawianym mieście, to nie chciałbym wnikać w szczegóły odnośnie Malborskich Lechistów. Jest tu zarejestrowana odpowiednia osoba z krzyżackiego grodu i jeśli będzie chciała, to coś napisze, ale specjalnie bym na to nie liczył.
Lechia Gdańsk!

Hati
Posty: 207
Rejestracja: 11.08.2007, 20:35
Lokalizacja: Andrychów

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Hati » 25.05.2010, 18:57

Mnie ciekawią 2 miejscowości mianowicie:
Nowy Dwór Gdański i Wołomin

SopockiLechista
Posty: 82
Rejestracja: 26.02.2010, 15:27
Lokalizacja: Biało-Zielony Sopot

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: SopockiLechista » 25.05.2010, 19:03

Nowy Dwór Gdański = Lechia
BIAŁO-ZIELONY SOPOT

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Viclav » 25.05.2010, 19:05

Wołomin legijny (Huragan Wołomin to FC Legii). Są też jakieś osoby z KSP, wydali chyba nawet szale, ale czy widywani są w ogóle na mieście to już może ktoś bardziej zorientowany niech się wypowie.
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

Knoppers
Posty: 58
Rejestracja: 17.09.2009, 18:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Knoppers » 25.05.2010, 19:13

Co do wspomnianego porównania liczb LGFT i Malborka, to moim zdaniem po prostu w miastach podzielonych jest większe ciśnienie kibicowskie i rywalizacja mobilizuje obydwie przeciwne grupy do bycia coraz lepszym (wystarczy spojrzeć na Rudę Śląską, wspomniany Tczew, kilka innych miast również się znalazło)

Jak wygląda sytuacja w Kartuzach? Bo widziałem vlepki Lechii, Arki i słyszałem o miejscowej Cartusii. Jak wygląda sytuacja ilościowo, osiedlowo, chuligańsko? Cartusia chyba jest jakoś powiązana z Bałtykiem? (zgoda? fc?) Miejscowość nieduża, a aż o trzech ekipach można usłyszeć.
Obrazek

Knoppers e-hools '09 :)

SopockiLechista
Posty: 82
Rejestracja: 26.02.2010, 15:27
Lokalizacja: Biało-Zielony Sopot

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: SopockiLechista » 25.05.2010, 19:34

Z moich doświadczeń z Kartuzami to na mieście widoczne tylko barwy Lechii, ale dokładniej to niech ktoś z Kartuz się wypowie.
BIAŁO-ZIELONY SOPOT

Jajecznica
Posty: 19
Rejestracja: 08.05.2010, 14:46

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Jajecznica » 25.05.2010, 19:35

Rebus pisze:
cwaniak z PKSu pisze:
chuligan-z-trąbką pisze:Co słychać w Giżycku? Widzew, Legia? Pytam jeszcze, czy ktoś widział FC Legii z Giżycka (Mazury 100% Legia)?
Widzewa w Giżycku nie ma. Byłem tam w wojsku i kibicowanie to była abstrakcja dla miejscowych chłopaków. Za moich czasów mocniejsze wrażenia mieli tylko z żołnierzami ;). Ktoś pisał, że coś się ruszyło w tym mieście, chyba w temacie o FC.
Potwierdzam, byłem tam 2 tygodnie tyle ze bodajże 8 lat temu to żadnych oznak kibicowania nie zauważyłem, miejscowi również potwierdzili ze nic zorganizowanego u nich nie ma. Gdzieś widziałem fotke flagi Legii z Giżycka
Kiedyś może i Mazury były za Legią . Teraz w Ełku jest dobry FC Jagi . Słoneczną odwiedzają też chłopaki z Olecka (ostatnio w Bydgoszczy kilkanaście osób z transem OLECKO) na miejscowych Czarnych Olecko zawsze można spotkać osoby w szalikach Jagi . Co do Giżycka to jakiś czas temu pojawiło się trochę osób regularnie śmigających na mecze do Białegostoku . Mają flagę , nawet jedna osoba z Giżycka jest w stowarzyszeniu kibiców . Na Mamrach ktoś tam działa , ale nie wiem kto . Moim zdaniem FC Jagi w Olecku i Giżycki to tylko kwestia czasu . Jeździ co raz więcej osób , a w okolicy żadnej konkurencji . Pozdrawiam .

JB
Posty: 161
Rejestracja: 27.02.2007, 23:04
Lokalizacja: Z mieszkalnego miasta.

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JB » 25.05.2010, 19:47

Cartusia Kartuzy to fc. Bałtyku Gdynia (całkiem zresztą niezły). U siebie na meczach też kręcą młyn ,ale na wyjazdy Cartusii nie jeżdżą. Swojego czasu kiedy Gryf Słupsk grał w Kartuzach wspomogła Gryfitów spora grupa kartuskiej Lechii. Arka też jest w tym mieście, chociaż siłą chyba najsłabszą (dwie pozostałe jakby się nie eliminowały co widać po meczach Cartusii na których widać osoby w barwach Lechii).

Kriss Mart
Posty: 40
Rejestracja: 15.04.2008, 13:56
Lokalizacja: LBN

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kriss Mart » 25.05.2010, 20:45

Mam pytanie odnośnie FC Widzewa z Chełma. W ostatnim czasie ów ekipa pokazywała że miejscowa Chełmianka (wg mnie jedna z czołowych ekip w województwie) musi sie z nimi liczyć. Czy ten FC istniał "od zawsze" ? Czy mają w swojej dominacji którąś z dzielinic Chełma? pozdrawiam
Kumpel Fryzjera :) Pozdrowienia do więzienia

nazwauzytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 27.01.2009, 17:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nazwauzytkownika » 25.05.2010, 22:39

Pewnie już było nie raz w tym temacie , zanim bym przejrzał 100 coś stron to by zajeło dlatego ponowie.

Jak sytuacja ma się w Bydgoszczy? ( dokładnie chodzi mi o podział miastowy)
Wiadomo że Zawisza sportowo ma się tam dobrze. Polonia jako tako trzyma się chyba na żużlu bo piłkę chyba całkowicie odpuścili?Możliwe że się mylę , niewiem. Nie było mnie tam jeszcze. ;)
Proszę o odpowiedź kogoś normalnego z sensowną wypowiedzią z Zawiszy i Polonii.

Narcyz1990
Posty: 10
Rejestracja: 06.05.2010, 23:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Narcyz1990 » 25.05.2010, 23:20

Moja własna wizja oceny sytuacji w Bydgoszczy (to nie jest oficjalne stanowisko kibiców [Z], bo od tego są wyznaczone osoby).

W Bydgoszczy nie ma jednolitego podziału administracyjnego, jak np. doskonały system MSI w Warszawie, czy Łodzi. Nie wiadomo, co jest tak naprawdę dzielnicą, co osiedlem, więc podam Ci rewiry "zwyczajowe", funkcjonujące w świadomości mieszkańców.

Śródmieście (Centrum, Stare Miasto, Bocianowo, Zawisza, Sahara) zdecydowanie za Zawiszą, ale jak to w Bydgoszczy, na pewno jakieś jednostki Polonii są, poza tym żużel jest ogólnie lubiany przez "piknikową" społeczność miasta więc są i ludzie, którzy śmigają na Polonię, ale raczej aktywnych kibiców znajdziesz jednostki.
Osiedle Błonie - dominacja Zawiszy, jednostki Polonii.
Osiedle Leśne - swoista "Limanka" Bydgoszczy - legendarne osiedle, od zawsze kojarzone z Zawiszą.
Okole, Czyżkówko, Osowa Góra, Smukała, Jachcice - Zawisza, jednostki Polonii.
Miedzyń, Wilczak - zachodnia część miasta, jedyne tereny, gdzie Polonia stanowi większość, szczególnie na Wilczaku. Na Miedzyniu sporo aktywnych Zawiszaków, mimo wszystko.
Bartodzieje - przewaga Zawiszy, za wyjątkiem kilku ulic (Morska, Głowackiego, okolice stadionu Polonii), tam BKS.
Wyżyny, Glinki, Kapuściska - zdominowane przez WKS, może poza częścią "B" Wyżyn - tam dobry skład Polonii.
Fordon, Brdyujście, Łęgnowo - Zawisza, na Fordonie w kilku blokach przewaga Polonii, jednak ogólnie ze wskazaniem zdecydowanie na WKS.

Ogólnie miasto w barwach Zawiszy, osobiście od urodzenia, a nastolatkiem już nie jestem - nikogo w szalu Polonii nie obczaiłem.

Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Turin » 26.05.2010, 03:06

Celownik pisze:I tak na pewno będzie do poprawienia ale dla nieogarniętych:

Są to nie wszystkie miasta!



Katowice (308 724 tyś.) : Miasto opanowane przez GieKSe, która posiada tu dobrą ekipę. Jest tez dobrze działający FC Ruchu, nie chce rozkminiać Katowic bo było tu już wiele opisów tego miasta.

Zabrze (188 122 tyś.) : Miasto totalnie zdominowane przez Górnika, mocne Fan Cluby dzielnicowe i sporo napisów. Na granicy z Gliwicami ciśnienie anty-Piast a z Bytomiem Anty-Polonia.

Ruda Śląska (143 583 tyś.) : Miasto podzielone na dwie części: Zachodnia (Górnik) i Wschodnia (Ruch). Arena niesamowitej ilości starć pomiędzy obiema ekipami mnóstwo napisów. Trudno podzielić jakoś konkretnie ale Ruda wydaje się 50/50 i jest to najbardziej obiektywne. Na południu Rudy (Halemba) niewiele zyskuje Ruch jednak na północy (Nowy Bytom, Godula) troszkę aktywniejszy Górnik. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie więc najlepszy jest podział Zachód|Wschód.

Chorzów (113 162 tyś.) : Totalna dominacja Ruchu, sytuacja identyczna jak w przypadku Zabrza. Na granicy z Katowicami ciśnienie anty-GieKSa.

Gliwice (196 361 tyś.) : Jedno z najbardziej zaludnionych miast GOP-u. Generalnie w centrum i w dzielnicach obok bastion Piasta a także os. Śikornik i os. Millenium na którym jest stadion GKS-u. Na Piasta zaglądała także kibice z wiosk położonych administracyjnie w Gliwicach (Rudno, Ostropa itp.) Dzielnice leżące na granicy Gliwic to już dominacja Górnika (Łabędy, Kopernik, Ligota, Sośnica)

Bytom (183 251 tyś.) : Ogromna dominacja miejscowej Polonii. Jednak na zachodnich dzielnicach (Górniki, Stolarzowice, Bobrek) jest trochę Zabrzańskiego Górnika. Od zachodu Bytomia ciśnienie anty-Górnik a od północy anty-Ruch (Radzionków). Od południa już ciśnienie anty-Ruch (Chorzów).

Rybnik (141 387 tyś.) : Sam ROW Rybnik i Górnik. Jednostki Odry Wodzisław. Duże ciśnienie anty-Odra i na Ruch z pobliskiego Radlina.

Świętochłowice (54 182 tyś.) : Zdecydowana przewaga Ruchu, centrum i południowe dzielnice to niemal sam Ruch. Na północy (Lipiny, Chropaczów) jest trochę Górnika, niegdyś było ich o wiele więcej jednak nadal na Lipinach dobra
ekipa KSG.

Siemianowice Śląskie (70 941 tyś.) : Pierwsza siłą jest Ruch który opanował centrum i zachodnie dzielnice graniczące z Chorzowem. Na Michałkowicach i Przełajce trochę Górnika i GieKSy.

Tarnowskie Góry (60 857 tys.) : Ogromna przewaga Górnika którzy są tu główną siłą, jest tez trochę kibiców odwiedzających Ruch.

Mysłowice (74 998 tyś.) : W Mysłowicach pierwszą siła jest GieKSa, opanowali centrum, dobra ekipa zjawia się na Bukową. Jest jednak trochę Ruchu który od czasu do czasu pokazuje swą obecność. Najwięcej niebieskich na Brzęczkowicach i Klachowcu gdzie zbiera się konkretna ekipa. W reszcie dzielnic kibice Ruchu stanowią mniejszość nad GieKSą. Na wesołej znajdziemy kibiców Górnika którzy są tu 'od zawsze'.

Piekary Śląskie (58 675 tyś.) : Podział miasta jest prosty: Północ - Górnik, Południe - Ruch. Wydaje się minimalna przewaga KSG.

Knurów (39 283 tyś.) : Bastion Górnika pomimo bliskości do Gliwic. Duże ciśnienie anty-Piast. Barwy miejscowej Concordii pojawiają się w Zabrzu. Charakterystyczne 130 m. kibicowskie graffiti.

Mikołów (38 821 tyś.) : Pierwszą siłą jest Ruch i mają tutaj dobrą bandę. Zdecydowana ich przewaga w centrum miasta. Na stołecznych wsiach należących do Mikołowa (Borowa Wieś, Śmiłowice) wiecej Górnika. Troszkę Górnika wewnątrz Mikołowa ale niewidoczni.

Żory (61 982 tys.) : Przewagę zdaje się tutaj mieć Ruch jednak jest tez sporo Górnika i GieKSy. Na północy Żor Górnik zaś na południu GKS, centrum i zachodnie tereny to już HKS.
Fajny post ale jak zwykle zignorowane miasta z poludnia GŚ

Jack Sparrow_UT1922
Posty: 162
Rejestracja: 26.02.2007, 23:27
Lokalizacja: Tczew

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Jack Sparrow_UT1922 » 26.05.2010, 11:10

Pablo_LG pisze:Tczew (LGFT) :
Chorzów - 11 osób
Gliwice - 2 osoby
Wodzisław - 3 osoby
Wrocław 8 osób
Kraków - 7 osób
Lubin - 10 osób
Kielce - 43 osoby
Bełchatów 2 osoby
Prawidłowe i oficjalne statystyki wyjazdowe LGFT sezon 2010/11:
Chorzów - 11 osób
Gdynia - 17 osób
Gliwice - 2 osoby
Wodzisław - 3 osoby
Wrocław 12 osób
Kraków - 20 osób
Lubin - 10 osób
Kielce - 42 osoby
Bełchatów 2 osoby
Obrazek
Unia Tczew & Lechia Gdańsk Fans Tczew

Ślonzok1948
Posty: 22
Rejestracja: 27.02.2010, 18:47
Lokalizacja: Trójkolorowo Ruda Śląska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Ślonzok1948 » 26.05.2010, 12:01

Turin pisze:
Celownik pisze:I tak na pewno będzie do poprawienia ale dla nieogarniętych:

Są to nie wszystkie miasta!



Katowice (308 724 tyś.) : Miasto opanowane przez GieKSe, która posiada tu dobrą ekipę. Jest tez dobrze działający FC Ruchu, nie chce rozkminiać Katowic bo było tu już wiele opisów tego miasta.

Zabrze (188 122 tyś.) : Miasto totalnie zdominowane przez Górnika, mocne Fan Cluby dzielnicowe i sporo napisów. Na granicy z Gliwicami ciśnienie anty-Piast a z Bytomiem Anty-Polonia.

Ruda Śląska (143 583 tyś.) : Miasto podzielone na dwie części: Zachodnia (Górnik) i Wschodnia (Ruch). Arena niesamowitej ilości starć pomiędzy obiema ekipami mnóstwo napisów. Trudno podzielić jakoś konkretnie ale Ruda wydaje się 50/50 i jest to najbardziej obiektywne. Na południu Rudy (Halemba) niewiele zyskuje Ruch jednak na północy (Nowy Bytom, Godula) troszkę aktywniejszy Górnik. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie więc najlepszy jest podział Zachód|Wschód.

Chorzów (113 162 tyś.) : Totalna dominacja Ruchu, sytuacja identyczna jak w przypadku Zabrza. Na granicy z Katowicami ciśnienie anty-GieKSa.

Gliwice (196 361 tyś.) : Jedno z najbardziej zaludnionych miast GOP-u. Generalnie w centrum i w dzielnicach obok bastion Piasta a także os. Śikornik i os. Millenium na którym jest stadion GKS-u. Na Piasta zaglądała także kibice z wiosk położonych administracyjnie w Gliwicach (Rudno, Ostropa itp.) Dzielnice leżące na granicy Gliwic to już dominacja Górnika (Łabędy, Kopernik, Ligota, Sośnica)

Bytom (183 251 tyś.) : Ogromna dominacja miejscowej Polonii. Jednak na zachodnich dzielnicach (Górniki, Stolarzowice, Bobrek) jest trochę Zabrzańskiego Górnika. Od zachodu Bytomia ciśnienie anty-Górnik a od północy anty-Ruch (Radzionków). Od południa już ciśnienie anty-Ruch (Chorzów).

Rybnik (141 387 tyś.) : Sam ROW Rybnik i Górnik. Jednostki Odry Wodzisław. Duże ciśnienie anty-Odra i na Ruch z pobliskiego Radlina.

Świętochłowice (54 182 tyś.) : Zdecydowana przewaga Ruchu, centrum i południowe dzielnice to niemal sam Ruch. Na północy (Lipiny, Chropaczów) jest trochę Górnika, niegdyś było ich o wiele więcej jednak nadal na Lipinach dobra
ekipa KSG.

Siemianowice Śląskie (70 941 tyś.) : Pierwsza siłą jest Ruch który opanował centrum i zachodnie dzielnice graniczące z Chorzowem. Na Michałkowicach i Przełajce trochę Górnika i GieKSy.

Tarnowskie Góry (60 857 tys.) : Ogromna przewaga Górnika którzy są tu główną siłą, jest tez trochę kibiców odwiedzających Ruch.

Mysłowice (74 998 tyś.) : W Mysłowicach pierwszą siła jest GieKSa, opanowali centrum, dobra ekipa zjawia się na Bukową. Jest jednak trochę Ruchu który od czasu do czasu pokazuje swą obecność. Najwięcej niebieskich na Brzęczkowicach i Klachowcu gdzie zbiera się konkretna ekipa. W reszcie dzielnic kibice Ruchu stanowią mniejszość nad GieKSą. Na wesołej znajdziemy kibiców Górnika którzy są tu 'od zawsze'.

Piekary Śląskie (58 675 tyś.) : Podział miasta jest prosty: Północ - Górnik, Południe - Ruch. Wydaje się minimalna przewaga KSG.

Knurów (39 283 tyś.) : Bastion Górnika pomimo bliskości do Gliwic. Duże ciśnienie anty-Piast. Barwy miejscowej Concordii pojawiają się w Zabrzu. Charakterystyczne 130 m. kibicowskie graffiti.

Mikołów (38 821 tyś.) : Pierwszą siłą jest Ruch i mają tutaj dobrą bandę. Zdecydowana ich przewaga w centrum miasta. Na stołecznych wsiach należących do Mikołowa (Borowa Wieś, Śmiłowice) wiecej Górnika. Troszkę Górnika wewnątrz Mikołowa ale niewidoczni.

Żory (61 982 tys.) : Przewagę zdaje się tutaj mieć Ruch jednak jest tez sporo Górnika i GieKSy. Na północy Żor Górnik zaś na południu GKS, centrum i zachodnie tereny to już HKS.
Fajny post ale jak zwykle zignorowane miasta z poludnia GŚ
To co miał jeszcze napisać?Jakieś mniejsze miasta?Opisał największe i git co do Piekar to jednak mimo że jestem kibicem Górnika to Ruch jednak ma przewage ilościową niewielką ale my jakościową .
Obrazek

19Chropaczow20
Posty: 5
Rejestracja: 19.04.2010, 11:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19Chropaczow20 » 26.05.2010, 17:33

Mozna oczywiscie dopisac Pszczyne, Tychy, Bierun, Raciborz, Radlin, Wodzislaw, Orzesze, Laziska, Imielin, zachaczyc o Zaglebie Dabrowskie z Sosnowcem, Czeladzia, Dabrowa Gornicza, Myszkowem czy Zawierciem, ale po cholere.

Teren jest taki jaki jest. Zeby wszystko dokladniej opisac to czasem, nie wystarczy wskazac miasto czy dzielnice. Czasem wszystko dzieli jedna ulica, klatka schodowa i inne pierdoly. Jedynie tylko Ruch, Gornik, Zaglebie S i GKS T sa jedynymi silami w swoich miastach. Polonia, Piast, czy GKS K musza juz te miasta dzielic z rywalami (praktycznie z Ruchem i Gornikiem)

Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Turin » 26.05.2010, 17:47

Ślonzok1948 pisze:
To co miał jeszcze napisać?Jakieś mniejsze miasta?Opisał największe i git co do Piekar to jednak mimo że jestem kibicem Górnika to Ruch jednak ma przewage ilościową niewielką ale my jakościową .
Te mniejsze miasta maja czasami lepsze ekipy niz te w tych duzych.

PBJK
Posty: 95
Rejestracja: 20.06.2007, 18:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PBJK » 27.05.2010, 08:55

Moja własna wizja oceny sytuacji w Bydgoszczy (to nie jest oficjalne stanowisko kibiców [Z], bo od tego są wyznaczone osoby).

W Bydgoszczy nie ma jednolitego podziału administracyjnego, jak np. doskonały system MSI w Warszawie, czy Łodzi. Nie wiadomo, co jest tak naprawdę dzielnicą, co osiedlem, więc podam Ci rewiry "zwyczajowe", funkcjonujące w świadomości mieszkańców.

Śródmieście (Centrum, Stare Miasto, Bocianowo, Zawisza, Sahara) zdecydowanie za Zawiszą, ale jak to w Bydgoszczy, na pewno jakieś jednostki Polonii są, poza tym żużel jest ogólnie lubiany przez "piknikową" społeczność miasta więc są i ludzie, którzy śmigają na Polonię, ale raczej aktywnych kibiców znajdziesz jednostki.
Osiedle Błonie - dominacja Zawiszy, jednostki Polonii.
Osiedle Leśne - swoista "Limanka" Bydgoszczy - legendarne osiedle, od zawsze kojarzone z Zawiszą.
Okole, Czyżkówko, Osowa Góra, Smukała, Jachcice - Zawisza, jednostki Polonii.
Miedzyń, Wilczak - zachodnia część miasta, jedyne tereny, gdzie Polonia stanowi większość, szczególnie na Wilczaku. Na Miedzyniu sporo aktywnych Zawiszaków, mimo wszystko.
Bartodzieje - przewaga Zawiszy, za wyjątkiem kilku ulic (Morska, Głowackiego, okolice stadionu Polonii), tam BKS.
Wyżyny, Glinki, Kapuściska - zdominowane przez WKS, może poza częścią "B" Wyżyn - tam dobry skład Polonii.
Fordon, Brdyujście, Łęgnowo - Zawisza, na Fordonie w kilku blokach przewaga Polonii, jednak ogólnie ze wskazaniem zdecydowanie na WKS.

Ogólnie miasto w barwach Zawiszy, osobiście od urodzenia, a nastolatkiem już nie jestem - nikogo w szalu Polonii nie obczaiłem.
Wzgórze Wolności, Szwederowo????

Trochę już może wypadłem z obiegu, ale z tego co wiem to wzgórze pół na pół Zawisza/Polonia, Szwederowo - głównie Zawisza, Poloniści są na starej części dzielnicy.

DOBOJUFH
Posty: 30
Rejestracja: 06.03.2010, 17:55

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DOBOJUFH » 27.05.2010, 09:18

Polonia w Bydgoszcz byla jest i bedzie jest ich sporo . Tylko ze jak jada na wyjazdy to np jak jedzie 100 albo 50 to z " ekipy " macie 4 czy 5osob .90% ludzi co pojdzie do nich na stadion i wyjdzie to juz nie utozsamia sie z Polonia tylko ma wyjebane konkretnie .Nie maja jak sie rozwijac bo nawet nie maja gdzie trenowac walk w Bydgoszczy.A przez lata ganianek i walk sa juz tak steroryzowani ze gdy wpada 30 mlodych na 30 Polonistow to oni maja juz zakodowane zeby uciekac i tak to wyglada.25 juz mam lat i ani razu nie widzialem w barwach Polonisty zeby po miescie smigal chyba ze na prawde fury jakies pikniki przejezdzaja zaraz z meczu zuzlowego to 2 razy widzialem.Polonia sie trzyma zawsze jest i była ale mowie nie jest to przeciwnik jak w Łodzi Łks - Widzew ze oczy do okoła głowy ze cisnienei na walki i walka 24 H to jest raczej szukanie partyzantow działajach w nocy z posiłkami z Solca. Zreszta dla ciekawskich dodam ze Polonia zebrala sie na mecz z Chemikiem PP gdy nas wyjechali na wyjazd do Legnicy .Gdy byscie zobaczyli w ilu i jaki sklad sami byscie zrozumieli oco chodzi . A ktos pisal dlaczego nie dzialaja na piłce to proste na zuzlu gdy jest ich 10 tysiecy latwiej w tłumie byc sie zbunkrowac czy pozniej wyjsc ze stadionu . Gdy bylismy w Płocku na meczu z ŁKs byla obecna Polonia ale tak mieli twarze zakryte chusty [link] no zakryci max byle zeby ich nie rozpoznac wywowało to duzo smiechu . Zaspiewalismy im Pokazcie mordy.

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: barbizm » 27.05.2010, 11:53

Jest takie zdjęcie pt."Polonia Bydgoszcz w lesie"- oni też nie mają gdzie ćwiczyć? Mali nie są...

DOBOJUFH
Posty: 30
Rejestracja: 06.03.2010, 17:55

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DOBOJUFH » 27.05.2010, 12:13

Heheheheh wiem wiem duzo malolatow i wogule sie ta fotka do dzis " JARA" ze 4 karkow jest z przodu .Ta fotka jest stara ma dobrych kilka lat .I co myslisz ze ktos jest napompowany to wymiata?.Pudziana ogladaliscie mam andzieje i macie przyklady co daje sama silka i wielkie rece i wiara tylko w wielka siłe .

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: barbizm » 27.05.2010, 12:19

DOBOJUFH pisze:Heheheheh wiem wiem duzo malolatow i wogule sie ta fotka do dzis " JARA" ze 4 karkow jest z przodu .Ta fotka jest stara ma dobrych kilka lat .I co myslisz ze ktos jest napompowany to wymiata?.Pudziana ogladaliscie mam andzieje i macie przyklady co daje sama silka i wielkie rece i wiara tylko w wielka siłe .
Nie w tym rzecz, z ciekawości pytam bo nie wiedziałem czy to na pewno Polonia, a nie wyglądali na "palcem robionych"...Inna rzecz że takich typów nie "wyhodujesz" domowymi sposobami a ty piszesz że mają "zakaz" uczęszczania itd....Ogólnie byłem ciekaw czy to na pewno oni.

DOBOJUFH
Posty: 30
Rejestracja: 06.03.2010, 17:55

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DOBOJUFH » 27.05.2010, 12:23

Zakaz tzn ze za bardzo gdzie walk nie maja cwiczyc . Silke zawsze sobie wykminisz i najebiesz specyfikami

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: barbizm » 27.05.2010, 17:56

Czy jest tak że kibice Ruchu Radzionków dochodzą na mecze z innego osiedla, bo na osiedlu gdzie jest stadion rządzi PB?

wersu
Posty: 362
Rejestracja: 19.09.2009, 17:57
Lokalizacja: Południowy-Wschód nie ala ,,Holiłud"

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wersu » 27.05.2010, 18:20

barbizm pisze:Czy jest tak że kibice Ruchu Radzionków dochodzą na mecze z innego osiedla, bo na osiedlu gdzie jest stadion rządzi PB?
Nie , nieprawda. Nie sugeruj się tym co pierwszy lepszy napisze na tym forum.
Mam tak samo jak Ty...

Mfive
Posty: 43
Rejestracja: 24.12.2008, 16:49
Lokalizacja: Jamaica

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mfive » 28.05.2010, 00:31

Jak wygladsa sytuacja w Stanowie, Moranach i Minietach dflg odpowiedz bo jestes kibicem... kto masz szal ten jest kibicem. tylko bez sciemy grubasie ;) kazdy tram lechie skrobie czy jak tam sa zalazki innyuch ekip. "burak" ;)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, matador88, szpakowski77, TAIPAN, Wwfco i 544 gości