Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Gnujj
Posty: 78
Rejestracja: 27.04.2026, 19:32

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Gnujj »

zero osiem pisze: 04.06.2026, 16:47 malo kto was nie boi, nawet z waszym sprzetem,
Właśnie. Gdyby ktoś z decyzyjnych-kumatych, od wybierania prezydentów, obalania rządów i zmiany prawa na transparentach się nie zagotował i pomyślał, zamiast od razu tracić głowę to poszedł by prosty przekaz.

Nie chce się Wisła dostosować do ogólnych zasad? To gdziekolwiek się Wisła nie pokaże będzie jebana. Sprzętem.
Przez Lecha, Lechię, ŁKS...
Cracovia pakt podpisała i jest u was w mieście. Miejcie to z tyłu głowy.

I wystarczyłby sam przekaz. Same słowa. Nie trzeba by się nawet czaić na tę Wisłę z siekierami pod lasem.
Sam N. przybiegłby następnego dnia z pytaniem gdzie ma podpisać i czy może być czarnym długopisem. Jeszcze by przeprosił za zwłokę.
A jakby jakimś cudem nie podpisał to by Wisła sama nie jeździła, bo by się bała i siedziała o******.

Co prawda na Wiśle są ci sami decyzyjni-kumaci co wszędzie (albo nawet jeszcze głupsi, pazerni i zadufani w sobie), ale nawet oni by stwierdzili, że jak z jednej strony jest nowohucki kwiat młodzieży a z drugiej Lech z ŁKS, Legią i Lechią to trzeba powiedzieć pas.

No i wszystko było by git. Nie trzeba by łazić po zarządzie, wzywać policji do obrony sektora, przepychać z Potterem w mediach. Nie trzeba by było opuszczać własnych młynów w proteście i ogólnie robić z siebie debila.

Ale jak się wybiera prezydenta, obala Tuska, goni koncern medialny, pisze się prawo to palma może odbić. I odbiła. Wisła powiedziała sprawdzam i zostaliście z opuszczonymi gaciami i z ręką w nocniku. Na szkodę wszystkich. Na rzecz sceny też i ten trans z Radomia jest tego najlepszym dowodem. Na własną d*** też ukręciliście bat , bo teraz pójdziecie do działacza żeby sektor zamknął, a on pokaże wam drzwi. I zrozumie, że wcale nie musi się tak bardzo liczyć z decyzyjnymi, może im odmówić.
iparts.pl
Oldfreak
Posty: 657
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Oldfreak »

Mariiiii_ts pisze: 04.06.2026, 12:02
O jest i naczelna bezklubowa cipolina której kiedyś Wisła po głowie poskakała. Pisaliśmy cipciu że tam nikogo z ekipy nie było. Mistrzowie swiata chuliganki w 100 osób nie byli w stanie wziąć na huki 20 małolatów z huty i spierdalali tratując się wzajemnie, zostawiając kolegę, a na koniec nikt z tych małolatów się nie rozjebal w przeciwniestwie do atakujących. Wisła nie wyszła i nie wyjdzie bo nic nikomu nie musi udowadniać w przeciwieństwie do połowy śmiesznej kibicowskiej Polski, która bardzo chce j**** tą Wisłe, ale robi to za pomocą działaczy i policji ewentualnie wokalnie i tutaj w Internecie. W realu kupa majtkach bo można wrócić bez ręki albo nogi do domu i słabo na fotkach z treningów by to wyglądało
Taka "cipolina"jak mówisz o sobie to wyleciała z cięzkim ostrym sprztem we Wrocławiu na Grabiszyńskiej.Złapali go zapłakanego pozniej.
Taka'cipcia" jak ty to w Kielcach z nożem podbiegła do samochodu i zabiła kibica Korony bo sam na łapy to nawet przed Korona ta wisła okazała się "cipciami" jak piszesz.Również złapali go pozniej zapłakanego w anglii.Takie"cipcie" to w Radłowie z ostrym sprzętem i rakietnicami zaatakowali Zagłębie.Takich cipolinek to jak sie okazało na Wisle rozkraczyła się cała masa,włącznie z Twoim idolem.
factoryproject
Posty: 505
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: factoryproject »

Wiecie co jest najlepsze ?
Że zaistniałą sytuację w Rodłowie nikt z na Wiśle nie odpowie, bo nie ma kto tego złapać za ryj.

Możecie wszyscy pierdolić że Sharski byli tacy, sracy owacy, ale jak przyszło co do czego to mieli jaja i wyskoczyli do Zagłębia.
Myślicie że Wisła czy Cracovia nie mają 100-200 chłopów do bicia?
Były wyjazdy na Wisłę że jechało 600 osób z 400 z Krakowa, 200 na Wisłe. i co myślicie że z tych 200 nikt by się nie umiał bic...
Nie bić się dobrze biło z 50...ale nie byli w "ekipie"
Mariiiii_ts
Posty: 21
Rejestracja: 16.05.2026, 18:35

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Mariiiii_ts »

Oldfreak pisze: 04.06.2026, 18:21
Mariiiii_ts pisze: 04.06.2026, 12:02
O jest i naczelna bezklubowa cipolina której kiedyś Wisła po głowie poskakała. Pisaliśmy cipciu że tam nikogo z ekipy nie było. Mistrzowie swiata chuliganki w 100 osób nie byli w stanie wziąć na huki 20 małolatów z huty i spierdalali tratując się wzajemnie, zostawiając kolegę, a na koniec nikt z tych małolatów się nie rozjebal w przeciwniestwie do atakujących. Wisła nie wyszła i nie wyjdzie bo nic nikomu nie musi udowadniać w przeciwieństwie do połowy śmiesznej kibicowskiej Polski, która bardzo chce j**** tą Wisłe, ale robi to za pomocą działaczy i policji ewentualnie wokalnie i tutaj w Internecie. W realu kupa majtkach bo można wrócić bez ręki albo nogi do domu i słabo na fotkach z treningów by to wyglądało
Taka "cipolina"jak mówisz o sobie to wyleciała z cięzkim ostrym sprztem we Wrocławiu na Grabiszyńskiej.Złapali go zapłakanego pozniej.
Taka'cipcia" jak ty to w Kielcach z nożem podbiegła do samochodu i zabiła kibica Korony bo sam na łapy to nawet przed Korona ta wisła okazała się "cipciami" jak piszesz.Również złapali go pozniej zapłakanego w anglii.Takie"cipcie" to w Radłowie z ostrym sprzętem i rakietnicami zaatakowali Zagłębie.Takich cipolinek to jak sie okazało na Wisle rozkraczyła się cała masa,włącznie z Twoim idolem.
Po Radłowie nikt z Wisły się nie rozjebal w przevwiniestwie do atakujących, po Koronie Kermit się nie rozjebal, do Grabiszyńskiej nikt się z Wisły nie rozjebał. Pomowiaczka i farmazoniara z ciebie, do tego bezklubowa. Nie wstydź sie klubu ujawnij sie farmazoniarko
strazaksam
Posty: 316
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: strazaksam »

Gnujj pisze: 04.06.2026, 15:39
NormalnyKibic pisze: 04.06.2026, 14:56
Nikogo nie obchodzi Wisła Kraków. To nie jest ekipa z polskiej sceny kibicowskiej a jakiś osobny folklor.
Wisła obchodzi was najbardziej na świecie.

Wszystkich i bez wyjątku, możecie to wypierać ale taka jest prawda.

Powstanie WRWE zachwiało całą sceną, odwróciło wieloletnie sojusze, zamieniło zgody w kosy... a przecież to tylko nic nie znacząca Wisła zmieniła zgodowiczów. Po prostu nikogo nie obchodząca Wisła Kraków, ekipa z nie polskiej sceny zerwała jedną zgodę i zawiązała inną.

Wisła was boli, bo nie macie na nią bata. Nie zaatakujecie jej, bo się jej po prostu boicie. Taka jest bolesna prawda dla kibicowskiej Polski, którą ta wypiera za pomocą pojęć jak: wyjście do lasu, pakty, rycerskie obyczaje, dobry zwyczaj.

Wisła tak was boli, że wasi właśni decyzyjni, ci antysystemowcy udali się do biur klubowych działaczy i ze spuszczoną głową wskazali palcem na sektor gości i poprosili, żeby go zamknąć, nawet z pomocą policji. Uroiło im się w głowie, że są tacy sprawczy. Wywalają działaczy, obalają rządy, wybierają prezydenta, będą na transparentach zmieniać prawo i nie mogli przeboleć, że w kontekście Wisły są bezsilni.

Jeszcze lepsze jest to, że Wisła zagrała w waszą frajerską grę i pokonała was waszą bronią dzięki atencyjnemu Harremu Potterowi z twittera :)
NormalnyKibic pisze: 04.06.2026, 14:56
Nikogo nie obchodzi Wisła Kraków.
Obchodzi chuliganów Lecha Poznań mających wytatuowaną antygwiazdę, obchodzi ŁKS śmigający w koszulkach z antygwiazdą, obchodzi Zawiszę robiącego oprawę z tym motywem... Obchodzi każdego z Polonii Bytom, Arki, Chrobrego, Tychów... Cała Polska od Gdańska po Nowy Sącz śmiga w antygwiazdach, cała Polska jest wymalowana tym symbolem.

Wisła jest najbardziej znienawidzona w całej Polsce. I wiecie co?
Im chyba z tym dobrze.
To chyba u ciebie i podobnych łbów to powód do dumy, że wisla wchodząc w skład wrwe olała swoje wieloletnie zgody dla interesów, a na koniec sie rozpruli jak stare rajtuzy gdy przyszlo poniesc konsekwencje.
,,Gotowi na śmierć za wiselke" ale kupa w gaciach i kalkulator zalaczony by wyjść na łapy, jestescie posmiewiskiem
Psiak
Posty: 359
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Psiak »

Jakuszyn pisze: 04.06.2026, 17:55 Gnujj przestań ćpać i nie pierdool tu tych swoich farmazonów jak to gtsu się wszyscy boją. Nikt się was nie boi z poważnych ekip ale to trzeba pojechać gdzieś na wyjazd bez psów na patencie a nie k******* jeździcie z psami i pierdolicie,że nikt was nie atakuje.
Was pedały wsh w 3 osoby wzięli na huki jak was 10 było i się cofnęliście.Z czym do ludzi pieski.
O i proszę przedstawiciel gdyńskiej Arki ma tu coś do dodania. Tej samej Arki, która złamała gdyński pakt o nieagresji na reprezentacji, wbrew całej "kibicowskiej Polsce (w tym Wiśle)" stając (ze sprzętem) za ówczesnymi, jedynymi w Polsce "nożownikami" z Cracovii w Paryżu.
Tej samej "szwedzkiej" Arki, która z "żydami" jeździła po Krakowie tnąc małolatów ostrym sprzętem wtedy, kiedy jeszcze Wisła go nie używała. W końcu tej Arki, która zamknęła wraz z Policją sektor Wiśle.
Tobie jest nie wstyd się udzielać w tym temacie?
Oldfreak pisze: 31.05.2025, 21:01 Tak sie kończą układy z Wisłą.Pamiętacie Wisłę z Jagiellonią?Potem Wisłę ze Śląskiem i Lechią?Teraz Polonia i Stal.A to nie koniec.
Tobie też?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"
Psiak
Posty: 359
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Psiak »

nrth pisze: 27.05.2026, 21:12
ŚŻK!!! pisze: 27.05.2026, 20:03 Wypisujesz naokraglo to samo wszystkim ekipom, ale akurat z ŁKS-em źle trafiłeś, bo w najlepszym i najostrzejszym czasie sharksów po Widzew-Wisła to właśnie z nami się umówili, a potem im się odechciało, ŁKS w 60 osób gonił wasz autokar aż do Częstochowy, w końcu udało się zmusić do zatrzymania busa i wyjebać flagę (wywieszona później do góry kołami na ŁKS-Lechia). Późniejszych odmów Wisły już nie wspomnę, no ale ty będziesz to tłumaczył masowymi rozjebaniami i problemami w Krk.
Nie byly to na pewno najlepsze i najostrzejsze czasy WSH to raz.
Dwa - autokar który goniliscie to Devilsi.
WSH na tym meczu byli pociągiem, co potwierdzić może Śląsk który spotkaliśmy na powrocie w Częstochowie na nocnej przesiadce (Ĺaziory jakies swoje porachunki z Rakowem wtedy chcieli zalatwiac)
Nieco wczesniej przed meczem ŁKS-Wisła WSH przed meczem u Was latało pod waszymi kasami wiec do takich akcji w ale nie potrzeba bylo "najostrzejszych" czasów.

W o wiele lepszych czasach WSH to byly próby konfrontacji z Wami czy to w okolicach Buska Zdroju podczas waszego powrotu z wyjazdu gdzieś w okolice Tarnowa (sorry juz nie pamiętam gdzie) czy tez powrotu Wisły z Pucharu Polski w Nowym Dworze Mazowieckim.
Chociaz byly tez i takie czasy ze wystawialiście WSH Cracovie wracając z turnieju w Tychach ... ale to juz takie humorystyczne wspominki.
ŚŻK- opowiedzieć ci jak ta twoja "honorowa" ekipa przyszła z policją odbijać Galerę?
Wiem, wiem inne czasy, ale w sumie "na ręce" było...
A tak w ogóle jak to jest jak po ćwierć wieku uświadomić sobie, że to jednak nie sharks byli?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"
Psiak
Posty: 359
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Psiak »

K_89 pisze: 27.05.2026, 20:52
telewizor z sharpa pisze: 27.05.2026, 20:18 Wziąwszy pod uwagę pewne semickie konotacje związane z Łódzkim Klubem Sportowym
To ja od siebie dodam, że nie każdy, kto analizował ten temat, doszedł do takich samych wniosków. 😁

Obrazek
A jakie polskie nazwiska kryły się pod w/w?
Nie to żebym się czepiał, bo akurat ŁKS szanuję za to, że nie pucują się do żydów, odmiennie od Cracovii. Pytam, bo mam gdzieś fotografię Romana Wintera i chłop wygląda po prostu na żyda.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"
Psiak
Posty: 359
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Psiak »

1989 rok - Wisła jako pierwsza ekipa w Polsce wychodzi na ręce do jednych z najlepszych ówczesnych huliganów na świecie West - Ham United. Wygrywa. Dodatkowo tego samego dnia wygrywa "na ręce" z można powiedzieć koalicją Legia-Śląsk-Lechia.
Przez ileś tam lat wygrywamy ze wszystkimi w Polsce bijąc np Lecha "na ręce" kilkukrotnie tylko jednego dnia i to w Poznaniu.

1995 - proponujemy jako pierwsi w Polsce bitke wyłącznie na ręce rywalowi zza miedzy banda na bande. Ostatecznie staje 10*10. Podczas bitki rywal wyciąga sprzęt.

.......
Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego Wisła jest teraz jaka jest oprócz oczywiście tego, że cały czas ma "obsraną zbroję"?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"
Oldfreak
Posty: 657
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Oldfreak »

Ja pie..gościu wyciąga jakaś opowiatkę sprzed 40 lat...
smerf Maruda
Posty: 24
Rejestracja: 25.04.2026, 15:44

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: smerf Maruda »

Psiak pisze: 05.06.2026, 19:59 1989 rok

1995
po kim jak po kim ale po Tobie dziadek nie spodziewałem się takiego pierdolenia
a z tymi listami z datami się nie rozpędzaj bo przez ostatnie dekady najwięcej syfu (ofiar) można wypisać wam

czy Ty myślisz że to ogólnopolskie spotkanie (nie, nie po Radłowie tylko po tym jak Pasy wyciągnęły sprzęt na Podkarpaciu) że to było po to żeby się licytować kto, co, kiedy zrobił i ma za uszami? gdyby tak było to wszyscy by się tam pożarli i niczego nie ustalili
a jak widać ustalili bo chcieli unormować pewne sytuacje i to największe kosy i wrogowie w tej jednej kwestii potrafili akurat pod tym się przybić.

was tam nawet nie było i to kończy temat, żadne wypominki sprzed X-lat tego nie zmienią, trzeba było tam być i to paradoksalnie było najbardziej w waszym interesie bo mogliście oddzielić wszystko grubą krechą i jechać dalej
w miare kumaty
Posty: 507
Rejestracja: 23.06.2024, 01:03

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: w miare kumaty »

Psiak pisze: 05.06.2026, 19:59 1989 rok - Wisła jako pierwsza ekipa w Polsce wychodzi na ręce do jednych z najlepszych ówczesnych huliganów na świecie West - Ham United. Wygrywa. Dodatkowo tego samego dnia wygrywa "na ręce" z można powiedzieć koalicją Legia-Śląsk-Lechia.
Przez ileś tam lat wygrywamy ze wszystkimi w Polsce bijąc np Lecha "na ręce" kilkukrotnie tylko jednego dnia i to w Poznaniu.

1995 - proponujemy jako pierwsi w Polsce bitke wyłącznie na ręce rywalowi zza miedzy banda na bande. Ostatecznie staje 10*10. Podczas bitki rywal wyciąga sprzęt.

.......
Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego Wisła jest teraz jaka jest oprócz oczywiście tego, że cały czas ma "obsraną zbroję"?
1410 Wisła robi zasadzkę na wojska krzyżaków. Ówczesna litewska zgoda wjeżdża niehonorowo z lasu tnąc rywali gdzie popadnie.

Wszystko fajnie, ale chyba zapomniałeś, że mamy 2026, wy macie na koncie (nie licząc Cracovii) 3 głowy, śpiewy “rachu ciachu” i transparent “Mari my też pamiętamy”. Tyle zostało z waszej prawilnosci w 1995.
Stpne
Posty: 603
Rejestracja: 05.08.2024, 20:33

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Stpne »

Psiak pisze: 05.06.2026, 19:59 1989 rok - Wisła (...) Dodatkowo tego samego dnia wygrywa "na ręce" z można powiedzieć koalicją Legia-Śląsk-Lechia.
Pomijając całą resztę, poproszę o nieco więcej szczegółów tej historii.
htsk4
Posty: 414
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: htsk4 »

Stpne pisze: 05.06.2026, 21:29
Psiak pisze: 05.06.2026, 19:59 1989 rok - Wisła (...) Dodatkowo tego samego dnia wygrywa "na ręce" z można powiedzieć koalicją Legia-Śląsk-Lechia.
Pomijając całą resztę, poproszę o nieco więcej szczegółów tej historii.
Też jestem ciekawy tej historii, bo szczerze mówiąc pierwszy raz o niej słyszę.
Good Night Left Side
Mariiiii_ts
Posty: 21
Rejestracja: 16.05.2026, 18:35

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Mariiiii_ts »

smerf Maruda pisze: 05.06.2026, 20:19
Psiak pisze: 05.06.2026, 19:59 1989 rok

1995
po kim jak po kim ale po Tobie dziadek nie spodziewałem się takiego pierdolenia
a z tymi listami z datami się nie rozpędzaj bo przez ostatnie dekady najwięcej syfu (ofiar) można wypisać wam

czy Ty myślisz że to ogólnopolskie spotkanie (nie, nie po Radłowie tylko po tym jak Pasy wyciągnęły sprzęt na Podkarpaciu) że to było po to żeby się licytować kto, co, kiedy zrobił i ma za uszami? gdyby tak było to wszyscy by się tam pożarli i niczego nie ustalili
a jak widać ustalili bo chcieli unormować pewne sytuacje i to największe kosy i wrogowie w tej jednej kwestii potrafili akurat pod tym się przybić.

was tam nawet nie było i to kończy temat, żadne wypominki sprzed X-lat tego nie zmienią, trzeba było tam być i to paradoksalnie było najbardziej w waszym interesie bo mogliście oddzielić wszystko grubą krechą i jechać dalej
Ale my cipolino jedziemy dalej i mamy was w chuju. Miałaś napisać jakiemu klubowi kibicujesz. Czemu to niby było w naszym interesie ? Z kim te Twoje pasy się biły na te ręce ?
Najlepszy był na tym spotkaniu przedstawiciel z Gdańska, przerzut z Wisły, syn milicjanta, który miał najwięcej do powiedzenia w kwestii Wisły 🤣
Stanisława Worcella
Posty: 137
Rejestracja: 16.06.2024, 15:19

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Stanisława Worcella »

Jestem starej daty ale za cholerę nie słyszałem o porażkach Legii Śląska, Lechii i Lecha z Wisłą ok.40 lat temu, nawet gdyby te wydarzenia miały miejsce to jaki to ma wpływ na dzisiejsze czasy?
Żyjąc w ciągłym stresie na ulicznym marginesie najwygodniej śmigać w dresie.
Gnujj
Posty: 78
Rejestracja: 27.04.2026, 19:32

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Gnujj »

Podsumowując. Wisła nie będzie narzędziem w rękach wczutych, 50 letnich chłopów z Warszawy, którzy myślą, że będą układali świat według własnego ego, według własnego światopoglądu i według własnego widzimisię.

Kibicowska Polska, uważa że Wisła ma się ukorzyć przed kibicowską Polską.
Wisła uważa, że kibicowska Polska ma się ukorzyć przed Wisłą.

Panie Boże, spraw, aby w Ekstraklasie, nie wpuszczano kibiców Wisły na sektory gości. To będzie tak cholernie zabawne, patrzeć jak tracą wpływy łysi neandertalczycy z Płocka.
Kepi
Posty: 290
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Kepi »

Wszyscy będą wpuszczać bo się będą bać kar od pzpn.Idę o zakład,że jełopy będą bojkotować mecze z Wisłą tak jak kiedyś bodajże tyskie dzbany zrobiły opuszczajac sektory.
*****wisle
Posty: 5
Rejestracja: 30.05.2026, 18:33

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: *****wisle »

Kepi pisze: 06.06.2026, 17:30 Wszyscy będą wpuszczać bo się będą bać kar od pzpn.Idę o zakład,że jełopy będą bojkotować mecze z Wisłą tak jak kiedyś bodajże tyskie dzbany zrobiły opuszczajac sektory.
Napisała baba, co pół roku forum bojkotowała. Jak go kolega z trybun o ksywę zapytał 🤣
tMK.
Posty: 408
Rejestracja: 30.11.2012, 23:09

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: tMK. »

TajemniczyFanatyk pisze: 31.05.2026, 14:59
maRjan pisze: 31.05.2026, 09:06 Krótko opisując to Cracovia jest bardziej lubiana i tolerowana przez starsze pokolenie kibiców Lecha Arki, czy ŁKS, z którymi mają jeszcze jakieś zażyłości $ młodsze pokolenie kibiców ma wbite w ich zapędy do sprzętu i za kilka lat może się wiele zmienić. Ps też tak słyszałem że kazali odejść im dalej jak się nie podoba
Jaga ma kosę z Cracovią i tutaj jeszcze przez wiele lat nic się nie zmieni. Górnik Konin, a więc ekipa bardzo bliska Lechowi uczęszcza na turnieje z Jagą i dobrze z nią żyje. To samo oczywiście ŁKS, który w połowie maja w 70 osób wspierał białostoczan w Częstochowie.
Właśnie dlatego Lech pewnie niedługo będzie musiał wybierać. Pomiędzy niszową w swoim mieście Cracovią (używającą sprzętu „tylko w Krakowie”, ale jednak atakującą polskie ekipy zagranicą np. Jagę w Amsterdamie), a rozwijającą się i będącą absolutnym hegemonem w swoim regionie Jagiellonią.
Jaga zrobiła w ostatnich latach olbrzymi progres na każdej płaszczyźnie, nie tylko piłkarsko, ale też kibicowsko (oprawy UJB są obiektywnie najlepsze w Polsce), chuligańsko coś się zaczęło dziać – Sportowy Białystok działa, coraz więcej osób trenuje sztuki walki, widać rosnące zainteresowanie tym tematem wśród białostockiej młodzieży. Ta ekipa będzie dalej rosła, treningi z ŁKS tylko w tym pomogą.
Zmiany, które nadejdą w najbliższych latach mogą być bolesne dla większości kibiców ekip tworzących obecnie Wielką Triadę, ale może do nich dojść dopiero wtedy, gdy Jaga i ŁKS ogłoszą coś oficjalnego.
Górnik Konin odwiedza się zarówno z Lechem jak i Jagą na meczach.
TVN - NIE OGLĄDAM!
GW - NIE CZYTAM!
PO - NIE GŁOSUJĘ!
Kepi
Posty: 290
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Kepi »

*****wisle pisze: 06.06.2026, 22:53
Kepi pisze: 06.06.2026, 17:30 Wszyscy będą wpuszczać bo się będą bać kar od pzpn.Idę o zakład,że jełopy będą bojkotować mecze z Wisłą tak jak kiedyś bodajże tyskie dzbany zrobiły opuszczajac sektory.
Napisała baba, co pół roku forum bojkotowała. Jak go kolega z trybun o ksywę zapytał 🤣
Chyba tylko w twoich snach.Pokaż ten post a jak nie tu skurwiaj stąd farmazonie.
Judehunters
Posty: 1
Rejestracja: 07.06.2026, 20:48

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Judehunters »

https://zapodaj.net/plik-Efoug52S1R
https://zapodaj.net/plik-iwNNrthQXV
Widzew Hooligans piąteczka bita za kulisami hehe.
To już jest doje*ane czy w tych czasach wiara zaakceptuje?
Jak nie "co to za chamy co lider jest roz.ebany" a kolejni jeszcze lepsi a tfuu na was pały..
Stpne
Posty: 603
Rejestracja: 05.08.2024, 20:33

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Stpne »

Kepi pisze: 07.06.2026, 18:45 Chyba tylko w twoich snach.Pokaż ten post a jak nie tu skurwiaj stąd farmazonie.
Nie wiem jak z ksywą, ale kilku forumowiczów pamięta, że gdy komentowałeś spotkanie Legia - Ruch z opinią, że HKS nie powinien, bo komentator z Widzewa na tym forum tak twierdzi, użytkownik z Ruchu stwierdził, żebyś się od nich odpierdolił.

A ja od siebie konsekwentnie powtórzę - kiedy nam opiszesz jakąś swoją przygodę jako fana RTS-u? Na razie komentujesz innych skromnie o tym nie pisząc.
STOMILOWIEC
Posty: 954
Rejestracja: 26.02.2007, 19:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: STOMILOWIEC »

POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI – STOMIL OLSZTYN (30 MAJA 2026 R.)

Na wyjazd do Lidzbarka Warmińskiego wybraliśmy się autokarami i samochodami, jeden fanatyk z Bandy Juranda wyruszył na ten mecz dzień wcześniej… kajakiem, taki mamy tu IV-ligowy klimat. Lidzbark Warmiński to biało-niebieski bastion, działa w tym mieście mocny Fan Club Stomilu, który na to spotkanie zebrał się rekordowo w 55 osób. Łącznie tego dnia na stadionie pojawiło się ok. 570 kibiców jedynej Dumy Warmii i Mazur.

Na sektorze gości wywiesilismy 9 flag FC Stomilu, płótno świętej pamięci Mrówa oraz dwa transparenty PDW Damianek i Kacper. Warto odnotować, że po wejściu na sektor gości z masztu ściągnięta została flaga unii europejskiej. W drugiej połowie meczu zaprezentowana została oprawa „W LIDZBARKU TYLKO STOMIL”, na którą składał się transparent na płocie, 40 dużych flag na kijach oraz spore ilości rac i stroboskopów. Przy okazji debiut zaliczyło kilka nowych, dużych flag na kije, między innymi Lidzbark Warmiński i Hamburg. Piłkarze tylko zremisowali 1:1 i prawdopodobnie czekają nas baraże o awans do III ligi. Wielkie podziękowania Lidzbarskim Stomilowcom za konkretną gościnę i super organizację dnia meczowego! Fan Cluby Dumą Stomilu!
Północ86
Posty: 59
Rejestracja: 15.04.2018, 17:46

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Północ86 »

Judehunters pisze: 07.06.2026, 21:05 https://zapodaj.net/plik-Efoug52S1R
https://zapodaj.net/plik-iwNNrthQXV
Widzew Hooligans piąteczka bita za kulisami hehe.
To już jest doje*ane czy w tych czasach wiara zaakceptuje?
Jak nie "co to za chamy co lider jest roz.ebany" a kolejni jeszcze lepsi a tfuu na was pały..
Napewno znajdą odpowiednie wytłumaczenie na to 😀
*****wisle
Posty: 5
Rejestracja: 30.05.2026, 18:33

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: *****wisle »

Północ86 pisze: 08.06.2026, 15:51
Judehunters pisze: 07.06.2026, 21:05 https://zapodaj.net/plik-Efoug52S1R
https://zapodaj.net/plik-iwNNrthQXV
Widzew Hooligans piąteczka bita za kulisami hehe.
To już jest doje*ane czy w tych czasach wiara zaakceptuje?
Jak nie "co to za chamy co lider jest roz.ebany" a kolejni jeszcze lepsi a tfuu na was pały..
Napewno znajdą odpowiednie wytłumaczenie na to 😀
Pewnie Cracovia maczała w tym palce...
Stpne pisze: 07.06.2026, 21:51
Kepi pisze: 07.06.2026, 18:45 Chyba tylko w twoich snach.Pokaż ten post a jak nie tu skurwiaj stąd farmazonie.
Nie wiem jak z ksywą, ale kilku forumowiczów pamięta, że gdy komentowałeś spotkanie Legia - Ruch z opinią, że HKS nie powinien, bo komentator z Widzewa na tym forum tak twierdzi, użytkownik z Ruchu stwierdził, żebyś się od nich odpierdolił.

A ja od siebie konsekwentnie powtórzę - kiedy nam opiszesz jakąś swoją przygodę jako fana RTS-u? Na razie komentujesz innych skromnie o tym nie pisząc.
Jak nie pokażesz posta, to nieprawda... Trzeba wszystko zapisywać.. Chociaż jakbyś zapisał, to ciota nowe konto otworzy ...
Marcin
Posty: 3915
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net
Kontakt:

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Marcin »

Turniej Kibiców Śląska Wrocław (Siechnice)

https://www.youtube.com/watch?v=RxPw1bwlTSk
Gratka
Posty: 63
Rejestracja: 20.04.2017, 11:28

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Gratka »

Zdrój Ciechocinek - Włocłavia Włocławek

Obrazek

https://www.facebook.com/media/set?vani ... 0633249194
Proof
Posty: 839
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Proof »

Ojej a co to sie stało Na Unii Leszno... juz nie macie chuliganów do walki co? szybka werfyikacja hehe
cpcasual
Posty: 567
Rejestracja: 24.01.2026, 21:51

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: cpcasual »

Lech kazał i narobili pod siebie
GŁOS PRAWDY W TWOIM DOMU
Braun2025
Posty: 319
Rejestracja: 26.07.2024, 01:10

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Braun2025 »

*****wisle pisze: 08.06.2026, 17:41
Północ86 pisze: 08.06.2026, 15:51
Judehunters pisze: 07.06.2026, 21:05 https://zapodaj.net/plik-Efoug52S1R
https://zapodaj.net/plik-iwNNrthQXV
Widzew Hooligans piąteczka bita za kulisami hehe.
To już jest doje*ane czy w tych czasach wiara zaakceptuje?
Jak nie "co to za chamy co lider jest roz.ebany" a kolejni jeszcze lepsi a tfuu na was pały..
Napewno znajdą odpowiednie wytłumaczenie na to 😀
Pewnie Cracovia maczała w tym palce...
Stpne pisze: 07.06.2026, 21:51
Kepi pisze: 07.06.2026, 18:45 Chyba tylko w twoich snach.Pokaż ten post a jak nie tu skurwiaj stąd farmazonie.
Nie wiem jak z ksywą, ale kilku forumowiczów pamięta, że gdy komentowałeś spotkanie Legia - Ruch z opinią, że HKS nie powinien, bo komentator z Widzewa na tym forum tak twierdzi, użytkownik z Ruchu stwierdził, żebyś się od nich odpierdolił.

A ja od siebie konsekwentnie powtórzę - kiedy nam opiszesz jakąś swoją przygodę jako fana RTS-u? Na razie komentujesz innych skromnie o tym nie pisząc.
Jak nie pokażesz posta, to nieprawda... Trzeba wszystko zapisywać.. Chociaż jakbyś zapisał, to ciota nowe konto otworzy ...
Kolejna czołowa ekipa i zdjęcia z psami. Torcida i Widzew mogą sobie też piąteczki przybic
Północ86
Posty: 59
Rejestracja: 15.04.2018, 17:46

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Północ86 »

Braun2025 pisze: 15.06.2026, 16:57
*****wisle pisze: 08.06.2026, 17:41
Północ86 pisze: 08.06.2026, 15:51

Napewno znajdą odpowiednie wytłumaczenie na to 😀
Pewnie Cracovia maczała w tym palce...
Stpne pisze: 07.06.2026, 21:51
Nie wiem jak z ksywą, ale kilku forumowiczów pamięta, że gdy komentowałeś spotkanie Legia - Ruch z opinią, że HKS nie powinien, bo komentator z Widzewa na tym forum tak twierdzi, użytkownik z Ruchu stwierdził, żebyś się od nich odpierdolił.

A ja od siebie konsekwentnie powtórzę - kiedy nam opiszesz jakąś swoją przygodę jako fana RTS-u? Na razie komentujesz innych skromnie o tym nie pisząc.
Jak nie pokażesz posta, to nieprawda... Trzeba wszystko zapisywać.. Chociaż jakbyś zapisał, to ciota nowe konto otworzy ...
Kolejna czołowa ekipa i zdjęcia z psami. Torcida i Widzew mogą sobie też piąteczki przybic
Jakby to był ktoś z ekip nielubianych w ich szeregach, to by tu prowadzili nagonkę z kilku kont, ale że chłop od nich to siedzą cicho.
Psiak
Posty: 359
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Psiak »

Stpne pisze: 05.06.2026, 21:29
Psiak pisze: 05.06.2026, 19:59 1989 rok - Wisła (...) Dodatkowo tego samego dnia wygrywa "na ręce" z można powiedzieć koalicją Legia-Śląsk-Lechia.
Pomijając całą resztę, poproszę o nieco więcej szczegółów tej historii.
Po meczu z Anglią zaatakowaliście Wisłę po wyjściu ze stadionu. Bijatyka była w parku przed (stadionem).
Nasze późniejsze zgody a obecne kosy to potwierdziły w rozmowach/wspomnieniach o tej zadymie.
w miare kumaty pisze: 05.06.2026, 21:04
1410 Wisła robi zasadzkę na wojska krzyżaków. Ówczesna litewska zgoda wjeżdża niehonorowo z lasu tnąc rywali gdzie popadnie.

Wszystko fajnie, ale chyba zapomniałeś, że mamy 2026, wy macie na koncie (nie licząc Cracovii) 3 głowy, śpiewy “rachu ciachu” i transparent “Mari my też pamiętamy”. Tyle zostało z waszej prawilnosci w 1995.
Tzn jedne historyczne wątki są tu ok a inne, te dotyczące honorowych zachowań Wisły już nie?

Zdaniem wielu tu piszących Wisła nigdy z nikim nie wyszła na ręce. Wyszła i wręcz była pomysłodawcą bitki na łapy, na długo przed pierwszą ustawką w Polsce. (tego samego roku lub rok ok dalej dwukrotnie np wjechała z gołymi łapami do klubu Cracovii na Żelaznej).

Po tym "eleganckim" numerze w Paryżu podjechał do nas Lech, wiedział co i jak. Za jakiś czas zrobił zgodę z Cracovią.
A później były zabójstwa wiślaków, jak to sprzed samej Grabiszyńskiej na osiedlu II PL w Krakowie... przy aprobacie, oczywiście wszystkich zgód Cracovii!
Teraz "kibicowska Polska" chce, aby Wisła dołączyła do honorowych" bijatyk. I co tam, że jak ta kibicowska Polska twierdzi, Wisła z nikim wcześniej nie wychodziła.
A propos, taka napaść w parę ekip na jedną, z powiedzmy dziesięciokrotną przewagą to też jest honorowe?

Wiesz ilu Wisła ma na koncie zabitych kibiców?
Oldfreak pisze: 05.06.2026, 20:19 Ja pie..gościu wyciąga jakaś opowiatkę sprzed 40 lat...
Tobie przede wszystkim wyciągnąłem twoją "opwiastkę" sprzed roku z zapytaniem czy ci nie wstyd za to co napisałeś?
Nie wstyd ci?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"
Stpne
Posty: 603
Rejestracja: 05.08.2024, 20:33

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Stpne »

Psiak pisze: 16.06.2026, 17:49
Stpne pisze: 05.06.2026, 21:29
Psiak pisze: 05.06.2026, 19:59 1989 rok - Wisła (...) Dodatkowo tego samego dnia wygrywa "na ręce" z można powiedzieć koalicją Legia-Śląsk-Lechia.
Pomijając całą resztę, poproszę o nieco więcej szczegółów tej historii.
Po meczu z Anglią zaatakowaliście Wisłę po wyjściu ze stadionu. Bijatyka była w parku przed (stadionem).
Nasze późniejsze zgody a obecne kosy to potwierdziły w rozmowach/wspomnieniach o tej zadymie.
Liczby? Pytam, bo chociaż na tym meczu nie byłem to wtedy jeździłem i nie słyszałem o czymś takim, co miałoby skalę awantury między ekipami. W wielu wspominkowych motywach z Lechią również nic podobnego się nie przewinęło. A gadaliśmy m.in. o wspólnych historiach na przełomie lat '80/'90.
STOMILOWIEC
Posty: 954
Rejestracja: 26.02.2007, 19:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: STOMILOWIEC »

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Stomil Olsztyn: Sobota, 13 czerwca

Na ostatni ligowy mecz w tym sezonie wybraliśmy się do Nowego Miasta Lubawskiego w ok. 320 osób w tym 30 Braci z Wisły Płock, 14 GKM Grudziądz, 13 Lechia Gdańsk, 5 ŁKS Łomża, 4 Polonia Bydgoszcz oraz 3 Raków Częstochowa. Zajmujemy sektor gości oraz sektory buforowe. Mamy ze sobą jedną flagę Stomilu oraz płótno świętej pamięci Mrówa. Gospodarze bez młyna i flag.
Psiak
Posty: 359
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: Psiak »

Stpne pisze: 16.06.2026, 20:28
Psiak pisze: 16.06.2026, 17:49
Stpne pisze: 05.06.2026, 21:29
Pomijając całą resztę, poproszę o nieco więcej szczegółów tej historii.
Po meczu z Anglią zaatakowaliście Wisłę po wyjściu ze stadionu. Bijatyka była w parku przed (stadionem).
Nasze późniejsze zgody a obecne kosy to potwierdziły w rozmowach/wspomnieniach o tej zadymie.
Liczby? Pytam, bo chociaż na tym meczu nie byłem to wtedy jeździłem i nie słyszałem o czymś takim, co miałoby skalę awantury między ekipami. W wielu wspominkowych motywach z Lechią również nic podobnego się nie przewinęło. A gadaliśmy m.in. o wspólnych historiach na przełomie lat '80/'90.
Ciężko mi dokładnie powiedzieć ile było "koalicji", ale nas ok 80 osób. Generalnie dobra bitka, honorowa, bez sprzętu. Nie wiem czy wtedy dogadaliście się ( z Lechią i Śląskiem), czy to był spontan. Na stadionie ekipa Wisły podzesła pod sektor Ang i wyszedł West -Ham (możliwe, że ktoś jeszcze) i po prostu się wycofali na swój sektor, po bitce.

Wtedy mieliście chyba dobre układy z Lechią, nie wiem jak ze Śląskiem, bo np jak byliśmy u was na Lidze, chyba tego samego roku, to siedzieliście w knajpie z BKS -em.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"
DennisWise
Posty: 951
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: DennisWise »

Karollo ma jaja, jeszcze tylko Wojciech Hadaj na premiera a potem mur jak w Grze o Tron od Włodawy do Krzemieńca i 20 tysięcy Czarnych Wron do strącania wspinających się banderowców. Wtedy będzie w PL normalnie i nastąpi zmiana nazwy z Kijowogrodu na Katowice jak w 1956 r.
bez-napinki
Posty: 1838
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: bez-napinki »

No widzisz, a ty jesteś multikontową kurwą bez życia. Jakie to przewrotne.
JestTuJakiśCwaniak?
Posty: 11
Rejestracja: 08.05.2026, 16:07

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje 23-24.05.2026

Post autor: JestTuJakiśCwaniak? »

DennisWise pisze: 20.06.2026, 21:07 Karollo ma jaja, jeszcze tylko Wojciech Hadaj na premiera a potem mur jak w Grze o Tron od Włodawy do Krzemieńca i 20 tysięcy Czarnych Wron do strącania wspinających się banderowców. Wtedy będzie w PL normalnie i nastąpi zmiana nazwy z Kijowogrodu na Katowice jak w 1956 r.
Teatr dla Gojów czyli widzisz to co na scenie a nie masz pojęcia o tym co się dzieje za kurtyną czyli co tam zaplanowali planerzy illuminatów. Spektakl pokazuje, że Polska stawia opór Ukrainie w kwestii ich podejścia do upa a za kurtyną realizowany jest plan napuszczenia na siebie Polaków i Ukraińców. Już nie bądźcie tacy naiwni wierząc, że nagle politykom zaczęło przeszkadzać podejście Ukraińców do widlarzy z upa.
ODPOWIEDZ