Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
-
fredperrycp
- Posty: 58
- Rejestracja: 15.06.2024, 10:37
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
A Wrzosek z kim jest tutaj? Z kolejnym internetowym c***** z freakfight. Wszystkie te k**** tam skończą bo jest bardzo duży hajs. Wielki ku*** chuligan Teddy boys
-
Śnieżnobiały
- Posty: 450
- Rejestracja: 17.08.2017, 15:14
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ile ty j***** schizofreniku jeszcze tych kont założysz? Bo tylko w tym temacie odpisujesz sobie z dziesięciu.smierckonfiorom pisze: 03.07.2024, 21:59 jesteście głupsi niż te buły denisy i inne bo wierzycie w jakieś zasady charakternosci itp a oni wszyscy po kolei jakby dostali pół banki to by jedli gowno i jeszcze głośno mlaskali
a ich koledzy ich klepią po plecach bo zarobią przy okazji a wy się grzejecie
Jakbyś był trochę mądrzejszy to byś nie pisał na wszystkich kontach wszystkiego małą literą. Zresztą trzasnąć cie idzie po jednym zdaniu zjebie z psychiatryka.
-
UrzadSkarbowy
- Posty: 1183
- Rejestracja: 27.08.2016, 22:31
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
a tobie ktoś zapłacił za nakurwienie z kilkunastu kont i pisanie sam ze sobą? (:smierckonfiorom pisze: 03.07.2024, 21:59 jesteście głupsi niż te buły denisy i inne bo wierzycie w jakieś zasady charakternosci itp a oni wszyscy po kolei jakby dostali pół banki to by jedli gowno i jeszcze głośno mlaskali
a ich koledzy ich klepią po plecach bo zarobią przy okazji a wy się grzejecie
kilka minut w ringu i pół miliona w kieszeni, łatwy i legalny hajs - sprytny zarobek, ale niektórych d*** piecze bo goniąc mefkę na osiedlu to co najwyżej ich stać na hot-doga z żabki i adidasy z bazaru.
Ty się dziwko tutaj od miesiąca produkujesz, piszesz sam ze sobą, zupełnie jakbyś miał h*** w gębie i mlaskał przy tym :)

-
maczetatata
- Posty: 219
- Rejestracja: 10.06.2016, 02:38
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Racje typ ma Materla lionheart tez dopierdolil do pieca i rozal i inni mowia ze c*** tam Bo kolega .Lech z konfidentem sie bujal i jak by kazdy Dal po przykladzie to by ksiazka powstala.Mlodzi miejcie oczy otwarte ,zasady i honor Mozna miec ale zdala od tej wielkiej bandy hipokrytow.jestesmywaszastolicą pisze: 03.07.2024, 22:45jesteś takim zjebem ze jedyna szansa to ze zdechniesz szybko i nie zostawisz potomstwaUrzadSkarbowy pisze: 03.07.2024, 22:37a tobie ktoś zapłacił za nakurwienie z kilkunastu kont i pisanie sam ze sobą? (:smierckonfiorom pisze: 03.07.2024, 21:59 jesteście głupsi niż te buły denisy i inne bo wierzycie w jakieś zasady charakternosci itp a oni wszyscy po kolei jakby dostali pół banki to by jedli gowno i jeszcze głośno mlaskali
a ich koledzy ich klepią po plecach bo zarobią przy okazji a wy się grzejecie
kilka minut w ringu i pół miliona w kieszeni, łatwy i legalny hajs - sprytny zarobek, ale niektórych d*** piecze bo goniąc mefkę na osiedlu to co najwyżej ich stać na hot-doga z żabki i adidasy z bazaru.
Ty się dziwko tutaj od miesiąca produkujesz, piszesz sam ze sobą, zupełnie jakbyś miał h*** w gębie i mlaskał przy tym :)
sprytny zarobek ahahahhhaha ty jebana k****
-
Ciro di Marzio
- Posty: 28
- Rejestracja: 06.02.2022, 13:29
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Luźne pytanie, bez wchodzenia w głupie dyskusje. Z ta Cracovia na Biezanowie to tak na poważnie czy znowu propadanda? Udało im się przekabacić jakiś młodych na druga stronę lub wprowadzić swoich na stałe czy po prostu wpadają raz na jakiś czas porobić zdjęcia? Bo po necie lata sporo zdjęć osób w koszulkach, gadżetach Cracovia Biezanow.
-
lepszastronamiasta
- Posty: 43
- Rejestracja: 15.06.2024, 19:49
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Z okazji samobója życzymy żydom miłego pogrzebu
-
mocneogniwo
- Posty: 1
- Rejestracja: 06.04.2018, 17:00
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Z okazji pogrzebu pozdrów tą starą kurwe matkę bernarda gierat cwelu
-
fredperrycp
- Posty: 58
- Rejestracja: 15.06.2024, 10:37
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Mocne zabijaki z was na tym forum. Strach was spotkać na ulicy, maczety pewnie latają w powietrzu co?
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Prawda bylo na relacji u bulyNormalny95 pisze: 04.07.2024, 10:20 To foto spod stadionu to prawda czy farmazon? Nigdzie go nie widac ;)
-
Edi Gluskin
- Posty: 42
- Rejestracja: 21.06.2024, 11:44
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
i co mloda ferajna nadal dziala pajace
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Wraca sztama z Lechią. Wisła i Lechia jeszcze w tym roku slonsk idzie w odstawke dzięki buła!
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Znowu ZACZYNASZ pisać głupoty DZIECIAKU?
Jeśli ktoś strzelił SAMOBÓJA to ja osobiście współczuję jego rodzinie i bliskim jednak NAJBARDZIEJ WSPÓŁCZUJĘ tej osobie.
Współczuję mu tego co go czeka po DRUGIEJ STRONIE bo tam samobójcy mają PRZEPIERDOLONE po całości.
Jeżeli ktoś myśli że zabicie się jest ucieczką i nagle zniknie to jest w grubym BŁĘDZIE.
Wyobraźcie sobie jakiś straszny sen-koszmar z którego się NIE MOŻECIE WYBUDZIĆ a dzieją się w nim rzeczy naprawdę PRZEJEBANE. Dzieję się coś przed czym uciekacie czego się bardzo boicie wstydzicie. W życiu doczesnym po prostu budzicie się zlani potem a po DRUGIEJ STRONIE taki koszmar będzie trwał w NIESKOŃCZONOŚĆ. Zanim dotrze do was że nie żyjecie to miną MILIONY albo MILIARDY lat.
Suma waszych NAJGORSZYCH WSPOMNIEŃ kompleksów i lęków a to wszystko przemnożone razy TRYLIARD i z tego nie ma ucieczki. Piękna perspektywa co nie???
Chciałem ostrzec każdego z was. Przemyślcie sobie DOBRZE to co tutaj zostało napisane i jeżeli będziecie w trudnej sytuacji to pomyślcie o tych którzy są w sytuacji dużo gorszej znajdźcie ich i pomóżcie zamiast się użalać nad waszym plugawym życiem.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Posłuchaj kmiotku to że zrobiłeś sobie KALAFIORY na uszach przy użyciu deski sedesowej i straszysz 16 latków z forum wysyłając im zdjęcia na priv to nie znaczy że wygrywasz jakieś SOLÓWKI.Wrogzly pisze: 02.07.2024, 00:42 Dwie solówki wygrane honorowo i bez sprzętu. Dzięki i do następnego
-
fredperrycp
- Posty: 58
- Rejestracja: 15.06.2024, 10:37
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Prawda. Mefedron zaorał i tak już pustą głowę
-
Edi Gluskin
- Posty: 42
- Rejestracja: 21.06.2024, 11:44
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
PRZYNAJMNIEJ CHLOPACZYNA SIE NIE ROZJEBALL
-
fredperrycp
- Posty: 58
- Rejestracja: 15.06.2024, 10:37
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Tutaj mamy kolejnego kandydata do samobója. Kisiel zamiast mózguSZURowski pisze: 04.07.2024, 17:13Znowu ZACZYNASZ pisać głupoty DZIECIAKU?
Jeśli ktoś strzelił SAMOBÓJA to ja osobiście współczuję jego rodzinie i bliskim jednak NAJBARDZIEJ WSPÓŁCZUJĘ tej osobie.
Współczuję mu tego co go czeka po DRUGIEJ STRONIE bo tam samobójcy mają PRZEPIERDOLONE po całości.
Jeżeli ktoś myśli że zabicie się jest ucieczką i nagle zniknie to jest w grubym BŁĘDZIE.
Wyobraźcie sobie jakiś straszny sen-koszmar z którego się NIE MOŻECIE WYBUDZIĆ a dzieją się w nim rzeczy naprawdę PRZEJEBANE. Dzieję się coś przed czym uciekacie czego się bardzo boicie wstydzicie. W życiu doczesnym po prostu budzicie się zlani potem a po DRUGIEJ STRONIE taki koszmar będzie trwał w NIESKOŃCZONOŚĆ. Zanim dotrze do was że nie żyjecie to miną MILIONY albo MILIARDY lat.
Suma waszych NAJGORSZYCH WSPOMNIEŃ kompleksów i lęków a to wszystko przemnożone razy TRYLIARD i z tego nie ma ucieczki. Piękna perspektywa co nie???
Chciałem ostrzec każdego z was. Przemyślcie sobie DOBRZE to co tutaj zostało napisane i jeżeli będziecie w trudnej sytuacji to pomyślcie o tych którzy są w sytuacji dużo gorszej znajdźcie ich i pomóżcie zamiast się użalać nad waszym plugawym życiem.
-
Edi Gluskin
- Posty: 42
- Rejestracja: 21.06.2024, 11:44
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
JAK TY TO PISALES NA TRZEZWO A NIE PO 4 DNIOWYM BALECIE BEZ SNU WSPOMAGANYM DOBREJ JAKOSCI MEFEDRONIKIEM TO NIE CHCE WIEDZIEC CO MASZ W BANISZURowski pisze: 04.07.2024, 17:13Znowu ZACZYNASZ pisać głupoty DZIECIAKU?
Jeśli ktoś strzelił SAMOBÓJA to ja osobiście współczuję jego rodzinie i bliskim jednak NAJBARDZIEJ WSPÓŁCZUJĘ tej osobie.
Współczuję mu tego co go czeka po DRUGIEJ STRONIE bo tam samobójcy mają PRZEPIERDOLONE po całości.
Jeżeli ktoś myśli że zabicie się jest ucieczką i nagle zniknie to jest w grubym BŁĘDZIE.
Wyobraźcie sobie jakiś straszny sen-koszmar z którego się NIE MOŻECIE WYBUDZIĆ a dzieją się w nim rzeczy naprawdę PRZEJEBANE. Dzieję się coś przed czym uciekacie czego się bardzo boicie wstydzicie. W życiu doczesnym po prostu budzicie się zlani potem a po DRUGIEJ STRONIE taki koszmar będzie trwał w NIESKOŃCZONOŚĆ. Zanim dotrze do was że nie żyjecie to miną MILIONY albo MILIARDY lat.
Suma waszych NAJGORSZYCH WSPOMNIEŃ kompleksów i lęków a to wszystko przemnożone razy TRYLIARD i z tego nie ma ucieczki. Piękna perspektywa co nie???
Chciałem ostrzec każdego z was. Przemyślcie sobie DOBRZE to co tutaj zostało napisane i jeżeli będziecie w trudnej sytuacji to pomyślcie o tych którzy są w sytuacji dużo gorszej znajdźcie ich i pomóżcie zamiast się użalać nad waszym plugawym życiem.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Podbije temat w morzu spamu trolli.Ciro di Marzio pisze: 04.07.2024, 02:04 Luźne pytanie, bez wchodzenia w głupie dyskusje. Z ta Cracovia na Biezanowie to tak na poważnie czy znowu propadanda? Udało im się przekabacić jakiś młodych na druga stronę lub wprowadzić swoich na stałe czy po prostu wpadają raz na jakiś czas porobić zdjęcia? Bo po necie lata sporo zdjęć osób w koszulkach, gadżetach Cracovia Biezanow.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Bieżanów jest martwy kibicowsko i większość osób to dzieci z prokocimia i kozłówka.Kuba1906 pisze: 05.07.2024, 23:13Podbije temat w morzu spamu trolli.Ciro di Marzio pisze: 04.07.2024, 02:04 Luźne pytanie, bez wchodzenia w głupie dyskusje. Z ta Cracovia na Biezanowie to tak na poważnie czy znowu propadanda? Udało im się przekabacić jakiś młodych na druga stronę lub wprowadzić swoich na stałe czy po prostu wpadają raz na jakiś czas porobić zdjęcia? Bo po necie lata sporo zdjęć osób w koszulkach, gadżetach Cracovia Biezanow.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
A w kwestii D. jako osoby można uzyskać gdzieś więcej informacji? W ksiązce S.J jego temat poruszony, ale krótko i mało obszernie. Skąd się wziął nagle w KRK i dlaczego został po zerwaniu zgody? Skąd takie skłonności i czy faktycznie "bała się go cała cracovia"?kotarsky pisze: 02.07.2024, 21:45 Na Lechii zawsze mieli słabość do Wisły, Buła i inni sie przeprowadzali do Krakowa zeby zaznac krakowskich klimatow, jak sie pozniej okazalo szybko sie spakowali spowrotem jak zobaczyli ze nie do konca jest tak kolorowo jak koledzy z Wisły im przewijali.
Chociaz D zostal do konca, i jak sie okazalo najlepiej tez nie rozwinal swojej kariery ale to mocny psychol którego bała sie cala Cracovia.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Co to D - on czuł się w KRK jak ryba w wodzie jemu odpowiadał krakowski klimat.
Co do B - są inne powody przeprowadzki do KRK a pisanie że " chciał zaznać naszych klimatów " naprawdę osłabiają .
Co do B - są inne powody przeprowadzki do KRK a pisanie że " chciał zaznać naszych klimatów " naprawdę osłabiają .
-
lepszastronamiasta
- Posty: 43
- Rejestracja: 15.06.2024, 19:49
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ruznica jest taka ze Dzidek gonił i ciachal a bulka uciekał ale najlepszy był czołowy bandyta Lecha z antywisla na łapie co się przeprowadził na oświecenia i latem w 35 stopniach chodził w długiej bluzie. szybko go zweryfikowało huliganskie życie i każdy wie ile wytrzymał w krakowie pozdro dla niego :-)
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Wielu takich było zwłaszcza +- 15-20 lat temu wtedy było bardzo ciekawie w KRK ludzi jedno sezonowych było od groma oraz tych którzy myśleli że jak są dotyrani to im wszystko wolno :)
-
lepszastronamiasta
- Posty: 43
- Rejestracja: 15.06.2024, 19:49
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ale tez z ludźmi z Gdanska i Wrocławia było tak samo max kilka osób dało radę tu mieszkać bo to inne życie niż u nich
Fajnie się tylko po latach patrzy jak oni wszyscy u siebie dalej się woza i są poważani a tutaj często trzeba ich było wołać żeby nie uciekali heh
Fajnie się tylko po latach patrzy jak oni wszyscy u siebie dalej się woza i są poważani a tutaj często trzeba ich było wołać żeby nie uciekali heh
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
To faktycznie te opowieści o wilkołaku, prowadzenie listy pociętych i wiele innych historii na temat D. które mogliśmy wyczytać w książce J. nie były fikcją literacką? Gdzieś czytałem, że był wice mistrzem Polski w boksie (chyba), ale nie znalazłem żadnej informacji na ten temat. Swoją drogą ogólnie nawet osoby siedzące w tematach Krakowskich, a niekoniecznie były chłopakami spod znaku H mało wiedziały o D.kotarsky pisze: 06.07.2024, 11:55 A jak Arka odetchnęła, że ten psychopata dzidek sie przeprowadzil do Krakowa, prawda co do bułki mysle ze Cracovia potwierdzi. Powinna tez potwierdzic, ze młodzi Dzidka bali sie jak ognia i nie tylko młodzi z Cracovii ale i Wisły :) jak ktos nie mial maczety to zostal pociachany zeby nastepnym razem ja nosic.
A ubaw z czołowego gwiazdora z LPH jest do dziś ale niektorzy z cracovii tez robia cardio akurat tego dnia dlatego łatwo sie połapać co kto i jak
gieksa tez nie kwapiła sie do rewanzu mimo ze ich lider prawie zostal zeslany na tamten swiat bo wiedzieli co sie stanie i nie znalezli 3 odwaznych, motor tez nie :) wszyscy jak narazie swoja aktywnosc chuliganska ograniczaja do transparentow bo tak bezpieczniej
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
a jeszcze nawiasem mówiąc w kwestii D. niby miał pociąć 100 osób rocznie czy coś takiego było tam napisane. To co trafił tyle osób i nigdy nie postawili mu za nic zarzutu?
-
Zbedny_balast
- Posty: 88
- Rejestracja: 13.03.2015, 15:12
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
a ten ostatni to nie siedział co dopiero 8 lat za człowieka? Przecież już przed tym było wiadomo kto to i jakoś wjechał i wyjechał normalnie
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
I Grypsował cały wyrokZbedny_balast pisze: 06.07.2024, 20:20 a ten ostatni to nie siedział co dopiero 8 lat za człowieka? Przecież już przed tym było wiadomo kto to i jakoś wjechał i wyjechał normalnie
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Edziu ale dlaczego KRZYCZYSZ i wyjeżdżasz mi tu z mefedronem który jest tak powszechny że każdy leszcz może sobie to kupić u osiedlowego dilera za 30zł. Dlaczego nie odniosłeś się do tego co napisałem? Możemy PODYSKUTOWAĆ na takie tematy ale jeszcze nie teraz.Edi Gluskin pisze: 04.07.2024, 19:14JAK TY TO PISALES NA TRZEZWO A NIE PO 4 DNIOWYM BALECIE BEZ SNU WSPOMAGANYM DOBREJ JAKOSCI MEFEDRONIKIEM TO NIE CHCE WIEDZIEC CO MASZ W BANISZURowski pisze: 04.07.2024, 17:13Znowu ZACZYNASZ pisać głupoty DZIECIAKU?
Jeśli ktoś strzelił SAMOBÓJA to ja osobiście współczuję jego rodzinie i bliskim jednak NAJBARDZIEJ WSPÓŁCZUJĘ tej osobie.
Współczuję mu tego co go czeka po DRUGIEJ STRONIE bo tam samobójcy mają PRZEPIERDOLONE po całości.
Jeżeli ktoś myśli że zabicie się jest ucieczką i nagle zniknie to jest w grubym BŁĘDZIE.
Wyobraźcie sobie jakiś straszny sen-koszmar z którego się NIE MOŻECIE WYBUDZIĆ a dzieją się w nim rzeczy naprawdę PRZEJEBANE. Dzieję się coś przed czym uciekacie czego się bardzo boicie wstydzicie. W życiu doczesnym po prostu budzicie się zlani potem a po DRUGIEJ STRONIE taki koszmar będzie trwał w NIESKOŃCZONOŚĆ. Zanim dotrze do was że nie żyjecie to miną MILIONY albo MILIARDY lat.
Suma waszych NAJGORSZYCH WSPOMNIEŃ kompleksów i lęków a to wszystko przemnożone razy TRYLIARD i z tego nie ma ucieczki. Piękna perspektywa co nie???
Chciałem ostrzec każdego z was. Przemyślcie sobie DOBRZE to co tutaj zostało napisane i jeżeli będziecie w trudnej sytuacji to pomyślcie o tych którzy są w sytuacji dużo gorszej znajdźcie ich i pomóżcie zamiast się użalać nad waszym plugawym życiem.
Już mi tu ktoś ostatnio wyjechał z mefedronem zapytałem więc zapytam również ciebie. Czy wjechałeś kiedyś na poważniejsze tematy? Słyszałeś kiedykolwiek w swoim smutnym ŻYCIU o psychodelic trip? Miałeś z czymś takim styczność? Jak nie to nie mędrkuj szczeniaku.
Kiedyś bardzo fajnym doświadczeniem była podróż do KRAINY MIŁOŚCI i bezwarunkowej DOBROCI. Dowiedziałem się wtedy czym są łzy szczęścia,jednak WIĘKSZOŚĆ tego typu podróży to nie są żarty. Wydaje ci się że jesteś w innym wymiarze ale to przez ludzką próżność i pychę bo nie można za życia się przenieść do innych wymiarów. Dopiero po śmierci nasze dusze mogą odbyć taką podróż. To co robimy za życia w jaki sposób budujemy swój własny mały wszechświat to ma wpływ na to gdzie nasza dusza powędruje po śmierci dlatego właśnie przestrzegam przed SAMOBÓJSTWEM i bardzo samobójcom WSPÓŁCZUJĘ a dlaczego to właśnie wyjaśniłem powyżej.
Piszę o takich rzeczach bo świat czeka DEPOPULACJA jakiej nie było w ostatnich kilku tysiącach lat, na świecie zostanie maksymalnie 500 mln ludzi którzy będą sługusami synów boskich którzy z kolei przygotowują świat na przybycie ANUNNAKÓW. Przewiduję że w przyszłym roku wyjdzie do swojego okna papież albo przemówi prezydent usa i przekaże nam wiadomość że kosmici lub po prostu inne rasy istnieją i planują inwazję na ziemię. Planerzy illuminatów już od dawna mają rozpisany SCENARIUSZ a wszystko to co widzieliście w filmach SCI-FI jest prawdą albo ułamkiem prawdy bo ziemię czeka dużo POTĘŻNIEJSZY rozpierdol niż to co widzieliście do tej pory w hollywódzkich produkcjach.
Jak macie czas to poczytajcie sobie o BB project bo właśnie w taki sposób będzie ta OPERACJA przeprowadzona. Wywołanie halucynacji wzrokowych i dźwiękowych, które ukażą nadprzyrodzone zjawiska i spowodują że ludziki będą postępować tak jak sobie tego życzą elity. Podczas covidu mieliscie tego przedsmak bo 90% ludzików postępowało zgodnie z wytycznymi władz.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Nie kłam ta dziewczyna miała 15 lat co nie znaczy że typ nie jest kurwą tak samo jak ten z unii tarnów.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Niech wypowie się raz na zawsze człowiek i utnie wszelkie tematy wislacko zydowskie
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Że co?baniagieratdwapedaly pisze: 06.07.2024, 21:21 Na swoim koncie facebook https://www.facebook.com/marcin.kaa.986 cinek oficjalny kolega konfidentow gada i utrzymuje kontakty z czolowka Ruchu widocznie nie maja dzieci i nie przeszkadza im ze jebal do mordy i w dupe 11 latke aż trafiła w ciężkim stanie do szpitala
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Napisałem Ci wiadomoscbaniagieratdwapedaly pisze: 06.07.2024, 18:06 Osoba co tu wypisuje najwiecej to tomasz gierat sharakan który wysylal ludziom zdjęcia z hujem w ręce przed lustrem które upubliczniła młoda ferajna za to ich goni
drugi to bania konfident na ktorego papiery wsh dostało na meczu Cracovia-Lechia ale zielak przy wszystkich je podarł i powiedział ze się nie liczy
trzeci to cinek słynny w krakowie majciarz który jak wjedzie to już nie wyjedzie
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Młoda frajernia nie lepszaStaraDenisa pisze: 06.07.2024, 23:09 czyli to prawda ze Ruch popiera 60 i w dodatku pedofili a nie młoda ferajnę![]()
-
maczetatata
- Posty: 219
- Rejestracja: 10.06.2016, 02:38
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ktos namalowal mi kutasa pod oknem ,chyba kreca mi afere Bo Teraz jak wygladam przez okno to dziwne to wyglada,ku*** moze ktos mi to przyjdzie przemalowac na herb chuligana ? Znacie kogos kto maluje Grafy i podbije do mnie na chwile
-
Pokrakoskuu
- Posty: 2
- Rejestracja: 07.07.2024, 09:16
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Dobrze ktoś tu napisał,ze do momentu kiedy Andersen Jadczak nie nawymyślał na temat dzidka niestworzonych historii to typ był anonimowy. Jednym z głównych celów dzidka i jego mieszkania w Krk było ściągnięcie haraczu z wesołego czyli dawnego przywódcy Wisły. Jego wesoły obawiał się najbardziej więc po nawiązaniu współpracy z Jadczakiem nawymyślali bzdur żeby zwrócić na niego uwagę śledczych . Później jak plan dziadkowi nie wypalił zabrał się na kilka akcji kibicowskich i jak wiadomo narobił sobie i innym ludziom mega dziadostwa. Kompletnie się do tego nie nadawał i historię Jadczaka o setkach o setkach pociętych przeciwników można wsadzić pomiędzy bajki ponieważ był zwykłym przypalowcem którego historia szybko by się skończyła o ekipie nie wspominając .
A ci tutaj co mlaskają na myśl o psychopatach w ekipie nie mają bladego pojęcia że tacy są w ekipie nie sa mile widziani ponieważ prowadzi to tylko do przypałów i wyroków.
A ci tutaj co mlaskają na myśl o psychopatach w ekipie nie mają bladego pojęcia że tacy są w ekipie nie sa mile widziani ponieważ prowadzi to tylko do przypałów i wyroków.
-
Pokrakoskuu
- Posty: 2
- Rejestracja: 07.07.2024, 09:16
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Pokrakoskuu pisze: 07.07.2024, 09:30 Dobrze ktoś tu napisał,ze do momentu kiedy Andersen Jadczak nie nawymyślał na temat dzidka niestworzonych historii to typ był anonimowy. Jednym z głównych celów dzidka i jego mieszkania w Krk było ściągnięcie haraczu z wesołego czyli dawnego przywódcy Wisły. Jego wesoły obawiał się najbardziej więc po nawiązaniu współpracy z Jadczakiem nawymyślali bzdur żeby zwrócić na niego uwagę śledczych i przy okazji napisać ksiazke. Później jak plan dziadkowi nie wypalił zabrał się na kilka akcji kibicowskich i jak wiadomo narobił sobie i innym ludziom mega dziadostwa. Kompletnie się do tego nie nadawał i historię Jadczaka o setkach o setkach pociętych przeciwników można wsadzić pomiędzy bajki ponieważ był zwykłym przypalowcem którego historia szybko by się skończyła o ekipie nie wspominając .
A ci tutaj co mlaskają na myśl o psychopatach w ekipie nie mają bladego pojęcia że tacy są w ekipie nie sa mile widziani ponieważ prowadzi to tylko do przypałów i wyroków.
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
No myślę, że jednak skłonności jakieś tam mogły być psychopatyczne. Filmik z ataku na Witosa w Katowicach dobitnie to pokazywał....Pokrakoskuu pisze: 07.07.2024, 09:30 Dobrze ktoś tu napisał,ze do momentu kiedy Andersen Jadczak nie nawymyślał na temat dzidka niestworzonych historii to typ był anonimowy. Jednym z głównych celów dzidka i jego mieszkania w Krk było ściągnięcie haraczu z wesołego czyli dawnego przywódcy Wisły. Jego wesoły obawiał się najbardziej więc po nawiązaniu współpracy z Jadczakiem nawymyślali bzdur żeby zwrócić na niego uwagę śledczych . Później jak plan dziadkowi nie wypalił zabrał się na kilka akcji kibicowskich i jak wiadomo narobił sobie i innym ludziom mega dziadostwa. Kompletnie się do tego nie nadawał i historię Jadczaka o setkach o setkach pociętych przeciwników można wsadzić pomiędzy bajki ponieważ był zwykłym przypalowcem którego historia szybko by się skończyła o ekipie nie wspominając .
A ci tutaj co mlaskają na myśl o psychopatach w ekipie nie mają bladego pojęcia że tacy są w ekipie nie sa mile widziani ponieważ prowadzi to tylko do przypałów i wyroków.
-
Edi Gluskin
- Posty: 42
- Rejestracja: 21.06.2024, 11:44
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
A jaki wyrok dostał Misiek za tą akcje na Romka ? Uniewinniono go ?
