Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DZnr1
Posty: 52
Rejestracja: 30.12.2014, 18:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DZnr1 » 26.05.2024, 23:40

dario1619 pisze:
26.05.2024, 21:47
patrycja7gbt pisze:
26.05.2024, 21:15
dario1619 pisze:
26.05.2024, 17:01

[...]

Zapewne nam ob(ydw)u o to właśnie chodzi, a tamta upa-ińska 'przecwelina' nie doczytała dolnej linijki i ... wypociła swój komentarz od pomiotu suchevitza itp.
Aaaa..., atak na morską banderę ..., a czemu też nie na resztę upa-aińców? Bo o ruskich bardzo chętnie napisano?
Szczerze, w Polsce są dwie najbardziej pro-ukrainskie ekipy - my i Lechia Gdańsk.
Szczerze? Jesteś idiotKą.
Kult bandery itp. wzrasta bardzo owocnie za naszą granicą, a ty, widać, spałaś z osłem pod kamieniem.
Może jej chodziło o innych chazarskich zbrodniarzy na polskich Kresach np. Дмитро (Романa) Семеновичa Клячківськийoвo.

iparts.pl
Śnieżnobiały
Posty: 232
Rejestracja: 17.08.2017, 15:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Śnieżnobiały » 27.05.2024, 07:21

dmytro kłaczkiwski i roman szuchewycz. Te dwa upadlińskie cwele ponoszą główną odpowiedzialność za rzeź wołyńską, ludobójstwo na Polakach.

KaeSPe
Posty: 78
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: KaeSPe » 29.05.2024, 16:40

Nie zauważyłem - przynajmniej w Warszawie - żeby wśród Ukraińców było wielu narodowców czczących Banderę. Wiadomo, że jeśli jest ich 100 czy 200tys, to na pewno tacy się znajdą, ale nie są jakoś szczególnie widoczni. Może między sobą są bardziej aktywni. Większość to typowe centrum, może centroprawica, chwalące Zełeńskiego, ewentualnie mają wywalone na politykę. Na pewno jest nieco lewaków, którzy dołączyli do warszawskiej antify (Ukraińcy+Białorusini) i z nimi się wożą.

czehulov
Posty: 360
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 29.05.2024, 16:54

Masz też wielu młodych skinów bujających się z ONRem i Autonomicznymi Nacjonalistami, którzy tworzą Czarny Blok na Marszu Niepodległości.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Dario1916
Posty: 602
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 29.05.2024, 20:20

KaeSPe pisze:
29.05.2024, 16:40
Nie zauważyłem - przynajmniej w Warszawie - żeby wśród Ukraińców było wielu narodowców czczących Banderę. Wiadomo, że jeśli jest ich 100 czy 200tys, to na pewno tacy się znajdą, ale nie są jakoś szczególnie widoczni. Może między sobą są bardziej aktywni. Większość to typowe centrum, może centroprawica, chwalące Zełeńskiego, ewentualnie mają wywalone na politykę. Na pewno jest nieco lewaków, którzy dołączyli do warszawskiej antify (Ukraińcy+Białorusini) i z nimi się wożą.
Już samo to, że popierają tego komika potwierdza, że to kompletne ameby.
Na razie jeszcze się banderowcy nie afiszują ale wszystko do tego zmierza, według mnie.
(L)

DZnr1
Posty: 52
Rejestracja: 30.12.2014, 18:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DZnr1 » 29.05.2024, 22:50

dario1619 pisze:
29.05.2024, 20:20
kAEspE pisze:
29.05.2024, 16:40
Nie zauważyłam przynajmniej na K6 w W-wie, żeby wśród Ukraińców było tak wielu narodowców czczących stephana Banderę. Wiadomo, że jeśli jest ich 1000 czy 2000 tys., to na pewno tacy się znajdą, ale nie są jakoś u nas na stadionie szczególnie widoczni. Może między sobą są bardziej aktywni. Większość to typowe centrum wisenthala, może centroprawica (החדש), chwaląca Zelensky'ego, ewentualnie "mają wywalone jajniki" na politykę nathaniahu. Jest trochę lewaków, którzy dołączyli do warszawskiej antify z ksP (Ukraińcy+Białorusini) i z nami się wożą.
Już samo to, że popierają tego chazarskiego komika, potwierdza, że to kompletne umysłowe ameby.
Na razie jeszcze się banderowcy nie afiszują ze swoim wrodzonym antyPolonizmem, ale wg mnie wszystko do tego zmierza.
Nie tłumacz "po7onistce", co się dzieje na mieście, bo jej ko7eżanki przygarneły do swojej bandki nawet jakiegoś 'pepika' poszukiwanego w czechosłowacji (jako "żywy lub ..." ;).

Poza tym, macie (wciąż tzn. po usunięciu przez ... tchórzliwego 'admina/moda' świeższych np. pt. "Kibice i polityka"!!!) właściwy/e temat(y), gdzie możecie sobie pokomentować m.in. ostatni atak terrorystyczny upa-ińskiej 'b7adzi' w Olszynie, gdzie ta 'kUrvva' z importU próbowała zamordować ciężarówką/wywrotką Polaków na autobusowym przystanku i w samym pojeździe MPK oraz licznych autach osobowych:

1. viewtopic.php?f=1&t=18587&p=637369&hili ... ka#p637369

2. viewtopic.php?f=10&t=11633&hilit=Kibice+i+polityka

domilon1
Posty: 9
Rejestracja: 19.07.2022, 09:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: domilon1 » 29.05.2024, 23:13

Jeśli mogę z czystej ciekawości spytać, bo od dawna mnie to nurtuje. Jako ze jestem mlody i slabo to ogarniam to zastanawialy mnie ekipy Legii. Między innymi czym charakteryzują się turyści a czym teddy boys? Są jakieś różnice znaczące i jak odbywa sie "rekrutacja" do takich ekip. To pytanie moze brzmieć podejrzanie wiec zadam je tak, ile tak mniej wiecej czlonkow te ekipy mogą liczyć? I jak się trzymają? No i czym zajmuje się white legion, bo ciężko mi znaleźć jakies dobre informacje w internecie, ile mniej więcej maja czlonkow i poprostu czym sie charakteryzują. Z góry dzięki jak ktoś odpowie

DZnr1
Posty: 52
Rejestracja: 30.12.2014, 18:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DZnr1 » 30.05.2024, 00:00

do.milicji1 pisze:
29.05.2024, 23:13
Jeśli mogę z czystej ciekawości spytać, bo od dawna mnie to nurtuje. Jako, że jestem młody i słabo to ogarniam, to zastanawiały mnie ekipy Legii. Między innymi, czym charakteryzują się "turyści 97", a czym 'Teddy Boys '95' itp.? Są jakieś różnice znaczące i jak odbywa sie "rekrutacja" do takich ekip. To pytanie może brzmieć podejrzanie, wiec zadam je tak: Ile - tak mniej-wiecej - członków ta pierwsza ekipa może liczyć? I jak się trzymają? No i, czym zajmuje się 'White Legion', bo ciężko mi znaleźć jakieś informacje w internecie, ile mniej-więcej ma ludzi i po prostu, czym się charakteryzują. Z góry dzięki, jak ktoś odpowie.
Nie możesz i ... nie ma za co! :)

domilon1
Posty: 9
Rejestracja: 19.07.2022, 09:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: domilon1 » 30.05.2024, 00:08

DZnr1 pisze:
30.05.2024, 00:00
do.milicji1 pisze:
29.05.2024, 23:13
Jeśli mogę z czystej ciekawości spytać, bo od dawna mnie to nurtuje. Jako, że jestem młody i słabo to ogarniam, to zastanawiały mnie ekipy Legii. Między innymi, czym charakteryzują się "turyści 97", a czym 'Teddy Boys '95' itp.? Są jakieś różnice znaczące i jak odbywa sie "rekrutacja" do takich ekip. To pytanie może brzmieć podejrzanie, wiec zadam je tak: Ile - tak mniej-wiecej - członków ta pierwsza ekipa może liczyć? I jak się trzymają? No i, czym zajmuje się 'White Legion', bo ciężko mi znaleźć jakieś informacje w internecie, ile mniej-więcej ma ludzi i po prostu, czym się charakteryzują. Z góry dzięki, jak ktoś odpowie.
Nie możesz i ... nie ma za co! :)
Dzięki że rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości tą odpowiedzią

BekazWas
Posty: 180
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: BekazWas » 30.05.2024, 07:50

domilon1 pisze:
29.05.2024, 23:13
Jeśli mogę z czystej ciekawości spytać, bo od dawna mnie to nurtuje. Jako ze jestem mlody i slabo to ogarniam to zastanawialy mnie ekipy Legii. Między innymi czym charakteryzują się turyści a czym teddy boys? Są jakieś różnice znaczące i jak odbywa sie "rekrutacja" do takich ekip. To pytanie moze brzmieć podejrzanie wiec zadam je tak, ile tak mniej wiecej czlonkow te ekipy mogą liczyć? I jak się trzymają? No i czym zajmuje się white legion, bo ciężko mi znaleźć jakies dobre informacje w internecie, ile mniej więcej maja czlonkow i poprostu czym sie charakteryzują. Z góry dzięki jak ktoś odpowie
hahahaha ku***, to nawet nie to, że to brzmi podejrzanie. To 100% policyjne pierdolenie gościu. Pozdrów przyjaciół na komendzie, dobrej służby! ;)

domilon1
Posty: 9
Rejestracja: 19.07.2022, 09:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: domilon1 » 30.05.2024, 08:32

BekazWas pisze:
30.05.2024, 07:50
domilon1 pisze:
29.05.2024, 23:13
Jeśli mogę z czystej ciekawości spytać, bo od dawna mnie to nurtuje. Jako ze jestem mlody i slabo to ogarniam to zastanawialy mnie ekipy Legii. Między innymi czym charakteryzują się turyści a czym teddy boys? Są jakieś różnice znaczące i jak odbywa sie "rekrutacja" do takich ekip. To pytanie moze brzmieć podejrzanie wiec zadam je tak, ile tak mniej wiecej czlonkow te ekipy mogą liczyć? I jak się trzymają? No i czym zajmuje się white legion, bo ciężko mi znaleźć jakies dobre informacje w internecie, ile mniej więcej maja czlonkow i poprostu czym sie charakteryzują. Z góry dzięki jak ktoś odpowie
hahahaha ku***, to nawet nie to, że to brzmi podejrzanie. To 100% policyjne pierdolenie gościu. Pozdrów przyjaciół na komendzie, dobrej służby! ;)
No dobra zdaje sobie częściowo z tego sprawe. Odpuszcze sobie te pytania

WieszWięcej
Posty: 112
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WieszWięcej » 30.05.2024, 12:25

KaeSPe pisze:
29.05.2024, 16:40
Nie zauważyłem - przynajmniej w Warszawie - żeby wśród Ukraińców było wielu narodowców czczących Banderę. Wiadomo, że jeśli jest ich 100 czy 200tys, to na pewno tacy się znajdą, ale nie są jakoś szczególnie widoczni. Może między sobą są bardziej aktywni. Większość to typowe centrum, może centroprawica, chwalące Zełeńskiego, ewentualnie mają wywalone na politykę. Na pewno jest nieco lewaków, którzy dołączyli do warszawskiej antify (Ukraińcy+Białorusini) i z nimi się wożą.
A po czym miałeś zauważyć? Zaczepiałeś ludzi na ulicy i robiłeś ankietę?
Jak widzisz obcego typa na ulicy, to potrafisz rozróżnić, czy jest chuliganem, złodziejem lub dilerem?

UPA, Bandera i Szuchewycz są otoczeni kultem na Ukrainie: ulice, pomniki, stadiony ich imienia.
Więc nie wiem, jak Ukraińcy mieliby nie być tym przesiąknięci?

KaeSPe
Posty: 78
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: KaeSPe » 30.05.2024, 19:48

Dario1916 pisze:
29.05.2024, 20:20
Już samo to, że popierają tego komika potwierdza, że to kompletne ameby.
Na razie jeszcze się banderowcy nie afiszują ale wszystko do tego zmierza, według mnie.
Możliwe. Tylko wiesz na kogo Polacy głosują od wielu lat. Też jesteśmy amebami?
A po czym miałeś zauważyć? Zaczepiałeś ludzi na ulicy i robiłeś ankietę?
Jak widzisz obcego typa na ulicy, to potrafisz rozróżnić, czy jest chuliganem, złodziejem lub dilerem?
UPA, Bandera i Szuchewycz są otoczeni kultem na Ukrainie: ulice, pomniki, stadiony ich imienia.
Więc nie wiem, jak Ukraińcy mieliby nie być tym przesiąknięci?
Spójrz na wyniki wyborów na Ukrainie przed wojną. Narodowcy nigdy nie byli znaczącą siłą polityczną. W niektórych radach miast dołączali do szerszych koalicji, stąd udawało im się przeforsować np. stawianie pomników czy nadawanie nazw ulic. Teraz w czasie wojny nastroje się zradykalizowały, ale wciąż nie jest to jakaś dominująca siła.

"Jak widzisz obcego typa na ulicy, to potrafisz rozróżnić, czy jest chuliganem, złodziejem lub dilerem?" - w zasadzie to tak :)

DZnr1, nie wiem przygłupie o czym ty piszesz. To jakiś bełkot.

WieszWięcej
Posty: 112
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WieszWięcej » 31.05.2024, 11:58

A co ma wynik wyborów do banderyzmu?

Zachodnia Ukraina kultywuje ludobóstwo Polaków. Np. Mer Lwowa nie jest chyba z partii narodowców? A banderowiec z niego pierwszej wody.
Z resztą banderyzm to niejedyny problem Ukrainy, tam nawet były prezydent nosi ubrania z symboliką hitlerowską.

KaeSPe
Posty: 78
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: KaeSPe » 31.05.2024, 13:51

WieszWięcej pisze:
31.05.2024, 11:58
A co ma wynik wyborów do banderyzmu?

Zachodnia Ukraina kultywuje ludobóstwo Polaków. Np. Mer Lwowa nie jest chyba z partii narodowców? A banderowiec z niego pierwszej wody.
Z resztą banderyzm to niejedyny problem Ukrainy, tam nawet były prezydent nosi ubrania z symboliką hitlerowską.
Ależ oczywiście, spora część zachodniej Ukrainy usprawiedliwia ludobójstwo na Wołyniu i czci jego autorów. Dobry artykuł na ten temat jest tu: [link]
Tyle, że to zachodnia Ukraina, z której ludzie rzadziej uciekli do Polski (bo jest bezpiecznie). Ci, którzy głównie przyjechali do Polski, to wschód i centrum, a tam banderowcy nie cieszą się popularnością. Stąd na ulicach np. Warszawy symboliki banderowskiej nie widać. Można mówić dużo o Ukraińcach przebywających w Polsce, ale akurat to, że są banderowcami, to niekoniecznie.

TND
Posty: 58
Rejestracja: 04.05.2016, 13:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: TND » 01.06.2024, 16:46

Ty tam najwięcej wiesz czy są banderowcami czy nie. Na razie się kryją ale za kilka lat już jawnie bedą wyrażać poparcie dla banderyzmu, wystarczy że się tu zjadą dziesiątki czy nawet setki tysięcy frontowców. Wtedy nie pierdniesz jeden z drugim bo wiadomo, że jako główny ośrodek do swojej agitacji i propagandy wybiorą sobie Warszawę, żeby mieć większą siłę przebicia. Wtedy zobaczymy czy będzie Mocno Legia, nienawidzimy wszystkich czy jednak będziecie udawać, że nic się nie dzieje albo wymawiać się przypałami, kamerami, psami itp.
Będzie tu drugi Lwów albo Kijów. Zresztą nie tylko w Warszawie ale w innych dużych miastach też będzie się działo.

yalla
Posty: 111
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 03.06.2024, 11:22

Ukraińcy w Polsce to się martwą jak przeżyć od pierwszego do pierwszego i ustabilizować się w miarę ekonomicznie, i kminią czy zostawać tutaj czy lecieć na Zachód. 90% z nich to nie ma nawet wiedzy historycznej żeby się utożsamiać z Banderą.

Inzynier_gamon
Posty: 64
Rejestracja: 06.08.2017, 10:22

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Inzynier_gamon » 03.06.2024, 17:15

Ciekawe, czy Legia wpuści Motor na swoje sektory i czy do nich pojedzie...

TND
Posty: 58
Rejestracja: 04.05.2016, 13:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: TND » 03.06.2024, 18:05

yalla pisze:
03.06.2024, 11:22
Ukraińcy w Polsce to się martwą jak przeżyć od pierwszego do pierwszego i ustabilizować się w miarę ekonomicznie, i kminią czy zostawać tutaj czy lecieć na Zachód. 90% z nich to nie ma nawet wiedzy historycznej żeby się utożsamiać z Banderą.
Gościu wyloguj się do życia albo wyjdź z chaty i zobacz co się dzieje dookoła. Nie wiem kto ci takie bajkowe info zapodał że ukry w Polsce martwią się, żeby przeżyć od 1 do 1. Tvn do spółki z tvp ci zlasowali mózg. Za chwilę napiszesz, że kopciuchy albo cyganie też się martwią jak przeżyć do 1 po ciężkiej pracy za grosze.
Ukrów jest od c****, melanżują, kradną, robią syf, są roszczeniowi, mają różne przywileje a ty p********* kocopoły. Mieszkasz na jakiejś wichurze gdzie jest 500 mieszkańców czy pojebany jesteś, że takie pierdolety tu wciskasz?

I jeszcze te bzdury że nie utożsamiają się z banderą bo nie mają wiedzy historycznej. Przecież na ukrainie jest kult bandery więc cała zachodnia ukraina jest tym przesiąknięta do szpiku kości. To nie Polska gdzie młode lewactwo nie ma pojęcia o bohaterach Narodowych.

yalla
Posty: 111
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 03.06.2024, 18:10

TND pisze:
03.06.2024, 18:05
yalla pisze:
03.06.2024, 11:22
Ukraińcy w Polsce to się martwą jak przeżyć od pierwszego do pierwszego i ustabilizować się w miarę ekonomicznie, i kminią czy zostawać tutaj czy lecieć na Zachód. 90% z nich to nie ma nawet wiedzy historycznej żeby się utożsamiać z Banderą.
Gościu wyloguj się do życia albo wyjdź z chaty i zobacz co się dzieje dookoła. Nie wiem kto ci takie bajkowe info zapodał że ukry w Polsce martwią się, żeby przeżyć od 1 do 1. Tvn do spółki z tvp ci zlasowali mózg. Za chwilę napiszesz, że kopciuchy albo cyganie też się martwią jak przeżyć do 1 po ciężkiej pracy za grosze.
Ukrów jest od c****, melanżują, kradną, robią syf, są roszczeniowi, mają różne przywileje a ty p********* kocopoły. Mieszkasz na jakiejś wichurze gdzie jest 500 mieszkańców czy pojebany jesteś, że takie pierdolety tu wciskasz?

I jeszcze te bzdury że nie utożsamiają się z banderą bo nie mają wiedzy historycznej. Przecież na ukrainie jest kult bandery więc cała zachodnia ukraina jest tym przesiąknięta do szpiku kości. To nie Polska gdzie młode lewactwo nie ma pojęcia o bohaterach Narodowych.
widzę, że jesteś ekspertem w temacie Ukraińców. Zatem nie będę dyskutował ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BiałostockaJaga, bubebe, Damian17, floydfloyd, kuklewicz, protektormalopolska, roman71, suomi, Śląska_Duma i 321 gości