kibiccc1 pisze: 25.11.2023, 21:58
3 wspaniałych vs. cała Warszawa? :D
Oj nie śmiej się, nie śmiej :D jakieś kilkanaście lat temu (jakoś przed tym pieprzonym euro ) w tych rejonach zaobserwowano także 3 kibiców KSP w barwach. Z tym, że oni tego pobytu raczej zbyt miło nie wspominają :) Ale o tym to może niech napiszą bohaterskie hoolsy spod znaku naszych sąsiadek - naturysta i ten mitoman kaespe, bo może wśród wspomnianej 3 był któryś z nich :D
domilon1 pisze: 25.11.2023, 18:26
Taka ciekawostka z bemowskich jelonek północnych, w ostatnim czasie co jakiś czas spotkać można 1-3 osoby w barwach polonii (najczęściej czapki natomiast szaliki podobno też. To genralnie jakieś młode osoby, raczej napewno nie pełnoletnie, można ich zobaczyć najczesciej jak rozklejają wlepy polonii po okolicy. Pare dni temu pojawil się na murku w strone głownej ulicy przy ratuszu bemowa tag Poloni (zwykłe nasprejowane ksp) i przekreślona legia. Co prawda na drugi dzień oba malunki były przekreślone, natomiast myśle że jest to ciekawa sytuacja patrząc jak bardzo legijne jest bemowo a w szczegolnosci jelonki. Wiadomo to tylko zwykła zajawka trójki kolegów a nie coś poważnego. mimo wszystko ciekawe że takie osoby są i że w tych barwach rzeczywiście wychodzą na zewnątrz bo teraz poloniści słabo się trzymają.
Bez urazy gościu ale gdzie niby był ten bazgroł? Byłem w okolicach ratusza zarówno tydzień temu po meczu jak i dziś ale nic takiego nie zauważyłem.
Absolutnie nie mam zamiaru się śmiać. Mi np. daleko do Legii, ale obiektywnym trzeba być, że ultras top 1 w PL. Rozumiem, że dla Polonii bycie w Warszawie nie jest proste, ale trzeba czasem spojrzeć prawdzie w oczy.
Widzę, że nie ma chętnych na rozmowę o tym ile osób chodzi na mecze Polonii za darmo, w ramach akcji klubu, to może teraz jeszcze taka kwestia, bez złośliwości, oparta na oficjalnych danych o frekwencji podawanych rzez klub Polonia- ostatni raz na meczu przy Konwiktorskiej ponad 2000 osób pojawiło się w sierpniu. Dokładnie było to 2735 osób, mecz z Motorem (w tym o ile pamiętam jakieś 350 osób z Lublina na sektorze gości, może więcej, nie wiem). Mamy grudzień, liga trwa cały czas, od sierpnia odbyło się dużo spotkań. Jak rozumiem nadal jest akcja „Otwarty stadion” zachęcającą nowych kibiców do darmowego przyjścia na mecz, Polonia gra w drugiej najwyższej klasie rozgrywkowej, ciekawych rywali w tej lidze nie brakuje, rok rocznie były ostatnio awanse, co zawsze dobrze wpływa na frekwencję (a przynajmniej powinno wpłynąć). A jaka jest ta realna frekwencja widać parę postów wyżej, podałem ją. Gratis najnowsza liczba, z ostatniego weekendu- mecz ze Stalą Rzeszów, ogłoszony jako pożegnanie chyba dość ważnego i cenionego piłkarza Polonii Łukasz Piątka, liczba widzów: 1452 osoby. Jednocześnie od lat kibice Polonii upominają się o nowy stadion (na bodaj 15.000 osób, ale tu mogę się mylić). Pytanie zatem bez złośliwości, jeśli ktoś z Polonii zechce się odnieść- czy nie sądzicie, że w świetle oficjalnej frekwencji przy Konwiktorskiej jakoś tak nie ma na dzień dzisiejszy realnych, racjonalnych podstaw by sądzić, że nowy obiekt na kilkanaście tysięcy jest Polonii rzeczywiście w chwili obecnej niezbędny?
Nurni F. pisze: 05.12.2023, 18:50
Widzę, że nie ma chętnych na rozmowę o tym ile osób chodzi na mecze Polonii za darmo, w ramach akcji klubu, to może teraz jeszcze taka kwestia, bez złośliwości, oparta na oficjalnych danych o frekwencji podawanych rzez klub Polonia- ostatni raz na meczu przy Konwiktorskiej ponad 2000 osób pojawiło się w sierpniu. Dokładnie było to 2735 osób, mecz z Motorem (w tym o ile pamiętam jakieś 350 osób z Lublina na sektorze gości, może więcej, nie wiem). Mamy grudzień, liga trwa cały czas, od sierpnia odbyło się dużo spotkań. Jak rozumiem nadal jest akcja „Otwarty stadion” zachęcającą nowych kibiców do darmowego przyjścia na mecz, Polonia gra w drugiej najwyższej klasie rozgrywkowej, ciekawych rywali w tej lidze nie brakuje, rok rocznie były ostatnio awanse, co zawsze dobrze wpływa na frekwencję (a przynajmniej powinno wpłynąć). A jaka jest ta realna frekwencja widać parę postów wyżej, podałem ją. Gratis najnowsza liczba, z ostatniego weekendu- mecz ze Stalą Rzeszów, ogłoszony jako pożegnanie chyba dość ważnego i cenionego piłkarza Polonii Łukasz Piątka, liczba widzów: 1452 osoby. Jednocześnie od lat kibice Polonii upominają się o nowy stadion (na bodaj 15.000 osób, ale tu mogę się mylić). Pytanie zatem bez złośliwości, jeśli ktoś z Polonii zechce się odnieść- czy nie sądzicie, że w świetle oficjalnej frekwencji przy Konwiktorskiej jakoś tak nie ma na dzień dzisiejszy realnych, racjonalnych podstaw by sądzić, że nowy obiekt na kilkanaście tysięcy jest Polonii rzeczywiście w chwili obecnej niezbędny?
Czy na wszystkich tych spotkaniach był zorganizowany doping?
kibiccc1 pisze: 25.11.2023, 21:58
3 wspaniałych vs. cała Warszawa? :D
Oj nie śmiej się, nie śmiej :D jakieś kilkanaście lat temu (jakoś przed tym pieprzonym euro ) w tych rejonach zaobserwowano także 3 kibiców KSP w barwach. Z tym, że oni tego pobytu raczej zbyt miło nie wspominają :) Ale o tym to może niech napiszą bohaterskie hoolsy spod znaku naszych sąsiadek - naturysta i ten mitoman kaespe, bo może wśród wspomnianej 3 był któryś z nich :D
domilon1 pisze: 25.11.2023, 18:26
Taka ciekawostka z bemowskich jelonek północnych, w ostatnim czasie co jakiś czas spotkać można 1-3 osoby w barwach polonii (najczęściej czapki natomiast szaliki podobno też. To genralnie jakieś młode osoby, raczej napewno nie pełnoletnie, można ich zobaczyć najczesciej jak rozklejają wlepy polonii po okolicy. Pare dni temu pojawil się na murku w strone głownej ulicy przy ratuszu bemowa tag Poloni (zwykłe nasprejowane ksp) i przekreślona legia. Co prawda na drugi dzień oba malunki były przekreślone, natomiast myśle że jest to ciekawa sytuacja patrząc jak bardzo legijne jest bemowo a w szczegolnosci jelonki. Wiadomo to tylko zwykła zajawka trójki kolegów a nie coś poważnego. mimo wszystko ciekawe że takie osoby są i że w tych barwach rzeczywiście wychodzą na zewnątrz bo teraz poloniści słabo się trzymają.
Bez urazy gościu ale gdzie niby był ten bazgroł? Byłem w okolicach ratusza zarówno tydzień temu po meczu jak i dziś ale nic takiego nie zauważyłem.
murek na górczewskiej 200 za przystankiem autobusowym metro bemowo
Dobra, dobra już nie zasłaniaj się Eminemem czy kimś innym bo swego czasu z "eLką" mieliście oprawę a teraz odwracasz kota ogonem. A ta laska z filmiku zapewne ma tyle wspólnego z Legią co i ja...Czyli nic.
ruraZtras pisze: 09.12.2023, 14:01
Od kiedy nasze 'redba7(A)sy' pokazują "eLkę"? Widzę, że choroba denga zaatakowała kolejnych forumowych legionistów, którzy wszystko podpinają pod '7achony' z rts-u.
Mniej więcej od wtedy, kiedy ty pierwsza uznałeś, skąd jest ta debilka. Pozazdrościć zdrowia ... :D
Nie kłóć się z "czerWoną ruRą" z'rb(18)87'/-e stołecznego fanklubu a7berto&bratana, że wiesz lepiej, co ich członek pokazyWał, bo jak tamte raklamujesz ... tzw. para-peta! ;)
Czy Eminem lub Trump jest z Warszawy? Czy pokazywał eLkę stojąc pod Pałacem Kultury? Serio nie rozumiesz ze jest coś takiego jak "kontekst"?
Oczywiście nie twierdzę że ta bladź to ktoś z Legii, ba- nie mam nawet cienia dowodu na to że była kiedykolwiek na meczu, co nie zmienia faktu że eLkę pokazywała celowo w kontekście stołecznego klubu właśnie
Czy ktoś już tej blond tufcie w tą i nazad po Marszałkowskiej przez Pruszków wshodni ciąganej, wyjaśnił żeby ważyła słowa? Nikt nie mówi żeby ją od razu posunąć pomocnikiem jakby zrobiono w starej, przedwojennej Warszawie skąd pochodziła rodzina mojego serdecznego przyjaciela,czy jej przyfastrygować, ale ktoś mógłby przynajmniej napluć na facjatę i może by coś dotarło do jej pustej makówki.
Ten łysy z huty to kolejne wcielenie tego zwichrowanego psychicznie dzieciaka bo z hutą to ma tyle wspólnego co ja Mokotowem czyli nic .Nie warto odpisywać bo go to tylko nakręca do działania w Internecie. Ale co kto woli.
Łysy z Huty pisze: 10.12.2023, 21:20
Czy ktoś już tej blond-tufcie w tą i nazad po Marszałkowskiej przez Pruszków wschodni ciąganej wyjaśnił, żeby ważyła słowa? Nikt nie mówi, żeby ją od razu posunąć pomocnikiem, jakby zrobiono w starej, przedwojennej Warszawie, skąd pochodziła rodzina mojego serdecznego przyjaciela, czy jej przyfastrygować, ale ktoś mógłby przynajmniej napluć na facjatę i może by coś dotarło do jej pustej makówki.
Podejmiesz się tego, jakby co, widzewiaki dadzą ... namiary? ;)
Kaleoa.02 pisze: 10.12.2023, 15:32
To forum puka w denko od spodu
Głównie za sprawą twojego kolegi po szalu, który wyszedł z Tworek i znowu zaczął pruć się do każdego i rozpierdalać każdy temat swoimi chorymi debilnymi wypocinami.
dari.1619 pisze: 09.12.2023, 16:37
Mniej więcej od wtedy, kiedy ty pierwsza uznałeś, skąd jest ta debilka. Pozazdrościć zdrowia ... :D
Nie kłóć się z "czerWoną ruRą" z'rb(18)87'/-e stołecznego fanklubu a7berto&bratana, że wiesz lepiej, co ich członek pokazyWał, bo jak tamte raklamujesz ... tzw. para-peta! ;)
Czy Eminem lub Trump jest z Warszawy? Czy pokazywał eLkę stojąc pod Pałacem Kultury? Serio nie rozumiesz ze jest coś takiego jak "kontekst"?
Oczywiście nie twierdzę że ta bladź to ktoś z Legii, ba- nie mam nawet cienia dowodu na to że była kiedykolwiek na meczu, co nie zmienia faktu że eLkę pokazywała celowo w kontekście stołecznego klubu właśnie
Patrząc na to że to jest jakaś gówniara to równie dobrze wypowiadając te słowa i pokazując "eLkę" mogło jej chodzić o znak "loser" co jeśli się nie mylę w wolnym tłumaczeniu znaczy "przegryw/frajer/ofiara losu".
2DZ pisze: 12.12.2023, 06:33
ta głupia wieśniara zapewne gdzieś z woj. łódzkiego, skoro zafascynowała się kolorowymi, których wcześniej widziała pewnie tylko w telewizorze ustawionym w kole gospodyń wiejskich.
Największa wiocha i kurestwo to jest akurat w twoim mieście. Tyle szlaufów na kilometr kwadratowy to nie ma nigdzie indziej w Polsce.
Gdyby w Gdyni taka cipa powiedziała co powiedziała to już by tu nie mieszkała. Twoim zadaniem albo twoich kumpli jest rozkminienie takiego szlaufa za te ciężkie słowa. Może jest z łódzkiego, może wielkopolskiego, może podkarpackiego a może po prostu mieszka w Warszawie od urodzenia. Nie wiadomo więc zajmij się tym i to sprawdź zamiast pisać bzdury na forum od świtu do 3 w nocy.
Rodowici Warszawiacy się w grobach przewracają.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...
Pytanie jest niecodzienne - czy transparent, który zawisł kilkanaście lat temu na meczu ŁKS - Legia, dotyczył tej samej osoby?
A jeśli tak, to o co chodziło w tej historii?
Lepszy taki co za małolata miał chujowe poglądy ale się szybko ogarnął i przeszedł na dobrą czyli prawą stronę niż taki pseudo zasadowiec jak ty co sie kreuje na człowieka a się pruje i ubliża ludziom jak zwykły frajerzyna.
A od Brauna odbij bo chłop wczoraj zrobił dobrą robotę. Wspaniały polski patriota jak kiedyś Roman Dmowski więc ''żydka'' to sobie poszukaj u siebie w rodzinie.
Jednak należy dodać, że (L)egioniści raczej nie zakładali, iż fIDE7 z ksP będzie w przyszłości wraz z bakievitz-em (od pis-owskigo zERA) modlił się pod kościołem za ... milicję. :)
Twój kolega się modlił razem z nim pod kościołem. Taki co nazywa się tak samo jak pan gaśnica. No chyba że to był jakiś fotomontaż TVNu. I jeszcze jeden tam był od pielgrzymek kibicowskich na zdjęciu.
dyzio ty zawsze byłeś taki wyszczekany ale szkoda ze tylko w internecie i przy kolegach.
Napisz tu może jak obrałeś się solówy z Ruenem zasłaniając się kolegami. Bo chyba nie zaprzeczysz że mieliście swego czasu konflikt ze starszyzną.
2DZ pisze: 14.12.2023, 00:45
Akurat ta powyżej nigdy nie zostanie moim kolegą, no chyba, że masz, "nisc", na myśli tego ...
który chyba kiedyś zgubił w W-wie swoją flAGę, to też ... nie. ;)
To chyba jakiś neonazista z Berlina. Dynamo miało trzech patronów Stasi, Hitlera i Escobara.
Informacyjnie- Polonia kontynuuje akcję, o której tu pisałem niedawno (a przy tym o której efekty pytałem kibiców Polonii, ale niestety nie doczekałem się odpowiedzi), w ramach której można przyjść na mecz Polonii za darmo. Aktualnie akcja jest dość szeroko reklamowana na miejskich autobusach- i rzeczywiście te autobusy z tymi reklamami są widoczne i można je spotkać na ulicach Warszawy. Zobaczymy jak wpłynie to wiosną na frekwencję przy Konwiktorskiej, która pomimo tej akcji nie była jesienią najlepsza (przykładowo na pięciu ostatnich spotkaniach średnia frekwencja wraz z kibicami gości wyniosła 1617 osób na mecz).
Nurni F. pisze: 02.02.2024, 13:57
Informacyjnie- Polonia kontynuuje akcję, o której tu pisałem niedawno (a przy tym o której efekty pytałem kibiców Polonii, ale niestety nie doczekałem się odpowiedzi), w ramach której można przyjść na mecz Polonii za darmo. Aktualnie akcja jest dość szeroko reklamowana na miejskich autobusach- i rzeczywiście te autobusy z tymi reklamami są widoczne i można je spotkać na ulicach Warszawy. Zobaczymy jak wpłynie to wiosną na frekwencję przy Konwiktorskiej, która pomimo tej akcji nie była jesienią najlepsza (przykładowo na pięciu ostatnich spotkaniach średnia frekwencja wraz z kibicami gości wyniosła 1617 osób na mecz).
Ta akcja trwa już od ponad roku i efekty to frekwencja na poziomie 1500-2000 osób/mecz przy K6. Przy rekordowych frekwencjach na Ł3 wygląda to mizernie.
Wypowie się ktoś obiektywnie czy grupa Ultras Enigma poza działaniami na stadionie działa coś na mieście? Chodzi mi o niszczenie wrzutów wroga albo tworzenie malunków KSP? Ostatni tydzień byłem w delegacji i zwiedzałem Muranów. Zero jakichkolwiek konkretnych graffiti KSP jedynie bazgroły na murach, ale również jakieś (L). No i jak to w końcu jest w tym Muranowem? Czy jest to nadal bastion Polonijny? Skoro na Muranowie nie ma żadnych graffiti to czy Polonia maluje coś na innych osiedlach?
Nurni F. pisze: 02.02.2024, 13:57
Informacyjnie- Polonia kontynuuje akcję, o której tu pisałem niedawno (a przy tym o której efekty pytałem kibiców Polonii, ale niestety nie doczekałem się odpowiedzi), w ramach której można przyjść na mecz Polonii za darmo. Aktualnie akcja jest dość szeroko reklamowana na miejskich autobusach- i rzeczywiście te autobusy z tymi reklamami są widoczne i można je spotkać na ulicach Warszawy. Zobaczymy jak wpłynie to wiosną na frekwencję przy Konwiktorskiej, która pomimo tej akcji nie była jesienią najlepsza (przykładowo na pięciu ostatnich spotkaniach średnia frekwencja wraz z kibicami gości wyniosła 1617 osób na mecz).
Ta akcja trwa już od ponad roku i efekty to frekwencja na poziomie 1500-2000 osób/mecz przy K6. Przy rekordowych frekwencjach na Ł3 wygląda to mizernie.
Zgadza się, ale to nadal nie świadczy o braku sukcesu tej akcji. Bo może jest tak, że z tych 1500-2000 osób, o których wspominasz, znaczna część przychodzi za darmo w ramach tej akcji, co byłoby dowodem na sukces akcji. Niestety nikt z KSP nie wypowiedział się w tej sprawie, więc to oczywiście tylko luźne dywagacje (w przeciwieństwie do danych dotyczących frekwencji przy Konwiktorskiej, która jest do sprawdzenia chociażby na 90minut.pl- tu mamy dane co do sztuki, w tym kibice gości, i nie wygląda to zbyt kolorowo).
A może frekwencja pójdzie do góry bo kibice "Dumy Stolicy" zreflektują się, że warto jednak wspierać ich ukochaną drużynę w I lidze gdzie mają atrakcyjnych przeciwników i nie grali na tak wyskoim szczeblu rozgrykowym od lat :)
Arce patrząc na ich cyfry to chyba ten bojkot jest mocno na rękę. Teraz żeby pojechać na wyjazd będzie trzeba przekalkulować kto u kogo był, a kto kogo nie przyjął, a kto kogo zbojkotował. Beka
Na wstępie zaznaczymy, że nigdy nie popieraliśmy i nie będziemy popierać używania jakiegokolwiek sprzętu. Każdy z nas ma swoje życie, rodziny i chce po meczu wrócić do domu.
Od września po wydarzeniach pod Tarnowem w kibicowskiej Polsce zaczął sie bojkot Wisły Kraków. My podjęliśmy decyzję, że mimo wszystko pojedziemy do Krakowa na MECZ SWOJEJ DRUŻYNY. Nie dlatego, że popieramy sprzęt, ale dlatego, że sam bojkot (na którego górze stoją duże ekipy) nie jest konsekwentny.
Dlaczego bojkotowana jest Wisła, a np. jej zgodowicze/układowicze i wszystkie powiązane ekipy już nie?
Dlaczego, żeby wyczyścić klimat sprzętowy nie są bojkotowane ekipy, które używają sprzętu?
Zaczęło się wybieranie gdzie pojadę, a gdzie nie pojadę, kogo wpuszczę, a kogo nie.
Odpowiedź na pierwsze pytanie jest prosta; łatwiej jest zbojkotować małą ekipę i do niej nie jechać, bo pojechali sobie do Krakowa, niż nie jechać w kilka tysięcy na zgodowiczów Wisły.
Łatwiej jest nie wpuścić Polonii, niż nie wpuścić zgodowiczów Wisły, którzy na trybuny gospodarzy przyciągną dodatkowych kibiców.
W grudniu nie przyjechała do nas Stal Rzeszów.
Stal Rzeszów, która ma układ z Polonią Przemyśl, która ma z kolei zgodę z Wisłą...
Stal do zgód swojego ukladowicza się nie miesza, ale już na to gdzie MY mamy jeździć, a gdzie nie już tak...
HIPOKRYZJA
W ostatnich dniach wyciekło zdjecie z Wakacji, gdzie Ekipa Lecha Poznań spędza wakacje z osobą pogonioną z Cracovii za konfidenctwo... Czy Arka Gdynia, która jest tak konsekwentna, jeśli chodzi bojktowanie nas zerwie kontakty z Lechem za trzymanie z konfidentem, czy tego w kodeksie KIBICOWSKIM już nie ma?
To wszystko schodzi do granic absurdu, a to dopiero początek roku...."
Co tu dużo gadać. W punkt
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami
Hipokryzja i absurdy w polskim ruchu kibicowskim już nie są do kwadratu, a do sześcianu. Jedno z najmądrzejszych oświadczeń jakie kiedykolwiek powstały na polskiej scenie kibicowskiej. Brawo Polonia róbcie swoje, tylko gówno płynie z prądem.
Problemem jest używanie sprzętu do obrony przed atakiem prowadzonym bez sprzętu. W punkt to by było, gdyby to oświadczenie coś wnosiło do rozwiązania tego problemu. A tak, to jest to samo co zawsze: "a wy to, to my tamto", mające usprawiedliwić włażenie przez KSP w rów Widzewa - tyle, że tym razem nie jako pierdolenie na forum, a "oficjalne oświadczenie". Problem, który sprawia, że jest mniej i będzie coraz mniej chętnych do atakowania, więc ruch kibicowski stopniowo wymrze, pozostaje.