Toruń i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

czehulov
Posty: 628
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: czehulov »

Właśnie można zauważyć,że odkąd przerzuty zmieniły wiarę to dziwnym trafem nie było na meczu oflagowania.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
iparts.pl
Banditosdod
Posty: 349
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod »

czehulov pisze: 13.08.2023, 01:07 Właśnie można zauważyć,że odkąd przerzuty zmieniły wiarę to dziwnym trafem nie było na meczu oflagowania.
Rodło grało mecz wczoraj i to na wyjeździe.
Saverok
Posty: 408
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Saverok »

kamilek vel plamy pospustowe pisze: 12.08.2023, 15:09 Większość kumatych ludzi dziś od rana kręci się na swoich rewirach i pilnuje ich przed wjazdami wroga. Ty siedzisz na forum.
Od 6:00 rano wszyscy, te 25 tysięcy ludzi, czekali schowani po krzakach i za orlikami, tylko widzisz, ja jeden jedyny raczyłem się obiadem, mając na stadion 15 minut drogi : )
kamilek vel kropielek pisze: 12.08.2023, 15:28
kamilek vel plamy pospustowe pisze: 12.08.2023, 15:09 Ty siedzisz na forum.
Bo sawerok to internetowy chuligan. Zamiast latać z kolegami (pewnie ich nie ma) po mieście w dniu meczowym, woli patrolować forum kibice.net. I szuka na siłę kolegów do rozmowy, bo myśli że pozna kogoś z Łodzi i będzie miał z kim na mecze chodzić :)
No, no. Tak jak wyżej. Każdy latał po mieście już od 6:00 rano. Nie widziałeś tych tysięcy ludzi biegających niczym na DOZ maratonie? : )

A tak serio, pokazuje to, iż na stadionie nawet w życiu nie byłeś, kamilku, a co dopiero mieć choćby zarys tego, jak funkcjonuje derbowe miasto i "kiedy" dzieje się najwięcej.

kamilek vel kropielek pisze: 12.08.2023, 15:28
kamilek vel plamy pospustowe pisze: 12.08.2023, 15:09 Ja siedzę na forum zamiast...
...na mecze chodzić :)
O, to, to!
Bo widzisz, kamilku, ja, w przeciwieństwie do ciebie, chodzę na mecze i jeżdżę na wyjazdy, a ty siedzisz tylko tutaj na forum, napierdalasz posty w tematach regionów od Tatr po Bałtyk, zadając głupie pytania (jak na młodszego aspiranta przystało) i osrany jesteś po pachy na pytanie "za kim jesteś" i to (sic!) na KIBICOWSKIM forum. No czyż można wystawić sobie większą laurkę przyjebanego dziecka neostrady? : )

A tak poza tym, kamilek, to jadą tutaj po tobie wszyscy jak z burą kurwą, a przykładem jest temat komentarzy z tej kolejki. Ale nie przejmuj się! Dawaj więcej postów, bo jest ubaw, a najebałeś ich już ponad 130 odkąd zacząłeś wakacje od szkoły specjalnej.
kropka vel plamy pospustowe, a tak naprawdę kamilek niedojeb pisze: 12.08.2023, 20:55 No kozacko wyglądają te nabite trybuny. Pojemność na Widzewie o ile mnie pamięć nie myli to 17.500 miejsc. Na dzisiejszym meczu spokojnie jest 25 tysięcy.
Myli : )
Była dostawiona 5. trybuna. Nie wiedziałeś?
kropka vel plamy pospustowe, a tak naprawdę kamilek niedojeb pisze: 12.08.2023, 20:55 Mam u siebie małą imprezkę...
Nawet wyciekło zdjęcie z tego "melanżu":

Obrazek

I ci znajomi to dalej tam są z tobą w tym pokoju czy już salowy ich zabrał do swoich klatek?
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !
Saverok
Posty: 408
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Saverok »

kropek vel plamy pospustowe, a tak naprawdę niedojebany młodszy aspirant kamilek pisze: 13.08.2023, 13:06 Mniej więcej o to mi chodziło (...) co gdzie się działo w Łodzi.
Wiem, młodszy aspirancie.
Ale nic z tego, bo nie dowiedziałaś się nic więcej niż to, co zobaczyłaś w TV i na tiktoku : )
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !
marmar
Posty: 33
Rejestracja: 07.05.2007, 20:50

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: marmar »

18 sierpnia Apatory pierwszy raz w historii chcą oficjalnie zorganizować turniej kibicowski, ciekawie
patrinhotrn
Posty: 56
Rejestracja: 10.05.2018, 14:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: patrinhotrn »

marmar pisze: 16.08.2023, 00:23 18 sierpnia Apatory pierwszy raz w historii chcą oficjalnie zorganizować turniej kibicowski, ciekawie
Smutni już się niestety zainteresowały wydarzeniem.
patrinhotrn
Posty: 56
Rejestracja: 10.05.2018, 14:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: patrinhotrn »

15 lat grupy UF'08
https://fb.watch/mwAUyHIHO_/
wafel10
Posty: 62
Rejestracja: 03.05.2018, 08:29

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: wafel10 »

Na turnieju Apatora obecny Start Gniezno
skalper991
Posty: 69
Rejestracja: 18.03.2018, 23:16

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: skalper991 »

I kogo na ten turniej zaprosili ?
patrinhotrn
Posty: 56
Rejestracja: 10.05.2018, 14:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: patrinhotrn »

Przewinęło się ok. 200 osób i 26 osób ze Startu Gnieźno
https://www.facebook.com/10006463837424 ... /?sfnsn=mo
Banditosdod
Posty: 349
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod »

patrinhotrn pisze: 18.08.2023, 10:45
marmar pisze: 16.08.2023, 00:23 18 sierpnia Apatory pierwszy raz w historii chcą oficjalnie zorganizować turniej kibicowski, ciekawie
Smutni już się niestety zainteresowały wydarzeniem.
Trudno aby utrzymywali to w tajemnicy, skoro wystarczyło wejść na ich profil na Facebooku aby dowiedzieć się w jaki dzień dzień jest rozgrywamy turniej...
skalper991
Posty: 69
Rejestracja: 18.03.2018, 23:16

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: skalper991 »

Banditosdod pisze: 20.08.2023, 23:06
patrinhotrn pisze: 18.08.2023, 10:45
marmar pisze: 16.08.2023, 00:23 18 sierpnia Apatory pierwszy raz w historii chcą oficjalnie zorganizować turniej kibicowski, ciekawie
Smutni już się niestety zainteresowały wydarzeniem.
Trudno aby utrzymywali to w tajemnicy, skoro wystarczyło wejść na ich profil na Facebooku aby dowiedzieć się w jaki dzień dzień jest rozgrywamy turniej...
Chełmży nie zapraszali czy im Warszawa nie pozwoliła ? :D
ślusarz
Posty: 248
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: ślusarz »

Start Gniezno po turnieju trafiony farmazon czy prawda ?
kondziu0709
Posty: 86
Rejestracja: 08.05.2014, 18:28

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: kondziu0709 »

Farmazon.
Gnieźnieński SKS!
patrinhotrn
Posty: 56
Rejestracja: 10.05.2018, 14:00

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: patrinhotrn »

Kolor83
Posty: 38
Rejestracja: 16.08.2016, 17:38

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Kolor83 »

tenkrat pisze: 12.09.2023, 14:36
Karmaaa pisze: 06.02.2022, 19:33
TadzioNorek pisze: 06.02.2022, 18:59 Denis w którymś ostatnio wywiadzie przed walka zapytany o piłkę nożną i wymienienie jakiś ulubionych piłkarzy Elany odpowiedział że nie wie i w ogóle nie interesuje się futbolem bo jest nudny. Wiem że tu Ameryki nie odkryje ale to jest ku*** parodia że tacy ludzie teraz tworzą tzw ekipy... On jak i 95% obecnych chuliganów nie ma nic wspólnego ze swoimi drużynami. W innych krajach fanatycy potrafią się interesować swoją drużyna i przy tym walczyć za swój klub z innymi ekipami a w Polsce do tych ekip są dobierani ludzie z klubów gdzie razem trenują albo z bramek. Jeszcze troszkę i to wszystko jebnie i będą drugie Wyspy Brytyjskie :)
jeszcze jedno, bo nie można edytować.
piszesz że wzór dla Ciebie to sytuacja - gdzie kibole, fanatycy, oprócz wiadomej działalnosci kibolskiej interesują się jeszcze wszyscy klubem i piłką.
A jednocześnie mówisz na koniec, że w koncu to wszystko jebnie, i będzie ''druga Anglia''

wiec z tego co mi wiadomo to własnie na Wyspach panuje ten wielbiony przez Ciebie model, i wszyscy kibice, fanatycy, jarają się piłką nozną. Od a do z. Mysle że wiekszość starych kiboli angielskich, zna wszystkie wyniki swojej reprezentacji od lat 90, i są w stanie wymienić całe kadry swoich Evertonów, Leicesterów, Aston Villi itp - tylko co z tego ma Angielski ruch kibicowski??
Ja sam jestem kibicem piłkarskim, i zawsze mnie interesowała stricte piłka, kiedyś bardziej, pozniej mniej - więc rozumiem o co Ci chodzi, tylko patrząc na to wszystko od środka, na pewno nie patrzyłbym na to w taki zero-jedynkowy sposob jak Ty....
bez spiny, pozdrówki
interesująco
Bo na tym chyba polega właśnie bycie kibicem. Interesować się piłką ale nie koniecznie na siedząco z orzeszkami w ręku
skalper991
Posty: 69
Rejestracja: 18.03.2018, 23:16

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: skalper991 »

Mocny mecz w Chełmży z Elana nabity młyn gospodarzy w tym delegacje Legii Warszawa (Teddy Boys ) z 2 flagami i Sparta Brodnica z flagą jak na środowy termin coś unikatowego w wojewodztwie
wafel10
Posty: 62
Rejestracja: 03.05.2018, 08:29

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: wafel10 »

Elana tyle gada o tym jak Apator nie istnieje w Toruniu, ze aż co drugi w Chelmzy na klacie miał przekreślony herb ich lokalnego wroga 🙃
WkładDoUbrań
Posty: 70
Rejestracja: 05.06.2018, 23:07

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: WkładDoUbrań »

Z racji losowania PP mam pytanie, jak wygląda sytuacja w Inowrocławiu? Zakładam że Zetka i Lech dalej mają tam swoje fan cluby. No i takie poboczne, czy w tym rejonie da się wymalować jakaś granicę wpływów pomiędzy tymi klubami? (wiadomo że jeszcze inne kluby są w to wymieszane w tej okolicy)
Obserwator z zawodu. Neutralny względem wszystkich i wszystkiego
yyyco
Posty: 178
Rejestracja: 27.03.2013, 17:24

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: yyyco »

Jakie inne kluby?
WkładDoUbrań
Posty: 70
Rejestracja: 05.06.2018, 23:07

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: WkładDoUbrań »

yyyco pisze: 29.09.2023, 13:16 Jakie inne kluby?
Miałem na myśli że np. niedalekie Gniewkowo to już tereny Elany. I wiem że to w kierunku Torunia ale wspomniałem o innych klubach dla szerszego kontekstu.
Obserwator z zawodu. Neutralny względem wszystkich i wszystkiego
WileKKS
Posty: 204
Rejestracja: 03.04.2019, 18:51
Lokalizacja: Września

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: WileKKS »

WkładDoUbrań pisze: 29.09.2023, 13:07 Z racji losowania PP mam pytanie, jak wygląda sytuacja w Inowrocławiu? Zakładam że Zetka i Lech dalej mają tam swoje fan cluby. No i takie poboczne, czy w tym rejonie da się wymalować jakaś granicę wpływów pomiędzy tymi klubami? (wiadomo że jeszcze inne kluby są w to wymieszane w tej okolicy)
Od Żnina, w którym znajduje się Lech, (Barcin itp.) Zawisza. Sam Inowrocław to Zawisza i Lech.
Września 100% Lech Poznań!
EksonNotson
Posty: 14
Rejestracja: 25.10.2022, 21:50

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: EksonNotson »

WkładDoUbrań pisze: 29.09.2023, 13:07 Z racji losowania PP mam pytanie, jak wygląda sytuacja w Inowrocławiu? Zakładam że Zetka i Lech dalej mają tam swoje fan cluby. No i takie poboczne, czy w tym rejonie da się wymalować jakaś granicę wpływów pomiędzy tymi klubami? (wiadomo że jeszcze inne kluby są w to wymieszane w tej okolicy)
Jak ma być ? Tak jak ŁKS powiedział ;) mecz bez bluzg. Temat kosy już dawno zapomniany szczególnie u gospodarzy tego meczu.
WkładDoUbrań
Posty: 70
Rejestracja: 05.06.2018, 23:07

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: WkładDoUbrań »

Dziena Panowie!
Obserwator z zawodu. Neutralny względem wszystkich i wszystkiego
tsa
Posty: 40
Rejestracja: 29.12.2012, 08:50

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: tsa »

Jeżeli uważasz że to zapomniany temat to widocznie nie jesteś zorientowany w temacie.
skalper991
Posty: 69
Rejestracja: 18.03.2018, 23:16

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: skalper991 »

Sparta Broenica - Elana Toruń na środowy puchar polski w Brodnicy stawilo sie w młynie 200 kibiców Brodnickiej Sparty oraz około 50 fanatyków Toruńskiej Elany
yogi_1981
Posty: 198
Rejestracja: 01.03.2007, 22:12
Lokalizacja: police

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: yogi_1981 »

https://fb.watch/nRc9xxT4z8/

Strasznie to wygląda, frekwencja na Zawiszy.
Boni8
Posty: 135
Rejestracja: 16.09.2017, 14:57

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Boni8 »

yogi_1981 pisze: 22.10.2023, 21:27 https://fb.watch/nRc9xxT4z8/

Strasznie to wygląda, frekwencja na Zawiszy.
To mecz pierwszej drużyny czy jakieś rezerwy/juniorzy?
Oden2
Posty: 485
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Oden2 »

Moze wypadaloby pokazac trybune z ktorej niesie sie doping?
Napewno tam nie chodzi tyle osob co kiedys ale Zawisza buja sie po 5-4-3 ligach, takie spadki zawsze powoduja zjazd frewkwencji. Chyba nie myslicie, ze jak w mlynie stoi 5000 osob to wszyscy sa fanatykami. Wystarczy spojrzec na druzyny z ekstraklasy, jak idzie dobrze to stadion sie zapelnia, jak gorzej to juz spada frewkencja do 5-10 tysiecy, zalezy od wielkosci miasta, a co tu gadac jak druzyna nawet nie gra w ektraklasie juz od lat i nic nie wskazuje zeby miala wogole wrocic.
iNi86
Posty: 1
Rejestracja: 09.10.2017, 07:30

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: iNi86 »

yogi_1981 pisze: 22.10.2023, 21:27 https://fb.watch/nRc9xxT4z8/

Strasznie to wygląda, frekwencja na Zawiszy.
Pokazana jest trybuna A, a wiadomo że doping jest na trybunie B
Magnat
Posty: 196
Rejestracja: 07.11.2014, 17:04
Lokalizacja: SGL

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Magnat »

Czy Denis Z. zwany Bad Boyem jest członkiem ekipy Elany? Odbił? Czy może pogoniony?
Magnat
Posty: 196
Rejestracja: 07.11.2014, 17:04
Lokalizacja: SGL

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Magnat »

Kropiel pisze: 25.10.2023, 23:18 Mam pomysł. Zadzwoń na rundkach i zapytaj. Tutaj ciężko będzie otrzymać odpowiedź.

Ja obstawiam, że dalej lata w ekipie. Skąd taki wniosek? Bo dalej ma dziarę. Jakby go pogonili albo odbił to by musiał dziarę zamazać.
Co to ,,Rundki”?
Salowy_Choroszcz
Posty: 228
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Salowy_Choroszcz »

Kropiel pisze: 26.10.2023, 09:40 https://youtu.be/05MVxpdXWWk?si=f8aTomlcDAsl2D4i

Rundki odbywają się przed walkami. Podczas nich ludzie dzwonią i zadają pytania.
Naprawdę nie macie nic na komendzie do roboty.
OoO Biały Honor Biała Duma
Magnat
Posty: 196
Rejestracja: 07.11.2014, 17:04
Lokalizacja: SGL

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Magnat »

Salowy_Choroszcz pisze: 26.10.2023, 10:05
Kropiel pisze: 26.10.2023, 09:40 https://youtu.be/05MVxpdXWWk?si=f8aTomlcDAsl2D4i

Rundki odbywają się przed walkami. Podczas nich ludzie dzwonią i zadają pytania.
Naprawdę nie macie nic na komendzie do roboty.
Jako psiarski pewnie bym nie pytał bo nikt nie jest tak zorientowany ,,kto?” ,,co?” i ,,z kim?”, a z WRWE też nie jestem.
Salowy_Choroszcz
Posty: 228
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Salowy_Choroszcz »

Magnat pisze: 26.10.2023, 11:43
Salowy_Choroszcz pisze: 26.10.2023, 10:05
Kropiel pisze: 26.10.2023, 09:40 https://youtu.be/05MVxpdXWWk?si=f8aTomlcDAsl2D4i

Rundki odbywają się przed walkami. Podczas nich ludzie dzwonią i zadają pytania.
Naprawdę nie macie nic na komendzie do roboty.
Jako psiarski pewnie bym nie pytał bo nikt nie jest tak zorientowany ,,kto?” ,,co?” i ,,z kim?”, a z WRWE też nie jestem.
Mój post kolego kierowałem do aspiranta Kropiela :)
OoO Biały Honor Biała Duma
UrzadSkarbowy
Posty: 1183
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: UrzadSkarbowy »

Magnat pisze: 25.10.2023, 23:04 Czy Denis Z. zwany Bad Boyem jest członkiem ekipy Elany? Odbił? Czy może pogoniony?
https://www.instagram.com/stories/bad_b ... 632787136/
Obrazek
Oden2
Posty: 485
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: Oden2 »

Co to za flaga splonela na meczu Olimpia - Stomil?
old_rts_old
Posty: 67
Rejestracja: 08.05.2018, 20:15

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: old_rts_old »

Sokół Ostróda
trzecigarnitur
Posty: 189
Rejestracja: 13.02.2014, 14:06

Re: Toruń i kujawsko-pomorskie

Post autor: trzecigarnitur »

No właśnie, a propos flagi. Ta neutralność wobec siebie GKMu i Olimpii to jeszcze jeden cyrk grudziądzki do którego chyba wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni od lat. Olimpia pali flage związaną ze Stomilem(a raczej kojarzoną z tamtejszym miastem i fc, bo na Stomilu nie wisiała) JUż nie wnikam kto ją skroił czy Drwęca, czy Wigry. De facto palona jest flaga fc Stomilu czyli zgody GKMu, A na mieście luzik, piąteczki i tylko pilnowanie żeby nikt sobie w drogę nie wszedł i nie rozpoczął wojny, która nikomu nie odpowiada
ODPOWIEDZ