Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Widzę forum od dwóch tygodni opanowane przez parówy z Reymonta i ich przydupasów co z logiki robią kurtyzane.
-
DennisWise
- Posty: 951
- Rejestracja: 22.09.2009, 14:10
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Z co sobie przypominam w niedalekiej przeszłości jedni zamordował jedną osobę, drugą prawie zamordowali wspólnie z innymi którzy teraz są na tapecie, trzecią nie udało się zamordować bo przyszli z nożami na strzelaninę, jeszcze kilkanaście innych osób planowali zamordować i kilkadziesiąt okaleczyli trwale. Także tych nie związanych z żadnym kibicowaniem czy gangsterką. Na koniec w Sosnowcu wpuścili ich na zakazie. Widać nie przeszkadza trup z innej parafii albo jakiś Mietek co na rodzinę robił po nocach na ochronie z przetrąconym kręgosłupem czy maczetą w plecach. Tak jakby w 98 r jakiś Pruszków miał żal do Wołomina że do rąbnięcia masy, kasy czy kiełbasy wzięli Ormianina z AK 74 zamiast Czeczena z AK 101. I nie wpuścił ich na dicho do Planety.
-
UrzadSkarbowy
- Posty: 1183
- Rejestracja: 27.08.2016, 22:31
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Wiesz, w który momencie został nakręcony ten wyrywek całej akcji? Jak wiesz i się prujesz to jesteś ku*** w h** niekumatyredrum781 pisze: 19.08.2023, 12:10 Banda frajerów to Zagłębie, które samo atakowało kiedyś Wisłę ze sprzętem, a teraz udają honorowe cnotki. Zresztą i tym razem posiłkowali się sprzętem.
https://streamin.one/v/8ab6c4e7

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Buahahaha, powiedzieć o tobie, że jesteś idiotą to jak nic nie powiedzieć. Wiślackie k**** myślą, że tak już zostanie...gnuj pisze: 19.08.2023, 19:39Mocne słowa jak na kibica klubu, na którym 1000 osób to już solidna liczba :)ban82 pisze: 19.08.2023, 19:28To Was PZPN wypierdoli z ligi po 3 walkowerze i sie szkończy rumakowanie. Nie jestescie pępkiem świata żeby ktoś se dupe tym zawracał. Próbujcie, powodzenia życze.
Weźcie już skończcie te pierdoły co chwile powtarzać.
Wy myślicie serio, że Wisła Kraków to Polonia Warszawa, która będzie rozgrywana przez legionistów i nikt nic nie zrobi.
Btw. kibicowsko wjazd ZS&BKS to manna z nieba dla Wisły. Najlepsza banda w Polsce ganiana przez garstkę Wisły i Unii, najsłabszych od lat i będących w największym kryzysie od początku ruchu kibicowskiego w obu miastach. Jak myślicie co te małolaty teraz o was sądzą?
Jedyne pytanie, które można tutaj zadać to nie "czy" tylko "kiedy"... ponownie spadnie ta manna z nieba. "Powodzenia", hehehe...
-
Thuglife1971
- Posty: 81
- Rejestracja: 26.03.2018, 20:55
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Skończcie już pierdolic o tej Wiśle !
Można zdjęcie sektora gości w Lublinie
Można zdjęcie sektora gości w Lublinie
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Ty tak serio? Jeśli ten szanowany złodziej ukradnie Ci furę to będziesz chciał z nim przybić piątkę czy łeb ujebać?serce miasta pisze: 19.08.2023, 09:44 Odpowiadam dalej złodziejstwo nie jest kulawe, złodziej to dobry chlopak, powszechnie szanowany.
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
telewizor z toshiby pisze: 19.08.2023, 23:44 Ze wszystkich ludzi, z wszystkich ekip - szczew z Gliwic będzie coś pierdolił o parówach w temacie o sprzęt. Ty k**** jebana przez was, nie przez waszą daremną zgodę z Katowic był sprzęt na Śląsku. To wy pedały jesteście i zawsze byliście najmniej honorową ekipą na Śląsku. To wy i wasza wiejska zgoda z Dębic pierwsi biegaliście na ostro. Nie zapomnijcie pisać po Tarnowskich Górach wrzutów CrACOVIA PANY. Kabaret.
Co do rozmowy o logice, to nie z wami. Wam tylko w głowie Lech i Cracovia, którzy na was SRAJĄ. Tyskie dzbany nawet piosenkę Ruchu skopiowali o was lamusy.
MARA PDW :)
To, że Górnik to w historii polskiego ruchu kibicowskiego to ekipa o jednej z największych ilości niehonorowych zagrań to fakt. Ale w żaden sposób nie wybiela to Wisły, która w tej niechlubnej hierarchii jest obok Cracovii numerem 1.
-
Przemo1990
- Posty: 37
- Rejestracja: 11.06.2010, 23:39
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Gieksa wybiera się do Pruszkowa czy jakiś zakaz?
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Gedania Gdansk pisze: 19.08.2023, 16:56Po twoim poście zrobiło Nam sie głupio i jutro oficjalnie zerwanie zgody, nie chcemy wyjsć na hipokrytów ;)Czapka pisze: 19.08.2023, 14:44 Arka i Tychy jeśli nie zerwą zgody z Cracovią to są totalnymi hipokrytami. Bojkot GTSu? Popieram w 100%! Ale nie bądźcie obłudnikami i spójrzcie prawdzie w oczy. Cracovia jeśli chodzi o nożownictwo to Wisła na sterydach. To oni wprowadzili sprzęt w Krakowie i nigdy nie byli gotów wyjść z nikim na gołe łapy (Wisła wychodziła).
Zgody Cracovii o nożownictwie Wisły: ,,Mordercy bez zasad"
Zgody Cracovii o nożownictwie Pasów: ,,Oni mają swoje zasady" ,,Kraków rządzi się swoimi prawami" itp
Jak w 2011 roku cała Polska solidarnie prowadziła bojkot przeciw PO, a tylko Cracovia jechała z dopingiem jak gdyby nigdy nic, to Lech, Arka, Tychy i reszta zgód też cichutko w tej sprawie siedziały.
Podwójne standardy
Dziwi tylko, że „Ludzie Honoru” Nam cos wypominają…
Tobie może zrobiło się głupio, ale i tak c**** masz do gadania, więc nie pisz że zerwiecie zgode. Siano i biznes tym kieruje, a nie zasady.
P.S. Dlaczego zakładasz że jestem ze Ślaska Wrocław? Malinowe nosy to czołówka hipokrytów w tym temacie. Tyle lat zgody z GTS im nie przeszkadzał sprzęt, a teraz nagle te transparenty. Oni powinni zerwać zgode zaraz po morderstwie na Grabiszyńskiej. Kibicuję drużynie, która ma zgode z Cracovią, ale tak jak ty c**** mam do gadania, bo jestem zwykłym kibicem, a nie ,,biznesmenem". Pozdro
-
jakisyf1997
- Posty: 122
- Rejestracja: 05.04.2012, 17:37
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
ZS&BKS wiedziało na jakie tereny się wybiera i jak widać dobra banda jechali myśleli że bedzie łatwo trochę się przeliczyli a co do samego sprzętu to w Polsce już jest taka moda na sprzęt każda ekipa w samochodzie wozi w razie w a wiadomo jak jest na trasie co do umówionych walk też to różnie wygląda
-
factoryproject
- Posty: 505
- Rejestracja: 23.09.2017, 12:58
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Ciekawe jaki napisała by napisała Legia transparent gdyby "Łowcy flag" zdobyli flagi i skatowali gości bo dobrze wiemy że Zagłębie nie jest takie święte jak tutaj opisują i nie raz dobijali leżących...jakisyf1997 pisze: 20.08.2023, 13:17 ZS&BKS wiedziało na jakie tereny się wybiera i jak widać dobra banda jechali myśleli że bedzie łatwo trochę się przeliczyli a co do samego sprzętu to w Polsce już jest taka moda na sprzęt każda ekipa w samochodzie wozi w razie w a wiadomo jak jest na trasie co do umówionych walk też to różnie wygląda
Wtedy wszystko było by "cacy".
Tak jak piszesz miało być lekko łatwo i przyjemnie, wpadną kolejne fanty, ale nie było i poleciała głowa.
Skończmy ten temat bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, proste jak metr sznurka.
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Dobrze ze zdążyli zwiać , bo jakby ich złapali na miejscu i wyszłoby ile żelastwa mieli ze sobą to szybko runął by mit honorowego zagłębiafactoryproject pisze: 20.08.2023, 13:30Ciekawe jaki napisała by napisała Legia transparent gdyby "Łowcy flag" zdobyli flagi i skatowali gości bo dobrze wiemy że Zagłębie nie jest takie święte jak tutaj opisują i nie raz dobijali leżących...jakisyf1997 pisze: 20.08.2023, 13:17 ZS&BKS wiedziało na jakie tereny się wybiera i jak widać dobra banda jechali myśleli że bedzie łatwo trochę się przeliczyli a co do samego sprzętu to w Polsce już jest taka moda na sprzęt każda ekipa w samochodzie wozi w razie w a wiadomo jak jest na trasie co do umówionych walk też to różnie wygląda
Wtedy wszystko było by "cacy".
Tak jak piszesz miało być lekko łatwo i przyjemnie, wpadną kolejne fanty, ale nie było i poleciała głowa.
Skończmy ten temat bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, proste jak metr sznurka.
Rycerze pod grunwaldem nie powstydziliby się .
To nie pierwsza obczajka turniejów Wisły i przyjaciół wiec wiedzieliście jak uzbrojonym trzeba być , prawda zagłębiaki ? :))))
-
jakisyf1997
- Posty: 122
- Rejestracja: 05.04.2012, 17:37
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Taka jest prawda że 12 latki z kosami po kieszeniach chodzą i nie chodzi ino o Kraków
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Wie ktoś czy na derbach Bałtyk -Arka 2 pojawili się jacyś kibice?
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Ujada sztab wislackich szmat... 
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Trafnie!Czapka pisze: 20.08.2023, 13:01Gedania Gdansk pisze: 19.08.2023, 16:56Po twoim poście zrobiło Nam sie głupio i jutro oficjalnie zerwanie zgody, nie chcemy wyjsć na hipokrytów ;)Czapka pisze: 19.08.2023, 14:44 Arka i Tychy jeśli nie zerwą zgody z Cracovią to są totalnymi hipokrytami. Bojkot GTSu? Popieram w 100%! Ale nie bądźcie obłudnikami i spójrzcie prawdzie w oczy. Cracovia jeśli chodzi o nożownictwo to Wisła na sterydach. To oni wprowadzili sprzęt w Krakowie i nigdy nie byli gotów wyjść z nikim na gołe łapy (Wisła wychodziła).
Zgody Cracovii o nożownictwie Wisły: ,,Mordercy bez zasad"
Zgody Cracovii o nożownictwie Pasów: ,,Oni mają swoje zasady" ,,Kraków rządzi się swoimi prawami" itp
Jak w 2011 roku cała Polska solidarnie prowadziła bojkot przeciw PO, a tylko Cracovia jechała z dopingiem jak gdyby nigdy nic, to Lech, Arka, Tychy i reszta zgód też cichutko w tej sprawie siedziały.
Podwójne standardy
Dziwi tylko, że „Ludzie Honoru” Nam cos wypominają…
Tobie może zrobiło się głupio, ale i tak c**** masz do gadania, więc nie pisz że zerwiecie zgode. Siano i biznes tym kieruje, a nie zasady.
P.S. Dlaczego zakładasz że jestem ze Ślaska Wrocław? Malinowe nosy to czołówka hipokrytów w tym temacie. Tyle lat zgody z GTS im nie przeszkadzał sprzęt, a teraz nagle te transparenty. Oni powinni zerwać zgode zaraz po morderstwie na Grabiszyńskiej. Kibicuję drużynie, która ma zgode z Cracovią, ale tak jak ty c**** mam do gadania, bo jestem zwykłym kibicem, a nie ,,biznesmenem". Pozdro
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Lech Poznań we Wrocławiu - 1892 kiboli.
Za Lechem przemierzamy cały świat...
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Tak wzięli sprzęt ale zapomnieli go użyć haha tylko osoby pokroju twojej inteligencji mogą w to uwierzyć.wasylwww pisze: 20.08.2023, 13:54Dobrze ze zdążyli zwiać , bo jakby ich złapali na miejscu i wyszłoby ile żelastwa mieli ze sobą to szybko runął by mit honorowego zagłębiafactoryproject pisze: 20.08.2023, 13:30Ciekawe jaki napisała by napisała Legia transparent gdyby "Łowcy flag" zdobyli flagi i skatowali gości bo dobrze wiemy że Zagłębie nie jest takie święte jak tutaj opisują i nie raz dobijali leżących...jakisyf1997 pisze: 20.08.2023, 13:17 ZS&BKS wiedziało na jakie tereny się wybiera i jak widać dobra banda jechali myśleli że bedzie łatwo trochę się przeliczyli a co do samego sprzętu to w Polsce już jest taka moda na sprzęt każda ekipa w samochodzie wozi w razie w a wiadomo jak jest na trasie co do umówionych walk też to różnie wygląda
Wtedy wszystko było by "cacy".
Tak jak piszesz miało być lekko łatwo i przyjemnie, wpadną kolejne fanty, ale nie było i poleciała głowa.
Skończmy ten temat bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, proste jak metr sznurka.
Rycerze pod grunwaldem nie powstydziliby się .
To nie pierwsza obczajka turniejów Wisły i przyjaciół wiec wiedzieliście jak uzbrojonym trzeba być , prawda zagłębiaki ? :))))
-
donguralesko
- Posty: 144
- Rejestracja: 23.10.2008, 13:17
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
gniewoszplamisty22 nie byłoby to pierwszy raz, raz się przejechali wjeżdżając na turniej Lecha, zamiast zdobyć flagę to zastawili swoje barwy i odbijo się to na ich zdrowiu.
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Gaz użyli co było widać na filmiku ale fałszywe prawilne łby zaraz powiedzą że gazem to jednak można hehe ...ja to tylko nie mogę się nadziwić jak 150 wyselekcjonowanych typa z 3 ekip uciekło w popłochu przed jakimiś fan clubami Wisły i cieniem Unii sprzed lat
-
MamWyjebanex
- Posty: 157
- Rejestracja: 25.10.2021, 22:57
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Nie oszukujmy się, wjazd Sosnowca to wtopa i tyle . Co nie zmienia faktu że Unii c*** w dupe. Bo Wiślaków to tam były jednostki
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Masz problemy ze wzrokiem ?Rafix pisze: 20.08.2023, 21:09Tak wzięli sprzęt ale zapomnieli go użyć haha tylko osoby pokroju twojej inteligencji mogą w to uwierzyć.wasylwww pisze: 20.08.2023, 13:54Dobrze ze zdążyli zwiać , bo jakby ich złapali na miejscu i wyszłoby ile żelastwa mieli ze sobą to szybko runął by mit honorowego zagłębiafactoryproject pisze: 20.08.2023, 13:30
Ciekawe jaki napisała by napisała Legia transparent gdyby "Łowcy flag" zdobyli flagi i skatowali gości bo dobrze wiemy że Zagłębie nie jest takie święte jak tutaj opisują i nie raz dobijali leżących...
Wtedy wszystko było by "cacy".
Tak jak piszesz miało być lekko łatwo i przyjemnie, wpadną kolejne fanty, ale nie było i poleciała głowa.
Skończmy ten temat bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, proste jak metr sznurka.
Rycerze pod grunwaldem nie powstydziliby się .
To nie pierwsza obczajka turniejów Wisły i przyjaciół wiec wiedzieliście jak uzbrojonym trzeba być , prawda zagłębiaki ? :))))
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Legia Warszawa - Korona Kielce , 20.08.2023
https://www.youtube.com/watch?v=qZdOXZUKlmI
https://www.youtube.com/watch?v=TAxeWcrSj0U
https://www.youtube.com/watch?v=qZdOXZUKlmI
https://www.youtube.com/watch?v=TAxeWcrSj0U
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
https://www.gornik.leczna.pl/wp-content ... 80x720.jpgThuglife1971 pisze: 20.08.2023, 07:51 Skończcie już pierdolic o tej Wiśle !
Można zdjęcie sektora gości w Lublinie
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
I nikt tam sprzętu nie użył.donguralesko pisze: 20.08.2023, 21:23 gniewoszplamisty22 nie byłoby to pierwszy raz, raz się przejechali wjeżdżając na turniej Lecha, zamiast zdobyć flagę to zastawili swoje barwy i odbijo się to na ich zdrowiu.
-
Salowy_Choroszcz
- Posty: 228
- Rejestracja: 11.10.2022, 15:14
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Niezłe masz rozkminki w czas wolny od szkoły.Kropiel pisze: 20.08.2023, 23:05 Taka rozkmina mnie naszła teraz. Nie żebym miał coś do trenujących SW, bo sam swego czasu coś tam trenowałem. Boks nie boks, ju jitsu a za łebka na karate chodziłem.
Topowe polskie ekipy można śmiało nazwać pół zawodowcami lub zawodowcami czyli ich umiejętności w starciach przeciwko osobom nie trenującym można według mnie podciągnąć pod broń białą. A broń biała jakby nie było to też w jakimś stopniu sprzęt.
OoO Biały Honor Biała Duma
-
Matteunhos
- Posty: 53
- Rejestracja: 31.07.2022, 13:50
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Co ty bierzesz ćpunie?! Wyp.ierd.alaj stąd raz na zawsze, bo już się czytać nie da twoich durnych wypocin.Kropiel pisze: 20.08.2023, 23:05 Taka rozkmina mnie naszła teraz. Nie żebym miał coś do trenujących SW, bo sam swego czasu coś tam trenowałem. Boks nie boks, ju jitsu a za łebka na karate chodziłem.
Topowe polskie ekipy można śmiało nazwać pół zawodowcami lub zawodowcami czyli ich umiejętności w starciach przeciwko osobom nie trenującym można według mnie podciągnąć pod broń białą. A broń biała jakby nie było to też w jakimś stopniu sprzęt.
-
UrzadSkarbowy
- Posty: 1183
- Rejestracja: 27.08.2016, 22:31
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
ja p******* co za policyjny łeb :DKropiel pisze: 20.08.2023, 23:05 Taka rozkmina mnie naszła teraz. Nie żebym miał coś do trenujących SW, bo sam swego czasu coś tam trenowałem. Boks nie boks, ju jitsu a za łebka na karate chodziłem.
Topowe polskie ekipy można śmiało nazwać pół zawodowcami lub zawodowcami czyli ich umiejętności w starciach przeciwko osobom nie trenującym można według mnie podciągnąć pod broń białą. A broń biała jakby nie było to też w jakimś stopniu sprzęt.
tobie menel spod żabki by najebał, to byś szpagat zajebał, że on cie ze sprzętem napadł, bo przecież nakurwiał stylem pijanego mistrza :DDDD oj musiałeś być ostro bity w czapę przez rówieśników za łebka, że na taką dziwkę wyrosłeś.
to jest chyba najbardziej z****** post na tym forum, Salowy weź go tam do siebie proszę :D

-
znajomydżeniferlopez
- Posty: 120
- Rejestracja: 25.11.2021, 21:17
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Taka rozkmina mnie naszła teraz. Nie żebym miał coś do trenujących SW, bo sam swego czasu coś tam trenowałem. Boks nie boks, ju jitsu a za łebka na karate chodziłem.
Topowe polskie ekipy można śmiało nazwać pół zawodowcami lub zawodowcami czyli ich umiejętności w starciach przeciwko osobom nie trenującym można według mnie podciągnąć pod broń białą. A broń biała jakby nie było to też w jakimś stopniu sprzęt.
[/quote]
ja tu widzę dla was najgorętszy sierpień od lat słodkie czworonogi ;)
Topowe polskie ekipy można śmiało nazwać pół zawodowcami lub zawodowcami czyli ich umiejętności w starciach przeciwko osobom nie trenującym można według mnie podciągnąć pod broń białą. A broń biała jakby nie było to też w jakimś stopniu sprzęt.
[/quote]
ja tu widzę dla was najgorętszy sierpień od lat słodkie czworonogi ;)
-
patriota85
- Posty: 660
- Rejestracja: 14.09.2009, 14:25
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Przecież, to nie pierwszy raz, jak Zagłębie pojechało po flagi i nie dość, że wracali bez flag, to jeszcze zostali pogonieni lub obici.gniewoszplamisty22 pisze: 20.08.2023, 17:24 Ale by to wyglądało pierwszy raz łowcy flag nie przyjechali ze zdobycza pierwszy raz dostali zonk a tacy na pewniaka juz jezdzili.
Nie odpisujcie temu Kropielowi, gnojowi i tym podobnym dzbanom, to w końcu się stąd zawiną.
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Gdzie tam widać sprzęt po ich stronie jak to napisałeś ze rycerze spod Grunwaldu by się nie powstydzili? Ty chyba masz problem ze swoją wyobraźnia…wasylwww pisze: 20.08.2023, 21:42Masz problemy ze wzrokiem ?Rafix pisze: 20.08.2023, 21:09Tak wzięli sprzęt ale zapomnieli go użyć haha tylko osoby pokroju twojej inteligencji mogą w to uwierzyć.wasylwww pisze: 20.08.2023, 13:54
Dobrze ze zdążyli zwiać , bo jakby ich złapali na miejscu i wyszłoby ile żelastwa mieli ze sobą to szybko runął by mit honorowego zagłębia
Rycerze pod grunwaldem nie powstydziliby się .
To nie pierwsza obczajka turniejów Wisły i przyjaciół wiec wiedzieliście jak uzbrojonym trzeba być , prawda zagłębiaki ? :))))
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
I to są mity Wislakow I zgod Wisły wymyślają takie farmazony dobrze ze kibice w Polsce już wiedzą jacy są kibice Wisły itp. mitomani bajkopisarze. Wiślacy bardziej chcą obwinić Zagłębie i BKS że to oni mieli sprzęt a to są farmazony wymyślone przez pajacy z Wisły I od nich zgody czy uklady.wasylwww pisze: 20.08.2023, 13:54Dobrze ze zdążyli zwiać , bo jakby ich złapali na miejscu i wyszłoby ile żelastwa mieli ze sobą to szybko runął by mit honorowego zagłębiafactoryproject pisze: 20.08.2023, 13:30Ciekawe jaki napisała by napisała Legia transparent gdyby "Łowcy flag" zdobyli flagi i skatowali gości bo dobrze wiemy że Zagłębie nie jest takie święte jak tutaj opisują i nie raz dobijali leżących...jakisyf1997 pisze: 20.08.2023, 13:17 ZS&BKS wiedziało na jakie tereny się wybiera i jak widać dobra banda jechali myśleli że bedzie łatwo trochę się przeliczyli a co do samego sprzętu to w Polsce już jest taka moda na sprzęt każda ekipa w samochodzie wozi w razie w a wiadomo jak jest na trasie co do umówionych walk też to różnie wygląda
Wtedy wszystko było by "cacy".
Tak jak piszesz miało być lekko łatwo i przyjemnie, wpadną kolejne fanty, ale nie było i poleciała głowa.
Skończmy ten temat bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, proste jak metr sznurka.
Rycerze pod grunwaldem nie powstydziliby się .
To nie pierwsza obczajka turniejów Wisły i przyjaciół wiec wiedzieliście jak uzbrojonym trzeba być , prawda zagłębiaki ? :))))
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Konkretna liczba. Ilu honorowych mieszkańców Krakowa lubujących się w białej broni wsparło was na tym wyjeździe? Pozdrawiam serdecznie
-
witlipecki
- Posty: 2
- Rejestracja: 19.08.2017, 22:39
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Jedna z akcji:patriota85 pisze: 21.08.2023, 08:58Przecież, to nie pierwszy raz, jak Zagłębie pojechało po flagi i nie dość, że wracali bez flag, to jeszcze zostali pogonieni lub obici.gniewoszplamisty22 pisze: 20.08.2023, 17:24 Ale by to wyglądało pierwszy raz łowcy flag nie przyjechali ze zdobycza pierwszy raz dostali zonk a tacy na pewniaka juz jezdzili.
https://www.youtube.com/watch?v=ZkIDx_cryS4

-
19normals46
- Posty: 230
- Rejestracja: 02.12.2012, 18:44
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
No k**wa mózg roz***any hahaKropiel pisze: 20.08.2023, 23:05 Taka rozkmina mnie naszła teraz. Nie żebym miał coś do trenujących SW, bo sam swego czasu coś tam trenowałem. Boks nie boks, ju jitsu a za łebka na karate chodziłem.
Topowe polskie ekipy można śmiało nazwać pół zawodowcami lub zawodowcami czyli ich umiejętności w starciach przeciwko osobom nie trenującym można według mnie podciągnąć pod broń białą. A broń biała jakby nie było to też w jakimś stopniu sprzęt.
kumatszy od ojca pisze:W Wyjątkowychsabiii pisze: Jakich Okolicznościach Polonia Traci Flagi ?
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Jedziecie po Wiślakach że użyli sprzętu jakbyście od wczoraj o tym wiedzieli a czym się różni użycie przez nich sprzętu od strzelania Cracovii i ŁKSu z petard w sektory gości? To nie było użycie sprzętu bo nikt nie zginął? Lech rzucający butelkami z benzyną też jest ok bo nikomu się nic nie stało? I te akcje według was nie mają nic wspólnego ze sprzętem? j***** hipokryci!!
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Rożnica jest taka, że Cracovia nie wynosi tego sprzętu poza Kraków. Wszędzie gdzie pojawia się Wisła leci głowa (Wrocław 2003, Kielce 2007, Radłowo 2023). To co się dzieje w Krakowie to osobny akapit i osobna historia. Taki styl walki obie ekipy przyjęły i nie próbują z niego zrezygnować mimo potężnych strat.Czapka pisze: 19.08.2023, 14:44 Arka i Tychy jeśli nie zerwą zgody z Cracovią to są totalnymi hipokrytami. Bojkot GTSu? Popieram w 100%! Ale nie bądźcie obłudnikami i spójrzcie prawdzie w oczy. Cracovia jeśli chodzi o nożownictwo to Wisła na sterydach. To oni wprowadzili sprzęt w Krakowie i nigdy nie byli gotów wyjść z nikim na gołe łapy (Wisła wychodziła).
Zgody Cracovii o nożownictwie Wisły: ,,Mordercy bez zasad"
Zgody Cracovii o nożownictwie Pasów: ,,Oni mają swoje zasady" ,,Kraków rządzi się swoimi prawami" itp
Jak w 2011 roku cała Polska solidarnie prowadziła bojkot przeciw PO, a tylko Cracovia jechała z dopingiem jak gdyby nigdy nic, to Lech, Arka, Tychy i reszta zgód też cichutko w tej sprawie siedziały.
Podwójne standardy
Z kim Wisła wyszła na łapy ? Masz na myśli akcję Zagłębie & Legia v Ruch & Wisła ? Cracovia jakiś czas temu w koalicji z Ajaxem biła się na łapy z FC Basel.
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Nosz ku*** nawet nie wiedziałem że Chorzów to dzielnica Krakowa. j***** hipokryci ze zgód największej k**** w Polsce czyli cracovii.Rożnica jest taka, że Cracovia nie wynosi tego sprzętu poza Kraków.
Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 18-21.08.2023
Rożnica jest taka, że Cracovia nie wynosi tego sprzętu poza Kraków.
W Tychach na meczu z Widzewem też nie mieli kos w rękach tylko pewnie proporczyki na wymianę
