
Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM
-
- Posty: 35
- Rejestracja: 12.03.2022, 12:37
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Chciałbym się odnieść do na tego filmiku zamieszczonego pod pomnikiem Adasia, i rzekomy brak reakcji ekip krakowskich, skąd możecie wiedziec co się dzieje na ulicach jak tego nie pokazują w mediach ? To raz a dwa na filmiku nie widać stojących obok policjantów ICH pilnujących !
Cała ta sytuacja z szoszonami jest z lekka jakby to ująć przeciągana... Ktoś tam pisał że dostaliśmy abramsy ,im daliśmy t72 ludzie czy wy naprawdę tak wszystko łykacie co podają w TV że to w imię demokracji,wolności i itp ??? Jest to podobna sytuacja do Afganistanu czy Iraku. Wszystko rozgrywa się o interesy ekonomiczne mocarstw,a my jesteśmy pionkami w tej grze na końcu układu pokarmowego. Idźcie się zgłosić do WKU walczyć za wolność nasza i waszą hahaha
Cała ta sytuacja z szoszonami jest z lekka jakby to ująć przeciągana... Ktoś tam pisał że dostaliśmy abramsy ,im daliśmy t72 ludzie czy wy naprawdę tak wszystko łykacie co podają w TV że to w imię demokracji,wolności i itp ??? Jest to podobna sytuacja do Afganistanu czy Iraku. Wszystko rozgrywa się o interesy ekonomiczne mocarstw,a my jesteśmy pionkami w tej grze na końcu układu pokarmowego. Idźcie się zgłosić do WKU walczyć za wolność nasza i waszą hahaha
-
- Posty: 35
- Rejestracja: 12.03.2022, 12:37
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Jeszcze odnośnie sytuacji na froncie myślicie że Putin jest tak głupi i tępy żeby wysyłać swoje doborowe jednostki niepozostawiająca rezerw u siebie na tą " sztuczna wojnę" ? I przezucal co chwilę swoje jednostki z południa na północ i odwrotnie ? Pierwsze co uniemożliwiłby dostawy dla szoszonow czyli granice z Nami i zablokowanie tego. Byliście jeden i drugi choć raz tam odkąd wybuchł konflikt ? Ten konflikta trwać aby INNi na tym zarabiali,a Żeleński ma dobrego reżysera do tego spektaklu
-
- Posty: 514
- Rejestracja: 08.06.2022, 11:13
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
To wszystko jest prostsze niż się może wydawać. $$$ z USA -> Ukraina -> Polska.procarz pisze: ↑10.01.2023, 11:44Komu ty chcesz takie kity wciskać, to nie TVP. Niewypłacalny kraj bankrut, który jest trzymany na kroplówce między innymi z naszych pieniędzy kupuje od nas za niemałe pieniądze, no tak było. Tak samo jak "kupują" ropę od Orlenu, która cysternami jeździ na Ukrainę za co Polacy płacą w zawyżonych cenach na stacjach.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
-
- Posty: 514
- Rejestracja: 08.06.2022, 11:13
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Nie wiem jakie zwyczaje panują u ciebie na wiosce, ale nikogo one nie interesują. Jeżeli nie masz nic ciekawszego do napisania oprócz fekalnych fiksacji to sobie odpuść, bo coś czuję, że małpa w zoo byłaby lepszym towarzyszem do rozmów z ciekawszymi argumentami.patrickpbt pisze: ↑10.01.2023, 12:05Uwielbiam takie pierd.olenie. W warszawce wchodzienie ukrom wd.upe to nowa tradycja? Wkoncu Nieznani Sprawcy robili im paczuszki czy bojkotowali mecz, bo im ukraincy prosili.czehulov pisze: ↑10.01.2023, 09:43Nie myślałeś o pracy w GUSie? Albo o wizycie u lekarza? To chyba logiczne, że skoro ukry stanowią najliczniejszą grupę przyjezdną w naszym kraju to raczej istnieje spora szansa, że usłyszysz ich język. Chyba, że stanowi to dla ciebie szok, jak zobaczenie czarnucha 100 lat temu na ulicach polskich miast. Rozumiem niechęć do nich, ale zalecam trochę logicznego myślenia. Chyba, że uważasz też, że my Polacy polonizujemy takie kraje jak Anglia, Niemcy, Niderlandy czy USA. W końcu od zajebania nas tam jest.
Już wjechali adwokaci ukraincow i beda opowiadac o nie zwyciezonej armii ukrainskiej i inne wysrywy nic nieznaczece hahaha
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
-
- Posty: 366
- Rejestracja: 27.07.2013, 22:21
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Najpierw pomyśl, potem pisz. Jak te twoje śmieci zostaną zniszczone, to będziemy ich tu mieć x2 jak nie x4. No i kilkaset kilometrów granicy z ruską kurwą. Swoją drogą Ukraińców w Krakowie jest od c**** od jakiś 8 lat a niektórzy się obudzili...Wychodziliście w ogóle z domów przez ostatnie 8 lat?
-
- Posty: 200
- Rejestracja: 11.10.2022, 15:14
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Nikodem jest chory psychicznie, jest na lekach i nie wie co pisze.
OoO Biały Honor Biała Duma
-
- Posty: 294
- Rejestracja: 20.01.2010, 17:22
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Wez juz W********** z ta propaganda ukrainskaczehulov pisze: ↑10.01.2023, 11:39Co ty nie powiesz, musimy zapłacić za czołgi? A myślisz, że ukry dostają nasze Kraby, Pioruny, Groty za darmo? Większość sprzętu Ukraińcy od nas kupują, i to za niemałe pieniądze. O 4mld dolarów wsparcia od USA dla krajów takich jak Polska, która wysyła na Ukrainę część sprzętu w ramach pomocy nie wspomnę.
-
- Posty: 424
- Rejestracja: 08.05.2017, 10:45
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
w********** z tym politycznym gównem.
-
- Posty: 211
- Rejestracja: 03.04.2022, 18:06
-
- Posty: 366
- Rejestracja: 27.07.2013, 22:21
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Jesteś tak tępy że nawet nie zrozumiałeś prostego wpisu. Co tam na siemaszkach mądralo?Ekipa jak za starych lat;)?siemaszki06 pisze: ↑10.01.2023, 14:48na superwisle już tylko machasz szalikiem ale psia mentalność z psa nie wyjdzie. taki jesteś wychodzący z domu i na bieżąco to powiedz ilu polakow pocieli i zajebali w krakowie przez te twoje 8 lat a ilu w ostatni rok? zgrywasz ogarniętego to przewin. albo zapytaj swoich co zrobili jak ukry trafiły małolata od was. nie wiesz? to skąd ty ku*** klikasz z proszowic?ts06 pisze: ↑10.01.2023, 14:07Najpierw pomyśl, potem pisz. Jak te twoje śmieci zostaną zniszczone, to będziemy ich tu mieć x2 jak nie x4. No i kilkaset kilometrów granicy z ruską kurwą. Swoją drogą Ukraińców w Krakowie jest od c**** od jakiś 8 lat a niektórzy się obudzili...Wychodziliście w ogóle z domów przez ostatnie 8 lat?
-
- Posty: 91
- Rejestracja: 12.03.2010, 19:52
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Może nie ukry, ale znajdzie się jeden taki z kraju na A. Jak się orientujesz, to powinieneś wiedzieć kto to.
-
- Posty: 189
- Rejestracja: 26.10.2021, 10:36
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
W ekipie Ruchu nie ma i nie było żadnego Ukraińca. Na początku wojny na Ukrainie na Spartanie zrobiono kilka darmowych treningów dla dzieci z Ukrainy, ale na tym popsrzestano i to co napisałeś nie jest prawdą. Jeżeli ktoś trenował to krótko i kawałek czasu temu, a od bycia w jakkolwiek pojętej "ekipie" był lata świetlne.kojotsonqwe pisze: ↑10.01.2023, 17:48To, że to środowisko farmazonów to żadna nowość, więc zacznijmyUltras1312 pisze: ↑10.01.2023, 16:34Myślałem że nie ma tu większych debili od nikosia i tego typa z kompleksem Ruchu, ale jednak się myliłem. To forum pewnie zaskoczy mnie jeszcze nie raz i nie dwa
Śląsk Wrocław mówisz, że nie lata? Są tacy konkretni, że w jednym dniu jadą po czarnych, a w drugim stoją z jednym w młynie, który wszystko filmuje. Co do Ukraińców to jest taki jeden, który wszystko opisuje na swoim twitterku, nawet jest na zdjęciu z AS. Jakby co ma na imię Ilya, a dalej sobie dociekaj. Żebyś się czasem nie przysrał, że tylko jeden, bo jest tam kilku, ale dałem ci jeden przykład.
Pogoń Szczecin to byście musieli popytać pana M. który trenuje z jednym boks, a dokładnie z chłopami z LFS. Jest nawet na zdjęciach z ekipą LFS podczas meczów.
Widzew Łodż to byście musieli zapytać chłopów z ŁKS, bo się nacieli kilka razy na niego. Mogę podpowiedzieć, że nawet potężny chłop. A co do Ruchu to Ukraińcy trenuja z waszymi młodymi na Spartan, jak i też z nimi imprezują.
To tak w skrócie dla środowiska farmazoniarzy.
Cracovia brała udział w marszach antyimigranckich, a w ekipie mają kolorowego Tigrana czy trzymają z 5th Amsterdam Casuals, gdzie połowa tej ekipy to Marokańczycy. Oto taka sztywność. A jeśli chodzi o Śląsk to dostałeś odpowiedz.dozola.stara pisze: ↑10.01.2023, 16:39hahahajak to Śląsk pierwszy wywiesił transparent stop ukrainizacji polski i jada z chujami a tu lepki piszą ze śląsk biega z nimi hahaha
i ta witalska prostytuta swoje przemyślenia hahaha
-
- Posty: 732
- Rejestracja: 22.09.2009, 14:10
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ty byłeś gdzieś w życiu? Jakby we Francji taka Afryka była to Polaka z LOSC Army by dawno zabili za te jego nazistowskie tatuaże. Razem z całą jego tylko białych ekipą. Skoro wg. ciebie murzyny i araby mają taką przewagę. Ale jest odwrotnie to oni biali Anglików klepią (np.Everton) jak przyjadą na mecz LM czy LE a nie murzyni. Tak więc opowieści co się dzieje w Europie to masz chyba z TVP albo innych pisowskich gadzinówek. Zresztą poglądy takie same skoro dla ciebie więcej Ukraińców niż przed II wojną św w Polsce jest ok. Poza tym gieroje z frontu przyjadą jak się wojna skończy bo teraz ich nie wypuszczają z Ukrainy jak łapówki nie wręczą. I najpierw wyrównają rachunki ze swoimi pobratymcami do który mają ogromne pretensje za tchórzostwo uważając się za lepszych bo brali/biorą udział w wojnie. Dopiero jak się banderowcy między sobą policzą wezmą się za ciebie tolerancyjnego Polaka wychowanego na dwóch gejowskich telewizjach TVP i TVN i do ciebie będą mieli wonty że obronili ciebie i Polskę przed Putinem albo że broni za mało wysłałeś i przegrali. I wtedy dopiero sobie przypomnisz co tutaj kiedyś ci napisałem. Jeszcze zależnie kto wojnę wygra bo jak Ruscy to wszyscy wyznawcy Bandery obok tych zwykłych Ukraińców będą musieli spierdalać do Polski gdyż inaczej pojadą na Syberię i Kołymę. Także módl się żeby Ukraina nie przegrała.Witalski pisze: ↑10.01.2023, 12:30A ja wam powiem szczerze że wolę Ukraińców w Polsce niż to co mają np.we Francji zwanej Afryką Północną czy w UK,Niemczech, Belgii itd.
Nikomu nie wadzą jak na razie,podejmują pracę.Skończyły się socjale i pomoc.Jest też dużo podziękowań ze strony Ukraińców za okazaną pomoc.Na pewno jakoś to zbliży nasze narody.I nie mówię tu oczywiście o wyznawcach upa bo oni nigdy nie będą naszymi braćmi.Od lutego ubiegłego roku zjechało ich tu naprawdę sporo a nikt nigdzie nie widział obnoszenia się z flagami upa poza Dennisem Wise,który wyszukuje jakichś tanich sensacji po internetach.
Przypomnę wam że ten osobnik straszy Ukraińcami od roku,już tu miała być masa gierojów z frontu i co?Cisza.
-
- Posty: 211
- Rejestracja: 03.04.2022, 18:06
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Gościu o nie polskim nicku ...ty to jesteś nawiedzony na maxa .... ileż tu już głupot z d*** wzietych napisałeś ... ileż niestworzonych historii ... przecież pisałeś że te gieroje przed wojną się u nas chowają teraz piszesz że jednak po wojnie przyjadą haha ... Polska miała upaść już w Marcu :) wpisujesz się w tą ruską onucową propagandę będzie premia od nkwd i naczelnego wodza bolszewików !
-
- Posty: 631
- Rejestracja: 11.11.2010, 22:05
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ale TY pięknie nadajesz z narracją polskiego rządu! TY "myślisz, że oni nam nie płacą". Płaci to żyd i usa, a nie ukraina za tą wojne. Te cysterny na granicy co jadą do ukrainy to myślisz że po kosztach rynkowych czy za darmo? Coraz więcej tu słyszę te ukraińskie głosy, mieszkania za darmo, samochod nowy. A jak kradną w sklepach ;) robią zamieszanie.... Pozdrawiam krase urzedowego obrońce scierwa ukraińskiego.czehulov pisze: ↑10.01.2023, 11:39Co ty nie powiesz, musimy zapłacić za czołgi? A myślisz, że ukry dostają nasze Kraby, Pioruny, Groty za darmo? Większość sprzętu Ukraińcy od nas kupują, i to za niemałe pieniądze. O 4mld dolarów wsparcia od USA dla krajów takich jak Polska, która wysyła na Ukrainę część sprzętu w ramach pomocy nie wspomnę.
-
- Posty: 514
- Rejestracja: 08.06.2022, 11:13
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Nie mów, Ukraina kupuje od nas sprzęt wojskowy za pieniądze Amerykanów? Powiedz mi coś, czego nie wiem ;)Suczysko pisze: ↑11.01.2023, 12:26Ale TY pięknie nadajesz z narracją polskiego rządu! TY "myślisz, że oni nam nie płacą". Płaci to żyd i usa, a nie ukraina za tą wojne. Te cysterny na granicy co jadą do ukrainy to myślisz że po kosztach rynkowych czy za darmo? Coraz więcej tu słyszę te ukraińskie głosy, mieszkania za darmo, samochod nowy. A jak kradną w sklepach ;) robią zamieszanie.... Pozdrawiam krase urzedowego obrońce scierwa ukraińskiego.czehulov pisze: ↑10.01.2023, 11:39Co ty nie powiesz, musimy zapłacić za czołgi? A myślisz, że ukry dostają nasze Kraby, Pioruny, Groty za darmo? Większość sprzętu Ukraińcy od nas kupują, i to za niemałe pieniądze. O 4mld dolarów wsparcia od USA dla krajów takich jak Polska, która wysyła na Ukrainę część sprzętu w ramach pomocy nie wspomnę.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!
-
- Posty: 211
- Rejestracja: 03.04.2022, 18:06
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Taaa samochody nowe dostają haha ....widać jak wy małolaty bolszewickie oderwane jesteście od świata realnego ... to powiedźcie mi ilu tych waszych kiboli walczy po stronie ruskich ? :) .... ja wiem że polscy kibole walczą po stronie Ukrainy .... a wiem wy to walczycie tylko w necie HAHA
-
- Posty: 190
- Rejestracja: 26.01.2017, 17:40
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Internetowy konfident albo jakiś policjant co tu podpuszcza do pisania.Radziłbym uważać na niego i nie wdawać się z nim w dyskusję.
kumata pseudo prawilniaczka innych chce wyjaśniać a jego ziomuś co zaraz tu zacznie ksywami sypać jest.
kumata pseudo prawilniaczka innych chce wyjaśniać a jego ziomuś co zaraz tu zacznie ksywami sypać jest.
Krakowia konfidenci
1910&1920&1968&1906
1910&1920&1968&1906
-
- Posty: 717
- Rejestracja: 28.09.2015, 12:12
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
kto to mądry przeniósł "polityczny" temat? teraz w co drugim temacie będzie pierdolenie o Ukraińcach... a 90 % użytkowników nie ogarnia działów niżej.
-
- Posty: 187
- Rejestracja: 19.02.2018, 15:44
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Denny Wise cz to nie ty pisałeś tu w latach 2005- 2008, 2009 pod nickiem podobnym PennyWise? Jeśli to ty to są tacy pewnie co pamietaja co tutaj pierdoliles, jak broniłeś czerwonego kurestwa wszystkich możliwych odcieni. Prawie zawsze na grubo cię wyjaśniali. Teraz zaś płacz, że nie ma komu Polski w Polsce tworzyć, to się Ukraina tworzy? Propagowanie takich właśnie poglądów do tego doprowadziło.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka
"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama

-
- Posty: 366
- Rejestracja: 27.07.2013, 22:21
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
zieeew gicie na wolności.Siemaszki rządzą;) a ja sądzę że kilometry mierzysz już w milach. Pogratuluj informatorom.siemaszki06 pisze: ↑10.01.2023, 19:35byku ale blysnales. twoi koledzy nie przypadkiem się teraz nie wychylają ale jak tobie tak humor dopisuje to dużo mówi kim ty tam jesteś. jak już się sam wystawiłeś to weże opowiedz jak tam u was po aferze z kaucja? to teraz tajemnica na superwisle zeby się Ruch nie dowiedział a tobie chociaż koledzy przewineli kogo wyjebali na siano? jak na siemaszkach się pytasz. jest ekipa normalnie odejdź sprzed komputera i sprawdź jak wiesz gdzie. chciales być zabawny to pochwal się jak u was. opowiedz z jakiego powodu odbily ostatnie osoby z ktorymi trzeba się tam bylo jakoś liczyć? albo jak to jest ze jedyna wasza aktywna dzielnica nie chce mieć nic wspólnego z ta wasza dzieciarnia? Taki jesteś śmieszek to pochwal sie ile twoi koledzy mieli spotkań z 60 żeby sie dogadać to wtedy pośmiejemy sie razem co ty na to? moge wymieniać dalej tylko wiesz jaki jest problem? ty nie masz pojęcia o czym ja pisze. bys był normalniejszy to byś siedział z zamknięta cipą zamiast odbijać miasto w internecie. razem z tym drugim klaunem stad pewnie trzymałeś ostro kciuki za konfidentow żeby zrobili robotę za was co. no ale niestety nie wyszło jak wiesz. chociaż pewnie nawet nie wiesz. zostan tam byku przy tabeli bramkach i takich klimatach. Hej superwisla aeajoo
-
- Posty: 190
- Rejestracja: 26.01.2017, 17:40
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Napisz do siemaszki i umówcie się razem do jadczaka albo od razu do prokuratora.On ma za długi język i lubi opowiadać a ty będziesz potwierdzał co mówi.Nie przejmuj się na krakowię dalej będziecie mogli śmigać.Kumatyinaczej pisze: ↑11.01.2023, 18:27Napisz do kiepa, pomoże ci zmienić imaga na tym forum i może parą zostaniecieWiększość prac noe hańbi, no może poza bycie wislakiem i psem jednocześnie, ale na ruchu to samo
![]()
Krakowia konfidenci
1910&1920&1968&1906
1910&1920&1968&1906
-
- Posty: 58
- Rejestracja: 19.02.2018, 07:10
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Witam mam pytanie do kibiców Wisły jaki był wasz najlepszy wyjazd do Niecieczy chodzi mi o liczbę
-
- Posty: 732
- Rejestracja: 22.09.2009, 14:10
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Pennywise? To chyba jakiś wielbiciel Kinga musiał być. Poza tym nie żadne propagowanie poglądów doprowadziło do tego że Polska stała się oazą dla wszelkiej maści wschodniego bydła a polityka rządów pisowskich całkowicie otwartych na wszelką możliwą migrację byle nie z Afryki. Gruzini, Azerowie, Ormianie, Mołdawianie, Kazachowie, wszelkiej maści Ukraińcy, Rosjanie z Ukrainy, Romowie ukraińscy te grupy przyjęli ludzie którzy oszukali Polaków udając wielkich przeciwników imigracji. A opowieści że ich nie ma nic nie robią itd. są całkowicie głupie bo wystarczy przejrzeć internet żeby poczytać co się dzieje.pizgacz_rurkowcow pisze: ↑11.01.2023, 17:45Denny Wise cz to nie ty pisałeś tu w latach 2005- 2008, 2009 pod nickiem podobnym PennyWise? Jeśli to ty to są tacy pewnie co pamietaja co tutaj pierdoliles, jak broniłeś czerwonego kurestwa wszystkich możliwych odcieni. Prawie zawsze na grubo cię wyjaśniali. Teraz zaś płacz, że nie ma komu Polski w Polsce tworzyć, to się Ukraina tworzy? Propagowanie takich właśnie poglądów do tego doprowadziło.
Gdów pod Krakowem grupa Ukraińców zabiła 53 letniego faceta
[link]
Kraków Azer zaczepiał z nożem kobiety
[link]
Łódź porachunki ukraińskie po wódce i narkotykach.
[link]
Takich zdarzeń w Krakowie i każdym polskim dużym mieście są dziesiątki. I nic nie zmienia że tutaj ktoś sobie napisze ale my na mieście rządzimy i latamy z fiskarsami. To żadne rozwiązanie problemu i powód do dumy. Takich ludzi wg. Kaczyńskiego i jego sekty miało po prostu w Polsce nie być. Żadnych Azerów, Ormian, Gruzinów, Czeczenów czy ruskich z Ukrainy mieli niby nie sprowadzać i nie wpuszczać. Ale są ich tysiące na każdych polskich ulicach więc okłamali każdego Polaka który im uwierzył łącznie ze starszymi osobami z mojej rodziny który mi truły podczas każdego przyjazdu że zachód Europy jest straszny bo same murzyny i araby. A w międzyczasie ich wspaniali pisowcy w Polsce zrobili Dziki Wschód. Was to może dziś śmieszy bo sterydy, MMA i grupa kolesi zmieniają perspektywę ale będziecie mieli 50-60 lat to perspektywa się wam zmieni jak będą robić z wami i wrzucać do internetu filmiki jak ze starymi Niemcami którzy przemykają osrani ulicą żeby ich jakiś arabski nastolatek nie okradł.
-
- Posty: 152
- Rejestracja: 30.08.2016, 12:08
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Nie da się tego dokładnie określić bo klatka zawsze jest wypełniona a reszta biletów jest kupowana indywidualnie. Ale patrząc się na pojemność stadionu i fakt, że nie raz cała prosta była wypełniana to obstawiałbym ok. 2,5-3 tys.
-
- Posty: 211
- Rejestracja: 03.04.2022, 18:06
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ten rusek zwisek dalej się tu produkuje biedak szukał cały dzień po internetach żeby mu z farmy trolii przelew puścili :) .... ty ale Polaka też zatrzymali co w to zabójstwo byli zamieszani ... ale ty już ''wyrok'' wydajesz haha ... ty a co tam u was z obwodu do nas do Polski tak jeżdżą po kiełbasę ... taki dobrobyt ruskii mir a nawet na chleb nie macie :)
-
- Posty: 3454
- Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
- Lokalizacja: StylKibica.net
-
- Posty: 58
- Rejestracja: 19.02.2018, 07:10
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
-
- Posty: 692
- Rejestracja: 27.02.2007, 01:07
-
- Posty: 845
- Rejestracja: 10.01.2010, 21:15
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Tak pedale... Nowa Huta to osiedle...
A odpowiadając na pytanie: OSIEDLE Przy Arce jest tak samo mocne jak inne w DZIELNICY Bieńczyce typu Kalinowe, Strusia, Lotnisko, Kazmierzowskie, Złotej Jesieni itd. To wszystko ogólnie nazywa się Nową Hutą i tak, stąd aktualnie wywodzi się większość biegających chłopaków.
A odpowiadając na pytanie: OSIEDLE Przy Arce jest tak samo mocne jak inne w DZIELNICY Bieńczyce typu Kalinowe, Strusia, Lotnisko, Kazmierzowskie, Złotej Jesieni itd. To wszystko ogólnie nazywa się Nową Hutą i tak, stąd aktualnie wywodzi się większość biegających chłopaków.
-
- Posty: 138
- Rejestracja: 18.05.2016, 13:00
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
przypałowiec, rudy eunuchu z Litewskiej tobie nikt nic nie potwierdzi bo żyjesz pokitrany jak szczur, więc o jakim Hutniku czy Cracovii piszesz. Jedynie możesz fb odpalić siedząc poschizowana przy oknie.
-
- Posty: 190
- Rejestracja: 26.01.2017, 17:40
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ogólnie jeden z największych wojowników w historii tego forum.Proponuje solówki a potem jak już nie ma czego wymyślić to pisze żeby Salceson mu potwierdzał kogoś.
Istny debil ze styraną banią po zbyt dużych ilościach wciągniętego mefedronu.Myli internet z rzeczywistością.Ogólnie przypadek do uśpienia.
Krakowia konfidenci
1910&1920&1968&1906
1910&1920&1968&1906
-
- Posty: 337
- Rejestracja: 10.12.2017, 16:48
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
A to nie są przypadkiem osoby, które są tutaj by to forum miało ruch. Nie wierzę w to że by ktoś tak, wszystkie tematy rozwalał, byle pisaniem....
-
- Posty: 845
- Rejestracja: 10.01.2010, 21:15
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Ale odkryłeś...
Administrator pozwala na wpisywanie się tych frajerów, bo ma z tego hajs i za to c*** mu w d***.
Administrator pozwala na wpisywanie się tych frajerów, bo ma z tego hajs i za to c*** mu w d***.
-
- Posty: 337
- Rejestracja: 10.12.2017, 16:48
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Jak są jakieś obchody np marsz niepodleglosci zawsze ktoś nagle pojawia z drugiej strony barykady po marszu ich nie ma. To jak były mistrzostwa w Rosjii też byli tu co twierdzili Rosja poskłada naszych. Zresztą przy temat zagranicznych wojaży też często są, że nasi nie podają swoich porażek z Europy.Kumatyinaczej pisze: ↑05.02.2023, 17:34Kupę to jego kolejne wcielenie... Wcześniej były inne. To samo tyczy się pedofilia z Danzing. Był zawilina , potem ten co Elanie się odgrazał, a Jak c**** zrobili to teraz na Cracovię padło.
-
- Posty: 586
- Rejestracja: 28.04.2019, 19:19
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Zauważ, że wyjebali konta nikodema ale jedno zostało, powątpiewam, że to przypadekBanditosdod pisze: ↑05.02.2023, 17:16A to nie są przypadkiem osoby, które są tutaj by to forum miało ruch. Nie wierzę w to że by ktoś tak, wszystkie tematy rozwalał, byle pisaniem....
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami
Subiektywne zdanie kibica Ruchu
Subiektywne zdanie kibica Ruchu
-
- Posty: 190
- Rejestracja: 26.01.2017, 17:40
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Kogo obchodzi jak wy się tam pedały bawicie na tej krakowii.Pozostawcie dla siebie co tam sobie walicie dupami.Kumatyinaczej pisze: ↑05.02.2023, 16:35Danzing lubi małe dzieci, także się nie krępuj i zwał koledze konia dupą. Czekałem na ciebie obsrańcu 3 godziny pod waszym stadionem. Dziwisz się że drugi raz chciałem żeby ktoś cię zweryfikował? Jedyne co potrafisz to się pruć , a jak przychodzi co do czego to tylko mefedron i mefedron... Boisz się pedale? Pisz dalej , będziesz coraz bardziej śmieszna, postaram Ci się dorównać zgierzatko![]()
Czekałeś chyba przy trasie na Warszawę ale przez 3 godziny nie złapałeś klienta i odpuściłeś ściero.Twój alfons opowiadał.
Następna sprawa konto mam tu od 5 lat więc o jakich wcześniejszych piszesz schizofreniku.Nara menelu.
Krakowia konfidenci
1910&1920&1968&1906
1910&1920&1968&1906
-
- Posty: 138
- Rejestracja: 18.05.2016, 13:00
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
Administrator wraz z moderatorami od dawna siedzą na Seszelach i klepią murzynki pod dupach. To wszystko za hajs z reklam i you tube.
@mertens, to nie oni wyjebali konta nikodema tylko on sam odszedł, bo za mało mu siana zajechali. Rejestracja zamknięta, bo za dużo osób się jorgnęło, że coś tu nie gra i afera wybuchnęła na fb. Admin musiał zareagować by wyciszyć trochę temat.
W zaufaniu wam napiszę, że trwa walka o przejęcie forum, ale o szczegółach cichosza bo psy tu siedzą i rozkminiają. Info lata na zamkniętym forum w Darknecie.
-
- Posty: 631
- Rejestracja: 11.11.2010, 22:05
Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat
chyba i se myśli. Betoniarko odpuść bo fantazjujeszGNLS1 pisze: ↑05.02.2023, 20:56Twoja stara to chyba codziennie żałuje że cię nie wyskrobała i jak patrzy na ciebie to se myśli: "co ja za ścierwo wysrałam... "Kumatyinaczej pisze: ↑05.02.2023, 19:59Wyjmij gnls1 z d*** jak do mnie piszesz, bo coś cię nerwy biorąKepi pisze: ↑05.02.2023, 18:48
Kogo obchodzi jak wy się tam pedały bawicie na tej krakowii.Pozostawcie dla siebie co tam sobie walicie dupami.
Czekałeś chyba przy trasie na Warszawę ale przez 3 godziny nie złapałeś klienta i odpuściłeś ściero.Twój alfons opowiadał.
Następna sprawa konto mam tu od 5 lat więc o jakich wcześniejszych piszesz schizofreniku.Nara menelu.Odkąd twoje zdjęcie z marszu ruchu wrzuciłem zapominasz wspomnieć o uzebieniu zgierzatko
![]()
-
- Posty: 21
- Rejestracja: 02.02.2018, 22:27
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: qwerty1 i 134 gości