Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

mix37
Posty: 18
Rejestracja: 31.07.2017, 22:38

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: mix37 »

Do czego odnosił się transparent ŁKSu odnośnie barw?
iparts.pl
P1908
Posty: 1
Rejestracja: 01.02.2015, 09:25

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: P1908 »

Do skrojenia Benfici i wszechobecnego lamentu który się z tej okazji przewinął przez media.
zamek
Posty: 33
Rejestracja: 21.10.2021, 21:20

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: zamek »

Widzew z Ruchem nie uciekał przed Łks tylko przed policja na koniach
Janusz z prostej
Posty: 104
Rejestracja: 28.06.2021, 09:19

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Janusz z prostej »

Dziś już wtorek a Wy się dalej "bijecie" w tm temacie.

Ja mam pytanie do rodowitych, u was taka tradycja że jak psy gazują i pacyfikują kibiców to krzyczycie j**** RTS zamiast ZIWPJB
MW10
Posty: 830
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: MW10 »

zamek pisze: 23.08.2022, 11:32 Widzew z Ruchem nie uciekał przed Łks tylko przed policja na koniach
No no, 5 psów na koniach rozgoniło setkę mocnej bandy ruchu i widzewa, to już nie wiem co gorsze.

I pamiętaj że te wasze sztuczki zna już każdy. Wraz z upływem czasu internetowa armia chuliganów widzewa próbuje przekłamać wydarzenia na swoją stronę. Gdyby nie film to już pewnie z 10 profili byście wrzucali relacje jakie to wielkie zwycięstwo odniosła mocarna banda z frajerem na czele, a tak pozostaje JESZCZE milczeć, ale jak zwykle do czasu kiedy spróbujecie przekabacić to na swoją stronę. :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
Wnuk Edwarda
Posty: 392
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Wnuk Edwarda »

zamek pisze: 23.08.2022, 11:32 Widzew z Ruchem nie uciekał przed Łks tylko przed policja na koniach
ŁKS nie atakował Widzewa z Ruchem, tylko uciekał w ich kierunku przed policją na koniach
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.
Diamentowy
Posty: 240
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Diamentowy »

Wnuk Edwarda pisze: 23.08.2022, 11:47
zamek pisze: 23.08.2022, 11:32 Widzew z Ruchem nie uciekał przed Łks tylko przed policja na koniach
ŁKS nie atakował Widzewa z Ruchem, tylko uciekał w ich kierunku przed policją na koniach
Ruch zamarł w bezRuchu na schodach. Myśleli, że ŁKS uciekając pobiegnie dalej hahaha. Wyjaśniło się.
Można zamknąć temat!!!!!!!!
geodeta
Posty: 200
Rejestracja: 18.11.2011, 15:26

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: geodeta »

chłopie, chyba nierozważnie czytasz temat, co? było powiedziane że fajnie ze się coś dzieje bo można najebać 20 stron o tym samym hahha. i tego sie trzymajmy
:O
CzłowiekHonoru
Posty: 128
Rejestracja: 31.05.2016, 12:04

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: CzłowiekHonoru »

Kumatyinaczej pisze: 23.08.2022, 14:05 Wygrał już ten widzew, czy dalej będzie ten yemat będzie
wałkowany?
A chuuuj cię to obchodzi ale pytać się możesz.
szwadron97
Posty: 841
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: szwadron97 »

Kumatyinaczej pisze: 23.08.2022, 14:05 Wygrał już ten widzew, czy dalej będzie ten yemat będzie
wałkowany?
Wygrali podwojnie przyjechali i uciekli
geodeta
Posty: 200
Rejestracja: 18.11.2011, 15:26

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: geodeta »

na c*** to odpisywanie, admini zamknac temat bo widzicie ze temat rozjebany jak dupsko 70letniej kurtyzany
:O
CzłowiekHonoru
Posty: 128
Rejestracja: 31.05.2016, 12:04

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: CzłowiekHonoru »

geodeta pisze: 23.08.2022, 15:12 chłopie, chyba nierozważnie czytasz temat, co? było powiedziane że fajnie ze się coś dzieje bo można najebać 20 stron o tym samym hahha. i tego sie trzymajmy
A czyja to wina że internet chuliganów z kibice net tak bardzo elektryzuje Widzew że nakurwili tu przez 2 czy 3 dni tyle stron??? Szkoda że więcej filmików nie ma bo by mieli rozkminę do końca wakacji.
2 tygodnie temu te same wynalazki pisały że Widzew jeździ pod osłoną nocy i zamalowuje grafy, teraz znowu, że pokazówka. Co by Widzew nie zrobił to dla tutejszych chuliganów będzie źle. Fany Lecha wyjebane to też się nie liczy bo potem Lech dzwonił x razy.

Jakie to wasze życie byłoby smutne bez Widzewa. Większość z was by się chyba wyhuśtała.
geodeta
Posty: 200
Rejestracja: 18.11.2011, 15:26

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: geodeta »

zaraz 1 wrzesień to niej będzie tych bzdurnych tekstów, wrócą do szkoły dzieciaki
:O
19__kattowitz__20
Posty: 389
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: 19__kattowitz__20 »

Foxx jeszcze tu wogóle jest adminem bo kiedyś by sie już tym zajął. Ale to było kiedyś.....
Jabollo
Posty: 313
Rejestracja: 21.04.2019, 12:19

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Jabollo »

plamy opadowe pisze: 23.08.2022, 17:03
19__kattowitz__20 pisze: 23.08.2022, 16:33 Foxx jeszcze tu wogóle jest adminem bo kiedyś by sie już tym zajął. Ale to było kiedyś.....
Rozpierdalają mnie takie posty. No wyobraź sobie, że Foxx jest w dalszym ciągu adminem, codziennie jest kilka razy na forum i z wielkim zaciekawieniem czyta ten temat, bo jest głodny miarodajnej wiedzy.
>Miarodajna wiedza
>Kibice.net
Zasmiane na głos.
dee facto
Posty: 454
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: dee facto »

Marcin
Posty: 3917
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net
Kontakt:

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: Marcin »

oponka
Posty: 3
Rejestracja: 16.09.2022, 20:07

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: oponka »

Futbolobnazony87 pisze: 18.08.2022, 16:40 Z Zagranicznego Forum : Nedavno livada Rakow Czestochowa(10) vs Pogon Szczecin(10) pobjeda Rakowa
Co by nie mówić ekipa Rakowa rośnie w siłę, parę wygranych w ostatnim czasie zaliczyli z markami, wydawałoby się mocniejszymi
wojtaz_chojny
Posty: 29
Rejestracja: 15.09.2017, 20:50

Re: Komentarze / FotoVideo / Relacje - 19-21.08.2022

Post autor: wojtaz_chojny »

Łódzki KS stara się zapełnić stadion. Obecnie do karty łodzianina oferuje rabat na nagrobki (bilet na mecz za darmo juz jest w ofercie)
ODPOWIEDZ