Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

slaw1
Posty: 21
Rejestracja: 02.02.2018, 22:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: slaw1 »

typ za ŁKS-es pyta się , o akcje na łódzkim podwórku. Szok. jednak Wasze komentarze o Nim trafione
iparts.pl
Konrado Moreno
Posty: 234
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno »

nikodem pisze: 24.06.2022, 08:32 Co tam za avanti w Aleksie było?
odpowiem ci jeśli ty (skoro już wiadomo że to ty byłeś tym zgwałconym w Madrycie przez US eŁkaesiakiem) odpowiesz na kilka pytań..

1. Ile Hiszpanie chcieli ci dać wpierw za nieskładnie zeznań i czy było 50 jurków?
2. Czy to prawda że na to siano (5000€ które w końcu zaplacili) przerobiła cię później ekipa i jednocześnie pogoniła za rzekome pedalstwo?
3. Czy to prawda że jeden z oprawców spuścił ci się do d*py i czy po wszystkim z bólu najebałeś w nachy?
i ostatnie 4. Czy na eŁkaesie zasada "raz w d*pę to nie pedał" jest normą czy stosujecie ją tylko w wyjątkowych okolicznościach tak jak w twoim przypadku? (bo w końcu pozwolili ci wrócić na trybuny kiedy zagroziłeś że napisze o tym wyborcza)
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Z skąd wy te bajki bierzecie Andersen je pisał?
grubsonet
Posty: 64
Rejestracja: 04.02.2022, 21:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: grubsonet »

Nikodem ale z Ciebie zjeb.M yślę że masz pierwsze miejsce rankingu.Wchodzi tu człowiek raz na jakiś czas i wszędzie jest on:znawca każdego tematu,rejonu,jesteś wszędzie ale tylko w necie ponieważ w życiu to w d**** byłeś i gówno widziałeś błaźnie.
PS.Gdzieś tam pisałeś że nie jesteś z ekipy itp to c*** CIę obchodzą sprawy H Ty cepie
le_suiveur
Posty: 687
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: le_suiveur »

Na Widzewie znowu gorąco, chyba spora część FC itd buntuje się jak zauważyli, że obecni silnoręcy dymają ich na hajs :) Ale to dobrze, należy trzymać kciuki za normalność i to nie tylko na Widzewie bo problem jest ogólnopolski... Może wróci normalność
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

le_suiveur pisze: 27.06.2022, 20:46 Na Widzewie znowu gorąco, chyba spora część FC itd buntuje się jak zauważyli, że obecni silnoręcy dymają ich na hajs :) Ale to dobrze, należy trzymać kciuki za normalność i to nie tylko na Widzewie bo problem jest ogólnopolski... Może wróci normalność
O czym Ty p*********?
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Tak jest też na ŁKSie tylko nikt się nie odzywa ,pierdolić tych pseudo chuliganów
Karmaaa
Posty: 440
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa »

weż idz na komende frajerze jeden z drugim
Ex_navicula_navis
Posty: 12
Rejestracja: 25.10.2021, 10:25
Lokalizacja: Miasto Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ex_navicula_navis »

le_suiveur pisze: 27.06.2022, 20:46 Na Widzewie znowu gorąco, chyba spora część FC itd buntuje się jak zauważyli, że obecni silnoręcy dymają ich na hajs :) Ale to dobrze, należy trzymać kciuki za normalność i to nie tylko na Widzewie bo problem jest ogólnopolski... Może wróci normalność
Obecni ? Obecni to są Ci sami co byli. Młodzi się im chcieli dobrać do d*** i do kiesy to ich najebali i pogonili.

Na Widzewie jest taki burdel, że już nikt chyba tego syfu nie ogarnia. Afera goni afere. Jedni ogłaszają bunt, potem drudzy ich napierdalają. Większość co się do buntu przyłączyła to już się odłączyła.

Na końcu jak zawsze chodzi o to samo. Kasę z kibiców Widzewa i jaka grupa ma dymać resztę na siano. A kąsek jest tłusty.
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

Ex_navicula_navis pisze: 27.06.2022, 21:32
le_suiveur pisze: 27.06.2022, 20:46 Na Widzewie znowu gorąco, chyba spora część FC itd buntuje się jak zauważyli, że obecni silnoręcy dymają ich na hajs :) Ale to dobrze, należy trzymać kciuki za normalność i to nie tylko na Widzewie bo problem jest ogólnopolski... Może wróci normalność
Obecni ? Obecni to są Ci sami co byli. Młodzi się im chcieli dobrać do d*** i do kiesy to ich najebali i pogonili.

Na Widzewie jest taki burdel, że już nikt chyba tego syfu nie ogarnia. Afera goni afere. Jedni ogłaszają bunt, potem drudzy ich napierdalają. Większość co się do buntu przyłączyła to już się odłączyła.

Na końcu jak zawsze chodzi o to samo. Kasę z kibiców Widzewa i jaka grupa ma dymać resztę na siano. A kąsek jest tłusty.
Nigdy nie widziałem tylu farmazonow w jednym poście 😀
le_suiveur
Posty: 687
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: le_suiveur »

https://www.radiolodz.pl/posts/37963-ki ... em-widzewa
Zaczęło się koło 2017i tak że ciągną to dalej
saha07
Posty: 119
Rejestracja: 16.02.2014, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: saha07 »

C136... koniecznie z wizytą do okulisty chyba że ty pieprzysz farmazony. c***.wo się u was dzieje od jakiegoś czasu...z fartem wariacie ;)
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Przecież on nie z Łodzi to co ma wiedzieć fan cluby dumą żydzewa
Ex_navicula_navis
Posty: 12
Rejestracja: 25.10.2021, 10:25
Lokalizacja: Miasto Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ex_navicula_navis »

C1365O pisze: 27.06.2022, 21:36
Ex_navicula_navis pisze: 27.06.2022, 21:32
le_suiveur pisze: 27.06.2022, 20:46 Na Widzewie znowu gorąco, chyba spora część FC itd buntuje się jak zauważyli, że obecni silnoręcy dymają ich na hajs :) Ale to dobrze, należy trzymać kciuki za normalność i to nie tylko na Widzewie bo problem jest ogólnopolski... Może wróci normalność
Obecni ? Obecni to są Ci sami co byli. Młodzi się im chcieli dobrać do d*** i do kiesy to ich najebali i pogonili.

Na Widzewie jest taki burdel, że już nikt chyba tego syfu nie ogarnia. Afera goni afere. Jedni ogłaszają bunt, potem drudzy ich napierdalają. Większość co się do buntu przyłączyła to już się odłączyła.

Na końcu jak zawsze chodzi o to samo. Kasę z kibiców Widzewa i jaka grupa ma dymać resztę na siano. A kąsek jest tłusty.
Nigdy nie widziałem tylu farmazonow w jednym poście 😀
A zapytam tylko. Ty trzymasz z festami czy z tymi pogonionymi ? :D

Czy tak tylko obserwujesz i komentujesz
widzewiak_z_gor
Posty: 343
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor »

Owszem, Fan Cluby Dumą Widzewa.

Zarabiaj tam dalej na emigracji i namawiaj rodowitych znajomych z Chrząstawy, Piotrkowa, Będzina czy Włocławka na zakup karnetów. Nie zapomnij też wpłacić na SK, aby mogli złożyć kwiaty, ku pamięci założycieli ŁKS.

Tam gdzie kasa, tam byly są i będą podziały.
Tylko dzieci wierzą w św. Mokolaja.
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

Nikt nikogo na kasę nie robi. Wszystkie rozliczenia są do wglądu dla przedstawicieli osiedli i fc. Bilety zgadzają się z ceną na papierze, nie ma żadnego narzutu.
W konflikcie została garstka, reszta działa wspólnie lub ogranicza się tylko do swoich rejonów.
To tyle na temat "bałaganu" na Widzewie.
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Swoją drogą bez fan klubów byście byli Polonią Warszawa ale ŁKS by was zjadł wcześniej czy później choć i tak twierdzę że was jest więcej w Łodzi . Wasze konflikty między sobą to idą nam na rękę . Mam pytanie czemu posługujecie się z ludźmi z Zelowa w starciach z GKS Bełchatów
zgierska
Posty: 159
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgierska »

Mam pytanie czemu jesteś żydówska parową
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Krótka piłka czemu Widzew ma więcej sprzedanych karnetów i czemu ich stadion na każdym meczu jest pełny? Zgierska gdybym był żydem to musiał bym się urodzić Widzewiakiem a nie być Rodowitym Łodzianinem i klubiku osiedlowego z którym to się utożsamia żydów i komuchów
MW10
Posty: 830
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 »

widzewiak_z_gor pisze: 28.06.2022, 10:06 Owszem, Fan Cluby Dumą Widzewa.

Zarabiaj tam dalej na emigracji i namawiaj rodowitych znajomych z Chrząstawy, Piotrkowa, Będzina czy Włocławka na zakup karnetów. Nie zapomnij też wpłacić na SK, aby mogli złożyć kwiaty, ku pamięci założycieli ŁKS.

Tam gdzie kasa, tam byly są i będą podziały.
Tylko dzieci wierzą w św. Mokolaja.
Widzę że logiczne myślenie nie jest twoją mocną stroną podmiejski czerwonoarmisto i w szkole nie nauczyli co znaczy przydomek. A skoro poruszamy tematy założycieli, to może warto wspomnieć kto zakładał żydzew (cytat z książki waszej legendy - nie, nie żydowskiej legendy Lutka Rozenbauma, ale innej):

W 1909 pracowałem w Widzewskiej Manufakturze. Wraz z innymi pracownikami tej fabryki: Edwardem Grosserem, Otto Steigerem, Robertem Adamem i braćmi Zdziarskimi byłem założycielem Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego na Widzewie." I dalej ten sam Wacław Gapiński wspomina ?Do dziś z pierwszych sportowców naszego towarzystwa pamiętam Stanisława Piotrowskiego, Slamę i Rozenblata? [Wacław Gapiński, Wspomnienia sprzed 50 lat ..., 50 lat RTS Widzew , Strzelecki,Kaczmarek ]. Warto dodać inne obco brzmiące nazwiska skarbnik Libich, piłkarz Triebe, działacz Krass.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
fotojoker
Posty: 45
Rejestracja: 06.04.2019, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: fotojoker »

Dupsko piecze, co? Klub założony przez żydów i dla żydów, historii nie zmienicie, możecie sobie narobić tysiąc w barwach Polski i napisać drugie tyle postów tu, ale historia pozostanie niezmienna. Kibicujecie klubowi o żydowskich korzeniach. Samopoczucie świetne jak stoicie u ziomków za flaga Jude gang? Albo w kotle w Poznaniu widząc koszulki jakichś fc pizdziszowo wielkopolskie?
MW10
Posty: 830
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 »

fotojoker pisze: 28.06.2022, 12:49 Dupsko piecze, co? Klub założony przez żydów i dla żydów, historii nie zmienicie, możecie sobie narobić tysiąc w barwach Polski i napisać drugie tyle postów tu, ale historia pozostanie niezmienna. Kibicujecie klubowi o żydowskich korzeniach. Samopoczucie świetne jak stoicie u ziomków za flaga Jude gang? Albo w kotle w Poznaniu widząc koszulki jakichś fc pizdziszowo wielkopolskie?
Ty podmiejska hiporytko, dlaczego jeszcze nie zerwałeś fany z wizerunkiem legendy żydka z UB Rozenbauma vel Sobolewskiego?
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
fotojoker
Posty: 45
Rejestracja: 06.04.2019, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: fotojoker »

Ojoj, zabolało, uważaj bo co sie pejsy wyprostują. Co do podmiejskosci to kolejny śmieszny fakt-rdzennie łódzkie osiedla jak np Stare Miasto zdominowane są przez kibiców Widzewa, a bastiony łksu to Teofilów i Retkinia ,czyli miejsca gdzie 40 lat temu pasły się krowy. Pozdrów prowadzącego u was doping, może będzie na kolejnym meczu jak mu z Chechła pks nie spierdoli.
widzewiak_z_gor
Posty: 343
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor »

To Forum, służy już tylko do nabijania wyświetleń i żerowania z reklam.
W każdym temacie zrobiony jest syf przez te same osoby, które zwyczajnie robią to dla pieniędzy.
W tym temacie jak zwykle najwięcej do powiedzenia ma warszawki głupek, który podszywa się pod kibiców obu Klubów i wciąż myśli, że jest taki fajny i sprytny.
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Oni nigdy nie z rozumią że są cieniem ŁKSu gdyby nie było ŁKSu wybrał bym Start Łódz ale nie Widzew .A t.Ty z Gór czemu nie powiesz to Jessica waszemu transwestycie
Rafix
Posty: 313
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Rafix »

nikodem pisze: 28.06.2022, 13:09 U nich owszem frekwencja dobra ale wkład w to też mają osoby z poza Łodzi,z 4 tyś karnetow to na bank ludzie z ich fc...ZS ma Chu..wa frekwencję a nabojke mają typową i co z tego że 10 tyś ma widzew oglądaczy meczu co parę minut poskacza i pomagają z mlynem szaliczkami?Jaki ma to wpływ na życie kibicowskie na tzw.ulicy,wygrana w Poddebicach była gdy wydawać by się mogło że oni mają swoje 5 minut,życie nie jest czarno białe.
Nie w ogółe atmosfera na meczach nie ma wpływu na życie kibicowskie... Zjeb
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Bo jak ktoś jest chuliganem internetowym to jak ma się wypowiedzieć. Dla mnie Widzew przebija wszystkich mają to coś czego nam brakuje
MW10
Posty: 830
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 »

Rafix pisze: 28.06.2022, 14:28
nikodem pisze: 28.06.2022, 13:09 U nich owszem frekwencja dobra ale wkład w to też mają osoby z poza Łodzi,z 4 tyś karnetow to na bank ludzie z ich fc...ZS ma Chu..wa frekwencję a nabojke mają typową i co z tego że 10 tyś ma widzew oglądaczy meczu co parę minut poskacza i pomagają z mlynem szaliczkami?Jaki ma to wpływ na życie kibicowskie na tzw.ulicy,wygrana w Poddebicach była gdy wydawać by się mogło że oni mają swoje 5 minut,życie nie jest czarno białe.
Nie w ogółe atmosfera na meczach nie ma wpływu na życie kibicowskie... Zjeb
Nie będę go bronił ale akurat od momentu otwarcia nowego stadionu w sprawach chuligańskich to widzew zaliczył spektakularny zjazd
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
Amilcarw
Posty: 53
Rejestracja: 12.06.2022, 14:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amilcarw »

Zjazd zaliczyli bo każdy łyka to co ŁKS zrobi lub powie , wszystko jest do czasu manipulują wśród grup kibicowskich dlatego jest sytuacja na kadrze jaka jest (tylko szkoda że jak ktoś inny zrobił dym na kadrze to ich po główce głaskali ) Gdzie tu w Marsylii nie były przypadkowe osoby , a została zrobiona afera na skale światową normalnie dzięki komu No oczywiście tych z Łodzi . Nie ma krojenia flag narodowych (ŁKS jeb.. flagę to zaczęła się gadka że to nie są flagi narodowe , wcześniej były dziwne nie ? Strzelanie do ludzi z rakietnicy (fajerwerk ) no tak fajna zabawa . Założę się że jakby to kibice Widzewa tak zrobili to by była krytyka na cała Polskę . Jednemu wolno najwyraźniej drugiemu nie ;) Pozdro dla kumatych .
Amilcarw
Posty: 53
Rejestracja: 12.06.2022, 14:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amilcarw »

Na wyjazdach was przebijają jak chcą , są takie wyjazdy że od was garstka jedzie i to z jedną. faną , a Widzew zawsze ma oflagowany cały sektor na wyjeździe , wiec jak widzisz dobrze kalkulują
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Nikodem to powiedz mi gdzie ty byłeś jak jeździło nas po 50 lub 60 osób na wyjazd ? Albo jak Widzew ustawił się na nas na fabrycznym i musieliśmy jechać z kaliskiego. Internet swoje ale czasem trza się wylogować do życia
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Zadałem ci proste pytanie jaki był zin ŁKS u do tej pory cisza już nie będę pytał kto go prowadził bo jak tego nie wiesz to tego tym bardziej napisałem ci mam więcej wyjazdów od ciebie zjebie jak ty meczy u siebie
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Ty mnie nazywasz Widzewiakiem nie wieiedząc jaki zin ŁKS u był. Red Debila idioto a prowadził go Menchester
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Red devils miało być a ty jesteś albo palą albo 60 smarkaczu i jak chcesz możemy się spotkać w weekend .co ty na to ?
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

I co pało ustawiasz się czy nie .Nikodem?
Cees
Posty: 404
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees »

Ze tez komuś jeszcze się chce prowadzić konwersacje z tym Nikodemem. Facet tyle razy się tutaj skompromitował że już sami ełkaesiacy cisną go aby przestał robić im przypał. Facet a może bardziej chłopiec stał się tu nowa „gwiazda” i przejął schedę po Dozolu
le_suiveur
Posty: 687
Rejestracja: 13.06.2021, 19:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: le_suiveur »

Dziś odpowiedź drugiej strony.
Na bzdury oraz kłamstwa kilku kulawych gości nie możemy przejść
bez odpowiedzi aby oczyścić dobre imię Wiary Spod Zegara, Młodej Szajki oraz wielu fanatyków którzy poszli za zasadami a nie kolesiostwem lub tymi co ze strachu wolą milczeć i się podporządkować kurestwu. Pranie brudów w internetach nie jest sposobem zgodnym z naszymi zasadami ale czasem niestety z kulawymi gościami trzeba grać po ichniejszemu, dlatego zatem kilka słów od nas.

Wielu zapewne z Was wie że podział na Widzewie zaczął się od ujawnienia dojebanych papierów na kilku gości z tzw. czołówki którzy zamiast próbować sprawę wytłumaczyć, wyprostować woleli użyć rozwiązania siłowego, zastraszania społeczeństwa widzewskiego i wymyślać różne inne kłamstwa i afery których w żaden sposób nie są w stanie udowodnić, aby odwrócić uwagę od problemu najważniejszego. To oświadczenie podpisane przez tzw. Grupy kibicowskie, chociaż niestety od jakiegoś czasu grupy kibicowskie na Widzewie to fikcja – to kolejny etap tej gry gdzie dwóch kulawych gości podejmuje decyzje a reszta milczeniem to akceptuje. Odpowiadamy zatem:

Cały zysk z gadżetów które zostały przez nas wydane na przestrzeni ostatnich lat oraz z innych rzeczy które organizowaliśmy nie szedł do kogoś "kieszeni". Cały zysk był puszczany w ruch kibicowski na Widzewie. Każdy w Polsce kto się w to bawi zwłaszcza w miastach derbowych wie ze jest to droga zabawa. Grafy, adwokaci, pomoc dla potrzebujących (m.in. na wysoką kaucję dla jednego z tych, który teraz zarzuca nam nieprawidłowości finansowe – do dziś nie zwrócił tych pieniędzy) środki transportu, oprawy, flagi i wiele innych o których nie możemy nawet tu wspomnieć… Ostatnie licytacje szły na pomoc oraz adwokatów dla chłopaków którzy zaliczyli przypal za wjazd pod kasy GKS-u w ubiegłym roku.

Owszem, od pewnego czasu nie uczestniczymy w życiu kibicowskim na meczach Widzewa ale to nie znaczy że nie działamy…. Na mecze nie jeździmy bo nie wyobrażamy sobie stania na jednej trybunie czy sektorze z kulawymi typami którzy gdy przyszła pora nie potrafili zachować się jak należy tylko poszli na współpracę z organami ścigania. Dla takich osób nie powinno mieć miejsca ani na Widzewie ani w żadnym środowisku normalnych gości.

Zarzucanie nam, że czerpiemy jakiekolwiek korzyści z działania na Widzewie m.in. przez osobę która od wielu lat zarabia na Widzewie to najczystsza hipokryzja. Być może wielu z Was nie wie o tym ale sklep kibica „Fanatyk” który znajduje się pod stadionem Widzewa nie jest żadnym sklepem stowarzyszenia czy struktur kibicowskich tylko jest prywatnym biznesem właśnie jednego z tych gości który nieelegancko zeznał na komendzie i całość z zysku idzie do jego prywatnej kieszeni. Tak, tak, osoba która zarzuca komuś zarabianie na Widzewie praktycznie całe dorosłe życie czerpie z tego tytułu ogromne miesięczne zyski. Dla niego to jednak cały czas za mało. Jakiś czas temu, zanim wynikły te jego dojebane papiery chciał naliczać osiedla, fancluby za każdy wyprodukowany gadżet danego rejonu – bo jak to określił on na tym osobiście traci że rejonowcy robią sobie gadżety samemu a nie kupują w jego sklepie. Wtedy kilka osób z naszego grona mocno się sprzeciwiło , doszło do kłótni i nie zostało to wprowadzone - ale słuchy chodzą, że teraz gdy decyzje podejmowane są praktycznie tylko przez niego samego zostało to w obieg wprowadzone. Nakaz robienia gadżetów tylko u firm które zostały wyznaczone przez kulawych tzw. decyzyjnych myślicie że po co zostało wprowadzone?
Staraliśmy sie zrobić co mogliśmy by było normalnie ale na układy nie ma rady. Prawda prędzej czy później zwycięży. Z szacunkiem dla normalnych. TYLKO WIDZEW
Podsumowując ten konflikt interesów krótko: Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Tylko że najwięcej żydów było w w Warszawie a łódź to takie przejściowe poczytaj
Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag »

Ty to jesteś zjeb ciężki , powiedz mi w którym roku ŁKS miał dobre kontakty z Lechem
Prawilnyy
Posty: 569
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Prawilnyy »

Cees pisze: 28.06.2022, 18:55 Ze tez komuś jeszcze się chce prowadzić konwersacje z tym Nikodemem. Facet tyle razy się tutaj skompromitował że już sami ełkaesiacy cisną go aby przestał robić im przypał. Facet a może bardziej chłopiec stał się tu nowa „gwiazda” i przejął schedę po Dozolu
Chłopie nie porównuj jakiegoś upośledzonego Nikosia którego nikt nie zna bo żyje tylko w internecie do Dozola który nie jest anonimowy na Legii.
''A w pudle padaka już mało kto grypsuje złodziej na złodzieja administracji kabluje...''
ODPOWIEDZ