TRÓJMIASTO - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre »

Znowu opedzlowales ojczymowi i w nagrodę możesz pobawić się telefonem z internetem?
Fortis fortuna adviuat
iparts.pl
typer
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2010, 19:01

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: typer »

Rybak śmiga jeszcze na mecze??
Łysy z Huty
Posty: 114
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Łysy z Huty »

Wyłącznie na Rugby.
Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre »

drozdowiAK pisze: 04.07.2020, 07:10 Na mecze pilkarskie sie boi ?
Ta ,boi sie ze połączone siły Legii i Ursusa wkoncu wjada z odwetem po tylu latach...
Fortis fortuna adviuat
Gedania Gdansk
Posty: 220
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Gedania Gdansk »

DrOZdOwiak straszne kompleksy względem Rybaka widzę... Nie, Zbychu nie boi sie chodzić na mecze piłkarskie, tak samo jak Np wczoraj nie bał sie byc na pewnym koncercie w Gdańsku, z pewnymi ludźmi z pewnego klubu...
Szyk i Elegancja
walka__o_przetrwanie
Posty: 308
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka__o_przetrwanie »

Nie do końca kibicowsko ale sporo chłopaków ze starej ekipy Lechii. Klub z Gdańska zyskał ogólnopolską sławe dzieki programowi superwizjer ,,Kibol,naziol,bandyta'' Gdzie zostali przedstawieni jako gang kiboli nazistów i recydywistów. A my swoje ! j**** TVN !

By z nami zostać musisz się wykazać
przestrzegać zasad i męstwo pokazać
nie ma tu z nami anty Polaków
nie ma czerwonych i nie ma dewiantów

Honor lojalność szacunek i gniew
to właśnie my Klub 23
https://www.youtube.com/watch?v=c5T9aHe8uv4
ODPOWIEDZ