Piro Shop

Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
PolowaPolski
Posty: 174
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: PolowaPolski » 13.01.2019, 22:04

gnuj pisze:
13.01.2019, 21:54
Wisla to potega. Wbijcie to sobie do glow jebane zydowskie odpady. Jak wy gniliscie w III lidze i nie mieliscie cieplej wody to kazdy mial na to wyjebane. Teraz popatrzcie co sie dzieje kiedy nam grozi widmo upadku. My jestesmy Wielka Wisla ktorej nie pozwola upasc- wy to gowno klub z 2 tys kibicow, ktorego lis nikogo nie obchodzi :D
klub Wielki to fakt ale decyzyjni kurwy :)

Piro Shop
Psiak
Posty: 277
Rejestracja: 03.03.2013, 15:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 14.01.2019, 10:36

Psiak pisze:
09.01.2019, 10:09
BIV pisze:
09.01.2019, 01:58
Czy Wisła też przyczynila się do obalenia komunizmu i III Rzeszy? Dajcie spokój z tymi peanami na cześć Wisły. Nie widzicie, że przesadzacie robiac z Wisły awangardę w walcę o polskość i Polskę? A Cracovia to co? Nie miala udziału? A inne "-ovie", wybierające na klubowe barwy biel i czerwień, to nic? Resovia, Cracovia, Tarnovia, Ostrovia... A Ruchy, Legia, wszelkie Polonie i Lechie (z czasow przed odzyskaniem niepodleglości) też nic? Każdy z nich dołożył większą lub mniejsza cegielkę. I w wielu przypadkach podejrzewam, ze nie mniejszą od Wisly. Można nie lubic Cracovii, ale parę osób z Was pisało takim tonem, jakbyście byli jedyną ostoją polskości pod butami zaborców.
Jedyny merytoryczny post nad którym warto się pochylić.
Oczywiście, ze Wisła nie była jedyna, ale na tle pozostałych była wyjątkowa. Ta wyjątkowość towarzyszyła jej od samego początku powstania, ale wróć, ponieważ z Twojego postu wiele nie wynika i ja mogę też czegoś nie wiedzieć o w/w klubach to proponuję rozegranie swoistego meczu, powiedzmy na rzecz edukacji młodocianych patriotów piłkarskich:
Wisła, czy jak kto woli ku*** milicyjna, kontra reszta polskich klubów.
Zaczynam:
1906 rok (Polski nie ma na mapie świata, przypominam) powstaje krakowska Wisła:
Godziliśmy się na wszystko, że klub będzie nazywał się Wisła, i znowu oklaski i okrzyki: " Polacy i Wisła to Polska ". Tę nasza Wisłę trzeba było mieć i na sercu. Uchwaliliśmy wiec kolor naszych koszulek w kolorze błękitnym z emblematem na lewej piersi, przepołowioną piłkę, w kolorze czarnym w poziomie, przyczym kołnierz i manszety wraz spodenkami miały być również koloru czarnego. Tak zakończyła się oficjalna część naszego zebrania, a Profesor Łopuszański opuszczając klasę złożył nam życzenie pomyślnego rozwoju klubu i sukcesów sportowych. Po jego odejściu podjęliśmy w wobec siebie jeszcze jedną uchwałę, by w naszym klubie grali tylko sami Polacy. [...]
Czy któryś z klubów ma podobnie?
Jeśli nie, to jeden zero dla Wisły.
Gdyby ktoś pomyślał, że to tylko słowa to bardzo by się mylił. Słowa te (nie raz) zamieniano w czyny. Np.:

1910 - Wisła występuje z Verbandu, czyli Austr. Zw. Piłkarskiego pod którym grają polskie kluby z Galicji i zgłasza akces do UIAFA. Szerszym celem akcji jest odciągnięcie polskich klubów od Verbandu i założenie niezależnego (!) polskiego związku piłkarskiego (ZFP). Co bardzo ważne Verband należy do FIFA, uznającej wyłącznie zasadę państwowości a UIAFA to organizacja piłkarska uznająca zasadę narodowości!
W 1911 w Krakowie zostaje więc powołany do życia Związek Footbalistów Polskich w skład którego wchodzi kilkanaście mniejszych klubów galicyjskich popierających tą ideę:
"Dla Polaków, pozbawionych własnej państwowości miało to niebagatelne znaczenie, gdyż dawało szansę powołania do życia łamiącego zaborcze granice polskiego związku futbolowego, ale także narodowej reprezentacji piłkarskiej jeszcze przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Było to więcej niż prawdopodobne, gdyż UIAFA w 1911 r. zorganizowała nawet „mistrzostwa Europy z udziałem” Czech, Anglii i Francji.[...]"
Czołowe kluby galicyjskie zostają jednak przy Verbandzie, co prowadzi do tego, iż cała akcja kończy sie niepowodzeniem i w konsekwencji rozwiązaniem ZFP.

BIV Jakiś inny polski klub też tak ma, czy 2:0 dla Wisły ?
A może inni uśmiechnięci forumowicze typu whiksey, lub Doktor Prawica bedą mieć coś do powiedzenia tej kwestii?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

fc internet
Posty: 78
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 14.01.2019, 11:23

Jak już piszesz o historii to napisz coś o okresie 49-89, każdy chętnie poczyta

BIV
Posty: 328
Rejestracja: 08.09.2016, 11:18
Lokalizacja: Somewhere in Poland

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: BIV » 14.01.2019, 12:24

Jeszcze raz powtórzę, ze przesadzacie z wychwalaniem Wisły. Piszecie tak, jakby byla ostoją polskosci pod zaborami. Nie umniejszam zaslug Wisły, ale inne kluby też mocno podkreslały swoją polską narodowość. Macie dobrze udokumentowaną historię i chwała za to, ale wiele klubów też robiło wszystko by podkreslić swoją polskość.

Psiak
Posty: 277
Rejestracja: 03.03.2013, 15:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 14.01.2019, 12:41

fc internet pisze:
14.01.2019, 11:23
Jak już piszesz o historii to napisz coś o okresie 49-89, każdy chętnie poczyta
To jest b. ciekawe i myśle, ze każdy chętnie przeczyta.
16.11.1951 okiem S. Kisielewskiego:
Rok temu grało w Krakowie Dynamo. Na meczu ponad 50000 ludzi dyszących nienawiścią do sowieckiej jedenastki. Wrogość bardziej sportowa niż polityczna, ale zawsze wrogość. Należało tedy przypuszczać, że zgodnie z rozsądkiem piłkarze sowieccy zechcą pozyskać sobie sympatię kibiców, zagrają czysto, uczciwie, fair. Błąd. Rosjanie zagrali z rzadko oglądaną brutalnością, sędzia-Rosjanin – co samo w sobie było nieoczekiwanym nadużyciem – oszukiwał na ich korzyść. Wygrali na siłę, za wszelką cenę i zeszli z boiska ogłuszająco wygwizdani. Dziewięciu ludzi na dziesięciu, w tej liczbie uczciwi, lecz głupi komuniści, powiedzą: propagandowy błąd. Moim zdaniem – nie, a zresztą nie o to chodzi. Propagandowo mecz, jako fakt, ma minimalne znaczenie. Prasa, całkowicie w rękach komunistów, roztrąbi po kraju dokładnie zafałszowany obraz meczu, napisze o przygniatającej przewadze Rosjan i ich dżentelmeńskiej grze, i co im zrobisz? Jak zaprzeczysz? To dla całego społeczeństwa, zaś 50000 krakowiaków otrzymało przy okazji lekcję specjalną. Pokazano im naocznie, że wściekłość wielkich mas ludzkich, sportowa rzetelność i poczucie sportowej sprawiedliwości w ogóle nie korelują, są zupełnie nie a propos w dzisiejszym świecie: Rosjanie muszą wygrać, żeby nawet świat stanął na głowie, no i Rosjanie wygrywają. Taka demonstracja niezłomnej siły komunizmu identyfikuje się z czasem w umysłach ludzkich, wadliwie, lecz faktycznie, z prawidłowością jego zasad i ma daleko donioślejsze znaczenie wychowawcze niż sfałszowana wersja meczu – korzyść doraźna, do załatwienia przez cenzurę. Po kilkudziesięciu latach praktyk dzisiejsze pojęcie sportowej etyki, gry fair, bezstronności sędziowania zanikną, natomiast przekonanie, że Rosjanie muszą zawsze wygrać, pozostanie, utrwali się, umocni, zatriumfuje. To przekonanie wzrośnie w końcu w nas, opory ulegną atrofii, hegemonia Rosjan i komunizmy stanie się prawem natury, nową wyzwoloną świadomością. Wyzwoloną z pojęć, które kilku zdecydowanych na wszystko ludzi uznało za błędne. Przykład z meczem błahy, a do jakich prowadzi konsekwencji…”
Coś z tego zrozumiałeś?
Jeśli nie to oddajmy głos sympatykowi Cracovii, Śp. L. Franczakowi:
Na pewno Cracovia nie powinna przypisywać sobie kombatanckich zasług. O ile bowiem Wisła była oparta na funkcjonariuszach milicji, o tyle Cracovia na działaczach partyjnych. Takie były czasy. Choć wiadomą rzeczą jest, że Wisła wspierana przez ważny urząd represji, była w nieco lepszej sytuacji, niż stojąca z boku Cracovia. Na dodatek w "Pasach" zawsze był jakiś problem z zarządzaniem. Jeden z nieżyjących już starych działaczy Cracovii, mając ponad dziewięćdziesiąt lat, powiedział mi: "Panie Lucjanie, Cracovią przed wojną rządziło dwóch Żydów i był porządek, a po wojnie dwudziestu Polaków i nie mogli sobie z Cracovią poradzić".
BIV - na razie nie dałeś żadnego konkretnego przykładu, wiec mamy 2:0 ;)
Ja tylko dodam, do tego co napisałem o 1911, że działania Wisły (z obecnych znanych klubów) poparły Resovia, Sandecja, Wisłoka i prawdopodobnie Tarnovia.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

BIV
Posty: 328
Rejestracja: 08.09.2016, 11:18
Lokalizacja: Somewhere in Poland

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: BIV » 14.01.2019, 13:03

Psiak, nie mogę teraz znaleźć źródła, ale tak jak piszesz, inne kluby też tam były. Skoro tak, to Wisła nie jest jedyna. Sam pisałeś czy inny klub tak ma. Moim zdaniem pinkt anulowany.

Panowie. Można się licytować, kto co jaki kub zrobił itp. Każdy (prawie) dokladal cegielkę. To że inne kluby nie zakazywały gry niePolakom w takim miedzynarodowym miszmaszu ummiejsza ich zasługi, lub sprawia, ze sa mniej polskie od Wisły? Nie sadzę.

Psiak
Posty: 277
Rejestracja: 03.03.2013, 15:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 14.01.2019, 13:13

BIV - nie zauważyłeś, że to inicjatywa Wisły? :)
A już myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem inteligentnym ;)

Dalej twierdzę, że na tym polu Wisła jest wyjątkowa (kolejne przykłady w innym czasie, może po tym jak strzelisz/cie, innymi klubami, 2 bramki Wiśle ;)
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Oberschlesien14
Posty: 435
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Oberschlesien14 » 14.01.2019, 13:22

Nerva1 pisze:
13.01.2019, 13:32
To tak samo jak na forach gieksy jakiś czas temu . Nawet ku*** pisali zeby usunąć godzinę 19:20 bo im się zle pisze. Take same dzbany jak cala cracovia razem z lksem
Ale ty musisz być przyjebany haha.

kaelowiec
Posty: 1356
Rejestracja: 27.02.2007, 12:36

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: kaelowiec » 14.01.2019, 14:08

kolejny temat rozwalicie tymi prehistorycznymi wpisami ?

na naszych oczach dzieją sie rzeczy bez precedensu , i nie mam tu na piłkarskiej sekcji Wisły, a przyszłości ruchu kibicowskiego w Polsce

BIV
Posty: 328
Rejestracja: 08.09.2016, 11:18
Lokalizacja: Somewhere in Poland

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: BIV » 14.01.2019, 14:11

Psiak pisze:
14.01.2019, 13:13
BIV - nie zauważyłeś, że to inicjatywa Wisły? :)
A już myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem inteligentnym ;)

Dalej twierdzę, że na tym polu Wisła jest wyjątkowa (kolejne przykłady w innym czasie, może po tym jak strzelisz/cie, innymi klubami, 2 bramki Wiśle ;)
Mogę założyć się, że nie raz pomyliłeś się w ocenie ludzi.

Ja dalej twierdzę, że nie jest wyjątkowa. Tak samo wazne jest, ze była w czymś pierwsza, wyszła z inicjatywą, jak to, ze inni dolączali się w mniej lub bardziej istotny sposob. Sama Wisła nic nie zadziałałaby.
Bez wsparcia kazdy ruch, każda inicjatywa byla skazana na porażkę, co pokazuje przyklad ZFP, co skonczyło się o ile dobrze kojarzę powrotem Wisły do Verbandu.

Psiak
Posty: 277
Rejestracja: 03.03.2013, 15:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 14.01.2019, 15:06

W ten sposób możemy wrzucić na jeden poziom wszystkie kluby.
W takim razie nie zrozumieliśmy się.
Aby nie ciągnąć tematu, zapytam wprost, który klub z własnej inicjatywy, choćby tylko próbował stworzyć, to co stworzyła Wisła?
Który klub zwołał w tej sprawie spotkanie, kongres, etc. tak, jak zrobiła to Wisła? Konkretnie, na 2:1.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

__________
Posty: 53
Rejestracja: 29.08.2011, 14:00

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: __________ » 14.01.2019, 23:57

Równie wyjątkowy jak historia Wiselki jest poczet prezesów Gtsu, takimi personami chyba rzeczywiście nie może się pochwalić żaden inny polski klub. 10:0 dla Wisełki!

[link]

Oberschlesien14
Posty: 435
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Oberschlesien14 » 21.01.2019, 22:01

Tydzień bez posta i wpada typ się ponapinać i jako motyw przewodni swojego posta pada "jebane żydy dalej walczą w necie zamiast się na mieście pokazać "
Macie wy ku*** odrobine oleju w głowach?

mateusznow
Posty: 143
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 22.01.2019, 00:18

ACABeczek1488 pisze:
21.01.2019, 20:45
Kolejne miesiace mijają a jebane żydy dalej walczą w necie zamiast się na mieście pokazać :-) co żeście kurwy zrobiły odkąd u nas zaczęły się zawinięcia? Ani sztycha nie mozecie to zostaje napierdalac sie w internecie i bełkotać o historii. Nie wykorzystaliście okazji a następnej już mieć nie bedziecie, a ten temat tak jak wasze mecze pokazuje o ile w waszym smutnym zyciu Wisła jest ważniejsza od tego waszego pseudo klubiku :-)
Wisła w odwrotnej sytuacji zrobiła jakiś szczególny terror ?

sir.
Posty: 550
Rejestracja: 20.11.2016, 08:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 22.01.2019, 15:27

Oberschlesien14 pisze:
21.01.2019, 22:01
Tydzień bez posta i wpada typ się ponapinać i jako motyw przewodni swojego posta pada "jebane żydy dalej walczą w necie zamiast się na mieście pokazać "
Macie wy ku*** odrobine oleju w głowach?
tydzień bez posta bo banda pedałów nie ma się pod co brandzlować, niby bez posta ale wymowny;)

szwadron97
Posty: 572
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: szwadron97 » 22.01.2019, 17:27

Wisła zadłużyła się bardziej i odzyskała w nagrodę licencję 😂 wogole są jakieś wymogi w tej licencji hahaha

whiskey
Posty: 595
Rejestracja: 22.02.2010, 14:04

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: whiskey » 22.01.2019, 17:36

Kuba się zjawił z milionem to wszystkie drzwi się otwierają. To jest dzika polska i takie kurwy jak Legia czy Wisła zawsze będą miały z górki

serce miasta
Posty: 550
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: serce miasta » 22.01.2019, 17:54

To całe zamieszanie pokazuje jak wielkim i wpływowym klubem jest Wisła.pozdrowienia z miasta Łodzi

sir.
Posty: 550
Rejestracja: 20.11.2016, 08:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 22.01.2019, 18:48

szwadron97 pisze:
22.01.2019, 17:27
Wisła zadłużyła się bardziej i odzyskała w nagrodę licencję 😂 wogole są jakieś wymogi w tej licencji hahaha
komisja ligi jak nazwa wskazuje zajmuje się sprawami związanymi z ligą, co ich obchodzą długi wobec TF czy majchrowskiego?to tak jakby piłkarz nie płacił za prąd i go komisja miała zawiesić:D Tak samo chuj ich obchodzą długi wobec byłych piłkarzy/trenerów co siedzą gdzieś w stanach/hiszpanii, najpierw sami muszą to zgłaszać chyba do fifa, a potem ona naciskać na związek, na tej zasadzie to działa.
2l temu np taki Manchester Utd miał blisko 550mln e długów i jakoś nikt ich nie wieszał co więcej mają się dobrze a w długach pewnie dalej pływają.

jestesmywaszastolica
Posty: 1013
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: jestesmywaszastolica » 22.01.2019, 18:51

To nie chodzi o zadłużenie - tylko o wymagalność tych długów i płynność finansową pod tym kontem.
Za Cupiała to Wisła podchodziła pod 200 baniek, my za ITI księgowo mieliśmy tak chyba z 300.
Tylko, że na tym polega kreatywna księgowość, że grubasy robią grube bańki, a gawiedź jara się brakiem licencji :)

whiskey
Posty: 595
Rejestracja: 22.02.2010, 14:04

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: whiskey » 22.01.2019, 19:09

ACABeczek1488 pisze:
22.01.2019, 18:14
whiskey pisze:
22.01.2019, 17:36
Kuba się zjawił z milionem to wszystkie drzwi się otwierają. To jest dzika polska i takie kurwy jak Legia czy Wisła zawsze będą miały z górki
Widzisz cioto, takie kluby jak Widzew, Wisła czy Legia to marki piłkarskie i kibicowskie z rzesza kibiców, dlatego wlasnie nikt nigdy nie pozwoli im upaść.

Za to jak twój śmieszny gowniany klubik będzie zdychał to nikt się tym nie zainteresuje i reki nie wyciągnie dlatego wiadomo ze takie zakompleksione kurwy wyją z bólu, ino to chodzi :-)
W dupie to mam, możemy grać nawet w 6 lidze. Jestem już za stary na podniecanie się ligami. Twój post potwierdził tylko, że takie medialne kurwiska zawsze mają z górki.

Jan Niezbędny
Posty: 22
Rejestracja: 20.04.2011, 15:04
Lokalizacja: Łask

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Jan Niezbędny » 22.01.2019, 19:15

Czy na którejś z Wiślackich stron widnieje licznik karnetów?
nas nie interesuje, znaczy się chodzi o to, że yyy...

mds
Posty: 140
Rejestracja: 27.02.2007, 13:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mds » 22.01.2019, 19:22

whiskey pisze:
22.01.2019, 19:09
ACABeczek1488 pisze:
22.01.2019, 18:14
whiskey pisze:
22.01.2019, 17:36
Kuba się zjawił z milionem to wszystkie drzwi się otwierają. To jest dzika polska i takie kurwy jak Legia czy Wisła zawsze będą miały z górki
Widzisz cioto, takie kluby jak Widzew, Wisła czy Legia to marki piłkarskie i kibicowskie z rzesza kibiców, dlatego wlasnie nikt nigdy nie pozwoli im upaść.

Za to jak twój śmieszny gowniany klubik będzie zdychał to nikt się tym nie zainteresuje i reki nie wyciągnie dlatego wiadomo ze takie zakompleksione kurwy wyją z bólu, ino to chodzi :-)
W dupie to mam, możemy grać nawet w 6 lidze. Jestem już za stary na podniecanie się ligami. Twój post potwierdził tylko, że takie medialne kurwiska zawsze mają z górki.
Kwicz dalej.Taki niby stary a ku..... jak gimbus.Zycze wam 6 ligi skoro ci to lotto.

whiskey
Posty: 595
Rejestracja: 22.02.2010, 14:04

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: whiskey » 22.01.2019, 19:26

Rozróżniasz debilu jeden z drugim, że to nie jest żaden kwik tylko stwierdzenie faktu ? Tak jak GKS Katowice miał z górki gdy Dziurowicz był prezesem PZPN-u tak teraz z górki mają znane i medialne kluby. Jebać was tak czy siak.

mds
Posty: 140
Rejestracja: 27.02.2007, 13:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mds » 22.01.2019, 19:35

Nie posikaj się.O jakich faktach mowisz ? Co takiego jest nie tak ?Jest pospolite ruszenie kibicow bo Wisła to jest wielki i zasłużony klub.A to ze nas nie lubisz to wiesz gdzie mamy.

whiskey
Posty: 595
Rejestracja: 22.02.2010, 14:04

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: whiskey » 22.01.2019, 19:42

mds pisze:
22.01.2019, 19:35
Nie posikaj się.O jakich faktach mowisz ? Co takiego jest nie tak ?Jest pospolite ruszenie kibicow bo Wisła to jest wielki i zasłużony klub.A to ze nas nie lubisz to wiesz gdzie mamy.
Jacy mamy ? Jak ty jesteś internetowym kibolem chuja znaczącym nawet na swojej klatce schodowej. Z Wisły na tym forum są tylko dwie poważne osoby a ty nie jesteś żadną z nich.

mds
Posty: 140
Rejestracja: 27.02.2007, 13:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mds » 22.01.2019, 19:53

Chopcze zaczolem byc kibolem jak jeszcze internetu nie bylo,tak wiem dla ciebie to nie pojete.Tak wiec wyluzuj z tym internetem.

Pinio
Posty: 141
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Pinio » 22.01.2019, 20:41

Olejcie tego pędzla whiskey. Pisze, że nie interesuje go która liga bo jest za stary, ale nie ma dnia by przez kabel się nie spruł jebany internetowy dzban.

sir.
Posty: 550
Rejestracja: 20.11.2016, 08:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 22.01.2019, 20:44

łiski to jest poważny człowiek do rozmów :D

whiskey
Posty: 595
Rejestracja: 22.02.2010, 14:04

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: whiskey » 22.01.2019, 22:43

po prostu ciężko się rozmawia ze sprzedawczykami i złodziejami. Jak bym nie chciał to nie wychodzi

mateusznow
Posty: 143
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 23.01.2019, 00:03

Jakoś nie widzę, że ekstraklasa, czy PZPN ładowały kasę w Wisłę więc nie wiem o co Ci chodzi z tym ciągnięciem za uszy. Kolejną sprawą jest, że oni też kalkulują ewentualne straty dla siebie w przypadku nie skończenia sezonu w składzie jaki wystartował.

fc internet
Posty: 78
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 23.01.2019, 01:35

Może dlatego nie widzisz, bo psy widzą ograniczoną liczbę kolorów w stosunku do ludzi. W normalnym kraju takie psie towarzystwo by wylądowało z hukiem w bklasie, ale to tak jak się łudzić, że wasze ulubione komuszki (towarzysz czerwiński i reszta śmieci) zostaną w końcu rozliczone z przeszłości, ale nie żyjemy w normalnym kraju.

szwadron97
Posty: 572
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: szwadron97 » 23.01.2019, 04:01

whiskey pisze:
22.01.2019, 19:09
ACABeczek1488 pisze:
22.01.2019, 18:14
whiskey pisze:
22.01.2019, 17:36
Kuba się zjawił z milionem to wszystkie drzwi się otwierają. To jest dzika polska i takie kurwy jak Legia czy Wisła zawsze będą miały z górki
Widzisz cioto, takie kluby jak Widzew, Wisła czy Legia to marki piłkarskie i kibicowskie z rzesza kibiców, dlatego wlasnie nikt nigdy nie pozwoli im upaść.
Widzew upadł o czym ty pieprzysz ?

Za to jak twój śmieszny gowniany klubik będzie zdychał to nikt się tym nie zainteresuje i reki nie wyciągnie dlatego wiadomo ze takie zakompleksione kurwy wyją z bólu, ino to chodzi :-)
W dupie to mam, możemy grać nawet w 6 lidze. Jestem już za stary na podniecanie się ligami. Twój post potwierdził tylko, że takie medialne kurwiska zawsze mają z górki.

sir.
Posty: 550
Rejestracja: 20.11.2016, 08:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 23.01.2019, 08:31

fc internet pisze:
23.01.2019, 01:35
Może dlatego nie widzisz, bo psy widzą ograniczoną liczbę kolorów w stosunku do ludzi. W normalnym kraju takie psie towarzystwo by wylądowało z hukiem w bklasie, ale to tak jak się łudzić, że wasze ulubione komuszki (towarzysz czerwiński i reszta śmieci) zostaną w końcu rozliczone z przeszłości, ale nie żyjemy w normalnym kraju.
w normalnym kraju takich jak ty to się w kaftan zapina;)

mateusznow
Posty: 143
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 23.01.2019, 09:29

fc internet pisze:
23.01.2019, 01:35
Może dlatego nie widzisz, bo psy widzą ograniczoną liczbę kolorów w stosunku do ludzi. W normalnym kraju takie psie towarzystwo by wylądowało z hukiem w bklasie, ale to tak jak się łudzić, że wasze ulubione komuszki (towarzysz czerwiński i reszta śmieci) zostaną w końcu rozliczone z przeszłości, ale nie żyjemy w normalnym kraju.
Do Wisły mi daleko, dlatego psów możesz szukać gdzieś indziej. Poza burzą medialną powiedz mi co takiego zrobiła ekstraklasa, czy pzpn ? Ekstraklasa patrzy na swój interes, a przepisy licencyjne są ogólnie śmieszne, bo gdyby mieli w 100% je egzekwować, to nie tylko Wisła miałaby problem z licencją. Inną sprawą jest że dogranie do końca sezonu nie znaczy, że Wisła już jest w dobrej sytuacji.

mds
Posty: 140
Rejestracja: 27.02.2007, 13:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mds » 23.01.2019, 10:59

fc internet pisze:
23.01.2019, 01:35
W normalnym kraju takie psie towarzystwo by wylądowało z hukiem w bklasie, ale to tak jak się łudzić, że wasze ulubione komuszki (towarzysz czerwiński i reszta śmieci) zostaną w końcu rozliczone z przeszłości, ale nie żyjemy w normalnym kraju.
W normalnym kraju to powinni wam doj..... taka kare za ustawianie meczów. Że na długi czas by po was ślad zaginą.A tak to się pałętacie po tej lidze nie wiadomo po co.

halodrol
Posty: 518
Rejestracja: 10.01.2010, 22:15

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: halodrol » 23.01.2019, 11:20

Garbate cygańskie dziwki w każdym systemie byłyście w dupie. Przed wojną, po wojnie i po 90' roku. Cracovia, Polonia synonim gówna i żałości. Najebcie następne 43 strony tematu na waszym forum. Zdychać ku***.

sir.
Posty: 550
Rejestracja: 20.11.2016, 08:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 23.01.2019, 13:34

heh dokładnie, najwięksi obrońcy moralności już zapomnieli jak umoczony w gównie był ich klubik i dostali jakąś karę w zawieszeniu na 2 latka, ich koledzy z Poznania ujebali wszystkie problemy w licencji Amici i chuj że taki numer już teraz nie przejdzie to sobie grają bez konsekwencji i wszystko jest spoko;)

jestesmywaszastolica
Posty: 1013
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: jestesmywaszastolica » 24.01.2019, 02:45

"Okazuje się, że od lata 2017 roku do sierpnia 2018 zarabiała ona 36 tys. zł netto (45 tys. zł brutto) miesięcznie. Była to olbrzymia podwyżka – wcześniej, czyli przed sprzedażą przez Wisłę Petara Brleka i Krzysztofa Mączyńskiego za 11 milionów złotych, zarabiała... 8 tys. zł.

W sierpniu ubiegłego roku Rada Nadzorcza – ta sama, która przyznała Sarapcie podwyżkę – zadecydowała o obniżeniu pensji do 24 tys. złotych. Od września do grudnia była prezeska postanowiła jednak nie brać za swoje obowiązki wynagrodzenia. Upomniała się jednak o zaległe pensje przed końcem roku. Z tego 60 tys. zł zostało pobrane przez komornika."

To przelicz ile to wychodzi miesięcznie to raz.
Dwa skoro Leśny pierdolący 3 po 3 tak twierdzi to zarobki Sarapaty są jak najbardziej uzasadnione:), a tak poważnie to w takim razie do Wisły powinna ustawić się kilometrowa kolejka chętnych, której jak chyba sami wszyscy widzimy brak.
Jak ktoś wie jak wygląda prowadzenie takiego biznesu jak klub piłkarski to nie jest to niczym dziwnym (i nie chodzi tu o szarakanów którzy z maczetą w łapie czekają na tak zwanych inwestorów)

jestesmywaszastolica
Posty: 1013
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: jestesmywaszastolica » 24.01.2019, 02:57

A i niech Leśniodorski z tymi mądrościami podzieli się z Cupiałem który Wisłę zadłużył na coś 200 baniek, no i szkoda, że Pan Prezes milionlecia coś za bardzo pełnej kasy też nam też nie zostawił

ODPOWIEDZ