Piro Shop

MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
PW2014

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PW2014 » 10.11.2018, 16:17

@Blad_Syntaktyczny

Zobacz i wyciągnij wnioski. W tym filmie gość dobrze powiedział co jest rozgrywane.
https://www.youtube.com/watch?v=EZXFx1IGPls

Ode mnie. W życiu nie ma takiego czegoś jak kompromis. Wtedy dwie strony są przegrane. Tylko nie zrozum mnie źle. Na Marszu nikogo nie interesuje kto na kogo głosuje. Każdy szedł równo obok siebie. Pamiętasz jak w chyba w 2011 r. Legia z Lechią i Lechem weszli razem na plac ? To jest nasza siła. Jedność. Naszym wrogiem jest władza, system. Ona dzieli.

Piro Shop
Cuchulainn

Post autor: Cuchulainn » 10.11.2018, 16:44

PierszePierdolnięcie pisze:
10.11.2018, 14:40
Jak tak dalej będzie, to Europa rdzennych europejczyków będzie w czarnej dupie szybciej niż najwięksi pesymiści przewidywali.

I my sami dołożymy do tego cegiełkę, a raczej konkretnego pustaka, kłócąc się o to kto jest bardziej prawdziwym Polakiem. Zresztą co polakiem, tu cała Europa daje dupy na każdym froncie, chlając się nawzajem a to o to co było 100 lat temu, a to o 20 km pasa ziemi na granicy między jednym, a drugim państwem, a to o mniejszość etniczną jednego białego narodu w innym białym narodzie, w momencie gdy ciapaci pierdolą się na potęgę i tworzą ARMIĘ...
ARMIĘ która za 20-30 lat będzie mordować nasze dzieci i wnuki.
Twoje dzieci chyba szwabski ryju.

Albo nacjonalizm albo euronacjonalizm. Moją ojczyzną jest Polska twoją Europa rdzennych europejczyków.
"And if we have to go alone
We'll go alone with pride"

troll internetowy

Post autor: troll internetowy » 10.11.2018, 16:53

PW2014 pisze:
10.11.2018, 16:17
Na Marszu nikogo nie interesuje kto na kogo głosuje. Każdy szedł równo obok siebie. Pamiętasz jak w chyba w 2011 r. Legia z Lechią i Lechem weszli razem na plac ? To jest nasza siła. Jedność.
Podpisuję się pod tym oburącz.
PW2014 pisze:
10.11.2018, 16:17
Naszym wrogiem jest władza, system. Ona dzieli.
Owszem. Dopóki władze w Polsce będą służyć obcym wpływom, obojętnie jakim, czy rosyjskim, upaińskim, szkopskim, amerykańskim, żydowskim, czy innym, to tak będzie.

P.S. Do tych osób, których jeszcze nie ma w Warszawie i co jadą w sposób zorganizowany, autokarami i autami. Podobno psy będą trzepać. Na trasie też ponoć sporo tajniaków. Dlatego warto rozważyć podróż pociągiem rejsowym, a nie w sposób zorganizowany.

Btw... pytanie na szybko. Czy stoiska patriotyczne będą na Nowym Świecie, czy gdzieś indziej?

.ZIWPJB.

Post autor: .ZIWPJB. » 10.11.2018, 16:58

z Po i Tuskiem też byście tak jakby nigdy nic szli w marszu na 100 rocznicę? wygląda na to że wśród środowisk kibicowskich 90% ludzi głosowało na PIS, stajemy się ich marionetką, wy na prawdę myślicie że wybieracie mniejsze zło? po i pis to jedna klika. Potem narzekanie że w Polsce źle jak wygrywają albo po albo pis, i my też stajemy się teraz częścią tego podziału Polski na platformę i pis. Ja nigdy ani na pis ani na po bym nie zagłosował. Tłumaczenie że w tym dniu trzeba się zjednoczyć itp, to ponawiam pytanie, z platformą też byście tak się ''zdjenoczyli"? Co by nam zrobili jakbyśmy poszli osobno? kazali by zomowcom nas napierdalać? to jest ta demokracja? pedały sobie mogą robić marsz a my nie, zajebista sprawa...

abecadlo

Post autor: abecadlo » 10.11.2018, 16:59

.ZIWPJB. pisze:
10.11.2018, 16:58
z Po i Tuskiem też byście tak jakby nigdy nic szli w marszu na 100 rocznicę? wygląda na to że wśród środowisk kibicowskich 90% ludzi głosowało na PIS, stajemy się ich marionetką, wy na prawdę myślicie że wybieracie mniejsze zło? po i pis to jedna klika. Potem narzekanie że w Polsce źle jak wygrywają albo po albo pis, i my też stajemy się teraz częścią tego podziału Polski na platformę i pis. Ja nigdy ani na pis ani na po bym nie zagłosował. Tłumaczenie że w tym dniu trzeba się zjednoczyć itp, to ponawiam pytanie, z platformą też byście tak się ''zdjenoczyli"? Co by nam zrobili jakbyśmy poszli osobno? kazali by zomowcom nas napierdalać? to jest ta demokracja? pedały sobie mogą robić marsz a my nie, zajebista sprawa...
z PO i Tuskiem zapewne ten marsz w ogóle by się nie odbył. Taka mała różnica.

obiektywizm

Post autor: obiektywizm » 10.11.2018, 17:15

Sąd uchylił skargę ratusza...Marsz w 100% Legalny

protektormalopolska

Post autor: protektormalopolska » 10.11.2018, 17:22

O ruddym zdrajcy nawet tu nie wspominajcie... Lecimy wszyscy !! Do zobaczenia jutro !!!!

Spy

Post autor: Spy » 10.11.2018, 17:57

Wiele rzeczy już zostało napisanych jedne mniej inne bardziej wartościowe, zastanawiający jest fakt że część wpisów mówiących czy wręcz zachęcających do zgody wszystkich ze wszystkimi pochodzą od ludzi mających mniej niż 10'wpisow . Mam nadzieję że to czysty przypadek a nie działanie wystarszonych władz we wszelkich możliwych miejscach w necie.
Wiadomo że wszystkim albo większość zależy na tym żeby było spokojnie i normalnie ale już nie przesadzajmy z tą miłością do bliźniego ...
Nie zacznę tolerować zlamania pewnych fundamentalnych zasad życia tylko dlatego że jest taki a nie inny dzień.
Tak czy inaczej róbmy wszystko żeby całość była jak najbardziej pokojowa i żeby całe skupienie przeniosło się na świętowanie tego dnia a nie na jakiś głupich bezsensownych burdach.

Blad_Syntaktyczny

Post autor: Blad_Syntaktyczny » 10.11.2018, 18:10

Spy pisze:
10.11.2018, 17:57
Wiele rzeczy już zostało napisanych jedne mniej inne bardziej wartościowe, zastanawiający jest fakt że część wpisów mówiących czy wręcz zachęcających do zgody wszystkich ze wszystkimi pochodzą od ludzi mających mniej niż 10'wpisow . Mam nadzieję że to czysty przypadek a nie działanie wystarszonych władz we wszelkich możliwych miejscach w necie.
Wiadomo że wszystkim albo większość zależy na tym żeby było spokojnie i normalnie ale już nie przesadzajmy z tą miłością do bliźniego ...
Nie zacznę tolerować zlamania pewnych fundamentalnych zasad życia tylko dlatego że jest taki a nie inny dzień.
Tak czy inaczej róbmy wszystko żeby całość była jak najbardziej pokojowa i żeby całe skupienie przeniosło się na świętowanie tego dnia a nie na jakiś głupich bezsensownych burdach.
Czuję się wywołany do tablicy, aby powiedzieć że nie jestem od władz. Konto mam od 2014, ale wcześniej nie miałem potrzeby wypowiadania się zbyt często, być może nie jeden z nas akurat w tym temacie czuje emocjonalną potrzebę wpisania swoich 5 groszy. A tak na poważnie, na pewno internet jest teraz dużym narzędziem do dotarcia do szerokiej masy - dlatego, nie zdziwiłbym się jak by ktoś, gdzieś komuś płacił. (Tym bardziej, ze przez takie forum można dotrzeć do kogoś ze swoim przekazem i nie rzucać podejrzeń, że się robi komuś robotę).

Dlatego ja to zawsze powtarzam. Myślmy samodzielenie. Oceniajmy coś przez pryzmat własnych przeżyć a nie przez pryzmat opinii innych czy tego co nam się wydaję. Heh, gdyby tak wszyscy myśleli nie mielibyśmy teraz problemu fikcyjnego faszyzmu w Polsce i fikcyjnych zbrodniarzy na MN. Bo ludzie potrafiliby zachować dystans, do czegoś w czym nie uczestniczyli.

obiektywnyFAN

Post autor: obiektywnyFAN » 10.11.2018, 18:23

GKS Tychy i Górnik Zabrze wczoraj z transparentami na meczach "Wszyscy na Marsz".

Blad_Syntaktyczny

Post autor: Blad_Syntaktyczny » 10.11.2018, 18:24

Jeszcze dorzucając swoje 5 groszy, bo nie mogę edytować postu.
Ja osobiście zachęcam nie tyle do wspólnego pójścia z każdym,bo wszyscy mamy jakieś granicę - ale do tego, abyśmy nie dzielili się we względu na mniejsze czy większe różnice.

Ale teraz tak mi się wydaję, że wszystko zależy od tego jakie mamy priorytety idąc w tym Marszu. Mi przyświeca to, aby każdy z nas był dumny, że jest Polakiem, to aby ludzie chcieli budować Polskę i w niej żyć. A nie mówić o tym, że "uciekło by na zachód w przypadku konfliktu zbrojnego" - bo niestety bardzo duża część społeczeństwa w zamian za lepsze życie jest gotowa przestać być formalnie i emocjonalnie Polakiem.

Z drugiej strony ktoś może mieć za priorytet promowanie Ruchu Narodowego lub samego kibicowskiego świata. Czy to dobrze, czy źle? Nie mnie oceniać.

Warto tutaj podkreślić, że dzięki temu Marszowi i zachowaniu na co dzień możemy dotrzeć do najmłodszych, nastolatków, tych nieogarniętych gamoni jak pewnie by wielu z was powiedziało. Ale pamiętajcie, że takie osoby jeszcze bez poglądów - są ciekawskie świata, jak zobaczą 15 razy koszulkę u kogoś z daną osobą to się zainteresują, kto to jest. Jak zobaczą na stadionie czy marszach dane hasło, to się zainteresują dlaczego one tak jest ważne - to jest bardzo ważne w sensie dania przynęty, dzięki której ktoś załapie bakcyla na patriotyzm.

Osobiście mam nadzieje, że dożyję jeszcze czasów kiedy ludzie będą chcieli ROBIĆ, ŻYĆ, POŚWIĘCAĆ, GOTOWI BYĆ UMIERAĆ po to, aby przyszłe pokolenia miały lepiej. Bo zobaczcie, że obecnie mamy takie społeczeństwie, które ma głęboko w kut..e społeczeństwo. I wydaje mi się, że to jest największa bolączka i naszej polityki. Stawiam taką tezę, że niektórzy ważni politycy w naszym państwie, w młodości byli nie gorszymi wariatami niż nie jeden z nas i szli do polityki w dobrych intencjach. Ale jak do tego wszystkiego wsiąkli, zobaczyli co nie co. To teraz mają najzwyczajniej w świecie wy..bane bo nie chce im się robić nic dla społeczeństwa, które w ich ocenie nie jest tego wartę. Powiem wam, że kiedyś sam próbowałem się bawić w politykę (nigdzie nie startowałem itp.) ale szybko zrezygnowałem widząc jakie to gówno. Wiem, że 99,9% osob wchodzących do obecnej polityki, będzie po pewnym czasie ciągnąć dla siebie - bo u nas są potrzebne zmiany systemowe, aby żeby wprowadzić zmiany systemowe musi być gotowe całe społeczeństwo.

Dlatego jest tak ważne, abyśmy pracowali wszyscy u podstaw, nawet jeżeli opluwają (zobaczcie jak się zmieniło podejście w ciągu lat do m.in koszulek z wzorami patriotycznymi. Kiedyś czułeś dumę, nosząc taką koszulkę wiedząc, że jesteś w elitarnym gronie. Teraz próbuję się to ośmieszyć i przypisać głupotę noszącym takie rzeczy) - nawet jeżeli będzie wydawać nam się coś bezcelowe.

ban82

Post autor: ban82 » 10.11.2018, 18:28

Często tu pada magiczne słowo kompromis. Tak mnie cały czas zastanawia, na czym ów kompromis polega...

Pils

Post autor: Pils » 10.11.2018, 18:35

Oregano pisze:
10.11.2018, 18:30
ban82 pisze:
10.11.2018, 18:28
Często tu pada magiczne słowo kompromis. Tak mnie cały czas zastanawia, na czym ów kompromis polega...
Kompromis polega chyba na tym, że zgromadzenie otwiera prezydent i uczestniczy on w tym marszu, a media przypisuja go rzadowi i jest rozpływ, czego to on nie zrobili. Reszta po staremu. Tak to rozumiem, nasz MN+Duduś, czyli to co chcieli narodowcy na poczatku, zapraszajac go (?)

Trochę dziwne.
Oregano weź już stąd wyjść lewacka gnido z tvnu. Nikt cię nie słucha i nikt ciebie tutaj nie toleruje. Polacy mają swój marsz a dla takich jak ty są spędy lgbt. Nie pozdrawiam.

protektormalopolska

Post autor: protektormalopolska » 10.11.2018, 18:42

Przeciez ten Oregano to jakis lewak ktory pod plaszczykiem kibicowania chce tu macic wiare. Koles na kazdej stronie jakies smuty pisze.

kapitan_swir_planeta

Post autor: kapitan_swir_planeta » 10.11.2018, 18:42

Ja pierdole, mam nadzieje, że dwoch przedmówców wyzej ma ograniczone prawo do glosowania i zawierania małżeństwa
“Dawno temu myśleliśmy, że faszyzm jest poezją,
czystą poezją XX w.
i ja mówię sobie, że to nie powinno umrzeć!”

podlasiak1977

Post autor: podlasiak1977 » 10.11.2018, 19:14

czy ten kompromis wyjdzie nam dobrze czy zle okaze sie jutro.jedno wiem na pewno.pis to takie same lajdaki jak PO,tyle ze udaja patriotow.teraz juz nikt(chyba)watpliwosci co do tego niema.mimo wszystko jade.mam nadzieje ze formula naszego marszu bedzie utrzymana.race,szczerbce,celty,banery klubowe itp itd.organizatorzy maja rok aby nie dac sie wyrolowac jak teraz a zapewne przez ten tydzien nabiora doswiadczenia wiekszego niz przez te wszystkie lata.do jurta!

swietopelek

Post autor: swietopelek » 10.11.2018, 19:56

Przeciez ci heroinisci pokroju @oregano maja ostry przypal, bo skonczyly sie dotacje rzadowe dla nich i im odpierdala na zejsciu, pod kocami na squatach.
Typ mysli, ze kazdy jest tak jak oni z wyzartym mozgiem i jego spiewka kogos rusza. Przekaz @oregano szechterowi, zeby za brata i ojca przeprosil. Moze jakis pozytek z ciebie bedzie parowo.

Macie tu taka ciekawostke: [link]

PiSowi chocby za sprowadzenie ciala adm. J. Unruga nalezy sie szacunek, juz nie mowiac o pracach na "laczce" i rozpropagowaniu rotm. Pileckiego. A te pizdy niech robia kolorowe marsze nad grobem jaruzelskiego

kapitan_swir_planeta

Post autor: kapitan_swir_planeta » 10.11.2018, 20:05

Na Łączce nie pracują PiSowcy tylko IPN.
czystą poezją XX w.

swietopelek

Post autor: swietopelek » 10.11.2018, 20:13

I kto wspiera IPN? A kto jest za jego likwidacja? Magdalena Ogorek byla, a Ty byles? Czemu tak wybiorczo sie odezwales?
https://www.youtube.com/watch?v=oPX5oBAYduA

protektormalopolska

Post autor: protektormalopolska » 10.11.2018, 20:21

Przecież Ci prowokatorzy z peło to na każdej stronie jedną i tą samą śpiewkę powielają. Przypomnieć wam kto odebrał byłym SB-kom emerytury i przywileje ?? Podpowiedź że PO ich broniła i głosowała przeciw. Michnika wszyscy znają i jego gazetę. Chyba każdy wie że jednak to Pisu nienawidzą a czemu sami sobie odpowiedcie skoro stawiacie znak równości między PiS a po. Z resztą wystarczy posłuchać wypowiedzi polityków jakie mają zdanie o narodowcach. Dla jednych jesteśmy patrioci a dla 2 faszyści i chuligani :) z resztą na każdy argument to pleciecie jedne i te same farmazony. Jutro wszyscy na marsz i już wystarczy polemiki z czerwonymi propolatorami :) sporo Was tu zarzeka się że jutro będzie ale po wypowiedziach śmiem twierdzić że bliżej wam do "obywateli RP"

ban82

Post autor: ban82 » 10.11.2018, 20:40

Daj chłopie spokój z tym PiSowskim patriotyzmem i dobrym zdaniu o narodowcach. Nie mija tydzień jak PiS odciął sie od MN. Zapomniał czy nie chce pamiętać??

swietopelek

Post autor: swietopelek » 10.11.2018, 21:01

ban82 pisze:
10.11.2018, 20:40
Daj chłopie spokój z tym PiSowskim patriotyzmem i dobrym zdaniu o narodowcach. Nie mija tydzień jak PiS odciął sie od MN. Zapomniał czy nie chce pamiętać??
Czyli ty jestes patriota? tak?
Rozwiniesz mysl na temat "PiSowskiego poatriotyzmu"?

protektormalopolska

Post autor: protektormalopolska » 10.11.2018, 21:10

Ten ban82 na 500 postów napisał 300 o pis-ie poczytaj sobie jego wypowiedzi i będziesz wiedział co to za kwiatek hehe. Koleś skup się na świecie a nie przywoluj zdarzeń z przeszlosci. Jutro lecimy wszyscy razem a tobie widzę że leci pianą z pyska na samą myśl o tym :)

ban82

Post autor: ban82 » 10.11.2018, 22:20

Znaczy jaki "kwiatek" ze mnie?? Że nie lubie PiSu?? No nie lubie. Powiem więcej, gardze tymi ludźmi tak samo jak gardziłem poprzednikami.
Czy czuje sie patriotą?? Jak najbardziej. Dlaczego miał bym nim nie być?? Bo za PiSem nie przepadam?? No bez jaj.

Nie rozwine swojej myśli bo wtrąciłem tylko drobne, swoje zdanie i myśle, że ani ja, ani Ty, nie chcemy żeby temat ten poszedł w tym kierunku. Nie czas i miejsce na takie spory.

Tyfus88

Post autor: Tyfus88 » 10.11.2018, 22:53

Dobrze by było jakby piro odpalić na rozpoczęcie marszu a nie wcześniej w różnych turach

Blad_Syntaktyczny

Post autor: Blad_Syntaktyczny » 10.11.2018, 22:58

ban82 pisze:
10.11.2018, 22:20
Znaczy jaki "kwiatek" ze mnie?? Że nie lubie PiSu?? No nie lubie. Powiem więcej, gardze tymi ludźmi tak samo jak gardziłem poprzednikami.
Czy czuje sie patriotą?? Jak najbardziej. Dlaczego miał bym nim nie być?? Bo za PiSem nie przepadam?? No bez jaj.

Nie rozwine swojej myśli bo wtrąciłem tylko drobne, swoje zdanie i myśle, że ani ja, ani Ty, nie chcemy żeby temat ten poszedł w tym kierunku. Nie czas i miejsce na takie spory.
ban82 - nie cierpię takich osób jak ty, którzy swoje "ja" swoją tożsamość budują na agresji i byciu w kontrze/anty do czegoś. Masz ty jakieś swoje opinie, przemyślenia, idee, wartości czy tylko negatywne emocje? Bo z Twoich postów można wyczytać tylko bełkot, zero jakiś własnych przemyśleń, czy merytorycznej rozmowy.

Trochę to tak, jak na meczach jak ktoś swoje "kibicowie ja" buduje na je..niu innych drużyn a nie miłości do swojej.

Ja też nie lubię PiSu i na serio daleko mi do nich, cały mainstream jest przesiąknięty gównem, ale z tego powodu co wcześniej mówiłem - zły system. Chociaż w porównaniu do ubywateli myślę, że na samym dole hierarchii, na najniższych szczeblach akurat w PiSie trafiają się osoby, które szczerze mają dobre intencje. Ale to tylko moje zdanie.

pozdro

swierku1910

Post autor: swierku1910 » 10.11.2018, 23:14

Pamiętam wybory w 2005 i miała bić koalicja popisu, tylko ile taka koalicja mogła by porządzić zanim by się ludzie połapali że się ich w ch..a ładuje ,może 8lat . Wiec lepiej sie było podzielić i rządzić na zmiane wtedy każdą wtope można zrzucić na tego drugiego .Poza tym ludzie będą myśleć że naprawdę mają jakiś wybór,a przecież trzeba było zagospodarować i liberałów i prawicowców.PIS PO JEDNO ZŁO.

JimmyLennon

Post autor: JimmyLennon » 10.11.2018, 23:29

Tak obserwuję ten wątek od kilku dni i stwierdzam że jednak duża część środowiska kibicowskiego to debile. Plują wam w mordę, a wy udajecie że deszcz pada. PiS was dyma, robią przekręty czarno na białym, ale każdy kto powie na nich złe słowo to lewak. Wolę być nazywany lewakiem niż być takim debilem jak wy. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących i potrafiących łączyć fakty.

Psycho1312

Post autor: Psycho1312 » 10.11.2018, 23:46

To wypierdalaj na tęczowe forum lewaku

berserkergang

Post autor: berserkergang » 11.11.2018, 00:06

Dzisiaj od samego rana wjazdy na chate, wypytywanie o marsz. Dobra zmiana :)

PW2014

Post autor: PW2014 » 11.11.2018, 00:13

Zauważyliście, że od wczoraj w mediach ściekowych typu onety, interie, wp i inne wynalazki zrobiło się cicho na temat Marszu.
W środę i czwartek tak szczekali, że wyszli Nam z pomocą i zapraszają ludzi na Marsz, pod warunkiem, że odbędzie się na zasadach rządzących. Miało być grzecznie jak na meczach reprezentacji Polski. Czyli odśpiewać hymn, raz na jakiś czas Polska Biało Czerwoni i spokojnie iść z flagami. Tylko Polacy zorientowali się, że to była ustawka pis po, od dawna zaplanowane przejęcie Marszu i ludzie zaczęli im jechać. Teraz nic nie piszą, żeby dodatkowo nie zachęcać ludzi, żeby zjeżdżali się do Warszawy. Nakręcili nam frekwencje. Ludzie w komentarzach pozytywnie wypowiadają się o Narodowcach. Chcieli Nas wydymać, sami siebie wydymali. Dobry był też telefon Jonnego Danielsa do Węglarczyka prowadzącego wywiad z Bosakiem na żywo :) Tam to jednak pracują łby.
Jutro będzie tak:
https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
Będą race, banery i Raz sierpem ... Będziecie jechani od samego początku.

podlasiak1977

Post autor: podlasiak1977 » 11.11.2018, 00:30

https://web.facebook.com/Ku-Niepodleg%C ... 346525857/
koncert odwolany.ponoc organizatorzy aresztowani.dobra zmiana w pelnej krasie.
no to ciekawe co bedzie jutro?beda aresztowac tych co beda ubrani na czarno?

FlorianT

Post autor: FlorianT » 11.11.2018, 00:39

banderowcy sie osrali. Zrezygnowali z przyjazdu ze wzgledu na wlasne bezpieczenstwo. Czytali forum kibice.net

piter1922

Post autor: piter1922 » 11.11.2018, 00:54

W wiadomościach na TVP dzisiaj słowem nie wspomnieli o Marszu Niepodległości. Gadali tylko o marszu biało-czerwonym i pokazywali prezydenta i premiera. Faktycznych organizatorów ani razu.

sluchacz_klasyki

Post autor: sluchacz_klasyki » 11.11.2018, 01:05

kapitan_swir_planeta

Post autor: kapitan_swir_planeta » 11.11.2018, 01:15

ABW wjezdza na chaty ludziom zaangażowanym w organizacje Marszu.
PiS=PO
czystą poezją XX w.

troll internetowy

Post autor: troll internetowy » 11.11.2018, 01:18

Czegoś tu nie rozumiem. Jutro będzie okrągła 100-na rocznica odzyskania przez naszą ukochaną ojczyznę niepodległości i nawet w takiej chwili nie potraficie zachować się godnie, tylko plujecie, jak typowe osobniki z gatunku homo sovieticus. Czy wy w ogóle potraficie być dumnymi Polakami, czy potraficie poczuć, że wszyscy należymy do jednej rodziny? Czy może zamierzacie zachowywać się, jak tzw. "polaczki"? Gdyby Szechter poczytał te komentarze, miałby przechuz satysfakcję, że komunistyczne wychowanie nie poszło na marne. K...wa wstydu nie macie!

Jutro siłą rzeczy będzie wspólny Marsz Niepodległości. Pis zrezygnował z tego chamskiego warunku, by SMN oddało pałeczkę organizatora i ostatecznie nie będzie robić osobnego marszu. Marsz Niepodległości będzie wspólny. Łatwo się domyśleć, dlaczego. Niezależna i inne gadzinówki pisowskie nie mogłyby wtedy napisać po marszu, że PiS osiągnął "sukces", bo wszyscy doskonale wiemy, że ludzie, którzy pójdą na MN, będą szli nie dla PiS-u, nie dla żadnej organizacji, tylko, żeby świętować tę rocznicę i poczuć dumę z bycia Polakiem. No i ch..., że Juda i pisuary będą w tym marszu. Każdy z nas wie, kim są, że to jedynie malowani "Polacy". Oni (PiS, partyjniacy, czy inne lewactwo) dobrze wiedzą, że nikogo za wyjątkiem paru emerytów czy to z klubu niezależnej, czy z kodu, itp. nie pociągną za sobą. Wiedzą, że zjednoczeni Polacy są siłą i już widać, że robią pod siebie ze strachu. Pokażmy zatem tę siłę jutro. Wszyscy na Marsz!

Po święcie zapewne mainstream będzie pisać głupoty, jedni będą załamywać ręce, że przeszedł marsz faszystów, nazistów i ch... wie kogo jeszcze, inni, jak PiS, czy Kukiz będą się podpinać (to tylko będzie świadczyć o ich małości). A my się śmiejmy z tego, bo dobrze wiemy, że żaden mainstream nas nie zakrzyczy, co już udowodniliśmy niejednokrotnie. Jak jakieś lewackie BBC będzie chciało napisać bzdury, to i tak napisze, bez względu na to, czy karły z PiSu będą chciały przypisać sobie ów "sukces", czy nie. Jutro jesteśmy jednością spod znaku orła białego. Na wszelkich zdrajców nadejdzie czas, ale obrażając się w taki dzień, czy plując jadem nie pomożemy ani naszemu krajowi, ani sobie. Nie pozwólmy zepsuć sobie tego wyjątkowego dnia jutro. 100-na rocznica jest tylko jeden jedyny raz. Lejmy na innych, lejmy na mendia, jutro mamy swoje święto. Z polskim i kibicowskim pozdRowieniem.

.ZIWPJB.

Post autor: .ZIWPJB. » 11.11.2018, 02:45

Haha ku*** ludzie, że ktoś za pisem nie jest to wyzywacie typa od lewaków. Pis ma z ''prawem'' tyle wspólnego co dajmy na to Pogoń Szczecin z Cracovią...

umówili się przy okragłym stole że raz wy raz my a wy myślicie że wybieracie mniejsze zło, do pisu mam żal bo myślałem że psiarnia za ich rządów będzie inna, że nie będa nas traktować jak bydło, gdzie ktoś płaci 120 zł za wyjazd a i tak dojeżdża na 2 połowę jak nie na ostatnie 20 minut na mecz, chuja się zmieniło, pis=po jak ktoś wyżej napisał.

Taki Korwin ma 1-2 % w wyborach to pokazuje jakim narodem jesteśmy, nie zapominajcie że Kaczyński podpisał traktak lizbonski dlatego unia robi z nami co chce, i pis musiał po cicho przyjąć imigrantów gdzie zarzekał się na początku że nie przyjmie, a czemu jednak uległ uni pis? bo unia zagroziła że nie będzie dotacji także już odechciało im się dbać o dobro Polski tylko portki im się zatelepały że nie będzie skąd kraść.

protektormalopolska

Post autor: protektormalopolska » 11.11.2018, 02:58

Z tym wjeżdżanie na chaty to ładny smut. Czytajcie dalej fake konta lewackie trole :) na każdy merytoryczny argument jedną stara spiewka PiS -po. Otoz nie drodzy obywatele RP. Na wcześniejsze posty o zniesieniu emerytor byłym SB-kom nikt nie raczył odpisać a to przecież po chciała zostawić im hajsu i dodatki. Kto sie lansuje na paradach lgbt ? PO. Wszystkie dzisiejsze wypowiedzi o marszu przez opozycję są delikatnie
mówiąc nie przychylne. Wypytywania o listy wyjazdowe okazało się że to ściema teraz że wjeżdżają a na chatę ale ja się pytam po co ?? Chociaż podajcie źródło tych bredni. Na pewno Bosak i reszta mają "liste" stu kilku tysięczna uczestników marszu - na pewno. Kogo Wy chcecie oszukać? :) ?? Jeden już wrzucał stonogę a inny cytował pismo święte w tym temacie żeby być bardziej wiarygodnym... buehehe. Prowokukecie lewary i to widać na kilometr tylko chcecie sklucic środowisko . Jak się czyta wasze wcześniejsze wypowiedzi to tylko w temacie MN jesteście mocni. Trolujecie ten temat od dłuższego czasu ale łatwo to wychwycić. Do zobaczenia dla tych których ojczyzna jest najważniejsza !

ODPOWIEDZ