Szacun ze pojechali ale zer wyjazdowych i tak w ostatnim czasie duzo. Do tego dodac trzeba fakt ze w ostatnim czasie byly momenty ze kalkulowali i nie podejmowali walki. Dlatego tez uwazam ze naleza do grupy slabiakow ale oczywiscie fajnie ze jeszcze sie nie poddali calkowicie.srututu pisze: 21.09.2018, 00:09 Sanok w środę nie kalkuluję i w 40 osób autami jedzie na mecz pucharowy, podejmują jakąś tam walkę, zaliczają porażkę i do tego się przyznają, a na k.net wyliczanka o plusach i minusach ekipy. Jedź jeden z drugim w dzisiejszych czasach na wyjazd w środę autami, w czasach tworzenia wielkich koalicji gdzie zebrać odpowiednią ilość do lasu to żaden problem.
Plus dla Stal&Karpaty za akcje, wyczaili, trafili i oto w tym chodzi. Fajnie, że Sanok wysiadł i tyle, a Wam zostaje napierdalanie w klawiature.
Swoja droga Bieszczady z jakims mlynem ? Moze skoro ich wrog wacha sie z Sanovia to moze oni chcieli by przygarnac Bieszczady ? Ale to tylko moje luzne rozkminki bez cisnien.
