Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
bez-napinki
Posty: 1581
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 02.08.2018, 13:57

Kibic Lechii Gdańsk po raz kolejny najlepiej zorientowany w górnośląskim temacie. ;)



Oberschlesien14
Posty: 661
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 02.08.2018, 14:32

kokacola pisze:
02.08.2018, 13:19
Dex Dexter pisze:
01.08.2018, 11:03
Skoro nie wiesz jak Gieksa walczyła z dospelem to albo wtedy miałeś kilka lat albo jesteś mocno jebniety skoro takie bzdury piszesz.
Kibice pogonili dospel i chwała im za to.
ahhahaha ku*** nokaut
Tak walczyli z Dospelem, że ten Dospel przemalował budynek/trybunę na stadionie na swoje barwy firmowe niebieskobiałe.
Jaka trybuna lub budynek był niebieskobiały?

Łagodny
Posty: 399
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łagodny » 02.08.2018, 15:11

jak.wodospady pisze:
02.08.2018, 00:20
Jurand ze Spychowa pisze:
01.08.2018, 19:22
jak.wodospady pisze:
01.08.2018, 16:43
Czemu Grecki,Mate nie uczęszczają już na RR ? ;)
Widze, że kolega powiedział Ci gdzieś jakies ksywy, gdzieś coś usłyszałeś ale nawet nie wiesz o kogo dokładnie chodzi wymieniając tych gości co powyzej. Śmieszna sprawa. :)
Wiem o kogo chodzi,grecki wasz wielki kibol który wam na meczu z Turkiem młyn kręcił a mate okularnik wielki ultraso i co gdzie oni łagodny? konfidenci,konfidenci ! ;)
Dla twojej wiadomości to Grecki nigdy nie kręcił u nas młyna, a mecz z Turkiem był w 2010 roku, czyli 8 lat temu. Grecki na RR nie chodzi już od dobrych 6 lat. A druga osoba wymienione przez Ciebie nie jest żadnym konfidentem. M. od 3 lat walczy z sądem w pewnej sprawie i być może za jakiś czas będzie opisany felieton w tej sprawie, bo tu chodzi o mecz Concordia Knurów - Ruch R.
Zresztą po co ja to wszystko tłumaczę takiemu ciulowi jak Ty ...

szobiszowicefanatic
Posty: 185
Rejestracja: 11.01.2010, 19:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: szobiszowicefanatic » 02.08.2018, 16:01

Timek1950 pisze:
02.08.2018, 13:15
gettowicz pisze:
02.08.2018, 10:06
szobiszowicefanatic pisze:
01.08.2018, 21:51
No i dlatego rozmowa z takim idiotom nie ma sensu. Usłyszałeś kiedyś o jakiejś akcji o jakimś konfidencie i nie mając pojęcia o obecnej sytuacji p********* głupoty.
Pokaz mi jedno zdjęcie naszego według Ciebie guru „K” na jakimś meczu lub z kimś z naszej ekipy. Jeszcze Cię te Jastrzębie z Piastem będzie ruchało pedale za te Teoje farmazony. Jestem na tym forum już dobre pare lat ale z roku na rok poziom jest coraz słabszy.

Co do K. sam odbił, chyba wreszcie dotarło do niego co sam zrobił.
Makota pogoniony ale za co innego a nie sprawę z Pogonią.
Natomiast Cisz co jest Oskarzycielem posilkowym w sprawie chlopaczka od Nas niby pogoniony ale Baku sie za nim wstawia i pierdoli bajki
A co jest z Oczkiem? Zeznal tak samo jak K. I co? Dalej trzyma sklepik haha żenada
Nie wspomnę o akcji z Legia o ktorej ktoś tu napisał

A Wasze wczorajsze placze, ze jestescie u siebie i czemu stoicie na ulicy mozna podpiac pod niezla komedie

Miałem już nie dyskutować z "idiotom" ale sluchaj pajacu z jakis gliwic, zanim zaczniesz się pruć internetowo pamiętaj ze jestes tylko z jakiegoś śmiesznego Piasta, z pół komediowej ekipki która w Polsce przez lata dorobiła się jedynie opinii frajerów konfidentów i walczących z ogrodzeniem. Pracowaliście na to latami i tolerowaniem w swoich szeregach konfidentów w/w. Ja ksyw nie znam bo jestem z drugiego konca Polski ale za najlepsze podsumowanie wasze działalności może służyć fakt ze w innym miejscu w internecie przedstawiciele ekip określili się ze jeśli wpuści się tam Piasta to większość zawija z takiego towarzystwa :-) sytuacja jest aktualna do dzisiaj, z frajerami którzy konfidentów gonią dopiero po latach i to pod presja wszystkich dookoła nikt normalny nie chce latac a jak chcesz się prężyć przez monitor i kogos j**** to musisz być bardzo dzielnym chłopcem ale pamiętaj kim i skąd jestes i spuść głowę nisko bo to nie twoja liga :-) nie odpisuj
No i tak myślałem, że jesteś jebanym idiotOM. Jakoś nie zależy nam żeby zaistnieć w internecie. Znamy swoje miejsce w szeregu i skoro na uroczystości upamiętniające powstanie warszawskie musi przyjechać koalicja Górnik, GieKSa, ROW to chyba jednak cos ktoś bierze nas na powaznie. A twoją napinke kmieciu p******* i mam głowę uniesioną wysoko.

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 02.08.2018, 17:36

Oberschlesien14 pisze:
02.08.2018, 14:32
kokacola pisze:
02.08.2018, 13:19
Dex Dexter pisze:
01.08.2018, 11:03
Skoro nie wiesz jak Gieksa walczyła z dospelem to albo wtedy miałeś kilka lat albo jesteś mocno jebniety skoro takie bzdury piszesz.
Kibice pogonili dospel i chwała im za to.
ahhahaha ku*** nokaut
Tak walczyli z Dospelem, że ten Dospel przemalował budynek/trybunę na stadionie na swoje barwy firmowe niebieskobiałe.
Jaka trybuna lub budynek był niebieskobiały?
boczna lub tylna część została pomalowana w barwy dospela :D lol
Ktoś pewnie ma takie zdjęcie. Chodzi o tą trybunę - [link]
Nie zrobili tego w 5 minut, dlatego pisanie że "walczyła z dospelem" wsadź w bajki Brzechwy lol

enterorokej
Posty: 88
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: enterorokej » 02.08.2018, 18:31

Radzionków i inni, dejcie se pokój z tymi ciulami i im nie odpisujcie. Przecież to jakieś pryszczate ciule plus pełno prowokatorów policyjnych, którzy próbują ciągnąc za język hehe Do budy!

Oberschlesien14
Posty: 661
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 02.08.2018, 19:20

ospel miał barwy składające się z 3 kolorów.
Klub/budynek nigdy nie był przemalowany w ich kolory!
Na wiosenna rundę (2003) przygotowano komplet strojów właśnie w tych 3 barwach I zostało im przekazane że jeśli wyjda w nich na widzewie to wdupiamy na murawę i rozbieramy zawodników - z pomysłu zrezygnowali!
Co z waszymi herbami bo NIKT nie wie gdzie są I że w ogóle ktoś śmiał je zostawić?!
W opowieści pata o wykupie chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy bo chop odleciał całkowicie.
Co będzie z ruchem jeśli dojdzie do kolejnej afery i zatrzymania np jednego z prezydentów miasta?!

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 02.08.2018, 20:21

co za ciul

Oberschlesien14
Posty: 661
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 02.08.2018, 20:54

[link] artykuł sprzed lat na temat Dospelu. A jak wasze herby ? Bez nerwów niebiescy, gdzieś zapewne są

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Southern_Poland_ » 02.08.2018, 21:59

szobiszowicefanatic pisze:
02.08.2018, 16:01
Timek1950 pisze:
02.08.2018, 13:15
gettowicz pisze:
02.08.2018, 10:06



Co do K. sam odbił, chyba wreszcie dotarło do niego co sam zrobił.
Makota pogoniony ale za co innego a nie sprawę z Pogonią.
Natomiast Cisz co jest Oskarzycielem posilkowym w sprawie chlopaczka od Nas niby pogoniony ale Baku sie za nim wstawia i pierdoli bajki
A co jest z Oczkiem? Zeznal tak samo jak K. I co? Dalej trzyma sklepik haha żenada
Nie wspomnę o akcji z Legia o ktorej ktoś tu napisał

A Wasze wczorajsze placze, ze jestescie u siebie i czemu stoicie na ulicy mozna podpiac pod niezla komedie

Miałem już nie dyskutować z "idiotom" ale sluchaj pajacu z jakis gliwic, zanim zaczniesz się pruć internetowo pamiętaj ze jestes tylko z jakiegoś śmiesznego Piasta, z pół komediowej ekipki która w Polsce przez lata dorobiła się jedynie opinii frajerów konfidentów i walczących z ogrodzeniem. Pracowaliście na to latami i tolerowaniem w swoich szeregach konfidentów w/w. Ja ksyw nie znam bo jestem z drugiego konca Polski ale za najlepsze podsumowanie wasze działalności może służyć fakt ze w innym miejscu w internecie przedstawiciele ekip określili się ze jeśli wpuści się tam Piasta to większość zawija z takiego towarzystwa :-) sytuacja jest aktualna do dzisiaj, z frajerami którzy konfidentów gonią dopiero po latach i to pod presja wszystkich dookoła nikt normalny nie chce latac a jak chcesz się prężyć przez monitor i kogos j**** to musisz być bardzo dzielnym chłopcem ale pamiętaj kim i skąd jestes i spuść głowę nisko bo to nie twoja liga :-) nie odpisuj
No i tak myślałem, że jesteś jebanym idiotOM. Jakoś nie zależy nam żeby zaistnieć w internecie. Znamy swoje miejsce w szeregu i skoro na uroczystości upamiętniające powstanie warszawskie musi przyjechać koalicja Górnik, GieKSa, ROW to chyba jednak cos ktoś bierze nas na powaznie. A twoją napinke kmieciu p******* i mam głowę uniesioną wysoko.
Nie musiała a chciała. To co innego. Przypomniec ci jak sie Gołebiami wspomagaliście bo sie nie mogliście zebrac w dobrej liczbie na Kopernik>? Jastrzebie juz to odpowiednio skomentowało-taki wstyd koleżko. Pamięć krótka u szobiszowickiego ludka.

Psycho1312
Posty: 112
Rejestracja: 07.06.2018, 23:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Psycho1312 » 02.08.2018, 23:06

plemplem81 pisze:
02.08.2018, 09:43
jak.wodospady pisze:
02.08.2018, 00:20
Wiem o kogo chodzi,grecki wasz wielki kibol który wam na meczu z Turkiem młyn kręcił a mate okularnik wielki ultraso i co gdzie oni łagodny? konfidenci,konfidenci ! ;)
My się znamy z Cidrami po ksywach tutaj (i nie tylko), więc dla nikogo dany użytkownik nie jest tajemnicą. Zazwyczaj z Polonii, gdy ktoś się wpisuje, to też od razu wiadomo, jaką ekipę reprezentuje. Natomiast ty jesteś widmo. Jesteś aktywny w kwestiach bytomskiego podwórka, ale o Polonii piszesz w 3 osobie. Pytałem już raz - zapytam ponownie. Jaką ekipę reprezentujesz?
Ja bym obstawial że to pies dałbym sobie rękę uciąć. Kto normalny wypisuje tyle nazwisk czy ksyw. Acab

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Noga z Familoka » 03.08.2018, 01:46

Psycho1312 pisze:
02.08.2018, 23:06

Ja bym obstawial że to pies dałbym sobie rękę uciąć. Kto normalny wypisuje tyle nazwisk czy ksyw. Acab
Ty i on do jednego wora

szobiszowicefanatic
Posty: 185
Rejestracja: 11.01.2010, 19:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: szobiszowicefanatic » 03.08.2018, 06:33

_Southern_Poland_ pisze:
02.08.2018, 21:59
szobiszowicefanatic pisze:
02.08.2018, 16:01
Timek1950 pisze:
02.08.2018, 13:15


Miałem już nie dyskutować z "idiotom" ale sluchaj pajacu z jakis gliwic, zanim zaczniesz się pruć internetowo pamiętaj ze jestes tylko z jakiegoś śmiesznego Piasta, z pół komediowej ekipki która w Polsce przez lata dorobiła się jedynie opinii frajerów konfidentów i walczących z ogrodzeniem. Pracowaliście na to latami i tolerowaniem w swoich szeregach konfidentów w/w. Ja ksyw nie znam bo jestem z drugiego konca Polski ale za najlepsze podsumowanie wasze działalności może służyć fakt ze w innym miejscu w internecie przedstawiciele ekip określili się ze jeśli wpuści się tam Piasta to większość zawija z takiego towarzystwa :-) sytuacja jest aktualna do dzisiaj, z frajerami którzy konfidentów gonią dopiero po latach i to pod presja wszystkich dookoła nikt normalny nie chce latac a jak chcesz się prężyć przez monitor i kogos j**** to musisz być bardzo dzielnym chłopcem ale pamiętaj kim i skąd jestes i spuść głowę nisko bo to nie twoja liga :-) nie odpisuj
No i tak myślałem, że jesteś jebanym idiotOM. Jakoś nie zależy nam żeby zaistnieć w internecie. Znamy swoje miejsce w szeregu i skoro na uroczystości upamiętniające powstanie warszawskie musi przyjechać koalicja Górnik, GieKSa, ROW to chyba jednak cos ktoś bierze nas na powaznie. A twoją napinke kmieciu p******* i mam głowę uniesioną wysoko.
Nie musiała a chciała. To co innego. Przypomniec ci jak sie Gołebiami wspomagaliście bo sie nie mogliście zebrac w dobrej liczbie na Kopernik>? Jastrzebie juz to odpowiednio skomentowało-taki wstyd koleżko. Pamięć krótka u szobiszowickiego ludka.
Skoro porównujesz próbę wbicia się na wielką zbiórkę torcidy gliwice wraz z rowem i resztą przygliwickich wioch na koperniku do obchodów upamietniajacych powstańców to pozdrawiam nieserdecznie

ŻernikiG
Posty: 43
Rejestracja: 17.03.2018, 06:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ŻernikiG » 03.08.2018, 08:41

szobiszowicefanatic pisze:
03.08.2018, 06:33
_Southern_Poland_ pisze:
02.08.2018, 21:59
szobiszowicefanatic pisze:
02.08.2018, 16:01


No i tak myślałem, że jesteś jebanym idiotOM. Jakoś nie zależy nam żeby zaistnieć w internecie. Znamy swoje miejsce w szeregu i skoro na uroczystości upamiętniające powstanie warszawskie musi przyjechać koalicja Górnik, GieKSa, ROW to chyba jednak cos ktoś bierze nas na powaznie. A twoją napinke kmieciu p******* i mam głowę uniesioną wysoko.
Nie musiała a chciała. To co innego. Przypomniec ci jak sie Gołebiami wspomagaliście bo sie nie mogliście zebrac w dobrej liczbie na Kopernik>? Jastrzebie juz to odpowiednio skomentowało-taki wstyd koleżko. Pamięć krótka u szobiszowickiego ludka.
Skoro porównujesz próbę wbicia się na wielką zbiórkę torcidy gliwice wraz z rowem i resztą przygliwickich wioch na koperniku do obchodów upamietniajacych powstańców to pozdrawiam nieserdecznie
Na WIELKĄ zbiórkę mówisz? Skoro była taka wielka to trzeba przyjechać wielkiej liczbie a nie robić sobie przypał. mówisz o naszych wioskach a gdyby Wyście mieli trochę tych wioch to byście z dumy pękali że macie fankluby i taka jest prawda. Życie weryfikuje swoje i kolejne punkty dla nas.

pr1982
Posty: 20
Rejestracja: 09.10.2017, 08:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pr1982 » 03.08.2018, 09:53

Piszesz jakieś bajki, o których nie masz ZIELONEGO pojęcia i dupcys co Ci koledzy w piaskownicy przekazali...

kokacola pisze:
02.08.2018, 17:36
Oberschlesien14 pisze:
02.08.2018, 14:32
kokacola pisze:
02.08.2018, 13:19


ahhahaha ku*** nokaut
Tak walczyli z Dospelem, że ten Dospel przemalował budynek/trybunę na stadionie na swoje barwy firmowe niebieskobiałe.
Jaka trybuna lub budynek był niebieskobiały?
boczna lub tylna część została pomalowana w barwy dospela :D lol
Ktoś pewnie ma takie zdjęcie. Chodzi o tą trybunę - [link]
Nie zrobili tego w 5 minut, dlatego pisanie że "walczyła z dospelem" wsadź w bajki Brzechwy lol

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 03.08.2018, 11:37

bez-napinki pisze:
02.08.2018, 13:57
Kibic Lechii Gdańsk po raz kolejny najlepiej zorientowany w górnośląskim temacie. ;)
Kibic Lechii Gdańsk po raz kolejny pluje ci w mordę i proponuje spotkanie na żywo.

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 03.08.2018, 11:44

Oberschlesien14 pisze:
02.08.2018, 19:20
ospel miał barwy składające się z 3 kolorów.
Klub/budynek nigdy nie był przemalowany w ich kolory!
Na wiosenna rundę (2003) przygotowano komplet strojów właśnie w tych 3 barwach I zostało im przekazane że jeśli wyjda w nich na widzewie to wdupiamy na murawę i rozbieramy zawodników - z pomysłu zrezygnowali!
Co z waszymi herbami bo NIKT nie wie gdzie są I że w ogóle ktoś śmiał je zostawić?!

W opowieści pata o wykupie chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy bo chop odleciał całkowicie.
Co będzie z ruchem jeśli dojdzie do kolejnej afery i zatrzymania np jednego z prezydentów miasta?!
Są w rękach Bika i Fasingu. Jeszcze jakieś pytania?

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Polish Power » 03.08.2018, 13:13

Rozwój się posrał grać z Ruchem na swoim stadionie ??? Za takie coś to powinien być walkower dla Ruchu a nie przeniesienie meczu do Chorzowa.

Unigrunt
Posty: 41
Rejestracja: 22.10.2014, 13:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Unigrunt » 03.08.2018, 13:59

Polish Power pisze:
03.08.2018, 13:13
Rozwój się posrał grać z Ruchem na swoim stadionie ??? Za takie coś to powinien być walkower dla Ruchu a nie przeniesienie meczu do Chorzowa.
Zgadzam sie z tobą może wkońcu jakies punkty by wpadły na konto Ruchu buhaha

Ultras1312
Posty: 220
Rejestracja: 23.05.2016, 11:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ultras1312 » 03.08.2018, 14:12

Unigrunt pisze:
03.08.2018, 13:59
Polish Power pisze:
03.08.2018, 13:13
Rozwój się posrał grać z Ruchem na swoim stadionie ??? Za takie coś to powinien być walkower dla Ruchu a nie przeniesienie meczu do Chorzowa.
Zgadzam sie z tobą może wkońcu jakies punkty by wpadły na konto Ruchu buhaha
Boże, widzisz a nie grzmisz...

Progr(E)sywny68
Posty: 30
Rejestracja: 29.01.2018, 13:26

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Progr(E)sywny68 » 03.08.2018, 17:28

szobiszowicefanatic pisze:
03.08.2018, 06:33
Cała Polska na was pluje a ty udajesz ze deszcz pada, niesamowici jestescie w tych Gliwicach. Mimo ze niby jesteśmy z jednej strony barykady to za wasze frajerskie akcje i prucie tego dzbana puste miasto do nas i chlopakow z Wisły (oczywiście internetowo bo spotkać się nie chciał) to tez byśmy się po was chętnie przebiegli tak jak cała masa ekip która nie toleruje konfidentów dlatego ze nic nie zobaczycie, nic nie robicie a szczekacie najglosniej a nie dlatego ze jestescie jakas siła :-) dobrze ci napisali spuść głowę nisko bo jestes tylko z jakiś gliwic

Oberschlesien14
Posty: 661
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 03.08.2018, 18:31

oli1988 pisze:
03.08.2018, 11:44
Oberschlesien14 pisze:
02.08.2018, 19:20
ospel miał barwy składające się z 3 kolorów.
Klub/budynek nigdy nie był przemalowany w ich kolory!
Na wiosenna rundę (2003) przygotowano komplet strojów właśnie w tych 3 barwach I zostało im przekazane że jeśli wyjda w nich na widzewie to wdupiamy na murawę i rozbieramy zawodników - z pomysłu zrezygnowali!
Co z waszymi herbami bo NIKT nie wie gdzie są I że w ogóle ktoś śmiał je zostawić?!

W opowieści pata o wykupie chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy bo chop odleciał całkowicie.
Co będzie z ruchem jeśli dojdzie do kolejnej afery i zatrzymania np jednego z prezydentów miasta?!
Są w rękach Bika i Fasingu. Jeszcze jakieś pytania?
U nas takie pierdolenie było za czasów króla " przelew idzie z Wiednia" , a u was sponsor za 2 tygodnie, stadion za 2 lata, herb jest bezpieczny heh

gettowicz
Posty: 48
Rejestracja: 29.09.2009, 12:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: gettowicz » 03.08.2018, 22:01

Pan z szobek napisz tu wszystkim czy Przygoda dalej trzyma Wasz sklepik? Jak to jest ze rozjebunda lata i Was i trzyma lape na sklepiku?
I jak sprawa z szwaja i ciszem?
Napisz czarno na bialym tutaj wszystkimi

A Pozatym jezyka w gebie zapomnieliscie?
Mieliscie sie z nami spotkac i porozumiec na temat sprzetu i co? Pol roku temu jak wyszlismy z taką inicjatywa to mowiliscie ze chcecie na sprzet a teraz uklad z Jastrzebiem i co nagle sie odwidzialo czy jak?
Cisniecie nam o sprzet a ostatnio jak byliscie z Jastrzebiem w Żorach to odpaliliscie rakiety w Giekse.
Nie bylo tak? Ruch tam bij sie bez sprzetu z ROWem i Gieksa od zawsze a Wy w 1 dzien umieliscie gowna tam najebac. Ostatnio na obchodach spiewaliscie ze mamy psa w ekipie co jest smiechu warte/pic na wode. Wy macie za to w ekipie same przestrzaly polowa r******** sie z Pogonia, polowa z Legia a Jed... zapierdala za ostatnie derby na Wieczorka i kostke brukowa na Pasie Smierci robi... ku*** co Ludzie sobie maja o Was myslec...

Godej mi gizd
Posty: 6
Rejestracja: 20.05.2018, 21:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Godej mi gizd » 04.08.2018, 00:28

gettowicz pisze:
03.08.2018, 22:01
Pan z szobek napisz tu wszystkim czy Przygoda dalej trzyma Wasz sklepik? Jak to jest ze rozjebunda lata i Was i trzyma lape na sklepiku?
I jak sprawa z szwaja i ciszem?
Napisz czarno na bialym tutaj wszystkimi

A Pozatym jezyka w gebie zapomnieliscie?
Mieliscie sie z nami spotkac i porozumiec na temat sprzetu i co? Pol roku temu jak wyszlismy z taką inicjatywa to mowiliscie ze chcecie na sprzet a teraz uklad z Jastrzebiem i co nagle sie odwidzialo czy jak?
Cisniecie nam o sprzet a ostatnio jak byliscie z Jastrzebiem w Żorach to odpaliliscie rakiety w Giekse.
Nie bylo tak? Ruch tam bij sie bez sprzetu z ROWem i Gieksa od zawsze a Wy w 1 dzien umieliscie gowna tam najebac. Ostatnio na obchodach spiewaliscie ze mamy psa w ekipie co jest smiechu warte/pic na wode. Wy macie za to w ekipie same przestrzaly polowa r******** sie z Pogonia, polowa z Legia a Jed... zapierdala za ostatnie derby na Wieczorka i kostke brukowa na Pasie Smierci robi... ku*** co Ludzie sobie maja o Was myslec...
Zainwestuj w słownik dziecko, jak do szkoły było daleko.

Psycho1312
Posty: 112
Rejestracja: 07.06.2018, 23:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Psycho1312 » 04.08.2018, 07:39

Noga z Familoka pisze:
03.08.2018, 01:46
Psycho1312 pisze:
02.08.2018, 23:06

Ja bym obstawial że to pies dałbym sobie rękę uciąć. Kto normalny wypisuje tyle nazwisk czy ksyw. Acab
Ty i on do jednego wora
Jak masz pizdo problem dawaj na priv ale pewnie kupa w spodniach j***** szcxekaczu internetowy

polskipodróżnik
Posty: 100
Rejestracja: 15.01.2014, 08:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polskipodróżnik » 04.08.2018, 09:09

gettowicz pisze:
03.08.2018, 22:01
Pan z szobek napisz tu wszystkim czy Przygoda dalej trzyma Wasz sklepik? Jak to jest ze rozjebunda lata i Was i trzyma lape na sklepiku?
I jak sprawa z szwaja i ciszem?
Napisz czarno na bialym tutaj wszystkimi

A Pozatym jezyka w gebie zapomnieliscie?
Mieliscie sie z nami spotkac i porozumiec na temat sprzetu i co? Pol roku temu jak wyszlismy z taką inicjatywa to mowiliscie ze chcecie na sprzet a teraz uklad z Jastrzebiem i co nagle sie odwidzialo czy jak?
Cisniecie nam o sprzet a ostatnio jak byliscie z Jastrzebiem w Żorach to odpaliliscie rakiety w Giekse.
Nie bylo tak? Ruch tam bij sie bez sprzetu z ROWem i Gieksa od zawsze a Wy w 1 dzien umieliscie gowna tam najebac. Ostatnio na obchodach spiewaliscie ze mamy psa w ekipie co jest smiechu warte/pic na wode. Wy macie za to w ekipie same przestrzaly polowa r******** sie z Pogonia, polowa z Legia a Jed... zapierdala za ostatnie derby na Wieczorka i kostke brukowa na Pasie Smierci robi... ku*** co Ludzie sobie maja o Was myslec...
A u was nikt nigdy się nie rozjebał na psach.Bo ja

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 04.08.2018, 10:53

Oberschlesien14 pisze:
03.08.2018, 18:31
oli1988 pisze:
03.08.2018, 11:44
Oberschlesien14 pisze:
02.08.2018, 19:20
ospel miał barwy składające się z 3 kolorów.
Klub/budynek nigdy nie był przemalowany w ich kolory!
Na wiosenna rundę (2003) przygotowano komplet strojów właśnie w tych 3 barwach I zostało im przekazane że jeśli wyjda w nich na widzewie to wdupiamy na murawę i rozbieramy zawodników - z pomysłu zrezygnowali!
Co z waszymi herbami bo NIKT nie wie gdzie są I że w ogóle ktoś śmiał je zostawić?!

W opowieści pata o wykupie chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy bo chop odleciał całkowicie.
Co będzie z ruchem jeśli dojdzie do kolejnej afery i zatrzymania np jednego z prezydentów miasta?!
Są w rękach Bika i Fasingu. Jeszcze jakieś pytania?
U nas takie pierdolenie było za czasów króla " przelew idzie z Wiednia" , a u was sponsor za 2 tygodnie, stadion za 2 lata, herb jest bezpieczny heh
Tylko, że u nas te pieniądze realnie wpływają, pamiętasz styczeń jak PZPN mówił,k że jak nie znajdziemy 3 baniek to koniec? Ktos je wplacil. To samo teraz, nie dostaliosmy licencji trzeba bylo uregulowac 1,5 banki. Tez sie znalazly. Akurat Bik kase wplaca, na tyle by klub się nie wyjebal ale nie na tyle by go wzmocnic.

Oberschlesien14
Posty: 661
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 04.08.2018, 13:20

Bik wpłaca bo się że utrata licencji to spadek na dno bez szans na jakikolwiek zwrot już wjebanych pieniędzy z różnych wałków. Nad waszym klubem siedzi psiarnia i szukają grubej afery. Zyliscie nadzieją na awans do eklasy i przymykacie oko na to że Ruch został rozkradziony. Nikt nie wie kto to płaci i na jakich zasadach. Klub finansowo rozjebany po całości.

gregorR
Posty: 27
Rejestracja: 03.03.2007, 16:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: gregorR » 04.08.2018, 14:46

Oberschlesien14 pisze:
04.08.2018, 13:20
Bik wpłaca bo się że utrata licencji to spadek na dno bez szans na jakikolwiek zwrot już wjebanych pieniędzy z różnych wałków. Nad waszym klubem siedzi psiarnia i szukają grubej afery. Zyliscie nadzieją na awans do eklasy i przymykacie oko na to że Ruch został rozkradziony. Nikt nie wie kto to płaci i na jakich zasadach. Klub finansowo rozjebany po całości.
Czytając twoje posty rozumiem że wiesz wiele na temat Ruchu bardzo sie interesujesz nami sprawami.

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 04.08.2018, 15:01

Dokladnie tak samo jak twoi ziomale Gieksą,Górnikiem,ich frekwencją,historią i przyszłością.Coś jeszcze?

Oberschlesien14
Posty: 661
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 04.08.2018, 15:11

Sklamalbym mówiąc że nie interesuje mnie sytuacja w Ruchu. A to ze mam różne informacje i rozmawiam z ludźmi z Chorzowa którzy nie są do końca kibicami pozwala mi patrzeć szerzej na waszą obecną sytuacje.

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 04.08.2018, 15:15

Dex Dexter pisze:
04.08.2018, 15:01
Dokladnie tak samo jak twoi ziomale Gieksą,Górnikiem,ich frekwencją,historią i przyszłością.Coś jeszcze?
jeszcze tylko napisz po c*** się wpierdalasz skoro Cię temat nie dotyczy? Gdańszczaninie Ty jeden nie poskromiona papugo Gieksy...

bez-napinki
Posty: 1581
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 04.08.2018, 17:08

Oberschlesien14 pisze:
04.08.2018, 15:11
Sklamalbym mówiąc że nie interesuje mnie sytuacja w Ruchu. A to ze mam różne informacje i rozmawiam z ludźmi z Chorzowa którzy nie są do końca kibicami pozwala mi patrzeć szerzej na waszą obecną sytuacje.
Wiesz, ktoś kto nie jest kibicem, nie do końca musi znać sytuację w Ruchu / wokół klubu... jak ktoś ma wyjebane, to różne ciulstwa dupić może.
Więcej na temat sytuacji w Ruchu pisać nie będę, bo nie ma po co. ;)

Oberschlesien14
Posty: 661
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 04.08.2018, 17:12

Pracuje na przykład w spółkach które pożyczają klubowi hajs lub ma kontakt z ludźmi blisko UM to raczej osoby które mają pewniejsze info niż nie jeden kibic

Udenhout88
Posty: 103
Rejestracja: 23.03.2015, 12:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Udenhout88 » 04.08.2018, 19:57

donhichot pisze:
01.08.2018, 09:59
Oberschlesien14 pisze:
01.08.2018, 09:10
https://www.facebook.com/GKSKatowice64/ ... 5762411273
6 lat temu GKS w przeciwieństwie do Ruchu walczył mocno o swój klub aby nie upadł lub nie grał w Ekstraklasie na kupionym miejscu. :)
tak mocno walczycie, że na mecze ligowe chodzi was 2x mniej niż Ruchu w 2 lidze. Wy to się możecie co najwyżej porównać do Rakowa Częstochowa, ta sama półka.

Dzisiaj w Chorzowie 3321 widzow wiec jak to jest z ta frekwencja?

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 04.08.2018, 20:21

szpil ze Skra (z calym szacunkiym) i 3400 ludzi czyli lepij niz na wczorajszych derbach.taki cytat z dopingu naszego"Calo Polska sie buduje My moknymy jak te ciule".Czyli nima zle.pozdRawiom

Udenhout88
Posty: 103
Rejestracja: 23.03.2015, 12:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Udenhout88 » 04.08.2018, 20:58

U nas brak gosci wiec ten mecz niczym nie roznil sie od Waszego ze Skra.

Psycho1312
Posty: 112
Rejestracja: 07.06.2018, 23:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Psycho1312 » 04.08.2018, 23:27

Psycho1312 pisze:
04.08.2018, 07:39
Noga z Familoka pisze:
03.08.2018, 01:46
Psycho1312 pisze:
02.08.2018, 23:06

Ja bym obstawial że to pies dałbym sobie rękę uciąć. Kto normalny wypisuje tyle nazwisk czy ksyw. Acab
Ty i on do jednego wora
Jak masz pizdo problem dawaj na priv ale pewnie kupa w spodniach j***** szcxekaczu internetowy
I qrwisko z familoka się obsralo i zamknął się w sobie zwykły z****** zabol:)

Jakimomnick
Posty: 82
Rejestracja: 10.08.2017, 22:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jakimomnick » 05.08.2018, 01:29

19__kattowitz__20 pisze:
04.08.2018, 20:21
szpil ze Skra (z calym szacunkiym) i 3400 ludzi czyli lepij niz na wczorajszych derbach.taki cytat z dopingu naszego"Calo Polska sie buduje My moknymy jak te ciule".Czyli nima zle.pozdRawiom
DuR dzies10na spiewała:)

bez-napinki
Posty: 1581
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 05.08.2018, 01:59

Udenhout88 pisze:
04.08.2018, 20:58
U nas brak gosci wiec ten mecz niczym nie roznil sie od Waszego ze Skra.
U nas też.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Henio Kogucik, loco86WSH, Łukasz1920 i 248 gości