www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 25.06.2018, 19:19

Widzę, że teraz się już przerzuciliśmy na przestrzeliwanie grafów upamiętniających zmarłych i dla ludzi po drugiej stronie muru.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI



serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 25.06.2018, 22:21

Karkuhu pisze:
25.06.2018, 08:41
czarnybocian pisze:
25.06.2018, 02:29
konmetkol pisze:
24.06.2018, 15:18
No i widzisz synu k**** i Pedała odpowiedziałeś merytorycznie kim jesteś lepiej zamilcz i nie rób przypału swoim kolegom po szalu. Niestety zwykły z ciebie nołlajf jedyne co umiesz robić to walić konia pod karnety. Gdzie ty k**** ozorkowska pisałem o Karnetwch?? Mam wyjebane na waszą frekwencję jak dla mnie może was przychodzić nawet 50tys i tak 99%stanowia takie pizdy jak Ty. Dla którego liczy się karnet klaskanie broń cię panie Boże odpalenie piro i oprawa bo się PZPN dojebie i Janków nie wpuszcza na mecz.
Koniec tematu karneciarzu kiełbasiarzu
BÓL DUPSKA, ŻE U WAS NIGDY NIE BĘDZIE TAKIEGO ZAINTERESOWANIA? AHHAAHHAHAHAH
Ból dupska ? z jakiego powodu ? Miejcie i sobie milion karnetów i miliony na stadionie sami wiecie że jesteście zlepkiem Janków Buraków i nieogarniętych c**** konfidentów ( czytaj Victoria Sulejówek ) Kolega co Palcem Pokazał na Typa z Sulejówka już POGONIONY ?? .Czy może dalej na trybunce klaszcze i śpiewa i j**** innych od konfidentów ??
Ehh pedalsko folklorystyczny klub śmiesznych idiotów.
w miescie Łodzi od dawien dawna liczba ludzi na meczach była powodem do licytacji itp.zakłamujecie rzeczywistość

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 25.06.2018, 22:37

TERROR_EUDEZET pisze:
25.06.2018, 19:19
Widzę, że teraz się już przerzuciliśmy na przestrzeliwanie grafów upamiętniających zmarłych i dla ludzi po drugiej stronie muru.
Teraz?
Czemu wczesniej milczales o drugiej stronie?
Weteran1946 pisze:
22.06.2018, 07:42
Piqe zaganiary to szukaj na Cichej , tam są urodzone rozjebundy , najsilniejsza zgoda hehe
Kolejne wcielenie trupa. Myslisz, ze jak zmienisz nick i dodasz date Zawiszy to nikt nie pozna? Tu akurat przecinki cie zdradzily. W dodatku gdzie napinka, tam i ty. Kiedy tematy czasem zejda na normalny poziom, jakies wspominki z meczow, to milczysz. Dlatego, ze nie masz co wspominac, jedynie swoje posty na tym zjebanym forum. Zjebanym przez ludzi, takich jak ty.
Karkuhu pisze:
25.06.2018, 08:41

Tutaj tez podobny poziom wypowiedzi, no i te twoje spacje.
Jestes tak prosty do rozkmimienia jak drut, ktory c**** ci zgniotl i stales sie internetowa pipa.

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WM'87 » 26.06.2018, 00:04

1925 pisze:
23.06.2018, 22:47
Fanatycy Widzewa pisze:
23.06.2018, 21:01
nowak.tomek pisze:
23.06.2018, 18:41
Patrząc na drużyny ,jakie miał ŁKS w 2 lidze ,a jakie ma Widzew będzie ciężko o awans.
ŁKS miał łatwiej,no ale może włodarze Widzewa ustrzelą kilka transferowych perełek i nie będzie tak źle.
czy ja wiem... kto tam może pretendować do awansu ?
Siedlce, Olimpia Grudziadz, Radomiaki ..... Bogdanka tez kase polozy na Górnik ....
Pogon Siedlce ma klopoty finansowe. Gornik podobno a jedno razowy zastrzyk z kopalni to tylko chwilowa ulga. Radomiak to w ogole chce awansowac? Tak odpuscili w tamtym sezonie.

Liga zweryfikuje oczywiscie wszystko. Na papierze Widzew jest glownym kandydatem a skonczy sie pewnie dreszczowcem jak w 3 lidze.

PS. Karnety ruszyly :)))))

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 26.06.2018, 00:06

TERROR_EUDEZET pisze:
25.06.2018, 19:19
Widzę, że teraz się już przerzuciliśmy na przestrzeliwanie grafów upamiętniających zmarłych i dla ludzi po drugiej stronie muru.
Akurat działa to w dwie strony. :D

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 26.06.2018, 01:45

Terroor pisze:
26.06.2018, 00:06
TERROR_EUDEZET pisze:
25.06.2018, 19:19
Widzę, że teraz się już przerzuciliśmy na przestrzeliwanie grafów upamiętniających zmarłych i dla ludzi po drugiej stronie muru.
Akurat działa to w dwie strony. :D
Mnie to w sumie wybitnie nie cieszy, są rzeczy które powinno się pomimo nienawiści zostawić w stanie jakin jest. Mam na myśli grafy patriotyczne, czczące osoby zmarłe, poświęcone skazanym. Kolega wyżej wspomniał o tym czemu milczałem, gdy szło to w drugą stronę. Mówię o tym co widzę, a nie moja wina, że vandalsi kręcą większą "karierę" w internecie. I uprzedzając, nie zamierzam co 2 dzień jeździć po krzakach i pustostanach żeby sprawdzać, czy jakiś graf nie był aby na pewno nie tknięty. Jeśli faktycznie było jak mówisz to okej, przyznaję rację, nie było tematu, przepraszam.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 26.06.2018, 08:05

TERROR_EUDEZET pisze:
26.06.2018, 01:45
Terroor pisze:
26.06.2018, 00:06
TERROR_EUDEZET pisze:
25.06.2018, 19:19
Widzę, że teraz się już przerzuciliśmy na przestrzeliwanie grafów upamiętniających zmarłych i dla ludzi po drugiej stronie muru.
Akurat działa to w dwie strony. :D
Mnie to w sumie wybitnie nie cieszy, są rzeczy które powinno się pomimo nienawiści zostawić w stanie jakin jest. Mam na myśli grafy patriotyczne, czczące osoby zmarłe, poświęcone skazanym. Kolega wyżej wspomniał o tym czemu milczałem, gdy szło to w drugą stronę. Mówię o tym co widzę, a nie moja wina, że vandalsi kręcą większą "karierę" w internecie. I uprzedzając, nie zamierzam co 2 dzień jeździć po krzakach i pustostanach żeby sprawdzać, czy jakiś graf nie był aby na pewno nie tknięty. Jeśli faktycznie było jak mówisz to okej, przyznaję rację, nie było tematu, przepraszam.

Owszem po prostu oni to wrzucili do neta i tyle.

yurez
Posty: 380
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 26.06.2018, 13:20

https://www.youtube.com/watch?v=ZrU44kc7ZtI

Ponad milion wyswietleń UR - Muzyka Stadionów

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 26.06.2018, 13:52

No i co w związku z tym? Teraz walka na wyświetlenia będzie? Bo karnety już były?
[link]
Tak, wiem wcześniej dodane i bez stylu i coś tam jeszcze. Nie chcesz tu trzody, a sami nakręcacie takimi bzdurami. Z wyświetleniami to do biebera czy innego iglesiasa.

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 26.06.2018, 14:07

Nie chcesz trzody, a sam właśnie podkręcasz temat do dalszej dyskusji na temat ciulstw.

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 26.06.2018, 14:27

bez-napinki pisze:
26.06.2018, 14:07
Nie chcesz trzody, a sam właśnie podkręcasz temat do dalszej dyskusji na temat ciulstw.
Ok, dzięki za opinię, szanuję. Swoją też wyraziłem. Nie nakręcam, zwyczajnie skomentowałem co uważam na temat wyświetleń na yt. Mają kolosalne znaczenie w kibicowskim świecie, rzeczywiście:) No ale jeśli mają to przepraszam bardzo. Sorry za ot.

yurez
Posty: 380
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 26.06.2018, 16:47

UW1908 pisze:
26.06.2018, 13:52
No i co w związku z tym? Teraz walka na wyświetlenia będzie? Bo karnety już były?
[link]
Tak, wiem wcześniej dodane i bez stylu i coś tam jeszcze. Nie chcesz tu trzody, a sami nakręcacie takimi bzdurami. Z wyświetleniami to do biebera czy innego iglesiasa.
Wiesz ze kazdy powod zeby odbic od wszechobecnej tu napinki jest dobry ? Wrzucone raczej w ramach ciekawostki ,malo teledyskow kibicowskich ma tyle wyswietlen w porownaniu do tego ile wychodzi, tez macie jakis z podobna liczba i gitara .
Widzisz cos w poscie nie stosownego ?cos Cie obraza ,ujmuje Ci ,przeczytales cos nie stosownego na temat swojego klubu ? Nie , Ale musiales spiac dziure , taki masz zwyczaj trudno.
Karnety chcac nie chcąc was obchodza bo sami do noch wracacie ,nawet jesli nikt o nich nie wspomina , ale wroce do domu to wrzuce Ci juz obecny licznik sprzedanych od wczoraj.

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 26.06.2018, 20:39

Co do piosenki naleza sie tez podziekowania dla kibicow ŁKSu, ktorzy tez dolozyli cegielke by ten milion ogladalnosci osiagnac.



Ciekawostka nie dla kibicow o slabych nerwach
Widzew z dwoma rekordami karnetowymi.
1. Pierwszy tysiac karnetow w 2,5h.
2. Po dobie sprzedanych ich ponad 2200.

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 26.06.2018, 20:48

NoMatterWhat pisze:
26.06.2018, 20:39
Co do piosenki naleza sie tez podziekowania dla kibicow ŁKSu, ktorzy tez dolozyli cegielke by ten milion ogladalnosci osiagnac.



Ciekawostka nie dla kibicow o slabych nerwach
Widzew z dwoma rekordami karnetowymi.
1. Pierwszy tysiac karnetow w 2,5h.
2. Po dobie sprzedanych ich ponad 2200.
Dziękujemy za podziękowania 😁😁😁

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 26.06.2018, 21:03

yurez pisze:
26.06.2018, 16:47
UW1908 pisze:
26.06.2018, 13:52
No i co w związku z tym? Teraz walka na wyświetlenia będzie? Bo karnety już były?
[link]
Tak, wiem wcześniej dodane i bez stylu i coś tam jeszcze. Nie chcesz tu trzody, a sami nakręcacie takimi bzdurami. Z wyświetleniami to do biebera czy innego iglesiasa.
Wiesz ze kazdy powod zeby odbic od wszechobecnej tu napinki jest dobry ? Wrzucone raczej w ramach ciekawostki ,malo teledyskow kibicowskich ma tyle wyswietlen w porownaniu do tego ile wychodzi, tez macie jakis z podobna liczba i gitara .
Widzisz cos w poscie nie stosownego ?cos Cie obraza ,ujmuje Ci ,przeczytales cos nie stosownego na temat swojego klubu ? Nie , Ale musiales spiac dziure , taki masz zwyczaj trudno.
Karnety chcac nie chcąc was obchodza bo sami do noch wracacie ,nawet jesli nikt o nich nie wspomina , ale wroce do domu to wrzuce Ci juz obecny licznik sprzedanych od wczoraj.
Wiesz jaki powód jest najlepszy? Nie pisać jeśli nie ma o czym. Wiesz jaki mam zwyczaj? Taki, że myślałeś, że jesteście naj i oj i c*** wie co jeszcze. Tylko co ma to wspólnego z tematem skoro Nasz jakiś tam filmik ma więcej wyświetleń? Nikt od Nas nie pomyślał żeby wstswić link do Naszego kawałka i napisać, że ma milion. Bo co to daje komukolwiek? No chyba, że to Ty jesteś na filmiku to ego wzrosło, rozumiem.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 26.06.2018, 23:10

I sie zaczyna temat karnetów

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 27.06.2018, 00:02

I sie zaczyna temat karnetów
Który powoduje u was palpitacje serca, spokojnie hania dobuduje trzy ,luksusem pachnące trybuny, to przyjdzie wasza kolej, po prostu nie chwalicie się, bo od dłuższego czasu nie macie czym, co nie znaczy że nie może się to zmienić, norma.
https://t.me/pump_upp

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 27.06.2018, 06:34

A ja powiem tak. Karnety widzewskie to jedyna rzecz, która mnie naprawdę wkurza i z drugiej strony wzbudza szacunek (o kurczę napisałem to). Nie interesują mnie ich filmiki z YT, akcje na Piotrkowskiej czy Rudzie, zamalowywanie grafów itd., itp. Bo na WSZYSTKO jesteśmy w stanie odpowiedzieć i za tydzień lub dwa pochwalić się swoimi osiągnięciami. Tutaj nie ma między nami żadnej różnicy, poprostu raz jedni raz drudzy coś wygrywają i status quo w Łodzi trwa cały czas. No ale te karnety to jedyny widzewski, nieosiągalny dla Nas sufit. Nie wiem co musi się stać, żebyśmy się chociaż trochę do tego sufitu zbliżyli. U nas też pierwszy dzień 1000 karnetów. Mówię super, coś się ruszyło!!! No i co? Mamy niecałe 1400. Pewnie z karnetami na rundę dobijemy do 2500. Czyli taki typowy eŁKaeSiacki standard. Także tak jak na początku pisałem - wkurza mnie to i to jedyny widzewski aspekt kibicowski, w którym Nam odjechali. P.S. Szczerze wątpię, żeby dobudowanie stadionu zmieniło nastawienie leniwców z ŁKS, którzy mają jedną śpiewkę -a po co mi karnet, jak i tak nie będzie mnie na wszystkich meczach, a bilety w kasach są zawsze przed meczem. Na Legionovii się zdziwili, ale to był tylko ten jeden mecz, kiedy odchodzili od kas z kwitkiem.
Łódzki Klub Sportowy

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 27.06.2018, 19:30

opel pisze:
27.06.2018, 06:34
U nas też pierwszy dzień 1000 karnetów. Mówię super, coś się ruszyło!!! No i co? Mamy niecałe 1400. Pewnie z karnetami na rundę dobijemy do 2500. Czyli taki typowy eŁKaeSiacki standard.
Masz jakieś przypuszczenia dotyczące takiego stanu rzeczy?
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 27.06.2018, 20:25

Mam, ale nie będę ich tu pisał publicznie. Zapytaj mnie na Fansach (mam tam ten sam nick) to Ci odpowiem.
Łódzki Klub Sportowy

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 27.06.2018, 22:33

TERROR_EUDEZET pisze:
27.06.2018, 19:30
opel pisze:
27.06.2018, 06:34
U nas też pierwszy dzień 1000 karnetów. Mówię super, coś się ruszyło!!! No i co? Mamy niecałe 1400. Pewnie z karnetami na rundę dobijemy do 2500. Czyli taki typowy eŁKaeSiacki standard.
Masz jakieś przypuszczenia dotyczące takiego stanu rzeczy?
Może i dobijecie więcej przy nowym stadionie ale będzie wam ciężko nas przebić zresztą w przyszłym roku różnie może byc jak ruszy orzeł dużo osób może tam też chodzić zamiast udupuc się karnetem na Widzewie cz ŁKS

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 28.06.2018, 10:20

opel pisze:
27.06.2018, 06:34
A ja powiem tak. Karnety widzewskie to jedyna rzecz, która mnie naprawdę wkurza i z drugiej strony wzbudza szacunek (o kurczę napisałem to). Nie interesują mnie ich filmiki z YT, akcje na Piotrkowskiej czy Rudzie, zamalowywanie grafów itd., itp. Bo na WSZYSTKO jesteśmy w stanie odpowiedzieć i za tydzień lub dwa pochwalić się swoimi osiągnięciami. Tutaj nie ma między nami żadnej różnicy, poprostu raz jedni raz drudzy coś wygrywają i status quo w Łodzi trwa cały czas. No ale te karnety to jedyny widzewski, nieosiągalny dla Nas sufit. Nie wiem co musi się stać, żebyśmy się chociaż trochę do tego sufitu zbliżyli. U nas też pierwszy dzień 1000 karnetów. Mówię super, coś się ruszyło!!! No i co? Mamy niecałe 1400. Pewnie z karnetami na rundę dobijemy do 2500. Czyli taki typowy eŁKaeSiacki standard. Także tak jak na początku pisałem - wkurza mnie to i to jedyny widzewski aspekt kibicowski, w którym Nam odjechali. P.S. Szczerze wątpię, żeby dobudowanie stadionu zmieniło nastawienie leniwców z ŁKS, którzy mają jedną śpiewkę -a po co mi karnet, jak i tak nie będzie mnie na wszystkich meczach, a bilety w kasach są zawsze przed meczem. Na Legionovii się zdziwili, ale to był tylko ten jeden mecz, kiedy odchodzili od kas z kwitkiem.
Dziwne te zjawisko, bo przecież ŁKS ma również dużą rzeszę fanów (przynajmniej w samej Łodzi), gdzie leży problem? c*** wie tak naprawdę. U nas jest ten sam problem, choć zawsze te 3000-4000 karnetów sprzedamy, co jak na ten nasz niestety średniej jakości stadion, wydaje mi się jest dobrym wynikiem. Jakie są argumenty ludzi, którzy nie kupują karnetów? Głównie są one śmieszne i mało logiczne, bo z klubem się jest na dobre i złe.
Szacun dla kibiców Widzewa, że tak jadą z koksem z tymi karnetami, a to "tylko" 16 tys., a pomyślcie o takiej Borussii, Man United czy innych europejskich potęgach.

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WM'87 » 28.06.2018, 12:42

bez-napinki pisze:
28.06.2018, 10:20
opel pisze:
27.06.2018, 06:34
A ja powiem tak. Karnety widzewskie to jedyna rzecz, która mnie naprawdę wkurza i z drugiej strony wzbudza szacunek (o kurczę napisałem to). Nie interesują mnie ich filmiki z YT, akcje na Piotrkowskiej czy Rudzie, zamalowywanie grafów itd., itp. Bo na WSZYSTKO jesteśmy w stanie odpowiedzieć i za tydzień lub dwa pochwalić się swoimi osiągnięciami. Tutaj nie ma między nami żadnej różnicy, poprostu raz jedni raz drudzy coś wygrywają i status quo w Łodzi trwa cały czas. No ale te karnety to jedyny widzewski, nieosiągalny dla Nas sufit. Nie wiem co musi się stać, żebyśmy się chociaż trochę do tego sufitu zbliżyli. U nas też pierwszy dzień 1000 karnetów. Mówię super, coś się ruszyło!!! No i co? Mamy niecałe 1400. Pewnie z karnetami na rundę dobijemy do 2500. Czyli taki typowy eŁKaeSiacki standard. Także tak jak na początku pisałem - wkurza mnie to i to jedyny widzewski aspekt kibicowski, w którym Nam odjechali. P.S. Szczerze wątpię, żeby dobudowanie stadionu zmieniło nastawienie leniwców z ŁKS, którzy mają jedną śpiewkę -a po co mi karnet, jak i tak nie będzie mnie na wszystkich meczach, a bilety w kasach są zawsze przed meczem. Na Legionovii się zdziwili, ale to był tylko ten jeden mecz, kiedy odchodzili od kas z kwitkiem.
Dziwne te zjawisko, bo przecież ŁKS ma również dużą rzeszę fanów (przynajmniej w samej Łodzi), gdzie leży problem? c*** wie tak naprawdę. U nas jest ten sam problem, choć zawsze te 3000-4000 karnetów sprzedamy, co jak na ten nasz niestety średniej jakości stadion, wydaje mi się jest dobrym wynikiem. Jakie są argumenty ludzi, którzy nie kupują karnetów? Głównie są one śmieszne i mało logiczne, bo z klubem się jest na dobre i złe.
Szacun dla kibiców Widzewa, że tak jadą z koksem z tymi karnetami, a to "tylko" 16 tys., a pomyślcie o takiej Borussii, Man United czy innych europejskich potęgach.
Europejskie potegi to inna bajka. Zeby wejsc zobaczyc pusty stadion musisz zaplacic nie male pieniadze.

Jesli chodzi bum na Widzew to dobry zbieg czasu z odrodzeniem klubu i nowym stadionem. Ruszylo cos w ludziach ze trzeba pomoc i efekt jest taki jaki jest. Zaden marketing by tego nie zrobil. Sam fakt ze co mecz ponad 2 tys osob zwalnia swoje miejsce by ktos mogl kupic bilet.

LKS tez mial ten momemnt. Odrodzenie plus nowy stadion (czesc stadionu, ale wtedy jeszcze z swieza wizja dobudowy reszty) i jakos to zostalo przespane. Teraz gdy dokoncza wam stadion bedziecie albo nadal w 1 lidze albo w Ex nie bedzie tego czegos w postaci pomozmy klubowi odrodzic sie bo juz jest odrodzony i tam miliony zl beda sie liczyly a nie drobne.
Bez zlosci ale nie macie potencialy by zapelnic ponad 20 tys stadion. Prywatna opinia i sam jestem ciekawy czy zaskoczycie mnie chociazby meczem otwarcia.

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 28.06.2018, 15:05

WM'87 pisze:
28.06.2018, 12:42
bez-napinki pisze:
28.06.2018, 10:20
opel pisze:
27.06.2018, 06:34
A ja powiem tak. Karnety widzewskie to jedyna rzecz, która mnie naprawdę wkurza i z drugiej strony wzbudza szacunek (o kurczę napisałem to). Nie interesują mnie ich filmiki z YT, akcje na Piotrkowskiej czy Rudzie, zamalowywanie grafów itd., itp. Bo na WSZYSTKO jesteśmy w stanie odpowiedzieć i za tydzień lub dwa pochwalić się swoimi osiągnięciami. Tutaj nie ma między nami żadnej różnicy, poprostu raz jedni raz drudzy coś wygrywają i status quo w Łodzi trwa cały czas. No ale te karnety to jedyny widzewski, nieosiągalny dla Nas sufit. Nie wiem co musi się stać, żebyśmy się chociaż trochę do tego sufitu zbliżyli. U nas też pierwszy dzień 1000 karnetów. Mówię super, coś się ruszyło!!! No i co? Mamy niecałe 1400. Pewnie z karnetami na rundę dobijemy do 2500. Czyli taki typowy eŁKaeSiacki standard. Także tak jak na początku pisałem - wkurza mnie to i to jedyny widzewski aspekt kibicowski, w którym Nam odjechali. P.S. Szczerze wątpię, żeby dobudowanie stadionu zmieniło nastawienie leniwców z ŁKS, którzy mają jedną śpiewkę -a po co mi karnet, jak i tak nie będzie mnie na wszystkich meczach, a bilety w kasach są zawsze przed meczem. Na Legionovii się zdziwili, ale to był tylko ten jeden mecz, kiedy odchodzili od kas z kwitkiem.
Dziwne te zjawisko, bo przecież ŁKS ma również dużą rzeszę fanów (przynajmniej w samej Łodzi), gdzie leży problem? c*** wie tak naprawdę. U nas jest ten sam problem, choć zawsze te 3000-4000 karnetów sprzedamy, co jak na ten nasz niestety średniej jakości stadion, wydaje mi się jest dobrym wynikiem. Jakie są argumenty ludzi, którzy nie kupują karnetów? Głównie są one śmieszne i mało logiczne, bo z klubem się jest na dobre i złe.
Szacun dla kibiców Widzewa, że tak jadą z koksem z tymi karnetami, a to "tylko" 16 tys., a pomyślcie o takiej Borussii, Man United czy innych europejskich potęgach.
Europejskie potegi to inna bajka. Zeby wejsc zobaczyc pusty stadion musisz zaplacic nie male pieniadze.

Jesli chodzi bum na Widzew to dobry zbieg czasu z odrodzeniem klubu i nowym stadionem. Ruszylo cos w ludziach ze trzeba pomoc i efekt jest taki jaki jest. Zaden marketing by tego nie zrobil. Sam fakt ze co mecz ponad 2 tys osob zwalnia swoje miejsce by ktos mogl kupic bilet.

LKS tez mial ten momemnt. Odrodzenie plus nowy stadion (czesc stadionu, ale wtedy jeszcze z swieza wizja dobudowy reszty) i jakos to zostalo przespane. Teraz gdy dokoncza wam stadion bedziecie albo nadal w 1 lidze albo w Ex nie bedzie tego czegos w postaci pomozmy klubowi odrodzic sie bo juz jest odrodzony i tam miliony zl beda sie liczyly a nie drobne.
Bez zlosci ale nie macie potencialy by zapelnic ponad 20 tys stadion. Prywatna opinia i sam jestem ciekawy czy zaskoczycie mnie chociazby meczem otwarcia.
Raczej o mecz otwarcia bym się nie martwił powinien być komplet miasto napewno pomoże darnowymi biletami żeby lipy nie było no ale pierw niech wybudują te 3 trybuny bo to różnie może być w tym naszym mieście

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 28.06.2018, 15:43

Komplet na meczach derbowych, z Legią, z Lechem, czy z Wisłą powinien być, ale to POWINIEN. Póki co na al. Unii nie pojawiła się choćby jedna koparka, jedna ciężarówka w sprawie dokończenia budowy stadionu, więc się wstrzymuję z tym hura optymizmem, że władze zapewniły że dokończą, to dokończą. Polityka władz miasta idzie w złą stronę, przecież teraz, ostatnio się okazało, że jednak na remont Legionów i Cmentarnej pieniędzy miasto nie mają, a co rusz rozpierdalają je na woonerfy na Pogonowskiego, czy Gdańskiej. Zdanowską, czy resztę szczerze mówiąc p******* jakieś stadiony, dla nich liczy się Piotrkowska i Nowe Centrum Łodzi, które jeśli ktoś zdrowo myśli wie, że nie powstanie. Nic poza wymienionymi rzeczami. Stadion szybciej niż w 2 lata nie powstanie, przez ten czas można jeszcze spaść, awansować i znowu spaść. Najważniejsze by do czasu oddania stadionu piłkarsko dobrze się trzymać, bo biorąc pod uwagę grę Widzewa w Ekstraklasie i ŁKS w pierwszej lidze, dodatkowo z marnymi wynikami mogą się spełnić słowa ku ucieszę widzewiaków, że ŁKS stanie się klubem osiedlowym, gdzie będą tylko ludzie ze Starego Polesia, Limanki, Rudy i trochę z Teofilowa.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

WM'87
Posty: 107
Rejestracja: 01.04.2018, 17:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WM'87 » 28.06.2018, 21:43

Musialby sie cale pokolenie wymienic a kto to wie co bedzie za 15-20 lat.

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 28.06.2018, 22:30

TERROR_EUDEZET pisze:
28.06.2018, 15:43
Komplet na meczach derbowych, z Legią, z Lechem, czy z Wisłą powinien być, ale to POWINIEN. Póki co na al. Unii nie pojawiła się choćby jedna koparka, jedna ciężarówka w sprawie dokończenia budowy stadionu, więc się wstrzymuję z tym hura optymizmem, że władze zapewniły że dokończą, to dokończą. Polityka władz miasta idzie w złą stronę, przecież teraz, ostatnio się okazało, że jednak na remont Legionów i Cmentarnej pieniędzy miasto nie mają, a co rusz rozpierdalają je na woonerfy na Pogonowskiego, czy Gdańskiej. Zdanowską, czy resztę szczerze mówiąc p******* jakieś stadiony, dla nich liczy się Piotrkowska i Nowe Centrum Łodzi, które jeśli ktoś zdrowo myśli wie, że nie powstanie. Nic poza wymienionymi rzeczami. Stadion szybciej niż w 2 lata nie powstanie, przez ten czas można jeszcze spaść, awansować i znowu spaść. Najważniejsze by do czasu oddania stadionu piłkarsko dobrze się trzymać, bo biorąc pod uwagę grę Widzewa w Ekstraklasie i ŁKS w pierwszej lidze, dodatkowo z marnymi wynikami mogą się spełnić słowa ku ucieszę widzewiaków, że ŁKS stanie się klubem osiedlowym, gdzie będą tylko ludzie ze Starego Polesia, Limanki, Rudy i trochę z Teofilowa.
Każdy wie że teraz parcie żeby wam wybudować te trybuny głosy muszą być w przyszłym roku ogólnie masz rację na te mecze możecie mieć komplet a co do dalszego postu myślę że trochę się mylisz każdy pilnuje już swojego podwórka i tak jak ktoś napisał może za 15 20 lat przy wynikach jednych a drugich padają może coś się przejmie ale mimo wszystko fajnie że znowu w Łodzi jest jakieś zainteresowanie i oby to się utrzymał wiadomo jak młodzi podchodzą do tego tematu i wkoncu można tu normalnie pogadać a nie tylko napina pzd druga stronę Łodzi

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 28.06.2018, 23:54

esgrts1 pisze:
28.06.2018, 22:30
TERROR_EUDEZET pisze:
28.06.2018, 15:43
Komplet na meczach derbowych, z Legią, z Lechem, czy z Wisłą powinien być, ale to POWINIEN. Póki co na al. Unii nie pojawiła się choćby jedna koparka, jedna ciężarówka w sprawie dokończenia budowy stadionu, więc się wstrzymuję z tym hura optymizmem, że władze zapewniły że dokończą, to dokończą. Polityka władz miasta idzie w złą stronę, przecież teraz, ostatnio się okazało, że jednak na remont Legionów i Cmentarnej pieniędzy miasto nie mają, a co rusz rozpierdalają je na woonerfy na Pogonowskiego, czy Gdańskiej. Zdanowską, czy resztę szczerze mówiąc p******* jakieś stadiony, dla nich liczy się Piotrkowska i Nowe Centrum Łodzi, które jeśli ktoś zdrowo myśli wie, że nie powstanie. Nic poza wymienionymi rzeczami. Stadion szybciej niż w 2 lata nie powstanie, przez ten czas można jeszcze spaść, awansować i znowu spaść. Najważniejsze by do czasu oddania stadionu piłkarsko dobrze się trzymać, bo biorąc pod uwagę grę Widzewa w Ekstraklasie i ŁKS w pierwszej lidze, dodatkowo z marnymi wynikami mogą się spełnić słowa ku ucieszę widzewiaków, że ŁKS stanie się klubem osiedlowym, gdzie będą tylko ludzie ze Starego Polesia, Limanki, Rudy i trochę z Teofilowa.
Każdy wie że teraz parcie żeby wam wybudować te trybuny głosy muszą być w przyszłym roku ogólnie masz rację na te mecze możecie mieć komplet a co do dalszego postu myślę że trochę się mylisz każdy pilnuje już swojego podwórka i tak jak ktoś napisał może za 15 20 lat przy wynikach jednych a drugich padają może coś się przejmie ale mimo wszystko fajnie że znowu w Łodzi jest jakieś zainteresowanie i oby to się utrzymał wiadomo jak młodzi podchodzą do tego tematu i wkoncu można tu normalnie pogadać a nie tylko napina pzd druga stronę Łodzi
Bardziej mi chodzi o wyginięcie wiary niż przejęcie osiedla, osiedli przez wroga. Rozumiesz o co chodzi, dalsze działania władz, mediów, wymiaru sprawiedliwości mogą sprawić, że wiara martwiąc się o swoją d*** będzie musiała skapitulować, a narybek patrząc na los starszych kolegów po szalu nie będzie chciał iść w ich ślady. W tych biedniejszych rejonach, w przypadku Łodzi: Bałuty, Stare Polesie, Ruda myślę, że jakoś to się utrzyma. Ta piłka nożna, to kibicowanie to jedyne "przyjemnego" co Cię może spotkać. No bo jednak lepiej się poświęcić czemuś w życiu, chodzić sobie na treningi, pobawić się w ultraskę, chodzić malować oprawy itd. niż patrzeć przez okno na ruderę naprzeciwko Twojej rudery i dzień spędzać między romskimi dziećmi i menelami. Retkinia, Radogoszcz, Olechów, wydaję mi się, że tam uświadczymy najszybciej "nowoczesnych kibiców", dla których będzie kompletną abstrakcją latanie z wałkiem po Mielczarskiego, albo jechanie do Przedborza w IV lidze. W sumie to można tak gdybać i gdybać co będzie. Ale wydaję mi się to o wiele lepsze niż napinanie się. Również pozdrawiam i mam nadzieję, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Mr.KKK
Posty: 138
Rejestracja: 22.01.2011, 19:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mr.KKK » 01.07.2018, 00:22

"Rozumiesz o co chodzi, dalsze działania władz, mediów, wymiaru sprawiedliwości mogą sprawić, że wiara martwiąc się o swoją d*** będzie musiała skapitulować, a narybek patrząc na los starszych kolegów po szalu nie będzie chciał iść w ich ślady. "

Trzeba też spojrzeć jakie nowe pokolenie jest z******, jakieś 60% dzieciaków zamiast wyjść na dwór pograć w piłę ze znajomymi woli pograć w Fifę, ba nawet nie pograć ale pooglądać jak jakiś pedzie to robi na streamie.
Smutne ale prawdziwe.
ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY - RODOWICI 1908 ŁODZIANIE ǝʍoʇɹods oʍʇsʎzɹɐʍoʇ ǝzɔıuloɹ

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 01.07.2018, 17:46

Mr.KKK pisze:
01.07.2018, 00:22
"Rozumiesz o co chodzi, dalsze działania władz, mediów, wymiaru sprawiedliwości mogą sprawić, że wiara martwiąc się o swoją d*** będzie musiała skapitulować, a narybek patrząc na los starszych kolegów po szalu nie będzie chciał iść w ich ślady. "

Trzeba też spojrzeć jakie nowe pokolenie jest z******, jakieś 60% dzieciaków zamiast wyjść na dwór pograć w piłę ze znajomymi woli pograć w Fifę, ba nawet nie pograć ale pooglądać jak jakiś pedzie to robi na streamie.
Smutne ale prawdziwe.
Jasne, zgadzam się, ale nie do końca. Z mojej strony wygląda to tak, że moje dawne boisko, na które chodziłem grać doczekało się remontu. Przed nim, każdy kto chciał, o której chciał mógł wejść. Teraz po remoncie furtka zamknięta na cztery spusty, pięć tysięcy kamer wkoło, więc ten ktoś kto zarządza tym boiskiem powoduję, że dzieciaki nie mogą pokorzystać z niego. Inna sprawa to według mnie wina po stronie rodziców. Łatwiej teraz jest wydać raz na miesiąc 120 złotych na grę i mieć spokój z gówniarzem, niż ma gdzieś latać, wplątywać się w problemy, gdzie teraz konsekwencję są o wiele większe niż parę/paręnaście lat temu. Zachowanie też młodzieży dzisiaj jest dosyć średnie. Ja pamiętam, że będąc w tej podstawówce wiele razy starsze osoby przychodziły na boisko to albo spędzali czas w swoim towarzystwie, a My sobie dalej graliśmy, albo grali z Nami. Teraz to do nie pomyślenia, bo albo zrobią z Ciebie "gwiazdę YouTube" i każą Ci np. walić wódę, albo będziesz wypytany za kim jesteś i nie zdziwisz się, jak zaraz telefon i kieszonkowe Ci zniknie.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 03.07.2018, 12:06

MISTRZ1908 pisze:
09.05.2017, 09:04
Zapomiałeś się przelogować. Ja nie mówię,że to mało. JEŚLI skończą to będzie niewiele droższy od Waszego bo całość zamknie się w granicach 160mln(takie są oszacowania kosztów). Pieniążki tak jak wspomniałem bedą w całości na pampersy dla was i waszych działaczy. c*** nie derby.
internet pisze:
16.03.2017, 11:48
gdy zostana dobudowane pozostale trybuny to stadion ŁKS powinien być droszy od tego na Widzewie o okolo 10-15 milionow, a standard bedzie wyzszy.
Napinaczy prosze o darowanie sobie tekstow typu "po co wam wiekszy", "nie wybuduja", itp.
No to jednak nie mieliście racji. Będzie droższy o kilkadziesiąt milionów i pewnie 200 milionów pęknie.

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 03.07.2018, 13:19

No i fajnie.

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 03.07.2018, 15:56

No i super.

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 03.07.2018, 21:36

Życie.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 03.07.2018, 22:33

Życie
Płata różne figle....cóż jesteśmy przez obecną władzę totalnie zepchnięci na margines, ale jestem pewny że obronimy się sami.
https://t.me/pump_upp

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 03.07.2018, 22:49

Głupi jednak jestes taki ze szok :)
ŁKS ŁÓDŹ

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 03.07.2018, 23:51

Głupi jednak jestes taki ze szok :)
Ty mądrością grzeszysz na kilometr, jak już coś dukasz, to rozwiń się, żeby było wiadomo o co ci chodzi.
https://t.me/pump_upp

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 04.07.2018, 00:30

Był przez tydzień spokój i znowu od początku. Oczywiście w merytorycznych rozmowach pan Charyzma siedział jak mysz pod miotłą, ale, by stworzyć atmosferę do napinki to wylazł szczur z kanału.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 04.07.2018, 22:27

Merytoryczne rozmowy, skleiłeś parę beznapinkowych zdań z funflem po szału poklepaliście się po plecach i się merytoryk znalazł. Po za tym co takiego napisałem żeby uznać to za napinkę,prawdę?
P,S Doświadczeniem kibicowskim, nakrywam cię czapką, miłośniku gryzoni, których zapewne nie brakuje w twojej okolicy. Hania już jest ok? Szkoda dla waszych rzekomo legend że wolicie waflować się z politykami niż szanować swą historię. 3.2.1 start......
https://t.me/pump_upp

widzewiak_z_gor
Posty: 336
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor » 05.07.2018, 00:32

A Ty co? Mieszkasz w full wypas Domu, rozbijasz się limuzyną i pewnie ubierasz się w Pewexie.

Fa(7)Start bananowcu!

321 W********** do WWA.
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, floydfloyd, Kickers, matador88, T1000, Wwfco i 563 gości