szkoda ze Hadaś na Sosnowcu przez lipo krzyczał inaczej, wszystkie zarzuty jakie ma to od Maciusia..Ważniak pisze: 17.06.2018, 14:10 Kolejna sprawa , Maciuś nie poszedł na żadną koronę , nie dał nikogo z ZS&BKSu , nikogo z Ruchu , pomówił konfidentów , czyli według was jest wszystko ok , bo taką samą sprawę ma Nożownik z waszej ekipy , który poszedł na art.60 tyle że u was jest jeszcze inny wątek , chłopaczyna ma głowę na ... kibica waszej Gieksy.
Tak więc na spokojnie z grafami , opisywaniem sytuacji. Podobnie się ma z Frontalem , który się nie rozjebał , a problem mają między wspólnikami ; patrz sytuacja typa z waszej ekipy " Kaniol" , tyle że on dojebał w zeznaniach.
widać ze Ważniak to kolejna p**** która nie wie co się dzieje u niego w ekipie.. albo po burzliwych naradach na Cichej linia obrony została ustalona :) Maślakowi widać głowa już tez dawno pękła skoro nawet nie chce być doprowadzany na sprawy.. ale co się dziwić skoro jego wspólnik Maciuś na sprawach mu cis "ku*** powiedz jak było.." :)
