www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

60sekund
Posty: 128
Rejestracja: 15.12.2013, 00:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 60sekund » 10.05.2018, 22:15

DoZo(L) pisze:
10.05.2018, 22:10
kierowca_pks pisze:
10.05.2018, 20:06
Podobnie jest w USA. Spytasz murzyna na ulicy skąd jest to odpowie ci że z Bronxu a nie NY.
Zaczepiałeś murzynów? W PKS-ie?!
ale w warszafskim pksie

Obrazek



60sekund
Posty: 128
Rejestracja: 15.12.2013, 00:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 60sekund » 10.05.2018, 22:31

dozulko a to jest warszaf każual czy bez torebki się nie liczy bo mnie to trapi a ty jako osoba posiadająca większe informacje niż hanka , po aktywności na forum widać że lubisz klepać co ślina na język przyniesie i jako spec od sty(L)ówek mógłbyś coś więcej skrobnąć?

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Widzewski Charakter » 10.05.2018, 22:40

60sekund pisze:
10.05.2018, 22:15
Obrazek
DoZo czy to ty????

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mądrala » 10.05.2018, 22:58

O w c*** :)

dyziol parówko, całe forum z ciebie ma bekę, po prostu kawał rury i opalonego prosiaka z ciebie :D
pamiętaj, nikt cię nie lubi, co by nie było, że nie napisałem. Udałeś mi się, dałnie :D

Na marginesie, wyszło szydło z worka, jak często na solarce siedzisz ... jak widać, "Opalonyżeś", jednym słowem, fanatolu Legii ;-)

60sekund
Posty: 128
Rejestracja: 15.12.2013, 00:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 60sekund » 10.05.2018, 23:14

ta gwiazdka warszafska nie jest opalona a przecwe(L)ona a sentyment do pksu widać u niej pozostał, w końcu do czegoś zobowiązywała przyśpiewka Radom Otwock Falenica ległej klub kibica

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Jaskół » 10.05.2018, 23:17

DoZo, chyba już czas byś zaczął niektórym wysyłać autografy ;)
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

ślusarz
Posty: 197
Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ślusarz » 10.05.2018, 23:38

c*** jest na niego kładziony codziennie przez kilka osób a jemu to pasuje najwidoczniej lubi takie gierki.Kilka dni temu pojechali go za farmazony ludzie z Lechii w jednym temacie,to tamten temat już odpuścił i stulił ogon,a że mało kumatych ludzi jest na tym forum,to on żeni ludziom swoje farmazony jak leci,bo nikt go nie prostuje.Chociaż jeśli jest rzeczywiście tym,za kogo się podaje,czyli gościem z kilkunastoletnim stażem kibicowskim,to ja na jego miejscu będąc tyle razy opluwany,za pisanie kitów i upośledzenie stopnia lekkiego bym się wylogował stąd raz na zawsze.Ale każdy kij ma dwa końce:jaki poziom forum-takie gwiazdy.A jak to w życiu-błazny muszą być wszędzie.

60sekund
Posty: 128
Rejestracja: 15.12.2013, 00:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 60sekund » 10.05.2018, 23:43

Dozo i jego życiowe motto"forum moja bolączka i jutro znowu miesiączka"

No tak (L)eszcze tak mają , śmiać się z zawodu górnika, jak się zbija piątunie z czarnu(L)kami z Haagi :))))))))))))))))

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bez-napinki » 10.05.2018, 23:54

Oberschlesien14 pisze:
10.05.2018, 22:14


To proste - Rodowity Katowiczanin kibicuje Ruchowi. ;)
W takim razie wytłumacz jak to możliwe, że w latach 60 do Katowic zostały przyłączone Szopienice wraz z Burowcem oraz Dąbrówka Mała, a sytuacja kibicowska na tych mocno śląskich i sąsiadujących ze sobą terenach jest taka że Burowiec i DM to GKS, a Szopienice to Ruch? Jeśli mowa o rodowitych Katowiczanach czyli dzielnicach które najszybciej zostały podłączone do Katowic (okolice ulicy Katowickiej więc śródmieście, Koszutka, Bogucice itp. Czyli dzielnice wcielone do Katowic przed wojną ) to dzielnice na których też roi się od rodowitych Katowiczan, a są to dzielnice kibicujace GKS Katowice ( Górnik Katowice w hokeja lub Rapid przed połączeniem w GieKSe) wyjątkami oczywiście kibiców KSG oraz Ruchu którzy mieli kiedyś więcej do powiedzenia na Koszutce ( mówimy o późnych latach 80, gdzie nie istniał ruch kibicowsk jaki znamy obecnie)
Ja jestem Rodowity Katowiczanin około 30-stki. ;)
Emotka miała oznaczać post z lekkim przymrużeniem oka, niemniej jednak jakbyś sobie porównał rozkład sił kiedyś na Koszutce, Piotrowicach, Brynowie, Ochojcu, Giszu, Ligocie (przecież tu też byli / są Rodowici Katowiczanie), to jednak trochę tego było - czasy niestety się zmieniły na Waszą korzyść. Istniało takie "przeświadczenie", że Wasi dziadkowie / ojcowie mają pochowane szaliki Ruchu w szafach - tu też oczywiście z przymrużeniem oka.

astar
Posty: 40
Rejestracja: 01.03.2007, 09:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: astar » 11.05.2018, 00:06

DoZo(L) pisze:
10.05.2018, 22:10
kierowca_pks pisze:
10.05.2018, 20:06
Podobnie jest w USA. Spytasz murzyna na ulicy skąd jest to odpowie ci że z Bronxu a nie NY.
Zaczepiałeś murzynów? W PKS-ie?!
Napisal ze na ulicy....moze zaczepial na piatej aleji :)

Oberschlesien14
Posty: 655
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oberschlesien14 » 11.05.2018, 00:07

Piotrowice 1951 Gisz 1960 więc to nowe dzielnice Katowic.
Brynów i Ligota to faktycznie wyjątki bo to dzielnice przedwojenne na których był niegdyś w większości Ruch. Koszutka to nigdy nie był sam Ruch.
Wasze NK to w większości dzielnice nie będące Katowicami na 2 pokolenia wstecz dlatego pisanie że byliście w Katowicach przed nami fajnie wygląda na szalikach, ale jak ktoś ma minimalną wiedzę ma temat Katowic to wie że to bajka. 4 pokolenia mojej rodziny ( Wełnowiec, Ligota, Burowiec) to tylko kibice Orła Wełnowiec, Rapidu no i po 64 roku GKSowi co było normalną sprawą. Ważna rzecz że to byli zwykli kibice którzy zaczynali kibicować bo ktoś znajomy grał w klubie lub mieli blisko na stadion, a nie na zasadzie, że dzielnica X jest za drużyna Y więc im kibicują. Pierwsze pokolenie mające pojęcie o jakimkolwiek ruchu kibicowskim i pojawiających się animozjach to najwcześniej ludzie z roczników 60.

astar
Posty: 40
Rejestracja: 01.03.2007, 09:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: astar » 11.05.2018, 00:28

Oberschlesien14 pisze:
11.05.2018, 00:07
Piotrowice 1951 Gisz 1960 więc to nowe dzielnice Katowic.
Brynów i Ligota to faktycznie wyjątki bo to dzielnice przedwojenne na których był niegdyś w większości Ruch. Koszutka to nigdy nie był sam Ruch.
Wasze NK to w większości dzielnice nie będące Katowicami na 2 pokolenia wstecz dlatego pisanie że byliście w Katowicach przed nami fajnie wygląda na szalikach, ale jak ktoś ma minimalną wiedzę ma temat Katowic to wie że to bajka. 4 pokolenia mojej rodziny ( Wełnowiec, Ligota, Burowiec) to tylko kibice Orła Wełnowiec, Rapidu no i po 64 roku GKSowi co było normalną sprawą. Ważna rzecz że to byli zwykli kibice którzy zaczynali kibicować bo ktoś znajomy grał w klubie lub mieli blisko na stadion, a nie na zasadzie, że dzielnica X jest za drużyna Y więc im kibicują. Pierwsze pokolenie mające pojęcie o jakimkolwiek ruchu kibicowskim i pojawiających się animozjach to najwcześniej ludzie z roczników 60.
Powiem tak, otwarles mi oczy bo ja bylem swiecie przekonany ze ruch kibicowski na GKS zaczal sie po 1964, wiec logicznie myslac przed 1964 rokiem wokol Katowic nie bylo innych wiekszych klubow niz Gornik i Ruch(pomijam miedzy innymi Piasta,bo moze gdyby nie smutna historia z likwidacja klubu sytuacja w moim Miescie wygladala by inaczej) i dlatego sadzilem, ze mieszkancy Katowic ciagneli za Ruchem ew za Gornikiem, ale czlowiek uczy sie cale zycie, za pokute zadam sobie mocno zglebic historie pliki noznej na Slasku. Dziekuje Pozdrawiam

Oberschlesien14
Posty: 655
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oberschlesien14 » 11.05.2018, 01:08

Wielosekcyjny GKS został stworzony z innych klubów sportowych które rangą na pewno nie dorównywały KSG i Ruchowi ( może wyjątkiem był Górnik Katowice w hokeju) i kibice tych klubów z automatu stali się kibicami GieKSy. Nie wzięli się z nikąd. Na pewno sporo osób się przerzucilo z innych drużyn, ale mówimy o latach 60 gdzie kibicowało się w zupełnie inny sposób niż teraz ( mój ojciec czesto jeździł na lepsze mecze do Zabrza) to nie było pietnowane, a stanowiło normalność zwłaszcza ma Śląsku. Wiele drużyn jest "zlepiona" z innymi klubów. Niektóre podkradaly datę powstania swojego protoplasty, a niektóre jak GKS tworzyły datę od początku. Takim fajnym przykładem jest historia powstania Zagłębia Sosnowiec, które przeszło pełno transformacji i zmian nazwy swojego klubu, ale najlepiej gdyby ktoś od nich to opisał bo to ciekawy temat. Wracając jeszcze do dat powstania GKSu, nie było by dużym nadużyciem gdyby brać datę powstania SC Eiche Domb z 1906 bo był to najstarszy klub który wchodził w skład GieKSy. Nazwa oczywiście została zmieniona w późniejszym czasie na Dąb Katowice. Warto znać historię powstania swoich drużyn, a nie ślepo wierzyć w propagandę( która patrząc po forach, fb jest skuteczna)

hanys
Posty: 342
Rejestracja: 01.03.2007, 14:32
Lokalizacja: Sączersowo

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: hanys » 11.05.2018, 18:52

bez-napinki pisze:
10.05.2018, 21:36


To proste - Rodowity Katowiczanin kibicuje Ruchowi. ;)
Niekoniecznie :)
Gia Ta Panta Mazi Sas - Pisti Mehri Tanato
[link]" target="_blank

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: merek13 » 11.05.2018, 20:40

no to ja powiem co przeczytałem kiedyś w książce tak w książce.Ruch powstał w 1920 a wiadomo dlaczego na Górnym Śląsku za Niemca nazwali tak klub?Bo to był "Ruch" ku Polsce przez Polaków ku ojczyznie i Polskości wszelakiej także uszanujcie to.A że kibicował mu cały Górny Śląsk Polski to co w tym dziwnego?mieli Niemcom kibicować?Nie jestem kibicem Ruchu ale jestem Polakiem a to jest nasza wspólna historia jak i powstania,bitwy,zwycięstwa i porażki.

KAT200
Posty: 94
Rejestracja: 07.07.2014, 19:51

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: KAT200 » 11.05.2018, 20:51

merek13 pisze:
11.05.2018, 20:40
no to ja powiem co przeczytałem kiedyś w książce tak w książce.Ruch powstał w 1920 a wiadomo dlaczego na Górnym Śląsku za Niemca nazwali tak klub?Bo to był "Ruch" ku Polsce przez Polaków ku ojczyznie i Polskości wszelakiej także uszanujcie to.A że kibicował mu cały Górny Śląsk Polski to co w tym dziwnego?mieli Niemcom kibicować?Nie jestem kibicem Ruchu ale jestem Polakiem a to jest nasza wspólna historia jak i powstania,bitwy,zwycięstwa i porażki.
Szacunek dla Ciebie, że to napisałeś. Nie musimy się lubić ale jeżeli w tych chorych czasach nawet u wroga potrafimy dostrzec coś dobrego to brawo, bo teraz to rzadko spotykane -wszyscy patrzą tylko na siebie.
I od bajtla pamiyntom eR niybieskie na bieli.
Bydziesz kochoł ta drużyna tak mi pedzieli

astar
Posty: 40
Rejestracja: 01.03.2007, 09:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: astar » 11.05.2018, 22:12

DoZo(L) pisze:
11.05.2018, 20:56
merek13 pisze:
11.05.2018, 20:40
no to ja powiem co przeczytałem kiedyś w książce tak w książce.Ruch powstał w 1920 a wiadomo dlaczego na Górnym Śląsku za Niemca nazwali tak klub?Bo to był "Ruch" ku Polsce przez Polaków ku ojczyznie i Polskości wszelakiej także uszanujcie to.A że kibicował mu cały Górny Śląsk Polski to co w tym dziwnego?mieli Niemcom kibicować?Nie jestem kibicem Ruchu ale jestem Polakiem a to jest nasza wspólna historia jak i powstania,bitwy,zwycięstwa i porażki.
To był Ruch Wielkie Hajduki chyba. Potem były niemieckie flagi, gwiazdanie na polski hymn, r.a.ś itd.
W koncu w tym temacie nawiazala sie jakas ciekawa konwersacja, wiec w jakim celu wcinasz sie ze swoimi uwagami, skoro Ciebie akurat temet najmniej dotyczy. Skup sie na stolicy. Zapamietaj sobie raz na zawsze Gorny Slask nigdy nie byl, nie jest i nie bedzie antypolski Slask nie jest proniemiecki tak jak sobie to wyobrazacie(patrz Powstania Slaskie itd) i to samo dotyczy RCH

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bez-napinki » 12.05.2018, 01:43

DoZo(L) pisze:
11.05.2018, 20:56
merek13 pisze:
11.05.2018, 20:40
no to ja powiem co przeczytałem kiedyś w książce tak w książce.Ruch powstał w 1920 a wiadomo dlaczego na Górnym Śląsku za Niemca nazwali tak klub?Bo to był "Ruch" ku Polsce przez Polaków ku ojczyznie i Polskości wszelakiej także uszanujcie to.A że kibicował mu cały Górny Śląsk Polski to co w tym dziwnego?mieli Niemcom kibicować?Nie jestem kibicem Ruchu ale jestem Polakiem a to jest nasza wspólna historia jak i powstania,bitwy,zwycięstwa i porażki.
To był Ruch Wielkie Hajduki chyba. Potem były niemieckie flagi, gwiazdanie na polski hymn, r.a.ś itd.
Wy za to sobie wycieraliście dupska Hymnem Polski podczas meczu przy Cichej, więc nie wiem co gorsze. Może tak samo ochoczo wspomnisz o gwizdaniu na Hymn Polski przez GKS K-ce i wspomnisz o niemieckich flagach na Górniku i GKS kiedyś?

Choć w sumie... na(pisz) te swoje sto(L)nicowe pierdo(L)enie, miej JAK ZWYKLE "rację", bo wiadomo... tyś jest warszawiaczek, to nieomylny arystokrata musisz być warszawska alfo i omega. Aha, no i generalnie odpierdo(L) się od Ruchu, jak c**** wiesz.

ty tu spędzisz jutro (w sumie dziś i w sumie jak codziennie) cały dzień, więc dawaj - czas start.

Oberschlesien14
Posty: 655
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oberschlesien14 » 12.05.2018, 08:19

Farmazony. Śląsk nigdy nie był w 100% hanysowski. To był teren wielu kultur od zawsze. Wystarczy spojrzeć w wyniki plebiscytów jakie dzielnice za kim głosowały. To był konkretny misz-masz na terenach całego Śląska. Najwięcej rdzennych hanysów masz w Rybniku i okolicach, a jednak ROW pokazuje bardziej miłość do Polski, a dopiero potem do regionu. Dla mnie temat jest prosty. Gdyby 15-25 osób z góry Ruchu ( nie mówię o bandzie, a raczej ultrasach i organizatorach ruchu kibicowskiego) było pro Polska to na trybunach panował by inny klimat. To samo w KSG. A że wojna jest na każdej płaszczyźnie to wy nas wyzywacie od goroli, a my was od folksdojczy którzy jebią po wlasnych FC. Procentowo myślę że na KSG, Ruchu i GieKSie procentowo ilość hanysowa będzie bardzo podobna. W młodym pokoleniu coraz mniej osób godo głównie przez to że rówieśnicy którzy godajom w domu, nie godajom poza mieszkaniem ( takich przypadków znam najwięcej). Oczywiście wśród tych 3 klubów uważam że GKS ten procent hanysów może mieć najmniejszy z racji stolicy aglomeracji, ale nie będzie to jakaś ogromna różnica. To są oczywiście tylko przypuszczenia

leniwiec
Posty: 708
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: leniwiec » 12.05.2018, 09:46

Czyli Katowice 300tys wojewódzkie miasto, do przełomu lat 80/90tych i powstania ekipy Gieksy nie miał żadnej swojej ekipy kibicujacej któremu klubowi z Katowic? Cześć miasta za Ruchem a reszta? Dziwne troch w każdej wichurze była miejscowa ekipa kibicujaca swoim a tutaj dlaczego nic takiego nie miało miejsca? Tyle ludzi, osiedli, klubów i żadnemu nie kibicowali?

Oberschlesien14
Posty: 655
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oberschlesien14 » 12.05.2018, 09:50

Mówisz o czasach 50 lat temu. Chyba tylko Polonia Bytom miała ruch kibicowski wyglądający podobnie do tego co jest teraz

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wichrowe wzgorze » 12.05.2018, 10:13

Ktoś poda działajace forum Górnika Zabrze?

Artist
Posty: 55
Rejestracja: 08.10.2010, 11:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Artist » 12.05.2018, 11:17

PeRkun pisze:
12.05.2018, 01:59
astar pisze:
11.05.2018, 22:12
DoZo(L) pisze:
11.05.2018, 20:56

To był Ruch Wielkie Hajduki chyba. Potem były niemieckie flagi, gwiazdanie na polski hymn, r.a.ś itd.
W koncu w tym temacie nawiazala sie jakas ciekawa konwersacja, wiec w jakim celu wcinasz sie ze swoimi uwagami, skoro Ciebie akurat temet najmniej dotyczy. Skup sie na stolicy. Zapamietaj sobie raz na zawsze Gorny Slask nigdy nie byl, nie jest i nie bedzie antypolski Slask nie jest proniemiecki tak jak sobie to wyobrazacie(patrz Powstania Slaskie itd) i to samo dotyczy RCH
Ja napisze jak myśli rodowity Ślązak bo widze że goroli nie brakuje i piszą brednie żę czytać sie nie da.
W latach 80,90 nie do pomyślenia co sie tu wyprawia od okolo 2000r. wszystko sie zmienia wszyscy sie boją nie przyznają sie do bycia Ślązakiem i to widac w wszystkich trzech klubach na Ruchu jeszcze istnieje spora kultura Śląska a na Górniku i Gieksie to juz jakas katastrofa gorolstwo sie rozpanoszyło. Co do G.Ś. kiedyś Polska tutaj nie istniała większość była tylko i wyłącznie Ślązakami wielu było tez pro Niemieccy. Nawet miała powstac Śląska Siła Ruch,Gieksa, Górnik! obecnie wielu sie o tym boi pisać i przyznać nawet do bycia Ślązakiem. Kazdy rodowity Ślązak wie o czym pisze i wie co sie dzieje na Śląsku wszystko sie zmienia na niekorzyść historii Ślązaków i naszej kultury jedynie RAŚ próbuje coś zdziałać.
Jeszcze jedno flaga Oberschlesien powstala tylko i wyłącznie po to żeby wam przypomnieć że mamy Historie i korzenie Śląsko- Niemieckie i nikt z Ruchu nie powinien sie bać o tym nigdzie wspominać!
PeRkun i jego wiedza. Jak juz to byla "slaska sila bez katowic" w latach 90tych. No, ale czego wymagac od kogos, kto twierdzil, ze piotrowice sa wieksze (i jednoczesniej bardziej wryly sie w kibicowska historie katowic) od giszowca ;).

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: merek13 » 12.05.2018, 12:30

To te Powstania Sląskie to po co to było?a tak na luzie to prawdziwych 100% hanysów(z matki,ojca dziadka babki) to ile 10%?
A i nie licytujcie się z prawdziwymi Warszawiakami proszę.Zresztą jakby nam pozamieniać starych i tym samym miejsce zamieszkania nawet osiedla to byśmy latali i chwalili najgorsze kosy nieprawdaż?

(POL)
Posty: 243
Rejestracja: 14.04.2018, 10:14

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: (POL) » 12.05.2018, 21:56

https://www.youtube.com/watch?v=OJWfV2t ... e=youtu.be

Trapi mnie to od dawna :) Legionista który został na sektorze Jagi w jaki sposób wyszedł z sektora? policja się do niego nie przyjebała? bez konsekwencji? napisze ktoś co sie z gościem działo po zadymie?

19SZ27.
Posty: 25
Rejestracja: 17.11.2016, 10:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 19SZ27. » 12.05.2018, 21:58

Poszedł za kordon psów i go pokręcili.

Maraton uśmiechu
Posty: 244
Rejestracja: 04.04.2013, 19:50
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Maraton uśmiechu » 13.05.2018, 14:02

Nurtuje mnie jedno pytanie... czemu mają służyć "układy chuligańskie" pomiędzy ekipami które w ogóle lub prawie w ogóle nie udzielają się pod tym względem?
„Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań.”

Tyfus88
Posty: 293
Rejestracja: 25.04.2018, 17:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Tyfus88 » 13.05.2018, 14:09

Maraton uśmiechu pisze:
13.05.2018, 14:02
Nurtuje mnie jedno pytanie... czemu mają służyć "układy chuligańskie" pomiędzy ekipami które w ogóle lub prawie w ogóle nie udzielają się pod tym względem?
Wychodzi na to, że do groźnych zdjęć :)

mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mmm1 » 13.05.2018, 21:32

Mam pytanie do tych trochę bardziej kumatych. Wiem że osoby działające w bojówcę określają siebie jako banda. A czy spotkał się ktoś z tym że sami siebie nazywali "mafia"?
Drugie pytanie, czym obecnie jeżdżą chłopcy na szczycie bojówek? Jak rozumiem czarne BMW to jest dla jakichś leszczy obecnie i chyba bardziej przesiedli się na SUVy?
Ostatnie pytanie. Czy to prawda że obecnie żeby być na szczycie bojówki w tzw zarządzie to trzeba mieć studia i znać minimum angielski? Studia to wiadomo, bo bojówka to taka duża firma i trzeba się znać na finansach, na prawie i dodatkowo nie dać się złapać, a język ponieważ coraz częściej są zaraniczne zgody więc chcąc się bawić w przemyt, narkotyki to trzeba się jakoś dogadać.

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Artur Polska » 13.05.2018, 21:38

Hahahah :D no prze typ ... Niektórzy na tym forum to przechodzą ludzkie pojęcie

gary81
Posty: 13
Rejestracja: 17.02.2018, 00:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: gary81 » 13.05.2018, 23:30

myślę że sobie jaja robi(mafia,czarne BMW,studia i angielski w ekipie-nowa selekcja)! pytania skierowane bardziej do organów ścigania niż nawet tu na to trzymające dość niski poziom forum!

astar
Posty: 40
Rejestracja: 01.03.2007, 09:22

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: astar » 14.05.2018, 01:10

mmm1 pisze:
13.05.2018, 21:32
Mam pytanie do tych trochę bardziej kumatych. Wiem że osoby działające w bojówcę określają siebie jako banda. A czy spotkał się ktoś z tym że sami siebie nazywali "mafia"?
Drugie pytanie, czym obecnie jeżdżą chłopcy na szczycie bojówek? Jak rozumiem czarne BMW to jest dla jakichś leszczy obecnie i chyba bardziej przesiedli się na SUVy?
Ostatnie pytanie. Czy to prawda że obecnie żeby być na szczycie bojówki w tzw zarządzie to trzeba mieć studia i znać minimum angielski? Studia to wiadomo, bo bojówka to taka duża firma i trzeba się znać na finansach, na prawie i dodatkowo nie dać się złapać, a język ponieważ coraz częściej są zaraniczne zgody więc chcąc się bawić w przemyt, narkotyki to trzeba się jakoś dogadać.
Stanowczo sie przepaliles odstaw to zielsko heh

Tak_różnie
Posty: 3
Rejestracja: 14.05.2018, 01:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Tak_różnie » 14.05.2018, 20:52

Trapi mnie to coraz bardziej.

Cwany Putinek rozgłosił, że wywiera presje na środowisko kibiców rosyjskich żeby mistrzostwa przebiegały bezpiecznie;
teraz cały świat potwierdzi, że na prawdę się stara.
Nawet domagał się od grup kibicowskich żeby nie organizowały bójek - miało to służyc temu by w prasie zagranicznej
nie pisano o takich incydentach. Awantur było wyraźnie mniej choc kibice całkiem nie zamarli.
No i wizerunek Rosji wypiękniał na tyle, że wszyscy w Europie są przekonani o życzliwości narodu.

Możnaby uznac, że faktycznie tak jest.

Ale trapi mnie to, że
zbyt trudno jest mi w to uwierzyc.

W Rosji występuje pewne zjawisko znane tylko tam gdzie rządzi Putin; mianowicie:
zdarzało się, że blisko stuosobowe ekipy były nagle na mieście atakowane przez liczniejszą bandę i ino mig demolowane.
Nie po to by się chwalic zwycięstwem. Celem było zniszczenie. Nikt ich nie zna. Nie wiadomo kto to robi. Nie wiadomo dlaczego.
Kacapom nie przychodzi do głowy szukac skojarzeń z podpadnięciem komuś bardzo ważnemu.
Aaa wiadomo, że Putinek nie toleruje buntowników. Milionerów do pierdla. Innym r******* łby.

Polskie Ekipy czują się pewnie i są przekonane o swojej sile bojowej.
Ale trapi mnie to wszystko.

Jeśli taka banda zapoluje to martwi mnie moc; po jakim czasie odstąpią od leżących.

A niedużo się słyszało o fakcie, że zaufany pomocnik Putina
organizował czartery samolotów z Moskwy do Marsylii przed meczem z Anglią
i powrotny po kilku zawodach dla 200 osobowej grupy tajemniczych nieznanych nikomu kibiców.

No jakoś to tak dziwnie wypada.

Może zalatuje trochę takimi treningo-sprawdzianami nieistniejącej a bywającej grupy której nie da się zidentyfikowac.

Czy jest to przypadek, że akurat teraz ukraińcy zaczeli panikowac;
im jest łatwiej niż nam dostrzec takie działania. Czy spodziewają się nadciągającego końca.

Przy okazji Ukraińców rozjebie się i Polaków;
A w tym czasie rosyjskie bojówki niech na mieście napierdalają Angoli, Niemiaszków.
I wtedy już tylko szwadrony cara będą się liczyc w Europie.

Putinek nie ma w Europie najlepszych relacji i mistrzostwa tego nie znienią;
poza tym czy jemu na tym bardzo zalezy?

Rosjanie się mocniej jednoczą gdy świat ich krzywdzi;
a on jest wielbionym ojcem narodu.

Jeśli Anglicy zaczną się czepiac to bedzie sie można na nich wyjebac i stwierdzi, że
przyjechali, prowokowali, no i stało sie. Francuzi nie potrafili upilnowac, to i w Rosji mogło nie wszystko się udac.

Jakim typkiem na prawde okaże się byc Putinek podczas ostatniej swojej kadencji nie wiadomo;
jak wielkim Carem zechce pozostac w świadomości Rosjan.

Testowanie spolegliwosci Polaków na mistrzostwach w 2012 roku ruskim nie poszło.

I twierdzę, że to Polscy Kibole wtedy obronili stolicę i przypadkowych ludzi przed hordą dziczy,
która nie zgaszona odpowiednio zrobiłaby demolke miasta.
Rozbujaliby się gdyby poczuli swobode; a polskie służby mundurowe nie umiałyby nic zrobic.
To POLSCY KIBOLE wiedzieli gdzie i kiedy byc.
Nie pały, które sie obsrają i nie potrafią wykonac ruchu jeśli przez dwa dni tego nie omawiają.
Potrafią się tylko chwalic interwencjami po lasach gdzie wiedzą, że przecież nikt ich nie zdemoluje.

Podczas pielgrzymki Ksiądz powiedział do Kibiców - ,,Proszę Was pilnujcie Polski''.
Pewnie już nie wypadało dodac - Bo kto inny tutaj jest w stanie i jest gotów.

No.
Trochę mnie poniosło.
Aż sie zacząlem martwic.
Wiadomo, że tak nie będzie.
Ale gdyby
to kto obroni Polskę.

A ta ku*** szmata na trybunach z napisem ,, Tu jest Rosja'' podczas meczu;
tak beszczelnej chamówie jeszcze długo na świecie nic nie dorówna;
to pewnie dwóch łebków ją przywiozło w plecaku
i nie umoczyła w tym łap władza imperialistyczna.

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kierowca_pks » 15.05.2018, 16:23

Widział ktoś sytuację żeby dwie kobiety - kibicki pobiły się między sobą ? Bo ja tylko widziałem jak się wyzywały ale do bójki nie doszło ale mało nie brakowało.

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kibolek1983 » 15.05.2018, 21:53

Tak_różnie pisze:
14.05.2018, 20:52
Trapi mnie to coraz bardziej.

Cwany Putinek rozgłosił, że wywiera presje na środowisko kibiców rosyjskich żeby mistrzostwa przebiegały bezpiecznie;
teraz cały świat potwierdzi, że na prawdę się stara.
Nawet domagał się od grup kibicowskich żeby nie organizowały bójek - miało to służyc temu by w prasie zagranicznej
nie pisano o takich incydentach. Awantur było wyraźnie mniej choc kibice całkiem nie zamarli.
No i wizerunek Rosji wypiękniał na tyle, że wszyscy w Europie są przekonani o życzliwości narodu.

Możnaby uznac, że faktycznie tak jest.

Ale trapi mnie to, że
zbyt trudno jest mi w to uwierzyc.

W Rosji występuje pewne zjawisko znane tylko tam gdzie rządzi Putin; mianowicie:
zdarzało się, że blisko stuosobowe ekipy były nagle na mieście atakowane przez liczniejszą bandę i ino mig demolowane.
Nie po to by się chwalic zwycięstwem. Celem było zniszczenie. Nikt ich nie zna. Nie wiadomo kto to robi. Nie wiadomo dlaczego.
Kacapom nie przychodzi do głowy szukac skojarzeń z podpadnięciem komuś bardzo ważnemu.
Aaa wiadomo, że Putinek nie toleruje buntowników. Milionerów do pierdla. Innym r******* łby.

Polskie Ekipy czują się pewnie i są przekonane o swojej sile bojowej.
Ale trapi mnie to wszystko.

Jeśli taka banda zapoluje to martwi mnie moc; po jakim czasie odstąpią od leżących.

A niedużo się słyszało o fakcie, że zaufany pomocnik Putina
organizował czartery samolotów z Moskwy do Marsylii przed meczem z Anglią
i powrotny po kilku zawodach dla 200 osobowej grupy tajemniczych nieznanych nikomu kibiców.

No jakoś to tak dziwnie wypada.

Może zalatuje trochę takimi treningo-sprawdzianami nieistniejącej a bywającej grupy której nie da się zidentyfikowac.

Czy jest to przypadek, że akurat teraz ukraińcy zaczeli panikowac;
im jest łatwiej niż nam dostrzec takie działania. Czy spodziewają się nadciągającego końca.

Przy okazji Ukraińców rozjebie się i Polaków;
A w tym czasie rosyjskie bojówki niech na mieście napierdalają Angoli, Niemiaszków.
I wtedy już tylko szwadrony cara będą się liczyc w Europie.

Putinek nie ma w Europie najlepszych relacji i mistrzostwa tego nie znienią;
poza tym czy jemu na tym bardzo zalezy?

Rosjanie się mocniej jednoczą gdy świat ich krzywdzi;
a on jest wielbionym ojcem narodu.

Jeśli Anglicy zaczną się czepiac to bedzie sie można na nich wyjebac i stwierdzi, że
przyjechali, prowokowali, no i stało sie. Francuzi nie potrafili upilnowac, to i w Rosji mogło nie wszystko się udac.

Jakim typkiem na prawde okaże się byc Putinek podczas ostatniej swojej kadencji nie wiadomo;
jak wielkim Carem zechce pozostac w świadomości Rosjan.

Testowanie spolegliwosci Polaków na mistrzostwach w 2012 roku ruskim nie poszło.

I twierdzę, że to Polscy Kibole wtedy obronili stolicę i przypadkowych ludzi przed hordą dziczy,
która nie zgaszona odpowiednio zrobiłaby demolke miasta.
Rozbujaliby się gdyby poczuli swobode; a polskie służby mundurowe nie umiałyby nic zrobic.
To POLSCY KIBOLE wiedzieli gdzie i kiedy byc.
Nie pały, które sie obsrają i nie potrafią wykonac ruchu jeśli przez dwa dni tego nie omawiają.
Potrafią się tylko chwalic interwencjami po lasach gdzie wiedzą, że przecież nikt ich nie zdemoluje.

Podczas pielgrzymki Ksiądz powiedział do Kibiców - ,,Proszę Was pilnujcie Polski''.
Pewnie już nie wypadało dodac - Bo kto inny tutaj jest w stanie i jest gotów.

No.
Trochę mnie poniosło.
Aż sie zacząlem martwic.
Wiadomo, że tak nie będzie.
Ale gdyby
to kto obroni Polskę.

A ta ku*** szmata na trybunach z napisem ,, Tu jest Rosja'' podczas meczu;
tak beszczelnej chamówie jeszcze długo na świecie nic nie dorówna;
to pewnie dwóch łebków ją przywiozło w plecaku
i nie umoczyła w tym łap władza imperialistyczna.
Narkotyki, PO, PiS, oglądanie Faktów i Wiadomości SZKODZI. Zacznij samodzielnie myśleć chłopaku.
.

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tisu » 15.05.2018, 22:56

kierowca_pks pisze:
15.05.2018, 16:23
Widział ktoś sytuację żeby dwie kobiety - kibicki pobiły się między sobą ? Bo ja tylko widziałem jak się wyzywały ale do bójki nie doszło ale mało nie brakowało.
Widziałem kiedyś taką akcję w pociągu na wyjeździe.O co poszło niewiastom , tego nie wiem ,ale sparing ku uciesze męskiej publiczności dziewczyny odbyły.Zaczęło się od szarpania za włosy , potem akcja przeniosła się do parteru , tu niestety wyszły braki kondycyjne zawodniczek i po kilkuminutowym tarzaniu się po podłodze w pociągu dziewczyny zakończyły walkę.Ogólnie starcie na remis.

088
Posty: 73
Rejestracja: 16.10.2016, 17:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 088 » 16.05.2018, 09:19

kierowca_pks pisze:
15.05.2018, 16:23
Widział ktoś sytuację żeby dwie kobiety - kibicki pobiły się między sobą ? Bo ja tylko widziałem jak się wyzywały ale do bójki nie doszło ale mało nie brakowało.
https://www.youtube.com/watch?v=2hz9hZ0NhJ0

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dziuraweportki » 16.05.2018, 10:28

Przypomina mi się poniższy filmik. Co prawda nie są to babeczki kibice, ale jedna z nich ma pewnie krakowskie korzenie :)

https://www.youtube.com/watch?v=UeGd_S7ZTds

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kierowca_pks » 16.05.2018, 10:44

Tak_różnie pisze:
14.05.2018, 20:52
Trapi mnie to coraz bardziej.

Cwany Putinek rozgłosił, że wywiera presje na środowisko kibiców rosyjskich żeby mistrzostwa przebiegały bezpiecznie;
teraz cały świat potwierdzi, że na prawdę się stara.
Nawet domagał się od grup kibicowskich żeby nie organizowały bójek - miało to służyc temu by w prasie zagranicznej
nie pisano o takich incydentach. Awantur było wyraźnie mniej choc kibice całkiem nie zamarli.
No i wizerunek Rosji wypiękniał na tyle, że wszyscy w Europie są przekonani o życzliwości narodu.

Możnaby uznac, że faktycznie tak jest.

Ale trapi mnie to, że
zbyt trudno jest mi w to uwierzyc.

W Rosji występuje pewne zjawisko znane tylko tam gdzie rządzi Putin; mianowicie:
zdarzało się, że blisko stuosobowe ekipy były nagle na mieście atakowane przez liczniejszą bandę i ino mig demolowane.
Nie po to by się chwalic zwycięstwem. Celem było zniszczenie. Nikt ich nie zna. Nie wiadomo kto to robi. Nie wiadomo dlaczego.
Kacapom nie przychodzi do głowy szukac skojarzeń z podpadnięciem komuś bardzo ważnemu.
Aaa wiadomo, że Putinek nie toleruje buntowników. Milionerów do pierdla. Innym r******* łby.

Polskie Ekipy czują się pewnie i są przekonane o swojej sile bojowej.
Ale trapi mnie to wszystko.

Jeśli taka banda zapoluje to martwi mnie moc; po jakim czasie odstąpią od leżących.

A niedużo się słyszało o fakcie, że zaufany pomocnik Putina
organizował czartery samolotów z Moskwy do Marsylii przed meczem z Anglią
i powrotny po kilku zawodach dla 200 osobowej grupy tajemniczych nieznanych nikomu kibiców.

No jakoś to tak dziwnie wypada.

Może zalatuje trochę takimi treningo-sprawdzianami nieistniejącej a bywającej grupy której nie da się zidentyfikowac.

Czy jest to przypadek, że akurat teraz ukraińcy zaczeli panikowac;
im jest łatwiej niż nam dostrzec takie działania. Czy spodziewają się nadciągającego końca.

Przy okazji Ukraińców rozjebie się i Polaków;
A w tym czasie rosyjskie bojówki niech na mieście napierdalają Angoli, Niemiaszków.
I wtedy już tylko szwadrony cara będą się liczyc w Europie.

Putinek nie ma w Europie najlepszych relacji i mistrzostwa tego nie znienią;
poza tym czy jemu na tym bardzo zalezy?

Rosjanie się mocniej jednoczą gdy świat ich krzywdzi;
a on jest wielbionym ojcem narodu.

Jeśli Anglicy zaczną się czepiac to bedzie sie można na nich wyjebac i stwierdzi, że
przyjechali, prowokowali, no i stało sie. Francuzi nie potrafili upilnowac, to i w Rosji mogło nie wszystko się udac.

Jakim typkiem na prawde okaże się byc Putinek podczas ostatniej swojej kadencji nie wiadomo;
jak wielkim Carem zechce pozostac w świadomości Rosjan.

Testowanie spolegliwosci Polaków na mistrzostwach w 2012 roku ruskim nie poszło.

I twierdzę, że to Polscy Kibole wtedy obronili stolicę i przypadkowych ludzi przed hordą dziczy,
która nie zgaszona odpowiednio zrobiłaby demolke miasta.
Rozbujaliby się gdyby poczuli swobode; a polskie służby mundurowe nie umiałyby nic zrobic.
To POLSCY KIBOLE wiedzieli gdzie i kiedy byc.
Nie pały, które sie obsrają i nie potrafią wykonac ruchu jeśli przez dwa dni tego nie omawiają.
Potrafią się tylko chwalic interwencjami po lasach gdzie wiedzą, że przecież nikt ich nie zdemoluje.

Podczas pielgrzymki Ksiądz powiedział do Kibiców - ,,Proszę Was pilnujcie Polski''.
Pewnie już nie wypadało dodac - Bo kto inny tutaj jest w stanie i jest gotów.

No.
Trochę mnie poniosło.
Aż sie zacząlem martwic.
Wiadomo, że tak nie będzie.
Ale gdyby
to kto obroni Polskę.

A ta ku*** szmata na trybunach z napisem ,, Tu jest Rosja'' podczas meczu;
tak beszczelnej chamówie jeszcze długo na świecie nic nie dorówna;
to pewnie dwóch łebków ją przywiozło w plecaku
i nie umoczyła w tym łap władza imperialistyczna.
Czeczeńcy mogą szaleć na euro.Podobno w Donbasie sie nie p******* z jeńcami ukrainskimi.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: info z TMK » 16.05.2018, 14:21

Broń Radom i Powiślańska Lipsko działają? Znajdę gdzieś ich statystyki wyjazdowe czy też opisy meczów u siebie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości