www.warhouse.pl

Największe porażki Polskich ekip

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Busterian
Posty: 18
Rejestracja: 02.02.2015, 00:22
Lokalizacja: Warszawa

Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Busterian » 14.04.2018, 22:59

Patriotyczny Zawisza
Malować na krzyżu przyrodzenie?
[link]
(L)



Busterian
Posty: 18
Rejestracja: 02.02.2015, 00:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Busterian » 14.04.2018, 23:12

Założyłem ten post z prośbą o zamieszczenie podobnych przypadków wśród kibiców
Wyżej wymieniona ekipa po tym co zrobiła nie powinna pojawiać się na MN,pielgrzymce kibiców do Jasnej Góry!!!
Stop bezczeszczeniu wartości katolickich!!!
(L)

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Artur Polska » 15.04.2018, 14:40

Oregano pisze:
15.04.2018, 14:21
To może zakończę temat takim oto przykładem

-Obracanie prochami, wykorzystywanie ekipy do własnych celów majątkowych, przekształcenie chuliganki stadionowej w zorganizowaną działalność przestępczą we wszystkich dużych (i mniejszych też) ekipach, zgody i układy przez wzgląd na interesy, upadek zasad, do których przyczynił się pieniądz
W samo sedno !!! Podpisuje się pod tym w 100%

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Nocnik » 15.04.2018, 15:10

Artur Polska pisze:
15.04.2018, 14:40
Oregano pisze:
15.04.2018, 14:21
To może zakończę temat takim oto przykładem

-Obracanie prochami, wykorzystywanie ekipy do własnych celów majątkowych, przekształcenie chuliganki stadionowej w zorganizowaną działalność przestępczą we wszystkich dużych (i mniejszych też) ekipach, zgody i układy przez wzgląd na interesy, upadek zasad, do których przyczynił się pieniądz
W samo sedno !!! Podpisuje się pod tym w 100%
Dobra nie zesrajcie się, przecież tak było już nawet w latach 90 a największą porażkę chyba zaliczyli kibice gieksy na rzecz ruchu strata 44 flag

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Artur Polska » 15.04.2018, 15:24

Podobnie jak Piast Gliwice - strata flag na rzecz Gornika Zabrze

Pazdzierz
Posty: 56
Rejestracja: 31.01.2018, 09:39

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Pazdzierz » 16.04.2018, 16:42

Porażka sa motywy nazistowskie i patriotyczne na odziezy. Jeden ziomek na sektorze w bluzie z wzorem powstańczym a inny w czapce z nawiązaniem do nazizmu. Cieżko ogarnąć kogo sie gloryfikuje, polskich bohaterów czy niemieckich sprawców.

Busterian
Posty: 18
Rejestracja: 02.02.2015, 00:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Busterian » 16.04.2018, 20:55

Odpowiesz Zawiszo?
Zero zasad,zero honoru,upadliście moralnie i sportowo!!!
Hipokryci wspominają o śmierci Jana Pawła II na swojej stronie
http://zawiszafans.net/news/8474_XIII_r ... kiego.html
(L)

Cisnę_Bekę
Posty: 33
Rejestracja: 16.03.2018, 14:47

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Cisnę_Bekę » 17.04.2018, 16:36

Busterian pisze:
16.04.2018, 20:55
Odpowiesz Zawiszo?
Zero zasad,zero honoru,upadliście moralnie i sportowo!!!
Hipokryci wspominają o śmierci Jana Pawła II na swojej stronie
http://zawiszafans.net/news/8474_XIII_r ... kiego.html
Myślę, że powinieneś zgłosić to do odpowiednich organów. Dawaj śmiało, nie krepuj się.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Leon_88_OR » 18.04.2018, 09:46

Korona i Jaga na rzecz Legionistow tez nie zle porazki zaliczyly.
Co ma wisieć nie utonie...

Busterian
Posty: 18
Rejestracja: 02.02.2015, 00:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Busterian » 18.04.2018, 11:13

Kolego nie chodzi o zgłaszanie,sprzedawanie itp.Niech wszyscy tutaj wiedzą że jesteście bandą hipokrytów a co najgorsze nie szanujecie wartości katolickich.To jest największa porażka.Nie mieć żadnych wartości!!!
(L)

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: kilof » 18.04.2018, 11:30

Trochę stare ale cóż. Lechia zdobywa "górke" i w ogóle cały stadion w Gdyni.

Starydziad
Posty: 30
Rejestracja: 30.11.2014, 11:56

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Starydziad » 18.04.2018, 16:04

Mając na myśli stricte sprawy kibicowskie nie związane z ostatnio dominującymi dziwnymi trendami opisywanymi wyżej mi nasuwają się następujące wydarzenia które mogą być nazwane.mianem spektakularnych porażek.

Widzew Łódź- strata głównej flagi Robotnicze Towarzystwo Sportowe na rzecz Łks-u

Korona Kielce strata większości flag podczas turnieju halowego na rzecz Legii i Zagłębia Sosnowiec

Jagiellonia Białystok - strata większości flag na rzecz Legii Warszawa


Jagiellonia Białystok - wyjazd Warszawa nieudana.proba obrony sektora gości.

Widzew Łódź bodajże początek lat 2000 jeden z pierwszych meczów po wprowadzeniu ustawy o usunięciu policji ze stadionów.Mecz z Górnikiem Zabrze.Atak Górnika i wygonieniee z sektora gości kibiców Widzewa.

Górnik Zabrze mecz ze Śląskiem Wrocław podobna sytuacja jak wyżej mecz bez udziału policji na stadionie.Slask atakuje sektor gości siejąc popłoch i przeganiając Górnika.

Stomil Olsztyn strata na swoim stadionie swojej głównej flagi.

Iglopol Dębica sytuacja całkiem świeża ,na jednym z meczów ich sektor zostaje opanowany i przejęty przez kibiców Wisłoki.

Celowo nie wspominam tu o stratach flag GKS u Katowice, Rowu Rybnik oraz Piasta Gliwice bo jak wiemy okolicznosci tych wydarzeń budzą i będą budziły wątpliwości i ciężko jednoznacznie określić ich "honorowosc"

Busterian
Posty: 18
Rejestracja: 02.02.2015, 00:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Busterian » 18.04.2018, 16:28

Potraktowanie z buta przez pana z torebką swojego kibica na oczach wszystkich kibiców
(L)

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: riko » 18.04.2018, 18:37

Starydziad pisze:
18.04.2018, 16:04
Widzew Łódź- strata głównej flagi Robotnicze Towarzystwo Sportowe na rzecz Łks-u
Wiele ekip potraciło główne flagi, napisz za kim jesteś, to może i u Ciebie się cos znajdzie
Starydziad pisze:
18.04.2018, 16:04
Korona Kielce strata większości flag podczas turnieju halowego na rzecz Legii i Zagłębia Sosnowiec
Większosci flag? Czyli ilu? Bardzo dobra akcja koalicji, ale wypisujesz farmazony!
Starydziad pisze:
18.04.2018, 16:04
Jagiellonia Białystok - wyjazd Warszawa nieudana.proba obrony sektora gości.

ponownie dobra akcja Legii, ale zobacz, że Jaga na dole też się biła, podobnych akcji było więcej, np Motor-RTS
Starydziad pisze:
18.04.2018, 16:04
Widzew Łódź bodajże początek lat 2000 jeden z pierwszych meczów po wprowadzeniu ustawy o usunięciu policji ze stadionów.Mecz z Górnikiem Zabrze.Atak Górnika i wygonieniee z sektora gości kibiców Widzewa.

Górnik Zabrze mecz ze Śląskiem Wrocław podobna sytuacja jak wyżej mecz bez udziału policji na stadionie.Slask atakuje sektor gości siejąc popłoch i przeganiając Górnika.

Stomil Olsztyn strata na swoim stadionie swojej głównej flagi.

Iglopol Dębica sytuacja całkiem świeża ,na jednym z meczów ich sektor zostaje opanowany i przejęty przez kibiców Wisłoki.

Celowo nie wspominam tu o stratach flag GKS u Katowice, Rowu Rybnik oraz Piasta Gliwice bo jak wiemy okolicznosci tych wydarzeń budzą i będą budziły wątpliwości i ciężko jednoznacznie określić ich "honorowosc"
Typowo napinkowy temat, jeden drugiemu będzie chciał dowalić. Nie ma ekipy bez porażki, więc po co zaczynac dyskusje?

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: tuwimianin. » 18.04.2018, 21:21

Starydziad pisze:
18.04.2018, 16:04
Mając na myśli stricte sprawy kibicowskie nie związane z ostatnio dominującymi dziwnymi trendami opisywanymi wyżej mi nasuwają się następujące wydarzenia które mogą być nazwane.mianem spektakularnych porażek.

Widzew Łódź- strata głównej flagi Robotnicze Towarzystwo Sportowe na rzecz Łks-u

Korona Kielce strata większości flag podczas turnieju halowego na rzecz Legii i Zagłębia Sosnowiec

Jagiellonia Białystok - strata większości flag na rzecz Legii Warszawa


Jagiellonia Białystok - wyjazd Warszawa nieudana.proba obrony sektora gości.

Widzew Łódź bodajże początek lat 2000 jeden z pierwszych meczów po wprowadzeniu ustawy o usunięciu policji ze stadionów.Mecz z Górnikiem Zabrze.Atak Górnika i wygonieniee z sektora gości kibiców Widzewa.

Górnik Zabrze mecz ze Śląskiem Wrocław podobna sytuacja jak wyżej mecz bez udziału policji na stadionie.Slask atakuje sektor gości siejąc popłoch i przeganiając Górnika.

Stomil Olsztyn strata na swoim stadionie swojej głównej flagi.

Iglopol Dębica sytuacja całkiem świeża ,na jednym z meczów ich sektor zostaje opanowany i przejęty przez kibiców Wisłoki.

Celowo nie wspominam tu o stratach flag GKS u Katowice, Rowu Rybnik oraz Piasta Gliwice bo jak wiemy okolicznosci tych wydarzeń budzą i będą budziły wątpliwości i ciężko jednoznacznie określić ich "honorowosc"
Pisze się IGLOOPOL kolego, a ta sytuacja na pewno nie nadaje się do tego tematu, choć dla nas w plecy.
IGLOOPOL DĘBICA

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Sensi_ » 18.04.2018, 22:59

riko pisze:
18.04.2018, 18:37
Jagiellonia Białystok - wyjazd Warszawa nieudana.proba obrony sektora gości.

ponownie dobra akcja Legii, ale zobacz, że Jaga na dole też się biła, podobnych akcji było więcej, np Motor-RTS
[/quote]
trochę lodu na głowę.

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: riko » 19.04.2018, 17:31

Sensi_ pisze:
18.04.2018, 22:59
riko pisze:
18.04.2018, 18:37
Jagiellonia Białystok - wyjazd Warszawa nieudana.proba obrony sektora gości.

ponownie dobra akcja Legii, ale zobacz, że Jaga na dole też się biła, podobnych akcji było więcej, np Motor-RTS
trochę lodu na głowę.
[/quote]

Nie byłem ani w sektorze Jagi ani na koronie stadionu na Bystrzyckiej. Co nieprawdziwego napisałem? W obu przypadkach Jaga i Motor zaliczyły porażkę, ale nazywać to największymi porażkami polskich ekip to nieporozumienie. Gorszym wstydem jest uciec z własnego sektora niż przegrać, ale podjąć walkę.

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: riko » 19.04.2018, 21:46

DoZo(L) pisze:
19.04.2018, 21:00
riko pisze:
19.04.2018, 17:31
Nie byłem ani w sektorze Jagi ani na koronie stadionu na Bystrzyckiej. Co nieprawdziwego napisałem? W obu przypadkach Jaga i Motor zaliczyły porażkę, ale nazywać to największymi porażkami polskich ekip to nieporozumienie. Gorszym wstydem jest uciec z własnego sektora niż przegrać, ale podjąć walkę.
riko pisze:
18.04.2018, 18:37
Starydziad pisze:
18.04.2018, 16:04
Widzew Łódź- strata głównej flagi Robotnicze Towarzystwo Sportowe na rzecz Łks-u
Wiele ekip potraciło główne flagi, napisz za kim jesteś, to może i u Ciebie się cos znajdzie
Starydziad pisze:
18.04.2018, 16:04
Korona Kielce strata większości flag podczas turnieju halowego na rzecz Legii i Zagłębia Sosnowiec
Większosci flag? Czyli ilu? Bardzo dobra akcja koalicji, ale wypisujesz farmazony!
Starydziad pisze:
18.04.2018, 16:04
Jagiellonia Białystok - wyjazd Warszawa nieudana.proba obrony sektora gości.

ponownie dobra akcja Legii, ale zobacz, że Jaga na dole też się biła, podobnych akcji było więcej (...)
Wymień np. 10 z tych wielu ekip już bez głównych flag.

Jeśli nie wiesz sam, ile flag stracili kielczanie na turnieju, to dlaczego oskarżasz kogoś o wypisywanie farmazonów?

O "ja(dwi)dze" nieuciekajacej z własnego sektora [pokonanej po podjętej "na dole"(!?) walce - sic!] raczej nie warto się się bardziej rozwodzić, lepiej przypomnieć, po ile swoich wcześniej 'skrojonych' flag wtedy przyjechali białostoczanie.
Ja wiem ile poszło flag w Kielcach, było to chyba 5 flag i kawałek jednej długiej.

Wazne flagi tracili m.in w Bytomiu na rzecz ZS, starą flagę RKS Raków na rzecz Chorzowa, Ślask w latach 90 taką trójbarwową, Widzew na rzecz ŁKS, Wałbrzych, Slask w Hiszpanii, Arka traci w Gorzycach oraz jedną taką w ciemnych barwach do tego Władców Północy, ŁKS Canibals, Wisła Nieobliczalnych. Wiele ekip w Polsce potraciło flagi, mniej lub bardziej ważne. Każda strata boli.

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: kilof » 19.04.2018, 22:16

riko pisze:
19.04.2018, 21:46
DoZo(L) pisze:
19.04.2018, 21:00
riko pisze:
19.04.2018, 17:31
Nie byłem ani w sektorze Jagi ani na koronie stadionu na Bystrzyckiej. Co nieprawdziwego napisałem? W obu przypadkach Jaga i Motor zaliczyły porażkę, ale nazywać to największymi porażkami polskich ekip to nieporozumienie. Gorszym wstydem jest uciec z własnego sektora niż przegrać, ale podjąć walkę.
riko pisze:
18.04.2018, 18:37

Wiele ekip potraciło główne flagi, napisz za kim jesteś, to może i u Ciebie się cos znajdzie

Większosci flag? Czyli ilu? Bardzo dobra akcja koalicji, ale wypisujesz farmazony!


ponownie dobra akcja Legii, ale zobacz, że Jaga na dole też się biła, podobnych akcji było więcej (...)
Wymień np. 10 z tych wielu ekip już bez głównych flag.

Jeśli nie wiesz sam, ile flag stracili kielczanie na turnieju, to dlaczego oskarżasz kogoś o wypisywanie farmazonów?

O "ja(dwi)dze" nieuciekajacej z własnego sektora [pokonanej po podjętej "na dole"(!?) walce - sic!] raczej nie warto się się bardziej rozwodzić, lepiej przypomnieć, po ile swoich wcześniej 'skrojonych' flag wtedy przyjechali białostoczanie.
Ja wiem ile poszło flag w Kielcach, było to chyba 5 flag i kawałek jednej długiej.

Wazne flagi tracili m.in w Bytomiu na rzecz ZS, starą flagę RKS Raków na rzecz Chorzowa, Ślask w latach 90 taką trójbarwową, Widzew na rzecz ŁKS, Wałbrzych, Slask w Hiszpanii, Arka traci w Gorzycach oraz jedną taką w ciemnych barwach do tego Władców Północy, ŁKS Canibals, Wisła Nieobliczalnych. Wiele ekip w Polsce potraciło flagi, mniej lub bardziej ważne. Każda strata boli.
uważasz dogadanie się amiki z ochroniarkami to jakiś mega wyczyn?

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: riko » 19.04.2018, 22:20

kilof pisze:
19.04.2018, 22:16
uważasz dogadanie się amiki z ochroniarkami to jakiś mega wyczyn?
Nie napisałem nigdzie, ze to wyczyn. Wskazałem tylko na stratę waznej flagi, na dodatek straconej podczas meczu, na stadionie swojej kosy. Nie wchodze w szczegoly jak ją zdobyli (flag sie pilnuje). Zaraz sie rozpeta gównoburza. Juz Ci, co zaczeli watek znikneli i pojawiaja sie kolejne nicki kojarzące sie z napinka. Z mojej strony koniec dyskusji.

stefan z bazy
Posty: 28
Rejestracja: 12.03.2018, 19:12

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: stefan z bazy » 20.04.2018, 07:34

Fajny temat. Typowy do napięcia d*** aż po jajca, w którym prym jak widać wiedzie DoZo(L) który wszędzie był, wszystko widział, i umie obiektywnie, i na chłodno ocenić sytuację. Chyle czoła omnibusie.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Widzewski Charakter » 20.04.2018, 07:53

Pozostaje współczuć jego rodzinie.

Busterian
Posty: 18
Rejestracja: 02.02.2015, 00:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Busterian » 20.04.2018, 11:10

w******* można dostać,flagi steacić też.
Oczywiście to są dotkliwe porażki ale jest coś gorszego!
Tak jak napisał kolega Oregano,podpisuje się pod tym w 100%,brak wartości w życiu.
Czym kierował się ten imbecyl co malował kutasa na krzyżu,następny co kopał swojego brata po szału,szczury na MN,Wisła sprzedająca Lechię i Śląsk na rzecz interesów.
Pieniądz rządzi!!!!
(L)

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: riko » 20.04.2018, 18:32

Wysłałem Ci DoZo(L) priva, zeby juz nie zasmiecac tematu. Jesli flagi "Wielki Slask", "Ave Silesia" czy "Władcy Pólnocy" są mało znaczące, to już chyba wysadzenie stadionu rywala może byc bardziej spektakularne. Kazda strata barw to porazka, w szczegolnosci flagi. Dla mnie nie ma znaczenia, czy flaga znana wszystkim, bardziej lub mniej. A jeśli chodzi o OZSK to jest w Polsce jedna ekipa, ktora przyczyniła sie do opisanej przez Ciebie sytuacji.

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: _Piast1945 » 20.04.2018, 19:29

Ciezkie porazki to strata flag przez skrojenie a nie kradzież z magazynu czy bez przeciwnika.
Jagiellonia obita przez Legie czy ucieczka na wlasnym stadionie Motor L.

stefan z bazy
Posty: 28
Rejestracja: 12.03.2018, 19:12

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: stefan z bazy » 20.04.2018, 20:02

riko pisze:
20.04.2018, 18:32
Wysłałem Ci DoZo(L) priva, zeby juz nie zasmiecac tematu. Jesli flagi "Wielki Slask", "Ave Silesia" czy "Władcy Pólnocy" są mało znaczące, to już chyba wysadzenie stadionu rywala może byc bardziej spektakularne. Kazda strata barw to porazka, w szczegolnosci flagi. Dla mnie nie ma znaczenia, czy flaga znana wszystkim, bardziej lub mniej.A jeśli chodzi o OZSK to jest w Polsce jedna ekipa, ktora przyczyniła sie do opisanej przez Ciebie sytuacji.
To dlaczego nie napiszesz, że chodzi o Legie? Przecież każdy doskonale o tym wie.

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Doktor » 20.04.2018, 21:34

Ty gliwicka parowo uwazasz ze Motor uciekl z wlasnego stadionu?walka przegrana zgadza sie.j***** łbie
mahomet to pedofil. AVE BMH

Zeos
Posty: 117
Rejestracja: 22.02.2017, 14:15

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Zeos » 20.04.2018, 22:00

riko pisze:
19.04.2018, 22:20
kilof pisze:
19.04.2018, 22:16
uważasz dogadanie się amiki z ochroniarkami to jakiś mega wyczyn?
Nie napisałem nigdzie, ze to wyczyn. Wskazałem tylko na stratę waznej flagi, na dodatek straconej podczas meczu, na stadionie swojej kosy. Nie wchodze w szczegoly jak ją zdobyli (flag sie pilnuje). Zaraz sie rozpeta gównoburza. Juz Ci, co zaczeli watek znikneli i pojawiaja sie kolejne nicki kojarzące sie z napinka. Z mojej strony koniec dyskusji.
Po pierwsze nie nazwałbym wyjazdówki "Nieobliczalnych" ważną flagą w porównaniu do innych wiszących na Wiśle, chyba że dochodzimy do wniosku że każda flaga jest ważna i nie ma sensu dzielić ich na ważne i ważniejsze czy mniej ważne. Była to flaga starszych osób wyjazdowiczów, nie związana w żaden sposób z chuliganką, ultrasami czy osobami aktywnymi na osiedlach czy fanclubach. W mojej opinii dużo bardziej bolała by strata jakiejkolwiek flagi osiedlowej czy fanclubowej, a tych sporo na Wiśle, czy ogólnie w jakiś sposób związanej z osobami działającymi aktywnie.

Flag się pilnuje, ale są pewne sytuacje że się flagi upilnować nie da. W tej sytuacji w Poznaniu się flagi upilnować nie dało, bo niby jak? Każdą ekipę mogło to spotkać, i żadna nie uchroniła by się przed stratą flagi.

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: schwere krawalle » 20.04.2018, 23:12

kilof pisze:
19.04.2018, 22:16
uważasz dogadanie się amiki z ochroniarkami to jakiś mega wyczyn? [/quote]

gdański szczyt kurestwa, dla nie znających tematu gość po prawej stronie zdjęcia SZEF OCHRONY

Obrazek

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Foxx » 21.04.2018, 09:21

stefan z bazy pisze:
20.04.2018, 20:02
riko pisze:
20.04.2018, 18:32
Wysłałem Ci DoZo(L) priva, zeby juz nie zasmiecac tematu. Jesli flagi "Wielki Slask", "Ave Silesia" czy "Władcy Pólnocy" są mało znaczące, to już chyba wysadzenie stadionu rywala może byc bardziej spektakularne. Kazda strata barw to porazka, w szczegolnosci flagi. Dla mnie nie ma znaczenia, czy flaga znana wszystkim, bardziej lub mniej.A jeśli chodzi o OZSK to jest w Polsce jedna ekipa, ktora przyczyniła sie do opisanej przez Ciebie sytuacji.
To dlaczego nie napiszesz, że chodzi o Legie? Przecież każdy doskonale o tym wie.
Mógłbym to pozostawić bez komentarza, ale jednak zrobię inaczej anonimie. Jako osoba, która poinformowała OZSK o opuszczeniu związku przez Legię stwierdzam, że chyba nie tyle "każdy", co kilka osób na tym forum zna powody naszej decyzji oraz wie, że zapadła w "szczytowym" momencie aktywności OZSK, której formy szły w kierunku "kibice razem".

Od siebie dodam, że osobiście udział w tym projekcie uważam za większą porażkę polskich ekip, niż wtopy "na szlaku" czy utraty flag. Nie jestem w stanie pojąć jak kilka charakternych ekip mogło na coś takiego pójść. Raczej też nie jest dziwne, że kupione przez spółkę PL.2012 przy akceptacji kosmicznej Rady Bezpieczeństwa Imprez Sportowych środowisko przestało być traktowane jako partner do poważnych rozmów (zwłaszcza, że - pomijając Legię - w projekcie nie uczestniczyła tylko jedna z najaktywniejszych w OZSK ekip). To tylko praktyczny argument, pomijając już kwestię obowiązujących kiedyś zasad.

Jeżeli zaś chodzi o realną aktywność Legii w ogólnopolskicm zabieganiu o interesy całego środowiska, posłużę się jedną z ulubionych fraz na tym forum - KMWTW :)

Pada tu nieskończony szereg bzdur o nas. W wielu z tych tematów nie byłem uczestnikiem i wielu, z wyboru, nie prostujemy jako ekipa. Ale akurat w OZSK uczestnikiem byłem i spokojnie mogę napisać - jak wyżej.

Patrząc systemowo - największa porażka polskich ekip.
A co tam w komentarzach na Onecie?

stefan z bazy
Posty: 28
Rejestracja: 12.03.2018, 19:12

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: stefan z bazy » 21.04.2018, 10:44

Foxx pisze:
21.04.2018, 09:21
stefan z bazy pisze:
20.04.2018, 20:02
riko pisze:
20.04.2018, 18:32
Wysłałem Ci DoZo(L) priva, zeby juz nie zasmiecac tematu. Jesli flagi "Wielki Slask", "Ave Silesia" czy "Władcy Pólnocy" są mało znaczące, to już chyba wysadzenie stadionu rywala może byc bardziej spektakularne. Kazda strata barw to porazka, w szczegolnosci flagi. Dla mnie nie ma znaczenia, czy flaga znana wszystkim, bardziej lub mniej.A jeśli chodzi o OZSK to jest w Polsce jedna ekipa, ktora przyczyniła sie do opisanej przez Ciebie sytuacji.
To dlaczego nie napiszesz, że chodzi o Legie? Przecież każdy doskonale o tym wie.
Mógłbym to pozostawić bez komentarza, ale jednak zrobię inaczej anonimie.Jako osoba, która poinformowała OZSK o opuszczeniu zwiazku przez Legię stwierdzam, że chyba nie tyle "każdy", co kilka osób na tym forum zna powody naszej decyzji oraz wie, że zapadła w "szczytowym" momencie aktywności OZSK, której formy szły w kierunku "kibice razem".

Od siebie dodam, że osobiście udział w tym projekcie uważam za większą porażkę polskich ekip, niż wtopy "na szlaku" czy utraty flag. Nie jestem w stanie pojąć jak kilka charakternych ekip mogło na coś takiego pójść. Raczej też nie jest dziwne, że kupione przez spółkę PL.2012 przy akceptacji kosmicznej Rady Bezpieczeństwa Imprez Sportowych środowisko przestało być traktowane jako partner do poważnych rozmów (zwłaszcza, że - pomijając Legię - w projekcie nie uczestniczyła tylko jedna z najaktywniejszych w OZSK ekip). To tylko praktyczny argument, pomijając już kwestię obowiązujących kiedyś zasad.

Jeżeli zaś chodzi o realną aktywność Legii w ogólnopolskicm zabieganiu o interesy całego środowiska, posłużę się jedną z ulubionych fraz na tym forum - KMWTW :)

Pada tu nieskończony szereg bzdur o nas. W wielu z tych tematów nie byłem uczestnikiem i wielu, z wyboru, nie prostujemy jako ekipa. Ale akurat w OZSK uczestnikiem byłem i spokojnie mogę napisać - jak wyżej.

Patrząc systemowo - największa porażka polskich ekip.
No to mogłeś zostawić to bez komentarza, po co się produkujesz dla jakiegoś anonima? Ja to ujmę tak. Wy w Warszawie widzicie to wszystko po swojemu, a inni to widzą inaczej. Proste? Proste. A że Legia chciałaby zawsze żeby ich racja była na wierzchu, to tak to wygląda jak wygląda. A swoją drogą pada tu kilka ciekawych stwierdzeń, ale zacytuje tylko jedno - Jeżeli zaś chodzi o realną aktywność Legii w ogólnopolskicm zabieganiu o interesy całego środowiska, posłużę się jedną z ulubionych fraz na tym forum - KMWTW :) Tutaj nie ma chyba żadnej tajemnicy. Legii nie jest to do niczego potrzebne, bo jest na tyle silna, że doskonale poradzi sobie bez tego. Było to Legii bardzo potrzebne jak nie było różowo, jak walczyła z ITI na przykład. Ooooo, to wtedy tak, a teraz? Na ch.uj Legii jakiś OZSK? Legia jest silna. Kibolsko zajebiście prosperuje, na stadion przychodzą tłumy, więc o czym tu dyskutować? :) No, i na tym można by było zamknąć dyskusję na ten temat.

riko
Posty: 74
Rejestracja: 08.11.2013, 21:21

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: riko » 21.04.2018, 11:32

DoZo(L) pisze:
21.04.2018, 00:37
riko pisze:
20.04.2018, 18:32
Wysłałem Ci DoZo(L) priva, zeby juz nie zasmiecac tematu. Jesli flagi "Wielki Slask", "Ave Silesia" czy "Władcy Pólnocy" są mało znaczące, to już chyba wysadzenie stadionu rywala może byc bardziej spektakularne. Kazda strata barw to porazka, w szczegolnosci flagi. Dla mnie nie ma znaczenia, czy flaga znana wszystkim, bardziej lub mniej. A jeśli chodzi o OZSK to jest w Polsce jedna ekipa, ktora przyczyniła sie do opisanej przez Ciebie sytuacji.
Po mojej odpowiedzi, chyba dasz mi w 'PriWach' spokój. Miałeś podać raptem 10 z wielu znanych ci przykładów strat przez ekipy głównych flag. Wywiązałeś się?!
Zakładam, że przynależność klubową sabotażystów w ozsk też zatrzymasz dla siebie.

Podałem kilka przykładów, dla Ciebie to za mało. Na priwach dałem Ci spokoj, bo przekonałem sie, ze nigdzie nie byles i nie znasz przebiegu wydarzen. Twoja odpowiedz jest faktem powszechnie znanym wszystkim, kto cokolwiek o tej sytuacji wie. Gdybys odpowiedzial mi w pierwszej wiadomosci konkretem, to mógłbym wtedy uwierzyc, ze masz wiedze. Ale zamiast odpowiadac na pytanie zasłaniasz sie kumatoscia i oburzasz sie o to, ze zapytalem, to nie ma sensu dalej toczyc polemiki.

Nie zgrywam znawcy i nie wypowiadam sie na tematy, w ktorych nie bralem udzialu. Nie umniejszam nikomu zwyciestw, te ktore padle w pierwszych postach sa duzymi porazkami ekip, ale jesli dochodzimy do kategoryzowania znaczenia flag dla ekip, porazek na trasie/stadionach, to znaczy ze to cale kibicowanie jest zwykła kalkulacją.

Przynależność klubową "sabotazystow ozsk", jak to ująłes, nie bede ujawniał, bo bez wskazywania wprost udało Ci się wyciągnac poprawne wnioski, chociaz nic nie sugerowałem. Widocznie osoby zwiazane z tym klubem same wiedza, ze wyszła lipa.

Nie bede sie przed Toba z niczego wywiazywal, załozyles konto raptem pol roku temu. Smierdzi od Ciebie prowokatorem na odległość.

stefan z bazy
Posty: 28
Rejestracja: 12.03.2018, 19:12

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: stefan z bazy » 21.04.2018, 11:39

DoZo(L) pisze:
21.04.2018, 00:37
riko pisze:
20.04.2018, 18:32
Wysłałem Ci DoZo(L) priva, zeby juz nie zasmiecac tematu. Jesli flagi "Wielki Slask", "Ave Silesia" czy "Władcy Pólnocy" są mało znaczące, to już chyba wysadzenie stadionu rywala może byc bardziej spektakularne. Kazda strata barw to porazka, w szczegolnosci flagi. Dla mnie nie ma znaczenia, czy flaga znana wszystkim, bardziej lub mniej. A jeśli chodzi o OZSK to jest w Polsce jedna ekipa, ktora przyczyniła sie do opisanej przez Ciebie sytuacji.
Po mojej odpowiedzi, chyba dasz mi w 'PriWach' spokój. Miałeś podać raptem 10 z wielu znanych ci przykładów strat przez ekipy głównych flag. Wywiązałeś się?!
Zakładam, że przynależność klubową sabotażystów w ozsk też zatrzymasz dla siebie.
stefan z bazy pisze:
20.04.2018, 20:02
riko pisze:
20.04.2018, 18:32
Wysłałem Ci DoZo(L) priva, zeby juz nie zasmiecac tematu. Jesli flagi "Wielki Slask", "Ave Silesia" czy "Władcy Pólnocy" są mało znaczące, to już chyba wysadzenie stadionu rywala może byc bardziej spektakularne. Kazda strata barw to porazka, w szczegolnosci flagi. Dla mnie nie ma znaczenia, czy flaga znana wszystkim, bardziej lub mniej.A jeśli chodzi o OZSK to jest w Polsce jedna ekipa, ktora przyczyniła sie do opisanej przez Ciebie sytuacji.
To dlaczego nie napiszesz, że chodzi o Legie? Przecież każdy doskonale o tym wie.
Każdy z twojej bazy (nadal pije metanol)? Porażające ...
Nie lubię tego robić, ale chu.j tam. Zniżę się do Twojego gównianego poziomu jaki prezentujesz, rozpiszę się, i Ci odpowiem ( Mam nadzieje, że ostatni raz ) Robię to z obrzydzeniem, ale niech Ci będzie. Porażająca to jest kur.wa gościu Twoja głupota ( Wytykana Ci nieustannie przez wszystkich ) Porażające też jest to, że wszędzie wpychasz swoją durnowatą, przemądrzałą gębę. Pozjadałeś wszystkie rozumy, i wszystko najlepiej wiesz, i na wszystkim się znasz. Wszędzie cię pełno imbecylu, a tak naprawdę jesteś zwykłym bałwanem, który w d**** był i jak to się fajnie mówi - gówno widział. Sam jeszcze kilka postów wyżej pisałeś żeby się nie sapać do tego, że ktoś wymienił jakąś ekipę w kontekście porażek, a gdy ja wymieniłem w negatywnym kontekście Legię ( Co zresztą doskonale wiedzą ci, którzy coś tam jednak wiedzą więcej niż z internetów ) to od razu na mnie naskoczyłeś, i taka to jest z Tobą właśnie bałwanie jest dyskusja. Zacytować Ci co nasmarowałeś jeszcze kilka postów wyżej? Proszę bardzo ''Odpowiedziałem "rico" "co nieprawdziwego napisał", a wy już napięci, bo ktoś wcześniej wymienił waszą ekipę w kontekście "największej porażki ..."? Weźcie coś na rozluźnienie i zacznijcie pisać na temat'' .......Więc, dyskutować, spierać się o coś w normalny sposób można z kimś kto ma chodź odrobinę przyzwoitości, i jakiejkolwiek kultury, a Ty bałwanie nie masz jej nawet za grosz, więc przekazać Ci cokolwiek w inny sposób się nie da. Inna sprawa, że i tak to nie dotrze do Twojej pustej łepetyny, i znając takich skończonych kretynów będziesz dalej klepał swoje ''mądrości''. Ja rozumiem, że kibice Legii doszli do wniosku, że skoro i tak na tym forum piszą wszelkiej maści trolle, cymbały, i milicjanci, to taki legijny troll nie zaszkodzi, a nawet się przyda, bo przecież te forum i tak nie trzyma żadnego poziomu :) Nie dziwię się, że dodają Cię dzbanie do ignorowanych, bo z Tobą durniu dyskutować, to naprawdę trzeba mieć zdrowie, i cierpliwość, i trzeba

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Foxx » 21.04.2018, 11:40

stefan z bazy pisze:
21.04.2018, 10:44
Mogłeś zostawić to bez komentarza, po co się produkujesz dla jakiegoś anonima? Ja to ujmę tak. Wy w Warszawie widzicie to wszystko po swojemu, a inni to widzą inaczej. Proste? Proste. A że Legia chciałaby zawsze żeby ich racja była na wierzchu, to tak to wygląda jak wygląda. A swoją drogą pada tu kilka ciekawych stwierdzeń, ale zacytuje tylko jedno - Jeżeli zaś chodzi o realną aktywność Legii w ogólnopolskicm zabieganiu o interesy całego środowiska, posłużę się jedną z ulubionych fraz na tym forum - KMWTW :) Tutaj nie ma chyba żadnej tajemnicy. Legii nie jest to do niczego potrzebne, bo jest na tyle silna, że doskonale poradzi sobie bez tego. Było to Legii bardzo potrzebne jak nie było różowo, jak walczyła z ITI na przykład. Ooooo, to wtedy tak, a teraz? Na ch.uj Legii jakiś OZSK? Legia jest silna. Kibolsko zajebiście prosperuje, na stadion przychodzą tłumy, więc o czym tu dyskutować? :) No, i na tym można by było zamknąć dyskusję na ten temat.
Można, ale nie trzeba :) Nie produkuję się dla jakiegoś anonima, tylko jako osoba biorąca w tym wszystkim udział prostuję publiczne brednie. Nie moja wina, że przezabawnie się czyta takie stwierdzenia, gdy - do momentu układania się z politykami i kontaktów z policją w rozszerzonej w porównaniu do wcześniejszej formie - Legia była jedną z trzech-czterech najaktywniejszych ekip w OZSK. Bez związku z konfliktem z ITI. Rola OZSK w tej sprawie była taka, że związek zaproponował swój udział w mediacjach odrzucony przez Waltera. Okazana nam pomoc przez różne ekipy w tym konflikcie miała zerowy związek z OZSK - wspierali nas ludzie z klubów niezależnie od przynależności do związku. Tamten protest skończył się w 2010. Tymczasem:
„W związku z niejasną postawą Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców w sprawie udziału zorganizowanych grup kibiców polskich klubów w meczach Reprezentacji Polski oraz brakiem adekwatnej reakcji na kolejne zaostrzenia działań władz wobec środowisk kibicowskich, a nawet udział przedstawicieli Związku w organizowanych na potrzeby mediów i polityków jałowych debatach, w których po drugiej stronie siedzą reprezentanci stosujących represje oraz odpowiedzialność zbiorową organów administracji państwowej, informujemy że z dniem 26.10.2013 SKLW opuszcza OZSK, wycofując swoich przedstawicieli ze wszystkich funkcji. W ocenie SKLW formuła działania OZSK oparta na próbach działania w porozumieniu z przedstawicielami władz jest zupełną fikcją, której nie chcemy autoryzować.”
Gdy coś nam się przestało podobać nie podjęliśmy żadnej próby forsowania swojego punktu widzenia, tylko po prostu poszliśmy swoją drogą. Inna rzecz, że opinie o takiej naszej przewadze jednak umniejszają kilku ekipom, które uznają, że OZSK jest im do czegoś potrzebne. Podobnie jak grosz z "kibice razem". A że chcemy, że gdy coś ma dotyczyć nas, to wolimy by było tak jak my to widzimy... No rzeczywiście - szokująca postawa.

Później wspieraliśmy np. protest chłopaków z Zawiszy,

Ogólnie walka o interesy polskiego ruchu kibolskiego właśnie wobec aktualnego charakteru OZSK odbywa się na zupełnie innej płaszczyźnie, jak najbardziej z naszym udziałem, stąd "KMWTW". Widząc co napisałeś - wrzucone jak najbardziej trafnie :) (widać, że ewentualna wiedza "spoza internetów", którą deklarujesz nie obejmuje wielu kwestii)

PS Faktycznie, strasznie jesteśmy tu napięci :)))
A co tam w komentarzach na Onecie?

czeko1
Posty: 86
Rejestracja: 18.03.2018, 23:04

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: czeko1 » 21.04.2018, 16:19

A czy przypadkiem sama Legia, nie chciala dolaczyc do programu "Kibice Razem"? ;)

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Foxx » 21.04.2018, 16:33

Gdyby chciała to by dołączyła :) (zwłaszcza, że byliśmy pierwszą ekipą, z którą rozpoczęto rozmowy jeszcze zanim program nabrał ostatecznych kształtów i zafunkcjonował formalnie). Historia skończyła się szybciej niż zaczęła, gdy inicjator, obywatel Ł......i, próbował dyktować, kto z naszej strony ma reprezentować ekipę. Gdy się okazało w którym kierunku temat się rozwija, tylko upewniło to wszystkich u nas, że mieliśmy rację. I tyle :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

zgredos
Posty: 26
Rejestracja: 26.02.2007, 20:05
Lokalizacja: "Z" bydgoskiej dzielnicy...

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: zgredos » 22.04.2018, 20:34

Mógłbym to pozostawić bez komentarza, ale jakaś p**** zakłada temat z pierwszym postem odnoszącym się do Zawiszy ...
Po kilku latach od tych "trumienek" ... po c*** dajecie piździe karmę i się tu wpisujecie ???
To był nasz protest i akcent pokazania kopaczom co o nich myślimy ...i tylko nam to oceniać.
Nie lubie czarnych ... tych w koloratkach też...

Busterian
Posty: 18
Rejestracja: 02.02.2015, 00:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Busterian » 22.04.2018, 23:45

Na czole sobie kutasa namaluj parówo
(L)

tylkowidzewrts
Posty: 2
Rejestracja: 23.04.2018, 06:29

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: tylkowidzewrts » 23.04.2018, 06:50

Foxx pisze:
21.04.2018, 09:21
stefan z bazy pisze:
20.04.2018, 20:02
riko pisze:
20.04.2018, 18:32
Wysłałem Ci DoZo(L) priva, zeby juz nie zasmiecac tematu. Jesli flagi "Wielki Slask", "Ave Silesia" czy "Władcy Pólnocy" są mało znaczące, to już chyba wysadzenie stadionu rywala może byc bardziej spektakularne. Kazda strata barw to porazka, w szczegolnosci flagi. Dla mnie nie ma znaczenia, czy flaga znana wszystkim, bardziej lub mniej.A jeśli chodzi o OZSK to jest w Polsce jedna ekipa, ktora przyczyniła sie do opisanej przez Ciebie sytuacji.
To dlaczego nie napiszesz, że chodzi o Legie? Przecież każdy doskonale o tym wie.
Mógłbym to pozostawić bez komentarza, ale jednak zrobię inaczej anonimie. Jako osoba, która poinformowała OZSK o opuszczeniu związku przez Legię stwierdzam, że chyba nie tyle "każdy", co kilka osób na tym forum zna powody naszej decyzji oraz wie, że zapadła w "szczytowym" momencie aktywności OZSK, której formy szły w kierunku "kibice razem".

Od siebie dodam, że osobiście udział w tym projekcie uważam za większą porażkę polskich ekip, niż wtopy "na szlaku" czy utraty flag. Nie jestem w stanie pojąć jak kilka charakternych ekip mogło na coś takiego pójść. Raczej też nie jest dziwne, że kupione przez spółkę PL.2012 przy akceptacji kosmicznej Rady Bezpieczeństwa Imprez Sportowych środowisko przestało być traktowane jako partner do poważnych rozmów (zwłaszcza, że - pomijając Legię - w projekcie nie uczestniczyła tylko jedna z najaktywniejszych w OZSK ekip). To tylko praktyczny argument, pomijając już kwestię obowiązujących kiedyś zasad.

Jeżeli zaś chodzi o realną aktywność Legii w ogólnopolskicm zabieganiu o interesy całego środowiska, posłużę się jedną z ulubionych fraz na tym forum - KMWTW :)

Pada tu nieskończony szereg bzdur o nas. W wielu z tych tematów nie byłem uczestnikiem i wielu, z wyboru, nie prostujemy jako ekipa. Ale akurat w OZSK uczestnikiem byłem i spokojnie mogę napisać - jak wyżej.

Patrząc systemowo - największa porażka polskich ekip.
Prostując - powody Waszej decyzji były inne. Większość dużych ekip nie zgodziła się na objęcie przez osobę od Was przewodnictwa w OZSK i walnęliście focha. Powody tych ekip znasz:). I wiesz doskonale, co było przyczyną zmiany prezesa OZSK.
W sprawie "kibice razem". Wiesz przecież, którego klubu kibicem jest Ł. Wiesz również, do kogo pierwszego podbił. Po co więc piszesz nieprawdę?
Znasz zapewne również sprawę pewnej konferencji w AON, gdzie uczestniczyły jako przedstawiciele kibiców dwie osoby od Was i jedna osoba od nas. Więc po co wciskanie farmazonów?
Dodatkowo w sprawie reprezentacji - na spotkaniu większość osób stwierdziła, że ma wyjebane. Tylko gośc ze Stomilu sugerował, aby przemysleć tą sprawę. Więc znów piszesz nieprawdę wybielając Legię. To nie była Wasza decyzja. Była to decyzja wspólna.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Największe porażki Polskich ekip

Post autor: Foxx » 23.04.2018, 11:11

To jest słowo przeciwko słowu i tyle. Wiem, jakiego klubu kibicem jest Ł., jednak rezydował wtedy na stałe w Warszawie - opisałem sekwencję faktów wg. swojej najlepszej wiedzy. Jeżeli chodzi o wersję ze sprawą prezesa dla nas - słabo się klei np. z tym że przez cały czas "wojny z Tuskiem", gdy pezesował już M., ściśle z nim współpracowaliśmy, ze mną włącznie (swoją drogą kontakty były dobre). Naprawdę trudno mi dyskutować z kimś dla mnie anonimowym w sytuacji, gdy gdzieś tam w OZSK sam wrzucilem info, że odbijamy... ilustrując je skanem wywiadu przedstawicieli Związku dla jednego z największych tygodników opinii. Wywiad ten został oczywiście opatrzony "właściwym" komentarzem autora odpowiednio "urabiającym" temat.

Na ostatnim dużym Walnym przed naszym odejściem (w Domu Wolnego Słowa przy Marszałkowskiej) wątek naszych aspiracji do jakichkolwiek funkcji w ogóle się nie przewinął.

Inna rzecz, że ktoś tam, kogo już z nami nie ma od pewnej chwili bardzo grał w OZSK "na siebie". Informowałem tą samą drogą (co o naszym odbiciu) przedstawicieli innych ekip, że on Legii już nie reprezentuje.

Tak się składa, że przez mniej-więcej ostatni rok naszej przynależności do OZSK, z Legii w bieżących działaniach uczestniczyliśmy tylko tamten człowiek (W.) i ja... (inaczej np. było na oficjalnych spotkaniach, na których była "góra" SKLW). Tyle.
A co tam w komentarzach na Onecie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: damianzks, Oden2 i 249 gości