Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Edward1488 »

96hhhhhh pisze: 26.03.2018, 06:25 https://m.youtube.com/watch?v=b9WjNccUQ ... pp=1&app=m

Jeden z liderów wsh:)
Ja p*******... Bonus BGC by go rozjebał.
iparts.pl
darek.drek
Posty: 28
Rejestracja: 13.07.2016, 16:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: darek.drek »

Sławomir po tym żenującym spektaklu powinien zejsc na ziemie nabrac pokory i troche szacunku do mlodych chlopakow bo nie jeden nie pelnoletni trenujacy chlopaczyna by go skarcił ,ale tak to jest jak sie buja na farmazonie od lat. Znając zycie wyszedl z kontuzja 2 dni wczesniej sie dowiedzial i szyny też były złe
modelo
Posty: 27
Rejestracja: 15.08.2016, 22:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: modelo »

Proszę sobie tu za bardzo beczki nie kręcić z zielaka, bo chłopina jest już po jednym zawale i żeby to nie okazało się gwoździem do trumny jak się tu tych kpin naczyta. Szkoda młodego , bo pewnie w ciągu pół roku będzie miał wykręcona aferę .
No , ale chyba nikt choć troche zorientowany w klimacie nie sądził,że jego jakakolwiek "walka" może skończyć się inaczej, to po prostu oferma która farmazonem,mąceniem i lizanie d*** M mianowała sie szefową. Jakiś czas temu trener na wieść o niedoszłej solówce grzesia (wiadomo odmówionej) aż parsknął śmiechem :)))
Adam K. ps. Kiełek
Posty: 102
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Adam K. ps. Kiełek »

DoZo(L) pisze: 26.03.2018, 08:44A' propos. Tych 17-tu z 'szyny' na TVP INFO to z '(gie)TeeSu', czy 'craxa'?
Craxa.
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...
AKRN
Posty: 25
Rejestracja: 05.06.2013, 20:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: AKRN »

To prawda ze WSH odmówiło Stali czy to jakiś farmazon???
SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SMSDonJuan »

AKRN pisze: 26.03.2018, 14:30 To prawda ze WSH odmówiło Stali czy to jakiś farmazon???
Tak było przy okazji walki Widzew/Resovia
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!
Fachman1910
Posty: 7
Rejestracja: 26.03.2018, 16:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Fachman1910 »

Jakie byly metody na przezrzucanie sie ludzi na osiedlach na strone KSC i jakie osiedla w Krakowie na tym ucierpialy?
Nie jestem juz w stanie odnalesc nic o tym tutaj, a jest to bardzo specyficzny przypadek na skale swiatowa ze ludzie z jednego miasta masowo zmieniaja barwy, malo tego ,zmieniaja je na barwy najwiekszego wroga.

Mysle ze warto odtworzyc ten nurtujacy wielu do dzisiaj temat.
Zeos
Posty: 117
Rejestracja: 22.02.2017, 14:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Zeos »

96hhhhhh pisze: 26.03.2018, 06:25 https://m.youtube.com/watch?v=b9WjNccUQ ... pp=1&app=m

Jeden z liderów wsh:)
Bardziej napinkowej nazwy filmiku się zrobić nie dało? Tym bardziej że chłopaki z TSW sobie bardzo dobrze poradzili na tym turnieju, i ogólnie radzą sobie dobrze także na wyjazdowych amatorskich turniejach.
Trenuj Sporty Walki
24 marca o 18:28 ·
Trochę nagród dziś zgarneliśmy 😎
➡Najlepszy klub
➡Najlepszy zawodnik ➡Filip Szostak
➡Najlepszy nokaut ➡Krzysztof Hebda
➡Najszybszy nokaut ➡ Janusz Dudek

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i klubom za udział w pierwszej edycji Wisła Fighting League , szykujcie się na kolejne!
Obrazek


Spinajcie d*** dalej.
kiszony
Posty: 74
Rejestracja: 05.09.2012, 18:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kiszony »

Niestety muszę bronic płaczka zielaka, on zawsze był pizdą, pewnie knur mu kazał się bić.
Kempess
Posty: 12
Rejestracja: 26.03.2018, 21:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kempess »

Dziwi mnie trochę tak łatwa przegrana czołówki wsh , na treningach wyglądał naprawdę przyzwoicie
https://m.youtube.com/watch?v=p5oSdJTTB6A
Mlody WSH
Posty: 4
Rejestracja: 26.03.2018, 21:35

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mlody WSH »

Znajac Grzeska wroci silniejszy !!! WSH ZAWSZE RAZEM
xtk
Posty: 10
Rejestracja: 21.02.2017, 22:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: xtk »

możemy sie spodziewać oświadczenia celebrytów z WSH w tej sprawie?
mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mmm1 »

Mógłby ktoś przybliżyć historię grup na Cracovii? Obecnie jedyną aktywną jest JG, kiedy on powstał? Kiedy powstała i działała Anty Wisła i czy była to całkowicie osobna grupa czy ludzie w JG i AW działali wspólnie. Jeszcze coś o Hyclach oraz Łowcach Psów.
Na Wiślę też działała Siekier-banda ze Skawiny o ile dobrze pamiętam?
mds
Posty: 219
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mds »

mmm1 pisze: 26.03.2018, 23:54
Na Wiślę też działała Siekier-banda ze Skawiny o ile dobrze pamiętam?

A mnie sie wydaje ze w Skawinie dzialala ekipa o nazwie Pantery, jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi.
eNGie
Posty: 839
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie »

Panthers.
kaelowiec
Posty: 1509
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36
Kontakt:

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec »

to jak już taką egzotyke sie wspomina, to nie należy zapominać o Shadows i No Remorse
rympałek
Posty: 173
Rejestracja: 26.01.2016, 20:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rympałek »

Najlepszy frend(zel) Michaliny,namaszczony przez niego na następce tronu w starej hali, skompromitowany przez swoich niedoszłych podwładnych:).Takie rzeczy tylko w starej hali.
ostrykrk
Posty: 85
Rejestracja: 24.06.2010, 22:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ostrykrk »

kaelowiec pisze: 27.03.2018, 17:11 to jak już taką egzotyke sie wspomina, to nie należy zapominać o Shadows i No Remorse
I jeszcze Suprasi
WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WileTheBest »

Dragonsi też byli, chyba to byli wiślacy?
Września 100% Lech Poznań!
SK(AW)INA
Posty: 16
Rejestracja: 25.12.2013, 21:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SK(AW)INA »

W Skawinie była swego czasu ekipa młodych która się nazywała Panthers
Obrazek
a nazwa Siekierbanda to tylko nazwa która pojawiała się u nas na murach miedzy innymi tutaj
Obrazek
i wiele innych wrzutów z tym hasłem.
ts06
Posty: 434
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 »

mmm1 pisze: 26.03.2018, 23:54 Mógłby ktoś przybliżyć historię grup na Cracovii? Obecnie jedyną aktywną jest JG, kiedy on powstał? Kiedy powstała i działała Anty Wisła i czy była to całkowicie osobna grupa czy ludzie w JG i AW działali wspólnie. Jeszcze coś o Hyclach oraz Łowcach Psów.
Na Wiślę też działała Siekier-banda ze Skawiny o ile dobrze pamiętam?
Przestań się już kompromitować.Twoje opisy lat 90tych czy tam trochę później, są tak żenujące że ja nie wiem, w piwnicy jakiejś żyłeś?.W Warszawie(tu akurat nie o piłkę chodziło) to się działo, u nas było grubo ale bez jaj.Nie jestem ze strony błoń tej z pejsami więc nie jebnę ci datami ale z tego co pamiętam to Łowcy Psów - najstarsza banda, która się już liczyła, AW no i pewnie jakoś od początku lat 2000 JG.A ludzie jak to ludzie jedni wymiękali innych pogoniono, część się trzymała.Życie.
mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mmm1 »

Stare czasy się przypomniały
https://www.youtube.com/watch?v=qTTL9qH52UA
I pytanie najlepiej kogoś z Hutnika. Co oznaczała ta oprawa? Na górze jest napis wolne miasto, na dole flaga Nowa Huta i sektorówka z krecikiem. Gdzieś kiedyś słyszałem że maskotka krecika ma coś wspólnego z huta. Mógłby ktoś wytłumaczyć?
halodrol
Posty: 906
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol »

Typie, wiesz że jakbyś w normalnym życiu tak dopytywał o wszystko np na siłowni, pod blokiem, na sektorze, nawet w robocie to zaraz byś dostał w trąbę i z łatką nadmiernie ciekawskiego byłbyś pogoniony? przestań robić z siebie kretyna.
mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mmm1 »

Nie pytam o czyjeś życie intymne tylko o sens pewnej oprawy
Riko06
Posty: 13
Rejestracja: 05.03.2018, 22:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Riko06 »

Orientuje sie ktoś jak wygląda teraz Olsza ? Od jakiegoś czasu ucichło o nich bardzo a kiedyś było to chyba jedno z aktywniejszych osiedli
kaelowiec
Posty: 1509
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36
Kontakt:

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec »

ts06 pisze: 27.03.2018, 23:22
mmm1 pisze: 26.03.2018, 23:54 Mógłby ktoś przybliżyć historię grup na Cracovii? Obecnie jedyną aktywną jest JG, kiedy on powstał? Kiedy powstała i działała Anty Wisła i czy była to całkowicie osobna grupa czy ludzie w JG i AW działali wspólnie. Jeszcze coś o Hyclach oraz Łowcach Psów.
Na Wiślę też działała Siekier-banda ze Skawiny o ile dobrze pamiętam?
Przestań się już kompromitować.Twoje opisy lat 90tych czy tam trochę później, są tak żenujące że ja nie wiem, w piwnicy jakiejś żyłeś?.W Warszawie(tu akurat nie o piłkę chodziło) to się działo, u nas było grubo ale bez jaj.Nie jestem ze strony błoń tej z pejsami więc nie jebnę ci datami ale z tego co pamiętam to Łowcy Psów - najstarsza banda, która się już liczyła, AW no i pewnie jakoś od początku lat 2000 JG.A ludzie jak to ludzie jedni wymiękali innych pogoniono, część się trzymała.Życie.
Masz mózg kolego ?

przecież on sobie robi jaja , i to co trzeba przyznać całkiem zabawne

inna sprawa że dziwi mnie że po postach p. Rafała Bieguna , komuś tutaj jeszcze jest do śmiechu...
KR 1906
Posty: 45
Rejestracja: 10.12.2017, 20:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KR 1906 »

Riko06 pisze: 28.03.2018, 01:02 Orientuje sie ktoś jak wygląda teraz Olsza ? Od jakiegoś czasu ucichło o nich bardzo a kiedyś było to chyba jedno z aktywniejszych osiedli
Grafy stoją, są jebane regularnie ale tez tak samo odnawiane.
To wciąż potężny bastion Wisły.
twierdza śródmieście
Posty: 83
Rejestracja: 11.11.2010, 13:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: twierdza śródmieście »

mmm1 pisze: 27.03.2018, 23:37 Stare czasy się przypomniały
https://www.youtube.com/watch?v=qTTL9qH52UA
I pytanie najlepiej kogoś z Hutnika. Co oznaczała ta oprawa? Na górze jest napis wolne miasto, na dole flaga Nowa Huta i sektorówka z krecikiem. Gdzieś kiedyś słyszałem że maskotka krecika ma coś wspólnego z huta. Mógłby ktoś wytłumaczyć?
W 2005 roku taka vlepa wyszła z krecikiem z mołotowem w ręku, dość dobrze została odebrana i została również później przeniesiona na oprawę widoczną na filmiku., chociaż o dokładną motywacje trzebaby pytać samych autorów. Motyw krecika na HKSie na pewno później jeszcze się kilka razy gdzieś przewinął w gadżetach ;) Sama postać nie ma nic wspólnego z NH, za to jak wiadomo krecik to czołowy działacz podziemia co pasuje nieco do kontekstu historycznego. Ponadto, dla wielu mieszkańców NH powiedzenie że są z Krakowa a nie z NH jest obrazą, są m.in. tacy którzy chcieliby oddzielenia NH od Krakowa - to też ma pewien związek z oprawą, przynajmniej w moim odczuciu.
Pzdr.
:)
mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mmm1 »

ciekawie się zrobi. Cracovia obecnie cała siedzi, a Wisła w całości na wolności. Ciekawe czy osiedla typu Kozłówek czy Prokocim zmienią właścicieli :) Swoją drogą jest to dziwne że jednak JG istniał wbrew temu co się mówiło a na mieście było mimo wszystko strasznie spokojnie (bo ręcę odcinali sobie małolaci, nikt z czołówki). Czyżby pakt o nieagresji między JG a Sharks, żeby łatwiej można było robić interesy?
ts06
Posty: 434
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 »

DoZo(L) pisze: 05.04.2018, 12:12

To bAZIAK "dostał koronę"?
Generalnie nie śledziłem twoich postów, jedyne co mi przez oczy przeszło że jesteś uważany za trola typu VALO.
Jedno pytanie - c*** cie to obchodzi?.Twoje podwórko?Wiesz kto to jest w ogóle baziak?

Co do artykułu, wynika z tego że jakiś pamiątkowy pogrzeb należy wystawić większości JG. Co nie oznacza że policja nie wzięła się grubo w obie ekipy.Wystarczy wejść sobie na stronę skwk i zobaczyć ilu jest 'na wakacjach'. Mam nadzieje że nasi są mądrzejsi i za dzień/miesiąc/rok nie dadzą się wpakować całą ekipą do paki. Nie czekał bym też na jakieś zmiany na mapie Krakowa(po prostu Wisła nie przyjmuje przerzutów - wiem ktoś da kilka ksywek ale jak to się ma do setek z drugiej strony).Tyle.
VAL0
Posty: 281
Rejestracja: 17.11.2016, 12:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: VAL0 »

ts06 pisze: 06.04.2018, 00:22
DoZo(L) pisze: 05.04.2018, 12:12

To bAZIAK "dostał koronę"?
Generalnie nie śledziłem twoich postów, jedyne co mi przez oczy przeszło że jesteś uważany za trola typu VALO.
Jedno pytanie - c*** cie to obchodzi?.Twoje podwórko?Wiesz kto to jest w ogóle baziak?

Co do artykułu, wynika z tego że jakiś pamiątkowy pogrzeb należy wystawić większości JG. Co nie oznacza że policja nie wzięła się grubo w obie ekipy.Wystarczy wejść sobie na stronę skwk i zobaczyć ilu jest 'na wakacjach'. Mam nadzieje że nasi są mądrzejsi i za dzień/miesiąc/rok nie dadzą się wpakować całą ekipą do paki. Nie czekał bym też na jakieś zmiany na mapie Krakowa(po prostu Wisła nie przyjmuje przerzutów - wiem ktoś da kilka ksywek ale jak to się ma do setek z drugiej strony).Tyle.

O ku*** kumaty cymbał z gtsu bedzie mówił kto troluje ;)masz na myuśli chyba swoja armie gwiazd medialnych skompromitowanych?Te wasze przerzuty i fantazje o nich.Po upadku tkwm jesteście trolami propagady na necie.
Hej hej.
xtk
Posty: 10
Rejestracja: 21.02.2017, 22:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: xtk »

Pierogiruskie pisze: 05.04.2018, 18:50 Koronny z jg
z jakieo jg? wiesz o kim ty mowisz?? dwaj ksywe... bo przeciez jak koronny to wazne zeby kazdy wiedzial kim on jest...
Dolas
Posty: 17
Rejestracja: 02.04.2018, 13:51

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Dolas »

mmm1 pisze: 05.04.2018, 23:59 Czyżby pakt o nieagresji między JG a Sharks, żeby łatwiej można było robić interesy?
A co ty myślisz.Jakby się nie dogadali to od 2011 spadły by kolejne głowy z czołówki.
antidogclub
Posty: 38
Rejestracja: 04.10.2017, 18:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: antidogclub »

bAZIAK? a to ten, który miał butelkę w d**** od Proko, zanim się rozpruł
JGang
Posty: 31
Rejestracja: 14.12.2017, 23:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JGang »

Pierogiruskie pisze: 06.04.2018, 06:11
xtk pisze: 06.04.2018, 02:17
Pierogiruskie pisze: 05.04.2018, 18:50 Koronny z jg
z jakieo jg? wiesz o kim ty mowisz?? dwaj ksywe... bo przeciez jak koronny to wazne zeby kazdy wiedzial kim on jest...
Jak ty żydzie nie wiesz, to pewnie nie powinieneś.
Koronny nie jest z JG i wy doskonale o tym wiecie, sianie propagandy tego nie zmieni chociaż byście chcieli.
kaelowiec
Posty: 1509
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36
Kontakt:

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec »

kiedy wydaje się że poziom IQ forumowiczów sięga dna , przypominam że jeszcze jest fejsbuk :DDDD

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,4442 ... jnymi.html
Aboubakar
Posty: 166
Rejestracja: 30.03.2014, 00:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Aboubakar »

Dawaj tutaj jak koronny to chyba nie żadna tajemnica :)
JGang
Posty: 31
Rejestracja: 14.12.2017, 23:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JGang »

Pierogiruskie pisze: 06.04.2018, 17:40
JGang pisze: 06.04.2018, 10:31
Pierogiruskie pisze: 06.04.2018, 06:11

Jak ty żydzie nie wiesz, to pewnie nie powinieneś.
Koronny nie jest z JG i wy doskonale o tym wiecie, sianie propagandy tego nie zmieni chociaż byście chcieli.
Chcesz kurewko nazwisko na pw?
Kurewka to twoja matka spruta ruro a jak masz nazwisko koronnego z JG to dawaj śmiało. Ogólnie znając twoje zwyczaje z forum, dorzuć do tego kilka nazwisk i miejsc przebywania chłopakow z JG donosicielko
Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Stary Wyjazdowicz »

Pierogiruskie pisze: 05.04.2018, 11:55 No koronny nie próżnuje.
gietes czysci sobie tereny w Krakowie?..
ODPOWIEDZ