Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: whitepride08 »

Pinio pisze: 19.03.2018, 08:51
DK08 pisze: 17.03.2018, 20:25Racja, jeżeli jesteś gównem z onetu i twoją pasją jest piłka to rzeczywiście fakt. Natomiast jeżeli jesteś kibolem to c**** kładziesz na pikoli z darmowymi karnetami, a zależy ci na flagach których nie macie. :)
Takie wpisy ociemniałej strony miasta to po prostu miód na moje oczy.Kompleksy aż się wylewają,boli frekwencyjny sukces Widzewa gdy na ŁKSie mają biedę zapełnić trybunę.Zresztą wam jak nawet dobudują te trybki to w życiu nie dorównacie Widzewowi w takich aspektach jak wspomniana frekwencja,doping czy oprawy.
A na sukcesy sportowe też przyjdzie pora i jeszcze nie raz się zagotujecie,bo już teraz Łódź żyje Widzewem a jesteśmy gramy na 4 poziomie rozgrywkowym.O ŁKS ktoś wogóle gdzieś wspomina?Chyba na Limance i Polesiu jedynie.
Pamiętajcie,że Widzew to uznana nie tylko w Polsce marka i to przyciąga ludzi.Sukcesy przyjdą a wraz z nimi was będzie po prostu ubywać,bo to już nie są te czasy jak całe osiedla żyły kibolką.Wy się zatrzymaliście w latach 90tych i myślicie,że na takim podejściu przez następne lata pojedziecie.Teraz widać już powoli ten trend,że więcej młodych wybiera właśnie Widzew.A sukcesów sportowych brak.Już teraz stadion jest zbyt mały dlatego żałuję,że stadion nie był od razu budowany na te minimum 30 tysięcy.Już teraz by to pękło przy niejednym spotkaniu.
I gdzie to wasze pierdolenie,że pełny stadion będzie przez kilka meczów?Nie jest wam zwyczajnie łyso teraz,że mecz w mecz jest prawie komplet?
Także pierdolcie sobie dalej o flagach,bo o niczym innym już nie macie a za jakiś czas obudzicie się z ręką w nocniku.
A takie wpisy jak Twój to po prostu miód na moje oczy czerwony megalomanie...a za jakiś czas obudzicie się w ręką w nocniku,zresztą nie pierwszy raz.
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...
iparts.pl
yurez
Posty: 444
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez »

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze: 19.03.2018, 09:42
Pique pisze: 19.03.2018, 06:55
Artur Polska pisze: 18.03.2018, 12:07 Mógłby ktoś ,,normalny" wypisać dzielnice, osiedla Łks-u i Widzewa oraz fc ??
Osiedla Widzewa:
Olechów, Janów, Andrzejów, Widzew Wschód, Zarzew, Stary Widzew, Dąbrowa, Chojny, Górniak, Czerwony Rynek, Doły, Stare Bałuty, Stare Miasto, Radogoszcz (wschód i zachód), Żabieniec, Jagiełły, Stoki.

Do tego Śródmieście, Piastów, Kurak są podzielone.
Gwoli wyjaśnienia wypisales Stare Bałuty jako wasze osiedle , natomiast Limanka administracyjnie to spora część Starych Bałut.

Osiedla ŁKSu.
Ruda, Rokicie, Retkinia, Karolew, Koziny, Stare Polesie, zachodnia i południowa część Śródmieścia , Teofilów, Limanka , Zubardz , Zlotno ,
i mniejsze Smulsko i os Mireckiego.
Nie patrzmy pod wzgledem administracyjnym bo co kibicow obchodzi administracja ? Takim tokie myslenia Widzewa jest tez troche na Limance bo Limanowskiego przechodzi tez przez nasze tereny. A administracyjnie to i Lutomierska nalezy do Starego Miasta. Wiec trzymajmy sie jednego Limanka jest Wasza , Stare Bałuty i Stare Miasto nalezą do Nas.

Wielu z Was nawet nie wie i nie rozroznia gdzie jest granica miedzy Starym Miastem a Starymi Bałutami , dla wiekszosci Waszych to jedno i to samo a to dwa oddzielne osiedla ( to tak jak by napisac ze Zubardz i Koziny to jedno i to samo , bo sa obok siebie )
maxforte
Posty: 154
Rejestracja: 18.08.2017, 22:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: maxforte »

Fjk pisze: 19.03.2018, 09:15 w d**** mamy tą waszą frekwencje macie jaką macie i fajnie natomiast widzisz co się dzieję u was ludzie przez was mają problemy kiedyś taki typ był z miejsca "Informowany" i na stadionie się już nie pokazał, ludzie chodzą od was pod stadionem tracą barwy nic się nie stało , słyszałem znajomych jak to byli na derbach i tylu przekleństw nie słyszeli w życiu i już nie pójdą na derby ja się tylko usmiechnąłem pod nosem :) kibiców nie wpuszczacie bo może coś sie stać i już nie bedzie frekwencji tak to własnie u was teraz wyglada
fajnie, i rozumiem ze jak u was jakims cudem zacznie na mecze chodzic regularnie po 15 kola (stadion se szykujecie na wiecej wiec zakladam ze takie sa plany) to bedzie to 15 kola ogarnietej kumatej wiary ? bedzie wrecz odwrotnie bo zeby uzbierac dobra frekwencje u was bedzie potrzebne zmotywowanie wszelakiej masci wynalazkow które z kibicowaniem nigdy wiele wspolnego nie mialy, na Widzewie jednak grupa aktywnych kibiców zawsze była wieksza a i tak nieogarniete jednostki sie trafiaja. Wtedy wszystkie zjawiska ktore opisujesz pierdolną w was nawet z wieksza siłą i tez bedzie wesolo. No i ten.. przyjezdni na Widzewie są wpuszczani.
Pinio
Posty: 228
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pinio »

Dozo ty legijny przygłupie ile jeszcze będziesz się pruł w tym temacie?Sporo osób ci już napisało żebyś wypierdalał a ty dalej swoje.
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

yurez pisze: 19.03.2018, 10:29
ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze: 19.03.2018, 09:42
Pique pisze: 19.03.2018, 06:55

Osiedla Widzewa:
Olechów, Janów, Andrzejów, Widzew Wschód, Zarzew, Stary Widzew, Dąbrowa, Chojny, Górniak, Czerwony Rynek, Doły, Stare Bałuty, Stare Miasto, Radogoszcz (wschód i zachód), Żabieniec, Jagiełły, Stoki.

Do tego Śródmieście, Piastów, Kurak są podzielone.
Gwoli wyjaśnienia wypisales Stare Bałuty jako wasze osiedle , natomiast Limanka administracyjnie to spora część Starych Bałut.

Osiedla ŁKSu.
Ruda, Rokicie, Retkinia, Karolew, Koziny, Stare Polesie, zachodnia i południowa część Śródmieścia , Teofilów, Limanka , Zubardz , Zlotno ,
i mniejsze Smulsko i os Mireckiego.
Nie patrzmy pod wzgledem administracyjnym bo co kibicow obchodzi administracja ? Takim tokie myslenia Widzewa jest tez troche na Limance bo Limanowskiego przechodzi tez przez nasze tereny. A administracyjnie to i Lutomierska nalezy do Starego Miasta. Wiec trzymajmy sie jednego Limanka jest Wasza , Stare Bałuty i Stare Miasto nalezą do Nas.

Wielu z Was nawet nie wie i nie rozroznia gdzie jest granica miedzy Starym Miastem a Starymi Bałutami , dla wiekszosci Waszych to jedno i to samo a to dwa oddzielne osiedla ( to tak jak by napisac ze Zubardz i Koziny to jedno i to samo , bo sa obok siebie )
Ale zes się zapetlił. Teraz już nie chcesz patrzeć pod względem administracyjnym a sam wypisales osiedla wg administracji.
Ja rozumiem ze nazwa Stare Bałuty brzmi dumnie i uzurpujecie sobie korzystanie z tej nazwy , a my używamy nazwy "Limanka", ale trzymajmy się tego ze nie całe Stare Bałuty są wasze i że w samym srodku Starych Bałut jest Limanka.

I jeszcze jedno - bo chyba to Ty masz problem z rozroznianiem pewnych rewirow.
Limanka odnosi się do ulicy Limanowskiego i odchodzących od niej mniejszych - ale nie na całej Jej dlugosci. Limanka na dobra sprawę zaczyna się od Klonowej i dochodzi do Zachodniej - a więc stricte obszar Starych Balut , a Ty nadal się upierasz że Stare Bałuty są Wasze.... rozumiesz czy dalej będziesz pisał o Starym Mieście , Zubardziu i Kozinach??
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

Zresztą podobnie rzecz się ma apropo Starego Miasta. Używacie tej nazwy ,jest ona kojarzona jednoznacznie z Widzewem , my generalnie nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z ta nazwa administracyjną , natomiast administracyjnie właśnie - większość tego osiedla Stare Miasto leży na naszych rewirach. Na pograniczu Limanki i Starego Polesia.
Ot takie ciekawostki dla osób postronnych bo ten kto tu mieszka to wie jak jest.
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
Antoni.Kierka
Posty: 110
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka »

maxforte dobrze napisal...także panowie z Łks-u zastanowcie sie dobrze czy aby napewno chcecie zeby wam dobudowali te pozostale trybuny zebyscie pozniej nie zalowali i sobie w brody nie pluli
teraz przychodzi was 3-4 tys ogarnietych kiboli chuliganow a wiec same plusy:
-o barwy nie musicie sie martwic bo chuligany szalikow nie nosza
- na pilkarzykow wkurwiac sie nie musicie bo chuligany maja wyjebane na to co sie na boisku dzieje
-doping oprawy tu rowniez sprawa rozwiazana bo chuligany nie sa od tego zeby gardlo zdzierac czy tam kartonik w gorze trzymac takze nikt sie nie dopierdoli ze doping slaby czy oprawa c******

po dobudowaniu trybun nagle zacznie was przychodzic 10-15 tys na mecz takze teraz minusy:

- nagle okaze sie ze przybylo wam tzw piknikow osob ktore pierwszy raz sa na stadionie ktorym nagle zacznie dym z rac przeszkadzac, on nie po to przyszedl zeby wachac jakis smrod czy zeby dym mu widocznosc zaslanial i w oczy go szczypał on chce obejrzyc to co sie dzieje na boisku w sposob jasny klarowny i przejrzysty, jastinow biberow w rurkach ktorzy nie po to beda przychodzic na galere zeby ktos kazal zdzierac im gardlo jak oni i tak nie beda znac repertuaru tylko po to zeby porobic sobie zdjecia i wrzucic na facebooka i napisac w samym centrum galery i pochwalic sie w szkole przed kolegami,wytapetowanych lasek ktore pomylily stadion z rewia mody czy salonem kosmetycznym i nie beda rozumialy tego ze kartonik ktory bedzie lezal na krzeselku nie sluzy po to zeby posadzic na nim dupe zeby bylo wygodniej tylko sluzy do podniesienia w odpowiednim momencie do gory,a co z tym sie wiaze slaby doping nieudana oprawa,

- zaczna przychodzic rodzice z malymi dziecmi i beda zdziwieni jak to mozliwe tyle przeklenstw na meczu tyle jebania tak byc nie moze moje dziecko nigdy nie slyszalo takich slow w zyciu na uszy co tutaj, u nas w domu sie nie przeklina,

-barwy nagle okaze sie ze i u was tzw janki zaczna tracic szaliki ktorym sie pomyli kierunek polozenia geograficznego wschod z zachodem i beda zdziwieni ze ktos raczyl zabrac ukrasc im szalik w bialy dzien lobuzerka i bandytyzm a wtedy wiadomo nie bedzie do smichu chichu nikomu na Łks-ie

takze sami widzicie panowie kibolowie z Łksu jak to wyglada jeszcze raz apeluje do was nie napalajcie sie az tak bardzo na te pozsostale trybuny bo to nic dobrego nie wrozy ...zastanowcie sie czy chcecie miec 3 tys chuliganow czy 13 tys piknikow...arene gladiatorow ktora jest owiana zla slawa w calej Polsce i wzbudza respekt i strach u wroga czy stadion piknik taki jak na Widzewie :-) czy chcecie wysluchiwac tych ciaglych jekow narzekan po kazdym przegranym meczu ligowym kibicow ktorym liga polska pomylila sie z liga hiszpanska a Łks z Realem czy Barcelona, czy chcecie byc narazeni na krytyke i ocene pozostalych piknikowych ekip w kraju z pozostalych piknikowych stadionow gdzie juz nie bedzie taryfy ulgowej i wymowek i zaslanianie sie chuliganiami jak oprawa nie wyjdzie czy pikniki zachoruja :-)
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

Po części masz rację. Boimy się, że władze przejmą takie cioty jak u Was i ani nie odpalimy rac jak Wy "dla dobra" albo obsramy się przed derbowym rywalem bo Nam vlepki nakleją i spalą flagi(Nam to nie grozi). Do tego jeszcze trafi się taki ananas i będzie znów wstyd.
http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/poli ... id,tm.html
Więc faktycznie możecie myśleć, że są jakieś obawy. Niestety, mamy zupełnie inną mentalność także nici z Waszych planów. A wy dalej klepcie po plecach takich jak ten frajer z artykułu.
Antoni.Kierka
Posty: 110
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka »

UW1908 pisze: 19.03.2018, 14:45 Po części masz rację. Boimy się, że władze przejmą takie cioty jak u Was i ani nie odpalimy rac jak Wy "dla dobra" albo obsramy się przed derbowym rywalem bo Nam vlepki nakleją i spalą flagi(Nam to nie grozi). Do tego jeszcze trafi się taki ananas i będzie znów wstyd.
http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/poli ... id,tm.html
Więc faktycznie możecie myśleć, że są jakieś obawy. Niestety, mamy zupełnie inną mentalność także nici z Waszych planów. A wy dalej klepcie po plecach takich jak ten frajer z artykułu.
tak caly Widzew klepie go po plecach za swoj bohaterski czyn bedzie na nastepnym meczu specjalna oprawa na jego czesc przygotowana za swoj bohaterski czyn zadowolony...ja p******* w kazdym klubie gdzie przychodzi grubo ponad 15 tys widzow jest to nie uniknione ze moze trafic sie jakas czarna nieogarnieta owca ale nie wy dalej zyjcie w swoim swiecie i zaklamujcie rzeczywistosc i pierdolcie o jakiejs wyimaginowanej mentalnosci ze u was to 20 tys samych chuliagnow bedzie przychodzic nieskazitelnych jak kropla wody bla bla bla i tak do zajebania..odnosnie rac sami nic nie odpalacie bodajze w tatmtym sezonie byla mozliwosc(bynajmniej takie plany) zeby przeniesc ostatni mecz do was i swietowac awans i sie obsraliscie zeby wam czasami amfiteatru nie zamkneli...u kogos to zdzblo w oku sie widzi a belki u siebie to juz nie
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

Nie byłoby głupiej odpowiedzi z nutą ironii gdybyś sam nie odpłynął we wcześniejszym poście. Tyle.
Suczysko
Posty: 639
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Suczysko »

Antek a robicie coś żeby zidentyfikofac tą wasza czarna owce? dał na psy pewnie ktoś wie kto to co i jak od was.
dokuro
Posty: 49
Rejestracja: 04.09.2010, 11:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dokuro »

W normalnych ekipach ktoś powinien odwiedzić tego typa i mu wytłumaczyć pewne rzeczy. Zobaczymy co zrobi Widzew...
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

Zaraz będą się doszukiwać drugiego jędrasa :) Jeśli się dowiemy kto to i będzie ktoś z naszego środowiska kogo znamy to na pewno konsekwencje go nie ominą, a z tego co wiem to raczej to zwykły janusz którego nikt z kiboli nie zna.
dokuro
Posty: 49
Rejestracja: 04.09.2010, 11:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dokuro »

Nie róbcie sobie jaj. Znalezienie tego typa w tych czasach to żaden problem.
Opoczno
Posty: 15
Rejestracja: 20.05.2016, 17:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Opoczno »

troll internetowy pisze: 19.03.2018, 19:51 Jeszcze tak a propos tego, co nadawał na konfidenta... Mógł to być np. jakiś zwykły janusz, a nie kibol. I teraz pytanie do tutejszych mądrali: Czy w takim razie wg was ekipa Widzewa też powinna wyśledzić jego adres i wytłumaczyć mu, że tak nie można?..
Przecież to chyba oczywiste że tak i przede wszystkim po to by wycofał zarzuty. O to głównie chodzi. Reszta to wasza sprawa.
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

Pique pisze: 19.03.2018, 20:14 Zaraz będą się doszukiwać drugiego jędrasa :) Jeśli się dowiemy kto to i będzie ktoś z naszego środowiska kogo znamy to na pewno konsekwencje go nie ominą, a z tego co wiem to raczej to zwykły janusz którego nikt z kiboli nie zna.
No tak. Skoro to zwykły Janusz to nie ma tematu. Tak jakoś wyszło i niech wraca na stadion. Czekać tylko jak kogoś z Was sprzeda bo race odpaliliście, wy bandyci! Nie wiem ale kim by nie był to za takie coś powinien mieć zakaz wjazdu. Ale nie mój cyrk...
glwtrcd
Posty: 805
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: glwtrcd »

Pique pisze: 19.03.2018, 20:14 Zaraz będą się doszukiwać drugiego jędrasa :) Jeśli się dowiemy kto to i będzie ktoś z naszego środowiska kogo znamy to na pewno konsekwencje go nie ominą, a z tego co wiem to raczej to zwykły janusz którego nikt z kiboli nie zna.
Juz pierdolicie o jedrasie bo taka prawda , jakis frajer sie rozprul a wy juz mowicie ze go nieznacie, ze janusz , moze ku*** to niebyl wasz kibic tylko ukryty jakis Lkesiak co?
A prawda jest taka ze wiecie kto to jest
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

UW1908 pisze: 19.03.2018, 21:14 No tak. Skoro to zwykły Janusz to nie ma tematu. Tak jakoś wyszło i niech wraca na stadion. Czekać tylko jak kogoś z Was sprzeda bo race odpaliliście, wy bandyci! Nie wiem ale kim by nie był to za takie coś powinien mieć zakaz wjazdu. Ale nie mój cyrk...
Zajmij się lepiej cyrkowcu swoją zgodą, przez którą M. z Cracovii siedzi.
Pique
Posty: 760
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique »

glwtrcd pisze: 19.03.2018, 22:08Juz pierdolicie o jedrasie bo taka prawda , jakis frajer sie rozprul a wy juz mowicie ze go nieznacie, ze janusz , moze ku*** to niebyl wasz kibic tylko ukryty jakis Lkesiak co?
A prawda jest taka ze wiecie kto to jest
A co tam u posterunkowego Nogi? :)
PolowaPolski
Posty: 284
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski »

Pique to mmsik, znowu wrocil :)
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

Pique pisze: 19.03.2018, 22:09
UW1908 pisze: 19.03.2018, 21:14 No tak. Skoro to zwykły Janusz to nie ma tematu. Tak jakoś wyszło i niech wraca na stadion. Czekać tylko jak kogoś z Was sprzeda bo race odpaliliście, wy bandyci! Nie wiem ale kim by nie był to za takie coś powinien mieć zakaz wjazdu. Ale nie mój cyrk...
Zajmij się lepiej cyrkowcu swoją zgodą, przez którą M. z Cracovii siedzi.
Generalnie to mam w d**** co u Was się tam dzieje i jakie panują obyczaje i kogo się toleruje. Zwyczajnie napisałem, że frajer jest frajer. Spruł się na jednego to i spruje na drugiego. Czy tym drugim będzie ktoś od Was to sami się przekonacie bo przecież nic się nie stało według Was.
C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O »

Większość tutaj to naprawdę dziaciaki albo debile.
Czego Wy oczekujecie? Że tutaj będzie ktoś pisał na bieżąco odnośnie tej sytuacji?! Ale czego oczekiwać od osób dla których w kibicowaniu internet zajmuje pierwszą pozycję.
Zgierz
Posty: 233
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz »

UW1908 pisze: 20.03.2018, 00:00Generalnie to mam w d**** co u Was się tam dzieje i jakie panują obyczaje i kogo się toleruje
W takim razie czemu 95% twoich postów odnosi się do Widzewa i jego kibiców?
My Widzewiacy umiemy żyć bez Łksu. W drugą stronę działa to zupełnie inaczej. Wy istniejecie tylko na gruncie "anty Widzew" i tyle z waszego kibicowania :)
Wystarczy prześledzić tematy na tym forum. Gdzie pojawia się wzmianka o Widzewie tam zaraz zlatuje się internetowa banda białych końcówek i wylewa swoje flustracje oraz żale w klawiaturę.

Nie ma co wchodzić z wami w żadną polemikę, więc skupcie się na swoim cyrku i na swoich małpach.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI
UW1908
Posty: 571
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 »

I na tym zakończę definitywnie
Widzew-ekipa drugiej szansy.
NoMatterWhat
Posty: 766
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat »

dokuro pisze: 08.03.2018, 22:00 Naprawdę wierzycie, ze w Europie ktoś pamięta o Widzewie? :)
https://www.theguardian.com/football/20 ... ranz-smuda
LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze »

Zgierz pisze: 20.03.2018, 07:57
UW1908 pisze: 20.03.2018, 00:00Generalnie to mam w d**** co u Was się tam dzieje i jakie panują obyczaje i kogo się toleruje
W takim razie czemu 95% twoich postów odnosi się do Widzewa i jego kibiców?
My Widzewiacy umiemy żyć bez Łksu. W drugą stronę działa to zupełnie inaczej. Wy istniejecie tylko na gruncie "anty Widzew" i tyle z waszego kibicowania :)
Wystarczy prześledzić tematy na tym forum. Gdzie pojawia się wzmianka o Widzewie tam zaraz zlatuje się internetowa banda białych końcówek i wylewa swoje flustracje oraz żale w klawiaturę.

Nie ma co wchodzić z wami w żadną polemikę, więc skupcie się na swoim cyrku i na swoich małpach.
Komu piszesz te smutne kawalki? Wy k**** umiecie żyć bez ŁKS-u? Jak nie felietony piszecie na nasz temat, donosy, manifestacje itp. To co to ku*** jest? Jak ukazuje się artykuł na temat ŁKS to najwięcej do powiedzenia macie rowniez wy k****, nie wspominam juz temat stadionu tam to już wogole wylewacie swojr flustracje. Widzisz kapciu ze zgierskiej wichury robicie idealnie to samo
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

Ale on czyta chyba w ogóle inne forum , bo na kibice net czerwoni slyną głównie z prucia się do wszystkich ekip z którymi się nie lubia. Zresztą wystarczy poczytać posty tego gościa którego cytujesz ( Zgierz) zeby widziec że sam się prul do Łksu hipokryta j***** , a teraz pali głupa.
No chyba ze w tym zgierzu nie potrafią czytać i pisać , i nie rozumieją co piszą , wtedy nie było tematu...

Swoją drogą to jest stara spiewka pierdzewiakow - pruć się o wszystko i wyciągać wszystko do Internetu ( vide czerwoni na tym i na swoim forum , manifestacje i felietony TKZM - prujdupy nr 1 wśród czerwonych ) - natomiast jak ktoś pisze o ich klubie to nagle ktoś ma kompleksy i nie umie żyć bez wielkiego ficefka.... żenada
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter »

Ty głąbie pierdolony chcesz wytykać komuś kompleksy? Przecież to ty tutaj hipokryto pierdolony na tym forum żeś przez 2 czy 3 lata napierdalał dzień w dzień z setek kont o Widzewie a teraz wcale ale to wcale nie masz kompleksiarkiego nicka. I ty chcesz komuś wytykać kompleksy ruro? Przesiadujecie na forum Widzewa więcej niż na swoim, bez Widzewa to nie macie życia.
Następny zjeb to UW1908 który w każdym poście pisze, że ma wyjebane na Widzew, Widzew go nie interesuje, ale w każdym poście o Widzewie napierdala i to jego słynne bez odbioru, kończy dyskusje a minie pół dnia i znowu od nowa pisze te swoje smuty.

Nie od dziś wiadomo, że kibice AP ŁKS są bardziej '''anty Widzew'' niż pro ŁKS i to wie każdy. Widzew to dla was sens życia, bez Widzewa byście się chyba pocięli albo napierdalali między sobą na tych Polesiach i Limankach.

A co do TKzM to was podsumował nie raz celnie także nie dziwota, że wam tak działa na nerwy.
ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY »

Grzeczniej pizdzielcu bo nie jesteś u siebie Pod Zegarem ..
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...
Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter »

A ty nie jesteś w ojszczanej bramie na Limance także morda krótko. I jak będziesz wymieniał nazwę Widzew to stań na baczność.
TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET »

Czytam takie coś
Pierwszy mecz obejrzało blisko stu sympatyków Victorii Sulejówek. To wystarczyłó, by klub musiał zablokować dla nich cały sektor, mogący pomieć 907 kibiców, zamiast udostępnić go widzewiakom.
i nasuwa mi się pytanie, kto odpowiada za tworzenie tego WTM? Przecież to jest śmiech na sali, że za każdym razem, gdy przyjeżdżają goście, którzy nie chcą radośnie odwróceni plecami skakać zaczynają się płacze (?) o to, że się oni pojawili. Bo gdyby się nie pojawili 907 kibiców, by mogło obejrzeć mecz, a tak tylko 100 i do tego nie z Widzewa...
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI
ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop »

TERROR_EUDEZET pisze: 20.03.2018, 19:07 Czytam takie coś
Pierwszy mecz obejrzało blisko stu sympatyków Victorii Sulejówek. To wystarczyłó, by klub musiał zablokować dla nich cały sektor, mogący pomieć 907 kibiców, zamiast udostępnić go widzewiakom.
i nasuwa mi się pytanie, kto odpowiada za tworzenie tego WTM? Przecież to jest śmiech na sali, że za każdym razem, gdy przyjeżdżają goście, którzy nie chcą radośnie odwróceni plecami skakać zaczynają się płacze (?) o to, że się oni pojawili. Bo gdyby się nie pojawili 907 kibiców, by mogło obejrzeć mecz, a tak tylko 100 i do tego nie z Widzewa...
Modern football kolego, tak wygląda dzisiejsza reanimacja.
glwtrcd
Posty: 805
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: glwtrcd »

na spokojnie pisze: 20.03.2018, 19:38
glwtrcd pisze: 19.03.2018, 22:08
Pique pisze: 19.03.2018, 20:14 Zaraz będą się doszukiwać drugiego jędrasa :) Jeśli się dowiemy kto to i będzie ktoś z naszego środowiska kogo znamy to na pewno konsekwencje go nie ominą, a z tego co wiem to raczej to zwykły janusz którego nikt z kiboli nie zna.
Juz pierdolicie o jedrasie bo taka prawda , jakis frajer sie rozprul a wy juz mowicie ze go nieznacie, ze janusz , moze ku*** to niebyl wasz kibic tylko ukryty jakis Lkesiak co?
A prawda jest taka ze wiecie kto to jest
Z czystej ciekawości zapytam.
Znasz każdego z 20 tysięcy, którzy odwiedzają stadion Górnika?
Bez spiny pytanie. Odpowiedz bez spiny. Po prostu.
Nie nieznam to chyba wiadome prawda?
Ale dowiedziec sie kto sie rozjebal to tez niejakis problem dla chcacecego prawda?
Nawet jak go nienaja to moge sie dowiedziec i to niejest wcale takie trudne zwlaszcza dla ekipy
serce miasta
Posty: 931
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta »

Rozumiem ze artykuł z dziennika jest dla Was pożywką wojownicy z galery i siejecie popłoch jednak przypominam Wam że to przez Waszego chuligana nasz kolega odbywa długi wyrok,przypominam równiez że w zeszłym roku Wasz młody kibic rozjebał sie na swojego rówiesnika z Widzewa który poszedł za to siedzieć(były transparenty na meczach).Obśmiewacie Janków co chodza na Widzew a sami dalibyście dupska żeby choć połowa z nich chodziła na U2,wszyscy to wiemy,wiedzą to w Krakowie,wiedzą w Warszawie,Poznaniu,Szczecinie,Zabrzu,Gdańsku i na Ruchu bez pikoli i tzw.Januszy nie ma wielkich klubów i wyników(niestety:))a Wy dalej zgrywajcie gangusów w rozklejonych butach z allegro:)
kto s********* z orlika na Dąbrowie?
Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor »

serce miasta pisze: 20.03.2018, 20:43 Rozumiem ze artykuł z dziennika jest dla Was pożywką wojownicy z galery i siejecie popłoch jednak przypominam Wam że to przez Waszego chuligana nasz kolega odbywa długi wyrok,przypominam równiez że w zeszłym roku Wasz młody kibic rozjebał sie na swojego rówiesnika z Widzewa który poszedł za to siedzieć(były transparenty na meczach).Obśmiewacie Janków co chodza na Widzew a sami dalibyście dupska żeby choć połowa z nich chodziła na U2,wszyscy to wiemy,wiedzą to w Krakowie,wiedzą w Warszawie,Poznaniu,Szczecinie,Zabrzu,Gdańsku i na Ruchu bez pikoli i tzw.Januszy nie ma wielkich klubów i wyników(niestety:))a Wy dalej zgrywajcie gangusów w rozklejonych butach z allegro:)
kto s********* z orlika na Dąbrowie?


A kto s********* z Portu ?
mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala »

Wy jebane parówy, serce miasta słusznie przypomniał dwie głośne sprawy. Ja wiem, że dla Was jest wygodnie ciągnąć temat anonimowego janka, który wyjebał na psach typa z Victorii (naganne w c*** zachowanie, każdy je potępia). Ale zapominacie o własnym podwórku, bo takie cwaniaczki jak Wy wyciągają w Polskę takie januszowe sprawy, albo wałkują przez lata temat c**** j, ale o swoich konfiturach, za które nasi odbywają realne konsekwencje, to jest cichutko. O przerzutach nie wspominam, bo macie ich kilku w swoich szeregach.
TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET »

A propo parówek to się zagotowałeś jak woda na nie.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI
serce miasta
Posty: 931
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta »

z Portu Łódź?Hipermarketu?sory Galerii Handlowej?nie wiem ale moge sie domyślać...niech zgadne 20 chuliganów Widzewa będących razem na zakupach:)
mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala »

TERROR_EUDEZET pisze: 20.03.2018, 21:28 A propo parówek to się zagotowałeś jak woda na nie.
Ale co Ty gadasz, ja wiem, że wygodnie takie teksty sadzić. Wy spinacie d*** o no-name typka, janusza, kto wie, czy nie pierwszy i ostatni raz na stadionie, bo nikt nie wie, kto to jest (j**** tak czy inaczej konfiturę), który sprzedał na psach gościa o skrojone barwy. Ale jak od nas siedzą zaangażowani w temat ludzie, bo Łksiaki spruły d***, to jest medialna cisza i ogólnie ok?
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

serce miasta pisze: 20.03.2018, 21:34 z Portu Łódź?Hipermarketu?sory Galerii Handlowej?nie wiem ale moge sie domyślać...niech zgadne 20 chuliganów Widzewa będących razem na zakupach:)
gość ma fantazje ale miło poczytać , nie pytaj go o szczegóły bo Ci odpisze że tylko kumaci wiedzą :)))
pewnie bojówka lks-u zaczaiła sie w CCC albo leroy merlin ;)
ODPOWIEDZ