www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 07.03.2018, 10:15

LordNelson pisze:
07.03.2018, 06:28
Ty dalej myślisz, że kogoś to interesuje, oprócz twoich kolegów. Dotykacie się, jak przednie takie wypociny?
Zdajesz sobie sprawę z natury tego forum i , którzy je czytają? Pytanie retoryczne, bo gdyby tak było, to byś nie tracił czasu na takie rzeczy, tylko zajął się prawdziwym życiem, a nie tym w komputerze
ku*** stary ja chyba naprawde do innej szkoly chodzilem bo nie kumam tej Twojej gadki.
Skladnia powala.. "i" zaraz potem "przecinek"
i ty wytykasz komus poziom IQ?
"jak przednie twoje wypociny"
"zdajesz...i , ktorzy je czytaja"

do mojego prawdziwego zycia to Ty sie nie wpierdalaj misiu kolorowy bo to o czym Ty czytasz ja widzialem na wlasne galy..



Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 07.03.2018, 10:18

kibic ze Śląska pisze:
06.03.2018, 20:30
nastepnym razem trzeba zapytac czy "dzisiaj jest dzien" kiedy Gieksa podejmie rekawice z tego wynika.. Na Swionach rozumiem was nie kamerowali? nie bylo strachu przed przypalem?
Myszkow czy Swiony maja zgode z Elana?
Na kazdy Wasz wyjazd trzeba jechac bo moze akurat "dzisiaj jest dzien"?

Co do treningow z chlopakami z ZSH to wyobrazcie sobie ze bedac na pewnym poziomie zeby nadal rozwijac skile to trzeba trenowac z rownymi sobie.. Mieli nasi do Orzesza na boks jezdzic gdzie trener by po szlagu sie zgiol w pol?
czego mieli sie tam uczyc?
Pomysl ziomeczku troche ze szkol na poziomie pro jest na slasku raptem 3-4 i nie wszystkie sa nasze..

Piasta nie komentuje, co do obecnosci kilku naszych na ich szpilu z Wami odpowiem tak:
a kto bogatemu zabroni?

PB - przypomnij sobie akcje ze stadionem dla Polonii i tekstu na transie w oprawie skierowanego do nas.
Szkoda Ci?

A ze walczycie z calym Slaskiem bo wszyscy maja w Was wbite to Ty sie zalisz czy chwalisz?
moze czas cos zmienic w postepowaniu?
Niby piszesz z sensem , niby składnie ale wszystko tak naciągasz że tylko niezorientowani dadzą się na to nabrać.
Co do treningów i skilli to przypomnij nam tu wszystkim chłopie jacy to zawodowi fajterzy trenowali od was z PB na Arki Bożka? Krążyło dobrych pare lat temu foto po necie i ani z jednej ani z drugiej strony nie były to osoby przypadkowe ale nie byli to też żadni jak Ty to nazwałeś SPORTOWCY.Jesli jednak wywołujesz treningi z Z S to uświadom nas którz to taki jest tam PRO bo sam jestem ciekaw (tylko nie wyskakuj z Podrazą) , no ale niech Ci będzie że w Sosnowcu mają taki wysoki poziom że Wam brakuje i tam musicie jechać 🙂 powiedzmy że tutejsze głupki w to uwierzą.
Widzisz , w aglomeracji z Wami otwartą wojnę prowadzi tylko GKS i Górnik.Powiedz mi że Piast i Polonia darzy was szacunkiem to ja zapytam co to za szacunek z poziomu kolan?Przecież obie ekipy zrobiły by wam gałe byle byście nie traktowali ich jako kosę.Kiedy ostatnio mieliście sobie z Polonią?jakies akcje przeciwko Piastowi? Macie ciche układziki bo wam jest to na rękę a Polonia i Piast gdyby miały jeszcze z wami wojować to by nie ruszały się spoza swoich miast.Przyklad Polonii i ich zachowania w stosunku do Szombierek czy Ruchu Radzionkow.Jakies zasady?Przeciez w Bytomiu wy macie swoją dzielnice i Polonia tam wcale nie wjeżdża.Wy nie wyjeżdżacie na dzielnice Polonii.Piast Gliwice zaprasza was na swoje sektory podczas meczu z Górnikiem.To jest ta kosa czy nie? I błagam nie wyskakuj mi tu z tekstem o szacunku bo szacunek coś znaczył jeszcze jakieś 20 lat do tylu czyli w czasach kiedy jakiekolwiek wasze kontakty z ZS były by U WAS nie do pomyślenia.Z reszta sam pewnie dobrze wiesz jak się starzy u was krzywią na samo słowo Sosnowiec.Wam już „gorol” nie brzmi tak jak kiedyś i pisze ci to ja,gorol znad morza.

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 07.03.2018, 10:36

kibic ze Śląska pisze:
06.03.2018, 09:25
kivloff pisze:
06.03.2018, 08:50
kibic ze Śląska pisze:
05.03.2018, 16:26
nie pilnujecie stadionu, nawet po tej akcji na fany dalej mozna bylo w bialy dzien wam wbic na stadion incognito i odwiedzic np szatnie pilkarzy.. Farta mieliscie wtedy ze niczego sensownego nie udalo sie znalezc. Tylko nie pisz mi ze chcesz potwierdzen, zdjec czy h** wie czego, popytaj chlopakow ze sklepiku.
Czy wjebano dla przykładu jakimś znalezionym kanapkom?
wydupcono kilka pamiatek z klubowej sciany, zreszta na Cichej zobaczysz.. smiejemy sie dalej?
na poprzedniej stronie byl dlugi post do ktorego moglbys sie merytorycznie odniesc jesli masz ochote na dyskusje..
na mój gust jesli piszesz prawdę o waszych podróżach na stadion w Katowicach, tylko potwierdzasz fakt w jak frajerski sposób ukradliście flagi a co gorsza próbowaliście to powtórzyć w identyczny sposób. Sami się wystawiacie ze swoją metodą działania. Czyli złodziejstwo zamiast normalnej akcji, dojebać przeciwnikowi za wszelką cenę mimo, że nie ma to nic wspólnego z regułami kibicowskimi. Dla mnie przekaz jasny i prosty. Boksujcie się dalej na tym forum, tak tylko wtrąciłem się na chwilkę do waszej brudnej piaskownicy...

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 07.03.2018, 11:35

kibic ze Śląska pisze:
07.03.2018, 10:15
LordNelson pisze:
07.03.2018, 06:28
Ty dalej myślisz, że kogoś to interesuje, oprócz twoich kolegów. Dotykacie się, jak przednie takie wypociny?
Zdajesz sobie sprawę z natury tego forum i , którzy je czytają? Pytanie retoryczne, bo gdyby tak było, to byś nie tracił czasu na takie rzeczy, tylko zajął się prawdziwym życiem, a nie tym w komputerze
ku*** stary ja chyba naprawde do innej szkoly chodzilem bo nie kumam tej Twojej gadki.
Skladnia powala.. "i" zaraz potem "przecinek"
i ty wytykasz komus poziom IQ?
"jak przednie twoje wypociny"
"zdajesz...i , ktorzy je czytaja"

do mojego prawdziwego zycia to Ty sie nie wpierdalaj misiu kolorowy bo to o czym Ty czytasz ja widzialem na wlasne galy..
Słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak autokorekta w telefonie? Jeżeli nie, to podczas pisania czasami ekranie się słowo, którego nie miało zamiaru się użyć, a nie mam czasu sprawdzać, czy da się edytować posty na tym forum. Jakbyś użył czasem głowy, to byś się domyślił o co chodzi.
O polskie znaki diakrytyczne nawet nie pytam. Fakt, że nie potrafisz ich używać, czyni cię ostatnią osobą, która powinna się czyjejś ortografii czepiać. Może spróbuj czasem milczenia i zobacz, czy to postawi cię w lepszym świetle, bo na razie słabo z tym.
"Misiu kolorowy"? Ile ty masz lat? 10? Ok, to mnie do końca przekonało, że nie jesteś w pełni sprawny umysłowo i to się nie zmieni, choćbym nie wiem jak starał się ci to uświadomić. Miłego życia w internecie i tyle z mojej strony!

Bulbo
Posty: 20
Rejestracja: 22.09.2014, 16:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bulbo » 07.03.2018, 12:04

O czym wy tu piszecie wszyscy?? Po tych wypocinach ,które niektórzy tu wypisują wychodzi na to że chyba w ogóle w aglomeracji śląskiej nie mieszkają. 20 lat temu gdy zaczynałem jezdzic na szpile , już wtedy sprzęt był w użyciu. Może był to inny kaliber ale był.Zamiast maczet, rakietnic, były pasy(te już wtedy zanikały) ale głównie bejsbole i różnego rodzaju drągi.Aaa i jeszcze pilniki ślusarskie były wtedy na topie:). Ten sprzęt był w użyciu głównie przez Ruch i GKS. Górnik do tego próbował czasem dorzucać coś mocniejszego (noże, koktajle).
Co do wspólnych treningów. Ruch jak wiele osób pisało robił je sobie z kosami. Niech nikt nie pisze że jest to normalne. Pokazuje to po prostu że chłopaki z PF zaczęli myśleć najpierw o kasie/ interesach niż o walce z wrogiem. I to jest chore. Układ z Wisłą pokazał tylko co stało się najważniejsze w dzisiejszych czasach. Niestety inne ekipy też idą w tym kierunku, i na pierwszym miejscu jest hajs. Na walkę o wpływy często wypuszczają młodych bezwzględnych wilczków, którym marzy się standard życia czołowych postaci w ekipach. `
Na GŚ bezsprzecznie Ruch ma najlepszą ekipę. Ale bezsprzecznie próbę walki z nimi podejmuje tylko Górnik i GKS. Reszta ekip jak ktoś wyżej napisał nie wychyla się i odpowiada im rola gdzie najeżdzają na GKS/KSG. Nie ma się co dziwić, są zbyt małymi ekipami aby cokolwiek próbować wykręcić przeciw Ruchowi, więc wolą być niby neutral. Ruchowi to też odpowiada bo może się skupić na walce z KSG/GKS.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 07.03.2018, 12:27

Dex Dexter pisze:
07.03.2018, 10:18
kibic ze Śląska pisze:
06.03.2018, 20:30
nastepnym razem trzeba zapytac czy "dzisiaj jest dzien" kiedy Gieksa podejmie rekawice z tego wynika.. Na Swionach rozumiem was nie kamerowali? nie bylo strachu przed przypalem?
Myszkow czy Swiony maja zgode z Elana?
Na kazdy Wasz wyjazd trzeba jechac bo moze akurat "dzisiaj jest dzien"?

Co do treningow z chlopakami z ZSH to wyobrazcie sobie ze bedac na pewnym poziomie zeby nadal rozwijac skile to trzeba trenowac z rownymi sobie.. Mieli nasi do Orzesza na boks jezdzic gdzie trener by po szlagu sie zgiol w pol?
czego mieli sie tam uczyc?
Pomysl ziomeczku troche ze szkol na poziomie pro jest na slasku raptem 3-4 i nie wszystkie sa nasze..

Piasta nie komentuje, co do obecnosci kilku naszych na ich szpilu z Wami odpowiem tak:
a kto bogatemu zabroni?

PB - przypomnij sobie akcje ze stadionem dla Polonii i tekstu na transie w oprawie skierowanego do nas.
Szkoda Ci?

A ze walczycie z calym Slaskiem bo wszyscy maja w Was wbite to Ty sie zalisz czy chwalisz?
moze czas cos zmienic w postepowaniu?
Niby piszesz z sensem , niby składnie ale wszystko tak naciągasz że tylko niezorientowani dadzą się na to nabrać.
Co do treningów i skilli to przypomnij nam tu wszystkim chłopie jacy to zawodowi fajterzy trenowali od was z PB na Arki Bożka? Krążyło dobrych pare lat temu foto po necie i ani z jednej ani z drugiej strony nie były to osoby przypadkowe ale nie byli to też żadni jak Ty to nazwałeś SPORTOWCY.Jesli jednak wywołujesz treningi z Z S to uświadom nas którz to taki jest tam PRO bo sam jestem ciekaw (tylko nie wyskakuj z Podrazą) , no ale niech Ci będzie że w Sosnowcu mają taki wysoki poziom że Wam brakuje i tam musicie jechać 🙂 powiedzmy że tutejsze głupki w to uwierzą.
Widzisz , w aglomeracji z Wami otwartą wojnę prowadzi tylko GKS i Górnik.Powiedz mi że Piast i Polonia darzy was szacunkiem to ja zapytam co to za szacunek z poziomu kolan?Przecież obie ekipy zrobiły by wam gałe byle byście nie traktowali ich jako kosę.Kiedy ostatnio mieliście sobie z Polonią?jakies akcje przeciwko Piastowi? Macie ciche układziki bo wam jest to na rękę a Polonia i Piast gdyby miały jeszcze z wami wojować to by nie ruszały się spoza swoich miast.Przyklad Polonii i ich zachowania w stosunku do Szombierek czy Ruchu Radzionkow.Jakies zasady?Przeciez w Bytomiu wy macie swoją dzielnice i Polonia tam wcale nie wjeżdża.Wy nie wyjeżdżacie na dzielnice Polonii.Piast Gliwice zaprasza was na swoje sektory podczas meczu z Górnikiem.To jest ta kosa czy nie? I błagam nie wyskakuj mi tu z tekstem o szacunku bo szacunek coś znaczył jeszcze jakieś 20 lat do tylu czyli w czasach kiedy jakiekolwiek wasze kontakty z ZS były by U WAS nie do pomyślenia.Z reszta sam pewnie dobrze wiesz jak się starzy u was krzywią na samo słowo Sosnowiec.Wam już „gorol” nie brzmi tak jak kiedyś i pisze ci to ja,gorol znad morza.
chetnie odpisze:)
Nie wymienie Ci ksyw naszych chlopakow na tym forum.. wybacz ale nie. Wyobraz sobie jednak ze chlopak z mlodej torcy trenuje parter w Tychach.. mozna? Nie pytaj skad wiem.. wiem i tyle..
Na slowo Sosnowiec ja sam reaguje tak jak nasi starzy jak to ujoles.. gorol z pomoza wiec domyslam sie ze Lechia. Zapytaj swoich starszych kolegow jak reaguja na Jezioraka na Waszych trybunach? Nikt nikomu zycia nie bedzie ukladal kolego.. Jak chlopcy z Torcy zbierali Lecha swego czasu na a4 to byla kosa czy nie?
Takich przykladow jest masa! Pamietajcie jeden z drugim ze to jest GornySlask, tutaj masz w promieniu 10 km 7 klubow i nie ma innej opcji jak poprostu ze soba zyc; w robocie, na uczelni itp..
Mam w rodzinie szwagra z Rudy.. Zabola.. mam go przy wigilii w ryja lac? co nie znaczy ze gdybym go spotkal "w wyjatkowych okolicznosciach" to bym sie sekundy nie zastanawial i on pewnie tez.
Co do kosy z Piastem to mam wrazenie ze temat wyjasnilem. Jasniej sie juz nie da.
Nie mamy kompletnie zadnych wspolnych terenow, Gornik jest miedzy nami..
Co do samego slowa gorol to wyobraz sobie ze co drugi z nas jest.. gorolem. Ilu hanysow jest na Slasku? 10 procent?
Co do PB - Z pozycji kolan? moze nie ma ich 150 osob bandy ale pare lat temu wyszli mlodymi na Gornik i jak sie skonczylo?
A co do naszych relacji z nimi to powiedz mi kolego kto nam wyjabal beben nie tak dawno? Nie wiem czy mieszkasz na GS czy na Pomorzu ale zrozum ze tutaj jest inaczej, poprostu inaczej.

enterorokej
Posty: 88
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: enterorokej » 07.03.2018, 13:19

Prawda jest taka że ruch liże się na górnym Śląsku że wszystkimi prócz ksgks. Gieksa&górnik natomiast ze wszystkimi wojuje. Taka jest różnica i niech każdy sobie to osądzi...

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 07.03.2018, 13:27

kibic ze Śląska pisze:
07.03.2018, 12:27
Dex Dexter pisze:
07.03.2018, 10:18
kibic ze Śląska pisze:
06.03.2018, 20:30
nastepnym razem trzeba zapytac czy "dzisiaj jest dzien" kiedy Gieksa podejmie rekawice z tego wynika.. Na Swionach rozumiem was nie kamerowali? nie bylo strachu przed przypalem?
Myszkow czy Swiony maja zgode z Elana?
Na kazdy Wasz wyjazd trzeba jechac bo moze akurat "dzisiaj jest dzien"?

Co do treningow z chlopakami z ZSH to wyobrazcie sobie ze bedac na pewnym poziomie zeby nadal rozwijac skile to trzeba trenowac z rownymi sobie.. Mieli nasi do Orzesza na boks jezdzic gdzie trener by po szlagu sie zgiol w pol?
czego mieli sie tam uczyc?
Pomysl ziomeczku troche ze szkol na poziomie pro jest na slasku raptem 3-4 i nie wszystkie sa nasze..

Piasta nie komentuje, co do obecnosci kilku naszych na ich szpilu z Wami odpowiem tak:
a kto bogatemu zabroni?

PB - przypomnij sobie akcje ze stadionem dla Polonii i tekstu na transie w oprawie skierowanego do nas.
Szkoda Ci?

A ze walczycie z calym Slaskiem bo wszyscy maja w Was wbite to Ty sie zalisz czy chwalisz?
moze czas cos zmienic w postepowaniu?
Niby piszesz z sensem , niby składnie ale wszystko tak naciągasz że tylko niezorientowani dadzą się na to nabrać.
Co do treningów i skilli to przypomnij nam tu wszystkim chłopie jacy to zawodowi fajterzy trenowali od was z PB na Arki Bożka? Krążyło dobrych pare lat temu foto po necie i ani z jednej ani z drugiej strony nie były to osoby przypadkowe ale nie byli to też żadni jak Ty to nazwałeś SPORTOWCY.Jesli jednak wywołujesz treningi z Z S to uświadom nas którz to taki jest tam PRO bo sam jestem ciekaw (tylko nie wyskakuj z Podrazą) , no ale niech Ci będzie że w Sosnowcu mają taki wysoki poziom że Wam brakuje i tam musicie jechać 🙂 powiedzmy że tutejsze głupki w to uwierzą.
Widzisz , w aglomeracji z Wami otwartą wojnę prowadzi tylko GKS i Górnik.Powiedz mi że Piast i Polonia darzy was szacunkiem to ja zapytam co to za szacunek z poziomu kolan?Przecież obie ekipy zrobiły by wam gałe byle byście nie traktowali ich jako kosę.Kiedy ostatnio mieliście sobie z Polonią?jakies akcje przeciwko Piastowi? Macie ciche układziki bo wam jest to na rękę a Polonia i Piast gdyby miały jeszcze z wami wojować to by nie ruszały się spoza swoich miast.Przyklad Polonii i ich zachowania w stosunku do Szombierek czy Ruchu Radzionkow.Jakies zasady?Przeciez w Bytomiu wy macie swoją dzielnice i Polonia tam wcale nie wjeżdża.Wy nie wyjeżdżacie na dzielnice Polonii.Piast Gliwice zaprasza was na swoje sektory podczas meczu z Górnikiem.To jest ta kosa czy nie? I błagam nie wyskakuj mi tu z tekstem o szacunku bo szacunek coś znaczył jeszcze jakieś 20 lat do tylu czyli w czasach kiedy jakiekolwiek wasze kontakty z ZS były by U WAS nie do pomyślenia.Z reszta sam pewnie dobrze wiesz jak się starzy u was krzywią na samo słowo Sosnowiec.Wam już „gorol” nie brzmi tak jak kiedyś i pisze ci to ja,gorol znad morza.
chetnie odpisze:)
Nie wymienie Ci ksyw naszych chlopakow na tym forum.. wybacz ale nie. Wyobraz sobie jednak ze chlopak z mlodej torcy trenuje parter w Tychach.. mozna? Nie pytaj skad wiem.. wiem i tyle..
Na slowo Sosnowiec ja sam reaguje tak jak nasi starzy jak to ujoles.. gorol z pomoza wiec domyslam sie ze Lechia. Zapytaj swoich starszych kolegow jak reaguja na Jezioraka na Waszych trybunach? Nikt nikomu zycia nie bedzie ukladal kolego.. Jak chlopcy z Torcy zbierali Lecha swego czasu na a4 to byla kosa czy nie?
Takich przykladow jest masa! Pamietajcie jeden z drugim ze to jest GornySlask, tutaj masz w promieniu 10 km 7 klubow i nie ma innej opcji jak poprostu ze soba zyc; w robocie, na uczelni itp..
Mam w rodzinie szwagra z Rudy.. Zabola.. mam go przy wigilii w ryja lac? co nie znaczy ze gdybym go spotkal "w wyjatkowych okolicznosciach" to bym sie sekundy nie zastanawial i on pewnie tez.
Co do kosy z Piastem to mam wrazenie ze temat wyjasnilem. Jasniej sie juz nie da.
Nie mamy kompletnie zadnych wspolnych terenow, Gornik jest miedzy nami..
Co do samego slowa gorol to wyobraz sobie ze co drugi z nas jest.. gorolem. Ilu hanysow jest na Slasku? 10 procent?
Co do PB - Z pozycji kolan? moze nie ma ich 150 osob bandy ale pare lat temu wyszli mlodymi na Gornik i jak sie skonczylo?
A co do naszych relacji z nimi to powiedz mi kolego kto nam wyjabal beben nie tak dawno? Nie wiem czy mieszkasz na GS czy na Pomorzu ale zrozum ze tutaj jest inaczej, poprostu inaczej.
Ty mówisz o wspolnym życiu w robocie na uczelni ???? Chyba nie myślisz tu o Wieczorku...??? ciekawe jak sobie poradzicie na innych grubach jak was rozpierdola po kilku i co bedzie wtedy ??? juz probowaliscie sie dogadac odnosnie przenosin na Stsszic i co mowiliscie ....no przecież to jest robota ...a jak traktujecie innych ma Wieczorku?... bo jak nie po waszej mysli to umiecie sie poukladac z najwiekszym wrogiem zeby bylo ok ??. najpierw cwelu potem bracie ...ze Sosnowcem juz by bylo za szybko...staliscie sie ostrożniejsi...ale trzeba czasu zebu sie poukładało... czyżby Legia tez do Was sie zaczynała wąchac???? Czy Sosnowiec jak bedzie pewny na 100% procent że bedzie ok to odejfzie od Legiunii??? bo narazie ci co ukladali sie z nimi sa po drugiej stronie i rozmowy w toku zawieszone ??? jak tam juz duży rozlam miedzy Batorym a Szopienicami ?? Kasa sie nie zgadza zycie nie lubi pustki...

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 07.03.2018, 13:55

to samo info a jakby inne:

Z Ruchem chca walczyc nieliczni, a KsGks chca sprac wczyscy w regionie..

przepychanki slowne, zero faktow

A Ty LodzieNelson procz prywatnych wycieczek w moja strone nie wprowadzasz NIC do tematu wiec z laski swojej Odpierdol sie..

Nie studiowalem, mam technikum i robie na hucie..
Robie bledy gramatyczne/interpunkcyjne/ortograficzne ale jakbym Ci zajebal w leb to by Ci odpadl misiu kolorowy:) nie odpisuj bo Cie wdupiam na liste urkow/introciuli itp i tak nie zobacze odpowiedzi..
bo niby czego moge sie od Ciebie dowiedziec?
a slownika w telefonie czy autouzupelniania jak to nazwales tez trzeba umiec uzywac. Proponuje samoredagowanie wlasnych postow przed wstawieniem

ps. tak, mam 10 lat i c***

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nbsiemce1920 » 07.03.2018, 14:15

Na GŚ już taki klimat.. Ale jest na to wyjaśnienie , kiedyś ktoś mądry napisał, że GKS&KSG i Ruch sie dużo od siebie nie różnią bo dla jednych i drugich najwazniejszy jest Ruch. Pokazuje to Persona koszulki dla ekipy z obróconą eRką czy kominy Torcidy z obróconą eRka flagi koszulki a w naszych rejonach na murach wiekszosc to obrocone eRki niz herby swojego klubu takie realia. Ruch działa dużo na swoje konto staramy sie atakować różnych rywali .. A koalicja? przypadkowe spotkania z Wisła Plock czy Stalowka na trasie tyle.. Atakuja ekipy PB , Piasta , ZS bo wlasnie wyczuwaja ich jako sojuszników (tak lizanie d*** najpopularniejsze teksty na tym forum) najwiekszego wroga taka maja swoja rzeczywistosc ze sa ekipą typowo ANTY. Moze dlatego tez innne ekipy tak ich odbieraja i tym sie roznimy

kontem ok
Posty: 70
Rejestracja: 18.04.2014, 15:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kontem ok » 07.03.2018, 14:32

Buhahaha. Przejedź sobie kolego przez Batory. Więcej odwróconego G niż waszych herbów. Ruch już dawno stał się ekipką anty G.

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 07.03.2018, 14:34

Nbsiemce - proponuje zajrzeć na swoje forum bo tam już w szale nienawiści Two koledzy nie używają liter G a cyfry 9... także takie jazdy działają w dwie strony jak już chcesz być taki rozmowny.Zresztą u was nie ma gadżetów anty Gks,Ksg? A wasi nowi koledzy co niedawno byli cwelami mało maja gadżetów anty craxa?Tak, wiem na swoje podwórko patrzy się inaczej niż na podwórko wroga.
Kibic ze śląska - akcja Górnika z Polonia chwały im nie przynosi ale to już było chyba z dobrych kilkanaście lat temu...14?15? Nie chce tu nikogo wybielać ale o takich krzywiznach ze strony Polonii pewnie ktoś z RR moglby tez coś wspomnieć czyż nie?
Nie będę tu wyciągał tematu kopalni bo to jest dla mnie chore ale doskonale wiem ze praca czy znajomi na Śląsku nie raz to takie towarzystwo że masakra.
Wracając jednak do treningów to chyba widzisz różnice pomiędzy treningiem jednego kolesia który nie obnosi się ze swoim klubem wszem i wobec a treningiem dwóch grup gdzie wszyscy doskonale wiedza kto kogo reprezentuje.

torca99
Posty: 1
Rejestracja: 07.03.2018, 14:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: torca99 » 07.03.2018, 14:37

nbsiemce1920 pisze:
07.03.2018, 14:15
Na GŚ już taki klimat.. Ale jest na to wyjaśnienie , kiedyś ktoś mądry napisał, że GKS&KSG i Ruch sie dużo od siebie nie różnią bo dla jednych i drugich najwazniejszy jest Ruch. Pokazuje to Persona koszulki dla ekipy z obróconą eRką czy kominy Torcidy z obróconą eRka flagi koszulki a w naszych rejonach na murach wiekszosc to obrocone eRki niz herby swojego klubu takie realia. Ruch działa dużo na swoje konto staramy sie atakować różnych rywali .. A koalicja? przypadkowe spotkania z Wisła Plock czy Stalowka na trasie tyle.. Atakuja ekipy PB , Piasta , ZS bo wlasnie wyczuwaja ich jako sojuszników (tak lizanie d*** najpopularniejsze teksty na tym forum) najwiekszego wroga taka maja swoja rzeczywistosc ze sa ekipą typowo ANTY. Moze dlatego tez innne ekipy tak ich odbieraja i tym sie roznimy
skoncz pierdolic bo tego sie czytac nie da. atakujecie Wisłoke w pare ekip i p********* ze to my bijemy slabszych. Przeciez mamy powod atakowac ta bande c**** z Gliwic bo mamy sporne tereny a to ze wchodza wam w dupe to powszechnie juz wiadomo. Posty wyzej tutaj jakas parowa z Jastrzebia sie dopierdala do sprzetu, na GŚ jest codziennoscia i nieliczne akcje dzieja sie bez uzycia sprzetu wiec zamknijcie pizde bo nikt z niego nie zrezygnuje. Dziwie sie w ogole ze macie o to pretensje jak zaczeliscie latac z "ekipa" ktora bez sprzetu sie nie rusza nigdzie wiec zamknijcie juz te kurze pyski. Juz zapomnieliscie jak napierdalaliscie z paintballa a po wszystkim skatowaliscie jednego od Nas ? albo jak wsadziliscie noz pod serce chlopakowi z Łabęd który ledwo przeżył?
A co do ZS-Ruch to taka kosa to c*** nie kosa, piją razem, trenują razem.. pewnie gdyby nie starsi to układ by szybko był przybity co ? :)

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 07.03.2018, 15:09

nbsiemce1920 pisze:
07.03.2018, 14:15
Na GŚ już taki klimat.. Ale jest na to wyjaśnienie , kiedyś ktoś mądry napisał, że GKS&KSG i Ruch sie dużo od siebie nie różnią bo dla jednych i drugich najwazniejszy jest Ruch. Pokazuje to Persona koszulki dla ekipy z obróconą eRką czy kominy Torcidy z obróconą eRka flagi koszulki a w naszych rejonach na murach wiekszosc to obrocone eRki niz herby swojego klubu takie realia. Ruch działa dużo na swoje konto staramy sie atakować różnych rywali .. A koalicja? przypadkowe spotkania z Wisła Plock czy Stalowka na trasie tyle.. Atakuja ekipy PB , Piasta , ZS bo wlasnie wyczuwaja ich jako sojuszników (tak lizanie d*** najpopularniejsze teksty na tym forum) najwiekszego wroga taka maja swoja rzeczywistosc ze sa ekipą typowo ANTY. Moze dlatego tez innne ekipy tak ich odbieraja i tym sie roznimy
Wy nie macie napinki????? zamiast litery G piszecie 9 w kazdym zdaniu w słowie...koszulki anty szczewa widoczne na meczach. ..a teraz nawet te śmieszne. 44. widzicie wszedzie...na drzwiach od lekarzy ...w habinetach na busach i piszecie tylko ze to nie przypadek....nawet na waszej prezentacji jaracie sie numerem na koszulce Kowalskiego bo mo. 44 ..robicie erki i ilosc mo byc 44 ale jakos wam to nie idzie i durs musicie poprawiac....na oprawe zbieracie sume. 44 tys gdzie najwiecej wplat z Chorzowa..a z Kato ino 4 lub 5 osob wpłaca...robicie koszulki ...czapeczki ..z 44 ...bo taki mocie orgazm ze was rozjebie. ta napinka ..i Ty powiesz ze. ze nie sracie i nie napinacie sie w gadżetach czy też w innych. materialach odnosnie GieKSy i Górnika....takie pytanie do Was niby nic eas nie łączy noc z Piastem...to dlaczego dziwnym yrafem ma trybunce Piastoli kilka osób z Ruchu. ..przypadek ??? nie sądzę..gdy GieKSagrala z Piastem w 1 lidze ...tez byliscie obecni ...i to z waszego fc ze Siemcow..z aparatem ikamerą. obserwowalilisci fotografowaliscie i nagrywaliscie nasz sektor... i jeszcze z Wami byl dupny przeciep ktory kiedys smigal na B1. a teraz wielki niebieski....

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nbsiemce1920 » 07.03.2018, 15:38

widziales na koszulkach z ekipy cos anty Ksgks czy dalej nie widzisz roznicy, gadzety dla zwyklych zjadaczy chleba to jest roznica sa to ludzie ktorzy kupuja aby zyski byly na inne cele a to ze nienawisc sie najlepiej sprzedaje to produkuja. Tylko nasza ekipa w porownaniu do waszej nie obnosi sie w takich typu rzeczach tu jest ta roznica.
Przyklad Batorego jest smieszny w c*** zobacz ile grafów jest pro Ruch, a wystarczy u was przejechac np przez dabrowke mala od strony bogucic widac jaka obsesja na temat obroconych eR.
Co do kolegi ktory mowi ze na Wisloke ustawiamy sie w kilka ekip - jestes debilem . Byla delegacja Wisly kilka osob ze wzgledu na ich rejony i ustalenie miejscowki ale taka parowka jak ty zaraz mysli ze na smieszna Wisloke ustawiamy sie calym WRWE

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 07.03.2018, 16:15

enterorokej pisze:
07.03.2018, 13:19
Prawda jest taka że ruch liże się na górnym Śląsku że wszystkimi prócz ksgks. Gieksa&górnik natomiast ze wszystkimi wojuje. Taka jest różnica i niech każdy sobie to osądzi...
Bo Ruchowi wszyscy wchodza wdupe a c*** ztego maja.
Z Gornikiem i Gieksa wszyscy na Gornym Slasku oprucz Ruchu niema zadnej ekipy co mogla by powojowac.
Co do Zaglebia i Ruchu wszyscy gratulowali , Zaglebia wygranej z Ruchem.
A fakty sa takie ze obie ekipy siedzialy 2 dni puzniej w pewnej dyskotece w Sosnowcu gdzie nagle pojawiaja sioe tez na bramce chorzowscy.
Wsumie osobiscie mam nato wyjebane tylko ciekawe co na to Legia bo niewierze ze otym niewiedza.

Oberschlesien14
Posty: 658
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 07.03.2018, 16:36

nbiesiemce1920 Chyba nie ma nigdzie takiej ilości odwróconych herbów drużyny przeciwnej jak na 3 Maja w Chorzowie, więc argument z d***. W ogóle przekrzykiwanie się kto jest bardziej anty na murach to śmiech na sali. Kiedyś było kilka dzielnic w Katowicach gdzie było bardzo mało napinatorskich grafów, ale czasy się zmieniły i teraz jest pod tym względem wojna na całego po obu stronach i chyba nie ma miejsc gdzie nie znajdziesz odwróconego G albo R

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Southern_Poland_ » 07.03.2018, 16:54

kontem ok pisze:
07.03.2018, 14:32
Buhahaha. Przejedź sobie kolego przez Batory. Więcej odwróconego G niż waszych herbów. Ruch już dawno stał się ekipką anty G.
To prawda. Jak jakaś choroba...

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 07.03.2018, 17:10

glwtrcd pisze:
07.03.2018, 16:15
enterorokej pisze:
07.03.2018, 13:19
Prawda jest taka że ruch liże się na górnym Śląsku że wszystkimi prócz ksgks. Gieksa&górnik natomiast ze wszystkimi wojuje. Taka jest różnica i niech każdy sobie to osądzi...
Bo Ruchowi wszyscy wchodza wdupe a c*** ztego maja.
Z Gornikiem i Gieksa wszyscy na Gornym Slasku oprucz Ruchu niema zadnej ekipy co mogla by powojowac.
Co do Zaglebia i Ruchu wszyscy gratulowali , Zaglebia wygranej z Ruchem.
A fakty sa takie ze obie ekipy siedzialy 2 dni puzniej w pewnej dyskotece w Sosnowcu gdzie nagle pojawiaja sioe tez na bramce chorzowscy.
Wsumie osobiscie mam nato wyjebane tylko ciekawe co na to Legia bo niewierze ze otym niewiedza.
Dlatego ta ustawka to dlamnie fikcja....pewnie mówisz o Kaszmirze tym klubie....

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 07.03.2018, 18:04

23 cm w zwisie pisze:
07.03.2018, 16:31
glwtrcd pisze:
07.03.2018, 16:15
enterorokej pisze:
07.03.2018, 13:19
Prawda jest taka że ruch liże się na górnym Śląsku że wszystkimi prócz ksgks. Gieksa&górnik natomiast ze wszystkimi wojuje. Taka jest różnica i niech każdy sobie to osądzi...
Bo Ruchowi wszyscy wchodza wdupe a c*** ztego maja.
Z Gornikiem i Gieksa wszyscy na Gornym Slasku oprucz Ruchu niema zadnej ekipy co mogla by powojowac.
Co do Zaglebia i Ruchu wszyscy gratulowali , Zaglebia wygranej z Ruchem.
A fakty sa takie ze obie ekipy siedzialy 2 dni puzniej w pewnej dyskotece w Sosnowcu gdzie nagle pojawiaja sioe tez na bramce chorzowscy.
Wsumie osobiscie mam nato wyjebane tylko ciekawe co na to Legia bo niewierze ze otym niewiedza.
Ale przecież Legia była w tej dyskotece. Siedzieli w 45 głów Teddy Boysów i Turystów wymieszani z Barra Bravas i Psycho Fanami. Wszyscy razem pili wódkę, wciągali koks i klepali po gołych dupach dziewczyny które tańczyły na rurach. Omawiali kolejne spotkanie na trasie. Kto komu tym razem dojebie. Ponadto w tej dyskotece (klubie nocnym) było też sporo Sharksów, Destroyersów którzy przybijali "piątki" z BKS-em Bielsko i Radomiakiem. Tak to właśnie wyglądało. Byłem, widziałem i mogę potwierdzić.
A to sorry..

A1962K
Posty: 42
Rejestracja: 19.03.2013, 13:06
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: A1962K » 07.03.2018, 18:21

glwtrcd pisze:
07.03.2018, 18:04
23 cm w zwisie pisze:
07.03.2018, 16:31
glwtrcd pisze:
07.03.2018, 16:15

Bo Ruchowi wszyscy wchodza wdupe a c*** ztego maja.
Z Gornikiem i Gieksa wszyscy na Gornym Slasku oprucz Ruchu niema zadnej ekipy co mogla by powojowac.
Co do Zaglebia i Ruchu wszyscy gratulowali , Zaglebia wygranej z Ruchem.
A fakty sa takie ze obie ekipy siedzialy 2 dni puzniej w pewnej dyskotece w Sosnowcu gdzie nagle pojawiaja sioe tez na bramce chorzowscy.
Wsumie osobiscie mam nato wyjebane tylko ciekawe co na to Legia bo niewierze ze otym niewiedza.
Ale przecież Legia była w tej dyskotece. Siedzieli w 45 głów Teddy Boysów i Turystów wymieszani z Barra Bravas i Psycho Fanami. Wszyscy razem pili wódkę, wciągali koks i klepali po gołych dupach dziewczyny które tańczyły na rurach. Omawiali kolejne spotkanie na trasie. Kto komu tym razem dojebie. Ponadto w tej dyskotece (klubie nocnym) było też sporo Sharksów, Destroyersów którzy przybijali "piątki" z BKS-em Bielsko i Radomiakiem. Tak to właśnie wyglądało. Byłem, widziałem i mogę potwierdzić.
A to sorry..
Smoki też tam były ?

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 07.03.2018, 19:18

Na Ruchu tyle jest tych G odwróconych ze klub juz dziala zeby w herbie Ruchu wstawic G zamiast erki.

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 07.03.2018, 20:05

A1962K pisze:
07.03.2018, 18:21
glwtrcd pisze:
07.03.2018, 18:04
23 cm w zwisie pisze:
07.03.2018, 16:31


Ale przecież Legia była w tej dyskotece. Siedzieli w 45 głów Teddy Boysów i Turystów wymieszani z Barra Bravas i Psycho Fanami. Wszyscy razem pili wódkę, wciągali koks i klepali po gołych dupach dziewczyny które tańczyły na rurach. Omawiali kolejne spotkanie na trasie. Kto komu tym razem dojebie. Ponadto w tej dyskotece (klubie nocnym) było też sporo Sharksów, Destroyersów którzy przybijali "piątki" z BKS-em Bielsko i Radomiakiem. Tak to właśnie wyglądało. Byłem, widziałem i mogę potwierdzić.
A to sorry..
Smoki też tam były ?
Moze i smokow tam niebylo zato wy z kurczakami na bank tam tez byliscie

Zamazany
Posty: 78
Rejestracja: 19.07.2011, 14:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Zamazany » 07.03.2018, 20:37

Długo jeszcze minie zanim sobie ulżycie napinką i przekrzykiwaniem na forum?

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Southern_Poland_ » 07.03.2018, 20:45

PeRkun pisze:
07.03.2018, 18:29
_Southern_Poland_ pisze:
07.03.2018, 16:54
kontem ok pisze:
07.03.2018, 14:32
Buhahaha. Przejedź sobie kolego przez Batory. Więcej odwróconego G niż waszych herbów. Ruch już dawno stał się ekipką anty G.
To prawda. Jak jakaś choroba...
Wiadomo kto to pierwszy wymyslil I zrobil to na derbach.
No wiadomo...Ruch.

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 07.03.2018, 20:46

Zamazany pisze:
07.03.2018, 20:37
Długo jeszcze minie zanim sobie ulżycie napinką i przekrzykiwaniem na forum?
Nie przerywaj im, bo jeszcze sie komedia skonczy i z czego bedziemy sie smiac.

CopA.C.A.B.ana
Posty: 275
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 07.03.2018, 23:15

Sebastian75 pisze:
07.03.2018, 19:18
Na Ruchu tyle jest tych G odwróconych ze klub juz dziala zeby w herbie Ruchu wstawic G zamiast erki.
Przejedź się pędzlu razem ze swoją koleżanką 'Southern Poland' po Zawodziu albo Załężu, tam chyba nie ma ściany bez odwróconej eRki. W ogóle co to za przekrzykiwanie się kto ma więcej wrzutów anty. Taki klimat.

Co tu za pędzle się wpisują z koalicji to głowa mała. Przebija wszystkich stary wyjazdowicz a raczej stary ciul dla którego walki ZS z Ruchem to fikcja, bo gdzieś zdjęcie z treningów zobaczył na fejsbuku. Pewnie mowa o tym z seminarium z Omielańczukiem sprzed bodajże 3 lat. Zobaczyliście tam dwóch gości z Ruchu i już afera, bo przecież c**** wiecie kto i z kim trenuje.

Następny to żabol z Gliwic, który ostatnio powielał tu jakieś kulawe info z fejsbuka jakoby L. został pogoniony.

Co do tego pierdolenia o lizaniu się ze wszystkimi po jajach to was po prostu większość ekip na GŚ ma za bandę frajerów i stąd właśnie ten brak szacunku.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

kontem ok
Posty: 70
Rejestracja: 18.04.2014, 15:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kontem ok » 08.03.2018, 08:18

CopA.C.A.B.ana pisze:
07.03.2018, 23:15
Co do tego pierdolenia o lizaniu się ze wszystkimi po jajach to was po prostu większość ekip na GŚ ma za bandę frajerów i stąd właśnie ten brak szacunku.
Napisał gość z najszybszej ekipy świata, która z c**** na przyjaciela awansowała w miesiąc (Wisła).
Napisał gość z ekipy mianującej się najsilniejszą a której lista śmiesznych przelizań, układów-układzików, zgód, prywatnych kontaktów itp przypomina już encyklopedie. Jesteście jak zwykła dziwka, gdzie są pieniądze,interesy i korzyści to odrazu pojawia się lizanko, wyniośle określane przez was jako szacunek, prywatne kontakty...

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 08.03.2018, 08:20

A jak tam Raków?

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 08.03.2018, 11:02

bez-napinki pisze:
08.03.2018, 08:20
A jak tam Raków?
A jak bramki w Sosnowcu ???... Wczoraj k**** dzisiaj bracie w interesach się kochacie ..!!!

ATM1920
Posty: 280
Rejestracja: 05.12.2010, 12:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ATM1920 » 08.03.2018, 11:32

A jak tam Pogon?

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 08.03.2018, 12:09

Jeszcze Lech i wspólne wrzuty na Ruch podczas ostatniego meczu w Zabrzu.

Ksgks ze strachu przed Ruchem zrobili sobie układ a potem sztamę a będą coś pierdolić że Ruch każdemu w d*** włazi.Może jeszcze ze strachu przed wami?Przestańcie się forumowe dziewczęta z koalicji ośmieszać.
Tak się składa że na kadrze gadałem nie raz z osobami z ZS,BKS,PB czy nawet z kimś z GKS Tychy i nikt nie ma do was za grosz szacunku za frajerskie krzywe numery.
Gieksie to nawet kibicowska Polska musiała cisnąć by pogonili konfidentów.Już nawet sami Żabole się wkurwili wtedy.
1910

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 08.03.2018, 12:35

PeRkun pisze:
08.03.2018, 11:40
Maja zrobic bramki na autostradzie i beda sprawdzane paszporty i wizy dla goroli a gorole z ksgks deportowani do Czeladzi.
To wasze fc np z Kęt Myszkowa Zawiercia Staszowa Dzierżoniowa Zakopanego dostaną wizy do Chorzowa? haha

Pawel 64
Posty: 52
Rejestracja: 26.11.2017, 12:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pawel 64 » 08.03.2018, 12:37

CopA.C.A.B.ana pisze:
07.03.2018, 23:15
Co do tego pierdolenia o lizaniu się ze wszystkimi po jajach to was po prostu większość ekip na GŚ ma za bandę frajerów i stąd właśnie ten brak szacunku.

Lubicie się lizać po jajach róbcie to dalej ;)

Wytykasz kulawe nr A wiesz o takim co twoja ekipa zrobiła z Falubazem ?
(Możesz priv)'

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 08.03.2018, 12:58

Rozmawiałeś na kadrze?chyba sam ze sobą kitomanie.Ktoś pisze co Górnik zrobił z młodą Polonią?Otóż Napierdolił im w wyrównanej długiej walce,a skład najlepszy miał starszy.To byli najlebsi z PB w tamtym czasie,a młodzi i tak dali rade.Co Tychy mają kochać Górnik?za zgodę z naszymi Braćmi z Katowic?.Piast to wiadomo banda H....a.Oprócz Ruchu są maluteńcy przy Górniku i to ich boli.A Górnika potęga będzie rosła w siłę dopiero i oni to wiedzą.Z bytomia coraz więcej ludzi jeździ i okolić.

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Southern_Poland_ » 08.03.2018, 15:10

przypalowiec z forum pisze:
08.03.2018, 14:17
Stowarzyszenie kibiców Piasta Gliwice:
"Od dnia dzisiejszego Stowarzyszenie Kibiców zawiesza wszelką współpracę i kontakty z przedstawicielami klubu GKS Piast jako podmiotu niegodnego współpracy, ze względu na brak możliwości zapewnienia bezpiecznego rozgrywania zawodów sportowych na stadionie miejskim w Gliwicach, wrogie podejście do ogółu kibiców oraz brak jakiegokolwiek dialogu z członkami stowarzyszenia w sprawie zajść w meczu derbowym
Szykuje się kolejna wojna kibiców z klubem.
I dobrze bo to śmieszne co zarząd wam robi.

Karolek79
Posty: 83
Rejestracja: 24.09.2016, 19:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Karolek79 » 08.03.2018, 19:18

kutanol pisze:
08.03.2018, 18:34
rajmund pisze:
08.03.2018, 12:58
Rozmawiałeś na kadrze?chyba sam ze sobą kitomanie.Ktoś pisze co Górnik zrobił z młodą Polonią?Otóż Napierdolił im w wyrównanej długiej walce,a skład najlepszy miał starszy.To byli najlebsi z PB w tamtym czasie,a młodzi i tak dali rade.Co Tychy mają kochać Górnik?za zgodę z naszymi Braćmi z Katowic?.Piast to wiadomo banda H....a.Oprócz Ruchu są maluteńcy przy Górniku i to ich boli.A Górnika potęga będzie rosła w siłę dopiero i oni to wiedzą.Z bytomia coraz więcej ludzi jeździ i okolić.
Dostawaliście w*******, a potem z lasu wybiegła reszta waszego składu i wtedy młoda Polonia odpuściła. Postronni obserwatorzy uznali tą walkę za wasza porażkę.
Jestes pojebany , rowne liczby byly do konca i nikt sie nie wpierdalal w chaje. Jedynie duza liczba osob ogladajacych mogla budzic zastrzezenia.
Bardzo dlugie i dobre starcie !

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 08.03.2018, 19:37

W d**** byłeś i gówno wiesz.Chciałbyś żeby tak było.Odpuścili jak niektórzy mieli ręce połamane,początek mieli tylko dobry a potem tylko było gorzej.Gdyby babcia miała wąsy byłby dziadek

ATM1920
Posty: 280
Rejestracja: 05.12.2010, 12:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ATM1920 » 08.03.2018, 19:45

"Polonia Bytom 25×25 – „Górnik dostawał grube baty i żeby nie najeść się wstydu w młodą Polonię wbija się obserwująca w krzakach starsza Torcida – potwierdza Legia” | (do 20 lat) ..."

Dawne czasy ale nic sie nie zmienilo ksgks banda h***!

primax20
Posty: 13
Rejestracja: 08.08.2015, 21:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: primax20 » 08.03.2018, 19:58

ATM Dziecko Internetu popytaj kolegów

97\98 GKS-Ruch po 20 na Wełnowcu popytaj kolegów jak z krzyków wybiegali...( i słyne słowa reszta kasy po)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 495 gości