Każdy w Polsce widzi, że jesteś faja i błazen. Ruch też kazał wybrać Polonię Przemyśl? I powiedz, lub pokaż, jak wygląda/ zmienił się młyn? Swędzi rów, że dobrze się dzieje w młynie? Czy, że jest wsparcie zgód/ układów? I gdzie jest więcej flag Ruchu. Jedno zdjęcie poproszę. To, że są w młynie flagi Niebieskich, chyba co niektórych kole w cipy.96hhhhhh pisze: 19.02.2018, 18:33"typie" kazdy w Polsce widzi ze to nie decezja ich tylko Ruchu a to dowodzi jak sa posrana ekipa klenkajaca przed Ruchem po prostu Ruch robi co chce w stosunku do szarakanów wystarczy zobaczyc młyn jak wygląda, teraz wiecej flag Ruchu niz Wisły chyba jedyna ekipa w Polsce gdzie układowicz ma wiecej do powiedzenia niz gospodarzPolish Power pisze: 19.02.2018, 18:03 A co wg ciebie typie mieli zrobić ?? pochwalić Resovię za akcję ramię w ramię z JKSem przeciw P.Przemyśl ??![]()
Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
-
P141171215B
- Posty: 286
- Rejestracja: 09.11.2014, 14:10
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
P141171215B pisze: 19.02.2018, 19:53Każdy w Polsce widzi, że jesteś faja i błazen. Ruch też kazał wybrać Polonię Przemyśl? I powiedz, lub pokaż, jak wygląda/ zmienił się młyn? Swędzi rów, że dobrze się dzieje w młynie? Czy, że jest wsparcie zgód/ układów? I gdzie jest więcej flag Ruchu. Jedno zdjęcie poproszę. To, że są w młynie flagi Niebieskich, chyba co niektórych kole w cipy.96hhhhhh pisze: 19.02.2018, 18:33"typie" kazdy w Polsce widzi ze to nie decezja ich tylko Ruchu a to dowodzi jak sa posrana ekipa klenkajaca przed Ruchem po prostu Ruch robi co chce w stosunku do szarakanów wystarczy zobaczyc młyn jak wygląda, teraz wiecej flag Ruchu niz Wisły chyba jedyna ekipa w Polsce gdzie układowicz ma wiecej do powiedzenia niz gospodarzPolish Power pisze: 19.02.2018, 18:03 A co wg ciebie typie mieli zrobić ?? pochwalić Resovię za akcję ramię w ramię z JKSem przeciw P.Przemyśl ??![]()
Wam co by nie napisac to i tak napiszecie ze jest zajebiście ,tak wiec nie ma sensu z wami dyskutować.
Jesli chodzi o Polonie pewnie by byla pogoniona jak by zrobila układ z Gks,Górnikiem czy Jks bo to by przeszkadzalo Ruchodzi.
-
P141171215B
- Posty: 286
- Rejestracja: 09.11.2014, 14:10
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Zadałem kilka pytań w poście. Odpowiedz( konstruktywnie) chociaż na jedno. Piszesz o flagach- pokaż, o przewadze Ruchu w młynie- pokaż. I tak dalej. Przypierdalaj się dalej bez jakichkolwiek argumentów. Tylko tyle i aż tyle zostało.96hhhhhh pisze: 19.02.2018, 20:15P141171215B pisze: 19.02.2018, 19:53Każdy w Polsce widzi, że jesteś faja i błazen. Ruch też kazał wybrać Polonię Przemyśl? I powiedz, lub pokaż, jak wygląda/ zmienił się młyn? Swędzi rów, że dobrze się dzieje w młynie? Czy, że jest wsparcie zgód/ układów? I gdzie jest więcej flag Ruchu. Jedno zdjęcie poproszę. To, że są w młynie flagi Niebieskich, chyba co niektórych kole w cipy.96hhhhhh pisze: 19.02.2018, 18:33
"typie" kazdy w Polsce widzi ze to nie decezja ich tylko Ruchu a to dowodzi jak sa posrana ekipa klenkajaca przed Ruchem po prostu Ruch robi co chce w stosunku do szarakanów wystarczy zobaczyc młyn jak wygląda, teraz wiecej flag Ruchu niz Wisły chyba jedyna ekipa w Polsce gdzie układowicz ma wiecej do powiedzenia niz gospodarz![]()
Wam co by nie napisac to i tak napiszecie ze jest zajebiście ,tak wiec nie ma sensu z wami dyskutować.
Jesli chodzi o Polonie pewnie by byla pogoniona jak by zrobila układ z Gks,Górnikiem czy Jks bo to by przeszkadzalo Ruchodzi.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.
-
koniuszko m
- Posty: 10
- Rejestracja: 29.11.2017, 13:28
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
TAKIE PYTANIE DO PANOW Z CHARAKTEREM /R/JAK TO JEST ZE osobnik December buja NO PRZECI TYP DO i CO ...a co do RESOVI CHCIAŁA DO DOSTAŁA POKAZ KRAKOWSKIEGO ...PS RESOVIA NIEPOWINNA NIC ZALOWAC JEDYNIE TYLKO TEGO ZE CHCIALA CALOWAC SIE Z FALSZYWKA COŚ W STYLU STW.NAUKA POSZLA W LAS ALE MOZE OCZASNAC SIE JEST CZAS
Never say never and remember forever is a very long time...
-
krzycho_ASR
- Posty: 720
- Rejestracja: 24.09.2009, 16:47
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Co jest napisane na transparencie w młynie Górnika (chodzi mi o ten napis w biało-czerwonych barwach)?
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Jendak do google translate też trzeba mieć trochę sprytu...koniuszko m pisze: 19.02.2018, 20:45 TAKIE PYTANIE DO PANOW Z CHARAKTEREM /R/JAK TO JEST ZE osobnik December buja NO PRZECI TYP DO i CO ...a co do RESOVI CHCIAŁA DO DOSTAŁA POKAZ KRAKOWSKIEGO ...PS RESOVIA NIEPOWINNA NIC ZALOWAC JEDYNIE TYLKO TEGO ZE CHCIALA CALOWAC SIE Z FALSZYWKA COŚ W STYLU STW.NAUKA POSZLA W LAS ALE MOZE OCZASNAC SIE JEST CZAS
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
No i było tyle ćpać i błazna z siebie robić?pizgacz_rurkowcow pisze: 19.02.2018, 17:20 Witam. Chciałbym poinformować ze większy procent napinek pod adresem ekip Wisły Kraków, Legii Warszawa i sporadycznie Lechii Gdańsk to posty brudasów, dzbanów, pedałów, bambrów i internetowców z jednego miasta zaprzyjaźnionego ze Śląskiem W. Większość z tej ekipy bandy c**a nawet na mecze swojego klubu nie chodzi, i to gówno nie kibice. Na czele występuje internetowa fanatyczka co jedzie na psychotropach, też na mecze nie chodzi bo woli władać fejsbuczkiem i tam brylować. Pozdrawiam Moniczkę i resztę.
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
ARMIA KRAJOWA DUMA NARODOWAkrzycho_ASR pisze: 19.02.2018, 20:50 Co jest napisane na transparencie w młynie Górnika (chodzi mi o ten napis w biało-czerwonych barwach)?
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Kotwica ok 30 osób.eMTe4 pisze: 19.02.2018, 19:35 Ktoś z Pogonią obecny w sektorze gości w Poznaniu? Jak tak to kto i w ilu? Z góry dzięki za odpowiedź.
-
PolishFansTV
- Posty: 386
- Rejestracja: 05.05.2016, 15:35
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Doping Termaliki w Zabrzu (19.02.2018 r.)
https://youtu.be/X6v_Wqmy9oc
Doping Górnika na meczu z Termaliką (19.02.2018 r.)
https://youtu.be/aWEipSoJjlE
https://youtu.be/X6v_Wqmy9oc
Doping Górnika na meczu z Termaliką (19.02.2018 r.)
https://youtu.be/aWEipSoJjlE
PolishFans TV - największy kanał kibicowski w Polsce na YouTube
YouTube ➡ https://www.youtube.com/PolishFansTV
Facebook ➡ https://www.facebook.com/polishfanstv/
Instagram ➡ https://www.instagram.com/polishfanstv/
Twitter ➡ https://twitter.com/polishfanstv
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
A ja myślalem ze Wisła nie ma żadnych zgódP141171215B pisze: 19.02.2018, 19:53Każdy w Polsce widzi, że jesteś faja i błazen. Ruch też kazał wybrać Polonię Przemyśl? I powiedz, lub pokaż, jak wygląda/ zmienił się młyn? Swędzi rów, że dobrze się dzieje w młynie? Czy, że jest wsparcie zgód/ układów? I gdzie jest więcej flag Ruchu. Jedno zdjęcie poproszę. To, że są w młynie flagi Niebieskich, chyba co niektórych kole w cipy.96hhhhhh pisze: 19.02.2018, 18:33"typie" kazdy w Polsce widzi ze to nie decezja ich tylko Ruchu a to dowodzi jak sa posrana ekipa klenkajaca przed Ruchem po prostu Ruch robi co chce w stosunku do szarakanów wystarczy zobaczyc młyn jak wygląda, teraz wiecej flag Ruchu niz Wisły chyba jedyna ekipa w Polsce gdzie układowicz ma wiecej do powiedzenia niz gospodarzPolish Power pisze: 19.02.2018, 18:03 A co wg ciebie typie mieli zrobić ?? pochwalić Resovię za akcję ramię w ramię z JKSem przeciw P.Przemyśl ??![]()
Ty chlopie sam tego nie ogarniasz co sie u was dzieje dzieje
-
P141171215B
- Posty: 286
- Rejestracja: 09.11.2014, 14:10
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Dzieje dzieje- to jakaś nowa forma gramatyczna, służąca do podkreślenia przekazu? Czy się zwyczajnie jąkasz?96hhhhhh pisze: 20.02.2018, 13:57P141171215B pisze: 19.02.2018, 19:53Każdy w Polsce widzi, że jesteś faja i błazen. Ruch też kazał wybrać Polonię Przemyśl? I powiedz, lub pokaż, jak wygląda/ zmienił się młyn? Swędzi rów, że dobrze się dzieje w młynie? Czy, że jest wsparcie zgód/ układów? I gdzie jest więcej flag Ruchu. Jedno zdjęcie poproszę. To, że są w młynie flagi Niebieskich, chyba co niektórych kole w cipy.96hhhhhh pisze: 19.02.2018, 18:33
"typie" kazdy w Polsce widzi ze to nie decezja ich tylko Ruchu a to dowodzi jak sa posrana ekipa klenkajaca przed Ruchem po prostu Ruch robi co chce w stosunku do szarakanów wystarczy zobaczyc młyn jak wygląda, teraz wiecej flag Ruchu niz Wisły chyba jedyna ekipa w Polsce gdzie układowicz ma wiecej do powiedzenia niz gospodarz![]()
A ja myślalem ze Wisła nie ma żadnych zgód
Ty chlopie sam tego nie ogarniasz co sie u was dzieje dzieje![]()
Łap paziu, żeby nie rozmywać tematu. Tam masz opisane zgody/układy obecne. Tylko czytaj ze zrozumieniem, może ogarniesz, jak nad tym „klenkniesz”
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Zgody
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
szkoda czasu na te bzdury.96hhhhhh pisze: 20.02.2018, 13:57A ja myślalem ze Wisła nie ma żadnych zgódP141171215B pisze: 19.02.2018, 19:53Każdy w Polsce widzi, że jesteś faja i błazen. Ruch też kazał wybrać Polonię Przemyśl? I powiedz, lub pokaż, jak wygląda/ zmienił się młyn? Swędzi rów, że dobrze się dzieje w młynie? Czy, że jest wsparcie zgód/ układów? I gdzie jest więcej flag Ruchu. Jedno zdjęcie poproszę. To, że są w młynie flagi Niebieskich, chyba co niektórych kole w cipy.96hhhhhh pisze: 19.02.2018, 18:33
"typie" kazdy w Polsce widzi ze to nie decezja ich tylko Ruchu a to dowodzi jak sa posrana ekipa klenkajaca przed Ruchem po prostu Ruch robi co chce w stosunku do szarakanów wystarczy zobaczyc młyn jak wygląda, teraz wiecej flag Ruchu niz Wisły chyba jedyna ekipa w Polsce gdzie układowicz ma wiecej do powiedzenia niz gospodarz![]()
Ty chlopie sam tego nie ogarniasz co sie u was dzieje dzieje![]()
Hej hej.
-
obiektywnyFAN
- Posty: 771
- Rejestracja: 30.05.2014, 20:31
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Dobre wyjazdy Śląska i Pogoni. Ładna prezentacja Jagi i liczny młyn.
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 19.02.2018
https://www.youtube.com/watch?v=eXlK7H1JHts
Doping:
https://www.youtube.com/watch?v=gbahVkuOVZg
https://www.youtube.com/watch?v=eXlK7H1JHts
Doping:
https://www.youtube.com/watch?v=gbahVkuOVZg
-
pizgacz_rurkowcow
- Posty: 200
- Rejestracja: 19.02.2018, 15:44
Re: Komentarze/Relacje/Foto -Video -16-19- lutego !
kibol12 - skoro mi odpisujesz to widać że część z tego to prawda, to jest dopiero błazenada. Najebka w krzokach styl walki fanatyku?
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka
"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama
"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama
-
Leon_88_OR
- Posty: 231
- Rejestracja: 23.09.2016, 12:34
