www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Spaacerowicz
Posty: 435
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Spaacerowicz » 18.01.2018, 11:44

tuwimianin. pisze:
13.01.2018, 13:08
To może inaczej, jaki jest sens bezmyślnego demolowania przestrzeni publicznej ( z której Ty i Twoja rodzina może korzystać na co dzień |)? Kwestia "promocji" zawsze budziła kontrowersje. Ja uważam, że człowiek honorowy i patriota nie kradnie po sklepach ( tak mnie wychowano, ale ja już stary jestem ).
Jesteś po prostu stary hehe
Ja teraz też inaczej do tego podchodzę i z racji wieku nie uczestniczę już w takich rozpierduchach ale nie będę tego krytykował bo sam kiedyś w tym uczestniczyłem i byłbym niezłym hipokrytą w związku z tym. Nigdy nie zastanawiałem się w czasie wyjazdu czy coś wypada lub nie wypada i jaka będzie na ten temat czyjakolwiek opinia. Był ogień i tyle. "Hulaj dusza, piekła nie ma" - tak to wyglądało w głowach. Nikt się niczym nie przejmował, dopiero po sporo opóźnionym powrocie na chatę człowiek nabierał odrobinę skruchy ;) Nigdy jakoś nikt o żadnym patriotyzmie nie myślał w czasie promocji, nie żartuj. Teraz może mam inne spojrzenie ale jednak nie mieszajmy pojęć, wyjazd to była zabawa bez poważniejszych rozkminek. Ale sęk tkwi w różnicy bycia nastolatkiem, dwudziestolatkiem a następnie trzydziestolatkiem, człowiek z wiekiem dojrzewa, mądrzeje(w większości przypadków) i inaczej postrzega świat. Bycie nastolatkiem rządzi się swoimi prawami i nie demonizowałbym za bardzo :) pozdro



tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tuwimianin. » 18.01.2018, 15:26

Spaacerowicz pisze:
18.01.2018, 11:44
tuwimianin. pisze:
13.01.2018, 13:08
To może inaczej, jaki jest sens bezmyślnego demolowania przestrzeni publicznej ( z której Ty i Twoja rodzina może korzystać na co dzień |)? Kwestia "promocji" zawsze budziła kontrowersje. Ja uważam, że człowiek honorowy i patriota nie kradnie po sklepach ( tak mnie wychowano, ale ja już stary jestem ).
Jesteś po prostu stary hehe
Ja teraz też inaczej do tego podchodzę i z racji wieku nie uczestniczę już w takich rozpierduchach ale nie będę tego krytykował bo sam kiedyś w tym uczestniczyłem i byłbym niezłym hipokrytą w związku z tym. Nigdy nie zastanawiałem się w czasie wyjazdu czy coś wypada lub nie wypada i jaka będzie na ten temat czyjakolwiek opinia. Był ogień i tyle. "Hulaj dusza, piekła nie ma" - tak to wyglądało w głowach. Nikt się niczym nie przejmował, dopiero po sporo opóźnionym powrocie na chatę człowiek nabierał odrobinę skruchy ;) Nigdy jakoś nikt o żadnym patriotyzmie nie myślał w czasie promocji, nie żartuj. Teraz może mam inne spojrzenie ale jednak nie mieszajmy pojęć, wyjazd to była zabawa bez poważniejszych rozkminek. Ale sęk tkwi w różnicy bycia nastolatkiem, dwudziestolatkiem a następnie trzydziestolatkiem, człowiek z wiekiem dojrzewa, mądrzeje(w większości przypadków) i inaczej postrzega świat. Bycie nastolatkiem rządzi się swoimi prawami i nie demonizowałbym za bardzo :) pozdro
No fakt, masz rację, jak się już przekroczyło 30-stkę "kilka lat temu", to się inaczej patrzy na różne rzeczy. Jak się miało te 17,18,19,20 lat, to na "fantazji" też się kilka szyb "wyszkliło". ;)
IGLOOPOL DĘBICA

Gumis1312
Posty: 60
Rejestracja: 06.05.2015, 11:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gumis1312 » 18.01.2018, 15:47

Jak wygląda sytuacja na Legii z Jurasem ? Niby wielki oddany fanatyk , profesjonalny zawodnik mma , pokazuje to na każdym kroku że Legia jest dla niego najważniejsza itp. A jak Żyleta (TB) go odbiera ? Celebryta i wyjebka na niego ?

Olo88pl
Posty: 144
Rejestracja: 21.11.2017, 17:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Olo88pl » 18.01.2018, 17:13

Informacja LPH


W związku z pojawieniem się informacji w Internecie o podpisaniu umowy partnerskiej Extreme Hobby z Legia Fight Club, chcemy poinformować naszych kiboli oraz Przyjaciół i nie tylko, że z tymi Panami od jakiegoś czasu nic nas nie łączy bo sami już zapomnieli skąd się wzięli i dzięki komu i czemu ich marka wyrobiła sobie renomę .Stwierdzili że są biznesmenami a nie jak kiedyś kibolami i tzw. sodówka uderzyła im do głowy. Co za tym idzie o umowie tej dowiedzieliśmy się z Internetu tak jak i Wy. Pozostaje nic innego jak dać sobie spokój z ich odzieżą tak jak oni dali sobie spokój z Lechem. Sama umowa o zrobieniu gaci dla Legionistów nie jest aż tak dobijająca dla nas Lechitów jak to, że w umowie tej jest też organizowanie seminariów (szkolenia umiejętności w walce) z czołowymi zawodnikami sportów walki w Polsce i to całkiem za darmo. W Poznaniu i WLKP nie brakuje klubów sportów walki związanych z ruchem kibicowskim na Lechu a nikt z nich u nas nie zaproponował jakiś szkoleń czy odzieży treningowej dla młodych kibiców. Pewnie myśleli że na h**?... przecież tu się nie przelewa, na fan clubach też. Wbijamy się na Warszawkę tam jest rynek ,dużo bogatych bananowców co trenują, Legia kibiców też ma hojnych co widać po zbiórkach na łazienkowskiej, to zarobimy. Oj Panowie nie tędy droga ,powinniście znać stare przysłowie że chytry dwa razy traci, tym bardziej że jesteście z Poznania he:)


Każdy ma trochę oleju w głowie i podejdzie do tego jak uzna za stosowne,my jedynie możemy zapewnić że nie maczalismy w tym paluchów i że nowych kolekcji Lechowych tej firmy już nie uświadczycie. Pozdrowienia dla wszystkich kiboli Lecha i zgód. Niech zwycięża Lech!!!
http://forum.hejlech.pl/index.php?/topi ... nikat-lph/

Przypomnę, że przez spory czas osoby tutaj co pisały, że Lech układa się z Legią były wyśmiewane. Dziś LPH przyznaje się do takich układów z TB. Jak widać w ostatnich latach chuliganka poszła w kierunku zdobywaniu pieniędzy i lansu niż w kierunku jakim przez lata była.

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ineder56 » 18.01.2018, 17:25

Tak z ciekawości kurza wagino vel Klamocie to w którym fragmencie tego tekstu jest przyznanie się do takich układów? Jako osoba spędzająca całe dnie na forach internetowych powinieneś wyrobić umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Stadionowy
Posty: 400
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Stadionowy » 18.01.2018, 23:34

Z TMK zapewne, na końcu numeru są czasami takie pozdrowienia...Nie wiem który to konkretne nr

currtyna
Posty: 38
Rejestracja: 23.04.2017, 01:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: currtyna » 18.01.2018, 23:58

Olo88pl pisze:
18.01.2018, 17:13
Informacja LPH


W związku z pojawieniem się informacji w Internecie o podpisaniu umowy partnerskiej Extreme Hobby z Legia Fight Club, chcemy poinformować naszych kiboli oraz Przyjaciół i nie tylko, że z tymi Panami od jakiegoś czasu nic nas nie łączy bo sami już zapomnieli skąd się wzięli i dzięki komu i czemu ich marka wyrobiła sobie renomę .Stwierdzili że są biznesmenami a nie jak kiedyś kibolami i tzw. sodówka uderzyła im do głowy. Co za tym idzie o umowie tej dowiedzieliśmy się z Internetu tak jak i Wy. Pozostaje nic innego jak dać sobie spokój z ich odzieżą tak jak oni dali sobie spokój z Lechem. Sama umowa o zrobieniu gaci dla Legionistów nie jest aż tak dobijająca dla nas Lechitów jak to, że w umowie tej jest też organizowanie seminariów (szkolenia umiejętności w walce) z czołowymi zawodnikami sportów walki w Polsce i to całkiem za darmo. W Poznaniu i WLKP nie brakuje klubów sportów walki związanych z ruchem kibicowskim na Lechu a nikt z nich u nas nie zaproponował jakiś szkoleń czy odzieży treningowej dla młodych kibiców. Pewnie myśleli że na h**?... przecież tu się nie przelewa, na fan clubach też. Wbijamy się na Warszawkę tam jest rynek ,dużo bogatych bananowców co trenują, Legia kibiców też ma hojnych co widać po zbiórkach na łazienkowskiej, to zarobimy. Oj Panowie nie tędy droga ,powinniście znać stare przysłowie że chytry dwa razy traci, tym bardziej że jesteście z Poznania he:)


Każdy ma trochę oleju w głowie i podejdzie do tego jak uzna za stosowne,my jedynie możemy zapewnić że nie maczalismy w tym paluchów i że nowych kolekcji Lechowych tej firmy już nie uświadczycie. Pozdrowienia dla wszystkich kiboli Lecha i zgód. Niech zwycięża Lech!!!
http://forum.hejlech.pl/index.php?/topi ... nikat-lph/

Przypomnę, że przez spory czas osoby tutaj co pisały, że Lech układa się z Legią były wyśmiewane. Dziś LPH przyznaje się do takich układów z TB. Jak widać w ostatnich latach chuliganka poszła w kierunku zdobywaniu pieniędzy i lansu niż w kierunku jakim przez lata była.
Ale, że aż tak? Pszczoła i przybysz z planety Melmac, aż tak sie na hajs ukierunkowali

Kasa Misiu kasa !

LPJ
Posty: 119
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LPJ » 19.01.2018, 09:13

DoZo(L) pisze:
19.01.2018, 01:31
Czy dobije "leszków", jak ich oświecę, że "ich" firma robi dla nas gacie (i nie tylko ;) od wielu miesięcy?
Och strasznie dobijające... Temat wypłynął i jak widać wnioski zostały wyciągnięte... A ty będziesz bujał się teraz oficjalnie w ciuszkach których nazwa zainspirowana jest jedną z lepszych flag na Bułgarskiej... Nie pieką takie gacie? Hehe

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: halodrol » 19.01.2018, 10:00

...więc lubisz jak coś cię piecze w tyłku/przy tyłku?

czapaBP
Posty: 21
Rejestracja: 04.02.2013, 21:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: czapaBP » 19.01.2018, 13:28

To teraz proszę kogoś o odpowiedź, bo rzeczywiście mnie to trapi. Extreme Hobby oficjalnie produkuje stroje dla LFC już od 2015 roku, mamy rok 2018 i dopiero ktoś z Lecha to zauważył? Bo nie rozumiem co takiego się stało, że dopiero teraz wyszło takie oświadczenie.

Decident
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2017, 18:07

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Decident » 19.01.2018, 14:06

A to ciekawe, bo obydwie grupy jeszcze niedawno razem piwkowały i zbijały piątki nie kryjąc się z tym, choćby w klubo-restauracji mieszczącej się na stadionie Lecha. Kibicowsko, Legia i Lech od lat też sporo inicjatyw i biznesów robiły wspólnie, ale nie każdy musi o tym wiedzieć, bo nie napisali na fejsiczku :)

"Ptaszki" ćwierkają, że całe koryto i interes chce przejąć Fuck the fame, bardziej stawiający na Wielkopolskę i lokalne kluby, który tak samo jak Extreme Hobby wywodzi się z grup chuligańskich KKS LP.
Tyle tylko, że nie są aż tak dużą firmą, zamiast własnej szwalni i wielkich magazynów(XH) pod Poznaniem, zlecają szycie u żydków, mocno oszczędzając na grafikach co odbija się na jakości projektów.
Obydwie firmy z tego samego środowiska, tyle że biją się o jeden biznes i duży elektorat, bo przecież to klub całego regionu bez konkurencji i derbów.
Coś co przez kilka lat decyzyjnym nie przeszkadzało nagle jest solą w oku? Lech robi ze swoich ludzi idiotów jeśli ktoś łyknie to oficjalne oświadczenie bez zasięgnięcia języka nieco szerzej.
Generalnie wesoło, bo w Extreme robi masa kiboli zaangażowanych w Lecha, przy odpowiednim namiarze ich CV były nad tymi wysyłanymi drogą zwykłą. Teraz dostaną zakaz w tyrce? :)

wiernyioddany
Posty: 367
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wiernyioddany » 19.01.2018, 14:23

czapaBP pisze:
19.01.2018, 13:28
To teraz proszę kogoś o odpowiedź, bo rzeczywiście mnie to trapi. Extreme Hobby oficjalnie produkuje stroje dla LFC już od 2015 roku, mamy rok 2018 i dopiero ktoś z Lecha to zauważył? Bo nie rozumiem co takiego się stało, że dopiero teraz wyszło takie oświadczenie.
Produkcja a sponsorowanie treningów itp to jednak spora różnica. Produkuja bo to jest ich biznes i kasa,cala Polska ubiera sie w ich ciuchy . Teraz poszli dalej i jest szybka reakcja LPH . Czy czasami swego czasu nie bylo z ich strony próby przywłaszczenia sobie "Acab" ? Kojarzy mi sie komunikat ze opatentowali sobie ten skrót z groźba ze jesli ktos uzyje go w celach zarobkowych wkroczy z nimi na drogę sądowa he.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

Gumis1312
Posty: 60
Rejestracja: 06.05.2015, 11:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gumis1312 » 19.01.2018, 14:40

Gumis1312 pisze:
18.01.2018, 15:47
Jak wygląda sytuacja na Legii z Jurasem ? Niby wielki oddany fanatyk , profesjonalny zawodnik mma , pokazuje to na każdym kroku że Legia jest dla niego najważniejsza itp. A jak Żyleta (TB) go odbiera ? Celebryta i wyjebka na niego ?
Podbijam ;)

LPJ
Posty: 119
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: LPJ » 19.01.2018, 16:57

Czarę goryczy przelały brak aktywności na meczach oraz sponsoring treningów... dla tych co mają problemy z czytaniem.
Teraz Ftf zawładnie światem hehe niezłe teorie...

Krzychu22
Posty: 4
Rejestracja: 19.01.2018, 16:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Krzychu22 » 19.01.2018, 17:40

Ciekawy temat a propos Extreme Hobby.
Reakcja kibiców Lecha czy słuszna nie mi oceniać ale skoro zgrzyt poszedł o to że EH ubiera klub legijny to tak samo powinno być z Pit Bull - też poznańska firma i właściciel stary kibic Lecha, Pan F. - ubrał całą sekcję Legia Zapasy w ramach wbicia się na warszawski rynek. Skutecznie bo ubiera też Legia Judo i ma dwa sklepy ubierające bananową warszafkę...
Słuszna uwaga że skoro LFC jest ubierana przez EH od 2015 to czemu teraz nagle to zaszkodziło.
Ubieranie klubu z Chorzowa bezpośrednio związanego z Ruchem, czy gymu z B-stoku też przez lata przemilczane...
Co do tych seminariów to uczestniczyłem w seminarium z Wardzińskim ( BJJ ) i ciężko było znaleść tam "ekipę" biorąc pod uwagę że udział w nim był swego rodzaju akcją charytatywną bo trzeba było przynieść jakiś rzeczy do domu dziecka...
Temat ciekawy ale jak by trochę odgrzewanie zimnego kotleta który teraz komuś może się przydać...
Osobiście wolę Manto bo jest neutralne - ani EH "pro" Legia ani Pit Bull "pro" szpagat Oświęcimska ;)

matador88
Posty: 203
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: matador88 » 19.01.2018, 18:02

Jak juz tworzymy takie teorie spiskowe to myślę, że po prostu arkowiec z Tczewa walczył z legionistą i Arka nadała do Posen, że co to się wyrabia, że jak to tak, że on dostaje pomieszania z poplątaniem jak ma zadawać ciosy w chlopa w poznańskich gaciach, że w Gdyni to mają PitbullCity, a nie jakieś XH i jak Posen nie zrobi z tym porządku to zrywają sztamę i idą do Zawiszy. Potem Alf dostał po nowym roku propozycje nie do odrzucenia i klops. Dziękuję za uwagę, możecie już teraz w spokoju iść na sanki (oczywiście nie te karne baranki).

Krzychu22
Posty: 4
Rejestracja: 19.01.2018, 16:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Krzychu22 » 19.01.2018, 18:07

matador88 pisze:
19.01.2018, 18:02
Jak juz tworzymy takie teorie spiskowe to myślę, że po prostu arkowiec z Tczewa walczył z legionistą i Arka nadała do Posen, że co to się wyrabia, że jak to tak, że on dostaje pomieszania z poplątaniem jak ma zadawać ciosy w chlopa w poznańskich gaciach, że w Gdyni to mają PitbullCity, a nie jakieś XH i jak Posen nie zrobi z tym porządku to zrywają sztamę i idą do Zawiszy. Potem Alf dostał po nowym roku propozycje nie do odrzucenia i klops. Dziękuję za uwagę, możecie już teraz w spokoju iść na sanki (oczywiście nie te karne baranki).
Ma to sens ;)
To tylko moja skromne zdanie a jestem tu nowy...
Pozdrawiam

Krzychu22
Posty: 4
Rejestracja: 19.01.2018, 16:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Krzychu22 » 19.01.2018, 18:24

DoZo(L) pisze:
19.01.2018, 18:20
Tylko co to będzie, jak nikt z Legii nie bedzie chciał kupować gaci, które "dają chleb" poznańskim kibolom (bo kto by się przejmował "bananową warszafką" czyt. przyjezdnymi)?
Którym?
Tym z PB czy EH? ;)
Chyba trenujący aktywnie sami wybiorą w czym chcą trenować bo nie wszyscy trenujący to kibice.
Pozdrawiam.

dokuro
Posty: 43
Rejestracja: 04.09.2010, 11:20

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dokuro » 19.01.2018, 18:59

Jednak na forum są jakieś ogarnięte osoby:)

currtyna
Posty: 38
Rejestracja: 23.04.2017, 01:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: currtyna » 19.01.2018, 23:27

Krzychu22 pisze:
19.01.2018, 17:40
Ciekawy temat a propos Extreme Hobby.
Reakcja kibiców Lecha czy słuszna nie mi oceniać ale skoro zgrzyt poszedł o to że EH ubiera klub legijny to tak samo powinno być z Pit Bull - też poznańska firma i właściciel stary kibic Lecha, Pan F. - ubrał całą sekcję Legia Zapasy w ramach wbicia się na warszawski rynek. Skutecznie bo ubiera też Legia Judo i ma dwa sklepy ubierające bananową warszafkę...
Czy to POZNAŃSKA FIRMA PIT BULL to bym podebatował :) Teraz może ma siedzibe koło Poznania ale do Poznania, kiedys było właścielowi bardzo daleko :)
Decident pisze:
19.01.2018, 14:06
"Ptaszki" ćwierkają, że całe koryto i interes chce przejąć Fuck the fame, bardziej stawiający na Wielkopolskę i lokalne kluby, który tak samo jak Extreme Hobby wywodzi się z grup chuligańskich KKS LP.
Tyle tylko, że nie są aż tak dużą firmą, zamiast własnej szwalni i wielkich magazynów(XH) pod Poznaniem, zlecają szycie u żydków, mocno oszczędzając na grafikach co odbija się na jakości projektów.
Obydwie firmy z tego samego środowiska, tyle że biją się o jeden biznes i duży elektorat, bo przecież to klub całego regionu bez konkurencji i derbów.
Po pierwsze FTF z Poznania nie zleca, ani szycia ani druków u żydków (jak tu gadać o zydkach skoro ŁKS ma zgode z Lechem) , a po drugie to chyba lepiej było zlecać szycie czy druki w Polsce niz jak EH w Bangladeszu czy innych odłamach skośnookich

Przy okazji - nie wiem jak jest dziś ale jeszce rok, dwa lata temu EH tez nie miało swojej szwalni i smiem twierdzić, ze nadal jej niema, chyba ze tylko tą gdzie szyja rasze i odziez do MMA

currtyna
Posty: 38
Rejestracja: 23.04.2017, 01:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: currtyna » 19.01.2018, 23:48

Nie chce mi się szukać, ale ktoś zarzucił EH to, że przywłaszczyli ACAB patentujac to. A jak ma sie temat do PB, który z dobrych 5 lat latał na temacie, że PBGermany czy ten amerykański to ten sam co u nas? Lansował to PBCity z Gdyni i 99% osób brała ciuchy na nieswiadomce. Zajebanie marki było ok? Ktos powie, że nie, zajebali bo sami to stwotzyli pod nazwą taka samą- to dlaczego polski PB jako datę powstania 1989 podeje datę powstania swojej marki?
Ktoś ma inne fajne informacje

Decident
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2017, 18:07

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Decident » 20.01.2018, 00:33

Masz na myśli produkcję i wysyłkę w Wysogotowie?

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Oden2 » 20.01.2018, 01:47

Szczerze przyznam, ze nigdy nie widzialem na zywo kogos w ubraniach Extreme Hobby, co innego Pit Bull, ktory juz jest znany nie tylko jako marka kibicowska ale ogolnie cale KSW i inne organizacje sie w tym bujaja. Nic zlego w tym nie widze, ze gosciu rozkreca sobie biznes, niech mu sie wiedzie jak najlepiej ale razi mnie troche w oczy to, ze taki konfident oswiecinski pseudonim strachu sie buja w pitbullach.

currtyna
Posty: 38
Rejestracja: 23.04.2017, 01:56

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: currtyna » 20.01.2018, 01:59

Decident pisze:
20.01.2018, 00:33
Masz na myśli produkcję i wysyłkę w Wysogotowie?
Nie szukaj sensacji koło Poznana :) Tomadex też twierdzi, że robi PB


Życie

Krzychu22
Posty: 4
Rejestracja: 19.01.2018, 16:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Krzychu22 » 20.01.2018, 09:29

Oden2 pisze:
20.01.2018, 01:47
Szczerze przyznam, ze nigdy nie widzialem na zywo kogos w ubraniach Extreme Hobby, co innego Pit Bull, ktory juz jest znany nie tylko jako marka kibicowska ale ogolnie cale KSW i inne organizacje sie w tym bujaja. Nic zlego w tym nie widze, ze gosciu rozkreca sobie biznes, niech mu sie wiedzie jak najlepiej ale razi mnie troche w oczy to, ze taki konfident oswiecinski pseudonim strachu sie buja w pitbullach.
Extreme Hobby ubiera FEN i PLMMA , ale masz rację że nie widać tej marki na ulicach tak mocno jak PB
Wynika to pewnie tez z tego ile obie marki sa na rynku

DeusHonorPatria
Posty: 6
Rejestracja: 03.01.2016, 12:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: DeusHonorPatria » 20.01.2018, 14:07

Gumis1312 pisze:
19.01.2018, 14:40
Gumis1312 pisze:
18.01.2018, 15:47
Jak wygląda sytuacja na Legii z Jurasem ? Niby wielki oddany fanatyk , profesjonalny zawodnik mma , pokazuje to na każdym kroku że Legia jest dla niego najważniejsza itp. A jak Żyleta (TB) go odbiera ? Celebryta i wyjebka na niego ?
Podbijam ;)
To może pomóc.
https://www.youtube.com/watch?v=6aJ-CK8E3zU

stary zgred
Posty: 226
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: stary zgred » 20.01.2018, 19:30

A robił u was za Hadaja facet z niskim powazaniem

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: P141171215B » 20.01.2018, 20:43

Tedemu też jechał od k.rew z tvnu, a sam teraz zgrywa agenta gwiazdor.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: R.E. Bells » 20.01.2018, 20:52

DeusHonorPatria pisze:
20.01.2018, 14:07
To może pomóc.
https://www.youtube.com/watch?v=6aJ-CK8E3zU
Faktycznie wyjaśniło się, Juras nie ma nic do Zagłębia.

rado
Posty: 84
Rejestracja: 27.02.2007, 10:49
Lokalizacja: znienacka

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: rado » 20.01.2018, 21:03

R.E. Bells pisze:
20.01.2018, 20:52
DeusHonorPatria pisze:
20.01.2018, 14:07
To może pomóc.
https://www.youtube.com/watch?v=6aJ-CK8E3zU
Faktycznie wyjaśniło się, Juras nie ma nic do Zagłębia.
Widać w tym żenująco słabym i nudnym teledysku próbujący rapować w języku ssesnanów gangsterzy i ich ciapate wafle oraz łaski w biurkach plus kilku „polaczków” do kompletu p******* o ich pseudo tolerancji jednej nacji i poprawności politycznej, ku*** Dla nich nie ma już ratunku.
j**** Tfuska ! "

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whiskey » 21.01.2018, 08:12

Oglądał ktoś wczoraj Studio Polska na TVP Info ? Byl temat pielgrzymki i o ile ten wypowiadający się kibic z lewej potrafił to robić to jego kolega to jakaś żenada. Przypominał mi kolegów z Lechii w slynnym programie Pod Napięciem :)

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: kilof » 21.01.2018, 10:16

whiskey pisze:
21.01.2018, 08:12
Oglądał ktoś wczoraj Studio Polska na TVP Info ? Byl temat pielgrzymki i o ile ten wypowiadający się kibic z lewej potrafił to robić to jego kolega to jakaś żenada. Przypominał mi kolegów z Lechii w slynnym programie Pod Napięciem :)
A co to jest, konkurs dykcji i wypowiedzi czy forum miodka a poprawnej polszczyźnie? ? Kiedyś działano a nie robiono fotki na fb i relacje live z naklejenia vlepki o 2 w nocy.. Co za spierdolone pokolenie nam wyrosło...

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whiskey » 21.01.2018, 11:27

kilof pisze:
21.01.2018, 10:16
whiskey pisze:
21.01.2018, 08:12
Oglądał ktoś wczoraj Studio Polska na TVP Info ? Byl temat pielgrzymki i o ile ten wypowiadający się kibic z lewej potrafił to robić to jego kolega to jakaś żenada. Przypominał mi kolegów z Lechii w slynnym programie Pod Napięciem :)
A co to jest, konkurs dykcji i wypowiedzi czy forum miodka a poprawnej polszczyźnie? ? Kiedyś działano a nie robiono fotki na fb i relacje live z naklejenia vlepki o 2 w nocy.. Co za spierdolone pokolenie nam wyrosło...
Ja jestem akurat ze starego pokolenia więc sobie odpuść. Chodzi o to, że jak ktoś ma problem z poprawnym wymawianiem zdań na taki wazny temat na żywo i reprezentuje niejako kibiców to powinno to jakoś wyglądać.

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bez-napinki » 21.01.2018, 11:32

kilof pisze:
21.01.2018, 10:16
whiskey pisze:
21.01.2018, 08:12
Oglądał ktoś wczoraj Studio Polska na TVP Info ? Byl temat pielgrzymki i o ile ten wypowiadający się kibic z lewej potrafił to robić to jego kolega to jakaś żenada. Przypominał mi kolegów z Lechii w slynnym programie Pod Napięciem :)
A co to jest, konkurs dykcji i wypowiedzi czy forum miodka a poprawnej polszczyźnie? ? Kiedyś działano a nie robiono fotki na fb i relacje live z naklejenia vlepki o 2 w nocy.. Co za spierdolone pokolenie nam wyrosło...
A co Ty patologia jakaś jesteś, że bronisz jakiegoś nieuka? W czym problem sklecić kilka zdań poprawnie w języku polskim? Żołnierze wyklęci też piszesz -> RZołnieże? Szanuj chłopie ten język, porównuj się do lepszych, a nie do patoli.

SaviAG
Posty: 33
Rejestracja: 29.11.2016, 11:06

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: SaviAG » 21.01.2018, 12:54

bez-napinki pisze:
21.01.2018, 11:32
kilof pisze:
21.01.2018, 10:16
whiskey pisze:
21.01.2018, 08:12
Oglądał ktoś wczoraj Studio Polska na TVP Info ? Byl temat pielgrzymki i o ile ten wypowiadający się kibic z lewej potrafił to robić to jego kolega to jakaś żenada. Przypominał mi kolegów z Lechii w slynnym programie Pod Napięciem :)
A co to jest, konkurs dykcji i wypowiedzi czy forum miodka a poprawnej polszczyźnie? ? Kiedyś działano a nie robiono fotki na fb i relacje live z naklejenia vlepki o 2 w nocy.. Co za spierdolone pokolenie nam wyrosło...
A co Ty patologia jakaś jesteś, że bronisz jakiegoś nieuka? W czym problem sklecić kilka zdań poprawnie w języku polskim? Żołnierze wyklęci też piszesz -> RZołnieże? Szanuj chłopie ten język, porównuj się do lepszych, a nie do patoli.
Nie dziwne, że kilof broni, skoro to On i Jego koledzy byli bohaterami tego wywiadu:

[link]
Piszę tu tylko w swoim imieniu.

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bad1 » 21.01.2018, 14:12

Akurat trafiłem na fragment o pielgrzymce,wypowiadał się na poziomie 16 latka,jeśli chodzi o sklejanie zdań,nic dziwnego że szary Kowalski po obejrzeniu tego typu wypowiedzi ma kibiców za bez mozgow,do zabierania głosu w mediach przydał by sie ktoś wyszczekany cos jak Sraruch.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Beha » 21.01.2018, 15:43

Bad1 pisze:
21.01.2018, 14:12
Akurat trafiłem na fragment o pielgrzymce,wypowiadał się na poziomie 16 latka,jeśli chodzi o sklejanie zdań,nic dziwnego że szary Kowalski po obejrzeniu tego typu wypowiedzi ma kibiców za bez mozgow,do zabierania głosu w mediach przydał by sie ktoś wyszczekany cos jak Sraruch.
Jeśli chodzi o "wyszczekanych" to wystaw swoich kolegów z łódzkiego SLD.
Ale nie wiem, czy któryś z nich nazywa się Sraruch.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: krzycho_ASR » 21.01.2018, 16:37

Już bez przesady. Karat może zawołanym erudytą nie jest, ale w miarę normalnie mówił i spokojnie można było zrozumieć jego przekaz. A wy próbujecie tutaj robić z niego jakiegoś debila.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whiskey » 21.01.2018, 19:34

Chodzi mi o gościa z prawej strony który wypowiadał się jako pierwszy.

Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Zawilina » 21.01.2018, 20:32

Ja odniosłem wrażenie,ze właśnie ten jego kolega z lewej (patrząc na ekran) miał już dość słuchania tego bełkotu i chciał się wtrącać żeby jakoś z sensem odpowiadać na zadawane pytania. bo jak ze 2 razy udało mu się wtrącić to gadał naprawde poprawnie i wyjaśniająco. ale niestety po paru słowach wcinał się ten z prawej i niszczył całą robote. miałem wrażenie,że ten z lewej momentami wręcz wstydzi się za swojego ziomka,który zresztą gadał jak by był najebany.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dyniadynia, floydfloyd, Obiektyw1920, Pitfas, Tom07, UrzadSkarbowy, vector, ZapytujeWas i 517 gości