www.warhouse.pl

Kibicowskie Podkarpacie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Ferionor
Posty: 18
Rejestracja: 22.11.2017, 09:43

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ferionor » 02.01.2018, 10:35

Krol%parkietu pisze:
01.01.2018, 23:54
„Kibiconetownia” bawi sie w „Wujka Dobra Rade” i bedzie ustalac Czarnym z kim powinni miec zgode a z kim nie, moze mala ankiete? 😂 Jak widac nie wszystkie ekipy sa „kalkulatorami” jak pokazuje dzisiejsza moda czy tez polityka w Polsce- chwala im za to i wszystkim mniejszym ekipom, ktore trzymaja sie zasad!
Swoja droga Czarni Jaslo jeszcze pare dobrych lat temu mieli sporo zgod, zostalo niewiele...
Odnosnie honoru to zapytaj sie kogos kto pamieta dawne lata jak wyglądały na poczatku relacje na linii Sandecja - Czarni :)
Pare lat temu jesli sie nie myle to grono zgod Czarnych bylo wieksze o Cracovie i Orzeł a dlaczego padly te zgody to sam sobie odpowiedz .



Timador
Posty: 116
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Timador » 02.01.2018, 13:09

Ferionor pare lat temu jak się nie mylę to bylas aferzystką i nic się nie zmieniło . Dostałeś odpowiedz a i tak szukasz jak się dopierdolic . Wracają do tematu jak ma się sytuacja na lini Orzeł Przeworsk a Rzeszów ( i Stal i Resovia )
SĄDECKA DUMA

Ferionor
Posty: 18
Rejestracja: 22.11.2017, 09:43

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ferionor » 02.01.2018, 13:39

Timador pisze:
02.01.2018, 13:09
Ferionor pare lat temu jak się nie mylę to bylas aferzystką i nic się nie zmieniło . Dostałeś odpowiedz a i tak szukasz jak się dopierdolic . Wracają do tematu jak ma się sytuacja na lini Orzeł Przeworsk a Rzeszów ( i Stal i Resovia )
Co cie tak zabolalo w mojej wypowiedzi?jeśli wasze kontakty na poczatku byly poprawne to mnie popraw i napisz jak to wygladalo.czasy byly inne ale bylo troche wydarzen ktore moga teraz dziwic.

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 02.01.2018, 15:21

Timador pisze:
02.01.2018, 13:09
Wracają do tematu jak ma się sytuacja na lini Orzeł Przeworsk a Rzeszów ( i Stal i Resovia )
po ostatnich przetasowaniach na podkarpackiej scenie zdecydowanie bliżej im do Stali.

Kibic/obserwator
Posty: 71
Rejestracja: 04.09.2017, 15:20

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Kibic/obserwator » 02.01.2018, 17:01

Timador pisze:
02.01.2018, 13:09
Wracają do tematu jak ma się sytuacja na lini Orzeł Przeworsk a Rzeszów ( i Stal i Resovia )
Orzeł Przeworsk ma bardzo dobre relacje z Polonią Przemyśl, wspólne mecze itd. Polonia jako że żyje w bardzo dobrych stosunkach ze Stalówką oraz biorąc pod uwagę to jak się mają stosunki Stalówki ze Stalą Rzeszów to raczej nich blisko. Ale jakichś większych domysłów bym nie szukał, poprostu są w rodzinie i tyle :)

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Polish Power » 02.01.2018, 19:01

Mam pytanie, bo nie jestem w temacie Podkarpacia, i już gubię się w tych wszystkich przetasowaniach: czy Stal Sanok trzyma jednocześnie z Resovią&Unią T. oraz z Karpatami ????

Podkarpaccy Kibice
Posty: 46
Rejestracja: 06.04.2015, 18:45

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Podkarpaccy Kibice » 02.01.2018, 19:27

Na ten moment oficjalnie Stal Sanok ma zgodę z JKS Jarosław oraz układ z Resovią Rzeszów. Z Karpatami Krosno ma derbową kosę.
Fanpage Podkarpaccy Kibice:
https://www.facebook.com/PodkarpaccyKibice

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: glwtrcd » 02.01.2018, 20:07

Wisloka ogolnie ten skonczony rok moze uznac za duzy plus dla siebie

szybowiec22
Posty: 109
Rejestracja: 22.02.2017, 21:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: szybowiec22 » 02.01.2018, 22:38

Artur Polska pisze:
31.12.2017, 15:44
Jak dla mnie jesli i Czarni i Stal wrócili by do formy to są w stanie razem bez problemu poradzić sobie na podkarpaciu. Mają jeszcze do pomocy swoich braci z NS którzy w tych sprawach (H) poziom trzymają.
Ale jaki Ty wielki poziom H na Sandecji widzisz bo ja zadnego. Po awansie do ekstaklasy moze podciagneli sie pod wzgledem ultras wyjazdow ale pod wzgledem H w Saczu nie bylo i nie ma zadnej mocy ani ciesnienia.Wiec raczej nie pociagną Jasła w te strone. A dodając do tego podobna sytuacje w Mielcu to raczej Jaslo musi liczyc pod tym wzgledem na siebie. Szkoda ich troche bo jak na takie male miasteczko zawsze mieli charakter i czasem duzo wiekszy niz wieksze miasta. Staraja sie wspierac na wyzjazdach swoich ziomali z Mielca i Sacza i chwała im za to. Miejmy nadiej ze odbduja swoja pozycję i troszke jeszcze namieszaja na Podkarpaciu.

SNS_1910
Posty: 62
Rejestracja: 16.10.2011, 10:57

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: SNS_1910 » 03.01.2018, 07:02

O wróciła internetowa spierdolina umysłowa i wysrała z siebie kolejny debilny post :D

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 18:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 03.01.2018, 10:31

Ferionor pisze:
31.12.2017, 19:20
KRYZYS pisze:
31.12.2017, 13:55
Artur Polska pisze:
31.12.2017, 12:20
U Czarnych Jasło bardzo duży kryzys ale pomimo to starają się działać i wierzę że za jakiś czas znów będzie o nich głośno.
Jasło jeśli w jakikolwiek sposób chce się odrodzic to najpierw niech się zastanowi nad sobą a później nad kolegami z Mielca. Żadne miasto o wielkości Jasła nie jest w stanie samo poradzić sobie na Podkarpaciu bez żadnego wsparcia. Dlatego Igloopol szuka gdzie się da pomocy a sytuacja Czuwaju i Czarnych jest jaka jest.
By liczyc na wsparcie od innych ekip ktore cos soba prezentuja i mogly by pomoc najpierw trzeba samemu cos prezentowac . Mowiacych o tych ekipach to sa one w mocnym kryzysie,nie jezdza prawie w ogole na wyjazdy albo ich dzialalnosc opiera sie na 1 wyjezdzie na runde plus kilka wsparc ich sojusznikow. Napewno tez na ich niekorzysc dzialaja ich lokalni rywale ktorzy ich wyniszczaja bo o ile zawsze kazdy moze kazdego trafić w koalicji czy przy wsparciu "starszego brata" to gdy sie jest ciagle w besposrdnim cieniu swojego najwiekszego wroga to ciezko rozwinac skrzydla.
Dałeś chłopie do pieca konkretnie z tym wyniszczaniem i cieniem wroga. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy że gdzieś tam na Podkarpaciu są ludzie ,którzy zdecydowanie lepiej znają sytuacje i problemy mojego miasta i klubu.

Ferionor
Posty: 18
Rejestracja: 22.11.2017, 09:43

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ferionor » 03.01.2018, 11:20

czarni pisze:
03.01.2018, 10:31
Ferionor pisze:
31.12.2017, 19:20
KRYZYS pisze:
31.12.2017, 13:55


Jasło jeśli w jakikolwiek sposób chce się odrodzic to najpierw niech się zastanowi nad sobą a później nad kolegami z Mielca. Żadne miasto o wielkości Jasła nie jest w stanie samo poradzić sobie na Podkarpaciu bez żadnego wsparcia. Dlatego Igloopol szuka gdzie się da pomocy a sytuacja Czuwaju i Czarnych jest jaka jest.
By liczyc na wsparcie od innych ekip ktore cos soba prezentuja i mogly by pomoc najpierw trzeba samemu cos prezentowac . Mowiacych o tych ekipach to sa one w mocnym kryzysie,nie jezdza prawie w ogole na wyjazdy albo ich dzialalnosc opiera sie na 1 wyjezdzie na runde plus kilka wsparc ich sojusznikow. Napewno tez na ich niekorzysc dzialaja ich lokalni rywale ktorzy ich wyniszczaja bo o ile zawsze kazdy moze kazdego trafić w koalicji czy przy wsparciu "starszego brata" to gdy sie jest ciagle w besposrdnim cieniu swojego najwiekszego wroga to ciezko rozwinac skrzydla.
Dałeś chłopie do pieca konkretnie z tym wyniszczaniem i cieniem wroga. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy że gdzieś tam na Podkarpaciu są ludzie ,którzy zdecydowanie lepiej znają sytuacje i problemy mojego miasta i klubu.
Wytlumacze ci o co mi chodzi.Niska liga,emigracja,nowe pokolenie i wiele innych spraw ma napewno wplyw na ogolny kryzys.Jednak raczej ciezko spotkac się z tym by ktos oficjalnie przyznal sie ze nie pojechal na wyjazd nie dlatego ze nikt nie przyszedl na zbiorke tylko dlatego ze ktos komu zalezy na trafieniu was moze czekac na trasie wiec ze wzgledu na mala liczbe lub slaba jakos chetnych na wyjazd ekipy decyduja się zrezygnowac z wyjazdu niz narazic na ewentualny oklep.I akurat w waszym przypadku tak odbieram wyniszczajaca dzialalnosc wroga a pytanie tyczylo się nie tylko was.Nikt sie do tego oficjalnie nie przyzna ale odpowiedz szczerze przed samym soba czy was to nie dotyczy .odpuszczanie wyjazdow to jeden z czynnikow ktory wpływa na kryzys i zabija fanatyzm.
Co do waszej sytuacji w porownaniu do Karpat czy Stali Sanok to przy nich wygladacie slabo bez dwoch zdan i chyba kazdy normalny przyzna ze jedtescie w ich cieniu.

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 18:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 03.01.2018, 12:46

Ferionor pisze:
03.01.2018, 11:20
czarni pisze:
03.01.2018, 10:31
Ferionor pisze:
31.12.2017, 19:20


By liczyc na wsparcie od innych ekip ktore cos soba prezentuja i mogly by pomoc najpierw trzeba samemu cos prezentowac . Mowiacych o tych ekipach to sa one w mocnym kryzysie,nie jezdza prawie w ogole na wyjazdy albo ich dzialalnosc opiera sie na 1 wyjezdzie na runde plus kilka wsparc ich sojusznikow. Napewno tez na ich niekorzysc dzialaja ich lokalni rywale ktorzy ich wyniszczaja bo o ile zawsze kazdy moze kazdego trafić w koalicji czy przy wsparciu "starszego brata" to gdy sie jest ciagle w besposrdnim cieniu swojego najwiekszego wroga to ciezko rozwinac skrzydla.
Dałeś chłopie do pieca konkretnie z tym wyniszczaniem i cieniem wroga. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy że gdzieś tam na Podkarpaciu są ludzie ,którzy zdecydowanie lepiej znają sytuacje i problemy mojego miasta i klubu.
Wytlumacze ci o co mi chodzi.Niska liga,emigracja,nowe pokolenie i wiele innych spraw ma napewno wplyw na ogolny kryzys.Jednak raczej ciezko spotkac się z tym by ktos oficjalnie przyznal sie ze nie pojechal na wyjazd nie dlatego ze nikt nie przyszedl na zbiorke tylko dlatego ze ktos komu zalezy na trafieniu was moze czekac na trasie wiec ze wzgledu na mala liczbe lub slaba jakos chetnych na wyjazd ekipy decyduja się zrezygnowac z wyjazdu niz narazic na ewentualny oklep.I akurat w waszym przypadku tak odbieram wyniszczajaca dzialalnosc wroga a pytanie tyczylo się nie tylko was.Nikt sie do tego oficjalnie nie przyzna ale odpowiedz szczerze przed samym soba czy was to nie dotyczy .odpuszczanie wyjazdow to jeden z czynnikow ktory wpływa na kryzys i zabija fanatyzm.
Co do waszej sytuacji w porownaniu do Karpat czy Stali Sanok to przy nich wygladacie slabo bez dwoch zdan i chyba kazdy normalny przyzna ze jedtescie w ich cieniu.
Zrozum i nie wypisuj więcej tekstów że jesteśmy ciągle w bezpośrednim cieniu największego wroga bo to bzdury. Z Sanokiem,Krosnem czy Nami bywało różnie w historii bo taka jest kolej rzeczy . Ciągle i w cieniu to może być Warta Poznań w stosunku do Lecha a nie My wobec Sanoka czy Krosna. Co do jak to nazwałeś wyniszczania to uwierz że nie odwieczni rywale się do tego przyczyniają lecz wewnętrzne konflikty,które obecnie Nas trawią . Zjawisko emigracji i upadającej mody na kibicowanie dotyka wszystkich ekip nie tylko Nas ,brak honoru i zasad ciągną w dół całą zabawę. Nie jest to dla Czarnych największym zmartwieniem bo póki co nie bawimy się w kuzynowanie czy bratanie z wczorajszymi wrogami. Jeśli znajdziemy wśród samych siebie lekarstwo jak wyjaśnić nabrzmiałe zdarzyło się że i krwawe konflikty wtedy myślę że staniemy mocno na nogi oczywiście w miarę możliwości małego wyludniającego się miasta.

Ferionor
Posty: 18
Rejestracja: 22.11.2017, 09:43

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ferionor » 03.01.2018, 17:30

Sprecyzuje dokladniej,mysle ze nie sklamie mowoac ze od ponad 10 lat prezentujecie się gorzej niz Karpaty czy Stal.zebys mnie zle nie zrozumial bo wiem ze kazda ekipa miała swoje lepsze i gorsze czasy i nawet przez te 10 lat byly wasze lepsze momenty niz innych bo to normalne. Ale mowie tu o czyms wiecej niż pojedyncze wyskoki,mowie o ogolnej dzialalnosci obrazujacej ogol dokonań przez rundę,sezon czy rok w tym wypadku powiedzmy 10 lat. Ale to moje zdanie i ty sobie mozesz myslec inaczej,mozesz pisac ze wasi wrogowie kompletnie sie nie przyczyniaja w poglebianiu waszego kryzysu a ja mogę miec inne zdanie dajac przyklad wyjazdow a ty wskazujac ze opiera się to na problemach wewnetrznych. Tak samo moge przypominac o waszych poczatkach z Sandecja a ty mozesz wypominac nowej koalicji grupowe zbratanie się czy Stali S byłe relacje z Unia itd.

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 18:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 03.01.2018, 18:22

Ferionor pisze:
03.01.2018, 17:30
Sprecyzuje dokladniej,mysle ze nie sklamie mowoac ze od ponad 10 lat prezentujecie się gorzej niz Karpaty czy Stal.zebys mnie zle nie zrozumial bo wiem ze kazda ekipa miała swoje lepsze i gorsze czasy i nawet przez te 10 lat byly wasze lepsze momenty niz innych bo to normalne. Ale mowie tu o czyms wiecej niż pojedyncze wyskoki,mowie o ogolnej dzialalnosci obrazujacej ogol dokonań przez rundę,sezon czy rok w tym wypadku powiedzmy 10 lat. Ale to moje zdanie i ty sobie mozesz myslec inaczej,mozesz pisac ze wasi wrogowie kompletnie sie nie przyczyniaja w poglebianiu waszego kryzysu a ja mogę miec inne zdanie dajac przyklad wyjazdow a ty wskazujac ze opiera się to na problemach wewnetrznych. Tak samo moge przypominac o waszych poczatkach z Sandecja a ty mozesz wypominac nowej koalicji grupowe zbratanie się czy Stali S byłe relacje z Unia itd.
Masz rację,po to jest forum aby można było pisać co kto uważa,inna sprawa to ocena tego przez osoby zainteresowane lub innych. Ponad 10 lat prezentujemy sie gorzej od Stali i Karpat wg. Ciebie. OK. Przypomnę tylko że 9 lat temu przy okazji derbów wjechaliśmy na zbiórkę Karpat na rynku u nich w mieście i byliśmy stroną dyktująca warunki na ich terenie co widać nawet na filmikach z znanego serwisu a co mogę potwierdzić jako osobisty uczestnik Potem było jeszcze wiele innych akcji świadczących o tym że nie byliśmy w niczyim cieniu a raczej z Nami trzeba było się liczyć,no ale jak już pisałem sa ludzie którzy wiedza przecież lepiej.

Ferionor
Posty: 18
Rejestracja: 22.11.2017, 09:43

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ferionor » 05.01.2018, 23:24

Nie interesuje mnie kumaty z kim mnie porownujesz ale czy chcesz powiedziec ze 10 lat temu Karpaty prezentowaly taki sam poziom jak dzisiaj Czarni?Czy 10 lat temu Karpaty zaliczaly tylko plecy?

Timador
Posty: 116
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Timador » 06.01.2018, 10:25

Z jakiej Ty ekipy jesteś ? Jakbyś miał wiedze szerszą niż operacyjna nie pisalbys tych wypocin . 10 lat temu Karpaty miały niższy poziom niz Czarni teraz co każdy po za Toba to dostrzegł z trasy , wyjazdów akcji itp. Od kad polaczyli sily z ekipa Stali Rzeszów wygląda to u nich zdecydowanie lepiej niż jak byli w tej śmiesznej malopolskiej triadzie . Oby poziom I Karpat i braci z Jasla szedł systematycznie do przodu a atrakcji nie bedzie brakowało . Z kibicowskim pozdrowieniem
SĄDECKA DUMA

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: N_ » 06.01.2018, 10:39

To może przypomnisz powrót Karpat z wyjazdu do Nowego Targu gdzie byli sami bez (wszystkich kogo lubią) i jak to chętni byli do starcia na Foluszu ?
Na wiosnę gdzie trzeba będziemy !
p.s Tam ktoś wyżej pisał że coś odpuściłem :)
Nic nie odpuszczam tam gdzie trzeba jestem a jak nie ma o czym nic nie piszę proste jak dla mnie, a w ogóle schowałem się w cieniu "wielkich karpat" których po mega mobilizacji zbiera się po 50-100 osób u siebie gdzie kibiców gości jest więcej ;)

I więcej w jakieś durne przekrzykiwania się nie wdaję.
http://www.youtube.com/user/czarni

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 06.01.2018, 10:48

Na Czarnych działała dawniej grupa „Niepoprawni Politycznie” mieli też dość ciekawą flagę, ta ekipa była jedna z lepszych na podkarpackim terenie, nie wiem, co się z nimi stało, ale pamiętam, bo troszku latek mam, ze Karpaty byli bardzo często dojeżdżani przez Niepoprawnych i inne miasta mające z nimi styczność mogą przyznać, że prezentowali się bardzo okazale jak na nasze warunki, także z tą dekadą to przesada! Jeszcze odnośnie Czarnych to zdecydowanie lepiej gdyby awansowali do 4 ligi, myślę, że mecze z Wisłoką, Igloopolem, Polonią czy UNS zmobilizowałaby obecnie jeszcze interesujących się tym klubem do ruszenia d*** w trase, jakiś potencjał jeszcze jest/lub występuje w Jaśle, liczba w Krakowie na Wiśle, gdzie wspierali Sącz nie była mizerna, także skreślać ich jako ekipę wymarłą jeszcze się wstrzymajmy.

veb
Posty: 30
Rejestracja: 26.09.2010, 20:51

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: veb » 06.01.2018, 11:02

N_ pisze:
06.01.2018, 10:39
To może przypomnisz powrót Karpat z wyjazdu do Nowego Targu gdzie byli sami bez (wszystkich kogo lubią) i jak to chętni byli do starcia na Foluszu ?
Na wiosnę gdzie trzeba będziemy !
p.s Tam ktoś wyżej pisał że coś odpuściłem :)
Nic nie odpuszczam tam gdzie trzeba jestem a jak nie ma o czym nic nie piszę proste jak dla mnie, a w ogóle schowałem się w cieniu "wielkich karpat" których po mega mobilizacji zbiera się po 50-100 osób u siebie gdzie kibiców gości jest więcej ;)

I więcej w jakieś durne przekrzykiwania się nie wdaję.
Nie wiem po co się napinasz, ale Twoja ksywka nie wzięła się z niczego. Jak już tak wspominasz to równie dobrze należy Ci przypomnieć wasz "wyjazd" do Faliszówki czy Boguchwały :)
Ochłoń.

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 16:19

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: sztwny_obiektywny » 06.01.2018, 13:38

N_ pisze:
06.01.2018, 10:39
To może przypomnisz powrót Karpat z wyjazdu do Nowego Targu gdzie byli sami bez (wszystkich kogo lubią) i jak to chętni byli do starcia na Foluszu ?
mozna cos wiecej?

Pan Krab
Posty: 93
Rejestracja: 18.08.2017, 21:18

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Pan Krab » 07.01.2018, 19:53

Jakieś ekipy obecne wczoraj w Jarosławiu na Lotycz Cup?

qwepoi
Posty: 60
Rejestracja: 19.06.2016, 19:31

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: qwepoi » 09.01.2018, 17:32

Timador pisze:
06.01.2018, 10:25
Od kad polaczyli sily z ekipa Stali Rzeszów wygląda to u nich zdecydowanie lepiej niż jak byli w tej śmiesznej malopolskiej triadzie .
małopolska triada tzn ?

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: tuwimianin. » 09.01.2018, 18:06

qwepoi pisze:
09.01.2018, 17:32
Timador pisze:
06.01.2018, 10:25
Od kad polaczyli sily z ekipa Stali Rzeszów wygląda to u nich zdecydowanie lepiej niż jak byli w tej śmiesznej malopolskiej triadzie .
małopolska triada tzn ?
Może chodzi o triadę Unia-Glinik-Karpaty ( choć Krosno jest na Podkarpaciu, a nie w Małopolsce ).
IGLOOPOL DĘBICA

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: patriota85 » 09.01.2018, 19:27

tuwimianin. pisze:
09.01.2018, 18:06
qwepoi pisze:
09.01.2018, 17:32
Timador pisze:
06.01.2018, 10:25
Od kad polaczyli sily z ekipa Stali Rzeszów wygląda to u nich zdecydowanie lepiej niż jak byli w tej śmiesznej malopolskiej triadzie .
małopolska triada tzn ?
Może chodzi o triadę Unia-Glinik-Karpaty ( choć Krosno jest na Podkarpaciu, a nie w Małopolsce ).
Nie może, a na pewno.Z tym, że dużo częściej była używana nazwa "Triada Południa", a rzadziej "Triada Małopolski".Z czasem w ogóle przestano tego używać, a nawet zostały wydane szale łączone Glinik-Karpaty-Unia z hasłem "Święta Trójca".

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 18:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 10.01.2018, 09:35

futbolowypatriota pisze:
06.01.2018, 10:48
Na Czarnych działała dawniej grupa „Niepoprawni Politycznie” mieli też dość ciekawą flagę, ta ekipa była jedna z lepszych na podkarpackim terenie, nie wiem, co się z nimi stało, ale pamiętam, bo troszku latek mam, ze Karpaty byli bardzo często dojeżdżani przez Niepoprawnych i inne miasta mające z nimi styczność mogą przyznać, że prezentowali się bardzo okazale jak na nasze warunki, także z tą dekadą to przesada! Jeszcze odnośnie Czarnych to zdecydowanie lepiej gdyby awansowali do 4 ligi, myślę, że mecze z Wisłoką, Igloopolem, Polonią czy UNS zmobilizowałaby obecnie jeszcze interesujących się tym klubem do ruszenia d*** w trase, jakiś potencjał jeszcze jest/lub występuje w Jaśle, liczba w Krakowie na Wiśle, gdzie wspierali Sącz nie była mizerna, także skreślać ich jako ekipę wymarłą jeszcze się wstrzymajmy.
Co się stało z ekipą? To głownie byli starsi chłopaki w wieku 30-40 lat i niestety brak świeżej krwi ,problemy z prawem niekoniecznie wydarzeniami około meczowymi i jak już pisałem wewnętrzne wojenki oraz podejście do kierunku kibicowania przez wiele ekip spowodowały że cześć osób odbiła od życia kibicowskiego,cześć emigrowała a cześć nadal okazyjnie pojawia się na meczach,koncertach,spotkaniach towarzyskich z chłopakami innych ekip itp. Flaga i ludzie będą jednak nadal przy okazji wyjątkowych meczów obecni zapewniam.
Co do pewnej ekipy z sąsiedztwa,to NP 1910 własnie mimo wielu prób także poprzez pośredników innych klubów nie udało sie doprowadzić do spotkania na ubitej ziemi, a tłumaczenie było takie ze jesteśmy ekipa niehonorową .Teraz jak sąsiedzi maja dosyć zgrabną grupę w połączeniu z zgodami już takiego problemu nie ma, Czarnym wg. nich jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wrócił honor i teraz gdy są słabsi można już z nimi nawiązywać kontakty telefoniczne w wiadomym celu hehe. To także o czymś świadczy.

Ferionor
Posty: 18
Rejestracja: 22.11.2017, 09:43

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Ferionor » 11.01.2018, 12:47

czarni pisze:
10.01.2018, 09:35
futbolowypatriota pisze:
06.01.2018, 10:48
Na Czarnych działała dawniej grupa „Niepoprawni Politycznie” mieli też dość ciekawą flagę, ta ekipa była jedna z lepszych na podkarpackim terenie, nie wiem, co się z nimi stało, ale pamiętam, bo troszku latek mam, ze Karpaty byli bardzo często dojeżdżani przez Niepoprawnych i inne miasta mające z nimi styczność mogą przyznać, że prezentowali się bardzo okazale jak na nasze warunki, także z tą dekadą to przesada! Jeszcze odnośnie Czarnych to zdecydowanie lepiej gdyby awansowali do 4 ligi, myślę, że mecze z Wisłoką, Igloopolem, Polonią czy UNS zmobilizowałaby obecnie jeszcze interesujących się tym klubem do ruszenia d*** w trase, jakiś potencjał jeszcze jest/lub występuje w Jaśle, liczba w Krakowie na Wiśle, gdzie wspierali Sącz nie była mizerna, także skreślać ich jako ekipę wymarłą jeszcze się wstrzymajmy.
Co się stało z ekipą? To głownie byli starsi chłopaki w wieku 30-40 lat i niestety brak świeżej krwi ,problemy z prawem niekoniecznie wydarzeniami około meczowymi i jak już pisałem wewnętrzne wojenki oraz podejście do kierunku kibicowania przez wiele ekip spowodowały że cześć osób odbiła od życia kibicowskiego,cześć emigrowała a cześć nadal okazyjnie pojawia się na meczach,koncertach,spotkaniach towarzyskich z chłopakami innych ekip itp. Flaga i ludzie będą jednak nadal przy okazji wyjątkowych meczów obecni zapewniam.
Co do pewnej ekipy z sąsiedztwa,to NP 1910 własnie mimo wielu prób także poprzez pośredników innych klubów nie udało sie doprowadzić do spotkania na ubitej ziemi, a tłumaczenie było takie ze jesteśmy ekipa niehonorową .Teraz jak sąsiedzi maja dosyć zgrabną grupę w połączeniu z zgodami już takiego problemu nie ma, Czarnym wg. nich jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wrócił honor i teraz gdy są słabsi można już z nimi nawiązywać kontakty telefoniczne w wiadomym celu hehe. To także o czymś świadczy.
To dlaczego by pokazac ze roznicie się od ich ekipy ktora wtedy nie chciala sie z wami spotkac ,wy jestescie inni i mozecie sie mimo wszystko z nimi spotkac? Czy to ze oni tak robili wtedy oznacza ze mozecie odmawiac tak samo?Czy to oczyms nie swiadczy?

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 18:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 11.01.2018, 14:59

Ferionor pisze:
11.01.2018, 12:47
czarni pisze:
10.01.2018, 09:35
futbolowypatriota pisze:
06.01.2018, 10:48
Na Czarnych działała dawniej grupa „Niepoprawni Politycznie” mieli też dość ciekawą flagę, ta ekipa była jedna z lepszych na podkarpackim terenie, nie wiem, co się z nimi stało, ale pamiętam, bo troszku latek mam, ze Karpaty byli bardzo często dojeżdżani przez Niepoprawnych i inne miasta mające z nimi styczność mogą przyznać, że prezentowali się bardzo okazale jak na nasze warunki, także z tą dekadą to przesada! Jeszcze odnośnie Czarnych to zdecydowanie lepiej gdyby awansowali do 4 ligi, myślę, że mecze z Wisłoką, Igloopolem, Polonią czy UNS zmobilizowałaby obecnie jeszcze interesujących się tym klubem do ruszenia d*** w trase, jakiś potencjał jeszcze jest/lub występuje w Jaśle, liczba w Krakowie na Wiśle, gdzie wspierali Sącz nie była mizerna, także skreślać ich jako ekipę wymarłą jeszcze się wstrzymajmy.
Co się stało z ekipą? To głownie byli starsi chłopaki w wieku 30-40 lat i niestety brak świeżej krwi ,problemy z prawem niekoniecznie wydarzeniami około meczowymi i jak już pisałem wewnętrzne wojenki oraz podejście do kierunku kibicowania przez wiele ekip spowodowały że cześć osób odbiła od życia kibicowskiego,cześć emigrowała a cześć nadal okazyjnie pojawia się na meczach,koncertach,spotkaniach towarzyskich z chłopakami innych ekip itp. Flaga i ludzie będą jednak nadal przy okazji wyjątkowych meczów obecni zapewniam.
Co do pewnej ekipy z sąsiedztwa,to NP 1910 własnie mimo wielu prób także poprzez pośredników innych klubów nie udało sie doprowadzić do spotkania na ubitej ziemi, a tłumaczenie było takie ze jesteśmy ekipa niehonorową .Teraz jak sąsiedzi maja dosyć zgrabną grupę w połączeniu z zgodami już takiego problemu nie ma, Czarnym wg. nich jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wrócił honor i teraz gdy są słabsi można już z nimi nawiązywać kontakty telefoniczne w wiadomym celu hehe. To także o czymś świadczy.
To dlaczego by pokazac ze roznicie się od ich ekipy ktora wtedy nie chciala sie z wami spotkac ,wy jestescie inni i mozecie sie mimo wszystko z nimi spotkac? Czy to ze oni tak robili wtedy oznacza ze mozecie odmawiac tak samo?Czy to oczyms nie swiadczy?
Świadczy to o tym że nie wiesz jakie były realia pomiędzy Jasłem,Sanokiem, Krosnem a na siłę starałeś się grac przekumatego.

kk_pl
Posty: 2
Rejestracja: 18.09.2017, 01:08

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kk_pl » 19.01.2018, 13:31

Jesli chodzi o naszą kosę Czarnymi, całą tą rywalizację to Czarni w tej chwili faktycznie bardzo się opuścili. N_ jeśli piszesz o powrocie z Nowego Targu to ochłoń, już było o tym pisane, nie bylismy tam sami tylko z chłopakami ze Stali Rzeszów i bylismy bardzo zadowoleni, że atakujecie, ale niestety zrobiliscie to tak ekspresowo, że stojąc pod autokarem ludzie zastanawiali się czemu juz odjeżdżacie ;) Ale pal licho ta akcje, bo w sumie do niczego nie doszło.
We wcześniejszych latach rywalizacja miedzy nami była naprawdę interesująca.
Wspomniany "wjazd na rynek" - faktycznie to do rynku nie dobiegliscie, pojawiliscie sie w bocznej uliczce, psiarnia wszystko rozgoniła, ale faktycznie był to Wasz plus i można przyznac, że akcja dla Wass, bo jest filmik gdzie sie cofamy.
Dalej nasz powrót chociażby z Nidy Pińczówa-Unia Tarnów: ustawiliscie sie ze sprzetem, Was prawie dwa razy wiecej, a doszło do zajebistych tanców i nie poradziliscie sobie :)
Atakowalismy Was w Odrzykoniu z 10 lat temu - bylo nas mniej, a tez zajebista zabawa, aż się psy nie wpierdoliły.
Starcie za sektorem na meczu Nafty Jedlicze u Was, nasz powrót z Pucharu Polski Okocimski-Unia?, gdzie zamiast atakowac rozjebaliscie nam tylko szyby, nasza próba tzw. "Męcinka" gdzie zaliczylismy gruby przypał z psami jak wracaliscie z Orła P u nas pociągiem. Wam trzeba też oddać (i tu chyba własnie ekipie NP), że wyjebaliscie flagi Nafcie na kozaka...
Działo się oj działo i bylo tego wiecej, chcialoby sie wrocic do tych czasów.
Ale prawda jest taka ze dzis My bywamy na Waszych meczach za Was, dzwonimy, probojemy, ale macie ogromny kryzys, a Wasi starsi kibice których można spotkać w Krośnie i potrafią się nie spinać, sami najlepiej wiedzą jaka dziś jest bolesna dla Was prawda.
Mimo, że jestescie dla mnie/ dla Nas nadal najwieksza kosą, życzę powodzenia i niech się ekipa nie rozpadnie całkiem, bo każdej ekipy wyjazdowej która znika z naszej kibicowskiej mapy poprostu szkoda.
Pozdrawiam

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: N_ » 20.01.2018, 13:57

Flag Nafcie za pierwszym razem nie kroili NP za drugim już byli ale nie wszyscy z biorących udział co tam byli to NP :)
Reszta się powiedzmy zgadza, tylko nie jestem w stanie sobie przypomnieć o jakim ataku piszesz po Nida - Unia na was?
Chodzi CI o to przy rondzie gdzie część waszych aut paliła wrotkę?
Gdzie poszło kilka szyb w waszych autach?
http://www.youtube.com/user/czarni

kk_pl
Posty: 2
Rejestracja: 18.09.2017, 01:08

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: kk_pl » 21.01.2018, 13:48

Taki juz jestes stary, a taki glupi dalej. Kto jak kto ale Ty najlepiej pamietasz wszystko :)

Fajnie, ze wpadliscie wczoraj ...

Jakop
Posty: 95
Rejestracja: 20.07.2011, 01:48

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Jakop » 22.01.2018, 18:32

"W dniu wczorajszym dochodzi do zawodów w lepieniu bałwanów, drużyna złożona z reprezentantów Igloopolu Dębica, Unii Oświęcim i Hejnału Kęty zmierzyła się w zimowej zabawie z zawodnikami z Zagłębia Sosnowiec i BKS Stal Bielsko Biała. Po niewiele ponad 100 sekundach, więcej bałwanów ulepiła drużyna Zagłębia i BKSu".

Info: Podkarpaccy Kibice
https://www.facebook.com/PodkarpaccyKib ... 4125592500

plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: plemplem81 » 24.01.2018, 11:15

O Igloopolu Dębica głośniej w Polsce się zrobiło od sezonu 2004/2005, gdy na jesień rewelacyjnie pokazali się na derbach z Wisłoką Dębica. Miałem to szczęście być na tym meczu i robić fotoreportaż do TMK. Wcześniej jednak przyznam, że mało co słyszało się o kibicach Igloopolu. Były chyba jakieś problemy z klubem, z tego co kojarzę. Jak wyglądały dzieje kibicowskie na Igloopolu na przełomie XX i XXI wieku? Tuwimianin - Ty chyba najlepiej mógłbyś temat opisać.

I od razu napisz skąd wzięła się wasza pozytywna postawa względem Ruchu Chorzów? Pamiętam, gdy byłem w czerwcu 2004 roku na meczu Stal Rzeszów-Ruch Chorzów w barażach i wspieraliście Ruch na sektorze gości. Czy to coś więcej niż tylko chęć zrobienia na złość Wisłoce, która trzyma wieloletnią świetną zgodę z Górnikiem Zabrze? To tylko mój taki domysł - nie odbierz tego, że taka jest prawda objawiona, hehe. Koreluję to z rzeczywistością - bo Ruch was olewał z góry na dół. No, ale co by nie mówić - w końcu dopięliście swego. Związaliście się z ekipami prochorzowskimi - determinacja zatem się opłaciła ;). Bo jak mniemam kontakty z Unią i Hejnałem załapaliście przez mecze Ruchu właśnie, na których bywaliście - mylę się czy nie? Jeśli się mylę - jaka jest geneza waszych relacji z Unią i Hejnałem?
Obrazek

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: tuwimianin. » 24.01.2018, 12:31

Z serwisu Niebiescy.pl:
IGLOOPOL DĘBICA - zgoda ta została zawarta podczas wyjazdów Ruchu na Stal Mielec. Ruch zawsze wtedy musiał zaliczyć przymusową przesiadkę w Dębicy, gdzie aktywnie działała Wisłoka. Z odsieczą chorzowianom przychodził zawsze dębicki Igloopol, który pomagał Ruchowi w walce z Wisłoką na zasadzie przeciwieństwa. W drugiej połowie lat 80-tych pod upadku sposnora Igloopolu i jednocześnie upadku klubu zgoda ta umarła śmiercią naturalną. Od roku 2004, gdy Igloopol wsparł Ruch Chorzów podczas baraży ze Stalą Rzeszów na meczu w Rzeszowie, relacje zostały nawiązane ponownie.

Nawet po upadku Igloopol-u w latach 90-tych ( zostały tylko drużyny juniorów ) kibice Morsów zawsze darzyli sympatią Niebieskich. Kibice Igloopol-u ( głównie z ulicy Świętosława ) założyli klub KP Dębica ( potem Kolejarz ), który grając najpierw w A-klasie, potem w V lidze połączył się z Igloopol-em. Ruch zawsze był lubiany w biało-niebieskiej części Dębicy, ja osobiście mam serce podzielone między Igloopol i Ruch, jak wielu innych Morsów. Ja i koledzy bywamy w miarę możliwości na meczach Niebieskich ( pierwszy mój mecz na Ruch-u to spotkanie z Interem na SŚ W 2000 roku ). Jako Igloopol byliśmy obecni między innymi na 6-ciu WDŚ, finale PP z Lechem w Chorzowie z flagą, finale PP z Legią w Kielcach, 2 razy na zakazie w Niecieczy, na meczach ligowych z Lechem i Legią i wielu innych meczach Niebieskich, kibice Ruch-u też wiele razy odwiedzali Dębicę. Dużo osób się zna i utrzymuje kontakty.
IGLOOPOL DĘBICA

plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: plemplem81 » 24.01.2018, 13:28

Tą historię na Niebiescy.pl to ja osobiście pisałem, wpierw do mojego zina ULTRA, potem pozwoliłem Neo, właścicielowi strony Niebiescy.pl, wrzucić to na jego portal :). Dzięki za przypomnienie - słowo pisane nie powinno nigdy zginąć, przypomina historię... Nie odpisałeś zupełnie w temacie działania na przełomie XX i XXI wieku. Kiedy Igloopol w latach 90-tych dokładnie upadł i kiedy wznowił grę i od jakiej ligi?
Obrazek

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: tuwimianin. » 24.01.2018, 13:37

Tak jak już wspomniałem kibice Igloopol-u ( głównie z ulicy Świętosława ) założyli w 1997 roku klub KP Dębica ( potem Kolejarz ), który grając najpierw w B,A-klasie, potem w V lidze połączył się z Igloopol-em ( W 1996 r. miejsce Igloopolu Dębica w lidze zajęło Podkarpacie Pustynia, a Igloopol zajął się tylko szkoleniem młodzieży. Powrócił do rozgrywek seniorskich w 2003 r. po fuzji z Kolejarzem ). Teraz mamy układ chuligański z Unią Oświęcim i Hejnałem Kęty oraz przyjacielskie kontakty z Ruch-em Chorzów.
IGLOOPOL DĘBICA

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: krzysiek » 24.01.2018, 14:19

tuwimianin. pisze:
24.01.2018, 12:31
Od roku 2004, gdy Igloopol wsparł Ruch Chorzów podczas baraży ze Stalą Rzeszów na meczu w Rzeszowie, relacje zostały nawiązane ponownie.
Jechalem tym pociagiem i pamietam jak do Ruchu dosiadal sie Igloopol. To byl jedyny raz kiedy trafilem na kibicow w pociagu jadac nim „prywatnie”.
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

derb1
Posty: 11
Rejestracja: 04.01.2018, 20:24

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: derb1 » 24.01.2018, 14:45

krzysiek pisze:
24.01.2018, 14:19
tuwimianin. pisze:
24.01.2018, 12:31
Od roku 2004, gdy Igloopol wsparł Ruch Chorzów podczas baraży ze Stalą Rzeszów na meczu w Rzeszowie, relacje zostały nawiązane ponownie.
Jechalem tym pociagiem i pamietam jak do Ruchu dosiadal sie Igloopol. To byl jedyny raz kiedy trafilem na kibicow w pociagu jadac nim „prywatnie”.
Ja jako zupełny szczyl trafiłem na wypchany na maxa pociąg Craxy wsiadającej w Płaszowe i jadącej do Brzeska gdzie Pasy zdemolowały miasto
M

Marginesspołeczny
Posty: 1
Rejestracja: 26.01.2018, 09:27

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Marginesspołeczny » 26.01.2018, 09:30

[link]
Ktoś coś więcej na ten temat?

wiernyioddany
Posty: 367
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: wiernyioddany » 26.01.2018, 18:35

Co aktualnie dzieje sie w Jedliczach ? Kiedyś zgoda a później chyba Fc Karpat ? Dalej działają na Karpatach? Nafta funkcjonuje?
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fat, Gość123, KSH, Matiborek, mietek888, szyderap, telewizor z toshiby i 155 gości