www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 29.12.2017, 23:56

To żeś ku*** Nam kumate info Nikodem teraz zapodał. A My ciągle myśleliśmy, że to o choinkę chodzi. Głupi My.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI



opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 30.12.2017, 09:03

Staram się wpisywać rzadko, bo każdy wpis widzewiacy odbierają jak napinkę, ale o choince muszę napisać parę słów. Od pierwszego dnia w którym stanęła pod stadionem, zastanawiałem się jak długo postoi. Widziałem ją codziennie jadąc do pracy. Obwieszona widzewskimi symbolami, bardzo kuła w oczy ( i kłuje nadal - pomimo tego co tutaj niektórzy piszą ). Wiedziałem, że prędzej czy później ktoś będzie próbował ją rozwalić. Nie chodzi o samo drzewko, bo tych na ulicach Łodzi stoją setki i nikt ich nie rusza, a o jawne propagowanie Widzewa przy użyciu symbolu jakim jest choinka. To w Łodzi nie przejdzie i dokładnie TAK SAMO wyglądałoby - gdyby choinka w barwach ŁKSu stanęła na al. Unii 2. Również pod osłoną nocy jacyś Vandalsi by ją rozwalili ( jestem tego pewny na 100% ). Skala nienawiści jest tak duża, że tępi się wszystko co jest związane z drugą stroną. Akcja nie wyszła - drzewko stoi - i kłuje w oczy dalej, pokazując patrzcie jaki ten Widzew jest wielki!!! Gdyby nie chodziło o sławienie RTSu - na tej choince wisiały by zwykle bombki i kolorowe światełka. Stałaby sobie do wiosny i nikt by się nią nie zainteresował. Obawiam się jednak, że ona do tej wiosny nie przetrwa, a ta próba jej spalenia nie była ostatnia.
Łódzki Klub Sportowy

adwt
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 13:44
Lokalizacja: Widzew Wschód

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: adwt » 30.12.2017, 11:06

opel pisze:
30.12.2017, 09:03
Staram się wpisywać rzadko, bo każdy wpis widzewiacy odbierają jak napinkę, ale o choince muszę napisać parę słów. Od pierwszego dnia w którym stanęła pod stadionem, zastanawiałem się jak długo postoi. Widziałem ją codziennie jadąc do pracy. Obwieszona widzewskimi symbolami, bardzo kuła w oczy ( i kłuje nadal - pomimo tego co tutaj niektórzy piszą ). Wiedziałem, że prędzej czy później ktoś będzie próbował ją rozwalić. Nie chodzi o samo drzewko, bo tych na ulicach Łodzi stoją setki i nikt ich nie rusza, a o jawne propagowanie Widzewa przy użyciu symbolu jakim jest choinka. To w Łodzi nie przejdzie i dokładnie TAK SAMO wyglądałoby - gdyby choinka w barwach ŁKSu stanęła na al. Unii 2. Również pod osłoną nocy jacyś Vandalsi by ją rozwalili ( jestem tego pewny na 100% ). Skala nienawiści jest tak duża, że tępi się wszystko co jest związane z drugą stroną. Akcja nie wyszła - drzewko stoi - i kłuje w oczy dalej, pokazując patrzcie jaki ten Widzew jest wielki!!! Gdyby nie chodziło o sławienie RTSu - na tej choince wisiały by zwykle bombki i kolorowe światełka. Stałaby sobie do wiosny i nikt by się nią nie zainteresował. Obawiam się jednak, że ona do tej wiosny nie przetrwa, a ta próba jej spalenia nie była ostatnia.
W końcu ktoś coś mądrego w tym temacie napisał. Również byłem pewien, ze ktoś będzie próbował odebrać choince życie:) Specyfika miasta.
Obrazek

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 30.12.2017, 13:01

opel pisze:
30.12.2017, 09:03
Staram się wpisywać rzadko, bo każdy wpis widzewiacy odbierają jak napinkę, ale o choince muszę napisać parę słów. Od pierwszego dnia w którym stanęła pod stadionem, zastanawiałem się jak długo postoi. Widziałem ją codziennie jadąc do pracy. Obwieszona widzewskimi symbolami, bardzo kuła w oczy ( i kłuje nadal - pomimo tego co tutaj niektórzy piszą ). Wiedziałem, że prędzej czy później ktoś będzie próbował ją rozwalić. Nie chodzi o samo drzewko, bo tych na ulicach Łodzi stoją setki i nikt ich nie rusza, a o jawne propagowanie Widzewa przy użyciu symbolu jakim jest choinka. To w Łodzi nie przejdzie i dokładnie TAK SAMO wyglądałoby - gdyby choinka w barwach ŁKSu stanęła na al. Unii 2. Również pod osłoną nocy jacyś Vandalsi by ją rozwalili ( jestem tego pewny na 100% ). Skala nienawiści jest tak duża, że tępi się wszystko co jest związane z drugą stroną. Akcja nie wyszła - drzewko stoi - i kłuje w oczy dalej, pokazując patrzcie jaki ten Widzew jest wielki!!! Gdyby nie chodziło o sławienie RTSu - na tej choince wisiały by zwykle bombki i kolorowe światełka. Stałaby sobie do wiosny i nikt by się nią nie zainteresował. Obawiam się jednak, że ona do tej wiosny nie przetrwa, a ta próba jej spalenia nie była ostatnia.
Ciezko sie z Toba zgodzic opel. Zgodzilbym sie z Toba gdyby choinka stala przy manufakturze czy gdzies tam na bardziej stykowym terenie. To by bylo proszenie sie o zniszczenie.
Jesli jezdzisz kolo stadioniu Widzewa to pewnie nie tylko sama choinka Cie razi ale tez oficjalny sklep w barwach i herbem zaraz obok tej choinki. Teoretycznie sam stadion powinien tez Cie razic.
Nie wydaje mi sie zeby choinka pod stadionem Lksu byla zniszczona ale tutaj mozna tylko gdybac.

Piszesz tak jakby ta choinka mialabyc pokazem wielkosci. Ja to postrzegam jako zwykle marketingowe zagranie bo patrzac na ilosc ludzie ktora chodzi na Widzew klub musi cos robic by to podtrzymac. Okolo tysiac dzieciakow bralo udzial przy robieniu ozdob. Okolo 2 tys ludzi mimo deszczu przyszla pod stadion na otwarcie choinki a nowy wlasciciel Widzewa latal w stroju mikolaja robil zdjecia z kibicami. Czysty marketing i moze maly pstyczek w nos derbowego rywala ale to raczej normalne.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 30.12.2017, 13:06

Lepiej nie pisać, że była to zapewne nie ostatnia próba jej spalenia bo Winklery i inne nie będą mogły spać, tylko będą siedzieć na forum i się pytali "Jak choinka?". Jaką kolejną próbę obstawiam noc sylwestrową. Na pewno ktoś chętny pod wpływem alkoholu, bądź innych substancji się znajdzie. Chyba, że chłopcy z Widzewa obmyśleli sprytny plan i przypadkiem odpalona fajerwerka w nią wleci, a 2 stycznia jak wszyscy wytrzeźwieją robotę zrzuci się na "bandytów z amfiteatru".
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Michał1990Polska
Posty: 168
Rejestracja: 03.09.2017, 10:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michał1990Polska » 30.12.2017, 14:34

DoZo nie porównuj tęczowej farszafki do Łodzi :)

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 30.12.2017, 19:18

Tak jak nie rozumiem jak go jechaliście w paru przypadkach. Ot taka logika, a może brak logiki tego forum... Zrozumienia tu nie szukaj.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 30.12.2017, 20:06

TERROR_EUDEZET pisze:
30.12.2017, 13:06
Lepiej nie pisać, że była to zapewne nie ostatnia próba jej spalenia bo Winklery i inne nie będą mogły spać, tylko będą siedzieć na forum i się pytali "Jak choinka?". Jaką kolejną próbę obstawiam noc sylwestrową. Na pewno ktoś chętny pod wpływem alkoholu, bądź innych substancji się znajdzie. Chyba, że chłopcy z Widzewa obmyśleli sprytny plan i przypadkiem odpalona fajerwerka w nią wleci, a 2 stycznia jak wszyscy wytrzeźwieją robotę zrzuci się na "bandytów z amfiteatru".
Widać bardzo wnikliwie czytasz nasze forum pisząc o Winklerze i jego pytaniach o choinkę. Ale to tylko pokazuje jaka parówa jesteś

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 30.12.2017, 21:03

TERROR_EUDEZET pisze:
30.12.2017, 13:06
Lepiej nie pisać, że była to zapewne nie ostatnia próba jej spalenia bo Winklery i inne nie będą mogły spać, tylko będą siedzieć na forum i się pytali "Jak choinka?". Jaką kolejną próbę obstawiam noc sylwestrową. Na pewno ktoś chętny pod wpływem alkoholu, bądź innych substancji się znajdzie. Chyba, że chłopcy z Widzewa obmyśleli sprytny plan i przypadkiem odpalona fajerwerka w nią wleci, a 2 stycznia jak wszyscy wytrzeźwieją robotę zrzuci się na "bandytów z amfiteatru".
Tam lepsze łebki co są modami i chcą na psy zgłaszać haha, cała reanimacja

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 30.12.2017, 21:31

Tam to teraz w ogóle jest kabaret bo rozkminiają nad tym, gdzie odpalać piro, żeby wojewoda nie zamknął im trybuny/stadionu. Jeden to chcę na dronach odpalać race. Ja pierdolę.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

twistos1910
Posty: 32
Rejestracja: 20.08.2017, 21:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: twistos1910 » 30.12.2017, 22:46

Ty się paziu nie ciesz, bo jedyna raca jaką odpalisz to jutro przed blokiem przy ruskim szampanie ultrasie więc skończ pozować na kumatego

plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 30.12.2017, 23:02

Jakiś czas temu pisaliśmy tu o Warcie Sieradz czy Górniku Łęczyca. Zacząłem się zastanawiać czy obecnie w ogóle jakaś mniejsza ekipa działa w woj. łódzkim? Pogoń Zduńska Wola, Piast Błaszki, Ceramika Opoczno, Boruta Zgierz, MKS Kutno, Concordia Piotrków Trybunalski? Mniejsze ekipy w Polsce wymierać zaczynają masowo...
Obrazek

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 30.12.2017, 23:40

No ten "kumaty" ma na pewno więcej informacji na pewne tematy od Ciebie, ale ja tam nie będę na lewo i prawo z nimi latał. Powiem tylko tak, że mielibyście kolejny powód do lamentu na forum.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

wu tang pcklan
Posty: 30
Rejestracja: 10.04.2014, 20:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wu tang pcklan » 30.12.2017, 23:48

TERROR_EUDEZET pisze:
30.12.2017, 21:31
Tam to teraz w ogóle jest kabaret bo rozkminiają nad tym, gdzie odpalać piro, żeby wojewoda nie zamknął im trybuny/stadionu. Jeden to chcę na dronach odpalać race. Ja pierdolę.
hahaha, daj link

albo najlepiej przeklej proszę ten pomysł, buchłem śmiechem bez bucha
częstochowski AZS

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 30.12.2017, 23:54

plemplem81 pisze:
30.12.2017, 23:02
Jakiś czas temu pisaliśmy tu o Warcie Sieradz czy Górniku Łęczyca. Zacząłem się zastanawiać czy obecnie w ogóle jakaś mniejsza ekipa działa w woj. łódzkim? Pogoń Zduńska Wola, Piast Błaszki, Ceramika Opoczno, Boruta Zgierz, MKS Kutno, Concordia Piotrków Trybunalski? Mniejsze ekipy w Polsce wymierać zaczynają masowo...
Dobre pytanie. W byłym woj. sieradzkim to chyba pipa jest i kompletnie nikt nic nie robi. W innych rejonach pewnie też jest niewiele lepiej.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 31.12.2017, 00:11

DoZo(L) pisze:
27.12.2017, 20:39
Abr1908 pisze:
21.12.2017, 19:53
DoZo(L) napisz trzy największe chuliganskie porażk Legii na przestrzeni ostatnich 20 lat.Według Ciebie.

(...)
Zgodnie z obietnicą (moje subiektywne zdanie, bo nie zamawiałem w trakcie świąt żadnych sondaży):
1. Niewykluczenie z organizacji konfrontacji z 'ka<C>apami' dowódcy BKS-u (co miało m.in. wpływ na zainteresowanie drugim terminem spotkania po stronie Legii w sytuacji niewyjaśnienia przez wymienionego jego afery z byłymi wspólnikami);
2-3. Nieskuteczność w namowach Arki i ŁKS-u ws. rewanżu za ostatnie nasze poważniejsze zwarcia (po 21 vs. 28 w Olsztynku trudno za taką uznać późniejsze spotkanie na stacji benzynowej, gdzie gdynianie rozjeżdżali w panice swoich maruderów), podczas gdy "leszki" taką okazję nam potem umożliwili (180 vs. ich 'specjal' do/z Białegostoku).

O Torwarze nie masz pełnej wiedzy, ale nikt rozsądny nie będzie w necie nawet prostował banialuków 'eRTeeSiakóW', bo sprawa jest z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością w zainteresowaniu wiadomych organów.

Teraz czas na moje zapytanie:
Co przyświecało autorom i jaki jest los flagi 'eŁKaeSu' pt. "nygusy"?
Teraz mnie zabiles pytaniem...
Tak jak Twoje odowiedzi...
Bez odbioru
ŁKS Łódź Polska

twistos1910
Posty: 32
Rejestracja: 20.08.2017, 21:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: twistos1910 » 31.12.2017, 00:33

ban82 pisze:
30.12.2017, 23:54
plemplem81 pisze:
30.12.2017, 23:02
Jakiś czas temu pisaliśmy tu o Warcie Sieradz czy Górniku Łęczyca. Zacząłem się zastanawiać czy obecnie w ogóle jakaś mniejsza ekipa działa w woj. łódzkim? Pogoń Zduńska Wola, Piast Błaszki, Ceramika Opoczno, Boruta Zgierz, MKS Kutno, Concordia Piotrków Trybunalski? Mniejsze ekipy w Polsce wymierać zaczynają masowo...
Dobre pytanie. W byłym woj. sieradzkim to chyba pipa jest i kompletnie nikt nic nie robi. W innych rejonach pewnie też jest niewiele lepiej.
Żydy robią krecią robote (leczyca) ale kazda samowolka skonczy sie tak samo.
FC Dumą Widzewa

plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 31.12.2017, 00:48

Czemu nazywasz wspieranie lokalnego klubu samowolką? To naturalny odruch uwielbienia swojego miasteczka, wsi, rewiru. Czymże jest fanclubowanie w takim Sieradzu klubowi oddalonemu od własnego miasta o kilkadziesiąt km jak nie zwykłym poddaństwem? Lepsze takie poddaństwo Wielkiemu Bratu, który albo pozwoli działać albo nie, niż wypracowanie jakiegoś wspólnego frontu działania na lokalnym klubie i tym samym choćby pozwolenie rozwijania się małolatom?
Obrazek

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 31.12.2017, 01:14

wu tang pcklan pisze:
30.12.2017, 23:48
TERROR_EUDEZET pisze:
30.12.2017, 21:31
Tam to teraz w ogóle jest kabaret bo rozkminiają nad tym, gdzie odpalać piro, żeby wojewoda nie zamknął im trybuny/stadionu. Jeden to chcę na dronach odpalać race. Ja pierdolę.
hahaha, daj link

albo najlepiej przeklej proszę ten pomysł, buchłem śmiechem bez bucha

Obrazek
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 31.12.2017, 07:52

No proszę cię terrorysto z eudezetu, pierwsze 2 wpisy z tymi pomysłami to posty 2 typów mających konta na ewidzew od kilku lat i mających po kilka postów i to na tematy z HP. Przecież patrząc na ich wcześniejszą aktywność na forum na 99% są to jacyś podszywający się pod widzewiaków kibice innych klubów z dużym prawdopodobieństwem mogę smiało wysnuć wniosek że jednym z nich jesteś ty a drugim ten debil multikontowiec od lowkika i żydzewskich ofiar.
:twisted:

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 31.12.2017, 09:05

Odbije od tematu, czy teraz mu aby się wykreować na większych patusów czytaj gamoni powinniśmy wymalować wszystkie mury wokół cmentarza gdzie będzie chowany S.Terlecki. Tym się właśnie różnimy od wielu,wielu lat.
https://t.me/pump_upp

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 31.12.2017, 10:01

TERROR_EUDEZET pisze:
31.12.2017, 01:14
wu tang pcklan pisze:
30.12.2017, 23:48
TERROR_EUDEZET pisze:
30.12.2017, 21:31
Tam to teraz w ogóle jest kabaret bo rozkminiają nad tym, gdzie odpalać piro, żeby wojewoda nie zamknął im trybuny/stadionu. Jeden to chcę na dronach odpalać race. Ja pierdolę.
hahaha, daj link

albo najlepiej przeklej proszę ten pomysł, buchłem śmiechem bez bucha

Obrazek
O czym świadczy ta dyskusja?Z czego ty robisz sensacje?Przecież to są zbytki
Kompromitujesz sie takim koprem obrzezany mitomanie

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 31.12.2017, 16:18

U Was się coś dzieję to, że to nie są ludzie z Widzewa itd. a pojawiło się jedno zdjęcie, gdzie dwóch facetów było w garniturach to śmieszkowanie przez miesiąc, że gniazdowy gejom ślubu udziela. Jesteście zwykłymi k****** do których nawet szacunku się nie powinno mieć.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

Stillgotit
Posty: 11
Rejestracja: 31.12.2017, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stillgotit » 31.12.2017, 18:30

Witam. Do tej pory tylko się przyglądałem biernie temu co tu się dzieje i nie wypowiadałem się ponieważ odpuścilem życie kibica.
Ale nie mogę nie zareagować jak widzę co tu za dziecinada się wyrabia. Zacznę od moich kolegów po szalu (widzewiaków) - jakaś masakra, poza kilkoma normalnymi - napinacze, dający się prowokować przez jednego debila z ŁKS i toczący z nim polemiki, czasem tez sami dokładacie do pieca równie głupio.
Multikontowiec z ciemnej strony miasta udający typa spod znaku 'h' - ubliża, rucha, bije, ogółem był na wszystkich akcjach wszechświata.
Powiem wam ja byłem wychowany w nienawiści do wroga, ale szacunek do rywala obowiązuje.
W tym miejscu pozdrawiam rywali abr1908 i opla.
Najdziwniejsze jest jednak przypierdalanie się przez kolesia Dozo. Wczytując się w forum można odnieść wrażenie że grasz pierwsze skrzypce w orkiestrze warszawskiej. Tym bardziej śmiać mi się chce czytając twoje jakieś teorie czy zarzuty - już nawet lksiakom o dziwo zaczęło to przeszkadzać.
Powiem tak... Twoja bananowa Warszawa nie ma podjazdu do Naszej (i czerwonej i białej) dresiarskiej Łodzi. Po prostu wciągamy was nosem. Ile razy zgrzalismy was czy tam remis na dworcu ( :)) ) - wszystko to uczyniło nas rywalem stulecia a ty się branzlujesz elokwentnie nad tematami dhw 98 czy 95 .
A co to ku*** za różnica? Kogo to w ogóle interesuje i po co. Torwar nie Torwar.
Lepiej sam swoich poedukuj trochę na temat zachowania skoros taki prawilny.
Pamiętam jak wpuszczalem was na niciarke na zakazie i pilnowałem by żadne najebusy nie podchodziły do was... Nagle podchodzi wasz ekipowiec i coś sapie - jakim kondomem to trzeba być szkoda słów. Po krótkiej reprymendzie poszedł do swoich.
Runda bodajże później Staruch hools wszechświata wyłapywał 15 letnich naszych ultrasów (również na zakazie).
Mimo wszystko pozdrawiam ale nie będę chętnie uczestniczył w dalszej dyskusji.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Beha » 31.12.2017, 20:25

Stillgotit pisze:
31.12.2017, 18:30
Witam. Do tej pory tylko się przyglądałem biernie temu co tu się dzieje i nie wypowiadałem się ponieważ odpuścilem życie kibica.
Ale nie mogę nie zareagować jak widzę co tu za dziecinada się wyrabia. Zacznę od moich kolegów po szalu (widzewiaków) - jakaś masakra, poza kilkoma normalnymi - napinacze, dający się prowokować przez jednego debila z ŁKS i toczący z nim polemiki, czasem tez sami dokładacie do pieca równie głupio.
Multikontowiec z ciemnej strony miasta udający typa spod znaku 'h' - ubliża, rucha, bije, ogółem był na wszystkich akcjach wszechświata.
Powiem wam ja byłem wychowany w nienawiści do wroga, ale szacunek do rywala obowiązuje.
W tym miejscu pozdrawiam rywali abr1908 i opla.
Najdziwniejsze jest jednak przypierdalanie się przez kolesia Dozo. Wczytując się w forum można odnieść wrażenie że grasz pierwsze skrzypce w orkiestrze warszawskiej. Tym bardziej śmiać mi się chce czytając twoje jakieś teorie czy zarzuty - już nawet lksiakom o dziwo zaczęło to przeszkadzać.
Powiem tak... Twoja bananowa Warszawa nie ma podjazdu do Naszej (i czerwonej i białej) dresiarskiej Łodzi. Po prostu wciągamy was nosem. Ile razy zgrzalismy was czy tam remis na dworcu ( :)) ) - wszystko to uczyniło nas rywalem stulecia a ty się branzlujesz elokwentnie nad tematami dhw 98 czy 95 .
A co to ku*** za różnica? Kogo to w ogóle interesuje i po co. Torwar nie Torwar.
Lepiej sam swoich poedukuj trochę na temat zachowania skoros taki prawilny.
Pamiętam jak wpuszczalem was na niciarke na zakazie i pilnowałem by żadne najebusy nie podchodziły do was... Nagle podchodzi wasz ekipowiec i coś sapie - jakim kondomem to trzeba być szkoda słów. Po krótkiej reprymendzie poszedł do swoich.
Runda bodajże później Staruch hools wszechświata wyłapywał 15 letnich naszych ultrasów (również na zakazie).
Mimo wszystko pozdrawiam ale nie będę chętnie uczestniczył w dalszej dyskusji.
DoZo was ciśnie od frajerów, czym swoim wpisem o ksywach potwierdzasz.
Owy wyjazd - Legia na Niciarce to 2008 r, obijane mycki pod Legią to kilka lat później- a przecież sami twierdziliście że udało wam się wejść i nikt nie został połapany.

Co do Niciarki- napisz ile minut wytrzymaliście bez rzucania w nas kamulcami, jak to w swoim zwyczaju macie.

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gulik1977 » 31.12.2017, 23:15

Chłopaki z miasta Łodzi, życzę honoru, i zachowania kibicowskich zasad w tej całej zabawie :) za 15 lat gwarantuję, że mało kto będzie pamiętał o Waszych akcjach, a zdrowia i życia nikt nie zwróci...
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gulik1977 » 01.01.2018, 15:19

po nicku to możesz kolego wnioskować moją datę urodzenia. Z klubem nie trafiłeś i nie zamierzam ci ułatwiać zadania.
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

Stillgotit
Posty: 11
Rejestracja: 31.12.2017, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stillgotit » 01.01.2018, 16:31

Nie wiem , być może. Nie jestem zbyt dobry w grze słów.
Wolę merytoryke.
Do beha: szczerze mówiąc nie pamiętam kamionki na tym meczu.
Cisnąć od frajerów to trzeba frajerów a nie całą ekipę która przez nich krótko mówiąc ucierpiała.
Nie napisałem nic co by kogoś obciążyło, ale jeżeli twierdzisz inaczej to proszę moderatora o wykasowanie ksywki z poprzedniego posta.

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 01.01.2018, 17:17

Nowy rok, stare wojny.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

wyprana kominiarka
Posty: 36
Rejestracja: 26.10.2016, 12:08
Lokalizacja: Tworki, sala 3

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wyprana kominiarka » 01.01.2018, 18:19

DoZo(L) pisze:
22.12.2017, 16:16
nasile86 pisze:
22.12.2017, 02:05
DoZo(L) pisze:
21.12.2017, 12:01

I tak będziesz biadolił bezczynnie i "unikał szerokim łukiem" zajęty zabawą z 'ukrami' w Białym mieście, bez obcych? Nie wstyd ci?!
DoZo(L) nie jezdzisz nie cwiczysz to sie nie liczysz a w necie c*** napinka
A jak jeżdżę i ćwiczę ..., to jesteś fiutem?

My w W-wie mamy przygotowania do świąt, a u was już po święcie, więc 'eRTeeSiaki' jak i "Abr(aham?)1908" muszą na moją lekcję poczekać.
Kolego nie chcę wbijać szpili ale nikt mieszkający w Warszawie,a na pewno szanujący się warszawiak nie używa skrótów "W-Wa, Wawka, WWA".
Chyba że za długo przebywasz gdzieś gdzie używa się takich nazw (emigracja). Trafiłem?

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 01.01.2018, 19:31

wyprana kominiarka pisze:
01.01.2018, 18:19
DoZo(L) pisze:
22.12.2017, 16:16
nasile86 pisze:
22.12.2017, 02:05


DoZo(L) nie jezdzisz nie cwiczysz to sie nie liczysz a w necie c*** napinka
A jak jeżdżę i ćwiczę ..., to jesteś fiutem?

My w W-wie mamy przygotowania do świąt, a u was już po święcie, więc 'eRTeeSiaki' jak i "Abr(aham?)1908" muszą na moją lekcję poczekać.
Kolego nie chcę wbijać szpili ale nikt mieszkający w Warszawie,a na pewno szanujący się warszawiak nie używa skrótów "W-Wa, Wawka, WWA".
Chyba że za długo przebywasz gdzieś gdzie używa się takich nazw (emigracja). Trafiłem?
DyZioL może bo to jest "persona" na Legii, tzw V.I.P. A poza tym jak mu kurier przywozi "słoiki" od rodziny spod Ciechanowa to zawsze są opisane W-wa.
:twisted:

Tata psychopata
Posty: 38
Rejestracja: 20.03.2016, 23:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Tata psychopata » 01.01.2018, 19:57

stachuzrdg pisze:
01.01.2018, 19:31
wyprana kominiarka pisze:
01.01.2018, 18:19
DoZo(L) pisze:
22.12.2017, 16:16

A jak jeżdżę i ćwiczę ..., to jesteś fiutem?

My w W-wie mamy przygotowania do świąt, a u was już po święcie, więc 'eRTeeSiaki' jak i "Abr(aham?)1908" muszą na moją lekcję poczekać.
Kolego nie chcę wbijać szpili ale nikt mieszkający w Warszawie,a na pewno szanujący się warszawiak nie używa skrótów "W-Wa, Wawka, WWA".
Chyba że za długo przebywasz gdzieś gdzie używa się takich nazw (emigracja). Trafiłem?
DyZioL może bo to jest "persona" na Legii, tzw V.I.P. A poza tym jak mu kurier przywozi "słoiki" od rodziny spod Ciechanowa to zawsze są opisane W-wa.
Stasienku za młody jesteś by wiedzieć że w latach 90'tych wasze "persony" pochodziły z Żyrardowa, Kutna i Zduńskiej Woli, a słyszałem że nawet w teraźniejczości, nie moja epoka, Zgierz to podstawa.
Prztyczek do Legii mało trafiony, bo równie jak oni jesteście skazani na okoliczne mieściny i wsie w województwie.
W Nowym Roku wszystkiego Najlepszego wszystkim kibicom i osobom sprzyjającym Łódzkiemu Klubowi Sportowemu!

esgrts1
Posty: 401
Rejestracja: 08.09.2017, 18:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: esgrts1 » 01.01.2018, 20:11

Tata psychopata pisze:
01.01.2018, 19:57
stachuzrdg pisze:
01.01.2018, 19:31
wyprana kominiarka pisze:
01.01.2018, 18:19


Kolego nie chcę wbijać szpili ale nikt mieszkający w Warszawie,a na pewno szanujący się warszawiak nie używa skrótów "W-Wa, Wawka, WWA".
Chyba że za długo przebywasz gdzieś gdzie używa się takich nazw (emigracja). Trafiłem?
DyZioL może bo to jest "persona" na Legii, tzw V.I.P. A poza tym jak mu kurier przywozi "słoiki" od rodziny spod Ciechanowa to zawsze są opisane W-wa.
Stasienku za młody jesteś by wiedzieć że w latach 90'tych wasze "persony" pochodziły z Żyrardowa, Kutna i Zduńskiej Woli, a słyszałem że nawet w teraźniejczości, nie moja epoka, Zgierz to podstawa.
Prztyczek do Legii mało trafiony, bo równie jak oni jesteście skazani na okoliczne mieściny i wsie w województwie.
W Nowym Roku wszystkiego Najlepszego wszystkim kibicom i osobom sprzyjającym Łódzkiemu Klubowi Sportowemu!
I co z tego wasze "persony"swego czasu jedni z dobrych pochodzili z kanzasu a i teraz Piotrków i nie tylko więc o czym mowa co to ma do rzeczy stary a skoro my jesteśmy skazani na wsie jak to piszesz to co u was robi Aleks Kanzas Piotrków Włocławek Uniejów i parę innych no tak wasza banda to sama Łódź 😂😂😂

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nawigator » 01.01.2018, 20:21

Ktoś miejscowy może przybliżyć do kogo należy Górniak?

Tata psychopata
Posty: 38
Rejestracja: 20.03.2016, 23:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Tata psychopata » 01.01.2018, 20:24

marianek45 pisze:
01.01.2018, 14:56
gulik1977 pisze:
31.12.2017, 23:15
Chłopaki z miasta Łodzi, życzę honoru, i zachowania kibicowskich zasad w tej całej zabawie :) za 15 lat gwarantuję, że mało kto będzie pamiętał o Waszych akcjach, a zdrowia i życia nikt nie zwróci...
Życzy to kibic klubu po niku wnioskuje Gks Bełchatow my wam również życzymy odwagi podjecia walki w rownych ilosciach bo ostatnie spotkanie 50-60 was 35 nas skonczylo sie dla was bardzo zle , życze wam tez nie ustawiania sie na jednego od nas w 20 osob bo sam nie wiem o czym to swiadczy (dzien przed sylwestrem ) o waszym strachu do nas lub sile naszych Ludzi :)
Taki życzliwy jesteś to również z Nowym Rokiem przesyłam życzenia!
Byście znaleźli odwagę żeby podjąć honorową walkę z naszymi Chuliganami, bo w końcu jesteście Ludźmi Honoru by więcej nie ustawiać się na jednego obecnych liderów z Chojen, (pewnie tego nie zrobicie bo już tam nie mieszka) o godzinie 6-7 mej rano jak wychodził do pracy, w kilkanaście osób w kominiarkach, a uratowała go jakaś babka która zaczęła krzyczeć Policja! Zdarzenie miało miejsce kilka lat wstecz.
Czytając Twój wpis o czym to świadczy?

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 01.01.2018, 20:28

Górniak przewaga Widzewa.

Tata psychopata
Posty: 38
Rejestracja: 20.03.2016, 23:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Tata psychopata » 01.01.2018, 23:34

Nie ma szczekaczy z jednej jak i drugiej strony to zobaczymy czy zaglądają tu naprawdę ogarnięte starsze osoby?
Lata jakoś 90-te, roku dokładnie nie pamiętam, ale wnikliwi statystycy szybko by to określili po układzie kolejki.
ŁKS jedzie na wyjazd do Katowic, Widzew gra swój mecz domowy z Motorem Lublin, obie ekipy, wyjazdowa i powitalna obecne na dworcu Łódź Fabryczna, nie ma psów.... podjeżdża pociąg z Lublina i co?
Szczęśliwego Nowego!

Socjologiabywa
Posty: 64
Rejestracja: 30.08.2016, 01:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Socjologiabywa » 02.01.2018, 01:00

Stillgotit pisze:
31.12.2017, 18:30
Witam. Do tej pory tylko się przyglądałem biernie temu co tu się dzieje i nie wypowiadałem się ponieważ odpuścilem życie kibica.
Ale nie mogę nie zareagować jak widzę co tu za dziecinada się wyrabia. Zacznę od moich kolegów po szalu (widzewiaków) - jakaś masakra, poza kilkoma normalnymi - napinacze, dający się prowokować przez jednego debila z ŁKS i toczący z nim polemiki, czasem tez sami dokładacie do pieca równie głupio.
Multikontowiec z ciemnej strony miasta udający typa spod znaku 'h' - ubliża, rucha, bije, ogółem był na wszystkich akcjach wszechświata.
Powiem wam ja byłem wychowany w nienawiści do wroga, ale szacunek do rywala obowiązuje.
W tym miejscu pozdrawiam rywali abr1908 i opla.
Najdziwniejsze jest jednak przypierdalanie się przez kolesia Dozo. Wczytując się w forum można odnieść wrażenie że grasz pierwsze skrzypce w orkiestrze warszawskiej. Tym bardziej śmiać mi się chce czytając twoje jakieś teorie czy zarzuty - już nawet lksiakom o dziwo zaczęło to przeszkadzać.
Powiem tak... Twoja bananowa Warszawa nie ma podjazdu do Naszej (i czerwonej i białej) dresiarskiej Łodzi. Po prostu wciągamy was nosem. Ile razy zgrzalismy was czy tam remis na dworcu ( :)) ) - wszystko to uczyniło nas rywalem stulecia a ty się branzlujesz elokwentnie nad tematami dhw 98 czy 95 .
A co to ku*** za różnica? Kogo to w ogóle interesuje i po co. Torwar nie Torwar.
Lepiej sam swoich poedukuj trochę na temat zachowania skoros taki prawilny.
Pamiętam jak wpuszczalem was na niciarke na zakazie i pilnowałem by żadne najebusy nie podchodziły do was... Nagle podchodzi wasz ekipowiec i coś sapie - jakim kondomem to trzeba być szkoda słów. Po krótkiej reprymendzie poszedł do swoich.
Runda bodajże później Staruch hools wszechświata wyłapywał 15 letnich naszych ultrasów (również na zakazie).
Mimo wszystko pozdrawiam ale nie będę chętnie uczestniczył w dalszej dyskusji.
Warto dodać, że ten celebryta wylapujac naszych młodych w 'honorowym.' solo 2v2 zostaje poskladany i ratuje go 'honorowo' kolega. Ale jak widać ten cymbal z Warszawy do tego się nie odniósł..

TERROR_EUDEZET
Posty: 416
Rejestracja: 15.08.2017, 21:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: TERROR_EUDEZET » 02.01.2018, 02:33

I wszyscy idą do Bonanzy.
SZLACHTA Z MIASTA ŁODZI

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 02.01.2018, 21:38

Czemu ja ciagle widze posty tego dozo mimo ze go zablokowalem?
Jak smutne trzeba miec zycie zeby przez dwa tygodnie i to w okresie swiatecznym napisac na k.net ponad 130 postow?
Dozo na nowy rok zycze ci zebys znalazl lepsze zajecie niz k.net i ogolnie sie ogarnal. Jesli masz tyle lat ile pisza tu to troche smutne sie robi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bialo - niebieski, borsukkkkk, ELC i 593 gości