www.warhouse.pl

SYTUACJA NA TRYBUNACH

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kamilson88
Posty: 3
Rejestracja: 20.12.2017, 16:11

SYTUACJA NA TRYBUNACH

Post autor: kamilson88 » 20.12.2017, 16:17

Witam, przeglądając trochę archiwalnych tematów dowiedziałem się między innymi o rasistowskich zachowaniach Lazio,anty-polskich zachowaniach na trybunach Ruchu Chorzów czy też anty-semickie okrzyki w kierunku Cracovii od ich lokalnych rywali.
Pytanie jest takie : Który obecnie klub charakteryzuje się tym że jest "POLSKI" czyli nie ta jak niektórzy mówią o Górniku Zabrze który podobno jest tworem komunistycznym. I którzy kibice w Polsce właśnie znani są z Rasistowskich zachowań w stosunku do innych.

Pozdrawiam



tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: SYTUACJA NA TRYBUNACH

Post autor: tuwimianin. » 20.12.2017, 17:11

Chłopie poczytaj trochę, popytaj starszych kolegów, a nie zakładasz temat do napinki. Najbardziej "polskie" są Polonia Warszawa, Polonia Bytom, Polonia Bydgoszcz, Polonia Świdnica i Polonia Przemyśl, bo mają w nazwie "Polonia", a najmniej "polski" jest Śląsk Wrocław, bo ma w nazwie "Śląsk" i Cracovia oraz Tarnovia, bo to po łacinie. Temat do kasacji.
IGLOOPOL DĘBICA

kamilson88
Posty: 3
Rejestracja: 20.12.2017, 16:11

Re: SYTUACJA NA TRYBUNACH

Post autor: kamilson88 » 20.12.2017, 18:45

Wskaż mi cytat gdzie miało być coś z podtekstem do napinki

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: SYTUACJA NA TRYBUNACH

Post autor: tuwimianin. » 20.12.2017, 18:53

No przecież zaraz się zaczną teksty, że Ruch to Niemcy, Cracovia=żydzi, Lechia to wyznawcy R. Hessa, a Wisła i Legia to ubecy. Już to wszystko było przerabiane na tym forum "pińcet" razy.
IGLOOPOL DĘBICA

Grokas
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2016, 21:50

Re: SYTUACJA NA TRYBUNACH

Post autor: Grokas » 21.12.2017, 13:14

kamilson88 pisze:
20.12.2017, 16:17
Witam, przeglądając trochę archiwalnych tematów dowiedziałem się między innymi o rasistowskich zachowaniach Lazio,anty-polskich zachowaniach na trybunach Ruchu Chorzów czy też anty-semickie okrzyki w kierunku Cracovii od ich lokalnych rywali.
Pytanie jest takie : Który obecnie klub charakteryzuje się tym że jest "POLSKI" czyli nie ta jak niektórzy mówią o Górniku Zabrze który podobno jest tworem komunistycznym. I którzy kibice w Polsce właśnie znani są z Rasistowskich zachowań w stosunku do innych.

Pozdrawiam
Założyłeś tylko po to konto pajacu żeby pytać kto jest najbardziej Polskim klubem.

cyferka w nicku też przypadkowa.

W********** banany prostować.

kamilson88
Posty: 3
Rejestracja: 20.12.2017, 16:11

Re: SYTUACJA NA TRYBUNACH

Post autor: kamilson88 » 21.12.2017, 17:54

Grokas pisze:
21.12.2017, 13:14
kamilson88 pisze:
20.12.2017, 16:17
Witam, przeglądając trochę archiwalnych tematów dowiedziałem się między innymi o rasistowskich zachowaniach Lazio,anty-polskich zachowaniach na trybunach Ruchu Chorzów czy też anty-semickie okrzyki w kierunku Cracovii od ich lokalnych rywali.
Pytanie jest takie : Który obecnie klub charakteryzuje się tym że jest "POLSKI" czyli nie ta jak niektórzy mówią o Górniku Zabrze który podobno jest tworem komunistycznym. I którzy kibice w Polsce właśnie znani są z Rasistowskich zachowań w stosunku do innych.

Pozdrawiam
Założyłeś tylko po to konto pajacu żeby pytać kto jest najbardziej Polskim klubem.

cyferka w nicku też przypadkowa.

W********** banany prostować.
Zostałeś zgłoszony. Nie wiem co dziwnego w cyfrze 88 .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jakisyf1997, jestesmywaszastolica, marionette i 474 gości