www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 02.12.2017, 09:18

Low kick na kolano pisze:
02.12.2017, 05:15
Hustin Doffman pisze:
01.12.2017, 21:55
berserk1908 ja nie zamiaruje sie tu zagłebiać po raz 3458 kto na jakich salonach grał i komu komuna pomagała czy inne bzdury. Mnie jedynie chodzi o to że Ludwik Sobolewski jest dla mnie Wielkim człowiekiem bo stworzył Widzewską potęgę
Sk.urw.ysynu, wiesz co to była Informacja Wojskowa, w której służył Rozenbaum Sobolewski? Wiesz, że mam w d... to że był żydkiem, synem Szlomo i Frymy jak jest w dokumentach IPN? Inf. Wojsk. to było gorsze bydło niż UB i reszta komunistycznych służb razem wziętych. Wiesz jak traktowali polskich patriotów, żołnierzy Niezłomnych? Macie bohatera (misia żydzewskiego) na miarę waszych możliwości.
żebys się żydku przypadkiem nie zesrał :) nie pisz tak brzydko bo cie wytargam za ucho :) czytaj to co naisałem a nie to co masz w swojej wyimaginowanej skarbnicy wiedzy... SRAM NA TO KIM BYŁ,DLA MNIE LICZY SIĘ ŻE STWORZYŁ POTĘGĘ WIDZEWA :) dzieki niemu różnica miedzy osięgnięciami obu klubów jest tak duża :) ŁKS na tym forum tworzy to samo co merkel w polityce imigracyjnej,bajka goni bajke i za wszelką cene chcą przekonac do swoich głupot mądrzejszych od siebie. Syneczku choćbyś nie wiem jak mi tu ubliżał,choćbys nie wiem jak sie produkował w obelgach na pana Ludwika faktów nie zakłamiesz. LUDWIK SOBOLEWSKI STWORZYŁ WIELKI WIDZEW DLATEGO JEST NASZĄ IKONĄ Wiem że wy nikogo takiego nie macie kogo moglibyście przedstawiać jako twórce wielkiego ŁKS-u,ale to nie znaczy że nam odbierzecie powód do dumy z Sobolewskiego. Żal mi was :) Tak Low kick na kolono,c*** z twojej propagandy,bo my temu temu "zbrodniarzowi" zawdzięczamy to,że dzis chcesz się zesrać aby umniejszyc dokonania Widzewa :) odejdź od komputera i przewietrz głowe :) MIŁEJ SOBOTY
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY



forever1908young
Posty: 215
Rejestracja: 14.09.2010, 18:39
Lokalizacja: Łódź = ŁKS

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: forever1908young » 02.12.2017, 09:29

Widzewska historia Polski...Wypuście te książkę szerszemu gronu odbiorców? Czy tylko "wiara spod zegara" da radę przebrnąć to szczytowe osiągnięcie waszej propagandy.Ale wiadomo lud widzewski ciemny to wszystko kupi.Stworzyla was komuna wasza legenda jest komunista.Widzewscy patrioci na flagę Lutka dajcie przecież to taki wspaniały czlowiek.
ObrazekObrazekObrazek

Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Vincentus » 02.12.2017, 09:34

Hustin Doffman pisze:
02.12.2017, 09:18
SRAM NA TO KIM BYŁ,DLA MNIE LICZY SIĘ ŻE STWORZYŁ POTĘGĘ WIDZEWA :)
Hustin Doffman pisze:
02.12.2017, 09:18
Mam żal do Widzewiaków z tego forum że brak im jaj by powiedzieć wprost co myślą o panu Sobolewskim

Moje zdanie jest takie, że akurat trzeba brać pod uwagę cały życiorys. To, że stworzył Sobolewski potęgę Widzewa nie podlega dyskusji, jednak trzeba też brać pod uwagę inne aspekty. Ja mam mieszane uczucia co do postawienia tego pomnika, ale to moje zdanie.
RTS&HKS

forever1908young
Posty: 215
Rejestracja: 14.09.2010, 18:39
Lokalizacja: Łódź = ŁKS

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: forever1908young » 02.12.2017, 09:45

Przy waszych możliwościach to jeszcze bohatera z niego zrobicie.Jak mawia klasyk: oj widzewiaczki widzewiaczki wy bite wiejskie pały...
ObrazekObrazekObrazek

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 02.12.2017, 09:58

Vincentus pisze:
02.12.2017, 09:34
Hustin Doffman pisze:
02.12.2017, 09:18
SRAM NA TO KIM BYŁ,DLA MNIE LICZY SIĘ ŻE STWORZYŁ POTĘGĘ WIDZEWA :)
Hustin Doffman pisze:
02.12.2017, 09:18
Mam żal do Widzewiaków z tego forum że brak im jaj by powiedzieć wprost co myślą o panu Sobolewskim

Moje zdanie jest takie, że akurat trzeba brać pod uwagę cały życiorys. To, że stworzył Sobolewski potęgę Widzewa nie podlega dyskusji, jednak trzeba też brać pod uwagę inne aspekty. Ja mam mieszane uczucia co do postawienia tego pomnika, ale to moje zdanie.
O żadnym pomniku nie może byc mowy! Mnie chodzi o to że żydostwo na was naskoczyło o zyciorys Sobolewskiego i każdy stulił pizdeczke i juz cisza o nim. Chca was osmieszyć że uważacie Sobolewskiego za ważną postać w historii Widzewa i im sie to udaje! Tylko patrzeć jak wam każą zrzec sie tytułów mistrzowskich bo te MP sa zasługą "wroga ojczyzny". Ściek internetowy narzuca wam swoje zdanie a wy ku*** chowacie głowy. Nie daj Bóg takich kibiców...
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 02.12.2017, 10:03

Vincentus pisze:
02.12.2017, 09:34
Hustin Doffman pisze:
02.12.2017, 09:18
SRAM NA TO KIM BYŁ,DLA MNIE LICZY SIĘ ŻE STWORZYŁ POTĘGĘ WIDZEWA :)
Hustin Doffman pisze:
02.12.2017, 09:18
Mam żal do Widzewiaków z tego forum że brak im jaj by powiedzieć wprost co myślą o panu Sobolewskim

Moje zdanie jest takie, że akurat trzeba brać pod uwagę cały życiorys. To, że stworzył Sobolewski potęgę Widzewa nie podlega dyskusji, jednak trzeba też brać pod uwagę inne aspekty. Ja mam mieszane uczucia co do postawienia tego pomnika, ale to moje zdanie.
Tak wygląda głos rozsądku.Gdyby u nas wyszedł na jaw podobny kwiatek,pewnie myślałbym podobnie.
ŁKS Łódź Polska

acab1910
Posty: 17
Rejestracja: 21.12.2016, 22:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: acab1910 » 02.12.2017, 10:35

Moje zdanie na temat pomnika podobne jak kolegi wyzej. Sobolewski jest legenda Widzewa. Tyle ze mi w sumie wisi czy pomnik postawia czy nie. A najwieksze krzykacze w sprawie tego ze byl komunista, ciekawe jak traktujesz pewnie jeden z drugim jakiegos sasiada. Mowisz dzien dobry bo mama uczyla czy wyzywasz od komucha, bylego ubeka? Hehe

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 02.12.2017, 10:58

acab1910 pisze:
02.12.2017, 10:35
Moje zdanie na temat pomnika podobne jak kolegi wyzej. Sobolewski jest legenda Widzewa. Tyle ze mi w sumie wisi czy pomnik postawia czy nie. A najwieksze krzykacze w sprawie tego ze byl komunista, ciekawe jak traktujesz pewnie jeden z drugim jakiegos sasiada. Mowisz dzien dobry bo mama uczyla czy wyzywasz od komucha, bylego ubeka? Hehe

Ale co ma jedno do drugiego?
Co ma budowa pomnika Waszej legendy - żyda i komunistycznego aparatczyka, do tego kto jakich na sąsiadów..??
Myślisz jeden z drugim ze gdyby u nas cos takiego wyszło to byście siedzieli cicho ?? No bez jaj:D

Jak zwykle u czerwonych jak cos jest niewygodne to zaczyna się odwracanie kota ogonem i tłumaczenie sobie wszystkiego byle mieć czyste sumienie. A ten hustin doffman to chyba kurs lania wody i propagandy miał u samego j urbana..
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Marek z NWS
Posty: 153
Rejestracja: 25.09.2017, 20:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek z NWS » 02.12.2017, 11:05

Moje zdanie, jest takie- wykopmy polityke ze stadionów.Bez znaczenia czy to lewica czy prawica.Ludwik Sobolewski powinien dostać pomnik za to co zrobił dla Widzewa i Polskiej Piłki.Izaak Poznański był wielkim łodzkim fabrykantem i za to ma pomnik, a nie za to że był okrutny dla swych pracownikow i kazał im pracować nawet 16 godzin dziennie
Na nasz stadion( z resztą na wszystkie) chodzą ludzie z różnymi poglądami, ale Ludwik Sobolewski jest kimś ponad to.Jest twórcą Wielkiego Widzewa i za to musi miec pomnik.To że jakiemuś Sebixowi ze Starych Bałut sie to nie spodoba i odejmie mu prawilność- c*** z nim.My jesteśmy Łodzki Widzew i musimy szanować i upamiętnić naszego "ojca" bez wzgledu na to czy IPN sie do Sobolewskiegi dopierdolił czy nie dopierdolił.A zdanie innych klubów na ten temat powinniśmy miec w d****
STRAIGHT OUTTA NOWOSOLNA

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 02.12.2017, 11:10

wid08 pisze:
02.12.2017, 01:32
Was to już od jakiegoś czasu zgoda na akcje nie bierze bo Kraków bliżej :)
Mało wiesz, ale to nie odpowiednie miejsce i by cię uświadamiać ;)

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 02.12.2017, 11:17

Marek z NWS pisze:
02.12.2017, 11:05
Moje zdanie, jest takie- wykopmy polityke ze stadionów.Bez znaczenia czy to lewica czy prawica.Ludwik Sobolewski powinien dostać pomnik za to co zrobił dla Widzewa i Polskiej Piłki.Izaak Poznański był wielkim łodzkim fabrykantem i za to ma pomnik, a nie za to że był okrutny dla swych pracownikow i kazał im pracować nawet 16 godzin dziennie
Na nasz stadion( z resztą na wszystkie) chodzą ludzie z różnymi poglądami, ale Ludwik Sobolewski jest kimś ponad to.Jest twórcą Wielkiego Widzewa i za to musi miec pomnik.To że jakiemuś Sebixowi ze Starych Bałut sie to nie spodoba i odejmie mu prawilność- c*** z nim.My jesteśmy Łodzki Widzew i musimy szanować i upamiętnić naszego "ojca" bez wzgledu na to czy IPN sie do Sobolewskiegi dopierdolił czy nie dopierdolił.A zdanie innych klubów na ten temat powinniśmy miec w d****
Dla mnie tu sie odezwał głos rozsądku.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR » 02.12.2017, 11:23

bo począwszy od założycieli,a później jako jeden z dwóch klubów(obok Cracovii) przeciwnicy wykluczenia klubów żydowskich z ligi,t
Jeszcze Pogoń Lwów zdaje się.

Ale paradoks niezły: ŁKS słynący w latach 90-tych ze skinheadów i poglądów mocno na prawo to prożydowski (głosujący przeciwko paragrafowi aryjskiemu) klub założony przez Żydów. A współcześnie dobre kontakty z krakowskim Jude Gangiem.

Podobnych paradoksów w naszej piłce jest jednak więcej: propolski Ruch Chorzów jako ostoja ślązakowskiego separatyzmu, w Gdańsku antykomunistyczni kibice wspierają zespół powstały po "wyzwoleniu" zamiast przedwojennej, zniszczonej przez czerwonych Gedanii, CWKS Warszawa itd.

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 02.12.2017, 11:53

W temacie pomnika wszyscy się wypowiadają,a od początku sens tego przedsięwzięcia był zdecydowanie inny,nawet w UMŁ.To nigdy od samego początku nie miał być stricte pomnik Ludwika Sobolewskiego,bo zasłużonych dla Widzewa jest o wiele więcej ludzi.I co najważniejsze,to nie będzie miało formy klasycznego pomnika.
PS.Co do Startu i Bałut,to ciekawi mnie,gdzie Teofilów,jako młode wtedy osiedle,jeździł na mecze.Dodatkowo szukając informacji o frekwencji na Starcie nie zachowały się żadne dane,a opowiadania znajomych niekoniecznie mogą mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.Jedno tylko jest pewne,na Starych Bałutach Start w pewnym okresie był pierwszym wyborem,nawet na początku lat 80-tych więcej na Start jeździło,niż na pozostałe oba kluby,jednak to było w przedziale wieku 35+,bo młodzież dokonywała innego już wyboru.
PS 2.Teraz to faktycznie ostatni mój post,to forum stało się tylko napinkowe i z dyskusją już nie ma nic wspólnego.Czy to źle,nie wiem,bo oba kluby mają swoje fora i tam jest trzymany jakiś poziom,może faktycznie coś takiego jest nadal potrzebne,ale to nie moja "bajka".90% komentarzy tutaj nie ma prawa zaistnieć na forach naszych kibicowskich,szybko by się to banem skończyło,więc coś w tym musi być....

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 02.12.2017, 12:02

Hustin Doffman pisze:
02.12.2017, 09:18
Low kick na kolano pisze:
02.12.2017, 05:15
Hustin Doffman pisze:
01.12.2017, 21:55
berserk1908 ja nie zamiaruje sie tu zagłebiać po raz 3458 kto na jakich salonach grał i komu komuna pomagała czy inne bzdury. Mnie jedynie chodzi o to że Ludwik Sobolewski jest dla mnie Wielkim człowiekiem bo stworzył Widzewską potęgę
Sk.urw.ysynu, wiesz co to była Informacja Wojskowa, w której służył Rozenbaum Sobolewski? Wiesz, że mam w d... to że był żydkiem, synem Szlomo i Frymy jak jest w dokumentach IPN? Inf. Wojsk. to było gorsze bydło niż UB i reszta komunistycznych służb razem wziętych. Wiesz jak traktowali polskich patriotów, żołnierzy Niezłomnych? Macie bohatera (misia żydzewskiego) na miarę waszych możliwości.
żebys się żydku przypadkiem nie zesrał :) nie pisz tak brzydko bo cie wytargam za ucho :) czytaj to co naisałem a nie to co masz w swojej wyimaginowanej skarbnicy wiedzy... SRAM NA TO KIM BYŁ,DLA MNIE LICZY SIĘ ŻE STWORZYŁ POTĘGĘ WIDZEWA :) dzieki niemu różnica miedzy osięgnięciami obu klubów jest tak duża :) ŁKS na tym forum tworzy to samo co merkel w polityce imigracyjnej,bajka goni bajke i za wszelką cene chcą przekonac do swoich głupot mądrzejszych od siebie. Syneczku choćbyś nie wiem jak mi tu ubliżał,choćbys nie wiem jak sie produkował w obelgach na pana Ludwika faktów nie zakłamiesz. LUDWIK SOBOLEWSKI STWORZYŁ WIELKI WIDZEW DLATEGO JEST NASZĄ IKONĄ Wiem że wy nikogo takiego nie macie kogo moglibyście przedstawiać jako twórce wielkiego ŁKS-u,ale to nie znaczy że nam odbierzecie powód do dumy z Sobolewskiego. Żal mi was :) Tak Low kick na kolono,c*** z twojej propagandy,bo my temu temu "zbrodniarzowi" zawdzięczamy to,że dzis chcesz się zesrać aby umniejszyc dokonania Widzewa :) odejdź od komputera i przewietrz głowe :) MIŁEJ SOBOTY
Czyli rozumiem,że nie przeszkadza Ci ,że organizacja do której należał Twój guru zajmowała się wprost likwidacją patriotów,po prostu Polaków? Polaków którzy walczyli o ten kraj??? To może zadam inne pytanie.
A co jeśli Rozenbaum okazał by się pedofilem??? Też nie ważne??? Tylko dlatego że stworzył (już nie ważne jak) potęgę Widzewa???

Skomentuję zanim odpowiesz i jeśli odpowiesz. Wasze/Twoje wieczne pokrętne tłumaczenia by tylko Widzewek był naj i naj zna chyba każdy kumaty kibol w naszym kraju. Nie ma takiego drugiego środowiska w tym kraju jak Wy.
Jesteście zakłamani,zaślepieni i jedyną Waszą obroną jest odbijanie piłeczki a nie argumenty.
Argumentów nie posiadacie.

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 02.12.2017, 12:14

Winkler pisze:
02.12.2017, 11:53
W temacie pomnika wszyscy się wypowiadają,a od początku sens tego przedsięwzięcia był zdecydowanie inny,nawet w UMŁ.To nigdy od samego początku nie miał być stricte pomnik Ludwika Sobolewskiego,bo zasłużonych dla Widzewa jest o wiele więcej ludzi.I co najważniejsze,to nie będzie miało formy klasycznego pomnika.
Taaaaa, a za miesiąc dowiemy się ze jednak żadnego pomnika dla Sobolewskiego nie mieliście robić . Takie to by było typowe w waszym stylu .

Kasę z budżetu miejskiego zbieraliscie na projekt - " Budowa pomnika Legendy L. Sobolewskiego ". Ale jak się okazało ze jego przeszłość byla moze byc mocno kontrowersyjna to okazuje się ze od początku chcieliście jakis inny pomnik :D śmieszne to jest w chin, ale takie typowe dla was..
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 02.12.2017, 12:26

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
02.12.2017, 12:14
Winkler pisze:
02.12.2017, 11:53
W temacie pomnika wszyscy się wypowiadają,a od początku sens tego przedsięwzięcia był zdecydowanie inny,nawet w UMŁ.To nigdy od samego początku nie miał być stricte pomnik Ludwika Sobolewskiego,bo zasłużonych dla Widzewa jest o wiele więcej ludzi.I co najważniejsze,to nie będzie miało formy klasycznego pomnika.
Taaaaa, a za miesiąc dowiemy się ze jednak żadnego pomnika dla Sobolewskiego nie mieliście robić . Takie to by było typowe w waszym stylu .

Kasę z budżetu miejskiego zbieraliscie na projekt - " Budowa pomnika Legendy L. Sobolewskiego ". Ale jak się okazało ze jego przeszłość byla moze byc mocno kontrowersyjna to okazuje się ze od początku chcieliście jakis inny pomnik :D śmieszne to jest w chin, ale takie typowe dla was..
Nie wiesz,nie pisz,czy to nie jest proste?Dalej sobie krzycz,ale fakt jest faktem.
-bez odbioru.

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 02.12.2017, 12:48

Winkler pisze:
02.12.2017, 12:26
ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
02.12.2017, 12:14
Winkler pisze:
02.12.2017, 11:53
W temacie pomnika wszyscy się wypowiadają,a od początku sens tego przedsięwzięcia był zdecydowanie inny,nawet w UMŁ.To nigdy od samego początku nie miał być stricte pomnik Ludwika Sobolewskiego,bo zasłużonych dla Widzewa jest o wiele więcej ludzi.I co najważniejsze,to nie będzie miało formy klasycznego pomnika.
Taaaaa, a za miesiąc dowiemy się ze jednak żadnego pomnika dla Sobolewskiego nie mieliście robić . Takie to by było typowe w waszym stylu .

Kasę z budżetu miejskiego zbieraliscie na projekt - " Budowa pomnika Legendy L. Sobolewskiego ". Ale jak się okazało ze jego przeszłość byla moze byc mocno kontrowersyjna to okazuje się ze od początku chcieliście jakis inny pomnik :D śmieszne to jest w chin, ale takie typowe dla was..
Nie wiesz,nie pisz,czy to nie jest proste?Dalej sobie krzycz,ale fakt jest faktem.
-bez odbioru.
http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/j ... e-widzewa/

I co teraz powiesz mi jeszcze ciekawego?

Wy tam wszyscy tacy mądrzy inaczej jesteście?
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 02.12.2017, 12:55

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
02.12.2017, 12:48
Winkler pisze:
02.12.2017, 12:26
ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
02.12.2017, 12:14


Taaaaa, a za miesiąc dowiemy się ze jednak żadnego pomnika dla Sobolewskiego nie mieliście robić . Takie to by było typowe w waszym stylu .

Kasę z budżetu miejskiego zbieraliscie na projekt - " Budowa pomnika Legendy L. Sobolewskiego ". Ale jak się okazało ze jego przeszłość byla moze byc mocno kontrowersyjna to okazuje się ze od początku chcieliście jakis inny pomnik :D śmieszne to jest w chin, ale takie typowe dla was..
Nie wiesz,nie pisz,czy to nie jest proste?Dalej sobie krzycz,ale fakt jest faktem.
-bez odbioru.
http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/j ... e-widzewa/

I co teraz powiesz mi jeszcze ciekawego?

Wy tam wszyscy tacy mądrzy inaczej jesteście?
Co ci powiem?Nie wiesz,nie pisz,bo błądzisz opierając się na dostępnych artykułach,a prawda jest zupełnie inna.Macie w UMŁ od cholery swoich i nic nie wiecie?Wygląda to wręcz na żart....Koniec.

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 02.12.2017, 13:18

Hahaha gościu - żart to sa te wasze niekonczace się tłumaczenia.

Pisze Ci ze zbieraliscie podpisy na pomnik dla tej konkretnej osoby, a Ty dalej się zapierasz. Wklejam linka od was a Ty mówisz ze wcale tak nie było..
Ile masz lat ? 5 czy 10?
Beczka w c*** z was zaklamańce..
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 02.12.2017, 13:51

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
02.12.2017, 13:18
Hahaha gościu - żart to sa te wasze niekonczace się tłumaczenia.

Pisze Ci ze zbieraliscie podpisy na pomnik dla tej konkretnej osoby, a Ty dalej się zapierasz. Wklejam linka od was a Ty mówisz ze wcale tak nie było..
Ile masz lat ? 5 czy 10?
Beczka w c*** z was zaklamańce..
Ty chyba w rozwoju jakiś opóźniony jesteś....Przeszłość Sobolewskiego była znana wcześniej w naszym środowisku,jest ona bardzo zagmatwana,począwszy od Jego obecności w AK i kończąc na Informacji Wojskowej.Nie ma akt w IPN oskarżających bezpośrednio Ludwika o jakieś niecne czyny,takowych nie znaleziono,Można sobie na wiele dzięki temu pozwalać,bo skoro nie ma historycznych faktów,to hulaj dusza....Jeszcze raz powtórzę,nie wiesz,nie pisz,bo jeśli uważasz,że nie byliśmy na falę hejtu przygotowani,to się po prostu znów mylisz.Skup się lepiej na ustawkach w Zgierzu i nie wnikaj tam,gdzie twój rozum nie sięga....I nie cytuj mnie już więcej,męczy mnie to forum....

forever1908young
Posty: 215
Rejestracja: 14.09.2010, 18:39
Lokalizacja: Łódź = ŁKS

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: forever1908young » 02.12.2017, 14:06

Winkler o tym że nie miał to być pomnik Sobolewskiego jawnie kłamiesz!.Wiadomo czemu koncepcja się zmieniła.Nie zaklamuj rzeczywistości tu nie al.Armii Czerwonej gdzie wszelakie farmazony możesz wciskać tym tumanom...
ObrazekObrazekObrazek

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 02.12.2017, 14:17

forever1908young pisze:
02.12.2017, 14:06
Winkler o tym że nie miał to być pomnik Sobolewskiego jawnie kłamiesz!.Wiadomo czemu koncepcja się zmieniła.Nie zaklamuj rzeczywistości tu nie al.Armii Czerwonej gdzie wszelakie farmazony możesz wciskać tym tumanom...
Jak byś widział pierwszy projekt tego niby pomnika,to byś się dopiero lekko zdziwił....Uzgodniony z UMŁ....Nawet waszym tam się spodobał,bo Ludwika tam nie było.....Nie zawsze akcja wymusza reakcję,bywa tak,że pewne rzeczy można łatwo przewidzieć.Drążcie dalej sobie ten temat,a i tak z rzeczywistością on na szczęście ma mało wspólnego.

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 02.12.2017, 14:34

Gówno prawda. Wy sobie po prostu dopasowujecie swoje tezy do aktualnej sytuacji i to dotyczy wszystkiego , tak samo jak wcześniej było z cackiem tak teraz w kwestiii tego pomnika. I wszystkich innych gdzie cos jest dla was "niewygodne".

I faktycznie skończ juz i juz się nie osmieszaj tymi swoimi tłumaczeniami "co to byśmy się nie zdziwili" itp, bo chyba tylko wy nie pamiętacie co się działo rok temu zakłamańce. Wszyscy inni pamiętają na co sie mobilizowaliście tylko nie wy sami..
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 02.12.2017, 15:48

Hhahahaha :) Juz mi próbują wkręcić że pedofilskie zapędy Sobolewskiego by mi nie przeszkadzały,bo napisałem ze c*** mnie obchodzi co robił Ludwik po za Widzewem :) Radical wiem jak bardzo pragniesz nas czy tylko mnie-nieważne,ośmieszyć Sobolewskim,tyle że nigdy wam sie to nie uda. Jak udowodnisz Sobolewskiego chore skłonnosci do dzieci wtedy bedziemy dyskutować a póki co to są to twoje brednie niczym nie poparte wiec szkoda czasu zeby sie nad tym rozwodzić. Czerwony rodowód a pedofilia to chyba jednka różnica. To forum polega jedynie na zakłamywaniu faktów jedni przed drugimi. Winkler przyjacielu,Ty jako już "wiekowy" facet masz naprawde stalowe nerwy do użerania sie z nimi :)
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 02.12.2017, 17:47

No hahaha
bardzo śmieszne to jest, ze celowo robisz z siebie błazna i kompletnie nie odnosisz się do tego faktu - ze chcieliście żydowi i komunistycznemu aparatczykowi budować pomnik - za to dopierdalasz się do jednego zdania które ma c*** za znaczenie i piszesz na ten temat elaborat...

Twój kolega Winkler poszedł w druga stronę i twierdzi ze nic takiego nie miało miejsca , Ty wolisz udawać nierozumnego i twierdzisz ze taki fakt miał miejsce ale wolisz pierdolic jakies niezrozumiałe bzdury...

To kolejny raz gdzie jak się czerwonym kończą argumenty to pokazują swoje prawdziwe zakłamane i ułomne oblicze.
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 02.12.2017, 18:02

Panowie po jaki h** tłumaczycie się tym pejsom z Karolewa których klub Widzewowi przez długie długie lata nie dorastał do pięt.
Niech sobie p******* patafiany MY jesteśmy Widzew i wbijamy c*** w nich i ich pierdolenie.Niech o Nas piszą jak najwięcej i niech dopierdalają się do wszystkiego.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 02.12.2017, 18:38

Widzewski Charakter pisze:
02.12.2017, 18:02
Panowie po jaki h** tłumaczycie się tym pejsom z Karolewa których klub Widzewowi przez długie długie lata nie dorastał do pięt.
Niech sobie p******* patafiany MY jesteśmy Widzew i wbijamy c*** w nich i ich pierdolenie.Niech o Nas piszą jak najwięcej i niech dopierdalają się do wszystkiego.
Masz absolutna racje. 90% z nich ma większy numer buta niz IQ ale to ja "p******* niezrozumiałe bzdury" :) TYLKO WIDZEW RTS.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 02.12.2017, 18:50

Dokładnie. c*** z pedałami z jednotrybunowca.

Widzew nocą we Wrocławiu w temacie artystycznym.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 02.12.2017, 18:54

Co wy chcecie udowodnic tym pier.....?
99% widzewiakow chce pomnika SP. L. Sobolewskiego wiec o co wach chodzi? Podpisy byly zbierane w takim celu a ze kilka rzeczy sie zmienilo to pewne kwestie trzeba bedzie obejsc przy stawianiu tego pomnika i tyle gadki.
Jest osoba ktora jest blisko klubu taka jak Winkier pisze cos troche innego to znaczy ze cos musialo byc takiego a wy tu wrzucacie linki z WTM (portalu ktory przede wszystkim stawia na dobro klubu i kibocow a nie tania sensacie).

Co jeszcze chcecie dowiesc? Co wy myslicie o pomniku? Kogo to obchodzi?

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 02.12.2017, 19:25

error04 pisze:
02.12.2017, 18:54

99% widzewiakow chce pomnika SP. L. Sobolewskiego wiec o co wam chodzi? Podpisy byly zbierane w takim celu a ze kilka rzeczy sie zmienilo to pewne kwestie trzeba bedzie obejsc przy stawianiu tego pomnika i tyle gadki.
Jest osoba ktora jest blisko klubu taka jak Winkier pisze cos troche innego to znaczy ze cos musialo byc takiego a wy tu wrzucacie linki z WTM (portalu ktory przede wszystkim stawia na dobro klubu i kibocow a nie tania sensacie).

Co jeszcze chcecie dowiesc? Co wy myslicie o pomniku? Kogo to obchodzi?
Hahaha jest moc. Dawaj dalej pisz nie przestawaj ;)

Ps. ktoś rozumie co jest napisane powyżej ? Po co? , jak to ? , i co ma w ogóle dowieść ten wyklaczający się bełkot, oprócz tego ze czerwoni maja iq mniejsze od klawiatury w którą klepią....
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 02.12.2017, 19:33

Ten error jest jeszcze wiekszym przyjebem niz redpower :')))

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 02.12.2017, 20:28

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
02.12.2017, 19:25
error04 pisze:
02.12.2017, 18:54

99% widzewiakow chce pomnika SP. L. Sobolewskiego wiec o co wam chodzi? Podpisy byly zbierane w takim celu a ze kilka rzeczy sie zmienilo to pewne kwestie trzeba bedzie obejsc przy stawianiu tego pomnika i tyle gadki.
Jest osoba ktora jest blisko klubu taka jak Winkier pisze cos troche innego to znaczy ze cos musialo byc takiego a wy tu wrzucacie linki z WTM (portalu ktory przede wszystkim stawia na dobro klubu i kibocow a nie tania sensacie).

Co jeszcze chcecie dowiesc? Co wy myslicie o pomniku? Kogo to obchodzi?
Hahaha jest moc. Dawaj dalej pisz nie przestawaj ;)

Ps. ktoś rozumie co jest napisane powyżej ? Po co? , jak to ? , i co ma w ogóle dowieść ten wyklaczający się bełkot, oprócz tego ze czerwoni maja iq mniejsze od klawiatury w którą klepią....
Chodzi o to baranie ze ty czy nawet ja wiemy cos bo tak napisali w necie. Sa osoby jak w/w ktore wiedza wiecej do tego z pierwszej reki a wy tu probujecie wciskac swoje racje linkami do portali.
Wiec odroznijcie 2 rzeczy. Info podane publicznie i to jak to wygladalo od srodka.
Z reszta po co ja w ogole to tlumacze.

PolowaPolski. Jak to jest byc wymienianym jako jeden z najwiekszych debili na forum?

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 02.12.2017, 20:41

PolowaPolski pisze:
02.12.2017, 19:33
Ten error jest jeszcze wiekszym przyjebem niz redpower :')))
Jestem przyjebem według kryteriów ćwierć inteligentów ze Starego Polesia?Zdanie takich ciuli jak ty,low kicka,ŻYDOWSKIEJ OFIARY to akurat koło c**** mi lata.

Winkler pokazał że prujący się tutaj Łksiacy to banda interentowców,którzy jedyne info mają z netu.

Wy zamiast trybun postawcie sobie pomniki waszych żydowskich założycieli i będzie wilk syty i owca cała ;)

forever1908young
Posty: 215
Rejestracja: 14.09.2010, 18:39
Lokalizacja: Łódź = ŁKS

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: forever1908young » 02.12.2017, 21:34

Tak wy wszystko wiecie...Jesteście nieomylni tylko znowu wam z flagami nie wyszło a to się susza a to nie ci je mieli którzy mieć powinni.ŁKS nie zadzwonił że chce nas kroić do bandy...Tylko wy wierzycie w te swoje farmazony.Na szczęście.Za Cacka też trzymaliście rękę na pulsie,bojkot był ale go nie było.O Szymańskim też nikt nie wiedział.O J. też nikt nie wiedział.Szkoda że tak fantastycznie nie przewidywaliscie wydarzeń w tych tematach farmazoniarze...Wiedzieliśmy o Rozenbaumie normalnie sam nie wierzysz w to co piszesz.Gdybyscie wiedzieli to na bank byście temat omijali.
ps.Numery w Totka podaj...
ObrazekObrazekObrazek

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 02.12.2017, 22:37

Zawsze1908młody
Tak o J wiedzieliśmy wcześniej ale liczyliśmy że się ogarnie.
A Wy o Rudziku wiedzieliście?
ku*** wbij sobie w ten pusty łeb że są osoby którym się ufa jak bratu i niestety taka osoba się ukrywa że swoim prawdziwym ja. Powiedz mi czy ktoś z Nas tę k**** bronił, próbował wybielać? Nie jechaliśmy i jedziemy z Nim cały czas. Wielu dobrych chłopaków przez niego zaliczyło dołek. Ale oczywiście dla Was to za mało. Waszym zdaniem powinniśmy iść do wróżki chyba żeby rozkminić że J to frajer przed tym jak się rozjebał.

Co do kurwiszona z Piaseczna to na sam koniec jeździła garstka ludzi. Każdy ogarnięty miał w d**** mecze w Byczynie, żadnego oficjalnego bojkotu nie było. Nikt nikomu nie zakazywał jeździć, ale też nikt ogarnięty tam nie jeździł.

Co do Szymańskiego, to odpowiem pytaniem na pytanie a Wy wiedzieliście o tym że Ptak kupił Wam majstra?

O flagach powiem tylko tyle że Wasza akcja była b.dobra niestety tutaj daliśmy ciała. I boli to mocno. Mam nadzieję że wreszcie osoby decyzyjne od Nas wyciągnęły wnioski i taka sytuacja się nie powtórzy. Życie toczy się dalej.

Nie liczę na normalną odpowiedz.

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 03.12.2017, 08:24

http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/j ... e-widzewa/

http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/n ... olewskiego

Wasza kibolska strona kłamie. Tak jak było naprawdę to wcale nie było .Wszyscy wiedzieli ze pan Rozenbaun figuruje w aktach IPN, a mimo to zbieraliscie podpisy konkretnie na budowe pomnika tego Pana.
Wy prowadzicie jakaś grupową hipnoze ??

Jesteście banda zakłamanych debili, i jeszcze jedna z druga pizdą się będzie prula ze to co pisze - się nie liczy bo "info jest z netu". Gdzie czarno na białym jest na waszej własnej stronie napisane wszystko to o czym mówiłem , a wy twierdzicie ze było inaczej. Zapomnieliscie polglowki usunąć tych artykułów, i sami strzelacie sobie w kolano po raz setny pokazując wasza zjebana mentalność
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

forever1908young
Posty: 215
Rejestracja: 14.09.2010, 18:39
Lokalizacja: Łódź = ŁKS

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: forever1908young » 03.12.2017, 08:41

Nie licz na normalną bo wy żyjecie w swoim świecie.W sumie to mam to w... Cała wasza historia klubu to obłuda, kibicowsko obłuda to co wy możecie powiedzieć? Nic tylko dalej brnąć w te farmazony.
Ps.Z tym mistrzostwem to tez jesteście dobrzy.Jak wiemy w latach 90 żadne mistrzostwo nie było do końca czyste.Ale przecież wasze były no nie? Przecież to wielki Widzew :)
ObrazekObrazekObrazek

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 03.12.2017, 10:11

W latach 90 kupiwal wszyscy kupowali.... ŁKS też.Nie wszystkich za to ujebali.
ŁKS Łódź Polska

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 03.12.2017, 10:21

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
03.12.2017, 08:24
http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/j ... e-widzewa/

http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/n ... olewskiego

Wasza kibolska strona kłamie. Tak jak było naprawdę to wcale nie było .Wszyscy wiedzieli ze pan Rozenbaun figuruje w aktach IPN, a mimo to zbieraliscie podpisy konkretnie na budowe pomnika tego Pana.
Wy prowadzicie jakaś grupową hipnoze ??

Jesteście banda zakłamanych debili, i jeszcze jedna z druga pizdą się będzie prula ze to co pisze - się nie liczy bo "info jest z netu". Gdzie czarno na białym jest na waszej własnej stronie napisane wszystko to o czym mówiłem , a wy twierdzicie ze było inaczej. Zapomnieliscie polglowki usunąć tych artykułów, i sami strzelacie sobie w kolano po raz setny pokazując wasza zjebana mentalność
Ty jesteś ciężkim dzbanem zresztą podobnie jak reszta twoich kumpli.Macie zerową wiedzę na ten temat i na Łksie c**** znaczycie bo gdybyście cokolwiek znaczyli to znalibyście prawdę bo po prostu mielibyście jakiś kontakt z waszymi kumplami z urzędu miasta którzy ten projekt widzieli na samym początku i nie było tam raczej mowy o pomniku Sobola a pomniku twórców Widzewa.

Była cisza na ten temat bo was to powinno c**** obchodzić ale skoro po raz setny zaczęliście się pruć o ten pomnik to kolega Winkler wszystko wam wyjaśnił internetowce.
Oczywiście macie asa w rękawie w postaci artykułów z WTM ale tak jak zostało napisane zamysł od samego początku był inny i wiedzą jak było wasi kumple z urzędu miasta.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 03.12.2017, 10:24

Łksu w ogóle nie ukarano, żeby była jasność. Byliście pieszczochem władz komunistycznych i następnie samorządu po-okrągłostołowego, żadna kara nigdy za nic was nie spotkała, a macie grzeszków więcej niż inni. Niech te różne e-koty od was sapią na różne tematy, ale szczymcie ryje na temat przekrętów, bo kto jak kto, ale Wy na tym wyszliście znakomicie, pierwszy przykład z brzegu, wasze istnienie dalej i nadal, no i oczywiście wasze kupione mistrzostwa.

Koniec tematu, nie ma sensu dalej tego ciągnąć, bo tylko się kompromitujecie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: GreenwichMeanTime, Henio Kogucik, korniszonek i 485 gości