Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 13.08.2017, 12:26

Hahahah teraz to już kompletnie odleciałeś. Takie kity to Ty wciskaj kolegą z Krosna i Głogowa, ale nie siej jakieś propagandy prowidzewskiej bo przykre jest zakłamywanie rzeczywistości. "Ilość ludzi na meczach była ZAWSZE tematem ważnym" czyżby? Jak mieliście ten jak sami nazywaliście kurnik to frekwencja była Waszym argumentem? Nie, bo Was wtedy też chodziło po 5-6 tysięcy w porywach kiedy Widzewowi się wiodło do 8 tysięcy i oczywiście kompletu na meczach z Legią i derbach, gdzie był wysyp tzw. "jebaczy". Mówisz, że Widzew ma tylu prawdziwych fanatyków? Co najmniej 6 tysięcy odpuściło sobie mecz w zeszłym sezonie ze Sokołem, tacy prawdziwi fanatycy. Ale rozumiem, że definicja słowa fanatyk na Widzewie jest odmienna niż w całym kraju i dla dobra reaktywacji bla bla. Gdzie przez miasto podążają? Rozumiem, że nadwyrężasz słowa "droga pomiędzy parkingiem/przystankiem, a stadionem". Ostatniego zdania nie będę komentował bo jeśli masz takie fetysze to okej.



_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 13.08.2017, 12:32

Jeszcze raz pisze ilosc ludzi na stadionie o niczym nie świadczy a wy dalej piszecie że idą tłumy przez miasto :]
W Tychach tez idą tłumy przez miasto ale nie są spotykani nigdzie na Śląsku zero utarczek BKS Bielsko ich bije jak chce ...

Sosnowiec nie potrzebuje dużej widowni żeby udowodnić komuś że jest dobrą ekipą kibicowską tam jest w młynie niekiedy 50-100 osob a na stadionie 1000 ludzi albo i mniej ale sa lepsi od takich Tychów śmiem twierdzić że nawet Widzew vs Zagłębie i tutaj Zagłębie by sobie obecnie poradziło.

Kiedyś byłem na derbach Śląska na Stadionie Śląskim piknikowo zobaczyć wielkie derby żadna ekipa Górnik czy Ruch nie miały takiej ilosci na swoim stadionie bo pikniki z całego Ślaska sie zjechały.

W Katowicach wszędzie jechały i staly małe grupki Ruchu z całego Śląska min. Mikołow itd ale to nie świadczy o tym że Katowice są za Ruchem bo z tego co wiem to raczej wszędzie jest tam w centrum Gks K. i w okolicznych dzielnicach a Ruch widac na starych dalekich dzielnicach Jak Szopienice,Nikiszowiec,Panewniki i tylko tam można zobaczyć barwy szale koszuliki Ruchu?
Nie wiem czy dobrze pisze ale tak to mniej więcej wygląda jeśli chodzi o te większe kluby na Śląsku.

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 13.08.2017, 12:36

Świt wczoraj obecny??

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 13.08.2017, 12:53

"Liczba ludzi na meczach wiosną i wczoraj ewidentnie pokazuje ilu Widzew ma prawdziwych fanatyków a liczba i ludzi podażajacych przez miasto na mecz robi wrażenie chyba na każdym."

Hit nr 1.Gdzie byli ci fanatycy jak piłkarzom nie szło,a na meczach była garstka bez flag.Tak źle to na ŁKSie nigdy nie było.
Żeby flag nie wywiesić,to o czymś świadczy...
A poza tym jak widać mamy diametralnie inne podejście do definicji fanatyzmu.

"w******* na Piotrkowskiej waszej bandy i pocięcie w grupie jednego widzewskiego chuligana pokazują, w jakiej kondycji jesteście."

Hit nr 2.Kilka osób z bandy + 20 małolatów dostaje w zęby i Widzew nawija o tym już kolejny rok.Ale ŁKS nie może wspominać swoich zwycięstw bo to bo tamto.Mnie interesuje,że praktycznie większość głównych spotkań grup zainteresowanych,ŁKS jest do przodu a nie Widzew.
Widać jak duże ma znaczenie dla Was ta spontaniczna potyczka na Piotrkowskiej.To również o czymś świadczy.
Ale nie ujmuję Wam zwycięstwa,broń Boże.
I na koniec pytanie.To w takim razie w jakiej kondycji jest ekipa Widzewa,patrząc na ostatnie lata????????????

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 13.08.2017, 13:01

Łks ogranicza się tylko do działalności w mieście a robi się z nich c*** wie kogo.Lepsi od Widzewa są jedynie w aspekcie malowania i nic poza tym.
Widzew w niczym nie ustępuje-ekipy H na wyrównanym poziomie,Widzew lepszy jeżeli chodzi o ultras(doping,oprawy),frekwencje,ilość kibiców ogólnie,ilość FC.Łks tak jak napisałem lepszy w malowaniu,ekipa wrwg dobry poziom,ale na dzień dzisiejszy malarze Widzewa wcale już tak nie odstają.

No ale żyjcie sobie w swoim wirtualnym świecie niektórzy i wmawiajcie wszystkim,że rządzicie w Łodzi.
1910

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 13.08.2017, 13:15

A Widzew to prowadzi jakąś "działalność" poza Łodzią? Nie mówię tu o turniejach Fan Club'owych, czy zamalowaniu przez jakiś FC Żyrardów paru grafów Legii. Pamiętaj, że ilość FC nie idzie zawsze w parze z tym, że dany klub jest lepszy. Im jest ich więcej tym ciężej to ogarnąć od strony logistycznej.

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 13.08.2017, 13:22

Prowadzi.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 13.08.2017, 13:50

ban82 pisze:
13.08.2017, 12:36
Świt wczoraj obecny??
chyba 37 osob i 1 flaga

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 13.08.2017, 13:53

Z Ruchem i Wisłą, ewentualnie z CSKA.

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 13.08.2017, 14:01

łodzianin98,z tego co pisałeś to nie kibicujesz Łksowi.W takim razie po c*** tutaj się udzielasz?Jesteś adwokatem ich ekipy czy ki c***?
1910

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 13.08.2017, 14:11

_Piast1945 pisze:
13.08.2017, 12:32
Jeszcze raz pisze ilosc ludzi na stadionie o niczym nie świadczy a wy dalej piszecie że idą tłumy przez miasto :]
W Tychach tez idą tłumy przez miasto ale nie są spotykani nigdzie na Śląsku zero utarczek BKS Bielsko ich bije jak chce ...

Sosnowiec nie potrzebuje dużej widowni żeby udowodnić komuś że jest dobrą ekipą kibicowską tam jest w młynie niekiedy 50-100 osob a na stadionie 1000 ludzi albo i mniej ale sa lepsi od takich Tychów śmiem twierdzić że nawet Widzew vs Zagłębie i tutaj Zagłębie by sobie obecnie poradziło.

Kiedyś byłem na derbach Śląska na Stadionie Śląskim piknikowo zobaczyć wielkie derby żadna ekipa Górnik czy Ruch nie miały takiej ilosci na swoim stadionie bo pikniki z całego Ślaska sie zjechały.

W Katowicach wszędzie jechały i staly małe grupki Ruchu z całego Śląska min. Mikołow itd ale to nie świadczy o tym że Katowice są za Ruchem bo z tego co wiem to raczej wszędzie jest tam w centrum Gks K. i w okolicznych dzielnicach a Ruch widac na starych dalekich dzielnicach Jak Szopienice,Nikiszowiec,Panewniki i tylko tam można zobaczyć barwy szale koszuliki Ruchu?
Nie wiem czy dobrze pisze ale tak to mniej więcej wygląda jeśli chodzi o te większe kluby na Śląsku.
To w ogóle na c*** chodzić na mecze? Rozumiem, że według Ciebie kibicowanie to tylko ustawki/zasadzki? Uwierz lub nie ale podczas takiej bójki może zdarzyć się wszystko i każdy może się potknąć jak np Lks z Hutnikiem i czy to świadczy o tym, że Hutnik jest lepszy? Absolutni nie. Myśląc w ten sposób stawiasz swój klub na równi z jakąś Puszczą Niepołomice bo nie da się ukryć, że Piast nie liczy się w klimatach h a wszystkich kibiców którzy chodzą na każdy mecz piasta marginalizujesz jakby go w ogóle nie było.

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 13.08.2017, 14:54

ImperatorMistrz pisze:
13.08.2017, 14:11
_Piast1945 pisze:
13.08.2017, 12:32
Jeszcze raz pisze ilosc ludzi na stadionie o niczym nie świadczy a wy dalej piszecie że idą tłumy przez miasto :]
W Tychach tez idą tłumy przez miasto ale nie są spotykani nigdzie na Śląsku zero utarczek BKS Bielsko ich bije jak chce ...

Sosnowiec nie potrzebuje dużej widowni żeby udowodnić komuś że jest dobrą ekipą kibicowską tam jest w młynie niekiedy 50-100 osob a na stadionie 1000 ludzi albo i mniej ale sa lepsi od takich Tychów śmiem twierdzić że nawet Widzew vs Zagłębie i tutaj Zagłębie by sobie obecnie poradziło.

Kiedyś byłem na derbach Śląska na Stadionie Śląskim piknikowo zobaczyć wielkie derby żadna ekipa Górnik czy Ruch nie miały takiej ilosci na swoim stadionie bo pikniki z całego Ślaska sie zjechały.

W Katowicach wszędzie jechały i staly małe grupki Ruchu z całego Śląska min. Mikołow itd ale to nie świadczy o tym że Katowice są za Ruchem bo z tego co wiem to raczej wszędzie jest tam w centrum Gks K. i w okolicznych dzielnicach a Ruch widac na starych dalekich dzielnicach Jak Szopienice,Nikiszowiec,Panewniki i tylko tam można zobaczyć barwy szale koszuliki Ruchu?
Nie wiem czy dobrze pisze ale tak to mniej więcej wygląda jeśli chodzi o te większe kluby na Śląsku.
To w ogóle na c*** chodzić na mecze? Rozumiem, że według Ciebie kibicowanie to tylko ustawki/zasadzki? Uwierz lub nie ale podczas takiej bójki może zdarzyć się wszystko i każdy może się potknąć jak np Lks z Hutnikiem i czy to świadczy o tym, że Hutnik jest lepszy? Absolutni nie. Myśląc w ten sposób stawiasz swój klub na równi z jakąś Puszczą Niepołomice bo nie da się ukryć, że Piast nie liczy się w klimatach h a wszystkich kibiców którzy chodzą na każdy mecz piasta marginalizujesz jakby go w ogóle nie było.
Tlumacze tylko ze ilość ludzi nic nie znaczy. Czy 15000 ludzi na Widzewie i 3000 ludzi na Ruchu cos znaczy? nie ba nawet Ruch jest lepiej widoczny jakościowo i kibicowsko tak wiec o to chodzi.
W Berlinie była ta sama sprawa Union Berlin vs Hertha Berlin na Hercie po okolo 40000 ludzi a na Union kilkaset czy tam o wiele mneijsza liczba ale liczył sie Union w Niemczech. Dokladnie nie wiem teraz czy to bylo Dynamo czy Union Berlin. ŁKS ma marke i jest na dobrym poziomie i nawet jak bedzie Widzewa 40000 to nie zmieni tego.

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 13.08.2017, 15:03

Jak nie rozumiesz ironii to raczej nie mamy o czym dyskutować.

Ipulator
Posty: 26
Rejestracja: 19.05.2010, 10:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ipulator » 13.08.2017, 15:47

[link]
stare ale jare

qb.
Posty: 73
Rejestracja: 03.03.2007, 22:57
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: qb. » 13.08.2017, 15:53

Radicaal pisze:
13.08.2017, 12:53

"w******* na Piotrkowskiej waszej bandy i pocięcie w grupie jednego widzewskiego chuligana pokazują, w jakiej kondycji jesteście."
Hit nr 2.Kilka osób z bandy + 20 małolatów dostaje w zęby i Widzew nawija o tym już kolejny rok.Ale ŁKS nie może wspominać swoich zwycięstw bo to bo tamto.Mnie interesuje,że praktycznie większość głównych spotkań grup zainteresowanych,ŁKS jest do przodu a nie Widzew.
Widać jak duże ma znaczenie dla Was ta spontaniczna potyczka na Piotrkowskiej.To również o czymś świadczy.
Ale nie ujmuję Wam zwycięstwa,broń Boże.
I na koniec pytanie.To w takim razie w jakiej kondycji jest ekipa Widzewa,patrząc na ostatnie lata????????????
wasza wersja piotrkowskiej juz tak ewoluowała ze za rok bedziesz głąbie pisał ze wpadlo wasze u-16 z jedynie wsparciem mentalnym od jednego ze starszych kolegów. zebraliscie kogo byliscie w stanie tamtego dnia a ze nie wystraczylo to zostaliscie zmiazdzeni mimo przewagi liczebnej. tak samo jak w poddebicach o ktorych lubicie stetkac nie bylo wielu osob z RTSu ktore powinny ale tak sobie mozna pierdolic co by bylo gdyby na temat takich spotkan bez konca.
nie wiem ktore ty awantury liczysz ze ci wyszlo ze macie wiekszosc wygranych ale nie odpisuj, jestem w stanie sie domyslic.

Dżonson
Posty: 29
Rejestracja: 13.08.2017, 16:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dżonson » 13.08.2017, 16:22

Cicho juz dziewczyny, jak coś to czuje sie już lepiej :D

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 13.08.2017, 16:27

Ja proponuję zrobię ustawkę na bajkowym dla wszystkich w dogodnym terminie i wtedy myślę, że wątpliwości będą rozwiane.


antyGW
Posty: 181
Rejestracja: 30.06.2011, 11:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: antyGW » 13.08.2017, 18:50

Jak na bajkowym to beze mnie. Nie od dziś wiadomo że bajkowe to enklawa Adiego-Pediego, a nie chciałbym skończyć tak jak on w Madrycie po goscinie u kolegów z Ultras Sur z chujem w odbycie.
ŁKS INTERNET HOOLIGANS
rozpierdol pisze:
14.09.2017, 08:44
Na forum też same wariaty.Wywodzący się z kibolskiego grona Radicaal,znający ludzi z całej kibolskiej Polski Nikoś,siejący TERROR w ŁDZ łodzianin98,zapraszający na zbiórki MW10,no i mający w zanadrzu pińcet kont władca tematu entliczek.

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 13.08.2017, 19:30

Masakrą jest to co tu się odpierdala. Gość z ekipy gdzie niby jest ich w pizdu u siebie w mieście wyśmiewa frekwencję na Widzewie, może kumaczu zacznij robić coś u siebie na podwórku bo póki co to nie możecie ogarnąć fc Górnika u siebie.
Idąc dalej, mam nadzieję że ci wszyscy którzy uprawiają taką radosna szydere na temat akcji swoich mega odważnych hools którzy w kilkunastu ze sprzętem dojechali jednego gościa znajdą się w identycznej sytuacji, życzę Wam tego frajerskie ścierwa z całego serca.
Co do sytuacji w Łodzi każdy ogarnięty wie jak jest, więc posty niedojebow zarówno z jednej jak i drugiej strony tego nie zmienia.

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: popopopopo » 13.08.2017, 20:02

o co ci cipku chodzi z tym "nie możecie ogarnąć fc Górnika u siebie" bo byłem na tym meczu i ty chyba też w dodatku widziałeś coś czego ja nie widziałem

Kontra
Posty: 23
Rejestracja: 19.03.2017, 03:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kontra » 14.08.2017, 19:44

Ooooooo karnety ole, Lutek ole, smuda ole ole ole, johnson ole, flagi ole, liga mistrzow za rok ole.... hahahah

Jak czytam co różowe parchy tutaj wypisują to nic tylko zapisywać i czytać na poprawę humoru. Albo zebrać w tomik i podpisać "widzewska mitologia".

Kontra
Posty: 23
Rejestracja: 19.03.2017, 03:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kontra » 14.08.2017, 19:55

A tak mi się przypomniało: gdzie byli kibice widzewu w Łodzi przed rokiem 1975?
ŁKS w 1932 roku otrzymał zegar OMEGA w nagrodę za największą ilość kibiców, były to czasy kiedy ktoś kto się interesował w Łodzi choć trochę piłką nożną był za ŁKSem. Dodam jeszcze, że pierwsza zorganizowana grupa kibiców na widzefie była z Klubu Kibica ŁKSu :D I przyznajcie sami, że wasi ojcowie a na pewno dziadkowie o ile byli z Łodzi i interesowali się piłką nożną musieli być za ŁKSem! Taka jest prawda której się nie wyprzecie. Obceni kibice widzewu to tzw "kibice sukcesu" który fundował wam Lucek Rozenbaum - żyd i kolaborant - wasz prezes stulecia któremu chceliście pomnik stawiać z miejskich pieniędzy.
Teraz proszę o wasze wyimaginowane argumenty, bo chętnie się pośmieję :D

Pedi ŁKSC Bajkowe
Posty: 13
Rejestracja: 05.08.2017, 07:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pedi ŁKSC Bajkowe » 14.08.2017, 20:31

Kontra mordeczko ty to jednak kozak jestes :) tak im teraz pojechales ze juz sie chyba nie pozbieraja...
Zgwałcony w Madrycie - zerwany gwint na odbycie
Pedi Retkinia - 17.03.2012 -
ŁKS&Ultras Sur za ta sztame oddalem dziewictwo na amen !

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 14.08.2017, 20:42

Baa nawet pierwsze mecze Widzewa w LM były na stadionie tego ŁKS bo ich estadio nie posiadało jupiterów. Ale ŁKS od zawsze pod względem trybun 100 lat za Widzewem.

zar
Posty: 15
Rejestracja: 12.01.2016, 21:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zar » 14.08.2017, 21:08

LM? Debil

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 14.08.2017, 21:23

Czy tam Puchar Mistrzów, Puchar Zdobywców Pucharu, czy jakiś Puchar UEFA... Mniejsza o nazewnictwo.

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 14.08.2017, 22:02

Masz tyle wspólnego z kibicowaniem, co karp po żydowsku z Izraelem.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 14.08.2017, 22:20

łodzianin98 pisze:
14.08.2017, 21:23
Czy tam Puchar Mistrzów, Puchar Zdobywców Pucharu, czy jakiś Puchar UEFA... Mniejsza o nazewnictwo.
Cóż... jednak to prawda, , że dla kogoś, komu brak elementarnej wiedzy (to już się tyczy nie tylko piłki nożnej i jej historii) nazewnictwo może nie mieć znaczenia.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

RTS UĆ
Posty: 45
Rejestracja: 22.03.2017, 20:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RTS UĆ » 14.08.2017, 23:19

Łysy80 pisze:
13.08.2017, 19:30

Idąc dalej, mam nadzieję że ci wszyscy którzy uprawiają taką radosna szydere na temat akcji swoich mega odważnych hools którzy w kilkunastu ze sprzętem dojechali jednego gościa znajdą się w identycznej sytuacji, życzę Wam tego frajerskie ścierwa z całego serca.

Obrazek
...





Ps. Ten lodzianin98 ma chyba z 10 lat i na początku zarzekal się że nie jest z Łksu , wiec darujcie sobie.
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a żydzewiacy ze wsi. =-

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 14.08.2017, 23:28

No tak dla Twojej informacji to nie mam 10 lat, ale dobra nie będę się sprzeczał... A co do drugiej części to masz rację.

A do innych Panów tych "mądrych" no to tak, jak się nie ma argumentów to trzeba się przywalić o złe nazewnictwo choć wszyscy tak na prawdę dobrze wiedzą o co chodzi. Dla tych co nie to tu proszę bardzo link: https://www.youtube.com/watch?v=9nLXXHCUreg Stadion ŁKS? Wydaje mi się, że tak. Nazwa rozgrywek Puchar UEFA. Zadowoleni już z mojego doinformowania się?

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 15.08.2017, 01:41

Skoro jestem już oficjalnie zameldowania w mieście Łodzi, zakochałem się w tym mieście nieprzychylnym dla "obcych" to wpierdole swoje 3 grosze dla chuliganów z kibice net, wybaczcie nie będę obiektywny choć nie mieszkając tu miałem zdanie zupełne inne.. Zacznę od tego że byłem na obu stadionach przed budową nowych i po więc powiem tak, galera stara robiła wrażenie, głośny doping mnóstwo fanatyków obecnie jest to dla mnie dramat miałczycie jak jakieś niedojebane koty na tej trybunce fryzury na Ronaldo i jazda, nie mówię o młynie ale fanatyków to wam ubyło, przynajmniej takie odczucia miałem po meczu z jaga 2 w tamtym sezonie z kolei Rts ogromny progres już pisałem że to ekstraklasa, atmosfera zajebisty i pisałem zewedlug mnie nr 1, póki nie byłem na meczu Górnika (tam też doping miazga) . Jeśli chodzi o miasto, grafy.. To co odpierdalaja chłopaki z Łksu to jest niesamowite biorąc pod uwagę ilość patroli w waszym mieście to naprawdę szacunek! Jeśli chodzi o barwy na mieście to więcej widać Rtsu był przypadek że graliście o tej samej porze mecz i śródmieście było czerwone, jeśli to serce miasta to można jakieś wnioski wyciągnąć. A teraz napisze coś o tej patoli z oszczanych bram, sam obecnie zamieszkuje w takiej okolicy na balutach, zdarzyło mi się wyjść z psem w barwach Stilonu i jedyne co mi tu powiedziano to bym się tak nie panoszyl bo różni ludzie tu przychodzą i za każdego nie recza za to szacunek Rts natomiast będąc na ulicy wieckowskiego wysiadajac z auta dosłownie na chwilę chciano mnie wyjebac z barw co smieszniejsze również z portfela i potraktowano gazem także rzeczywiście różnica jest. I niech żadna rura mi nie piszę
Żebym zajął się Stilonem, z każdym bez problemu mogę się spotkać i powiedzieć w cztery oczy co myślę bo już to proponowałem oczywiście w towarzystwie osób z waszych klubów bo takie osoby znam dobranoc

Pedigree
Posty: 8
Rejestracja: 07.08.2017, 18:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pedigree » 15.08.2017, 11:30

nikodem pisze:
15.08.2017, 10:51
Weź się lepiej zajmin,swoim fanatycznym stillonem,widzewiaku :)
Przeciez wyraźnie napisał
niech żadna rura mi nie piszę
Żebym zajął się Stilonem
Pato 1908 Gang

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: does.not.matter » 15.08.2017, 12:22

Nie myśl.

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: popopopopo » 15.08.2017, 12:39

Sam jestem ciekaw z kim byś przyszedł z tego ŁKSu i czy twój kompan wiedziałby, że ciśniesz na Łks na forum jednocześnie liżąc Widzew po jajach.

Co do tego, że cie chcieli wyjebać z barw to bardzo dobrze a co sie bujać po nie swoim rejonie w barwach jakiegoś Stilonu jaki to nie cwaniak z ciebie. Tym bardziej, że Stilon zgoda Chrobrego a Chrobry kontakty z Widzewem. j****.

D H W
Posty: 5
Rejestracja: 15.08.2017, 12:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D H W » 15.08.2017, 12:45

Ten jatoja49 to stary Widzewiak od nas z dhw.
Po stracie flag ujebalo mu się że jest Stilonowcem, po prostu wstyd mu było się chwalić komu tak naprawdę kibicuje...
Tomuś było minęło , nie przejmuj się już tylko zakładaj nowe konto 100% widzewskie. Pzdr

D H W
Posty: 5
Rejestracja: 15.08.2017, 12:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D H W » 15.08.2017, 13:03

I niech mi żadna rura nie pisze zebym sie zajął sobą , albo ze nie jestem z dhw..

W każdej chwili mogę zebrać setkę byków z czerwonej Armii, i was wszystkich rozniesiemy w pył. ( Co było zresztą wielokrotnie proponowane - walka Rts vs reszta świata , chętnych jakoś nie było) Pzdr

Dżonson
Posty: 29
Rejestracja: 13.08.2017, 16:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dżonson » 15.08.2017, 13:25

Dzieki chłopaki z FC Drezdenko za podesłanie prostytutki do szpitala!

P.S. Męczyła sie strasznie godizne waląc konia, a ja od pasa w dól nic nie czuje, wiec następnym razem kwiatki wystarcza waRiaty! pozdRo!

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 15.08.2017, 13:33

Przkopujac sie przez tone syfu pozwole sobie odpowiedziec na komentarz łodzianina.
Idac twoim/waszym tokiem mysle ze Widzew gral u was na stadionie albo ze ojcowie byli za Łksem odpowiedz jest prosta.
Wasi ojcowie po mino tego ze byli za Łksem chodzili na mecze Wielkiego Widzewa ;) te zapchane trybuny w tym linku co wrzuciles to kto tam siedzi? widzewiacy? moze jakis procent tak. Reszta to Łks dopingujacy....Widzew. Jaka ironia losu

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 15.08.2017, 13:59

Widać Łksiackie frajery się dobrze bawią szydząc przez kabel z kogoś komu by się bali nawet będąc w 3 w twarz spojrzeć.
j**** was k**** internetowe i oby wam ktoś połamał kiedyś te garbate nosy,palce i łapy tak żeby wam matule musiały dupska podcierać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fajnie_jest, Kickers, mejslodz i 180 gości