Piro Shop

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
StareBałuty1908

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 09.08.2017, 21:08

łodzianin98 pisze:
08.08.2017, 21:54
Ale w sumie tak przeglądając flagi ŁKSu to trafiłem na flagę z której wieść niesie "ŁKS Łódź Net Force Internetowi Napinacze". Mógłby ktoś wytłumaczyć prawdziwy jej sens?
Sens jest taki,że do tej nieformalnej grupy należą między innymi:
-low kick
-Pedi z Bajkowego
-Mistrz
-dk08
-stare bałuty1908
[/quote]

Ode mnie pało to 3 chuje w bok bo jak ja n mecze chodziłem to ty na gówno papu mówiłeś. Pierwszy czerwony propagandzisto.

Piro Shop
MISTRZ1908

Post autor: MISTRZ1908 » 09.08.2017, 21:08

error04 pisze:
09.08.2017, 18:53
Mistrzu dzisiaj oglasza koniec kariery na forum a tu nagle wysyp nowych nickow hmmm. Jakie to trzeba miec smutne zycie...
Owszem kolego,ogłosiłem koniec i zeby nie było proszę Foxxa czy innego admina o zbanowanie mojego konta bo na tym pisałem sporo wcześniej niż ty Error04(nie wiem czy ta liczba odnosi sie do flag),Red Power,Janiol,Widzewska Charyzma-to chyba wszystkie twoje konta. Jeszcze Antka można dodać. Nie zakładam nowego i nigdy nie pisałem z kilku jak ty. To znów ten debil ene,adi czy jak tam go nazywacie,z ŁKS-em ma tyle wspólnego co wy z Widzewem czyli nic. Swego czasu wymieniałem sporo sensownych tematów z użytkownikiem PółnocnaStrona ale z Wami nie ma co. Bawcie się,to tylko internet. Murapol wam nie pomoże z tymi pajacami na boisku. Nie straszcie ich bo przecież tak sie naśmiewaliście z Naszej gadki po Ursusie. A pod płotem w Sulejówku można poczytać jakie teksty leciały. Widzew zawsze najlepszy. Pozdrówcie Łukasza. Bez odbioru. Prosze usunąć moje konto Panie Foxx!

StareBałuty1908

Post autor: StareBałuty1908 » 09.08.2017, 21:17

mądrala pisze:
09.08.2017, 12:35
Nigdy nie było śmiechów z cosinusa tylko z parchów, którzy wielce się spinali jednocześnie posiłkując się karnetami fundowanymi przez tą szkołę.
Sponsor jak każdy inny.
To teraz Cosinus cacy bo do widzewka przyszedl...hipokryci po raz enty. Nie uniesiecie sie honorem, ze z nami wspolpracuja ? Nie odmowicie ? A tacy sztywni podobno jestescie.

error04

Post autor: error04 » 09.08.2017, 21:29

Mozesz jeszcze raz napisac kto jest hipokryta? 6 godzin wytrzymales bez forum a ja glupi dalem ci 3 dni...
StareBałuty1908 pisze:
09.08.2017, 21:17
To teraz Cosinus cacy bo do widzewka przyszedl...hipokryci po raz enty. Nie uniesiecie sie honorem, ze z nami wspolpracuja ? Nie odmowicie ? A tacy sztywni podobno jestescie.
Tobie te sprawy chuliganskie chyba juz banie zryly. "Sztywni"? takiego slowa uzywac do prowadzenia klubu? :D dobre jaja. W naszej historii bylo juz wielu sponsorow ktorzy sponsorowali dwa kluby jednoczesnie.
Rownie dobrze ktos moze napisac ze Cosinus pogral sobie z wami idac do Widzewa. Tylko ze takie pisanie to jest poziom gimbaza bo biznes to biznes.

niemytekopyta

Post autor: niemytekopyta » 09.08.2017, 22:19

StareBałuty1908 pisze:
09.08.2017, 21:17
mądrala pisze:
09.08.2017, 12:35
Nigdy nie było śmiechów z cosinusa tylko z parchów, którzy wielce się spinali jednocześnie posiłkując się karnetami fundowanymi przez tą szkołę.
Sponsor jak każdy inny.
ten post jest wybitnie kretyński... Co mają kibice do biznesowej działalności klubu? Dzieciaku, to są tematy tak odległe od tego czym się zajmujemy na trybunach, że szkoda na nie tracić czasu. Dorośnij.
tak, zalogowałem się, żeby napisać
___

WidzewskaCharyzma

Post autor: WidzewskaCharyzma » 09.08.2017, 23:23

Przecież Cosinus już od dawna sponsoruje koszykarki Widzewa, nie kumam o co chodzi? nie widzę tu analogii prze cież nie sponsorują nam karnetów ki chuj.
mistrzuniu to moje jedyne konto, wpadnij jeszcze czasem.

Antoni.Kierka

Post autor: Antoni.Kierka » 09.08.2017, 23:26

MISTRZ1908 pisze:
09.08.2017, 21:08
error04 pisze:
09.08.2017, 18:53
Mistrzu dzisiaj oglasza koniec kariery na forum a tu nagle wysyp nowych nickow hmmm. Jakie to trzeba miec smutne zycie...
Owszem kolego,ogłosiłem koniec i zeby nie było proszę Foxxa czy innego admina o zbanowanie mojego konta bo na tym pisałem sporo wcześniej niż ty Error04(nie wiem czy ta liczba odnosi sie do flag),Red Power,Janiol,Widzewska Charyzma-to chyba wszystkie twoje konta. Jeszcze Antka można dodać. Nie zakładam nowego i nigdy nie pisałem z kilku jak ty. To znów ten debil ene,adi czy jak tam go nazywacie,z ŁKS-em ma tyle wspólnego co wy z Widzewem czyli nic. Swego czasu wymieniałem sporo sensownych tematów z użytkownikiem PółnocnaStrona ale z Wami nie ma co. Bawcie się,to tylko internet. Murapol wam nie pomoże z tymi pajacami na boisku. Nie straszcie ich bo przecież tak sie naśmiewaliście z Naszej gadki po Ursusie. A pod płotem w Sulejówku można poczytać jakie teksty leciały. Widzew zawsze najlepszy. Pozdrówcie Łukasza. Bez odbioru. Prosze usunąć moje konto Panie Foxx!
wez czlowieku zastanow sie co ty piszesz antka srantka przez tydzien czasu najebales wiecej postow niz ja przez rok wlasnie przez takich delikwentow jak ty low kick gringo i innych gamoni to forum zeszlo na psy i normalni z obydwu stron przestali sie tutaj wpisywac...sam pierdoliles ze nie udzielasz sie na zadnej plaszczyznie a najwiecej masz do powiedzenia na temat flag gdzie nawet w zyciu szalika nikomu nie skroiles czy awantur na ktorych nigdy nie byles przypierdalasz sie do wszystkich jakies wrzuty na rodzine cisniesz ludzi z dhw od panienek a jak by ci przyszlo z kims z nich stanac oko w oko to bys sie posral ze strachu a zgrywasz wielkiego twardzielai kumacza bo na wyjazd 50 km za lodz pojedziesz i chuj

StareBałuty1908

Post autor: StareBałuty1908 » 10.08.2017, 13:28

[/quote]
ten post jest wybitnie kretyński... Co mają kibice do biznesowej działalności klubu? Dzieciaku, to są tematy tak odległe od tego czym się zajmujemy na trybunach, że szkoda na nie tracić czasu. Dorośnij.
[/quote]

Różnica miedzy nami jest taka, ze mi jako kibicowi nie podobało się, że Cosinus sponsorował wasze koszykarki a u was byłoby odwrotnie. I o kibicowskim podejściu tu mówię a nie mi tu wyjeżdżacie z ogólnie znanymi ogólnikami z biznes jest biznes.

Teksty typu dorośnij sobie do lustra możesz mówić.

łodzianin98

Post autor: łodzianin98 » 10.08.2017, 20:12

Jak na Bajkowym po porannej burzy? Straty w ludziach jakieś są, czy wszystko git?

WidzewskaCharyzma

Post autor: WidzewskaCharyzma » 10.08.2017, 21:02

Różnica miedzy nami jest taka, ze mi jako kibicowi nie podobało się
Ło matko boska panu stare Bałuty się nie podobało i co z tego? twoim kolegom się podobało i karnety nabyli przez cosimusa i co z tego? Ty już wiesz jak u nas jest co nam się podoba a co nie, trza będzie prezesa cosinusa do lasu wywieźć bo kibolowi z kibice.net coś się nie podoba. Dziecinny tok rozumowania

Pedi ŁKSC Bajkowe

Post autor: Pedi ŁKSC Bajkowe » 11.08.2017, 06:57

łodzianin98 pisze:
10.08.2017, 20:12
Jak na Bajkowym po porannej burzy? Straty w ludziach jakieś są, czy wszystko git?
Akurat juz dluzszy czas tam nie mieszkam tzn wyprowadzilem sie i stalem sie "podmiejskim" ale po pracy zadzwonie do mamy i dam znac :D
Zgwałcony w Madrycie - zerwany gwint na odbycie
Pedi Retkinia - 17.03.2012 -
ŁKS&Ultras Sur za ta sztame oddalem dziewictwo na amen !

error04

Post autor: error04 » 11.08.2017, 22:52

Byl awans, sa wyniki tylko kibicow...brak...
https://www.facebook.com/MKS.Kluczbork/ ... 354035586/

Michu_Łódź

Post autor: Michu_Łódź » 11.08.2017, 23:00

Wstyd mi jak czytam takie posty. Mieli dzisiaj na meczu ponad 4300,a ty z wrzucasz film podczas wychodzenia. Zobacz ile u nas osob stoi w kolejce podczas pierwszego gwizdka. U nas jest znakomita frekwencja i to zmienia punkt patrzenia na liczbę Łks-u. Z niższych lig pewnie będzie to frekwencja w top 3. Spojrz ile osób było dzis w Olsztynie czy Katowicach.

Marcel1908

Post autor: Marcel1908 » 11.08.2017, 23:10

Marna prowokacja , prosiłbym wszystkich kibiców ŁKS-u o zignorowanie tego aktu zazdrości bo chyba każdy normalny kibic wie kiedy to jest kręcone. Zajmijcie się panem Smudą , rekordem karnetów itd. i tak jesteście najlepsi przecież każdy kibic w tym kraju o tym wie.Nie udowadniajcie już tego!

error04

Post autor: error04 » 11.08.2017, 23:18

Michu_Łódź pisze:
11.08.2017, 23:00
Wstyd mi jak czytam takie posty. Mieli dzisiaj na meczu ponad 4300,a ty z wrzucasz film podczas wychodzenia. Zobacz ile u nas osob stoi w kolejce podczas pierwszego gwizdka. U nas jest znakomita frekwencja i to zmienia punkt patrzenia na liczbę Łks-u. Z niższych lig pewnie będzie to frekwencja w top 3. Spojrz ile osób było dzis w Olsztynie czy Katowicach.
jaja sobie robisz? Ktos od nas pisal ze widzial z pkpu to moze ze 3 tysie byly.
Z reszta:
[link]
Co mnie obchodza tez Olsztyny i Katowice? Łódz to ponad 600 tys a skoro na Widzew chodza (podobno) tylko okoloczne wioski to zgaduje ze łodzianie chodza na Łks..
Co do kolejek zgodze sie ale to nie dotyczy mlyna ktory jest nabity juz przed wyjsciem pikarzy. A podobno to na Łksie sa same fanatole

łodzianin98

Post autor: łodzianin98 » 11.08.2017, 23:25

No właśnie "ktoś od Nas widział z PKP to może z 3 tysie były". Wy to zawsze macie argumenty w postaci "ktoś widział", "ktoś powiedział". Ja Ci pojadę w dniu Waszego meczu pod stadion, powiem komuś, że widziałem Widzewiaków i ich to z może 5 tysi było to też będzie prawdą? Otóż nie. Frekwencje powinno się podawać na podstawie informacji ile razy kołowrotek się przekręcił, a nie że ktoś widział, ktoś powiedział, w jakieś gazecie napisano itd. Niech będzie nawet i 2 tysiące, ale jak już wspomniałem podpierajcie to jakimś konkretem, a nie słowami...

Mr.KKK

Post autor: Mr.KKK » 11.08.2017, 23:34

Z dalekiej wiochy musiał jechać ten ktoś jechać, mecz gracie dopiero jutro ;)
ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY - RODOWICI 1908 ŁODZIANIE ǝʍoʇɹods oʍʇsʎzɹɐʍoʇ ǝzɔıuloɹ

error04

Post autor: error04 » 11.08.2017, 23:41

łodzianin98 pisze:
11.08.2017, 23:25
No właśnie "ktoś od Nas widział z PKP to może z 3 tysie były". Wy to zawsze macie argumenty w postaci "ktoś widział", "ktoś powiedział". Ja Ci pojadę w dniu Waszego meczu pod stadion, powiem komuś, że widziałem Widzewiaków i ich to z może 5 tysi było to też będzie prawdą? Otóż nie. Frekwencje powinno się podawać na podstawie informacji ile razy kołowrotek się przekręcił, a nie że ktoś widział, ktoś powiedział, w jakieś gazecie napisano itd. Niech będzie nawet i 2 tysiące, ale jak już wspomniałem podpierajcie to jakimś konkretem, a nie słowami...
zapraszam jutro ;)
Zgadzam sie w pelno. W takim razie czemu wasz klub wlicza do frekwecji osoby ktorych na stadionie nie ma?
konkrety takie jak zdjecia z radiolodz albo ten filmik z fb?

MW10

Post autor: MW10 » 11.08.2017, 23:55

error04 pisze:
11.08.2017, 23:41
łodzianin98 pisze:
11.08.2017, 23:25
zapraszam jutro ;)
Zgadzam sie w pelno. W takim razie czemu wasz klub wlicza do frekwecji osoby ktorych na stadionie nie ma?
konkrety takie jak zdjecia z radiolodz albo ten filmik z fb?
Zajmij się swoimi 4 stówami chuligańskiej bandy w Sulejówku, której według osób obecnych na meczu było 200-250 osób. A no tak jeden żyd robi za dwóch.

PS. Łukasz wracaj do zdrowia hehe.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

podejźrzon

Post autor: podejźrzon » 12.08.2017, 01:47

MW10, aleś się popisał. Gratulacje, zjebie.

Red power

Post autor: Red power » 12.08.2017, 06:48

Widać mistrz powrócił na innym koncie.Co za ku*** bita niewydymana.

JĘDRAS CBŚ

Post autor: JĘDRAS CBŚ » 12.08.2017, 08:58

są tu jacys kumaci od nas ? najlepiej z dhw.
rts

Criminal familY

Sebastian75

Post autor: Sebastian75 » 12.08.2017, 09:30

error04 pisze:
11.08.2017, 23:18
Michu_Łódź pisze:
11.08.2017, 23:00
jaja sobie robisz? Ktos od nas pisal ze widzial z pkpu to moze ze 3 tysie byly.
Z reszta:
[link]
Co mnie obchodza tez Olsztyny i Katowice? Łódz to ponad 600 tys a skoro na Widzew chodza (podobno) tylko okoloczne wioski to zgaduje ze łodzianie chodza na Łks..
Co do kolejek zgodze sie ale to nie dotyczy mlyna ktory jest nabity juz przed wyjsciem pikarzy. A podobno to na Łksie sa same fanatole

Porownujcie dalej frekwencje :) poronajcie ja jak bedziecie 10 lat w 2 lidze. Zreszta na nie jednej wiosce jest wiecej ludzi niz np w Szczecinie czi niekiedy we Wroclawiu czy Gdansku ale nic to nie zmienia dalej sa wiochami.

cobytu

Post autor: cobytu » 12.08.2017, 12:30

Skoro jest nas tak mało i jesteśmy tacy śmieszni... Proszę o listę Waszych zwycięstw z ostatnich trzech miesięcy,dajmy na to.Dla przykładu. Co robi ten Klub z niezliczoną ilością kibiców?Ile razy zbiliscie ten śmieszny ŁKS? Kozaki nie do zajebania.Chwalicie sie.Dlaczego nie jesteśmy jeszcze na poziomie Polonia Warszawa? (z całym szacunkiem)
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

error04

Post autor: error04 » 12.08.2017, 12:45

Sebastian75 pisze:
12.08.2017, 09:30
Porownujcie dalej frekwencje :) poronajcie ja jak bedziecie 10 lat w 2 lidze. Zreszta na nie jednej wiosce jest wiecej ludzi niz np w Szczecinie czi niekiedy we Wroclawiu czy Gdansku ale nic to nie zmienia dalej sa wiochami.
Moglbys wymienic te wioski gdzie jest wiecej ludzi niz we Wrocku, Gdansku? Wiele ciekawych rzeczy mozna od was sie dowiedziec. Razem z nikosiem na geografi w lawce siedzicie?

cobytu.
a zauwazyles zeby ktos podwazal wasza ekipe? mowa tu jest frekwecji i czy ogolnej organizaacji. Mimo wszystko ten Łks jednak byl zbity kilka razy ;)
A wy macie sie czym chwalic? Ataki w kilku na jednego? Atak banda na busa klubowego? Atak w 20 na 5 i flagi? tu oczywiscie z sukcesem ale mimo wszystko to nie pokazuje zadnej sily

dintre

Post autor: dintre » 12.08.2017, 12:51

Z wczoraj.

Klub podał 4327 i jak widać tyle było, prawie pełna trybuna, na którą wchodzi 5700.

Zastanawiam sie tylko czy was widzewiaków to podnieca, jeden napisze, że na bylo tysiac reszta podchwytuje i sie podnieca tak naprawde wiedząc, że to nieprawda.dziwni jesteście, ale chuj tam to wasze życie :)

[link]
Tbm

Czerwona Armia Widzewa

Post autor: Czerwona Armia Widzewa » 12.08.2017, 13:20

cobytu pisze:
12.08.2017, 12:30
Skoro jest nas tak mało i jesteśmy tacy śmieszni... Proszę o listę Waszych zwycięstw z ostatnich trzech miesięcy,dajmy na to.Dla przykładu. Co robi ten Klub z niezliczoną ilością kibiców?Ile razy zbiliscie ten śmieszny ŁKS? Kozaki nie do zajebania.Chwalicie sie.Dlaczego nie jesteśmy jeszcze na poziomie Polonia Warszawa? (z całym szacunkiem)
Do poziomu Polonii Warszawa ( do niedawna waszej zgody zresztą) nie wiele wam brakuje, i podobnie można napisać co Legia ostatnio Polonii zrobiła? Tu i tu są pewne analogie. Podobnie zupełnie oczywiste jest to że niejednokrotnie zobaczymy wykrojone szale Widzewa, być może jakąś flagę fan clubu, bo to właśnie temu małemu jest zwyczajnie łatwiej ukąsić większego.
Patrząc na wasze wyjazdy czy działalność na scenie PL, to niestety będzie bardzo ciężko odrobić tę stratę. Ba graniczy to z cudem.
Ale sezon dopiero się zaczyna.
A co do frekwencji to obraz (film) mówi więcej niż 1000 słów, i dajcie już spokój z zakłamywaniem rzeczywistości.

whitepride08

Post autor: whitepride08 » 12.08.2017, 13:37

Czerwona Armia Widzewa pisze:
12.08.2017, 13:20
cobytu pisze:
Do poziomu Polonii Warszawa ( do niedawna waszej zgody zresztą) nie wiele wam brakuje, i podobnie można napisać co Legia ostatnio Polonii zrobiła? Tu i tu są pewne analogie. Podobnie zupełnie oczywiste jest to że niejednokrotnie zobaczymy wykrojone szale Widzewa, być może jakąś flagę fan clubu, bo to właśnie temu małemu jest zwyczajnie łatwiej ukąsić większego.
Patrząc na wasze wyjazdy czy działalność na scenie PL, to niestety będzie bardzo ciężko odrobić tę stratę. Ba graniczy to z cudem.
A co do frekwencji to obraz (film) mówi więcej niż 1000 słów, i dajcie już spokój z zakłamywaniem rzeczywistości.
Aż się wierzyć nie chce jak się to czyta.Ale w sumie to takie widzewskie myślenie,od lat nic się nie zmienia,tylko pokazuje co Wy macie w tych głowach.Ale czerwono armio humor mi poprawiłeś.
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...

dintre

Post autor: dintre » 12.08.2017, 13:55

cobytu pisze:
No popatrz i taka Polonia Warszawa rozjebala was w Poddebicach i Potoku i zajebala Wam Awanturników :) i Polonia Warszawa tydzień temu wyłączyła z gry na długie miesiace a może i dozywotni waszego guru Dhw Jonsona
Malo tego tej Poloni Warszawa baliście się wpuścić na derby, w takim razie kim Wy jesteście? :)

Nie odpisuj, wiem, że po prostu duzo czytasz waszego różowego forum i nic nie zmieni Twojego światopoglądu, nawet wkleiłem Ci fotke gdzie widać, że prawie cala trybuna zapelniona a Ty dalej swoje :) elo!
Pozdrowiena od Poloni Warszawa, może ta Polonia pozwoli Wam kiedyś jeszcze przyjechać na mecz kadry Polski :)
Tbm

error04

Post autor: error04 » 12.08.2017, 14:13

dintre pisze:
12.08.2017, 13:55
No popatrz i taka Polonia Warszawa rozjebala was w Poddebicach i Potoku i zajebala Wam Awanturników :) i Polonia Warszawa tydzień temu wyłączyła z gry na długie miesiace a może i dozywotni waszego guru Dhw Jonsona
Malo tego tej Poloni Warszawa baliście się wpuścić na derby, w takim razie kim Wy jesteście? :)

Nie odpisuj, wiem, że po prostu duzo czytasz waszego różowego forum i nic nie zmieni Twojego światopoglądu, nawet wkleiłem Ci fotke gdzie widać, że prawie cala trybuna zapelniona a Ty dalej swoje :) elo!
Pozdrowiena od Poloni Warszawa, może ta Polonia pozwoli Wam kiedyś jeszcze przyjechać na mecz kadry Polski :)
Niby to my zyjemy przeszloscia ale to wy ciagle te Poddebice wyciagacie. Ile to juz lat? 6?7? Co pozniej niby takiego robicie? partyzanckie ataki w przewadze? Frajerska akcja na 1 czlonka dhw? Nie trzeba byc potega zeby tos takiego zrobic.
ps. Legia tez Polonii nie wpuszcza do siebie. Boja sie jej?

Te twoje zdjecie trybuny potwierdza raczej nasze slowa... Przeciez tam tyle pustych miejsca jest. Nie pisz chociaz ze scisnieci w "mlynie" jestescie bo tam to w ogole smieszna liczba ludzi stoi. Czemu nie macie zdjec trubuny z przeciwnej strony boiska?
Wladcy Łodzi tylko kibicow mniej niz w Nacieczy

Antoni.Kierka

Post autor: Antoni.Kierka » 12.08.2017, 14:20

haha ale kretyn z tego dintre niedlugo 10 lat minie od tych awantur a ten dalej zyje potokiem gdzie bylo ich dwukrotnie wiecej czy poddebicami

piąty dan

Post autor: piąty dan » 12.08.2017, 14:28

Do poziomu Polonii Warszawa ( do niedawna waszej zgody zresztą) nie wiele wam brakuje, i podobnie można napisać co Legia ostatnio Polonii zrobiła? Tu i tu są pewne analogie.
Przestań pisać takie bzdury i ośmieszać Widzew. Jest nienawiść, można wytknąć coś lokalnemu rywalowi, ale trzeba zachować jakieś granice.

popopopopo

Post autor: popopopopo » 12.08.2017, 14:37

czerwone kurwiszony znowu zaczynają ze jestesmy jak Polonia czy Nieciecza a za jakiś czas znowu zaliczą kolejny wpierdol albo strate flag i będą pierdolic, że mas zlekceważyli. Minęło pare miesięcy i już wieśniaki zapomniały, że ŁKS rządzi w Łodzi

Nurni F.

Post autor: Nurni F. » 12.08.2017, 14:38

Porównywanie którejkolwiek łódzkiej ekipy pod jakimkolwiek względem do poziomu Polonii Warszawa to jak rozumiem żart?

Serio, ciśnijcie po sobie jak tam sobie chcecie, ale ten argument zdecydowanie nietrafiony.
Wartości to podstawa

troll internetowy

Post autor: troll internetowy » 12.08.2017, 14:40

łodzianin98 pisze:Ktoś mi może powiedzieć gdzie w łódzkim mieści się drużyna o tak kreatywnej nazwie jak Podpórka na Bayern? Bo właśnie w rozlosowanych parach 1 rundy okręgowego Pucharu Polski takowa drużyna zagra z Zawiszą Rzgów.
Z tego, co wiem, to ogólnie łódzka drużyna, złożona z amatorów piłki kopanej z różnych części Łodzi.

Co do naszego kolegi pociętego przez tych "charakternych" zza miedzy to widzę, że panienki z Łks postanowiły podtrzymywać swoją niechlubną tradycję. Ale skoro chcą tu zrobić drugi Kraków, to proszę bardzo. Ale na pewno im to nie wyjdzie na dobre. Znacie takie przysłowie: "Kto mieczem wojuje?.." itd. Cracovia też zaczęła tę zabawę w stolicy Małopolski i wiadomo, jak się to skończyło.
Zaś cytat tego imbecyla MW10 mówi wiele o mentalności, honorze i podejściu do zasad ekipy z Kaliskiego.
MW10 pisze:
11.08.2017, 23:55

PS. Łukasz wracaj do zdrowia hehe.
Żeby cię tak duma z tego powodu nie rozpierała, to wiedz, że wraca do zdrowia.

dintre pisze:
12.08.2017, 12:51
Z wczoraj.

Klub podał 4327 i jak widać tyle było, prawie pełna trybuna, na którą wchodzi 5700.
Czyli w jakichś 75% jesteście w stanie zapełnić tę trybunę.

Zastanawiam sie tylko czy was widzewiaków to podnieca, jeden napisze, że na bylo tysiac reszta podchwytuje i sie podnieca tak naprawde wiedząc, że to nieprawda.dziwni jesteście, ale chuj tam to wasze życie :) [/quote]Nie wiem, czy niektórzy z was mają problem z podstawowym rozumieniem słów, ale ile można tłumaczyć tak oczywistą rzecz. Skoro ma być rozbudowywany ten wasz amfiteatr na koszt miasta, to dotyczy to wszystkich, a nie tylko was. Bo podatki płacą wszyscy. Jeśli nie jesteście w stanie zapełnić jednej parutysięcznej trybuny, gdzie szczytem waszych możliwości jest zapełnienie w 75% jednej, jedynej trybuny, to rozbudowa na 20-30 tys. mija się kompletnie z celem.
Dintre pisze:(...) i Polonia Warszawa tydzień temu wyłączyła z gry na długie miesiace a może i dozywotni waszego guru Dhw Jonsona
Na pewno nie dożywotnio. Przedłużacze rąk świadczą tylko o słabości.
Ale oczywiście porównanie was do Polonii to gruba przesada.
error4 pisze:Niby to my zyjemy przeszloscia ale to wy ciagle te Poddebice wyciagacie. Ile to juz lat? 6?7?
Oj tam. Chłopak chciał uefektywnić swoją wypowiedź i wymienić wszystkie sukcesy, jakie Łks odniósł w relacjach z nami (zapomniał tylko o Robotniczym). ;) W sumie, niedługa ta lista, ale cóż...

dintre

Post autor: dintre » 12.08.2017, 15:50

WIdze, ze sie nie da z wami gadac, całe życie z nosem w chmurach :)
Szykujcie się na mecz, może ugracie dzis jakis remis, chociaż wątpie

U was na forum oczywiscie typy w stylu 3:0 dla Widzewa :) Poczekamy
Tbm

łodzianin98

Post autor: łodzianin98 » 12.08.2017, 16:41

"Absolutnie nie jesteśmy przeciwni wpuszczania przyjezdnych na stadion, ale boleć może sam mechanizm ich obecności przy Piłsudskiego. By nowodworzanie mogli obejrzeć zawody, klub musi zablokować wszystkie 907 miejsc w sektorze gości. Fanów Świtu wybiera się jednak… zaledwie trzydziestu siedmiu, czyli mniej niż 1/20 pojemności! Pozostałe 830 krzesełek pozostanie pustych. Stracą miejscowi, a także klub, który nie sprzeda tych miejsc chętnym."

Czy faktycznie mając tak podobno bogatego Muralpola, 3 miliony czy ileś z samych karnetów poniesiecie jakąś mega dużą stratę jak nie sprzedacie 830 wejściówek? Bo to trochę już zaczyna być śmieszne, że lepiej byłoby opchnąć 907 wejściówek na sektor gości niżeli wpuścić kibiców drużyny przeciwnej. Aż dziwota, że w ogóle zostaną wpuszczeni. Przecież na stadionie może dojść do burd gdzie klub straci wizerunkowo...

A tak jeszcze zapytam. Jak oceniacie bardzo możliwą politykę transferową Waszego klubu, gdzie co raz bardziej widoczne jest to, że głównie to będzie angażowanie podeszłych piłkarzy którzy chcą dorobić przed emeryturą? Mi osobiście przypomina to trochę ŁKS za czasów Pana Keninga i bodajże Urbanowicza kiedy to za ich "rządów" nakupiono wypalonych graczy ekstraklasowych typu Kłus, Szałachowski itd. A jak to się skończyło to każdy wie.

wid08

Post autor: wid08 » 12.08.2017, 17:33

piąty dan pisze:
12.08.2017, 14:28
Do poziomu Polonii Warszawa ( do niedawna waszej zgody zresztą) nie wiele wam brakuje, i podobnie można napisać co Legia ostatnio Polonii zrobiła? Tu i tu są pewne analogie.
Przestań pisać takie bzdury i ośmieszać Widzew. Jest nienawiść, można wytknąć coś lokalnemu rywalowi, ale trzeba zachować jakieś granice.
Im dłużej żyjecie w swoim różowym świecie,tym lepiej dla nas :) oby się to nie zmieniło
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

error04

Post autor: error04 » 12.08.2017, 18:12

łodzianin98 pisze:
12.08.2017, 16:41
A tak jeszcze zapytam. Jak oceniacie bardzo możliwą politykę transferową Waszego klubu, gdzie co raz bardziej widoczne jest to, że głównie to będzie angażowanie podeszłych piłkarzy którzy chcą dorobić przed emeryturą? Mi osobiście przypomina to trochę ŁKS za czasów Pana Keninga i bodajże Urbanowicza kiedy to za ich "rządów" nakupiono wypalonych graczy ekstraklasowych typu Kłus, Szałachowski itd. A jak to się skończyło to każdy wie.
To nie jest nasza polityka transwerowa. Smuda powiedzial ze przydalby sie doswiadczony stoper i pomocnik ale nic na sile. Wielu "emerytow" ostatnio bylo wiazanych z Widzewem ale pewnie nikt nie dojdzie. W obecnym skladzie poza Kwiekiem (o ile w ogole wyjdzie w pierwszej 11) nie ma nikogo z 30 na karku.

Co do klatki to zgodze sie ze niektore portale (bo klub tego nie powiedzial) przesadzaja z ta klatka gosci.
Zaraz meczyk!

ban82

Post autor: ban82 » 12.08.2017, 19:31

Jest gdzieś transmisja meczu Widzewa??

ODPOWIEDZ