We Francji rządzą kozojebcy, a za pomocą tych torebek nie wygonią brudasów z ulic
Tak sie sklada , ze to kolorowi wprowadzili i rozpowszechnili mode na torebki. a co do rzadzenia ... nie dokonca masz racje ...
we francji te torebki sa ogolno znane szczegolnie na dzielniach i stadionach od 2011-12
juz na poczatku lat 90 , byly popularne
z pominieciem OM widok torebek to sporadyczne jednostki
"Jedno Miasto - Jeden Klub" to hasło przyświecało sobotnim derbom. Rywale w towarzystwie przedstawicieli miasta świętowali awans do 4 ligi. Trzeba przyznać, że dobrze wymyślili sobie piknik przed meczem czym ściągneli na sektor rodzinny kilku swoich wychowanków wraz z rodzicami. Z naszej strony mniejsza mobilizacja niż na jesienne derby. Tym razem zabrakło plakatów, transparentów, ograniczamy się tylko do mobilki w internecie. Na miejsce zbiórki przychodzi ok 100 osób. Nie zabrakło też zbędnych psiaków, którym ewidentnie się nudziło, przez co po drodze na stadion robimy kilka przystanków. Na stadionie dochodzą spóźnialscy i wystawiamy około 200 osobowy młyn wsparty delegacjami ŁKSu i Zawiszy, dzięki !!! Co do dopingu wyglądał trochę inaczej niż na jesień, kiedy było za miło. Tym razem glośno wyraziliśmy swoje zdanie na temat rywali. Fanatyczny doping przez cały mecz poprowadził piłkarzy do wygranej 2:0. Pierwszy raz w historii udaje nam się poderwać sektor piknikowy, który tego dnia też był ładnie wypełniony, brawo !! Po ostatnim gwizdku wysypujemy się na boisko, by razem świętować wygrane derby. Na boisku i na trybunach pokazaliśmy w który klub w Naszym mieście należy inwestować !!!
We Włocławku istnieje jeszcze Kujawiak jako klub, jesli nie to czy posiada jakichs kibiców? Swego czasu pamietam, ze chyba nawet fanclubowali Elanie, jak jest teraz? Tylko ŁKS i Włocłavia?
Kujawiak jako klub już nie istnieje, kibice tego klubu również zakończyli swoją działalność. Byli fc Elany i po upadku klubu zostały im mecze w Toruniu, z biegiem czasu i oni zakończyli działalność, a fan club oficjalnie przestał istnieć. Swoją drogą nawet za czasów świetlności piłkarskiej Kujawiaka i występów w 1 lidze, kibice kujawiaka nie mieli nic do powiedzenia na włocławskich ulicach. We Włocławku tylko Włocłavia/ŁKS, są też kibice Anwilu ale to już oddzielny temat.
Dolnośląscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami z Wielkopolski zapobiegli tzw. ustawce kiboli w podpoznańskich lasach. Wylegitymowano ponad 100 osób, które miały przy sobie rękawice bokserskie i ochraniacze. Podejrzani nie potrafili logicznie wytłumaczyć, co robią w tym miejscu.
Policjanci wydziału do walki z przestępczością pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu operacyjnie uzyskali informacje o planowanej ustawce na terenie województwa wielkopolskiego. Do spotkania miało dojść w sobotę, ale dzięki współpracy z pionem prewencji województwa wielkopolskiego udało się zapobiec bijatyce.
Funkcjonariusze pierwsze działania podjęli na drogach dojazdowych do miejsca spotkania, a następnie już w samym lesie, Łącznie wylegitymowano blisko 100 osób, a podczas sprawdzania samochodów policjanci ujawnili ochraniacze oraz rękawice bokserskie. W trakcie kontroli mężczyźni nie potrafili logicznie wytłumaczyć, co w tym miejscu robili.
PKtub pisze: 26.06.2017, 22:50
Dolnośląscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami z Wielkopolski zapobiegli tzw. ustawce kiboli w podpoznańskich lasach. Wylegitymowano ponad 100 osób, które miały przy sobie rękawice bokserskie i ochraniacze. Podejrzani nie potrafili logicznie wytłumaczyć, co robią w tym miejscu.
Policjanci wydziału do walki z przestępczością pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu operacyjnie uzyskali informacje o planowanej ustawce na terenie województwa wielkopolskiego. Do spotkania miało dojść w sobotę, ale dzięki współpracy z pionem prewencji województwa wielkopolskiego udało się zapobiec bijatyce.
Funkcjonariusze pierwsze działania podjęli na drogach dojazdowych do miejsca spotkania, a następnie już w samym lesie, Łącznie wylegitymowano blisko 100 osób, a podczas sprawdzania samochodów policjanci ujawnili ochraniacze oraz rękawice bokserskie. W trakcie kontroli mężczyźni nie potrafili logicznie wytłumaczyć, co w tym miejscu robili.