Piro Shop

Kibicowskie Podkarpacie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 24.12.2016, 00:20

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: internethooligans » 03.05.2017, 23:11

'' Po meczu razem z naszymi przyjaciółmi ze Stali razem (5 aut) atakujemy Unie jednak ratują się ucieczką.''
~Karpaty Krosno

Piro Shop

futbolowypatriota
Posty: 214
Rejestracja: 26.01.2009, 16:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 06.05.2017, 22:52

Widzę, że w Jaśle dalej ch.ujnia z kibicami gości, nikt nie ma pretensji, że macie kryzys i większość zer zaliczacie, ale weźcie się kur.wa pierdolnijcie, bo śmiech na sali co odpier.dalacie. Najpierw jako pierwszy klub w 4 lidzie robicie jakies pseudo listy, które trzeba wysyłać 10 dni wczesniej. Nawet w ekstraklasie nie maja takich urojen jak wy. potem jakies p*******.nie ze może wejsc max 90 czy tam 80 os bo klatka mala, a jak przyjedzie np. Sokol Nisko w 4 dyszki to tez nie wejda, bo … nie. Wisloka 2 czy 3 sezony temu nie weszla, bo remont, w/w Sokol również, Polonia chyba 2gi raz z rzedu nie może zobaczyc meczu, Jaroslaw z Sanokiem tez pod bramą zostali…bo cos tam. Odkąd pamiętam zawsze w Jasle robia problem z kibicami. Takiej chujni po za Niskiem(gdzie obiek remontuja 10 jak nie dłużej lat, może przy okazji jakis palac wybuja, bo tyle czasu to chyba nie sama klatke?) nie ma w innych miestach z kibicami. Ja wiem, że przepisy itd., sam działam to wiem jak to wyglada, ale kur.wa co niby w zarządzie nikogo nie macie z kibicow? Nie umiecie normalnie pogadac z prezesem. Dawniej pamiętam było pierdolenie, ze jakis węgrzyn czy inny pajac jest w zarządzie wam nie przychylny, a teraz? Co czemu ni wzięliście w swoje rece klubu? Myslicie, ze inni maja lepiej, ze psy nie patrza na rece? Ze wszystko jest cacy, ze ochrona jest tania itd.? wszystkie normalne kluby z 4 ligi z kibicami robi wszytsko, żeby kibice gosci mieli okazje zobaczyc mecz, a tu od lat wielka chu.jnia. jak przeczytalem na waszym profilowym fb sektor huta, ze kibce gosci nie weszli, to przypominam sobie gdzie jak kretyn stalem 2 razy pod stadionem w Jasle i 2 razy się zawinęliśmy bo …nas nie wpuścili, a kibice zasłaniali się Pier.doleniem.. o zarządzie problemach i tak dalej, jak tak dalej ma u was być to gnijcie w okręgówce, nie będzie kibicow gosci, nie będziecie glupio się tłumaczyć.
Ps jak Przeworsk i Igloopol wpusciecie to i zdania o was przynajmniej na razie nie zmienie, bo wszedzie idzie się dogadac (Dębica oba kluby, Tarnobrzeg, Stalowa, Jaroslaw, Przeworsk, Lezajsk, Sanok, Przemysl, Krosno, Rzeszow) tylko Jaslo jak zwykle wyssane z d*** listy jak na lige mistrzow i limity, ch.uje muje i inne pierdolenia. Lonii po tych dwóch razach, gdzie was nie wpuścil radze się wiecej w Jasle się nie pojawiac, bo jak nie będzie listy wyslanej miesiąc wczesniej, gdzie polowa chłopaków nie wie czy da rady jechac, to znowu limity, ajak nie to, to zgonia na psy, albo ochrone, albo na deszcz.

KRYZYS
Posty: 44
Rejestracja: 08.03.2014, 11:14

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: KRYZYS » 07.05.2017, 09:31

Skoro zarząd robi takie problemy to niech jakoś walczą z tym, nie wchodzą przyjezdni to i Jasło powinno nie wchodzić, by się w zarządzie zastanowili. nawet w tamtej rundzie przecież jeździli i byli wpuszczani na Polonie, Igloopol i Orła. Skoro klub widzi ze ich kibice są wpuszczani na całym Podkarpaciu na stadiony a oni nie chcą nikogo wpuścić to wypad z ligi do A klasy.

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 19:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 07.05.2017, 09:32

futbolowypatriota pisze:Widzę, że w Jaśle dalej ch.ujnia z kibicami gości, nikt nie ma pretensji, że macie kryzys i większość zer zaliczacie, ale weźcie się kur.wa pierdolnijcie, bo śmiech na sali co odpier.dalacie. Najpierw jako pierwszy klub w 4 lidzie robicie jakies pseudo listy, które trzeba wysyłać 10 dni wczesniej. Nawet w ekstraklasie nie maja takich urojen jak wy. potem jakies p*******.nie ze może wejsc max 90 czy tam 80 os bo klatka mala, a jak przyjedzie np. Sokol Nisko w 4 dyszki to tez nie wejda, bo … nie. Wisloka 2 czy 3 sezony temu nie weszla, bo remont, w/w Sokol również, Polonia chyba 2gi raz z rzedu nie może zobaczyc meczu, Jaroslaw z Sanokiem tez pod bramą zostali…bo cos tam. Odkąd pamiętam zawsze w Jasle robia problem z kibicami. Takiej chujni po za Niskiem(gdzie obiek remontuja 10 jak nie dłużej lat, może przy okazji jakis palac wybuja, bo tyle czasu to chyba nie sama klatke?) nie ma w innych miestach z kibicami. Ja wiem, że przepisy itd., sam działam to wiem jak to wyglada, ale kur.wa co niby w zarządzie nikogo nie macie z kibicow? Nie umiecie normalnie pogadac z prezesem. Dawniej pamiętam było pierdolenie, ze jakis węgrzyn czy inny pajac jest w zarządzie wam nie przychylny, a teraz? Co czemu ni wzięliście w swoje rece klubu? Myslicie, ze inni maja lepiej, ze psy nie patrza na rece? Ze wszystko jest cacy, ze ochrona jest tania itd.? wszystkie normalne kluby z 4 ligi z kibicami robi wszytsko, żeby kibice gosci mieli okazje zobaczyc mecz, a tu od lat wielka chu.jnia. jak przeczytalem na waszym profilowym fb sektor huta, ze kibce gosci nie weszli, to przypominam sobie gdzie jak kretyn stalem 2 razy pod stadionem w Jasle i 2 razy się zawinęliśmy bo …nas nie wpuścili, a kibice zasłaniali się Pier.doleniem.. o zarządzie problemach i tak dalej, jak tak dalej ma u was być to gnijcie w okręgówce, nie będzie kibicow gosci, nie będziecie glupio się tłumaczyć.
Ps jak Przeworsk i Igloopol wpusciecie to i zdania o was przynajmniej na razie nie zmienie, bo wszedzie idzie się dogadac (Dębica oba kluby, Tarnobrzeg, Stalowa, Jaroslaw, Przeworsk, Lezajsk, Sanok, Przemysl, Krosno, Rzeszow) tylko Jaslo jak zwykle wyssane z d*** listy jak na lige mistrzow i limity, ch.uje muje i inne pierdolenia. Lonii po tych dwóch razach, gdzie was nie wpuścil radze się wiecej w Jasle się nie pojawiac, bo jak nie będzie listy wyslanej miesiąc wczesniej, gdzie polowa chłopaków nie wie czy da rady jechac, to znowu limity, ajak nie to, to zgonia na psy, albo ochrone, albo na deszcz.
A Karpaty w 2012 r. nie weszły przypadkiem ? Awantura i tak dla przypomnienia kary: 3 meczy bez publiczności, 5 tyś.kara,prezes klubu sprawa w sądzie i wyrok min.zakaz wykonywania swojej funkcji w w zarządzie spółki w której pracował w rezultacie czego odchodzi z klubu.Raca na meczu z Niskiem jedna jedyna w rocznice śmierci kolegi od razu kara finansowa,najpierw dowiedz się jak traktowane są inne kluby Iglopol po awanturach na swoim stadionie z Nami czy Polonia lub Orzeł po piro piszę tylko o meczach z nami a potem sobie odpowiedz dlaczego działacze robią wszystko by nie wpuszczać kibiców.Co do listy to jak dobrze się orientuje miała być do środy do południa czyli na 3 dni przed meczem i przyszła tylko że problem był taki że ludzi z tej listy nie było chętnych do wejścia.Podobna sytuacja miał miejsce z Niskiem,2 dni przed meczem nawet fikcyjnej listy nie przysłali tylko stwierdzili ze jak się zbiorą to przyjadą w ilu przyjadą i albo wejdą albo nie wejdą..Po wczorajszym racowisku spokojnie bo myślę ze już w tej rundzie nie zobaczymy kibiców przyjezdnych na stadionie. Acha,faktycznie nie było chętnych do przejęcia klubu przez kibiców.

futbolowypatriota
Posty: 214
Rejestracja: 26.01.2009, 16:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 07.05.2017, 20:31

Co ma odpalona przez Was jedna raca i kara do tego, że w swoim klubie nie potraficie ogarnąć wejścia gościom? Co mają kibice z Przemysla, Dębicy ... do waszych rac. OK, wpuściliście Karpaty i nie wiem czym się szczycicie? dla mnie i chyba większości kibicow to powinna być norma, ze kibice gosci wchodza.
czarni pisze:a potem sobie odpowiedz dlaczego działacze robią wszystko by nie wpuszczać kibiców.
Dobrze, że przynajmniej Ty miałeś odwagę powiedzieć wprost na ogólnopolskim forum kibicowskim, że do Jasla lepiej sobie nie wybierać, bo obecny zarząd podobnie jak poprzedni robi przyjezdnym mega problem i zobaczenie meczu z klatki graniczy z cudem. A kibice, którzy mieli tyle o gadania za poprzedniego prezesa (nie jestem pewny czy dobrze kojarzę , że to niejaki węgrzyn) (hasło nie stój z przerzętami, lepsza strona stadionu??) który jest wszystkiemu winny i robi pod górkę. Teraz go nie ma i co?
czarni pisze: Acha,faktycznie nie było chętnych do przejęcia klubu przez kibiców.
Teraz nie dziwie się, że macie kryzys, bo jak w SWOIM KLUBIE nie ma zainteresowania przez szanownych kiboli, to … szkoda słów.
Klub klubem, ale jak My kibice nie będziemy solidarni i gdy nie ma komunikatu o pierd.olonym remoncie, albo innym wyssanym z policyjnego kutasa oświadczniu o braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa to kto jak nie My ma wyjść z pomocną dłonią?dla mnie klub który nie potrafi zapewnic goscia ogladania meczu powinnien być jeba.ny karami! Do pzpnu mi daleko jak każdemu z nas ale ryj mi się cieszyl jak kare dostala Siarka za mecz z Olimpia, gdzie gocie wraz Legia pojawili się w dobrej liczbie to bilet w gore, bo ich jest duzo, idzie zarobic… z kibicow robi się debili.
Żeby nie było, ze się Jasla uczepiłem, każdy klub, który tak odpierdala z kibicami przyjezdnymi jest pomyłką. Chłopaki z Niska tez mogliby się zastanowic, bo od tylu lat porzadku nie zrobic to parodia!
Teraz idzcie na sektory i spiewajcie pilka nozna dla kibicow, to na pewno pomoze …!

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 19:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 07.05.2017, 21:22

futbolowypatriota pisze:Co ma odpalona przez Was jedna raca i kara do tego, że w swoim klubie nie potraficie ogarnąć wejścia gościom? Co mają kibice z Przemysla, Dębicy ... do waszych rac. OK, wpuściliście Karpaty i nie wiem czym się szczycicie? dla mnie i chyba większości kibicow to powinna być norma, ze kibice gosci wchodza.
czarni pisze:a potem sobie odpowiedz dlaczego działacze robią wszystko by nie wpuszczać kibiców.
Dobrze, że przynajmniej Ty miałeś odwagę powiedzieć wprost na ogólnopolskim forum kibicowskim, że do Jasla lepiej sobie nie wybierać, bo obecny zarząd podobnie jak poprzedni robi przyjezdnym mega problem i zobaczenie meczu z klatki graniczy z cudem. A kibice, którzy mieli tyle o gadania za poprzedniego prezesa (nie jestem pewny czy dobrze kojarzę , że to niejaki węgrzyn) (hasło nie stój z przerzętami, lepsza strona stadionu??) który jest wszystkiemu winny i robi pod górkę. Teraz go nie ma i co?
czarni pisze: Acha,faktycznie nie było chętnych do przejęcia klubu przez kibiców.
Teraz nie dziwie się, że macie kryzys, bo jak w SWOIM KLUBIE nie ma zainteresowania przez szanownych kiboli, to … szkoda słów.
Klub klubem, ale jak My kibice nie będziemy solidarni i gdy nie ma komunikatu o pierd.olonym remoncie, albo innym wyssanym z policyjnego kutasa oświadczniu o braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa to kto jak nie My ma wyjść z pomocną dłonią?dla mnie klub który nie potrafi zapewnic goscia ogladania meczu powinnien być jeba.ny karami! Do pzpnu mi daleko jak każdemu z nas ale ryj mi się cieszyl jak kare dostala Siarka za mecz z Olimpia, gdzie gocie wraz Legia pojawili się w dobrej liczbie to bilet w gore, bo ich jest duzo, idzie zarobic… z kibicow robi się debili.
Żeby nie było, ze się Jasla uczepiłem, każdy klub, który tak odpierdala z kibicami przyjezdnymi jest pomyłką. Chłopaki z Niska tez mogliby się zastanowic, bo od tylu lat porzadku nie zrobic to parodia!
Teraz idzcie na sektory i spiewajcie pilka nozna dla kibicow, to na pewno pomoze …!
No i sam sobie odpowiedziałeś,ale spokojnie niedługo spadniemy do buraczanki i problem się skończy bo z Przysietnicy,Skołyszyna czy Łęzyn zorganizowanych band się nie spodziewamy.

futbolowypatriota
Posty: 214
Rejestracja: 26.01.2009, 16:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 08.05.2017, 14:47

Mimo wszystko życzę Wam utrzymania w 4 lidze. Kibice może przejrzą na oczy i zaczną interesować się co się dzieje w ICH KLUBIE! Krytykować jest łatwo, że prezes, że zarząd, że grajki, ale od siebie też trzeba coś dać.

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 20:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Kibic 30x » 24.05.2017, 23:28

A na swoje sektory Jaslo wpuściło kogoś?

Zupełnie Zielony.
Posty: 1171
Rejestracja: 19.12.2008, 11:06
Lokalizacja: Kontinuum Q / 1908

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 25.05.2017, 09:22

Kibic 30x pisze:A na swoje sektory Jaslo wpuściło kogoś?
Wisłokę jakiś czas juz temu.
hip hop hańbą BIAŁEJ RASY!

El General
Posty: 102
Rejestracja: 08.02.2012, 09:44

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: El General » 27.05.2017, 21:07

Za "Podkarpaccy Kibice" FB

"Przed meczem Resoviacy wraz z Wisłą Kraków ustawiają się na jadącą do Trzebini Stal Rzeszów. Niestety służby mundurowe po drodze rozkminiają koalicje i do niczego nie dochodzi."

I teraz takie pytanie: Sovia potrzebuję aż Wisły żeby coś podziałać na Stal? Dlaczego nie Unia Tarnów? I co tak w ogóle na to Widzew?

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 21:53

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: hWŁ » 27.05.2017, 21:43

Po raz tysięczny, dla takich gamoni jak ty

Obrazek

Speedy
Posty: 49
Rejestracja: 28.01.2017, 16:55

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Speedy » 27.05.2017, 21:44

El General pisze:Za "Podkarpaccy Kibice" FB

"Przed meczem Resoviacy wraz z Wisłą Kraków ustawiają się na jadącą do Trzebini Stal Rzeszów. Niestety służby mundurowe po drodze rozkminiają koalicje i do niczego nie dochodzi."

I teraz takie pytanie: Sovia potrzebuję aż Wisły żeby coś podziałać na Stal? Dlaczego nie Unia Tarnów? I co tak w ogóle na to Widzew?
Ponoć Stal Rzeszów nie była sama w Trzebini. Co do reszty to powiedz szczerze która ekipa obecnie ustawia się sama? Więc pretensje do Resovii nie trafione. Bo gdyby sytuacja była odwrotna do Stal też nie czekałaby na Resovie sama.

Farmonouse
Posty: 47
Rejestracja: 19.12.2012, 08:00

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Farmonouse » 27.05.2017, 22:54

Jemu bardziej chodzi o to ze sie z Wisła ustawili a nie z Unia czy z Sanokiem ogolnie parodia jezeli Stal jechala z chlopakami z Slaska i doszlo by do starcia

okospoko
Posty: 102
Rejestracja: 01.12.2016, 18:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 29.05.2017, 11:56

Po pierwsze na chwilę obecną praktycznie każda ekipa ustawia się z sojusznikami więc co w tym dziwnego?
Po drugie nie rozumie po co pisać o akcji jeśli nic się nie wydarzyło? Praktycznie co weekend ktoś się gdzieś na kogoś ustawia a większość akcji nie dochodzi do skutku z różnych powodów . Jeśli każdy miał by pisać co planował robić to by forum padło z przeciążenia...

Co do samej Resovii na Wiśle to rzeczywiście dość specyficzna sytuacja. Co prawda było już wiele przykładów gdzie na ekipe A jeździły dwie ekipy nie lubiące się ale tu wygląda to ciekawiej.
Śmiało można powiedzieć , że zarówno Widzew jak i PP mają kosę z Resovią. Do tego dochodzi Elana którą niedawno wspierała SRz i KK więc logiczne zdaje się być , że za samą RR też nie przepadają.
W między czasie zakończyła się zgoda na linii ŁKS - Resovia przeradzając się myślę , że też w kosę. Dodatkowo RR przybija układ z Unią Tarnów a parę dni później sama Wisła zrywa zgodę z Jaskółkami .
A do tej pory nie ma nic oficjalnego na linii RR - Wisła .

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 17:19

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: sztwny_obiektywny » 29.05.2017, 20:43

jak na Podkarpaciu wyglada sprawa ekipa niepilkarskich? jest ktos ogarniety czy raczej same pikole? żużlowa Stal Rzeszów, siatkarska Resovia, Znicz Jarosław, koszykówka Polonii Przemysl, Siarki, Stalowki, hokej w Sanoku, zuzel w Krosnie, chyba tyle przychodzi mi na mysl

OsowianinGKS
Posty: 45
Rejestracja: 01.05.2016, 14:38

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: OsowianinGKS » 29.05.2017, 23:16

sztwny_obiektywny pisze:jak na Podkarpaciu wyglada sprawa ekipa niepilkarskich? jest ktos ogarniety czy raczej same pikole? żużlowa Stal Rzeszów, siatkarska Resovia, Znicz Jarosław, koszykówka Polonii Przemysl, Siarki, Stalowki, hokej w Sanoku, zuzel w Krosnie, chyba tyle przychodzi mi na mysl
Na Żużlu nic ciekawego. W Krośnie, jak i na Rzeszowskiej Stali piknik.

srututu
Posty: 305
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: srututu » 29.05.2017, 23:44

Klub kibica koszykarskiej Siarki zakończył działalność, a fani kopanej od zmian barw i nazwy odcięli się od koszykówki. Piknik.

N_
Posty: 1291
Rejestracja: 27.02.2007, 12:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: N_ » 30.05.2017, 19:56

sztwny_obiektywny pisze:jak na Podkarpaciu wyglada sprawa ekipa niepilkarskich? jest ktos ogarniety czy raczej same pikole? żużlowa Stal Rzeszów, siatkarska Resovia, Znicz Jarosław, koszykówka Polonii Przemysl, Siarki, Stalowki, hokej w Sanoku, zuzel w Krosnie, chyba tyle przychodzi mi na mysl
W Mielcu na Stali piknikowy młyn na ręcznej i chyba siatce też jest.
Igloopl wszedł na sektor gości w Jaśle tak na marginesie bo ktoś tam gdzieś wyżej zarzucał że u nas się nie wpuszcza :)
www.fotovideo.eev.pl
www.czarni1910jaslo.fora.pl
http://www.youtube.com/user/czarni

futbolowypatriota
Posty: 214
Rejestracja: 26.01.2009, 16:13
Lokalizacja: z domu

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: futbolowypatriota » 31.05.2017, 23:59

N_ pisze: Igloopol wszedł na sektor gości w Jaśle tak na marginesie bo ktoś tam gdzieś wyżej zarzucał że u nas się nie wpuszcza :)
Po ilu latach ktoś legalnie zagościł u Was w klatce? 3, 4 lata ???
Fajnie, że wpuściliście, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dużo Wam brakuje w kwestii normalnego czyli zawsze wpuszczania gości!!! wiele ekip to potwierdzi, popytaj, kontakty masz ;)
Co do żużla na Stali Rzeszów, to są też osoby ogarnięte, może niewiele, ale są. Ostatnio na derbach Stal –Unia Tarnów, po przyjeździe kibiców Unii pod stadionem dochodzi do lekkiego starcia, po czym psy zawijają kilka osób i ze Stali i z Unii.

N_
Posty: 1291
Rejestracja: 27.02.2007, 12:10
Lokalizacja: Jasełko

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: N_ » 01.06.2017, 14:43

Spełnili wymogi jakie wymyślił klub i weszli od cała prawda.
Jak masz kontakty popytaj czy ktoś oprócz Wisłoki w ogóle rzucił temat aby wejść do Nas na sektory.
W 5 lidze nikogo się nie spodziewamy w sektorze gości zobaczyć no bo i kogo :)
www.fotovideo.eev.pl
www.czarni1910jaslo.fora.pl
http://www.youtube.com/user/czarni

Zupełnie Zielony.
Posty: 1171
Rejestracja: 19.12.2008, 11:06
Lokalizacja: Kontinuum Q / 1908

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 01.06.2017, 15:20

Aby móc wjechać na zakazie na sektory miejscowych najpierw trzeba sie o to postarać, tak jak N_ pisze! Z tego co mi wiadomo chętnych którzy wyszliby z propozycją jakoś nie było (oprócz Wisłoki)?
hip hop hańbą BIAŁEJ RASY!

okospoko
Posty: 102
Rejestracja: 01.12.2016, 18:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 01.06.2017, 17:23

Bardziej chodzi tu o to , że praktycznie w każdym mieście można wejść na stadion bez spełniania jakiś pojebanych wytycznych( chociaż to i tak już przesada). Oczywiście są przypadki , że czasami gdzieś kogoś nie wpuszczą ale nie każda ekipa ma zamiar bawić się w jakieś pojebane zachcianki. Jak każdy sobie na to pozwoli to za niedługo trzeba będzie wysłać listę miesiąc przed , podać pesel i rozmiar buta żeby wejść gdziekolwiek .
W każdym mieście są różne problemy ale mimo wszystko przez działania kibiców można zawsze coś wskórać .

Mnie osobiście dziwi , że kibice Czarnych jeszcze nie zrobili nic z tą sytuacją( jeśli zrobili to niestety ale mało skutecznie ) . Pomijając fakt , że inne ekipy odpuszczają wyjazd czy wracają po 15 min to bardziej wydaje mi się , że tracą sami Czarni. Kibice przyjezdni to zawsze ciekawsze widowisko , które pozytywnie wpływa na np frekwencję w młynie

Podkarpaccy Kibice
Posty: 46
Rejestracja: 06.04.2015, 18:45

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Podkarpaccy Kibice » 15.06.2017, 20:43

Obrazek
Fanpage Podkarpaccy Kibice:
https://www.facebook.com/PodkarpaccyKibice

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Artur Polska » 25.06.2017, 21:13

Mogłby ktos wypisać wszystkie ustawki, na początek np Stali Mielec ?

JedynaSiłaMiasta
Posty: 38
Rejestracja: 06.02.2013, 20:22

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: JedynaSiłaMiasta » 25.06.2017, 21:57

Ale te przyszłe ustawki panie komisarzu?

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Artur Polska » 25.06.2017, 22:15

?? Przeszłe

okospoko
Posty: 102
Rejestracja: 01.12.2016, 18:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 26.06.2017, 10:05

Jak uważacie , które ekipy na Podkarpaciu w ostatnim czasie zaliczyły progres , które regres a które stoją w miejscu? Ostatnie lata były dość ciekawe w tym województwie . Zakończyło się parę zgód , powstały nowe koalicje, akcji chuligańskich było również sporo.
Więc jak to widzicie?

witoldpyrkosz
Posty: 34
Rejestracja: 21.01.2009, 18:48

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: witoldpyrkosz » 10.08.2017, 16:59

mam nadzieję że się uda bez napinki

gdzieś tam trafiłem kiedyś na zarzut wobec prezesa Resovii, jakoby miał być przerzutem ze Stali.
Stal ma coś na potwierdzenie tego?

Tylko błagam, bez dzecinady

qwepoi
Posty: 39
Rejestracja: 19.06.2016, 19:31

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: qwepoi » 29.08.2017, 17:56

opisze ktoś sytuacje miedzy:
Jasło-Dębica
Jasło- Tarnów
Jasło-Gorlice

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 19:37

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: czarni » 29.08.2017, 21:20

qwepoi pisze:
29.08.2017, 17:56
opisze ktoś sytuacje miedzy:
Jasło-Dębica
Jasło- Tarnów
Jasło-Gorlice
Same kosy

Zupełnie Zielony.
Posty: 1171
Rejestracja: 19.12.2008, 11:06
Lokalizacja: Kontinuum Q / 1908

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zupełnie Zielony. » 01.09.2017, 10:08

OŚWIADCZENIE KIBICÓW WISŁOKI WS. DERBÓW (15.10.2017)
W związku ze zbliżającym się meczem derbowym, który nasza drużyna ma rozegrać na stadionie Igloopolu musimy poruszyć parę spraw i oficjalnie odnieść się do zaistniałej sytuacji.
W momencie, gdy znany był termin meczu derbowego chcieliśmy od razu spotkać się z władzami Igloopolu w celu przedyskutowania wymagań i możliwości naszego wejścia na stadion. Niestety prezes Igloopolu od razu oznajmił nam, iż z kibicami się nie spotka - co nas bardzo dziwi, gdyż w przeszłości takiego problemu nie było. Spotkał się natomiast z władzami naszego klubu, którym przekazał warunki wejścia na obiekt. Wszystkie z postawionych warunków z naszej strony są nie do przyjęcia, głównie chodzi o ograniczenie liczbowe do ok. 200-300 osób. Oczywiście głównym powodem są koszty związane z zorganizowaniem imprezy masowej.
Zaproponowaliśmy z naszej strony, że jesteśmy w stanie zapłacić za bilet 25 zł od osoby - wtedy przy liczbie kibiców Wisłoki, Igloopol będzie miał środki żeby tę imprezę masową zorganizować, a nawet na niej zarobić Po tej propozycji widać było jakiś postęp i rozmowy między władzami klubu obijały się nawet o liczbę 600 - co ewentualnie bylibyśmy w stanie zaakceptować. W tym miejscu prezes Igloopolu również dodał, iż jest naciskany przez "swoich", aby nam tyle biletów nie dawać. Jaki jest powód takiego zachowania "kibiców" Igloopolu każdy może sobie wywnioskować.
Próbowaliśmy drugi raz spotkać się z prezesem Igloopolu aby po raz kolejny podjąć rozmowy w na temat potencjalnej ilości biletów, jaką moglibyśmy otrzymać oraz warunków naszego wejścia na stadion, które zadowoliłyby obie strony. Niestety, również i tym razem prezes Igloopolu odpowiedział że nie chce się spotkać z kibicami, a jedynie z prezesem Wisłoki, przekazując również pogróżki ze strony policji, która mecz chce zrobić w środę o 13.00. My tymi groźbami nie mamy zamiaru się przejmować, jako że regulamin rozgrywek mówi jasno, iż mecz rozgrywany w "dzień roboczy" nie może zacząć się wcześniej niż o 15.00.
W związku z brakiem współpracy ze strony władz LKS Igloopol Dębica w kwestii przyznania nam zadowalającej puli biletów na mecz derbowy oświadczamy, że nie przyjmiemy innych warunków naszego wejścia, jak nieograniczona lub w znacznym stopniu zadowalająca nas liczba wejściówek na sektor gości. Zapewniamy również, że w ten dzień na pewno nie zostaniemy w domu, zbierzemy się na rynku i wspólnym pochodem udamy się w okolice stadionu Igloopolu, gdzie zza ogrodzenia będziemy dopingować nasz zespół. Mamy nadzieję, że wszyscy fani Wisłoki zrozumieją tę decyzję, gdyż jest ona najbardziej sprawiedliwa dla wszystkich naszych kibiców.
Fanom Igloopolu zaś prócz zwykłego PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW, pragniemy także przekazać, że w odróżnieniu od nich, już dziś zapewniamy, że na wiosnę zrobimy wszystko, żeby mogli przyjść w nieograniczonej liczbie.
hip hop hańbą BIAŁEJ RASY!

Wer70
Posty: 3
Rejestracja: 01.08.2017, 21:48

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Wer70 » 01.09.2017, 13:40

witoldpyrkosz pisze:
10.08.2017, 16:59
mam nadzieję że się uda bez napinki

gdzieś tam trafiłem kiedyś na zarzut wobec prezesa Resovii, jakoby miał być przerzutem ze Stali.
Stal ma coś na potwierdzenie tego?

Tylko błagam, bez dzecinady
A mógłbyć sprecyzować o kogo Ci chodzi, słyszałeś w tym kontekście jakieś nazwisko, bo mnie się z taką sytuacją nie kojarzy żaden z obecnych bonzów obecnej Resovii. Prezesem całego klubu jest Aleksander Bentkowski, mocno posunięty już w latach jegomość, czołowy działacz ZSL i PSL, za rządów mazowieckiego minister sprawiedliwości, potem wieloletni poseł i senator, zawodowo adwokat. W Resovii raczej dla prestizu i z układów polityczno-biznesowych niż specjalnej miłości do sportu. Ważną personą jest dyrektor zarządu WItek Walawender ps. Hakan, odwieczny chyba kibic Resovii, radny miejski, któremu kampanie robiła "ekipa". Szefem sekcji piłkarskiej jest Przemysław Chmiel - deklarujący się w prasowych wywiadach jako szalikowiec Resovii. Chyba, że któryś (poza Bentkowskim - bo to inna para kaloszy) za bardzo młodu coś tam miał wspólnego z sąsiadem za miedzy, ale raczej wątpie. W Rzeszowie o ile wiem to raczej zjawisko przerzutów jest marginalne i wątpię, by z"wrogą" przeszłością ktoś zrobił karierę nawet działacza w drugim klubie.

Bona
Posty: 32
Rejestracja: 28.02.2007, 21:39
Lokalizacja: ZKS STAL RZESZÓW !

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Bona » 01.09.2017, 19:13

No to c**** wiesz znawaco a zabierasz glos w sprawie o ktorej nie masz pojecia.

Rzeczywiscie mowa tu o prezesie sekcji pilki noznej przemysławie chmielu. Jest to zwykly przerzut ktory chodzil na mecze Stali a pozniej nie wytrzymal cisnienia i zaczal chodzic na mecze Resovii. Jest gdzies nawet zdjecie z pamietnych 4 minutowych Derbow Rzeszowa jak jest po stronie Biało Niebieskich żeby za kilka lat zrobic kariere od przerzuta do prezesa po biało czerwonej stronie.

UltrasMorsy
Posty: 165
Rejestracja: 08.05.2011, 21:48

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: UltrasMorsy » 01.09.2017, 20:15

Odpowiedź Kibiców Igloopolu w sprawie Derbów Dębicy.

W związku z oświadczeniem Wisłoki nie pozwolimy szargać swojego dobrego imienia i musimy odnieść się do kłamstw na Nasz temat.

Cała sprawa jak wyglądały rozmowy prezesa z wami czy waszym zarządem nas nie interesuje, choć z tego co przekazał nam prezes mnóstwo rzeczy w tej historii jest zmyślonych. Kwestia ilości przyznanych biletów albo ujmując szerzej organizacji imprezy masowej lub niemasowej była ustalana między zarządem a policją. Zgodnie z regulaminem kibicom gości przypada 5 % czyli 50 biletów, dostaliście ich 200 a po waszych prośbach jeszcze dodatkowe 100 biletów czyli 30 % pojemności stadionu. Jeśli taka liczba was nie satysfakcjonuje to wasza decyzja. Chcemy tylko wyraźnie zaznaczyć że z Naszej strony nie było żadnych nacisków na zarząd w sprawie biletów. Czy w to wierzycie czy nie naprawdę nas nie obchodzi.

Na koniec uważamy że kto jak kto ale konfidencko-złodziejska ekipa bez honoru prowadzona przez ciapatego mieszańca nie powinna używać jakichkolwiek kibolskich haseł. Jest to śmieszne by nie powiedzieć żałosne.
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.

piertollto
Posty: 12
Rejestracja: 02.09.2016, 21:40

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: piertollto » 08.09.2017, 20:36

czarni pisze:
29.08.2017, 21:20
qwepoi pisze:
29.08.2017, 17:56
opisze ktoś sytuacje miedzy:
Jasło-Dębica
Jasło- Tarnów
Jasło-Gorlice
Same kosy
[/

Mam takie pytanie, do przedstawicieli kibicow Jks Czarni na jaka z powyzszych macie najmniejsze cisninie .Pytam z czystej Ciekawosci

Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: Zły » 12.09.2017, 20:30

Polonia Przemyśl zero w Nisku?

okospoko
Posty: 102
Rejestracja: 01.12.2016, 18:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 13.09.2017, 10:04

Zły pisze:
12.09.2017, 20:30
Polonia Przemyśl zero w Nisku?
Zły bez spiny ale wyczekujesz tego zera wyjazdowego jak gwiazdki z nieba. Niedawno wrzucasz lewe info, że zero w Sieniawie nie sprawdzając , że mecz bez kibiców przyjezdnych z racji pikniku charytatywnego. Dodatkowo widać, że interesują cię tylko zera wyjazdowe ekip z drugiej strony barykady. Pewnie większość już zauważyła ,że w Nisku kibice odbijają od klatki podobnie jak w Jaśle. Zapewne zaraz ktoś z Wisłoki czy innych ekip napiszę , że co z tego , że i tak można postać pod stadionem . Zgadza się , że można ale to już osobny temat czy warto czy nie . Mimo to widać , że wiele ekip rezygnuje z takich wyjazdów a za przykład możesz wziąć ekipę ci bliską.
Swoją drogą , w nie tak bardzo odległym czasie zdarzało się Polonii pojechać na jakiś mecz mimo zakazu ( Pilzno , Jasło ) .

AVSDWR
Posty: 9
Rejestracja: 19.01.2010, 13:18

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: AVSDWR » 13.09.2017, 18:13

okospoko pisze:
13.09.2017, 10:04
Zły pisze:
12.09.2017, 20:30
Polonia Przemyśl zero w Nisku?
Zły bez spiny ale wyczekujesz tego zera wyjazdowego jak gwiazdki z nieba. Niedawno wrzucasz lewe info, że zero w Sieniawie nie sprawdzając , że mecz bez kibiców przyjezdnych z racji pikniku charytatywnego. Dodatkowo widać, że interesują cię tylko zera wyjazdowe ekip z drugiej strony barykady. Pewnie większość już zauważyła ,że w Nisku kibice odbijają od klatki podobnie jak w Jaśle. Zapewne zaraz ktoś z Wisłoki czy innych ekip napiszę , że co z tego , że i tak można postać pod stadionem . Zgadza się , że można ale to już osobny temat czy warto czy nie . Mimo to widać , że wiele ekip rezygnuje z takich wyjazdów a za przykład możesz wziąć ekipę ci bliską.
Swoją drogą , w nie tak bardzo odległym czasie zdarzało się Polonii pojechać na jakiś mecz mimo zakazu ( Pilzno , Jasło ) .
Chcesz powiedzieć że Polonia już nie była choćby raz obecną na swoim meczu w Nisku wchodząc na trybuny gospodarzy? Dla chcącego.nic trudnego

okospoko
Posty: 102
Rejestracja: 01.12.2016, 18:54

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: okospoko » 13.09.2017, 21:34

AVSDWR pisze:
13.09.2017, 18:13
okospoko pisze:
13.09.2017, 10:04
Zły pisze:
12.09.2017, 20:30
Polonia Przemyśl zero w Nisku?
Zły bez spiny ale wyczekujesz tego zera wyjazdowego jak gwiazdki z nieba. Niedawno wrzucasz lewe info, że zero w Sieniawie nie sprawdzając , że mecz bez kibiców przyjezdnych z racji pikniku charytatywnego. Dodatkowo widać, że interesują cię tylko zera wyjazdowe ekip z drugiej strony barykady. Pewnie większość już zauważyła ,że w Nisku kibice odbijają od klatki podobnie jak w Jaśle. Zapewne zaraz ktoś z Wisłoki czy innych ekip napiszę , że co z tego , że i tak można postać pod stadionem . Zgadza się , że można ale to już osobny temat czy warto czy nie . Mimo to widać , że wiele ekip rezygnuje z takich wyjazdów a za przykład możesz wziąć ekipę ci bliską.
Swoją drogą , w nie tak bardzo odległym czasie zdarzało się Polonii pojechać na jakiś mecz mimo zakazu ( Pilzno , Jasło ) .
Chcesz powiedzieć że Polonia już nie była choćby raz obecną na swoim meczu w Nisku wchodząc na trybuny gospodarzy? Dla chcącego.nic trudnego
A niby po czym wnioskujesz , że chce tak powiedzieć ?
Byli czy nie byli każdy kto miał przyjemność w ostatnim czasie pojechać do Niska czy np Jasła wie , że odbija się od klatki .Jest mała grupa która jeździ zawsze np postać pod stadionem ale jest też duża grupa ekip która nie jeździ na wszystkie zakazy . To czy każdy powinien jeździć zawsze wszędzie bez względu na zakazy i czy powinien próbować ugadywać się z gospodarzami to osobny temat.
Pisząc tego posta chodziło mi głównie o to , że typ poraz któryś na siłę próbuje doszukać się jakiegoś zera wyjazdowego i dodatkowo puszcza w eter farmazony ( Sieniawa ) gdzie jego ekipa chwilę prędzej sama odpuszcza zakaz w Tarnowie .
Co do samej Polonii to nie mówię , że jeżdżą niewiadomo jak zajebiście ale zaliczają jakieś tam zakazy jak Pilzno czy Jasło i zdarzyło im się w ostatnim czasie pojechać chyba zamiast do Niska to wspierać Wisłe w Warszawie.

RdoM
Posty: 18
Rejestracja: 08.04.2017, 21:33

Re: Kibicowskie Podkarpacie

Post autor: RdoM » 14.09.2017, 21:32

Na mecze Stalówki w Rzeszowie są jakieś ograniczenia w liczbie kibiców gości??

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dzekus, Kijekprawdy, Koziołek, maRjan, ryż z kurczakiem, Swawolny Stefan, szpakowski77, SzymonLG, tienPB i 57 gości