Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic »

Chłopie nie szkoda Ci czasu na pierdolenie takich bzdur?
iparts.pl
podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: podejźrzon »

Entlicheck pisze: Wtedy mieliscie zakaz wyjazdowy za cos innego , bodajze Zabrze, Wasz klub nawet nie mogl wystosować prosby o bilety dla was, na sektorze gosci usadzone były za free dzieci z domów dziecka, owszem zebraliscie się i na zakazie chcieliscie podjechać Nam pod stadion, wiec wybieglismy Wam na przeciw.
I to nie my was wtedy zatrzymalismy tylko psiarnia was doprowadziła do okoic obecnego Lukoila i was tam przytrzymali... chyba sam nie pamietasz jak było matole...
Pierdu pierdu, a 2012 rok?

Wtedy nie mieliśmy żadnego zakazu a sprawa wyglądała tak:
Piłkarskie derby Łodzi ŁKS - Widzew odbędą się bez udziału zorganizowanej grupy kibiców drużyny gości. Szefowie ŁKS zdecydowali się na wykorzystanie dyrektywy Polskiego Związku Piłki Nożnej, która umożliwia w uzasadnionych przypadkach odmówienia wstępu grupom kibiców gości.

PZPN poinformował kluby, że jeśli uznają, że istnieje realne zagrożenie porządku publicznego, to mogą odmówić przyznania biletów kibicom gości. Właśnie ten zapis wykorzystali szefowie ŁKS, podejmując ostateczną decyzję w tej kwestii. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w rozmowach przeważył argument, iż mecz odbędzie się w okresie świątecznym, więc tym bardziej należy zadbać o porządek.
Więc nie p******, że jesteście prawilniaki i pndk bla bla bla. Odnieś się do tego propagandzisto :).
gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel »

Dodalbym jeszcze wyzej ze w 2012 swietnie sie bez nas bawili robiac w swieta ambitna oprawe anty na poziomie pt. Pamietaj dzien swiety swiecic smingus dyngus i piejac ciagle anty...rynsztok....

Lecz nie trafi do tych pustych lbow bo sie zabardzo napalili na "zepsucie swieta przed 16k jankow" bo sie pieski i wojewoda zgodzili to mysleli ze pana Boga za piety zlapali he he....ale jednak im nie pyklo i teraz pozostalo im skamlac jak cipkom w internecie gdyz swiat im sie zawalil... co im wiecej pozostalo? skoro na swoj spedalony prowincjonalny klubik elkaesik maja wysrane zapelniajac swoja nowa trybunke tylko jeden raz w historii na meczu z lodzkim Widzewem : )
stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg »

Entlicheck pisze:
Miasto nasze pisze:
Jarcar pisze:Tego jeszcze nie grali żeby jedni kibice uniemożliwili drugim obejrzenie meczu. Cóż, wychodzi ten wasz słynny widzewski charakter.
A wtedy jak nas zablokowaliscie co sie zbieraliscie pod Kaliskim ? :) Heheheh krotka masz pamiec.
ale co Ty porownujesz ??

Wtedy mieliscie zakaz wyjazdowy za cos innego , bodajze Zabrze, Wasz klub nawet nie mogl wystosować prosby o bilety dla was, na sektorze gosci usadzone były za free dzieci z domów dziecka, owszem zebraliscie się i na zakazie chcieliscie podjechać Nam pod stadion, wiec wybieglismy Wam na przeciw.
I to nie my was wtedy zatrzymalismy tylko psiarnia was doprowadziła do okoic obecnego Lukoila i was tam przytrzymali... chyba sam nie pamietasz jak było matole...
Kłamiesz garbaty nochalu jak z nut. Wtedy mieliśmy zakaz na zorganizowaną grupę ale nikt nie zabronił nam jako mieszkańcom RP i miasta Łodzi wejść na stadion MOSiR na U2. Psy nie robiły żadnego problemu tylko Wy i wasi działacze zachowaliście się jak zwykłe k**** odpierdalając szopki pod wiaduktem i sadzając na sektorze gości 50 dzieciaków z domów dziecka byle tylko nie mogliśmy wejść na trybuny.

Nie wspomnę o 2012 roku i identycznym komunikacie jaki dzisiaj Widzew wydał waszych działaczy i niewpuszczeniu nas na trybuny.
:twisted:
rozpierdol
Posty: 443
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol »

Entlicheck pisze: a teraz sytuacja jest zupelnie inna... nasz klub wystąpił o bilety, Wy macie nowy stadion, i pozwolenie na obecnosc gosci na meczu podwyzszonego ryzyka, a mimo to obsraliscie zbroje megalomanki...

Całe srodowisko czerwone nie chce nas na derbach, i tyle, i to było wiadomo od dawna....
Serce miasta,wytłumaczył dokładnie jak to wygląda.Poniżej masz jego wpis wiatowcu zza torów:

''Zrozum tumanie w końcu że działacze naszego klubu doskonale zdaja sobie sprawe z cisnienia jakie jest na was wśród ogólu Widzewskiej spoleczności za min. flagi,masz racje.Działacze nie boja sie ze wy rozjebiecie sektor tylko boją sie ze kibice Widzewa zrobią rozpierduche.W kuluarach mówi sie o jakimś poważnym inwestorze więc klub nie chce aby to wszystko co dzieje sie pozytywnego wokół klubu poszło sie j****.Rozumiesz???
Na Widzewie jest najlepiej od lat i to wasze pierdolenie o januszach jankach itd.mozecie sobie uskuteczniać wsród swojej obrzezanej społecznosci dlatego podejrzewam ze z waszego powodu nikt nie chce tej atmosfery mącić i kazdy przyjął do wiadomosci decyzje klubu bez zbędnego pierdolenia.Derby są każdego dnia na miescie a w tej rywalizacji nie mozecie chyba narzekać na brak chęci rewanżu za fany,bo na wyjazdy jeździcie i zbieracie sie z psami więc tu zrewanzowiać sie trudniej.Szoda mówi sie trudno...''


Ktoś obsrał zbroje przed wami?Przed czym niby?Flag i tak byście nie wnieśli więc zostałaby wam napinka i doping anty przez 90 minut.
Naprawdę było się czego obsrać hahaha.
1910
RTS UĆ
Posty: 45
Rejestracja: 22.03.2017, 20:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RTS UĆ »

WASZYM KLUBEM RTS !!-!!-!!-!!

CAŁA POLSKA O TYM WIE !!-!!-!!-!!

ŻE NA NOWYM STADIONIE !!-!!-!!-!!

ŻYDZEW W GACIE ZESRAŁ SIE !!-!!-!!-!! ! !

lalalalalalal !!!! - ŻYDZEW W GACIE ZESRAŁ SIE !!!
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a żydzewiacy ze wsi. =-
antyGW
Posty: 208
Rejestracja: 30.06.2011, 11:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: antyGW »

a teraz przeloguj się na kolejne konto i napisz jaka fajna i śmieszna ta twoja piosenka :)
ŁKS INTERNET HOOLIGANS
rozpierdol pisze: 14.09.2017, 08:44 Na forum też same wariaty.Wywodzący się z kibolskiego grona Radicaal,znający ludzi z całej kibolskiej Polski Nikoś,siejący TERROR w ŁDZ łodzianin98,zapraszający na zbiórki MW10,no i mający w zanadrzu pińcet kont władca tematu entliczek.
gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel »

Uwazam, ze zbedna ta cala rozkmina..kto to bedzie w ogole za 5 lat pamietal o tym ze was Widzew nie wpuscil? Chyba tylko wy skoro sami zapomnieliście dawno jak robiliscie to samo... moze za 5 lat? A moze za rok? i wam bedzie sie dane "odgryzc" pozyjemy zobaczymy ta wasza inna mentalnosc, poki co derby jakie byly to przeszlosc


A ty adi prujdupo zjebana retkinska znowu konto przelogowalas i udajesz smiesznego. Zesrasz to sie ty jal cie ktos w koncu na bajkowym odwiedzi synu k**** i pedala : )
LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze »

Jebane zydzewskie kalkulatory, jadące na plecach ruchu. Jesteście obsrancami, bez tych jebanych wsi nic nie znaczycie. Wasza łódzka banda może co najwyżej jaja lizac
za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! »

LksNaZawsze pisze:Jebane zydzewskie kalkulatory, jadące na plecach ruchu. Jesteście obsrancami, bez tych jebanych wsi nic nie znaczycie. Wasza łódzka banda może co najwyżej jaja lizac
Cały Widzew Cię słyszał i już się uspokój.
error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 »

LksNaZawsze pisze:Jebane zydzewskie kalkulatory, jadące na plecach ruchu. Jesteście obsrancami, bez tych jebanych wsi nic nie znaczycie. Wasza łódzka banda może co najwyżej jaja lizac
Czyli ze wasza ekipa na pietrynie r******** sie o sliska podloge? :)
Za kase ktora nazbieraliscie na oprawe mozecie sobie uszyc fane ŁKS TVP i pod telebim
rozpierdol
Posty: 443
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol »

LksNaZawsze pisze:Jebane zydzewskie kalkulatory, jadące na plecach ruchu. Jesteście obsrancami, bez tych jebanych wsi nic nie znaczycie. Wasza łódzka banda może co najwyżej jaja lizac
Cwelicheck ile jeszcze dziś kont odpalisz?

Wy bujacie się na plecach Lecha a dobre kontakty to macie ze wszystkimi,którzy nienawidzą Ruchu i Widzewa.
1910
Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Miasto nasze »

Nie płacz zyydzie bo tu miejsca braak,na twe babskie łzy :) Stylówka top 3 W Polsce sie popłakała,biedaki :(
RTS UĆ
Posty: 45
Rejestracja: 22.03.2017, 20:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RTS UĆ »

WASZYM KLUBEM RTS !!-!!-!!-!!

CAŁA POLSKA O TYM WIE !!-!!-!!-!!

ŻE NA NOWYM STADIONIE !!-!!-!!-!!

ŻYDZEW W GACIE ZESRAŁ SIE !!-!!-!!-!! ! !

lalalalalalal !!!! - ŻYDZEW W GACIE ZESRAŁ SIE !!!
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a żydzewiacy ze wsi. =-
za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! »

RTS UĆ pisze:WASZYM KLUBEM RTS !!-!!-!!-!!

CAŁA POLSKA O TYM WIE !!-!!-!!-!!

ŻE NA NOWYM STADIONIE !!-!!-!!-!!

ŻYDZEW W GACIE ZESRAŁ SIE !!-!!-!!-!! ! !

lalalalalalal !!!! - ŻYDZEW W GACIE ZESRAŁ SIE !!!
Oj ktoś ładnie podkurwił Żyda gringo, Entlichka itd. że wyciągnął swój ukryty na takie okazje nick :) Ciekawe czy dałby pod tym nickiem radę Poloniście z warszawskiego tematu :)
whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: whitepride08 »

Przeglądając ten temat z ostatnich kilku dni nasuwa się taka myśl,ze tak jak u Was teraz na stadionie tak tu na tym forum ilość nie idzie w parze z jakością...zleciało się tu Was jak much do gówna,jeden głupszy od drugiego i nic z tego nie wynika.Nie mówię tu o wszystkich,każdy myślący pewnie wie o których smarków chodzi...że Wam nie szkoda czasu na takie internetowe kłótnie.A Ty UĆ też dałbyś spokój.
A był już kilka dni spokój i można było z przyjemnością tu zajrzeć,ale zleciała się dzieciarnia i temat w pizdu !
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...
podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: podejźrzon »

whitepride08 pisze: A był już kilka dni spokój i można było z przyjemnością tu zajrzeć,ale zleciała się dzieciarnia i temat w pizdu !
Wyłapcie "Adiego" z Retkinii co napierdala na tych wszystkich kontach i pewnie znowu będzie spokój :). Albo przynajmniej zabierzcie mu towar, który w hurtowych ilościach musi zażywać skoro pisze takie bzdury.

Racja, temat parę dni temu był fajny ale co zrobisz..
whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: whitepride08 »

podejźrzon pisze:
whitepride08 pisze: A był już kilka dni spokój i można było z przyjemnością tu zajrzeć,ale zleciała się dzieciarnia i temat w pizdu !
Wyłapcie "Adiego" z Retkinii co napierdala na tych wszystkich kontach i pewnie znowu będzie spokój :). Albo przynajmniej zabierzcie mu towar, który w hurtowych ilościach musi zażywać skoro pisze takie bzdury.

Racja, temat parę dni temu był fajny ale co zrobisz..
Nie chcę się tu licytować ale internetowych debili na tym forum macie więcej...
Dobra,z mojej strony koniec.Bawcie się dalej .
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...
hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ »

Jarcar pisze:Cóż, wychodzi ten wasz słynny widzewski charakter.
Wy pokazaliście swój już wcześniej stoją ramię w ramię z psami, żeby nas nie wpuścić. Wychowankowie galery zwykłe frajery :)
RTS UĆ
Posty: 45
Rejestracja: 22.03.2017, 20:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RTS UĆ »

chciałbym tylko przypomnieć ze to wy sie chowaliscie za plecami psów zebysmy sie do was wtedy nie dostali...
wiec cos ci smieszku nie wyszlo ;)

Zydzewiacy sobie zrobili derby z ŁKSem Łomza, i juz im starczy...
tamci przynajmniej nie bluznili na czerwonych, ani nie prowokowali flagami i nie rzucali piro hahahah
kilkanascie tysiecy obsrańców co mecz sie zbiera i srają w gacie zeby tylko nie wszedł ktoś z kim im nie po drodze....

cała Polska wam napewno zazdrosci takiej frekwencji, takiego stadionu i takiego zajebistego zarządu złozonego z kibicow.
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a żydzewiacy ze wsi. =-
WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma »

No tylko czekac az kolejni działacze pojda w slady Widzewiakow, nie wpuszczaja gosci bo nie i c*** i co nam zrobicie... Jesli nie dostaną dotkliwej kary to zobaczycie że takie sytuacje beda sie zdarzac czesciej
Ty nie dramatyzuj, meczy bez udziału kibiców gość przez widzimisie zarządów, zarówno w ekstraklapie jak i niższych ligach w historii było multum > derby Rzeszowa, Krakowa i inne. Ta c****** decyzja przejdzie bez echa jak wiele jej podobnych.
https://t.me/pump_upp
gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel »

Naszym klubem RTS !
Cala Polska o tym wie !
j**** j**** elkaes!
Żydów u nas nie bedzie ! :)
RTS UĆ
Posty: 45
Rejestracja: 22.03.2017, 20:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RTS UĆ »

WASZYM KLUBEM RTS

CAŁA POLSKA O TYM WIE !!

ZAMIAST WPUŚCIC NAS NA MECZ !!

W GACIE ZESRALIŚCIE SIEEEEEE

LALALALALALALALALA !!!

W GACIE ZESRALISCIE SIĘ !!!!!

LALALALALALALALALLA

W GACIE ZESRALIŚCIE SIE :)
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a żydzewiacy ze wsi. =-
gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel »

Moze czas wstawic w koncu screeny jak wziety pod c*** sie adi wypaplales na priwie kim jestes? a potem grzecznie probowales odwrocic kota ogonem i pucowales sie, ze ty sie nie bedziesz napinal jak my nie bedziemy? Wtedy taki anty nie byles tylko pozdrawiales mimo nienawisci? Haha
Ciekawe co na to ci powiedza na meczu twoi funfle ze obsrales zbroje :> a moze znowu dostaniesz zakaz pisania na jakis czas i palenia gandki glombie i bedzie spokoj.....
Socjologiabywa
Posty: 66
Rejestracja: 30.08.2016, 01:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Socjologiabywa »

Entlicheck pisze: Czytając powyzsze wypowiedzi , i znając mentalnosc '' Ludzi Honoru '', cięzko jest nie odnieść wrażenia że nie wpuszczenie nas na derby to swoisty odwet - za wyjebanie tym megalomanom sztandarowych flag... .
Entlicheck pisze:Resztę tych bujd jest tyle samo warta , co to stwierdzenie że "nie zrobiliśmy nic żeby was wpuścić " , z prostej przyczyny , bo wiadomo było od początku że wy zrobicie wszystko żeby nas nie wpuścić
(entliczek będzie zaprzeczał, ale albo jeszcze spał w beciku, albo z pierwszą kolbą się zaznajomił
po połowie dekady, długo wyczekiwane wreszcie derby, na które Łódź czekała dekade:
-pierwsze mylą mi się, z racji czasu z drugimi u Was
zawsze lepsze na ŁKS . Pierwsze po latach oczekiwania chyba u Was, gdzie szliśmy w dobre tysiące osób i wbijaliśmy przy biernej postawie psów przez płot górą... To chybe te, na których spłonęło Robotnicze.
Później w rewanżu dostajecie calą Niciarke i malujecie ŁKS na krzesełkach. Idziecie wtedy marszem również przez Aleje.
Kolejne to te z naszą liczbą porównywalną do Waszej (poza główną trybuną oczywiście) i te pociski z wykorzystywaniem harnasia itd. Chyba każdy kibic z Polski orientuje się jak to wyglądało i nagle zaczęła sie padlina. Z racji wyniku, stłamszenia na trybunach kibicowskiego, a i okolicznych wydarzeń, jak choćby to, że wpierdalamy Wam na Galere przed meczem jumając cała oprawę, kiedy spierdalacie jak zające (ktokolwiek by tam nie był). Nagle ze strony ŁKS zapanowało jakieś przekonanie, że może to nie najlepszy pomysł konfrontować się z nami na trybunach czy wokół derbowych wydarzeń.
Bojkotujecie derby (JAK TO ku*** DERBY BOJKOTOWAĆ? DZIŚ CZYTAM, ŻE TO ZAŁAMANIE HISTORII) i nie wchodzicie, bo dostajecie jedynie całą pule biletów na sektor gości (bez zgody na zajmowanie naszych sektorów)
W ripoście/odwecie na to przyznajecie nam nie sektor gości (ktory u Was sporo mieścił - cała Polska tam witała więc wie) tylko ograniczoną pule biletów 400sztuk :O. Wtedy też płonie crazy cannibals.
Kolejny sezon, to o ile nie popierdoliłem faktów to Łks się zreflektował, zrobił marsz, mniejszy liczbowy, bo koledzy mieli koleją dojechać. Grzeczni jak nigdy. Pochód skręcił wtedy za ówczesnym Realem w lewo i szli ul. Józefa. Tam jednostki zdecydowały się przerwać kordon i do nas wybiec czekających na Niciarce, ale szybko zorientowani, ze nie mają leców w postaci wybiegających kolegów wrócili grzecznie na zieloną szkołe i ŁKS był wtedy w bodajże 600 osób u nas w sektorze gości.
Kolejne derby na ŁKS, mimo zakazu wpuszczenia nas idziemy dobrym pochodem wbrew psiarskim i dochodząc na 50m do stadionu blokują nas wybiegający ełkaesiacy przez co trzymani jestesmy w kordonie dobrą godzine, ganiamy się po parku z gospodarzami, podpalamy chałupkę na rogu Włókniarzy/Mickiewicza i jesteśmy cofani (przy całej zamkniętej głownej ulicy miasta - Mickiewicza) pod central (centrum Łodzi).
W ostatniej sytuacji blokując nam wejście zachowaliście się jak zwykłe k****.
Po latach posuchy derby znów na ŁKS... nowy 'stadion' na który wpuszczona była Polonia Warszawa okazał się nie do przyjęcia dla nas. ŁKSiacy nie zrobili pół roku temu NIC! NIC by derby się odbyły.
j**** Was i Waszą propagande!

i jeszcze raz komentarz od Waszego kumatego :
Entlicheck pisze:Resztę tych bujd jest tyle samo warta , co to stwierdzenie że "nie zrobiliśmy nic żeby was wpuścić " , z prostej przyczyny , bo wiadomo było od początku że wy zrobicie wszystko żeby nas nie wpuścić
d**** koks supereŁKSa tajski box
RTS UĆ
Posty: 45
Rejestracja: 22.03.2017, 20:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RTS UĆ »

ku*** zacytuj całosc a nie wyrwane danie z konteksut ciołku. Napisałem ze reszta tych bujd jest tyle samo warta co stwierdzenie że
'' my nic nie zrobilismy na jesieni'' . Kumasz ?
Bo to wy twierdziliscie ze nic nie zrobilismy, mimo ze to była decyzja Policji , i wojewody zebyscie nie weszli...

natomiast to o czym pisaliscie, czyli te ''bujdy'' to były wasze tłuamczenia obecnej sytuacji, że nasz klub nie chce niby wziac odpowiedzialnosci za nas, gdzie tak naprawde było pewne ze nie wejdziemy od dawna i sam o tym tutaj pisałem, a wy sie tłumaczycie i szukacie winnych, a dawno już sprzedaliscie karnety na bufory...

Jestes pierdolonym maniplatorem i chcesz zeby wyszlo z kontektsu ze my was nie wpuscilismy, bo wiedzielismy ze my nie wejdziemy do was, a to nieprawda i wcale tak nie było ani tak nie pisałem....
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a żydzewiacy ze wsi. =-
MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 »

ku*** muszę bo jak widzę te kłamstwa... Chyba kolega kiepsko zna Łódź jeśli Lukoil przy parku jest 50(!)metrów od stadionu. Jest więcej niż 500metrów. Propagando widzewka trwaj! Baj.
amiN
Posty: 415
Rejestracja: 09.03.2012, 09:04
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: amiN »

Rzadko sie tu wpisuje , bo smiech was czytac jebane internetowe płaczki ale dzisiaj to rozjebaliscie system.

WASZ DURNY PREZESIK OBSRAL GACIE PRZED PATUSAMI JAK TO NAS NAZYWACIE Z BRAM , ze wam MIEJSKI stadion zrujnujemy mimo ze kazda strona wydała pozwolenie ale nie co tam WIDZEWSKI CHARAKTER pokazal kolejny raz ze jestescie tylko LUDZMI HUMORU i cała Polska dalej bedzie sie z was smiala , Nas podobno w Łodzi niema więc kogo wy sie obawiacie??

WASZE szmaty i tak spłoną , szybciej niz wam sie wydaje :))

spoko spoko uszyjecie nowe , taki Widzewski CHARAKTER :)
gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel »

MISTRZ1908 pisze:ku*** muszę bo jak widzę te kłamstwa... Chyba kolega kiepsko zna Łódź jeśli Lukoil przy parku jest 50(!)metrów od stadionu. Jest więcej niż 500metrów. Propagando widzewka trwaj! Baj.
Ja jebe jaki ty matol jestes... na mapie nawet pokazuje 1km i co to znaczy ze nie znasz lodzi cymbale?
ku*** zeby takie tluki tutaj zabieraly glos w takich bzdetach........

c*** czy 50 czy 500 czy km kazdy wie o co chodzi przeciez.
Mr.KKK
Posty: 140
Rejestracja: 22.01.2011, 19:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mr.KKK »

"W ripoście/odwecie na to przyznajecie nam nie sektor gości (ktory u Was sporo mieścił - cała Polska tam witała więc wie) tylko ograniczoną pule biletów 400sztuk" - tyle miejsc miał wtedy sektor gości, nie daliście nam więcej biletów tylko tyle ile przysługuje (5%) i liczyliście że do nas dostaniecie c*** wie ile? Taka prawda że to wy zaczęliście całą te szopke biletową.
ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY - RODOWICI 1908 ŁODZIANIE ǝʍoʇɹods oʍʇsʎzɹɐʍoʇ ǝzɔıuloɹ
rozpierdol
Posty: 443
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol »

amiN pisze:Rzadko sie tu wpisuje , bo smiech was czytac jebane internetowe płaczki ale dzisiaj to rozjebaliscie system.

WASZ DURNY PREZESIK OBSRAL GACIE PRZED PATUSAMI JAK TO NAS NAZYWACIE Z BRAM , ze wam MIEJSKI stadion zrujnujemy mimo ze kazda strona wydała pozwolenie ale nie co tam WIDZEWSKI CHARAKTER pokazal kolejny raz ze jestescie tylko LUDZMI HUMORU i cała Polska dalej bedzie sie z was smiala , Nas podobno w Łodzi niema więc kogo wy sie obawiacie??

WASZE szmaty i tak spłoną , szybciej niz wam sie wydaje :))
17 maja pod telebimem będziecie mogli wszyscy wspólnie zaszlochać z tego powodu.
1910
showmustgoon
Posty: 248
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon »

Także szykujcie swoje kobiety by godnie Amica spędziła wieczór. Prezerwatywy kupcie z kasy na oprawę.
Mr.KKK
Posty: 140
Rejestracja: 22.01.2011, 19:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mr.KKK »

showmustgoon pisze:Także szykujcie swoje kobiety by godnie Amica spędziła wieczór. Prezerwatywy kupcie z kasy na oprawę.
Za kasę z oprawy fundniemy Wam wazelinę jak ruskie do Was przyjadą, a ich ruch skorzysta :)

PS. Delfiny pasywne czy aktywne?
ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY - RODOWICI 1908 ŁODZIANIE ǝʍoʇɹods oʍʇsʎzɹɐʍoʇ ǝzɔıuloɹ
error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 »

amiN pisze:Rzadko sie tu wpisuje , bo smiech was czytac jebane internetowe płaczki ale dzisiaj to rozjebaliscie system.

WASZ DURNY PREZESIK OBSRAL GACIE PRZED PATUSAMI JAK TO NAS NAZYWACIE Z BRAM , ze wam MIEJSKI stadion zrujnujemy mimo ze kazda strona wydała pozwolenie ale nie co tam WIDZEWSKI CHARAKTER pokazal kolejny raz ze jestescie tylko LUDZMI HUMORU i cała Polska dalej bedzie sie z was smiala , Nas podobno w Łodzi niema więc kogo wy sie obawiacie??

WASZE szmaty i tak spłoną , szybciej niz wam sie wydaje :))

spoko spoko uszyjecie nowe , taki Widzewski CHARAKTER :)
W koncu ktos z Lksu nazwal rzeczy po imieniu. Dzieki za podsumowanie swoich kolegow i te placze ze nie wejda na derby.

ps. Widzew nie ma prezesa a decyzje podjal zarzad w 6 osob.

straszycie spaleniem tych flag tak jakbysmy jeszcze ich nie stracili. Wykrojone=spalone to kazdy wiedzial juz pierwszego dnia wiec czym tu straszysz? Druga sprawa taka ze nawet na zywo tych flag nie widziales i nie masz zielonego pojecia gdzie sa i kiedy zostana spalone
El Patron
Posty: 22
Rejestracja: 17.12.2016, 12:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: El Patron »

z punktu widzenia postronnego obserwatora decyzja Widzewa dramatyczna i największy śmiech, że maczają w tym palce kibice i jeszcze wydają jakieś oświadczenia tłumaczące tą decyzje.

Wszyscy wiedzą, że chodzi o flagi nawet działacze z tego co widziałem mówili o tym otwarcie co jest ku*** ciężko śmieszne. Teraz nie będziecie ŁKSu wpuszczać aż w końcu spala te flagi u siebie ??
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

Spy pisze:Dante89 szkoda tlumaczyc bo glupi i tak wie lepiej ...

- jak sprzedawalismy karnety to bylo ze to sztuczna marketingowa pompa , jak sie okazalo ze jednak nie to napewno 15tys dzieciakow i kilku rodzicow a u nich 3000 ultra hools
- jak dostaja w******* to ze akurat w ich ekipie byly babcie :)
- jak pisza o naszych FC to wiesniaki ale jak ktos sie laskawie u nich pojawi z poza Lodzi to masturbacja w pelni
- jak frekwencja duza to c*** nie temat kibolski ale ich pisanie o olimpijczykach jest w c*** kibolskie
- jak ktos raz napisal o ich forum to ze nie mamy swojego zycia a co drugi ich wpis jest o tym co piszemy na naszych forach

itd... itp...

i co zaraz nastapi ?? wpis o flagach :) a moze o jankach na trybunie albo placz o niewpuszczaniu na derby
Do wygrania bilet na telebim :)
jednak odpowiedz C zdominowala :)
error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 »

El Patron pisze: Wszyscy wiedzą, że chodzi o flagi nawet działacze z tego co widziałem mówili o tym otwarcie co jest ku*** ciężko śmieszne. Teraz nie będziecie ŁKSu wpuszczać aż w końcu spala te flagi u siebie ??
Nastepnych derbow moze juz nie byc ;)
Tak dzialacze boja sie ze gdy Lks wywiesi flagi to wylecimy na boisko (barierka po jajka) i dostaniemy jakies walkower od kibica LKSu ktory rzadzi w ŁZPN i to pogrzebie szanse na awans. Moze obawy naciagane ale trzeba byc w skorze widzewiaka zeby wiedzial jak duzo ludzi w Lodzi jest nie przychylna Widzewowi.
hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ »

http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/w ... minalskim/

Nadeszła kara k**** stara, nie zasiądziesz na stadionie derbowego rywala :)
WhyAlwaysMe
Posty: 39
Rejestracja: 01.03.2017, 18:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhyAlwaysMe »

robotopo pisze:Czytajac wpisy "kibicow" Widzewa to naprawde nie wierze, ze to dzieje sie naprawde, kabaret !
No ale jak się czyta wpisy "kibiców" ŁKS-u to też nie wierzę, to jest naprawdę cyrk...
Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan »

Cały Łks i ich semicka ligika wygląda tak:
Łks nie wpuścić Widzewa - dobzie
Widzew nie wpuścić Łksu - źle, brak honoru, poskarżymy się Lechowi.
ODPOWIEDZ