Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 »

To jest ku*** jakas kpina ze strony kibicow RTSU, powinni wam ujebac punkty zebyscie mieli nauczke. Nie robicie nic by kibicow ŁKSU wpuszczono a jeszcze nie dawno plakaliscie ze sektor gosci kilka lat pusty. Jestem przekonany ze jakbyscie zagrozili bojkotem meczu derbowego to wasz smieszny zarzad by sie ugial , ale jak widac wam to jest na reke. Kibolstwo jakie znalismy kiedys umiera, niestety.
iparts.pl
hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ »

Trzeba było pokazać tą solidarność na jesień, albo parę lat wcześniej. Jak Puchalski nie wpuścił was na derby, to pokazaliśmy solidarność kibicowską. A w zamian wy później staliście pod wiaduktem ramię w ramię z psami żeby nas niewpuścić. Więc c*** z tym waszym łks, płaczcie sobie dalej.
Eisbar
Posty: 3
Rejestracja: 09.05.2017, 21:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eisbar »

A temu całemu gringo to się chyba świat zawalił po tej decyzji choć i tak by na derby nie poszedł. Przynajmniej spokój na forum będzie.

Łks macie za karę i tyle w temacie.
showmustgoon
Posty: 248
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon »

W sprawie ujemnych punktów macie c*** do gadania. Jak definitywnie stracimy szansę na awans to puścimy Drwęce.
wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 »

Jatoja49 pisze:To jest ku*** jakas kpina ze strony kibicow RTSU, powinni wam ujebac punkty zebyscie mieli nauczke. Nie robicie nic by kibicow ŁKSU wpuszczono a jeszcze nie dawno plakaliscie ze sektor gosci kilka lat pusty. Jestem przekonany ze jakbyscie zagrozili bojkotem meczu derbowego to wasz smieszny zarzad by sie ugial , ale jak widac wam to jest na reke. Kibolstwo jakie znalismy kiedys umiera, niestety.
Żartujesz ? Polecam poczytać ich forum,gdzie nawołują do nie wpuszczenia nas,a nie którzy piszą że jak już musimy sie zjawić to podwoić ochronę na meczach i dokładnie przeszukiwać każdego !! Tak takie rzeczy na forum kibicowskim Widzewa i niech ktos powie że oni jankami nie wypchali tego stadionu to jebne ,stylowka widzewska
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie
Dante89
Posty: 109
Rejestracja: 13.09.2009, 14:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dante89 »

Radicaal pisze:Konflikt z wpuszczaniem lub nie kibiców gości rozpoczął Widzew.Pisałem już tutaj o tym.
ŁKS nie został wpuszczony na któreś tam derby,z przyczyn błahych.Wielki remont sektora czy coś w ten deseń.Nie pamiętam.
Pamiętam za to,że w tym czasie,pracował u Was w klubie Puchalski.O ten okres mnie chodzi.
Po czym,po trzech dniach (!) pojawia się Lech na Niciarce,w 2000 kiboli.
Jeśli dobrze pamiętam,po tym meczu przybiliście układ z Lechem.
I to było początkiem tego,co mamy teraz.
Tak,ŁKS po Waszym popisie (Boże,którym z koleji),również zaczął robić Wam problemy z wejściem.Czego żeście się spodziewali???
Krucha ta Twoja pamięć z tego co widzę.

1. Pierwsze Derby, których nie mogliście oglądać na Widzewie były w 2011 roku. Był to okres kiedy na Widzewie już nie przyjmowano gości. Na wszystkich wcześniejszych potyczkach obecna była wasza delegacja, więc nie pisz głupot.
W 2005 roku zbojkotowaliście Derby, bo wam liczba i cena biletów na Niciarkę nie przypasowała. Dlatego Puchalski na następne Derby dał wam tylko klatkę (za co nasłuchał się paru słów od nas), a w rewanżu wasi działacze zrobili to samo. Na kolejne derby dostaliście już całą Niciarkę. Ostatnie derby z kibicami lokalnego rywala miały miejsce na Widzewie w 2009 roku (dostaliście klatkę), meczu rewanżowego nie dane nam było oglądać ze względu na zakaz po atrakcjach w Zabrzu i "blokadę" przez was naszego pochodu.
Takie są fakty.
2. Układ z Lechem trwał już w 2004 roku, kiedy Widzew grał jeszcze w ekstraklasie.
Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 »

wid08 pisze:
Jatoja49 pisze:To jest ku*** jakas kpina ze strony kibicow RTSU, powinni wam ujebac punkty zebyscie mieli nauczke. Nie robicie nic by kibicow ŁKSU wpuszczono a jeszcze nie dawno plakaliscie ze sektor gosci kilka lat pusty. Jestem przekonany ze jakbyscie zagrozili bojkotem meczu derbowego to wasz smieszny zarzad by sie ugial , ale jak widac wam to jest na reke. Kibolstwo jakie znalismy kiedys umiera, niestety.
Żartujesz ? Polecam poczytać ich forum,gdzie nawołują do nie wpuszczenia nas,a nie którzy piszą że jak już musimy sie zjawić to podwoić ochronę na meczach i dokładnie przeszukiwać każdego !! Tak takie rzeczy na forum kibicowskim Widzewa i niech ktos powie że oni jankami nie wypchali tego stadionu to jebne ,stylowka widzewska

I to mnie dziwi, bo bylem na meczu Widzewa i towarzystwo jest w miare ogarniete, to raczej stowarzyszenie powinno dzialac w tej sprawie a zdanie jankow to c*** kogo obchodzi. Mozna podac argument ze RTS nie byl na derbach na ŁKSie ale ku*** bylem i na al. Unii i na Piłsudskiego i w chwili obecnej derby sa mozliwe tylko na Widzewie i jestem przekonany ze przy obecnosci psow do awantury by nie doszlo no moze poza rzucanymi racami bo to nie problem, a na ŁKSIE tych derbow jakos nie widze, po prostu nie ma mozliwosci tam rozegrania takiego meczu z kibicami RTSu.
łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 »

Największą prutę i nakrętkę na to by nie wpuścić ŁKSu na tych prowidzewskich fanpage'ach kręcą jakieś Panie +/-30 lat i ludzie z Sieradzów, Starachowic i innych zakątków Polski i województwa co to Łódź widzą ewentualnie co 2 tygodnie podczas podróży na i z stadionu. Ogólnie tam to jakaś dziwna tendencja panuje, że z Łodzi to się mało kto się udziela.
Spy
Posty: 360
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy »

Dante89 szkoda tlumaczyc bo glupi i tak wie lepiej ...

- jak sprzedawalismy karnety to bylo ze to sztuczna marketingowa pompa , jak sie okazalo ze jednak nie to napewno 15tys dzieciakow i kilku rodzicow a u nich 3000 ultra hools
- jak dostaja w******* to ze akurat w ich ekipie byly babcie :)
- jak pisza o naszych FC to wiesniaki ale jak ktos sie laskawie u nich pojawi z poza Lodzi to masturbacja w pelni
- jak frekwencja duza to c*** nie temat kibolski ale ich pisanie o olimpijczykach jest w c*** kibolskie
- jak ktos raz napisal o ich forum to ze nie mamy swojego zycia a co drugi ich wpis jest o tym co piszemy na naszych forach

itd... itp...

i co zaraz nastapi ?? wpis o flagach :) a moze o jankach na trybunie albo placz o niewpuszczaniu na derby
Do wygrania bilet na telebim :)
RumburakMlekota
Posty: 6
Rejestracja: 05.01.2017, 02:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RumburakMlekota »

Radicaal pisze: Tak,ŁKS po Waszym popisie (Boże,którym z koleji),również zaczął robić Wam problemy z wejściem.Czego żeście się spodziewali???
Dobrze że w końcu się przyznaliście że robiliście problemy z wejściem.
Teraz czekam na nasze popisy
Jak robiliśmy Wam wcześniej problemy z wejściami?
stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg »

Jatoja49 pisze:
I to mnie dziwi, bo bylem na meczu Widzewa i towarzystwo jest w miare ogarniete, to raczej stowarzyszenie powinno dzialac w tej sprawie a zdanie jankow to c*** kogo obchodzi. Mozna podac argument ze RTS nie byl na derbach na ŁKSie ale ku*** bylem i na al. Unii i na Piłsudskiego i w chwili obecnej derby sa mozliwe tylko na Widzewie i jestem przekonany ze przy obecnosci psow do awantury by nie doszlo no moze poza rzucanymi racami bo to nie problem, a na ŁKSIE tych derbow jakos nie widze, po prostu nie ma mozliwosci tam rozegrania takiego meczu z kibicami RTSu.
Możesz rozwinąć swoją ocenę.
Wytłumacz mi czemu na trybunie o pojemności 5700 z wydzielonym sektorem gości na 900 osób nie można rozegrać meczu z udziałem kibiców gości ??
:twisted:
Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 »

stachuzrdg pisze:
Jatoja49 pisze:
I to mnie dziwi, bo bylem na meczu Widzewa i towarzystwo jest w miare ogarniete, to raczej stowarzyszenie powinno dzialac w tej sprawie a zdanie jankow to c*** kogo obchodzi. Mozna podac argument ze RTS nie byl na derbach na ŁKSie ale ku*** bylem i na al. Unii i na Piłsudskiego i w chwili obecnej derby sa mozliwe tylko na Widzewie i jestem przekonany ze przy obecnosci psow do awantury by nie doszlo no moze poza rzucanymi racami bo to nie problem, a na ŁKSIE tych derbow jakos nie widze, po prostu nie ma mozliwosci tam rozegrania takiego meczu z kibicami RTSu.
Możesz rozwinąć swoją ocenę.
Wytłumacz mi czemu na trybunie o pojemności 5700 z wydzielonym sektorem gości na 900 osób nie można rozegrać meczu z udziałem kibiców gości ??
Po prostu sobie nie wyobrazam derbow na jednej trybunie z prowizorycznym sektorem gosci, z reszta z tego co sie orientuje to policja nie wyraziła zgody na ten mecz a nie zarząd ŁKSu, u was jest na odwrot, to zarzad robi problemy, a stowarzyszeniu kibicow Widzewa to nie przeszkadza, widocznie nie chcecie miec dobrych kibolskich meczy wiec zycze wam gry na pastwiskach. Koniec z mojej strony
stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg »

O czym ty tu do mnie piszesz ?? Jaki prowizoryczny sektor gości ?. Na tej ich trybunce jest odgrodzony sektor gości z osobnym wejściem, to gdzie ty tu widzisz prowizorkę. Przecież tam nawet łatwiej odizolować ten sektor niż na Widzewie. Z jednej strony sektor buforowy a z drugiej nie ma co odgradzać.
Psy sobie coś ubzdurały i zamknęły im sektor
:twisted:
bobrowy staw
Posty: 51
Rejestracja: 01.03.2017, 03:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bobrowy staw »

error04 pisze:
bobrowy staw pisze:Jestem większym patriotą ci wy wszyscy wzięci widzewskie obsrance gdy ruskie pluja na Polske pisząc jakieś gowno na ścianie czy inne to nie mówię ze deszcz pada ludzie "honoru".
Zacznij od pisania poprawna polszczyzna panie "patriota".
Myslisz ze jak zaczniesz post od "nie jestes z Lksu" to twoje zdanie jest jakies wazniejsze? Gdzie ten pysk obili ci widzewiacy w takim razie? W sumie to tyle co chcialem napisac. Przeczytaj swoje glupoty jeszcze raz zaczynajac od tych:
....też nie można pakować każda do jednego worka.
Ja niewiem jakie są, bo nigdy w Rosji nie byłem i nie opowiem ale słyszałem od ludzi właśnie dużo dobrego o nich, może znajdzie się ktoś tutaj który był w Rosji to ci opowie.
A pozniej przeczytaj to co piszesz do nas i bierz tabletki ta jak lekarz zalecal.
Widzewiaczek mnie poucza hahahaha, wy kogoś obic hahaha tylko żeby wam się drzwi w autobusie nie zaciely.

No i co tu takiego wynalazles, bo nie mam pojęcia jakie są ruskie pindy tylko słyszałeś coś tam o nich, ale koło c**** mi latają a nie trzeba pojechać do Rosji by spotkać ruskich wystarczy choćby pojechać do Czarnogóry by spotkać ruskie k****.

Sytuacja wyglada tak smieciu że jesteście wstydem dla Polski, tylko nie zapomnijcie głośno krzyczeć "ruska ku***" jak na Marszu Niepodległości odrazu widać że zgoda dla ruchania haha.
podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: podejźrzon »

bobrowy staw pisze: Widzewiaczek mnie poucza hahahaha, wy kogoś obic hahaha tylko żeby wam się drzwi w autobusie nie zaciely.
żebyś ku*** wrócił z wyjazdu w całości, a nie s********* jak na Rudzie:).

j***** napinacz, pierdolenie o wstydzie dla Polski, hahahahahaha :D
error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 »

bobrowy staw pisze:No i co tu takiego wynalazles, bo nie mam pojęcia jakie są ruskie pindy tylko słyszałeś coś tam o nich, ale koło c**** mi latają a nie trzeba pojechać do Rosji by spotkać ruskich wystarczy choćby pojechać do Czarnogóry by spotkać ruskie k****.
Nawet nie wnikam komu tam przez neta kibicujesz. Sam sobie barania zaprzeczasz w kazdym poscie nawet cytujac swoje posty zaprzeczasz im. Nigdy ruskiego nie poznales, ale jednak poznales, a moze jednak nie poznales, ale ktos tam mowil ze...itd itd
Rozdwojenie jazni czy dajesz swojemu chlopakowi tez pisac z tego konta? Domyslam sie ze twoje slowo musi byc ostatnie wiec odpisz mi a pozniej zamilcz.
gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel »

Olac ten "bobrowy staw" przecie na pierwszy rzut oka widac ze to cwloza jakas.

He he cos pieknego poczytac lament elkaesiusiakow przed snem. Skamlac zydy skamlac, rewelacja hehe:D
"Ej bo my jestesmy kibole i gity a Widzew to janki" hehehe idzta sie k**** poskarzyc na policje ze was wpuscic nie chcemy frajery bez honoru hehe. Zbyt duzo k**** nadzieji polozyliscie w tym meczu. Wasze wypociny to dowod ze decyzja byla sluszna. j**** was :)
bobrowy staw
Posty: 51
Rejestracja: 01.03.2017, 03:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bobrowy staw »

@podejrzon
Kolegii pod szpitalem też nie zostawiajcie haha

@error04
Ty jesteś naprawde upośledzony - ale na ruskie vkontakte i ich strone ofnews (coś al'a SO) i poczytać piękne komentarze na temat Polaków jak to wskrocie moge to co oni tam pisali - gowno Słowiańskie, narod hydraulikow czy prostytutki, ale śmieszny widzewek dalej ludzi bedzie przekonywał.
Pioseneczka Feduka też nie przypadkowa Polak -"ku***"

Poznałem ruskie ale nie w Rosji ty j***** kretynie bo tam nigdy nie bylem.
gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel »

Ok. Fajnie popierdoliles co ci lezalo na serduszku? Skonczyles misje? to teraz wypierdalaja picko do siebie, papa

Widzew&CSKA !!!!
ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ProudOfPoland »

gringocwel pisze:Olac ten "bobrowy staw" przecie na pierwszy rzut oka widac ze to cwloza jakas.

He he cos pieknego poczytac lament elkaesiusiakow przed snem. Skamlac zydy skamlac, rewelacja hehe:D
"Ej bo my jestesmy kibole i gity a Widzew to janki" hehehe idzta sie k**** poskarzyc na policje ze was wpuscic nie chcemy frajery bez honoru hehe. Zbyt duzo k**** nadzieji polozyliscie w tym meczu. Wasze wypociny to dowod ze decyzja byla sluszna. j**** was :)
Eh, co za znak jebanych czasów. Widzewiak cieszy się, że dzięki policji nie będzie ich rywali na derbach. Dla mnie w tym momencie taki mecz straciłby cały urok. Ale widać teraz takie honorowe czasy. Nasza scena kibicowska jest obecnie dnem.
stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stopislamizacjieurop »

Tak jak pisałem wcześniej ,wiedziałem że do tego dojdzie! Macie nowy fajny stadionik sektor gości jest i powinniście zrobić wszystko żeby gości wpuścili i nieważne że to największa kosa ,jakieś robienie wypominek z przed lat żenada....
Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck »

Prawda jest taka, że gdyby nie flagi to ŁKS by wszedl na derby.

Czytając powyzsze wypowiedzi , i znając mentalnosc '' Ludzi Honoru '', cięzko jest nie odnieść wrażenia że nie wpuszczenie nas na derby to swoisty odwet - za wyjebanie tym megalomanom sztandarowych flag...

na nic innego przez te pol roku nie było ich stać żeby sie odgryżć za takie upokorzenie, więc frajerki postanowiły mśćić się w taki sposob... jakie to typowo Widzewskie :) .... a pozniej minie poł roku , i jeden z drugim bedzie znowu pierdolił swoje wymysły że ''ŁKS ma kompleks Widzewa'' itp..
za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! »

Entlicheck pisze:Prawda jest taka, że gdyby nie flagi to ŁKS by wszedl na derby.

Czytając powyzsze wypowiedzi , i znając mentalnosc '' Ludzi Honoru '', cięzko jest nie odnieść wrażenia że nie wpuszczenie nas na derby to swoisty odwet - za wyjebanie tym megalomanom sztandarowych flag...

na nic innego przez te pol roku nie było ich stać żeby sie odgryżć za takie upokorzenie, więc frajerki postanowiły mśćić się w taki sposob... jakie to typowo Widzewskie :) .... a pozniej minie poł roku , i jeden z drugim bedzie znowu pierdolił swoje wymysły że ''ŁKS ma kompleks Widzewa'' itp..
o ja pierdolę haha ale Ty żydzie jesteś pojebany no nie mogę z Tobą haha :)
szwadron97
Posty: 841
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 »

do b klasy Widzew powinni zdegradowac jak nie umieja przyjac gosci kto im dal licencje?
serce miasta
Posty: 931
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta »

Zrozum tumanie w końcu że działacze naszego klubu doskonale zdaja sobie sprawe z cisnienia jakie jest na was wśród ogólu Widzewskiej spoleczności za min. flagi,masz racje.Działacze nie boja sie ze wy rozjebiecie sektor tylko boją sie ze kibice Widzewa zrobią rozpierduche.W kuluarach mówi sie o jakimś poważnym inwestorze więc klub nie chce aby to wszystko co dzieje sie pozytywnego wokół klubu poszło sie j****.Rozumiesz???
Na Widzewie jest najlepiej od lat i to wasze pierdolenie o januszach jankach itd.mozecie sobie uskuteczniać wsród swojej obrzezanej społecznosci dlatego podejrzewam ze z waszego powodu nikt nie chce tej atmosfery mącić i kazdy przyjął do wiadomosci decyzje klubu bez zbędnego pierdolenia.Derby są każdego dnia na miescie a w tej rywalizacji nie mozecie chyba narzekać na brak chęci rewanżu za fany,bo na wyjazdy jeździcie i zbieracie sie z psami więc tu zrewanzowiać sie trudniej.Szoda mówi sie trudno...
Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fjk »

widzewiacy to co tutaj pisza to nie jest nawet smieszne , zenada powazny sponsor w kuluarach zaraz bedzie lm i te sprawy ;) boją sie że zrobią rozpierduche na cały stadion ja p******* ale powiało grozą strach się bać :) w takim razie derbów już nigdy nie bedzie tylko zwykły ligowy mecz w dodatku bez kibiców gosci
jimmyjazz
Posty: 100
Rejestracja: 06.03.2007, 14:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jimmyjazz »

Serce miasta napisał jak jest. Patrząc na to z boku, jako kibic ŁKS, też tak to widzę. Ryzyko przebicia balonika szczęścia, wspaniałej atmosfery itd. jest zbyt duże. Od strony czysto biznesowej i wizerunkowej jest to nawet zrozumiałe. Tyle, że jeżeli policja wydała zgodę to już jest wasz problem, że nie wytrzymujecie ciśnienia. Nikt nie rozwali żadnego stadionu, bo też wiemy jakie są tego konsekwencje. Jedyne co, to możecie się wysypać na murawę plus tradycyjna kamionka i rzucanie racami. Z naszej strony pewnie 4 ogniska. Mecz na całą Polskę pokaże TVP i taki przekaz nie może iść w świat zdaniem ludzi z Widzewa.
Spójrzmy na to logicznie, bez emocji. Dla miasta derby przestały być promocją. Za każdym razem są awantury, 90 minut jazdy po rywalu, sparaliżowane miasto, majątek wydany na MO, helikoptery itd. Komu się to opłaca ? Niestety, ale ciągle żyjemy przeszłością, a przyszłość jest zupełnie inna. Derbów jakie pamiętamy nie będzie przez lata. c*** z takimi derbami. Normalni kibice Widzewa chcieliby ŁKS, nawet kosztem patrzenia na jarające się flagi. To jest część całej tej zabawy. My też patrzyliśmy jak palicie CC, wy na Robotnicze.
Mam nadzieję, że kiedyś wy przyjdziecie do nas, my do was i skończy się ten kabaret, który trwa od kilku lat.
anty1908
Posty: 45
Rejestracja: 20.07.2016, 11:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: anty1908 »

Widzewscy działacze się obsrali - szkoda.

Teraz zobaczymy czy dołączą do nich Widzewscy ultrasi robiąc oprawę bez piro - wcale bym się nie zdziwił :)


j**** takie derby
Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 »

jimmyjazz pisze:Serce miasta napisał jak jest. Patrząc na to z boku, jako kibic ŁKS, też tak to widzę. Ryzyko przebicia balonika szczęścia, wspaniałej atmosfery itd. jest zbyt duże. Od strony czysto biznesowej i wizerunkowej jest to nawet zrozumiałe. Tyle, że jeżeli policja wydała zgodę to już jest wasz problem, że nie wytrzymujecie ciśnienia. Nikt nie rozwali żadnego stadionu, bo też wiemy jakie są tego konsekwencje. Jedyne co, to możecie się wysypać na murawę plus tradycyjna kamionka i rzucanie racami. Z naszej strony pewnie 4 ogniska. Mecz na całą Polskę pokaże TVP i taki przekaz nie może iść w świat zdaniem ludzi z Widzewa.
Spójrzmy na to logicznie, bez emocji. Dla miasta derby przestały być promocją. Za każdym razem są awantury, 90 minut jazdy po rywalu, sparaliżowane miasto, majątek wydany na MO, helikoptery itd. Komu się to opłaca ? Niestety, ale ciągle żyjemy przeszłością, a przyszłość jest zupełnie inna. Derbów jakie pamiętamy nie będzie przez lata. c*** z takimi derbami. Normalni kibice Widzewa chcieliby ŁKS, nawet kosztem patrzenia na jarające się flagi. To jest część całej tej zabawy. My też patrzyliśmy jak palicie CC, wy na Robotnicze.
Mam nadzieję, że kiedyś wy przyjdziecie do nas, my do was i skończy się ten kabaret, który trwa od kilku lat.
No tylko czekac az kolejni działacze pojda w slady Widzewiakow, nie wpuszczaja gosci bo nie i c*** i co nam zrobicie... Jesli nie dostaną dotkliwej kary to zobaczycie że takie sytuacje beda sie zdarzac czesciej
lokomada
Posty: 16
Rejestracja: 10.12.2011, 17:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: lokomada »

Przeczytajcie komunikat:
"Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, iż w związku z wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia realnych zagrożeń naruszenia porządku publicznego na terenie miasta Łodzi w dniu rozgrywania meczu derbowego pomiędzy drużyną Widzewa Łódź, a ŁKS Łódź zaplanowanego na dzień 17 maja 2017 roku g.19:10, podjął decyzję o nieprzyjmowaniu zorganizowanej grupy kibiców gości.

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź "

To jest najlepsze: "w związku z wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia realnych zagrożeń naruszenia porządku publicznego na terenie miasta Łodzi w dniu rozgrywania meczu derbowego"

Klub dba o bezpieczeństwo na terenie miasta czy od tego jest policja bo już zgłupiałem...
Może w ogóle niech zamkną stadion dla kibiców bo jest realne zagrożenie, że ktoś idąc na mecz wpadnie pod samochód albo złamie nogę...
Głupszego uzasadnienia nie widziałem.
WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma »

Fakt idiotyczny komunikat.
https://t.me/pump_upp
Jarcar
Posty: 184
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jarcar »

Tego jeszcze nie grali żeby jedni kibice uniemożliwili drugim obejrzenie meczu. Cóż, wychodzi ten wasz słynny widzewski charakter.
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.
Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Miasto nasze »

Jarcar pisze:Tego jeszcze nie grali żeby jedni kibice uniemożliwili drugim obejrzenie meczu. Cóż, wychodzi ten wasz słynny widzewski charakter.
A wtedy jak nas zablokowaliscie co sie zbieraliscie pod Kaliskim ? :) Heheheh krotka masz pamiec.
Abr1908
Posty: 521
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 »

WidzewskaCharyzma pisze:Fakt idiotyczny komunikat.
Ten komunikat jest tak dziwaczny ze nie da się go wybronic.Trochę czasu było żeby wymyśleć coś mądrzejszego.
ŁKS Łódź Polska
error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 »

W zarzadzie Widzewa jest 6 osob i to oni miedzy soba glosowali i podjeli taka decyzje. Tak sa to tez kibice Widzewa ale sa to tez powazne osoby prowadzace biznes. Latwo jest byc anonimem na forum i pisac wpuscic gosci ale gorzej to wyglada gdy trzeba sie podpisac pod tym swoim nazwiskiem. Rozmawiamy tu o powaznych osobach a nie o 18 latakach z pucha i szalikiem w reku bo chyba niektorzy mysla ze tacy siedza w zarzadzie.
Wy natomiast liczycie liczbe postow ktore sa za nie przyjeciem gosci. Ile to osob 20? 30? 40? Ja widze po forum swojego FC ze 19/20 osob chce gosci na sektorze.

ps. komunikat taki dupny troche
Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck »

Miasto nasze pisze:
Jarcar pisze:Tego jeszcze nie grali żeby jedni kibice uniemożliwili drugim obejrzenie meczu. Cóż, wychodzi ten wasz słynny widzewski charakter.
A wtedy jak nas zablokowaliscie co sie zbieraliscie pod Kaliskim ? :) Heheheh krotka masz pamiec.
ale co Ty porownujesz ??

Wtedy mieliscie zakaz wyjazdowy za cos innego , bodajze Zabrze, Wasz klub nawet nie mogl wystosować prosby o bilety dla was, na sektorze gosci usadzone były za free dzieci z domów dziecka, owszem zebraliscie się i na zakazie chcieliscie podjechać Nam pod stadion, wiec wybieglismy Wam na przeciw.
I to nie my was wtedy zatrzymalismy tylko psiarnia was doprowadziła do okoic obecnego Lukoila i was tam przytrzymali... chyba sam nie pamietasz jak było matole...

a teraz sytuacja jest zupelnie inna... nasz klub wystąpił o bilety, Wy macie nowy stadion, i pozwolenie na obecnosc gosci na meczu podwyzszonego ryzyka, a mimo to obsraliscie zbroje megalomanki...

Całe srodowisko czerwone nie chce nas na derbach, i tyle, i to było wiadomo od dawna....
a to jak sie tłumaczycie to po prostu woła o pomste do nieba.... no ja p******* przeciez to jest cyrk na kólkach :D a że beda awantury, a że bedzie niespokojnie na miescie hahaha, prawda jest taka że wy sami zwaliliscie odpowiedzialnosc za to na barki swoich działaczy, bo nie wierze ze macie az tak malo do powiedzenia. prawda jest taka i kazdy o tym wie ze jest wam to na ręke i tyle...
porownujcie dalej głąby sie do tego co bylo w zeszlej rundzie na naszej trybunie, gdzie psy sie w czoło popukały jak uslyszeli ze nasz klub chce wam dac 700 biletow... piszcie co bylo 5 lat temu , 10 , jeszcze napiszcie że was w 1973 roku nie chcielismy wpuscic obsrance hahaha...
PolnocnaStrona
Posty: 283
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona »

Ludzie że Łks na derby nie wejdzie to można było się spodziewać od początku rundy nie wiadomym było kiedy zapadnie ostateczna decyzja i jej powód. Zarząd Widzewa musiał wziąć tą decyzję na swoje barki. Komunikat owszem z d***... ale to jest nie istotne, taką podjęli decyzję a powód jej jest wiadomy. Każdy zdrowo myślący wie jak ten mecz mógłby wyglądać i co by się działo.
Policja i ŁZPN oczywiście umyli ręce od tego bo po co mają sobie zarzucać na siebie winę ale wiadome że zwłaszcza tym pierwszym to bardzo na rękę a związek też pewnie ma to gdzieś.
Nie piszcie głupot bo bardzo wielu fanów Widzewa chciałoby derby z kibicami gości, sporo też januszy jest przeciwko żeby nie było...niestety niewiele można zrobić. Czasy mocno się zmieniły, stadiony są inne i ciężko zabezpieczyć.
Ciekaw jestem jakby Widzew jednak wydał dzisiaj pozytywną opinię czy przez ten tydzień jeszcze czegoś nie wymyśliły by białe kaski bo z tego co słyszałem mieli oni bardzo duże zastrzeżenia do zbyt małych buforów. Niestety już się nie dowiem.
ziomal1910
Posty: 263
Rejestracja: 27.09.2009, 21:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ziomal1910 »

To że w Łodzi jest 50/50 to jest racja niestety my mamy wieciej fc co stanowi o sile klubu
NoMatterWhat
Posty: 766
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat »

ziomal1910 pisze:To że w Łodzi jest 50/50 to jest racja niestety my mamy wieciej fc co stanowi o sile klubu
Niestety?
gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel »

Elkaesiusiaki takie z was prawilne patusy a placzecie jak zwykle cipy....gdzie ta wasza mentalnosc?

Jude raus pod telebim !
ODPOWIEDZ