Piro Shop

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

wichrowe wzgorze

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wichrowe wzgorze » 07.03.2017, 00:44

Jeżeli uważacie, że Łomża ma lepszą bandę od Wigier to...:D

Piro Shop
janko-81

Post autor: janko-81 » 07.03.2017, 04:51

SuwalskieWigry pisze:Kolego,najpierw napisz,jaki klub reprezentujesz.Po drugie,obecnie Łomża,to ma młyn na poziomie 20-30 osób,poza meczami z Widzewem i ŁKSem,więc nie za bardzo rozumiem o czym bredzisz...nie wprowadzaj ludzi w błąd,gdy czegoś nie wiesz..Niby coś stwierdzasz,a na koniec pytasz czy ktoś potwierdzi..Obiektywnie rzecz biorąc,ani my,ani Łomża jakoś przekonująco od siebie nie odstajemy..
Kolego jeśli po liczbach w młynie oceniasz siłę ekipy to gratuluję.

Wymień mi jeden dym z nami, który wygraliście w Waszej całej historii.

Przypomnieć Ci ile razy odmawialiście walki ? Zresztą ostatnio mieliście wyjaśnione u siebie na meczu Sparty. Masz tu fotkę jak zapomniałeś:

Obrazek

a Wy Chłopcy z Białego może zróbcie sobie zgodę z Wigrami bo wyraźnie Wam tego brakuje, no chyba że Mazur awansował już z FC na zgodę ;).

BekazWas

Post autor: BekazWas » 07.03.2017, 11:00

a Wy Chłopcy z Białego może zróbcie sobie zgodę z Wigrami bo wyraźnie Wam tego brakuje, no chyba że Mazur awansował już z FC na zgodę ;).

a ja myślę żebyś zamknął mordę i nie mieszał do waszych łomżyńsko-suwalskich spinek ani Jagiellonii ani Mazura bo im do pięt nie dorastacie.

TomalO

Post autor: TomalO » 07.03.2017, 17:28

Do kolegi SuwalskieWigry.
Nie wiedzialem, ze Jaga ma lepszą i większą bande od Ruchu. Przeciez ekipa Jagi z mlynem ponad 2000 tysiace ludzi rozbila by Ruch gdzie ich mlyn czasami 1000 nie przekracza. Jestes tak glupi , ze.mi Ciebie szkoda lobuzie.

Kibic 30x

Post autor: Kibic 30x » 07.03.2017, 23:44

Gryf Słupsk- Gwardia Koszalin. Olimpia ELbląg- BKS BIelsko Biała

SuwalskieWigry

Post autor: SuwalskieWigry » 08.03.2017, 00:02

TomalO pisze:Do kolegi SuwalskieWigry.
Nie wiedzialem, ze Jaga ma lepszą i większą bande od Ruchu. Przeciez ekipa Jagi z mlynem ponad 2000 tysiace ludzi rozbila by Ruch gdzie ich mlyn czasami 1000 nie przekracza. Jestes tak glupi , ze.mi Ciebie szkoda lobuzie.
Czy ja coś pisałem o Jadze i Ruchu??A głupek,to Cię co najwyżej zrobił ptysiuniu..

TomalO

Post autor: TomalO » 08.03.2017, 07:02

Podałem przykład a jeżeli nie zrozumiales to twoja zasmarkana sprawa.

tuwimianin.

Post autor: tuwimianin. » 08.03.2017, 15:24

Kibic 30x pisze:Gryf Słupsk- Gwardia Koszalin. Olimpia ELbląg- BKS BIelsko Biała

Na logikę biorąc to Gryf ( zgoda Lechii ) - Gwardia ( zgoda Arki ) to raczej kosa. Natomiast Olimpia i BKS to zgody ZS, więc pewnie poprawne relacje.
IGLOOPOL DĘBICA

kat.

Post autor: kat. » 08.03.2017, 15:36

Słupsk - Koszalin to też chyba spore (może teraz, gdy miasta są w innych województwach mniejsze) animozje regionalne.

mampytanie

Post autor: mampytanie » 08.03.2017, 15:44

Jak obecnie jest na linii Korona Kielce- Cracovia

turms_gorski

Post autor: turms_gorski » 09.03.2017, 19:31

Czy na lini Lech Poznań - Śląsk Wrocław kosa jest nadal mega mocna, czy nieco zelżała w ostatnich latach/wydarzeniach? Gwoli przypomnienia obie ekipy mocno "prawoskrętne", oprawy odwołujące się do chwalebnej i męczeńskiej historii Polski. Obie ekipy, aktywny udział w walce z poprzednim rozdaniem rządowym, licznie obecne na akcjach patriotycznych. Taki Romek Zieliński zapraszany do programów felietonisty poznańskiego, oba kluby/miasta podkreślają hasło - "Wszystkich nas nie zamknięcie". Oba kluby z podobnym stosunkiem do koalicji Ruch-Wisła-Widzew. Na liście kos w Poznaniu - Śląsk wysoko, a we Wrocławiu Lech w czołówce?

whiskey

Post autor: whiskey » 09.03.2017, 20:52

A co mają jakieś oprawy patriotyczne do układów ekip które mają wyjebane w tego typu sprawy ? Odpowiem: nic.

magiczne_koty

Post autor: magiczne_koty » 09.03.2017, 21:16

nie które pytania po prostu wyrywają z laczek. a jak jest na linii Wisła - cracovia i Lechia - Arka? ostatnio mało głów spadło w krk to znaczy, że stosunki sie ociepliły? ku***. co wy ćpacie dzieciaki..

Bączyński

Post autor: Bączyński » 09.03.2017, 23:01

Po prostu powstanie nowej koalicji,pozmieniało innym ekipom priorytety,na niektorych kierunkach pospadało ciśnienie,ale sugerowanie jakiegoś ocieplenia na linii Poznan-Wrocław to science-fiction.

Doktor P(r)awica

Post autor: Doktor P(r)awica » 11.03.2017, 15:30

turms_gorski pisze: obie ekipy mocno "prawoskrętne"

Nie zgodzę sie z tą tezą w 100%. Oczywiście Lech jak każda ekipa jest ekipą prawicową i ma tradycje tego typu, ale akurat porównując sytuacje w Poznaniu i Wrocławiu na mieście pod tym względem to 2 inne światy. Chyba, kazdy kto siedzi w klimacie anti antifa potwierdzi, że nie ma drugiego miasta w Polsce gdzie antifiarze tak chętnie wystawiają głowe z kanałów.
Nie pisze tego by sie tu przypierdalać aczkolwiek sytuacja ta jest dla mnie nie zrozumiała

sztwny_obiektywny

Post autor: sztwny_obiektywny » 11.03.2017, 18:20

Doktor P(r)awica pisze:

Nie zgodzę sie z tą tezą w 100%. Oczywiście Lech jak każda ekipa jest ekipą prawicową i ma tradycje tego typu, ale akurat porównując sytuacje w Poznaniu i Wrocławiu na mieście pod tym względem to 2 inne światy. Chyba, kazdy kto siedzi w klimacie anti antifa potwierdzi, że nie ma drugiego miasta w Polsce gdzie antifiarze tak chętnie wystawiają głowe z kanałów.
Nie pisze tego by sie tu przypierdalać aczkolwiek sytuacja ta jest dla mnie nie zrozumiała
Do tego porównywanie 'prawicowości' Lecha i Śląska to lekkie nieporozumienie. Wrocławianie to jedna z mocniejszych ekipa w kraju pod wzgledem 'odchylenia nacjonalistycznego' - nadal mocno wyczuwalny klimat lat 90tych. Co do Lecha to i owszem robia oprawy patriotyczne, ale nie traktowalbym tego jako wyznacznik - takowe oprawy robi 99% ekip w Polsce. Lech jeszcze kilka lat wstecz nie widzial niczego zlego w rzadach PO okreslalc sie jako ekipa apolityczna, ale to chyba specyfika regionu - wspomniane juz panoszenie sie antify w miescie czy squot w centrum Poznania. Swoja droga to dosc zastanawiajace i ciekawy temat dla hisotykow/socjologow, ze Dolny Slask (kibice Slaska) pozostajacy po za granicami Polsci od XIV (?) wieku jest bardziej prawicowy aniżeli 'kosmopolityczna' Wielkopolska majaca w swojej historii tak wspaniale karty jak np. walka z kulturkampf, Drzymała, bardzo rozsądna postawa pozytywistyczna, wygrane powstanie Wielkopolskie, Armia Poznan, czerwiec 1956 etc.

Post autor: oRt » 11.03.2017, 23:21

sztwny_obiektywny pisze:
Doktor P(r)awica pisze:

Do tego porównywanie 'prawicowości' Lecha i Śląska to lekkie nieporozumienie. Wrocławianie to jedna z mocniejszych ekipa w kraju pod wzgledem 'odchylenia nacjonalistycznego' - nadal mocno wyczuwalny klimat lat 90tych. Co do Lecha to i owszem robia oprawy patriotyczne, ale nie traktowalbym tego jako wyznacznik - takowe oprawy robi 99% ekip w Polsce. Lech jeszcze kilka lat wstecz nie widzial niczego zlego w rzadach PO okreslalc sie jako ekipa apolityczna, ale to chyba specyfika regionu - wspomniane juz panoszenie sie antify w miescie czy squot w centrum Poznania. Swoja droga to dosc zastanawiajace i ciekawy temat dla hisotykow/socjologow, ze Dolny Slask (kibice Slaska) pozostajacy po za granicami Polsci od XIV (?) wieku jest bardziej prawicowy aniżeli 'kosmopolityczna' Wielkopolska majaca w swojej historii tak wspaniale karty jak np. walka z kulturkampf, Drzymała, bardzo rozsądna postawa pozytywistyczna, wygrane powstanie Wielkopolskie, Armia Poznan, czerwiec 1956 etc.
Wrocław to i był po za Polska 600 lat, ale o "prawicowości" nie decydują autochtoni, bo tych tam już dawno nie ma. Gdyby mieli decydować "prawdziwi autochtoni" od kilkunastu pokoleń, to wyglądało by tam zdecydowanie inaczej :)

Fury

Post autor: Fury » 12.03.2017, 02:23

Dlaczego Lech na podczas piątkowego meczu siedział na sektorze po drugiej stronie stadionu a nie na górce? Czyżby lekkie ochłodzenie stosunków?

Luk'71

Post autor: Luk'71 » 12.03.2017, 03:28

Tak, za zimne piwo pili.
PiS...? PO...? jedno zło
Moje posty, to moje opinie. Nie reprezentuje stanowiska ekipy mojego klubu.

Averno

Post autor: Averno » 12.03.2017, 10:39

Na Lechu głównie nacjonalistyczny był Legion Piła. Reszta? W większości okreslała się apolitycznie i taka jest specyfika miasta, nie tylko trybuny. Porównanie ze Śląskiem w ogóle nietrafione.
Na koncertach w Squadzie Rozbrat nie raz wisiały barwy Lecha i były osoby związane z Lechem.

duchtrybun

Post autor: duchtrybun » 12.03.2017, 20:29

Averno pisze:Na Lechu głównie nacjonalistyczny był Legion Piła. Reszta? W większości okreslała się apolitycznie i taka jest specyfika miasta, nie tylko trybuny. Porównanie ze Śląskiem w ogóle nietrafione.
Na koncertach w Squadzie Rozbrat nie raz wisiały barwy Lecha i były osoby związane z Lechem.
Taa, a flagi Antify wisiały zaraz obok Terrormachine i YF na każdym ważniejszym meczu, jebnij się w łeb.

Psoriasis

Post autor: Psoriasis » 13.03.2017, 14:24

Kolega Averno ma po czesci racje

FlorianT

Post autor: FlorianT » 13.03.2017, 15:51

Zaraz się dowiemy, że Lech to ukryta anhiva a najwięcej o klimacie Pyrlandii wie kiboli Pogoni i jakiś Krzyś chuj wie skąd.

WileTheBest

Post autor: WileTheBest » 13.03.2017, 16:38

To, że kiedyś na Rozbracie pojawił się Małpa z NAS-u z szalikiem Lecha nie znaczy, że jest on związany z Lechem, prawda?
Września 100% Lech Poznań!

potwierdzoneinfo

Post autor: potwierdzoneinfo » 14.03.2017, 11:42

WileTheBest pisze:To, że kiedyś na Rozbracie pojawił się Małpa z NAS-u z szalikiem Lecha nie znaczy, że jest on związany z Lechem, prawda?
małpa i fazi nie są / nie byli z Wami związani? a jak sprawa ma się z Rysiem? z Rysiem Peją rzecz jasna? nie był tam widywany? a nie Uszol nie robił u niego jako ochrona? i też tam nie był widywany? i jaki jest aktualny statut rysia na Bułgarskiej? bo to że był związany w przeszłości, to elementarna wiedza.
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !

sir.

Post autor: sir. » 14.03.2017, 13:51

na pewno każdy z nich w większym lub mniejszym stopniu ma, no chyba nikt normalny nie wierzy że uliczni raperzy wychowani na podwórku tego nie liznęli zwłaszcza w takim regionie jak WLKP gdzie jest jeden duży klub.Molesta na swojej pierwszej płycie nawijała jakimi to nie są chuliganami Legii co też miało swoje konsekwencje podczas tras koncertowych, potem jeden zapuścił brodę jak binladen inny przeszedł na islam jak dobrze kojarzę dla zielska.Jak się branża w Polsce rozkręciła większość raperów odbiła od tego tematu bo to szkodziło sprzedaży.

Psoriasis

Post autor: Psoriasis » 14.03.2017, 17:54

FlorianT pisze:Zaraz się dowiemy, że Lech to ukryta anhiva a najwięcej o klimacie Pyrlandii wie kiboli Pogoni i jakiś Krzyś chuj wie skąd.
Zasade mam taka, ze nie wypowiadam sie na tematy ktore sa mi obce. I nie wiem czy piszac o jakim Krzysiu chuj wie skad miales mnie na mysli...
Ale do rzeczy.
Kiedys dawno temu za gorami za lasami, wisiala na maszcie flaga Lecha na sklocie Rozbrat. Widoczna bardzo dobrze z przejezdzajacej Pestki. Fakt, ze wisiala ona tam, spowodowane bylo tym, ze mieszkaly tam osoby ktore mimo kompletnie innej subkultury od kibicowskiej, uczeszczaly na Bulgarska.
Ktoregos dnia przybyla na Rozbrat ekipa kiboli i przeprowadzila rozmowe wychowawcza po ktorej flaga z masztu zniknela.
Zdziwilbys sie jakies kiedys wynalazki chodzily na Lecha...

Bączyński

Post autor: Bączyński » 14.03.2017, 18:08

Nie ma co porownywać dawnych czasów i dzisiejszych,to po pierwsze.
Obecnie ludzie spod znaku swastyczki,white power i wszystkiego ponad bogoojczyźniany patriotyzm,ŻW itp są na stadionach niewygodni.I nie pisze o działaczach,są niewygodni dla ludzi z ekip.Bez rożnicy czy to Wrocław,Poznan czy Warszawa-te osoby mają obecnie gowno do gadania.A jeszcze gorsze jest to,że wśród młodzieży jest jeszcze wieksze mentalne gowno.

mampytanie

Post autor: mampytanie » 14.03.2017, 23:53

Jakie są relacje na linii ŁKS Łódź- GKS Bełchatów oraz Widzew Łódź - Polonia Warszawa?

RadekRTS

Post autor: RadekRTS » 15.03.2017, 00:52

Widzew z Polonia ciezko jednoznacznie okreslic. Kazdy im dobrze zyczy ze wzgledu na Legie.Jakis czas temu Polonia byla na meczu z Lechia Tomaszow i kilka Fc chcialo sprawdzic umiejetnosci bojowe KSP,ale chyba slabym skladem byli.Ogolnie bez cisnien.

qwepoi

Post autor: qwepoi » 15.03.2017, 14:12

Relacje Karpaty Krosno/Stal Rzeszów - Glinik Gorlice ?

el_romano

Post autor: el_romano » 15.03.2017, 19:33

qwepoi pisze:Relacje Karpaty Krosno/Stal Rzeszów - Glinik Gorlice ?
W Nowym Targu jak udało mi się wejść na mecz z Cracovią, wtedy gdy Glinik wspierał Podhale, to z Glinikiem były widoczne obie ekipy - i Stali, i Karpat.

pseudofan

Post autor: pseudofan » 16.03.2017, 22:23

Karpaty jadą na mecz Glinika z Tarnovią więc to wiele wyjaśnia.. pytanie tylko czy Glinika łączy coś jeszcze z Unią?

nieogar_nieogar

Post autor: nieogar_nieogar » 16.03.2017, 23:42

mnie nurtuje jedno - jaki jest obecnie stosunek Widzewa do Arki? wczesniej prawie zgoda, graffiti itd.
teraz po przybiciu ukladu Widzew - Wisła w Gdyni raczej na RTS nie patrza pozytywnie (co raczej jest chyba oczywiste), a jak wyglada od strony Lodzian? neutral? kosa? bo raczej na pewno sie oziebilo

hdg

Post autor: hdg » 17.03.2017, 05:51

Mam nietypowe i od razu zaznaczam nie napinkowe pytanie,jak kibice KSC i AJAXU faktycznie interpretują kwestię Żydowską w swoich ekipach? Zawsze sądziłem że Cracovia "robi to" dla beki ale teraz już sam nie wiem. Poznałem dziś fana Ajaxu powiedzia ł mi wprost że oba kluby łączy przyjazn ze względu na fanów wywodzących się wiadomo skąd.Nie wiedziałem czy wyprowadzać go z błędu (?) czy nie więc dałem sobie spokój ale zadziwił mnie
.....Wielu ludzi z tamtych lat pojebalo chodzenie na stadiony bo nie maja zamiaru przecierac oczu i tworzyc nowego stylu typu "szacun za race odpalona na stadionie " albo "jestesmy naj bo nas 1500 chlopa pojechalo"....

RadekRTS

Post autor: RadekRTS » 17.03.2017, 07:46

nieogar_nieogar pisze:mnie nurtuje jedno - jaki jest obecnie stosunek Widzewa do Arki? wczesniej prawie zgoda, graffiti itd.
teraz po przybiciu ukladu Widzew - Wisła w Gdyni raczej na RTS nie patrza pozytywnie (co raczej jest chyba oczywiste), a jak wyglada od strony Lodzian? neutral? kosa? bo raczej na pewno sie oziebilo
To,ze swego czasu kontakty sie ocieplily ze wzgledu na wspolnego wroga i stosunek do niego to nie znaczy,ze bylo blisko zgody.Jak to sobie wyobrazasz?Arka majaca zgode z Lechem,ktory wspiera Łks i z Cracovią,z ktora nigdy nie bylo nam po drodze lub nasza zgoda Ruch,ktory nigdy nie przepadal za Arką.Chociaz nie takie rzeczy u nas w Polsce sie dzieją :). Mamy tylu wrogow po przetasowaniach na scenie,ze mysle nikt nie zawraca sobie glowy relacja z Arką. Okreslilbym to neutralem z opcja pogorszenia sie stosunkow:)

Zbyszko_z_Bogdańca

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 17.03.2017, 12:01

pseudofan pisze:pytanie tylko czy Glinika łączy coś jeszcze z Unią?
Nic więcej niż stare prywatne kontakty.

mampytanie

Post autor: mampytanie » 17.03.2017, 18:35

Arka i Widzew miały wspólne grafy?

troll internetowy

Post autor: troll internetowy » 17.03.2017, 19:32

Był taki.

ChP

Post autor: ChP » 17.03.2017, 21:12

RadekRTS pisze:Widzew z Polonia ciezko jednoznacznie okreslic. Kazdy im dobrze zyczy ze wzgledu na Legie.Jakis czas temu Polonia byla na meczu z Lechia Tomaszow i kilka Fc chcialo sprawdzic umiejetnosci bojowe KSP,ale chyba slabym skladem byli.Ogolnie bez cisnien.
Które to FC chciały się z nami bić, poza Tomaszowem którzy 2 lata temu chcieli ustawiać się na grupe pikników którzy pojawili się na incognito na meczu? Co do samych relacji to w Warszawie na pewno każdy pozywywnie się do Widzewiaków odnosi.

ODPOWIEDZ